Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98251) ooooobi válasza MegalodonS (#98250) üzenetére


ooooobi
senior tag

A 9.szezon volt az elsö amibe játszottam, most a 10ben meglett a +slot. Elötte isten tudja mikor toltam. Most nézem ns-ben vannak ilyen materiáljaim.

Ezeked dobhatom ki a kukába ugye? csak a helyet fogják
jah ramaladni az marad és véletlen lett välasz :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#98252) SQX_Barto válasza ooooobi (#98251) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Add el oket vendornal, bar gondolom van egy rakas penzed, de az sosem art :)

Uj Rift Guardian....
koszonjuk emese :W

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98253) faragojof válasza SQX_Barto (#98252) üzenetére


faragojof
senior tag

A "Ramaladn's gift"-et is?
Már nem lehet használni kő/ékkő helynek?
Lukasztásra. :DDD
Esett kettő a 10-es szezon kezdetétől, de nem használtam fel, mert várok a tutira. :U (Nem sűrűn dobja a gép,)

"Formicate Under Command of the King,,

(#98254) SQX_Barto válasza faragojof (#98253) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Socketelni meg mindig kell a Ramaladni, szoval azt ne dobd sehova :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98255) faragojof válasza SQX_Barto (#98254) üzenetére


faragojof
senior tag

:U A kép alatt nem nézünk szöveget...
Most látom. :B

Az új őrző tetszik, szaktudásilag ott van a toppon. Nekem hiányzott egy kicsit a második rész Anubisz fejű főellensége. Reméltem, lesz valami hasonló.
Na meg a szkarabeuszok. :W
:DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#98256) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

80-as GR Necroval: pár kép+vélemény a Skeletal Mage petes buildről.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#98257) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Rhykker - Necromancer skills - Part 4/4 (Diablo 3 2.6 beta gameplay)

(#98251) ooooobi

Add el mindet kapsz egy kis aprot ertuk ;)

(#98253) faragojof

Kettooo :Y Nekem kettesevel esik,mondjuk NS-ben :)

(#98256) Dyingsoul

Video nincs??

(#98258) Dyingsoul válasza MegalodonS (#98257) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Most nincs mert most máshonnan játszottam itt meg csak tanyanet van. :DDD

Este lesz egy rövid stream.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#98259) faragojof válasza MegalodonS (#98257) üzenetére


faragojof
senior tag

Itt nálam, kérem, jól meg kell gondolni mit hova lukaszt az ember. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#98260) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kiesett a második panci cucc, úgy látszik, hogy a játék a DMO setet favorizálja, amióta Wizarddal vagyok. Bezzeg amíg DH-val játszottam egész szezon alatt és szinte mindent azzal értem el, egy nyavalyás UE buildhez való panci sem esett... Pedig de jó lenne egy Yang vagy DML tegez panciban... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#98261) MegalodonS válasza Dyingsoul (#98258) üzenetére


MegalodonS
őstag

Tanyanet ??A betarcsazooos ;] ;] ;] ;]

Erdekes dolgokat mondott Rhykker es az arca nem tul buldog a Nekrotol :F

Na ez erdekelni fog(mindenkit)!!

Zhanji - [Diablo 3] (NECROMANCER) AREA DAMAGE UPDATE -ITS WORKING!

Nekro szolo mar GR 97 :C :C nem rossz!!

(#98259) faragojof

En azt tapasztalom,ha felhasznalom a ramat,biztos hogy hamarosan esik egy masik!!!(nem vicc!! )

[ Szerkesztve ]

(#98262) reelc válasza MegalodonS (#98261) üzenetére


reelc
veterán

Rhykkernek mi nem tetszett dióhéjban (azok számára akik nem nézik végig a félórás videót)?

Szóló GR97 valóban nem rossz, de PTRen történt, lesz itt nerf is. Ki hozta le, mennyi Paragonnal?
A videón GR90 van P3000+szal, erre nem mondanám, hogy jó.

(#98263) Scholes9: Hát karakterspórolás, mi más? :)

[ Szerkesztve ]

(#98263) Scholes9 válasza Vistaboy (#98260) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Először nem jöttem rá mi akar lenni a panci, de aztán leesett :D :D Elsőre majdnem félreolvastam :) :D :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#98264) MegalodonS válasza reelc (#98262) üzenetére


MegalodonS
őstag

Sok minden,nem tetszett neki :) Porgesd a vegere es nezd meg pl amikor a passzivokat sorolja 5 perc az egesz!!

Nekem nincs betam,de ha megkerjuk Dyngsoul az esti videoban lehet bemutatja a top 10-et mennyi paragonnal mentek!Miert nerfelnenek,inkabb huzni kell,de nagyon sokat!!!Akkor lehene nerfelni ha most mennenek szolo GR120+!!!A nagy kerdes hova akarjak betolni a nekrot?

(#98265) Thrawn


Thrawn
félisten

Meh... Utálom a bountykat...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#98266) SQX_Barto válasza Thrawn (#98265) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem is ez volt az utolso achievementem....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98267) Dyingsoul válasza MegalodonS (#98264) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Mindent megmutatok amit kértek (és D3-mal, streammel kapcsolatos), gyertek este 6-tól lesz kb 8-ig. :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#98268) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

namostmáreztmegkérdezem... ez valami vicc... építeném a light sweeper saderemet (akkorsemhammeresutáltamdékettőbenis!) és RICHTIG nem adja a Ancient Parthan Defenderst... nincsen véletlen letííítva nekije? :DDD :DDD
már nem is számolom mennyi BS/mati+sárga bracers convert kombináció ment el rá... gyakorlatilag minden már megvan nullárol... legalább 2x-3x (kivéve travi ring, de az jött maintől)... ez nem, nem akarja az istennek sem! :U

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#98269) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#98268) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(talán nagyobb a pool a sadernél bracira? :F vagy nemtom, de most már frusztráló! lehet visszamegyek WD-re vagy DH-ra hátha annak dobja)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#98270) DaveHutt válasza _ocsisajt (#98268) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nézd a jó oldalát. Amíg ezt az egy bracert farmolod, kiesik az összes set és bracer. :D

(#98271) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#98269) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem esett wizard-dal ;]
Ebből válogasd ki az általánosokat, meg ami crusinak eshet...
Amúgy minek Rolandozol? A többi erősebb...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98272) noblem1983 válasza SQX_Barto (#98271) üzenetére


noblem1983
senior tag

Most én is épp a Rolandot raktam össze aztán meglátjuk milyen lesz. Azzal is ment valaki gr 92-t is kb 1000-es paragonnal a season ranglistán

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#98273) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#98271) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ÉS KIESETT!!!!! (fosch,de van! :D)

mert mint írtam a hammer nem tetszik... lonbombira nincs gear.... thornt meg rogyásig játszottam az egyik szezonban (jó lesz magas GRre, ahol szenvedni kell) :) (gardróbban már félre van téve)

most ez tetszik! :) ROHADTUL nem érdekel, mi a divat :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#98274) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Lehet hogy hülye kérdés de a viselt és a kocka tárgy ha azonos, akkor csak az egyik tulajdonsága érvényesül vagy össze adódnak pl. 2 frostburn kesztyű?

(#98275) -=Jam=- válasza LittleBoss67 (#98274) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Csak az egyik.

(#98276) m.lala válasza noblem1983 (#98272) üzenetére


m.lala
aktív tag

Én is Rolizok :)
Linkelni nem tudom magam valamiért nem működik /Laller#21963/

Játékban 16.5k str 81-88 milla toughness, ha cserélgetem a követ.
Kikövezve 60-72 közötti kövek, 3 cucc nem anci ebből 2 roli, Compass Rose kb 5%, Travelers Pledge-n kb 12%, Denielen kb 10% damage van még, plusz úgy kalkuláltam 80-ig kibirom kövezni kb 5% és kb ennyi lesz a vége.... talán megcsíphetem a 90-et, de kétlem a single target DPS-e botrányos egyébként, de kemény, mint a kád széle. :DDD

perpill GR81 13 perc alatt 1k alatti paragonnal és itt még nem volt APD rajtam szal nem a deffel van a bajom, inkább a sebzéssel...
De egyetértek veletek, nekem is nagyon tetszik, főkarakter lett, nagyon megszerettem bezzeg hammerbe kiesett a panci Bracer :)

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#98277) HellGreg válasza MegalodonS (#98247) üzenetére


HellGreg
őstag

Ezek szerint monkkal nem fog menni ?

(#98278) SQX_Barto válasza HellGreg (#98277) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Van egy allandoan dashing-elos monk build, kifejezetten goblin farmra, azzal talan megvalosithato.

Szerk.:
Ja, kozben latom ez nem az 1 oras Story mod, hanem a foboss-ok 20 perc alatt. Oda nem biztos, hogy eleg eros lesz az a build...

Legegyszerubb 4-es partiban, nem kell annyira antiszocnak lenni ;)
Csak mar az emberek nagy resze megcsinalta, es annyira nem buli ujra megcsinalni.
(elozo seasonban is 3-4 csapattal megcsinaltam, most is legalabb 2-ovel)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98279) MegalodonS válasza HellGreg (#98277) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mindennel a monkkal is meglehet csinalni,ha van eled dps!!Nekem segitettek mert keves volt a DH-m,de gyors voltam igy meglett :C MRSnikt :R volt a hoher vagyis a vadasz!

[ Szerkesztve ]

(#98280) Edge válasza MegalodonS (#98279) üzenetére


Edge
veterán

ha van elég dps + gyors vagy szólóban is simaliba(wizzel legalábbis az volt)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#98281) proci985 válasza MegalodonS (#98279) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

DHval nekem kenyelmes 15-16p korul volt egy GR80-82 korul levo shadowval egyedul.

ez kb 2-3 perccel gyorsabb, mint egy hasonloan felszerelt DHval az elozo seasonban

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98282) Ribi válasza proci985 (#98281) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én először unhalloval próbáltam, de bossokat nagyon lassan öltem vele. Majd váltottam impalere és azzal simán meglett.

(#98283) MegalodonS válasza Edge (#98280) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt szerintem alapbol sertes lenne szamodra ,hogy ha megkerdeznem,neked sikerult a wizzel?? :D :D

(#98281) proci985

Nekem szolo GR75 lett meg,de a bossmode,meg csak segitseggel,pedig probaltam parszor :( 37 ora jatekidom van benne es 1milla alatti dps,tehat nem esett neki komoly cucc :N

(#98284) Gorneck válasza reelc (#98262) üzenetére


Gorneck
titán

Inkább tolni kéne vagy a seteken vagy az itemeken. Eléggé törékeny a Necro és DPS se éri el sztem még a Barb szintjét se...főleg, hogy szanaszét gemelt karikkal dolgoztak.
Értelmes speed buildet nem láttam, ahogy a 1-2 set igen csak kiesik a pikszisből...vagyis funolni jó, de kb ennyi.

Remélem ezt még helyreteszik...elég nagy blama lenne ismét kiadni úgy egy klaszt ami semmire se jó....

Gorneck#1239

(#98285) MegalodonS válasza Gorneck (#98284) üzenetére


MegalodonS
őstag

Egy 30-40% emelessel,mar be is van allitva a tobbiekhez.Meglepoen jol haladnak a Nekroval,mar csak a vegzo simitasok kellenek!!

(#98286) sith7 válasza MegalodonS (#98285) üzenetére


sith7
nagyúr

szójjjááá má' nekik, hogy gyorsabban simogassák, mert nem bírom ki :P

Heroes of the Storm - ban Xul - lal játszom már , hogy az űrt betöltsem :O :P

(#98287) Edge válasza MegalodonS (#98283) üzenetére


Edge
veterán

Azt hittem egyértelmű hogy megcsináltam szólóban :) 17-18 perc között lehetett.
max cdres mhwizzel: EZ :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#98288) MegalodonS válasza sith7 (#98286) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ma szotam,oszt mondtak raernek :D:D:D

(#98287) Edge

Mi az ''EZ'' nincs link ;)

(#98289) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Ma '' 5 '' eves a Diablo 3 :C :C :C Koszonjuk a Blizzardnak,hogy egy ilyen kedves kis jatekot adott nekunk :C :C

Ja es emlekul,egy elegedett rajongo ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#98290) sith7 válasza MegalodonS (#98288) üzenetére


sith7
nagyúr

Szuper :C

Ja es emlekul,egy elegedett rajongo
ez beteg ...

(#98291) -=Jam=- válasza MegalodonS (#98288) üzenetére


-=Jam=-
őstag

easy-t akar jelenteni :DDD

(#98292) Scholes9 válasza MegalodonS (#98289) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valóban :) Hogy repül az idő :( Ez alatt az 5 év alatt az egyik legkedvesebb játékká nőtte ki magát számomra :K :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#98293) Tombi


Tombi
senior tag

Nekem kevés a játékban a bevitt új tartalom, hamarosan kapunk 1 új karaktert,
de hol vannak az új pályák, új dungik, új settek, új itemek ?

[ Szerkesztve ]

(#98294) Dyingsoul válasza MegalodonS (#98289) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az az igazság, hogy 2 olyan játékom van, ami megjelenése óta fent van a gépemen... Ebből egyik a Diablo 3. ;] Persze nekem is voltak szüneteim D3-ban, de letörölni sosem kellett, mert tudtam amint lesz rá újra idő/kedvem ismét előveszem.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#98295) Thrawn válasza Dyingsoul (#98294) üzenetére


Thrawn
félisten

A másik a Diablo 2? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#98296) reelc válasza Thrawn (#98295) üzenetére


reelc
veterán

Pasziánsz? :)

[ Szerkesztve ]

(#98297) Scholes9 válasza Tombi (#98293) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Majd jön az új patch-csel valamikor.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#98298) _ocsisajt válasza proci985 (#98281) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nekem annyit nem tud a generator DH géerben, de beraktam a táffnesszes vendzsensz helyett a hatred töltöset és kb 2-3 perccel hamarébb (mint Te) le is bukfenceztem a dolgot könnyedén :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#98299) reelc válasza MegalodonS (#98289) üzenetére


reelc
veterán

Azért kíváncsi vagyok, hogy e jeles alkalomból írnak a Blizznél legalább egy blog postot? Mert gondolom event nem lesz emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#98300) Dyingsoul válasza Thrawn (#98295) üzenetére


Dyingsoul
veterán

GTA 5 :B

De félreértés ne essék van még olyan játék, amit egyszer feltelepítettem és azóta is fent van, csak hát nem a megjelenés pillanatában vettem meg azokat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.