Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100101) sto1911 válasza Heavyrain (#100099) üzenetére


sto1911
veterán

Nem annyi volt az eredeti ara?

(#100102) Heavyrain válasza maross (#100100) üzenetére


Heavyrain
őstag

Őszintén nem emlékszem,hogy később,amikor újra megéztem a linket, beraktam-e a kosárba.
Fizetni érte viszont biztosan nem fizettem! :F

(#100103) bullseye válasza MrGeE (#100098) üzenetére


bullseye
addikt

Emlékszem, amikor erről kérdeztem, és mondta az adminjuk, hogy reményeik szerint kevesen tesznek majd így. Meghatónak tartom, hogy van még a szakmában, aki ilyen optimistán naiv.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100104) MrGeE válasza bullseye (#100103) üzenetére


MrGeE
csendes tag

Sokáig agyaltam a refundon, de elég rossz értékelést kapott ez a rész, így ez volt az első visszatérítési kérelmem steamen...gyüjtögetőként is maradt még lelkem, kicsit meg is hatott most amit írtál! :B

[ Szerkesztve ]

(#100105) Źşë'


Źşë'
addikt

nem semmi hogy Far Cry 4 semmi akciót nem kapott, .... még most sem! //ja de, csak lassú a steam :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100106) cskamacska válasza Źşë' (#100105) üzenetére


cskamacska
addikt

És itt hirtelen meg is látszik mennyi értelme volt az egész árfixálós exploration szélnek. Most is vannak napi meg villám leárazások, csak nem tudunk róla! :W

más

2 nap alatt már a második Amazon Underground pénzvisszatérítési kérelmem intéztem egy kiszervezett indiai jómunkásemberrel. Mint kiderült NEM LEHET kikapcsolni az egy gombos vásárlást, legfeljebb törölni a kártyát, vagy gyerekzárat rakni a fiókra. :U

Cserébe viszont van náluk droidos eszközre Riptide GP2 ingyen!
Ez azért poén, mert pár napja írtam hogy Play boltban 99 forint zakciósan, meg is vettem jól. Erre meg egy Actually Free kezdő popuppal bővülve meg lett tök ugyanaz még egyszer..

Most épp a még Deus Ex The Fall-on gondolkodom, hogy ha megveszem Play Store-ban 330 forintért, akkor az Amazonos 1 dolláros változat hány percen belül lesz ingyenes. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#100107) Assimilator válasza cskamacska (#100106) üzenetére


Assimilator
őstag

Miert nem lehet kikapcsolni? Ha egyszer bekapcsoltad, ugy marad vagy mi?
Mert az en Amazon fiokomon nincs ez bekapcsolva szerencsere.
Nem is akarom soha hasznalni.
Mondjuk engem az egesz Amazon irrital.

(#100108) genndy válasza cskamacska (#100106) üzenetére


genndy
addikt

Arról volt szó hogy a Valve nem csinál külön akciózást a sima leárazáson kívül. Kiadók csinálhatnak, ezt látjuk hogy az Ubi csinál napi (plusz) akciókat.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#100109) cskamacska válasza Assimilator (#100107) üzenetére


cskamacska
addikt

13:37 AM PST Rabindranath Tagore: Do you wish to remove 1 click settings for digital orders?
13:37 AM PST vitéz Pálffy János: Yes basically i would like a 2nd checkout stage other kind of orders have.
13:37 AM PST vitéz Pálffy János: Some kind of confirmation page.
13:37 AM PST Rabindranath Tagore: I understand, János.
At this time, there isn't a way to turn off 1-Click ordering for digital items. You can remove any or all of the payment methods saved to your account on the Manage Payment Options page in Your Account (http://www.amazon.com/your-account).
You can also set parental controls.

Eszi, nem eszi.. :(

genndy: És ha azt mondjuk, hogy nem Őgabenségét nem szeretjük, hanem azt amit csinál, az miben lesz más? :U Napi és villámakciók vannak, amikről nem értesülünk, mert épp nagyban felfedezzük a bőséges 33-50%-os zakciókat, amit a kiadók 2 hétre megengednek maguknak, a 75-90% után meg lehet kotorászni a fórumokon. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#100110) arty válasza MrGeE (#100098) üzenetére


arty
veterán

Gratulálok a vastag bőrhöz a képeden.

(Remélem sem eddig, sem a jövőben nem emelsz szót déelcé ellen, lehúzás kapcsán, kiadói visszaélés miatt.)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#100111) echterion válasza cskamacska (#100109) üzenetére


echterion
nagyúr

Mekkora gyökerek már...szerencsémre nálam nincs bekapcsolva.

Más: a steam-en fellelhető egyéb akciókról (amit ugye a kiadók tolnak a gabenéknak megadottakon felül pluszban) honnan értesülhetnék időben? Vagy csak szerencse kérdése?

**********

(#100112) bullseye


bullseye
addikt

GMG-n -17% a Fallout 4, és a NWYEAR-20PERC-WTHGMG kóddal még -20, összesen 26,56 font, ami kb. 11500 Ft. Szerintem ez viszonylag alacsony neki.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100113) genndy válasza echterion (#100111) üzenetére


genndy
addikt

Steam főoldal. Kívánságlista. Kívánságlista értesítő. Isthereanydeal emailes értesítő. Reddites topikok. Best buy topikok.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#100114) echterion válasza genndy (#100113) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. Ezek közül az email-es értesítőket bekapcsolom, a fórumok böngészésére csak limitált időm van sajnos.

Ja, Uplay store-ban van pár olyan leárazás, ami steam-en nincs. Érdemes megnézni. Én a Black Flag-gel szemezek, csak még nem döntöttem el, hogy PC vagy PS3 verzió legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

**********

(#100115) cyberkind


cyberkind
félisten

A Far Cry 4 Gold-nak van értelme?

Paranormal Cocktivity

(#100116) Agyzuzo válasza cyberkind (#100115) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Yeti-s misszió az egyetlen tartalmas kampány, az sztem bőven elég a sima mellé.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#100117) cyberkind válasza Agyzuzo (#100116) üzenetére


cyberkind
félisten

És ennyi elég?

Paranormal Cocktivity

(#100118) Norbi095HUN válasza Defy94 (#100093) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Nekem még 3 óra és megkapom a 9,5 eurót a black mesa-ért :K
Mit ajánlanátok mit vegyek össz-vissza 10 euróból? Bőség zavara van :C :C
Melyik játékot érdemes most a legjobban beszerezni? [Fps-re, vagy max még valami túlélősre gondolok]

(#100119) Agyzuzo válasza cyberkind (#100117) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A többi minimál content és nagyon lehúzták. Ha maximalista vagy húzd be a Goldot, de ha az a kérdés megéri-e, akkor MÉG nem.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#100120) djculture válasza Agyzuzo (#100119) üzenetére


djculture
félisten

Nem is csoda hogy végre nem lesz gold szrság a következő részhez, úgyse csinálnak normális dlc-t mert már a következő részt csinálják egyből.

[ Szerkesztve ]

(#100121) tomsolo


tomsolo
őstag

Ingyen GabeN: The Final Decision játék itt

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100122) tomsolo


tomsolo
őstag

Ilyenek mennek a steam Greenlighton

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100123) Defy94 válasza tomsolo (#100122) üzenetére


Defy94
csendes tag

Huhh.. ezt így hajnali egykor megnézni felért egy kávéval. :C
GOTY :DDD

[ Szerkesztve ]

(#100124) tipuka válasza tomsolo (#100122) üzenetére


tipuka
addikt

ez míííííííííííííí :DDD

(#100125) cyberkind válasza Agyzuzo (#100119) üzenetére


cyberkind
félisten

Maximalista vagyok de ha nem éri meg valami akkor nem veszem meg, ennyiért meg a Steam-es alapjáték szerintem jó, várható a Primal előtt/közben hasonló leárazás?

Paranormal Cocktivity

(#100126) Dilikutya válasza tomsolo (#100122) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy biztos, az eredetiség hiányával aligha lehet megvádolni. Attól a cápától kiégtem. :)
Ha esetleg a játékfejlesztéssel nem futnának be, piacra dobhatják a szert, amit munka közben szívtak. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100127) e=mc² válasza tomsolo (#100122) üzenetére


e=mc²
őstag

Eloszor azt hittem Kukori es Kotkoda remake, aztan meglattam a capat :D

Ambulimax Provider

(#100128) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

No, megis volt a 2. vissza térités. Most a Rust-ot kelletett.
20 Percig töltötte a mapot a játék, utána meg kemény 2-3 fps-el ment. Hát gratulálok.. :(
Nem tudom már komolyan eldönteni hogy tényleg ehhez is ekkora gép kell, vagy ez a játék is ekkkora sz@r lenne optimalizáltság terén. Meg mégis mivolt ez az 3 fps? meg a 20 perc "Loading"? :F

(#100129) Hunbeast87 válasza Norbi095HUN (#100128) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Megint kellene majd ajánlani valamit, amire refundot kérsz aztán meggondolod magad és visszavonod azt, majd megint meggondolod magad és újra refundot kérsz, hogy másik játékot vehessél, amit refundolhatsz majd?
;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#100130) bullseye válasza Norbi095HUN (#100128) üzenetére


bullseye
addikt

És amúgy a minimum konfigot messze túlteljesítő gépen ilyen rossz?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100131) i2k válasza Norbi095HUN (#100128) üzenetére


i2k
senior tag

Most már csak az kérdés, hogy Pentium III-al vagy IV-el próbáltad? :DDD

//Még mielőtt valaki riposztolna:

"System Requirements

MINIMUM:
OS: Windows 7 64bit
Processor: 2 ghz
Memory: 8 GB RAM
DirectX: Version 9.0
Storage: 8 GB available space

RECOMMENDED:
OS: Windows 10 64bit
Processor: 3 ghz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 980
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#100132) djculture válasza Norbi095HUN (#100128) üzenetére


djculture
félisten

Legalább megtapasztalod hogy ilyen korai hozzáférésű szrokat nem szabad megvenni. Alig van olyan közülük aminél nincs technikai probléma, azért nincs is rá garancia hogy valaha elkészülnek. Vagy egy patchel végképpen elrontják mint forestet ahol egy patch azt hozta hogy a bennszülöttek terminátorok lettek.

[ Szerkesztve ]

(#100133) tomsolo válasza Dilikutya (#100126) üzenetére


tomsolo
őstag

Groupees bundleban van a stuff akit érdekel... -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100134) Norbi095HUN válasza Hunbeast87 (#100129) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Neem, félreértés ne essék, én egyáltalán nem amiatt csinálom ezt az egészet, hogy kihasználjam a refund rendszert mint amolyan "free demót". Nem. itt nem erről van szó, egyszerüen csak arról, hogy eddig amit két játékot megvettem egyik sem ment úgy ahogyan azt elvárnám - szerintem - teis ugyanúgy visszakérted volna mind a kettőnek az árát, mint ahogy énis azt teszem! Ilyen egyszerü ez az egész, ha meg valami nem megy, akkor hülye leszek azt nem vissza kérni érted.. szerintem ez igy a normális. ;)

(#100135) Hunbeast87 válasza Norbi095HUN (#100134) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Egyébként pont az ilyenek elkerülése végett jó lenne, ha ismét majdnem minden játékhoz lenne demó. Szép álom... :))

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#100136) bullseye válasza Norbi095HUN (#100134) üzenetére


bullseye
addikt

Arra egyébként teljes joggal használhatod a rendszert. Éppen ez az egyik célja, hogy az emberek könnyebb szívvel vásároljanak, mert ha mégsem jön be, visszakérhetik a pénzt (én is most vittem vissza a Windwardot...). Csak az a kérdés, hogy az ember előtte ellenőrzi-e a rendszerkövetelményeket, műfajt, témát, ilyesmit. Most láttam valakit, aki Thief címü játékokat vett, és nyafogott, hogy egyik sem úgy lopós, ahogy ő szeretné – mert az egyik pl. kalandjáték.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100137) Norbi095HUN válasza Hunbeast87 (#100135) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Na igen, régen emlékszem hogy minden játékhoz volt egy-egy demó kiadva, amiben aztán az első néhány pályát kilehetett vinni. Mostmeg... kapunk 1 óra Trial-t vagy rosszabb esetben egy nagy semmit. Pedig szerintem sokkal nagyobb előny lenne a vásárlónak hogyha előtte le tudná tesztelni az adott játékot. [Persze sokan ezért is töltögetnek illegálisan, mert nem akarnak feleslegesen pénzt kidobni] Egyébként ez ilyen módon még megis érthető.

[ Szerkesztve ]

(#100138) ZsZso válasza Norbi095HUN (#100137) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Most a demó helyett refund van. Az se rossz. Steamen van 2 órád kipróbálni.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#100139) Norbi095HUN válasza ZsZso (#100138) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Hát ha véglis ezt az oldalát nézzük, akkor nevezhetjük "demó"-nak akár ezt is :DDD

(#100140) oriic válasza Norbi095HUN (#100139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, inkább trial ez is, mert a teljes játékot lehet kipróbálni és refundolni. A demónál többnyire egy külön elkészített kis részét kapjuk meg a teljes játéknak.

Live-Die-Respawn

(#100141) Hunbeast87 válasza ZsZso (#100138) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Csak a kettőnek köze nincsen egymáshoz. Ha egy darab 60 eurós játékot szeretnél venni és az mégsem tetszik, akkor "hiába" töltöttél fel 60 eurót Steamre, azt pedig csak Steamen keresztül kérheted vissza. Demónál pedig csak törlöd azt a gépről és kész.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#100142) Csapoati válasza Hunbeast87 (#100141) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bankkártyával veszed és ugyanoda kapod vissza a pénzt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100143) tomsolo válasza Csapoati (#100142) üzenetére


tomsolo
őstag

Oda kapod vissza ahova kéred. ( Mondjuk full walletből nem biztos, de a többinél igen.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100144) gyantaszuz válasza Norbi095HUN (#100128) üzenetére


gyantaszuz
tag

Mondtam, hogy gányul van optimalizálva. :D
Amúgy valamit nagyon elcseszhettek az utolsó pár update-ben, mert spanom viszonylag jobb konfigját is megizzasztja (i7, 8gb ram, ssd + valami 2gb-os vga).

Régebben vígan játszható volt a most minimumnak kikiáltott konfogon majdnem full beállításokkal (unity engines verzióban), de ahogy jöttek az update-ek egyre több vasat kért. Kár érte, nagyon mókás kis játék. :)

(#100145) Defy94 válasza gyantaszuz (#100144) üzenetére


Defy94
csendes tag

Dettó. A régi verziót nagyon szerettem, bele is öltem úgy 60 órát. A jelenlegi szinte játszhatatlan, annyira tré az optimalizálása.
:(
Remélem javítanak rajta mert jó lenne újra játszani. Nincs is annál izgibb mikor megépíted a kunyhódat, bent már ég a tábortűz majd lövéseket hallasz, kinyitod az ajtót hogy kinézz és fejbe lő a ,,másik túlélő kolléga".. Nesze neked egy óra faanyag gyűjtögetés! ;]

[ Szerkesztve ]

(#100146) tomsolo


tomsolo
őstag

Dragon’s Dogma: Dark Arisen Preorder - 22,79 USD ~ 6700 Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100147) Csapoati válasza tomsolo (#100143) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én úgy tudtam, hogy oda adják vissza, amivel vetted.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100148) eami válasza Norbi095HUN (#100134) üzenetére


eami
addikt

azért megosztod velünk hogy milyen gépen nem ment?

(#100149) djculture válasza ZsZso (#100138) üzenetére


djculture
félisten

Sikerült is 43 refundot kérni (abból 2 nem itéltek jogosnak) mióta bevezették..

[ Szerkesztve ]

(#100150) micafighter válasza djculture (#100149) üzenetére


micafighter
nagyúr

Van aki szalvétákat gyűjt.. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.