Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102551) i2k válasza cyberkind (#102550) üzenetére


i2k
senior tag

2013.06.14 - CDGalaxis 990 Ft-os csomagjait (3 in 1) vettem, ezeket kaptam meg Pick Pack Pontra:

* 7.62 High Calibre
* Amnesia: The Dark Descent
* Duke Nukem Forever
* Hearts of Iron III GOLD
* Hunted: The Demon's Forge
* Inversion
* Lionheart: Kings' Crusade
* Men of War: Vietnam
* Resident Evil: Operation Raccoon City
* Risen 2: Dark Waters
* Shadow Harvest: Phantom Ops
* The Cursed Crusade
* Theatre of War 2: Africa

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102552) djculture válasza i2k (#102549) üzenetére


djculture
félisten

99forint volt a végén már mikor nem lehetett választani bontott volt a hármas pack, csak tudom vettem vagy 200 darabot
Haunted demons forge meg ebből a resident szrból volt a végén egy csomó 99-ért, haunted még van is vagy 2darab.

[ Szerkesztve ]

(#102553) maross válasza djculture (#102552) üzenetére


maross
veterán

es még en ereztem magam pofatlannak, mikor vettem par eve 5db arma 3-at :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102554) cyberkind válasza djculture (#102552) üzenetére


cyberkind
félisten

Tök jó hogy ezeket senki se linkelgeti a BB topikba, így lemaradtam. :D

Paranormal Cocktivity

(#102555) maross válasza cyberkind (#102554) üzenetére


maross
veterán

egy racoon-t en is elfogadtam volna, en se tudtam rola, evvan. majd benne lesz a legkozelebbi capcom bundliban, nem kell aggodni

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102556) cyberkind válasza maross (#102555) üzenetére


cyberkind
félisten

Amúgy jó lenne már egy Capcom vagy Resident bundli, jöhetne a 6 is bele mert nagyon drága még mindig pedig annyira nem jó. :D

Paranormal Cocktivity

(#102557) NyMRooD válasza cyberkind (#102556) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már volt ilyen

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#102558) Csapoati válasza cikasz (#102548) üzenetére


Csapoati
nagyúr

User error, kb ezt. Sehol nem írták, hogy jár plusz példány a duplákból.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102559) Anonymusxx válasza tomsolo (#102537) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Ez mi? csak xbox-ra és ps 3-ra van? mert ezt a kettőt lehet kiválasztani..

(#102560) djculture válasza maross (#102553) üzenetére


djculture
félisten

Miért lennél pofátlan ez a piacgazdaság alapja.. Arma3-at is bárki vehetett aki vette hozzá a fáradságot csak sokan hónapokkal később vakaróznak hogy kéne. Akkor meg a steam-es árához képest a fele harmad ár is tökéletes ... ds3-at is most ha lenne ötöt eltudnék adni (500-ért eladtam hetet) csak már kifogyott az origin bundle :)

[ Szerkesztve ]

(#102561) csaba951 válasza cikasz (#102546) üzenetére


csaba951
veterán

Senkitől nem fogsz kárpótlást kapni! Jelenleg így működik a pc digitális játék vásárlás. A fogyasztóvédelemnél reklamálj emiatt! Steam-en is így sikerült kisírni -hosszú évek alatt- a visszavásárlást! ;)

(#102562) Zamery válasza maross (#102553) üzenetére


Zamery
senior tag

Én is 5db-ot vettem anno a Spárban 1000Ft-ért, és annyiért is adtam tovább annak aki jelentkezett az itteni topikban. Meg kellett volna tartani, és feltenni valami online marketre a kódot. De ugye volt egy kis balhé a kódokkal és nem volt kedvem bénázni. Vagy lehet hogy nincs üzleti érzékem...

Más: Medieval Mercs 25,000 Mega Giveaway

Kártyás, aki szeret kattintgatni, meg béna csoportokhoz csatlakozni a Steam-en annak ideális. :D

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#102563) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Van aki szereti magyar nyelven játszani a játékokat, azonban a most ingyen futó Medal of Honor Pacific Assault neten kerengő honosítása nem éppen működik.

Itt egy bemásolós/rámásolós verzió.

[ Szerkesztve ]

(#102564) cyberkind válasza maddionmax (#102563) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a mód működhet a régi részeknél is?

Paranormal Cocktivity

(#102565) maddionmax válasza cyberkind (#102564) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szerintem igen, nekem a honosítás telepítőjével gyűlt meg a bajom, azért szedtem ki a fájlokat.

(#102566) cyberkind válasza maddionmax (#102565) üzenetére


cyberkind
félisten

És nálad Full HD-ban tudnak menni a régi részek?
Nálam nem akar hiába írom át a dolgokat, olyan 4:3-as 1080p van, érdekes az egész, ezért nem tudom megnevezni se. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#102567) Zamery


Zamery
senior tag

SWAT 4 (Gold Edition) kerestem digitális változatban, de sehol nem találom (GOG-on sem), valahol megvan a dobozos, de jó lett volna digitálisan is.
Keresgélés közben bukkantam pár dobozos verzióra az Amazonon, és nem hittem a szememnek, mi kerül ezen ennyibe? :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#102568) maddionmax válasza cyberkind (#102566) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem is próbáltam még :)

(#102569) cyberkind válasza maddionmax (#102568) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha esetleg valamikor ráérsz megnézhetnéd, és ha nálad jó átküldhetnéd a fájlt. :) :R

(#102567) Zamery
Létezik ez digitálisan?

Paranormal Cocktivity

(#102570) Zamery válasza cyberkind (#102569) üzenetére


Zamery
senior tag

Attól félek nem, gondolom valami licenc dolog van itt is a háttérben.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#102571) cskamacska válasza djculture (#102560) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért azt tudod, hogy Crytekkel valahol rokon lelkek vagytok. :P Na meg a balkáni politikusainkkal akiket egyébként imádsz szidni. :U

Mondjuk redditen én is megkaptam a képembe, hogy azon eltüntetett játék "gyűjtők", akik bociszemekkel kikönyörgik a kukszizott játékot fél kulcsért 10-20-200 ember tárgytárolójából, hogy aztán 25-50-250(!)-ért árulják később mikor csak náluk van már olyan, az nem mocskos aljanép, hanem tisztes kapitalisták jó üzleti érzékkel. :DDD

Zamery: CD Projekt Armaháromtélennyáronból nehezen jött volna össze a lexusravaló, mert keményen záras volt.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102572) Dilikutya válasza Maxtreme (#102527) üzenetére


Dilikutya
félisten

G2A-ról ne vegyél új játékot, pláne drágát ne! Lutri, hogy megmarad-e.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102573) maross válasza Maxtreme (#102527) üzenetére


maross
veterán

Legutobb 40 centig mereszkedtem (darkness within 2. resze), duplicate volt. Kuldtem screenshotot, mondtak hogy kuljdek fullscreent hogy latszodjon a datum meg ugy minden. Jo legyen, ujabb screenshot, "too large", uhd-m van. konvertalom, elkuldom, erre torlik, merthogy latszik rajta a usernevem. Jo, ujabb, kiteglalapozom a nevemet, tovabbkuldik az embernek, aki termeszetesen szarik valaszolni, ilyenkor varnak x napot, es refundoljak a penzt. Ez az egesz moka vagy masfel het volt hogy visszakapjak 40centet. Ja, es van shield-em. Draga dolgokat inkabb hanyagold, akkor mar valami mas nem szurke portál kuponnal, de dragabban, vagy bolti dobozos.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102574) Dilikutya válasza tomsolo (#102537) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak Xbox és PS3.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102575) SityiSXT válasza Dilikutya (#102525) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az meg Steamen van: http://store.steampowered.com/app/13540/

(#102576) Csapoati válasza Dilikutya (#102574) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogy, pont hogy némelyik nem érhető el X360-ra és PS3-ra, PC-re viszont mind.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102577) Pocok256 válasza Dilikutya (#102572) üzenetére


Pocok256
veterán

Olyan lutri, hogy nekem eddig 10+ vásárlásból mind a 10 jó volt sőt volt oylan mikor előrendelői bonusz verziot kaptam a sima helyett :D

Szóval tényleg jujjuj mindenki féljen ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#102578) NyMRooD válasza Pocok256 (#102577) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szürke bolt, pontosabban piactér egy kiadóval sincs kapcsolatban, magánszemélyek árulnak rajta. Bármikor megeshet, hogy valaki lopott bankkártyával vásárolt játékot tesz fel, amit simán tudsz majd aktiválni, de 1-2 hónap múlva majd törli a steam (addigra jut el oda a bank, hogy töröltesse a tranzakciót), aztán te meg mehetsz G2A-hoz, ha használtál shield-et és szerencséd van kárpótolnak, ha nem akkor meg így jártál. Persze aki tisztában van vele annak ez nem gond, mert tudta mit vállal, de aki nem, az jön majd ide sírni, ami idegesítő mert a legtöbben mindig elmondjuk, hogy csak saját felelősségre vásároljon onnan mindenki. Jó, hogy 10+ sikeres vásárlásod van (gondolom oda figyelsz az eladóra), nekem is van több sikeres vásárlásom onnan, de attól még lutri bolt, pl nekem szerencsére nem törölték az onnan vett 1000 ft-os watch_dogs-t, de nagyon sok kolléga volt itt akinek igen.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#102579) maross válasza Pocok256 (#102577) üzenetére


maross
veterán

pölö a watchdogs amit magamnak aktivaltam onnan jo, amit bluegiftnek adtam mar revoked..tenyleg ne ajanlgassuk mar ilyen 100% jo merenmarvasaroltam onnan es soha semmi baj nem volt - jo neked, orulj neki.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102580) edemark


edemark
csendes tag

Csak szerettem volna mindenkinek megköszönni a válaszokat :DDD .

(#102581) szjoci


szjoci
őstag

Ez mennyire jó deal? Régóta fáj a fogam a Heroes VII-re, és ez az ár már az ingerküszöböm alatt van. De ha volt már olcsóbb is, akkor még várok, hátha :B

[ Szerkesztve ]

(#102582) cyberkind


cyberkind
félisten

A Payday 2 GOTY kiadásnak van értelme, van benne valami fontosabb sztori DLC?

Paranormal Cocktivity

(#102583) edgR válasza szjoci (#102581) üzenetére


edgR
őstag

Ennél olcsóbb nagyon csak akkor lehet majd, ha a kiadó csökkenti az eredeti vételárat. Az meg ki tudja, mikor lesz... Viszonylag új játék, így talán 1-2 éven belül.

(#102584) Pangelus válasza cyberkind (#102582) üzenetére


Pangelus
tag

néhány dlc tartalmaz plusz mappokat de ezen a goty version kívül még bőven van dlc. aki nagyon ráfügg az úgy van vele ,hogy minden kéne de szortírozni kell a gotyból ami úgymond "sztori" +map és személy szerint megéri az Armored Transport, Hotline Miami meg talán még a The Big Bank Heist a többi +fegyver mod stb. az meg játékfüggő mennyire hiányzik pl nekem a The OVERKILL Pack -ból az Rocket Launcher már elengedetlen a repertoáromból. ;] +Wolf Pack ami mostanság még bejön.

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#102585) Lackki válasza cyberkind (#102582) üzenetére


Lackki
senior tag

payday2nél undorítóbb nincs szerintem :)
amit az overkill lenyom az vicc... 500+ órám szerintem volt a játékban mikor jöttek ezek a 5-8euros DLCk és később már az ingame cuccok :) gotyban kb a negyede van benne. Egy pénztemető a játék.

Privátot hamarabb észreveszem

(#102586) cyberkind válasza Lackki (#102585) üzenetére


cyberkind
félisten

+(#102584) Pangelus

Akkor mit javasoltok?
Payday 1 jó áron van és nincs sok minden hozzá, de a 2-ből akkor mit, hogy vegyek meg?

Paranormal Cocktivity

(#102587) Pangelus válasza cyberkind (#102586) üzenetére


Pangelus
tag

Hát azért rögtön költeni nem kell rá mint tanult kollégám mondotta a végeláthatatlan dlc folyam elég lehúzós tud lenni ha van kivel játszani és elég ha 1 embernek megvan a map attól még be tudsz lépni kipróbálni és ha tetszik akkor majd beszerzed de ha szeretnéd küld el privátban a steam profod felveszlek és megnézünk pár mappot. Ha majd utána vérszemet kapsz és nagyon ráfüggsz akkor utána már vásárolhatsz orrba szályba :DDD

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#102588) cyberkind válasza Pangelus (#102587) üzenetére


cyberkind
félisten

De nincs meg az alapjáték se, most ott tartok hogy vagy a Goty vag a sima, ezért kérdeztem hogy van-e értelme annak. :D

Paranormal Cocktivity

(#102589) Lackki válasza cyberkind (#102586) üzenetére


Lackki
senior tag

payday1 egyáltalán nem éri meg, annál még az alap payday2 is többet tud.

Nekem igazából azzal lett tele a tököm, hogy egyre több olyan mission jött, amit nem lehetett stealthben megcsinálni. Rád erőltették a pjupju-t közben egy szaros célkereszt sincs :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#102590) Pangelus válasza cyberkind (#102588) üzenetére


Pangelus
tag

Hát én elfogult vagyok nekem pár dolog megvan vagy kéne onnan apróságok amik nagyon a játékélményt nem is biztos, hogy befolyásolják de ha még annyira nem játszottál vele én inkább azt tanácsolom elég lesz a sima alap ha már jobban ráérzel meg érdekel is összecsipegeted ami kell dehogy matekozzunk is amiket én beleraknék ha külön külön kéne venni akkor 8-9 euro körül jönne ki úgy már akkor tényleg lehet megéri a Goty de ha még egyáltalán nem toltad maradjon a sima ha meg majd úgy is játszol esik 1-2 drill amivel már kompenzál kicsit ^.^ a félreértés végett félre ne értse senki azért bele kell rakni jó pár órát meg szerencse is, hogy egy 2euros drill essen

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#102591) cyberkind válasza Pangelus (#102590) üzenetére


cyberkind
félisten

+(#102589) Lackki

Akkor megveszem a simát és majd tolom meg haverral is aztán kiderül hogy merre tovább, az 1 pedig akár csak a gyűjteménybe is jó lenne még ha keveset is tud. :D
Köszi nektek! :R

Még egy kérdés, létezik ilyen fullos bundle a játékból?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102592) tomsolo


tomsolo
őstag

Gabriel Knight - Sins of Father - 20th Anniversary Edition - 4,99 $

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102593) i2k válasza tomsolo (#102592) üzenetére


i2k
senior tag

Hátha valakit érdekel:

"Steam NO"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102594) maross válasza i2k (#102593) üzenetére


maross
veterán

Jo hogy irtad :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102595) Csapoati válasza i2k (#102593) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha steames, ha nem, zseniális remaster lett. Az összes helyszínt meg lehet nézni az eredeti grafikával is, sok a plusz info, stb. Meg maga a játék is szuper, várom a 2. rész remasterét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102596) Dilikutya válasza Pangelus (#102587) üzenetére


Dilikutya
félisten

Orrba szályba? Ez kicsit erős volt így éhgyomorra... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102597) eami válasza Dilikutya (#102596) üzenetére


eami
addikt

szerinted melyik fáj jobban? ha szájba vernek vagy ha szályba vernek? :DDD ;]

(#102598) cyberkind válasza eami (#102597) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az ha valaki azt írja hogy lessz. :D

Paranormal Cocktivity

(#102599) maross válasza cyberkind (#102598) üzenetére


maross
veterán

a lessz es a muszaly fajnak a legjobban :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102600) tomsolo válasza maross (#102599) üzenetére


tomsolo
őstag

egyet értek ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.