Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tüsi0627


Tüsi0627
újonc

Ez gyors volt!

(#2) thompherkins


thompherkins
tag

Gyors teszt, működik az OP marketing gépezet, de sajnos az ár-érték aránya már nagyon nem nyerő. OP 5 és 7T után nem lesz OP9-em valószínű ha normális áron akarok telefont akkor a POCO/Xiaomi vonalra kell/tudok átevezni. A felsőkategória normális áron már nem kapható, az alsóban sok a kompromisszum, nehéz lesz telefont venni az elkövetkező időkben.

(#4) Bdanyy


Bdanyy
addikt

8 pro óta egyre szimpatikusabb a Oneplus, örülök, hogy az ultraszélesre nagyobb hangsúlyt fektetnek (többi gyártó is).

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#5) bordi10


bordi10
senior tag

"átlag feletti üzemidőre számíthatunk 4,5-6 órás képernyőidőkkel" 100ra töltés 29 perc--->>
Üzemidő: 7.5 pont :W
Csak egyszer az életben olvashatnék Bog tollából OP tesztet...

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6) #40047616


#40047616
törölt tag

Brutál jó mobil lett! Nekem a sima verzió jobban bejön bár nem hiszem hogy érdemes lenne 8T-ről váltani.

[ Szerkesztve ]

(#8) SidCorky


SidCorky
senior tag

A kamerapukli már túl mainstream, ideje volt behozni a mikrofonpuklit. :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#9) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Hát a készülék pazar.Minden szempontból.
De azért 380 ezer....szerintem még akkor ha a Oneplus ott tart ahol, nevetségesen túlárazza ezt a készüléket.
Komolyan nem tudom elképzelni, hogy bárki ezt választja a konkurenciával szemben,(ennyiért).
Pont azért volt remek és legendás mert piszok jo áron adott nagyon sokat.
Mostmár csak olyan lett mint a többi A brand-es gyártó.
(Miután nem volt még alkalmam használni, csak találgatok, de nem hiszem hogy már azon a szinten mozog,hogy ezt zokszó nélkül megteheti... mint a konkurencia).
Richo

[ Szerkesztve ]

(#10) #96241664


#96241664
törölt tag

"a svéd fotós legendával való, legalább hároméves összefogásnak idővel hardveres eredményei lesznek"

Az jó lesz, mert a képeket elnézve az eddigi együttműködésnek az lett az eredménye, hogy visszafelé léptek egyet minőségben...

(#11) RoBos válasza Richoo44 (#9) üzenetére


RoBos
senior tag

Majd a piac eldönti, h ennyiért megveszi-e, max. rájuk rohad a raktárkészlet és akkor lejjebb viszik az árát mert nem hozza a "számokat" az eladása! ;)

(#12) S e t h válasza Mr Anderson (#3) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13) Pro Koryak válasza Richoo44 (#9) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szerintem is drága, de pl. a Samu S21 Ultra, Iphone 12Pro ...stb csúcstelók miben/miért jobbak és miért érnek 4-500e ft-ot???

(#14) Noukoum


Noukoum
veterán

I12 pro maxhoz és samsung galaxy s21 ultrához képest egyáltalán nem drága, én vártam egy ajánlottat,

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) metal01


metal01
őstag

Mikortól lehet vásárolni?

(#16) Aryon87 válasza Pro Koryak (#13) üzenetére


Aryon87
félisten

A nevük..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem gondoltam hogy megkaptátok tesztre, örülök, de ez az ár már sajnos semmiképp nem fér bele

Akkor inkább egy valamivel olcsóbb pixel ami kamerában valszeg jobb lesz, minden másban meg kb ugyan ilyen :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Starz561


Starz561
tag

Szerintem tesztben írt ár, a 8/256gb akar lenni. A 8/128gb 950 eur az meg 350e huf körül van. (Oneplus, oldalán ott van amúgy minden)

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#19) juuzer


juuzer
addikt

Tetszik, de valahogy nem kapott el a must-have érzés. :(

Vamos a la playa.

(#20) Essentials


Essentials
aktív tag

A OnePlus elérkezett oda, ahonnan már csak hunyorogva bámulja annak a felhasználói rétegnek a legjava, ami felemelte a márkát. Csináltak egy anyagminőségben, és egyéb alkotóelemekben is flagship szériás mobilt, aminél a Hasselblattal 150 millió dollárért lepacsizott leginkább PR célokat szolgáló együttműködést a végfelhasználóknak kell kifizetni.

Kérdem én, a márka esszenciáját adó, és trendteremtő "flagship killer" hozzáállás nélkül mi fog jutni a márkának a jövőben? Nem vitás, hogy egy valódi flagship telefonná érett a mobil, de az sem hogy az ezzel járó szükséges áremeléssel már nem fognak ragaszkodni hozzá annyian sem, amennyien eddig hajlandóak voltak csengetni érte.

Persze lehet mondani/gondolni hogy érje be a kedves delikvens kevesebbel, és vegyen egy egykori flagship árban mozgó új Nord szériát, vagy érje be a szintén kvdrága sima 9-essel, de ha a OnePlusnal a Pro jelenti a csúcsot főleg kamerában, akkor az eddigi márkarajongók is azt fogják vágyni, nem egy középkategóriás nordot.

Láttam néhány tesztet, és elég mellbevágó különbségek vannak a hátlapi egységek minősége közt 9 vs 9 Pro viszonylatban, amivel nyilván megint a Pro fele TERELNÉK a vásárlókat. ( Amellett hogy néhány aspektusban még mindig nem az igazi, az előlapi kamera pedig mindegyiknek gyenge muzsika az árkategóriájukban = Hello Hasselblatt, Where are u!? )
Ezt a részt amúgy nem tudom értelmezni:

"az alumíniumváz illesztése pedig olyan perfektre sikeredett, bármilyen él nélkül, hogy egyből levizsgáztatták IP68-as por és víz ellen védelemre."

Sokéve megvan a csúcsmobilok ilyen szintű építési minősége, mindegyik jól össze van pakolva, sőt, van olyan is, amelyik acél. ( És mindegyik IP 68. :R

Továbbá az is fura hogy piacvezetőként hivatkozunk a kijelzőre, amikor droid fronton sorban adják ki ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkező paneles mobilokat. Szerintem egyik sem lehet túl gyenge ehhez képest. Nem hiszem hogy az S21 Ultránál, vagy a Xiaomi, Oppo, Vivo flagship megoldásainál "piacvezetőbb"

Nekem a frissítések tökéletes mivoltát is fura volt olvasni, minekután a OnePlus nyúl bele a legkevésbé a felületbe, mégis ha jól tudom idén a két éves OP 7 már nem kap nagy rendszerfrissítést, és általánosságban is két rendszert biztosít mostanában az OP, ami nem kecsegtet túl sok pozitívummal szerintem. Írja a tesztelő hogy milyen baromi jó az összeszerelés, mennyire időtálló minden, akkor nem kellene megtoldani egy hosszabb szoftveres supporttal esetleg? Nem lehetne 3-4 év, mint régen?

Nem vitás szuper telefon, de nekem a teszt néhány ponton túlfényezett, brillíroztatott, miközben a töltőhöz való hozzáálláson kivül technikai paraméterekben ez egy hétköznapi flagship, hétköznapi flagship áron, semmi több. Talán nem lenne baj ezzel, ha nem kanyarodott volna le a gyártó a kitaposott útjáról, és az eddigi márkahű rajongóknak nem kellene hunyorogva vizslatni a messzi távolból az árszabással megcélzott új közönség fele robogó telefon maga után húzott porfelhőjét.

Egyébként tetszik, és az Oxygén Os is szimpi nekem! :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Luck Dragon

Lehet hogy mindenben szép és jó , de szerintem csúf az egész. Köszi a tesztet .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Csak szamomra kelt gagyi hatast a kameraszigeten az a Hasselblad felirat? Kb. olyannak hat, mintha fognek valami beepitett font-ot paint-ben es odaszerkesztenek egy random feliratot.

Bar nem panaszkodhatok, ugyse az en arsavom. ;]
Ha meg az lenne, inkabb vennek hasznalt S21-et, vagy varnek, mig lemegy az ara.

(#23) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Na, ez már telefon a javából! :C Nem semmi, amit a Oneplus letesz az asztalra évről-évre!

(#24) #40047616 válasza Essentials (#20) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ez a lista alapján a 7-es széria még megkapja az android 12-t is. link

[ Szerkesztve ]

(#25) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Igen jó teló lett a 9pro. Ár miatt kár leszidni őket, ez tőlünk nyugatra 1000€, tapasztalatból mondom, hogy szinte bárki megengedheti magának. Felesleges a gyenge Forint miatt lehúzni, de ez igaz bármelyik kütyüre jelenleg.

Hasselblad nem lett nagy durr, de hozza az elvárhatót.
Részemről venném, engem a lyuk a kijelzőn zavar továbbra is, ugyh várom a 10-et.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#26) Pro Koryak válasza Aryon87 (#16) üzenetére


Pro Koryak
addikt

... tehát semmiben.

(#27) Essentials válasza Aryon87 (#16) üzenetére


Essentials
aktív tag

A Huawei esetében mi indokolja a 400-500 ezres árat? Ott is a név? :) Esetleg a HMS keretrendszer? Vagy a legpocsékabb flagship értéktartás, ami garantálja hogy százezreket buksz 1-1 új megvásárlásán rövid idő alatt? Csak kérdem, kiváncsi vagyok a véleményedre. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Aryon87


Aryon87
félisten

Egész jól sikeredett ez a széria, de fotóban nem fog csúcsokat dönteni ezúttal sem.
A széleslátó kamera képe 2x van, gondolom a másik a P40Pro-nek kellene lennie.

Essentials, nem kívánok belemenni a csodás eszmecserédbe köszi.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) Essentials válasza Pro Koryak (#26) üzenetére


Essentials
aktív tag

Azt neked kell tudni, hogy mire van szükséged, és az mennyit ér neked!

Az Apple esetében nem értem a kérdést, az iPhone az ökoszisztémájuk része, ami nem a hardverekről, sokkal inkább a szoftverekről, és integráltságról szól. Saját rendszerekre fejlesztett saját szolgáltatásokkal. Eldöntheted hogy az mennyire felel meg neked, vagy mennyire áll távol az elképzeléseidtől, és azt is, hogy az Apple által biztosított value-k számítanak-e neked egyáltalán.
Az ember felteszi magának a kérdéseket, ha 400-500 ezres telefont választ, aki tájékozottabb, az pedig meg is tudja válaszolni.
Mindenkinek mások a szempontjai, és más felel meg neki.

Az meg hogy a stabil márkák drágábban mérik a portékát természetszerű, ha megnézed az okostelefonos piacon elmúlt évtizedben végbement változásokat, akkor láthatod hogy az árképzés párhuzamban jár a márkák befutottságával. Az Apple mindig is tradícionálisan drága, "túlárazott" volt, a Samsung szépen leköveti. Ahogy a Huawei is elérte ezt az árszintet az évek alatt egy viszonylag konszolidált szintről indulva, a Xiaomi pedig most a Huawei útját járja újabban a Mi széria csúcsabb modelljeivel, ahogy a OnePlus is. Ha a OnePlusnak bejönne a buli ezen az árszinten, biztos lehetsz benne hogy még drágább telefonokkal fognak jelentkezni befutottabbként!

[ Szerkesztve ]

(#30) Essentials válasza Aryon87 (#28) üzenetére


Essentials
aktív tag

Pedig adja magát hogy ha szerinted a tradícionális európai márkák csak a nevük miatt kerülnek annyiba, akkor vajon a Huaweiről a HMS-sel a fedélzeten is ugyanez-e a véleményed, amióta szintén bekacsintottak a 400-500ezres árkategóriába?

[ Szerkesztve ]

(#31) nuke7


nuke7
veterán

:Y naggyon durván elszálltak az árak... a kis pár éves gamer gépem ami 200-250k között volt, most kb. 400-500-at ér... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#32) Bog válasza bordi10 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Előbb az A52-t kell fényeznem, mert a Samsung most adott pénzt a medencémre, aztán a OP9-et kell túldicsérnem, mert ők vettek nekem egy Jaguart :D

Szóval lesz OP9 teszt, már nálam van, csak az A52 prioritás, azt már lehet kapni, emezt meg még nem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) El Diabl0 válasza Essentials (#27) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Elvakult márkafanoknak (főleg HMS felhasználóknak) hiába írsz szoftverekről, szolgáltatásokról. Torrent, youtube downloader és kábellel mehet fel a zene telefonra!

(#34) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Mind a kettő megint tepsi méretű lett, a csillogó, ujjlenyomat mágnes hátlap nevetséges az meg még jobban, hogy a matt színért felárat kell fizetni az amúgy is drága telefonra. A nem Pro-ból sokmindent kispóroltak. A kamera amire annyira ráfeszültek most sem váltja meg a világot. Nem csalódtam a OnePlus-ban. :C
Egyedül talán az órára tudom mondani na ez jól néz ki és még az árral sem szálltak el.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#35) Essentials válasza Bog (#32) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az tényleg slágertermék lesz a maga közönsége előtt, és a globális eladásokból is szépet fog hasítani, ha az elődeihez mérten díjazzák a vásárlók.

(#36) #40047616 válasza El Diabl0 (#33) üzenetére


#40047616
törölt tag

Elvakult márkafan. És ezt pont te mondod? :C:DDD
Szoftverek és szolgáltatások: csak a google appjai vannak? Mert úgy írod mintha más nem létezne.

[ Szerkesztve ]

(#37) Aryon87 válasza El Diabl0 (#33) üzenetére


Aryon87
félisten

írja ezt az elvakult iFan.. :C
Mellesleg köszi, nem kérek olyan szolgáltatást arról az oldalról, ami a Droid vonalon gombokért vagy szép szemekért megkapsz, ott gyémántban mérik :DDD

Szoknyácska. nála csak az iSzolgáltatások léteznek már, más nem létezik :N

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38) #95462144


#95462144
törölt tag

Jó telefon lett. Azt pedig mindenki maga döntse el, hogy szerinte mennyit ér. Flagship killernek nem nevezném már őket, régebben is hoztak egy eléggé jó szintet kedvező áron, túl nagy technikai újdonságokat sosem. Ezen az árszinten azért dominálni szokott az ember szíve is, hogy melyik márkát választja. Majd a piac beárazza. De ha ez nem is fog annyira kelendő lenni azért lesznek az alsóbb szegmensben is termékeik, amik szerintem jól fognak menni. Nekik sosem volt céljuk, hogy leigázzák a piacot, hanem inkább a gazdasági stabilitás.

[ Szerkesztve ]

(#39) bordi10 válasza bordi10 (#5) üzenetére


bordi10
senior tag

2021-ben ezt is odaírni (...írni?! körmölni) a Kontra alá?!
"Nincs tárhely bővítés és jack kimenet"
Boooorzasztó írás :W

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#40) yuing


yuing
őstag

"Épp csak a 153,2 x 73,6 x 8,7 milliméteres házat tartom..."

Van egy elgépelés az első oldalon, a 153 mm-es hosszúság valóban szép lenne. :)

(#41) batai15 válasza Essentials (#20) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#42) vasas1911


vasas1911
csendes tag

Nagyon jónak tűnik, az OP1 óta márkafüggő vagyok, most is megrendeltem már.

(#43) Essentials válasza Aryon87 (#37) üzenetére


Essentials
aktív tag

"Mellesleg köszi, nem kérek olyan szolgáltatást arról az oldalról, ami a Droid vonalon gombokért vagy szép szemekért megkapsz, ott gyémántban mérik :DDD"
Melyek ezek a szolgáltatások? :DD

(#44) El Diabl0 válasza Essentials (#43) üzenetére


El Diabl0
junior tag

:DDD :DDD

(#45) Essentials válasza #40047616 (#36) üzenetére


Essentials
aktív tag

Igazából egymás ovis köpködése helyett a kérdésre is válaszolhatna Aryon! Az mégiscsak célravezetőbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) Aryon87 válasza Essentials (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Te tudod miért fizetsz.
Nekem nem kell semmiért fizetnem hogy használhassam. Pl Youtube prémium.

nem fogok a kérdésedre válaszolni, mert tudom mi a célod, pláne hogy Diablo barátod nyálcsorgatva várja hogy egy istenest trollkodjon majd.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47) Essentials válasza #40047616 (#24) üzenetére


Essentials
aktív tag

Meglátjuk hogy milyen előrejelzések jönnek be, az Android Police pld ennek az ellenkezőjét írta meg a tesztjük alatt!

(#48) Essentials válasza Aryon87 (#46) üzenetére


Essentials
aktív tag

Tehát szerinted Google alatt nem kell fizetni a Youtube prémiumért, Apple rendszeren meg igen? Mert erről beszélünk...

Ha valamivel nem vagy tisztában, miért nem jársz utána? Jogtiszta úton mindegyik rendszeren havidíjas a Google Prémium Youtube szolgáltatása! Esetleg folytatnád a felsorolásod, vagy kimerült ezzel az apró malőrrel?

[ Szerkesztve ]

(#49) Aryon87 válasza Essentials (#48) üzenetére


Aryon87
félisten

Javítom: ott a Vanced YT, ami ugyanaz mint a Premium. 0Ft.
Google alatt is használtam, és most HMS alatt is. Ennyi.
Hiába okoskodsz, nem fogsz célra menni vele.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50) Essentials válasza Aryon87 (#49) üzenetére


Essentials
aktív tag

Mármint én okoskodom? : O Egy ártatlan kérdést tettem fel egy állításoddal kapcsolatban, de még az azt megelőzőre sem válaszoltál...

Én értem hogy te az a srác vagy, aki ördögtől valónak tartja az hivatalos úton való beszerzéseket, ( azzal is támogatva az adott fejlesztő munkáját, legyen az bármi ), inkább MP3 hangfájlokat töltögetsz 2021-ben a mobilodra a gonosz megkerülhetetlenül havi díjas zenestream helyett, mégiscsak kiváncsi lennék: Mik azok a szolgáltatások, amik android mobilra TISZTA/nem lekalózkodott úton térítésmentesek, az Apple platformján viszont nem. Hogy felfrissítsem az emlékezeted, erre a megállapításodra vártam ( volna ) a választ:

"Mellesleg köszi, nem kérek olyan szolgáltatást arról az oldalról, ami a Droid vonalon gombokért vagy szép szemekért megkapsz, ott gyémántban mérik :DDD"

Az Apple Pay pld nem havi díjas szolgáltatás, ahogy a Google Pay/Huawei Pay sem az, igaz utóbbi kettőt nehezebb igénybe venni itthon, a Huawei-t lehetetlen az NFC fizetés képes okosórák ellenére is. Ugyanilyen párhuzam van egyéb más szolgáltatásokban is a platformok között.

Köszike :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.