Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101070) Zamery válasza eami (#101064) üzenetére


Zamery
senior tag

:) Bombshell: ez a kameranézet engem nagyon zavar, de megszokható. Néha nem tudom mit kell csinálni, mert nem látom, hogy mi történik ugyanis kívül esik a nézeten (?). Jó lett volna ha mondjuk ilyenkor ráközelít az eseményre a kamera, és utána visszaáll a karakterre. Az átvezető videók nagyon jól sikerültek, de a játék sajnos nem ér többet mint bármelyik Alien Shooter. Vagy esetleg a Hatred-et tudnám még ide sorolni, de az (nem hiszitek el) jobban irányítható. Pedig az elején nagyon kiakadtam rajta. Még talán annyit, hogy ugrás béna, és bugzik mert beleakad abba amit át kellene ugrani.

És ahogy olvasom a Steam-en a kommenteket másoknak sem tetszik, talán azért mert a promó alapján többet vártak. A "hipe" elég nagy körülette, lévén a nagy múltú 3D Realms X év után próbálkozott valamivel, de ez kevés lesz 2016-ban sajnos.

De azért érdemes megnézni a Metacritic-en az értékeléseket: 2,7 a user score. Úgyhogy tudnám ajánlani Agyzúzónak, egy újabb darab a "rosszjáték" gyűjteményébe. :D

Ja, ha mindenképpen kellene, a nuuvem-en be lehet húzni (Brazil rokonoktól) ~12€.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.