Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100701) Dilikutya válasza djculture (#100700) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt nem egészen értem, drivert nem a Microsoft ad ki a hardverekhez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100702) djculture válasza Dilikutya (#100701) üzenetére


djculture
félisten

Csak éppen az újabb oprendszereknél már csak a Microsoft által aláirt drivert tudsz feltenni. Bármikor tud vele játszani a cég, mit ahogy a win7 8-as beépíttet internet Explorerbe is ha neten vagy kiírja hogy ez nem használható frissíts. Ha nincs neten az adott gép akkor persze mindegy, nekem még xp is megy egy ilyen hálózatba sose kötött gépen.

A win10 meg már teljesen ilyen gyakorlatilag egy frissítéssel ami még csak blokkolni se lehet csak pár hónapra elhalasztani bármit megcsinálhat. Ha holnap csinálnak rá egy frissítést hogy blokkolja ezt meg azt a hardvert akkor blokkolva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#100703) arty válasza djculture (#100700) üzenetére


arty
veterán

nincs leirva, hogy folyamatosan köteles bővíteni MS uj funkciókkal a rendszert, márpedig itt erről van szó :)
az uj cpuk tudását a régi win nem fogja kihasználni.

lásd még: directx...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#100704) Dilikutya válasza djculture (#100702) üzenetére


Dilikutya
félisten

A driverrel ellentétben az Internet Explorert a Microsoft csinálta. Windows 8.1-re én még tettem fel olyan drivert, amit a Microsoft egész biztos nem írt alá, ez legfeljebb a Windows 10-et érintheti. Egyébként nincs, és nem is lesz olyan, hogy valamely IE verziót a Microsoft letiltja az internetről. Jelezheti, hogy elavult verziót használsz, ami biztonsági frissítéseket sem kap a továbbiakban, de működőképes marad.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100705) tomsolo


tomsolo
őstag

Punch Club - 4 USD

Ha használod ezeket a kuponokat:
ezekiel
TENCHI

Gamersgaten Sword of the Stars: The Pit deal megy, 80% off - a DLCkre is.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100706) cyberkind


cyberkind
félisten

Akkor tuti hogy a Life is Strange-et tudom Steam-re regelni ha megveszem a dobozosat?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#100707) tomsolo válasza cyberkind (#100706) üzenetére


tomsolo
őstag

mér van belőle nem steames is?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100708) cyberkind válasza tomsolo (#100707) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, csak van pár dobozos játék amit nem lehet regelni semmire se, és nem akarnék szopni. :D

Paranormal Cocktivity

(#100709) djculture válasza cyberkind (#100706) üzenetére


djculture
félisten

Van még belőle bárhol? Mert mindenhol azt látom hogy előre elkelt az összes..

(#100710) cyberkind válasza djculture (#100709) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, én a konzolok szervizétől rendelem.

Paranormal Cocktivity

(#100711) Csapoati válasza cyberkind (#100706) üzenetére


Csapoati
nagyúr

8900 Ft? Az betyár, fele ennyi digitálisan. Jó, tudom, ott nincsenek extrák, de akkor is durva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100712) djculture válasza Csapoati (#100711) üzenetére


djculture
félisten

Mihez képest drága.. a 38 ezres Tomb Raider gyűjtőit is elkapkodták az emberek..

[link]

(#100713) Crytek válasza djculture (#100712) üzenetére


Crytek
veterán

A múltra visszatekintve nem hiszem hogy úgy tolják már mint régen. Akkor nagyon sok rajtuk maradt azt töredék árin tudtak csak megszabadulni tőlük. Most szerintem max 10 esével ha rendelnek fingom sincs csak tippelek.

Next PC Upgrade: 2022

(#100714) djculture válasza Crytek (#100713) üzenetére


djculture
félisten

Passz de dobozosba a witcher 3 is szépen lement 6 rugóért láttam ma minden bizb@sszal f1 2015 meg a far cry 4 és a dragon age Inquisition meg a bf hardline mellett . Nemrég még (karácsonykor)aranyáron mentek ezek..

[ Szerkesztve ]

(#100715) eami válasza Dilikutya (#100701) üzenetére


eami
addikt

driver sokadlagos... hiába vannak drivereid ha amúgy meg a windows alatta olyan mintha pucsítanál egy glory hole felé :DDD

(#100716) i2k válasza csaba951 (#100652) üzenetére


i2k
senior tag

Öhhöm-köhhöm:

//Nem pénzen megvásárolva.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#100717) szami777 válasza eami (#100715) üzenetére


szami777
addikt

Ez aztán a hasonlat. :DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#100718) djculture válasza i2k (#100716) üzenetére


djculture
félisten

Utána ő is látta hogy megmarad, amúgy valahol ingyen adták a készítők (melyik oldal megnem mondom már pedig próbáltam én is) csak beterhelődött az oldal és ezt találták ki.

bundlestars programjában most a x-blades van ingyen persze reflinkes igy nem másolom be. Steam-en a bundlestarsos közösségben megtaláljátok a linket.

[ Szerkesztve ]

(#100719) Dilikutya válasza djculture (#100718) üzenetére


Dilikutya
félisten

X-Blades ingyen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100721) Rendo84


Rendo84
senior tag

X-Blades: JBT2J-PD7EC-D5WJM

(#100722) Dilikutya válasza Vertigo18 (#100694) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én így se tudom, vastag a telefon, SIII Mini. De a használata sem világos még. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100723) TommyX_ válasza Csapoati (#100711) üzenetére


TommyX_
őstag

Én előrendeltem a dobozost, pedig tavaly januárban megvettem már a digitálisat. :)
Mondjuk én külföldön rendeltem élő.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#100724) sixpak válasza Csapoati (#100711) üzenetére


sixpak
nagyúr

A tavalyi év egyik legjobb játéka, minden pénzt megér szerintem...mondjuk akkora Rockefeller nem vagyok, hogy a Steam verzió mellé megvegyem a dobozost, de megértem azt, aki így tesz. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#100725) NyMRooD válasza Dilikutya (#100722) üzenetére


NyMRooD
őstag

A telefonodon elindítod a youtube alkalmazást, rákeresel mondjuk arra, hogy vr, a jobb felső sarokban ott lesz egy beállítások gomb, katt rá és válaszd ki a 360 fokos videókat, majd a videó elindítása után a tekerő sáv jobb oldalán lesz egy ilyen ikon, klikk rá és rakd be a telefont a tokba és élvezd :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#100726) Dilikutya válasza NyMRooD (#100725) üzenetére


Dilikutya
félisten

Előbb kipróbáltam valami űrhajós játékot. Mára ennyi elég is volt, kicsit beleszédültem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100727) Dilikutya válasza Dilikutya (#100726) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kevés lesz ide a kijelző felbontása. Netezni, retyón játszani jó a 800*480, de ide viszont igen harmatos, érzésre még a 720p sem lenne tökéletes. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100728) warcat válasza Dilikutya (#100727) üzenetére


warcat
veterán

Na,akkor most már jobban ráérzel az Oculus technikai adataira legalább,meg hogy miért kell alá hardver bőven :) G3-on egyébként szerintem jó
Az biztos,hogy kell nekem ilyen, csak nem ennyiért egy első generációs termékért,amiből borítékolható,hogy egy éven belül érkezik a V2, közben meg kijön a Pascal.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#100729) tomsolo


tomsolo
őstag

"This email is to confirm that your refund has been issued by Humble Bundle. It can take up to 10 days for the funds to appear on your statement.
...
The funds should be returned to your account within the next 7-10 business days and your subscription has been cancelled (this is an automatic function!).

To resubscribe at any time, just visit: https://www.humblebundle.com/monthly"

-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100730) eami válasza Dilikutya (#100727) üzenetére


eami
addikt

nekem is megérkezett és kicsi a telefonomhoz. azonban van egy nagyobb cardboardom is, ami alapján elmondhatom hogy ne aggódj, QHD (4x720p) is kevés ehhez :N

(#100729) tomsolo: yay, mit iszunk? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#100731) tomsolo válasza eami (#100730) üzenetére


tomsolo
őstag

Állítólag lesz erre majd külön cikk a support oldalukon :D

"As I said, I'll see if we can add more specific Humble Monthly refund information to our help center.

I can go ahead and make an exception for you this one time!"

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100732) kriszpontaz válasza eami (#100730) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Falura (NYH) még nem jött meg, pedig én is rendeltem :(. :D

[ Szerkesztve ]

(#100733) Heavyrain válasza kriszpontaz (#100732) üzenetére


Heavyrain
őstag

Szintén Nyíregyháza, de nekem már tegnap megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#100734) Dilikutya válasza warcat (#100728) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazság az, hogy édeskeveset tudok erről az egész VR témáról, valahogy hidegen hagyott. Azt gondoltam, hogy kell neki a vas, mert 3D, meg bámészkodsz összevissza, de magának az Oculusnak se ismerem a működését. Viszont ez most tetszett még így csúnyán is. Az űrhajósnál nem is maga a látvány volt csúnya, pixeles mint a fene, de attól függetlenül mindenről látszik, micsoda. Viszont a feliratok, kezelőgombok olvashatatlanok, csak találomra sikerült a menüből továbblépni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100735) Pocok256 válasza Dilikutya (#100734) üzenetére


Pocok256
veterán

Épp ez a lényeg ezért kell erömű hozzá. Ugyanis ahhoz hogy jó legyen az élmény mindkét szemednek full hd képet kell kapnia és ahhoz hoyg ne szédülj folyamatos játék mellett is minimum 30 de inkább 60 fps kell. Na most ez 2k felbontás konstans 60fps el. Ami igazából két külön full hd felbontás teljesen külön számolva és kétszer 60 fps, na ehhez kell hardver rendesen és akkor még ott van, hogy ultra alacsony késleletetés is kell az interakciókhoz.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#100736) Plebi


Plebi
senior tag

Honnan rendeltétek? Nekem G3-om van, akkor ahhoz kicsi?

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#100737) Heavyrain válasza Plebi (#100736) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#100738) Plebi válasza Heavyrain (#100737) üzenetére


Plebi
senior tag

Köszi! Azért vannak érdekes emberek, az ingyenes széthajtogatott, használt vw cardboardot árulják 3500-ért....

Azt írja, hogy jó 5,5 colos telókhoz is, de itt többen is írtátok, hogy még 5 colhoz is kicsi.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#100739) maross válasza Plebi (#100738) üzenetére


maross
veterán

mekkora otlet, nem is gondoltam volna hogy ez penzt er :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#100740) Csapoati válasza maross (#100739) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Isten hozott Magyarországon. :( Mondjuk az aprós dolgok után (épp futó bundle 1 dolláros játékai 500 Ft/db áron, stb.) ez a legkevésbé sem lep meg...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100741) Crytek válasza Csapoati (#100740) üzenetére


Crytek
veterán

Semmi baj az olyannal aki egy kis pénzt akar keresni.
Amivel a nagy baj van, hogy aki megveszi meg is érdemli,mert nem tudja használni az internetet.

Next PC Upgrade: 2022

(#100742) bullseye válasza Plebi (#100738) üzenetére


bullseye
addikt

Ezek szerint van aki megkapta? Mert én pl. nem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100743) wesker24


wesker24
senior tag

Én is ma reggel kaptam meg össze is lett hajtva de a hozzá szükséges android programmal nem kompatibilis az okostelefon ami nekem van. (Samsung Galaxy Trend Plus).

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#100744) Dilikutya válasza Crytek (#100741) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mert hogy kell használni az internetet? Nem mindenki olvassa ezt a topikot, ilyen papír VR szemüvegeket meg lehet pénzért is kapni, pl. ez 32$. Nem volt odaírva, hogy ez ingyenes, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy ez egy fasz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100745) Dilikutya válasza wesker24 (#100743) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kell hozzá semmi. Youtube-on tudsz keresgélni videókat, amiket nézhetsz 360°-ban, meg csomó alkalmazás van rá.
Pl. ezek.
A Google Cardboard app nem tudom, mire jó, letöltöttem, de nem indítottam el. De van még ezeken kívül egy csomó, a VR-re keresve a Google Play-en lesz találat bőven. Még zombiölős is van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100746) micafighter válasza Crytek (#100741) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem értem mi a problémátok. Az idő pénz. Aki nem veszi a fáradtságot és szánja rá az időt hogy utána nézzen valaminek, az fizessen felárat. Ha annyit is hajlandó érte fizetni akkor megéri neki. Engem átver a szomszéd kisbolt mert drágább a kóla mint a Tescoban? Nem, nem érzem magam átverve mert a Tesco tőlem 30percre van, plusz a vissza út is 30 perc, plusz a sorban állás. A kisbolt meg oda vissza összesen 5perc. A kisboltban vásárolva időt tudok spórolni , a Tescoban vásárolva pénzt. Ehhez még van pár előnye és hátránya mindkettőnek de összeségében el tudom dönteni hogy mikor melyik éri meg nekem, és szerintem az ép elméjű és kellő értelmi kapacitással rendelkező lakosság ezt szintén el tudja dönteni. Nem kell azon felháborodni szerintem hogy vannak kisboltok, mert van akinek megéri ott vásárolni. Aki szerint gáz hogy van kisbolt az a vásárlókat nézi hülyének, akiknek néha megéri kisboltban venni.

A boltos példámat rá lehet húzni a pc játékok esetére.

[ Szerkesztve ]

(#100747) kriszpontaz válasza bullseye (#100742) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én sem kaptam még semmit :(.

[ Szerkesztve ]

(#100748) maross válasza micafighter (#100746) üzenetére


maross
veterán

Meglepodnel a lakossag milyen kis szazaleka kepes optimalisan donteni olyan vegtelenul bonyolult dolgokban mint az elvert penz es idokeret, a fel literes-ket literes kola, vagy a kozeli kisbolt-tavoli gigabolt problémája...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#100749) arty válasza maross (#100748) üzenetére


arty
veterán

+1 :( :( :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#100750) i2k válasza maross (#100748) üzenetére


i2k
senior tag

Röviden:
* sok ember lusta [nem hajlandó autóba, buszra ülni, elgyalogolni a sokadik saroknyira, utcányira, városnyira lévő "olcsóbb" forrásig],
* vagy kiszolgáltatott [Budapesthez képest vidéken ugyanis nem minden sarkon állnak az árverseny miatt vevőkért harcoló üzletek - ellenlábas híján pedig olyan magasra verik az árakat a kis- és nagy üzletek, amíg a pofájuk bőre bírja].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.