Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100851) Allien válasza DrTechnoid (#100834) üzenetére


Allien
veterán

163 euró??? :Y

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#100852) warcat válasza eami (#100850) üzenetére


warcat
veterán

Lenti a devektől a fórumon,de már írtam árat :)

(Bombshell) "$34.99 USD for SE, $39.99 USD for Digital Deluxe, including our Soundtrack, beta access to our Build Engine Bombshell Prequel game coming in 2016, and digital artbooks and world maps."

Szóval EU oldalon legjobb esetben 29.99€,azért is linkeltem villámgyorsan a nuuvemest amint észrevettem.

EA: It's in the crate!

(#100853) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Aki esetleg tervezi a heti Firaxis humblit beszerezni (min tier 2őn) és a CivIV-re nem lenne szüksége, megbeszélt árazás után elvinném. (a bundli többi tagja megvan)

[ Szerkesztve ]

(#100854) vorosmarti válasza Hokunda (#100853) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Azt írták korábban, h tier-enként 1 kulcsot ad...

(#100855) echterion válasza Hokunda (#100853) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is csak a Pirates nincs meg, ezért nem vettem még meg a pakkot. Még gondolkodom, mert ugye tier-enként egy kulcs van.

**********

(#100856) eami válasza warcat (#100852) üzenetére


eami
addikt

és neked sikerült megvenni? nálam még mindig semmi előrehaladás a témában :\

vajon mennyi idő alatt reagál a nuuvem support :F

[ Szerkesztve ]

(#100857) warcat válasza eami (#100856) üzenetére


warcat
veterán

Nem,nem ugrottam neki végül (pedig kívánságlistás amúgy),mert túl közeli az Xcom2, és a legutóbbi bár gameplay eléggé meggyőző volt.
Szerintem az lesz helyette kulcsboltból,kár,hogy egy csomó régiózáras verziót készítenek belőle,nuuvemről jó áron lenne,de van külön brazil záras is már...

Melyiket vetted meg? Mert a sima elérhetetlenné vált,a deluxe meg még mindig ott van.Ennyi idő alatt nem fogyhatott el (kulcs egyébként sincs még szerintem,hiszen a Steam preorderbe sem kezdtek bele) - én arra tippelek,hogy a kulcsokkal kapcsolatban merülhetett fel valami, (lehetséges,hogy zárasat kapnak,aztán nem akarnak egy csomót eladni belőle,amire kérik majd folyamatosan a refundot)

EA: It's in the crate!

(#100858) djculture


djculture
félisten

rise of the trial 2.0 totál hülyeség ennyiért megvenni, év végére 5 euro lesz akcióban többet nem ér..

[ Szerkesztve ]

(#100859) xuser


xuser
tag

érdeklődnék azoktól akiknek AC4 Gold van uplayen hogy mikor megvették hány kulcsot kaptak? 2db?

(#100860) eami válasza warcat (#100857) üzenetére


eami
addikt

már csak deluxe volt amikor venni akartam, így azzal próbálkoztam :\ Lehet csak vmi hiba a rendszerükben és megoldják. Sajnos arról sem jött visszaigazolás mailben hogy írtam nekik, így reménykedem hogy meg is kapták.

(#100861) cyberkind


cyberkind
félisten

Szerintetek mennyi esély van hogy a Metal Gear 5 nagyobb leárazást kap mondjuk nyárra mint a mostani 50%?

Paranormal Cocktivity

(#100862) tomsolo válasza eami (#100860) üzenetére


tomsolo
őstag

nem tudom milyen preorder ez - előre adják-e oda a kulcsot - de elég rizikós az ilyesmi nuveemezve

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100863) i2k válasza cyberkind (#100861) üzenetére


i2k
senior tag

Mondjuk 50% arra, hogy igen, és 50%, hogy nem?
:DD :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#100864) cyberkind válasza i2k (#100863) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ez a baj, mert elég régóta vadászok erre, sőt szerettem volna kuponosat venni de olyan árak mellett egy vicc volt, nem tudom, erősen gondolkodom.

Paranormal Cocktivity

(#100865) eami válasza tomsolo (#100862) üzenetére


eami
addikt

deluxehoz szerintem jött volna kulcs, mert alapból jár hozzá a beta access.

(#100866) micafighter válasza cyberkind (#100864) üzenetére


micafighter
nagyúr

A kuponok nem 5k körül mentek? Vagy az is drága volt? :D

(#100867) Frod válasza micafighter (#100866) üzenetére


Frod
addikt

Emlékeim szerint a MGSV valami 9k körül ment kuponosan.

Do you see the white shadow?

(#100868) bullseye válasza Frod (#100867) üzenetére


bullseye
addikt

5,5k volt augusztusban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100869) tarBubbles válasza bullseye (#100868) üzenetére


tarBubbles
tag

nekem 5k volt

(#100870) cyberkind válasza micafighter (#100866) üzenetére


cyberkind
félisten

Te hol találtál annyiért? :D
Én min 10k-sat találtam, de felment az 12-13-ra is. :o

Na de szerintem marad nekem a 30Eurós.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#100871) warcat válasza cyberkind (#100870) üzenetére


warcat
veterán

Azért,mert gondolom akkor akartál venni szerintem,amikor már megjelent és kiderült mindenkinek,hogy jó játék lett,ugyanekkor meg mindenhol máshol jó drágán adták (a dobozost is).
Ahogy írták,aug. elején 5000-5500 körül nepperkedtek vele.

Tomb Raider is lehetne most annyiért így még tényleges megjelenés előtt,de ezúttal mifelénk nem jutott a lenyúlt példányokból.Amikor ténylegesen megjelenik valami,hirtelen jó sok embernek eszébe jut,hogy na ez neki kellene,és elkelnek az olcsóbb ajánlatok.

EA: It's in the crate!

(#100872) cyberkind válasza warcat (#100871) üzenetére


cyberkind
félisten

Augusztus elején annyira nem is voltam képbe a Metal Gear-rel, csak utána, de akkor meg ahogy írtam is egy vagyon volt, szerinted lesz ez olcsóbb nyáron mint most?

A Tomb Raider-t én 7.5k-ért vettem innen a PH-ról kuponosként.

Paranormal Cocktivity

(#100873) warcat válasza cyberkind (#100872) üzenetére


warcat
veterán

Nem olyan nehéz kielemezni,persze a továbbiak csak vélemény:

Japánoknál vagy baromi olcsón vagy baromi drágán adnak mindent. Square Enix a gyors árengedmények mintapéldája, tavaszi vásárra simán lehetséges egy -50% az új Tomb Raiderre.Bár kíváncsi vagyok rá, olcsó kuponok hiányában ezért én nem kapkodtam érte.Az alapára is "csak" 50 euró.Kulcsboltokban esélyes,hogy gyorsan becsúszik egy Mad Max árba.

A Konami féle MG ehhez képest 60 euró,most jött ki az online része,és már az is meglepő, hogy megkapta az 50%-ot.
Ahhoz,hogy komoly spórolást érj el, kb egyszerre kellene az alapárból ledobniuk valamint az engedménnyel felmenniük 67%-ig.Ez eléggé valószínűtlen. Emellett ha megnézel egy hazai boltot,még mindig 13-14k-ért kínálják.

A legvalószínűbb ami történni fog,hogy tavasszal/nyáron:

1.Ugyanezen az áron fog szerepelni akcióban
2.Leviszik az alapárat 49.90€-ra, mellé 50% kedvezmény: 24.90€ ár, spóroltál 5eurót
3.Marad az alapár, rádobnak egy 66% kedvezményt: 20€, spóroltál 10 eurót

Ha komolyan játszani szeretnél vele,már rég túlgondolkodtad a dolgot,ha meg csak a jó lenne,ha meglenne kategória,ugyan ráérsz.Nyilván a legjobb üzlet a kupon lett volna,de persze felesleges siratni ami már elmúlt.

EA: It's in the crate!

(#100874) cyberkind válasza warcat (#100873) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvettem ennyiért, igazából én voltam a hülye hogy nem jártam jobban utána ennek a Metal Gear témának. :W
Szerintem ez nem nagyon fog lejjebb menni, max rádobnak egy 66-ost ahogy írtad, de még az se valószínű, vagy legalábbis remélem, mindenesetre ez a játék még többet is megér, mert rettenet nagy tartalom és minőségi munka van benne.
A Mad Max én pár héttel a megjelenés után 15euróért vettem, ennek tükrében a TB se lesz sokáig drága, de a 7.5k annyira nem vészes, tekintve hogy itt is nagy és minőségi tartalmat kapunk.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#100875) tarBubbles válasza cyberkind (#100874) üzenetére


tarBubbles
tag

A GZ-t amúgy végig kell hozzá játszani, hogy tényleg üssön a TPP vége (legalábbis nekem így volt kerek).

(#100876) cyberkind válasza tarBubbles (#100875) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt is megfogom venni, az összes Metal Gear kell ami van pc-re.

Paranormal Cocktivity

(#100877) micafighter válasza cyberkind (#100872) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nyugi én is a te cipődben járok, lemaradtam az 5k-s kuponokrol :( :DDD

(#100873) warcat :R

[ Szerkesztve ]

(#100878) cskamacska válasza micafighter (#100866) üzenetére


cskamacska
addikt

A kuponok tényleg 5k-ért mentek, csak nem jöttek. :P

Szokásomtól eltérően ránéztem a Hardvaterapróra augusztus környékén, a korai kuponok topikjai kb így néztek ki: Posztolták őket 5-6k körül, órákon belül féltucat hsz született, a végére már reklamáltak hogy nem elérhető az eladó, majd a hirdetés legkésőbb két napon belül egyszerűen eltűnt. Legfeljebb 1-2 eladó topik futott egyszerre, közben 1-2-3 "MGS V kupont keresek!" hirdetés követte őket.
Akkor lett bővebb a kínálat, mikor már 9-10k fölött mérték.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#100879) djculture


djculture
félisten

Ismét bajok vannak a BioWare háza táján: ezúttal a Dragon Age játékok írója pattant meg. David Gaider egyébként nem csak a programok forgatókönyveit írta, hanem a hozzájuk kapcsolódó regényeket is

Ennek a játék sorozatnak is béke poraira akkor..

(#100880) micafighter válasza djculture (#100879) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem hinném hogy egy személy távozása miatt kukáznának egy sikeres cimet. Mindenki helyettesithetö.

(#100881) cskamacska válasza micafighter (#100880) üzenetére


cskamacska
addikt

Erről van szó, egy random ember mit számít? David Gaider személye miben akadályozta meg, hogy a szolid Dragon Age: Origins RPG-ből kaszabolós TPS váljék Dragon Age II-ben, és egy gagyi single player MMO az Inquisition idejére? ;] :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#100882) micafighter válasza cskamacska (#100881) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom ezek kinek az "érdemei" de a kezét eltörném :DDD Az Inquisition szerencsére egy pár fokkal jobb mint a 2.

[ Szerkesztve ]

(#100883) tomsolo


tomsolo
őstag

Ezen a g2as nörd heripótméteren besírtam:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100884) Cheesus válasza tomsolo (#100883) üzenetére


Cheesus
senior tag

jaja énis néztem, meg ott már lehet kapni a Dying Light mégjobb edition-t egy 10-esért.

https://www.twitch.tv/csehla

(#100885) micafighter válasza Cheesus (#100884) üzenetére


micafighter
nagyúr

Melyik a mégjobb verzió ? :)

(#100886) cyberkind válasza micafighter (#100880) üzenetére


cyberkind
félisten

Mint a ME szériánál? :N
Igazán megszokhatná a játékostársadalom hogy ami az EA-hez kerül az nekünk játékosoknak csak szar lesz, lásd ME, hihetetlen abból is mi lett hála az EA-nek.

Paranormal Cocktivity

(#100888) Lackki válasza eami (#100887) üzenetére


Lackki
senior tag

állóképeken nagyon szépet tud mindenki :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#100889) Cheesus válasza micafighter (#100885) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha jól emlékszem Enhanced vagy Ultimate edition-ként fut most :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#100890) xuser válasza xuser (#100859) üzenetére


xuser
tag

#100859: erről esetleg valaki valami infot nem tud?

[ Szerkesztve ]

(#100891) W.Wilson válasza cyberkind (#100886) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Mi lett? Egy fantasztikus második rész és egy fantasztikus harmadik rész az utolsó negyed órát kivéve.
A Dragon Age-nek pedig mindegyik részét az EA adta ki.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#100892) cyberkind válasza W.Wilson (#100891) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy csőjátékká avanzsált de papíron nyílt világú rpg/mmo vagy mi is ennek a műfaja?(bocs de ezt nem tudom annyira)
Aki játszott sokat az egyel vagy közel a 2 előtt kitolta, annak egyből szembeötlő volt hogy mennyire csőjáték lett a 2, amin változtattak a 3-on, de édeskevés volt, semelyik bolygót nem járhattuk be szabadon, de hogy csak egy főbb dolgot említsek, az a Citadel, az elsőben kb minden zeg-zugot bejárhattunk, itt semmit, és miért, csak mert, de ezekkel annyira nagy gond nincs, csak az utolsó negyed órával ahogy írtad is, és ez mind az EA miatt van, amelyik stúdiót ők átveszik, az meghal, a dlc-kről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#100893) sixpak válasza eami (#100887) üzenetére


sixpak
nagyúr

Azta!...mi ez? Remélem játék, jó a csaj, megveszem. :D

Oops, uccsó előtti képen egy bimbóvillantás... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#100894) eami válasza sixpak (#100893) üzenetére


eami
addikt

ez kérlek sykrim :)

(#100895) sixpak válasza eami (#100894) üzenetére


sixpak
nagyúr

Francba!...gondoltam, hogy valami ilyesmi.
Sajnos nem nagyon szeretem a baszóskardozós játékokat, pedig sokszor volt már 2-3 dolcsi körül Steamen, de nem vettem meg.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#100896) DrTechnoid válasza sixpak (#100895) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szerintem a Skyrim-et érdemes, mondom én úgy hogy gyakorlatilag senkinek nem ajénlottam még egy deka játékot se, de ezt a story, az őt megelőző lore világa, és a küldetései egy igazi epikus művé tették. A 3+1 DLC nélkül is élvezhető de azok végképp feldobják az egészet. Ha megint 10-12 körül lesz a legendary, akkor ki ne hagyd!!

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#100897) sixpak válasza DrTechnoid (#100896) üzenetére


sixpak
nagyúr

Rendben, észben tartom a dolgot... :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#100898) i2k válasza sixpak (#100893) üzenetére


i2k
senior tag

Szanaszét van moddolva - szinte 3x nagyobb lesz a játék által foglalt hely tőle - és a gépigény is jócskán meg tud ugrani, ha nem csak diavetítést akarsz...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#100899) csaba951 válasza sixpak (#100893) üzenetére


csaba951
veterán

És még félmeztelen lányok sincsenek benne alapból! ;)

(#100900) micafighter válasza eami (#100894) üzenetére


micafighter
nagyúr

Helyesbítve szénné modolt Skyrim. Ha kijött a GECK egy szénné modolt F4 is simán fog így kinézni :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.