Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97901) Vikus válasza reelc (#97899) üzenetére


Vikus
tag

a 3 db gem 65-ös, és a boss mode... bár elég macera volt.. De meglett... ;)

(#97902) reelc válasza Vikus (#97901) üzenetére


reelc
veterán

Tudom ajánlani a GR55-öt 6 szettel. A 4 monkossal lehozod, csinálsz egy második karit. Megkéred a klánodbelieket, Friend Listeseket, stb. hogy hadd farmolj mellettük. Ilyenkorra a rendszeresen játszók már megvannak 2 karival, szinte bármit kitudnak szórni T riftelés közben. Egy kis BSsel rásegítesz, és lehozod a GR55-öt 2 másik szettel.
Pár nap alatt megvan az egész. Amúgy ne temesd a szezont, ma 1 hónapos. Bőven betudod fejezni.

[ Szerkesztve ]

(#97903) J0shu4M1ll3r válasza Vikus (#97900) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Miket csináltál meg eddig?Set Dungeon 8 kell, vagy felhúzol még egy kasztot és a GR55, esetleg az összes boss 20 perc?

szek.: sry, látom már kérdezték is és válaszoltál is. Akkor ezeken felül kb a második kasztos gr a légráérősebb, de legkönnyebb.

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#97905) Vikus válasza reelc (#97902) üzenetére


Vikus
tag

Oksa. Köszi.. ;) alternatívként nem rossz... majd lehet veszek egy kis erőt magamon és megcsinálom.. :) Bár az a gond, hogy annyira nincs kedvem 6 set-el bohóckodni.. :U De meglátom... Mondjuk az az 55 lehet nem olyan vészes set bonus-al.. na majd meglátom.. :) Temetni nem temetem.. :) Mondjuk örülnék neki, ha jobban potyogna a primal cucc.. Eddig 2-3 esett, mondjuk abból 2 értelmes, mert mindegyik set darab. :) Azért is csináltam egy LTK-s monk-ot, mert azzal gyorsan lehet "pucolni" a rifteket, aztán több a cucc, ami esik.. :D Na jól van köszi! ;) Ha nagyon birizgálja a fantáziám, akkor lehozom az set-ekkel.. :)

U.i.: köszi a segítő hozzászólásokat! ;) ;) ;)

[ Szerkesztve ]

(#97906) reelc válasza Vikus (#97905) üzenetére


reelc
veterán

LTK monkot úgyis szeretik farmolásnál. Úgyhogy akár ma is elkezdheted. :)
A DH-t tudom ajánlani (azt ismerem), gyengébb cuccokkal is bőven megy a GR55 és egyrészt most népszerű - sokaknak van - , másrészt szintén dexes kari, lehet jó lesz neki pl. 1-2 monk ékszer, esetleg bracer.

A GR55 még épp olyan szint, hogy beleférhet egy kis "csalás": ha nem esik ki a megfelelő fegyver, azt még mással is lelehet hozni, a setbonus eladja az egészet (meg a chc, chd, elemental dmg stb.). Szóval még ancientesnek sem kell lenniük a cuccoknak.

Volt már rá példa, hogy hasonlóképp csináltam 2-ik karit, akkor a partyba kiszórtam a nekem esett cuccot vigyék csak nyersanyagnak, az illetőtől meg kaptam olyat ami kellett az új karimhoz. Így én is haladtam, és az illetőt sem érte veszteség.

[ Szerkesztve ]

(#97907) attilam


attilam
őstag

Sziasztok. Légyszi segítsetek, hogy mit rontok el. Gr60 lement kb. P400-zal nagyon simán, de a 70 nagyon nem akarózik. Vagy majd P700-800 körül jobb lesz? Mit tegyek?
Köszi.
https://eu.battle.net/d3/en/profile/MolnarAttila-21618/hero/91545636

[ Szerkesztve ]

(#97908) errorcode06 válasza attilam (#97907) üzenetére


errorcode06
őstag

Kevés a cdr-ed, így túl sokat vagy archonon kívül.
Kesztyűre, vállasra, fegyóra, amura, gyűrűkre cdr, bracerre lightning dam, övre armor vagy resist.

Így elsőre, aztán meg fejes is kellene egy új, chestre is mehet elit dam, vagy armor.

KubanitoS? Igen.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#97909) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Solo 70 után akár t11-en is eshet primal anci?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#97910) JSaN válasza KubanitoS (#97909) üzenetére


JSaN
addikt

Solo 70 utan barhol eshet panci, normal es T13 kozt nem szint fuggo. De akar Kadalatol is johet szinttol fuggetlenul.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#97911) DaveHutt válasza JSaN (#97910) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pontositva Torment nehézségi szinteken belül bárhol eshet bármilyen Primal Ancient.

[ Szerkesztve ]

(#97912) Edge válasza AnginaP (#97887) üzenetére


Edge
veterán

Még mindig kevés a cdred. Vagy fegyóra vagy ringre vagy amura de még egy slotra kell. Bármi áron, dps rovására is, mert cdr még kell.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97913) Tombi válasza JSaN (#97910) üzenetére


Tombi
senior tag

uj karakternel normalon crusaderkent gr 40 utan esett kadalatol tobb panci. ezt nem tudom mire velni

(#97914) ReFleXx válasza Vikus (#97896) üzenetére


ReFleXx
addikt

En ezt csinaltam meg legeloszor monkkal, parti kell hozza, egy ember all a varosba es nyomogatja tovabb a storyt. Monkra meg nem jo ide az ltk, keress ra a god monk buildre , normal fokozaton kell csinalni, minden 1hit

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#97915) AnginaP válasza Edge (#97912) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Vettem Főnök, esett anci in-geom, maxos CDR-rel, akkor cserélem is! :R

Indítok egy Skyrim szervert.

(#97916) -=Jam=- válasza Tombi (#97913) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha ugyanabban a kategóriában (SC-S, SC-NS, HC-S, HC-NS) már egy karakterrel elérted a solo 70-et, akkor a többivel már nem kell, az egyből kaphat.

(#97917) Sanyo77


Sanyo77
tag

Sziasztok

Ha a fegyverre enchantolok egy socketet, de később találok egy Ramaladni-t akkor ha enchantolok valami mást a socket helyett, ki tudom lyukasztani majd a Ramaladni-val?

[link]

Hogy érdemes csinálni?

(#97918) AnginaP válasza Sanyo77 (#97917) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Pontosan úgy, ahogy leírtad. :) Ha nincs Ramaladni, akkor pörgetsz a fegyverbe lyukat, ha lesz, akkor elpörgeted a fegyverről, és a Ramaladani-val meglyukasztod.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#97919) lafaty80


lafaty80
őstag

Nekem kicsit kezd demotíváló lenni hogy 2 hete megvan a gr70 és az egyetlen pancit egy rift alkalmával kaptam a csapatban lévő embertől. Minden nap tolom 1-1 órát, rengeteg rift, bounty, gr, de semmi. Közben látom kb 80%-ban mindig esik valamelyik csapatainak panci. Tegnap volt a legalja, 10 gr ugyanazzal a csapattal, egyik tag minden alkalommal kapott.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#97920) reelc válasza lafaty80 (#97919) üzenetére


reelc
veterán

Engem is demotivált, hogy vagy 3db esett szezonban, pedig régóta megvolt a GR70, és nem napi 1-1 órát játszottam (rift, bounty, stb., sárgából upgradet kb. 150 sikertelen up után untam meg). Úgyhogy visszamentem NSbe (itt jobb karim van), és kicsit pihentetem is a játékot.
Embertelen ez a droprate.

(#97921) Dyingsoul válasza reelc (#97920) üzenetére


Dyingsoul
veterán

és (#97919) lafaty80: Szerintem nagyon luck-faktor. Illetve nyilván az is számít, hogy mennyi lehet a legendary / óra statotok amit persze sehol nem lehet megnézni. Mennyi játékórátok van a kariban amivel toljátok? Nekem 60 óra 51 perc van a Season karimon, 6 panci esett eddig. Azt is nehéz megmondani mikor csinálhattam meg a GR70-et, de valami 15-20 óra környékén de ez egy durva sacc.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97922) 42861 válasza lafaty80 (#97919) üzenetére


42861
senior tag

Most erre mit lehet mondani... :) A 2.5 után egy nappal meglett a GR70.
NULLA darab primal esett azóta. Nulla. 0. Egy se. Zéró..
Már csak röhögök rajta.

(#97923) Shadowguard válasza lafaty80 (#97919) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Hidd el, az sem jobb, amikor kiesik egy panci Puzzle Ring :D Én már lemondtam róla, hogy valami értelmes primal essen, beérem azzal, ha sikerül értelmes ancient cuccokat aggatni a karakterre. Barbáromnak a mai napig nincs nadrágja, pedig abban van a legtöbb játékórám is :DDD

(#97924) WOT-H-A-C válasza lafaty80 (#97919) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jó lenne, ha csak ennyi gondom lenne. :D 600+ para és egy szájbalökött sacred harverstert nem tudtam leakasztani sehogy sem. Príma kis drop...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97925) reelc válasza Dyingsoul (#97921) üzenetére


reelc
veterán

A GR70-em 04.03-án megvolt. Azt nem tudom hány óra alatt.

Kb. 81 óra ment a DH-mba, rengeteget farmoltam TX-TXIII-on, mert még egy monkot is összeraktam, amivel kb. 32 óra ment főleg farmolással TXII körül. Volt amikor egyedül, volt amikor segítséggel.
Nem tudom mennyi idő alatt lett meg a GR70 de szerintem számolhatjuk nyugodtan azt, hogy több mint 80 órán át játszottam szezonban, és ennyi idő alatt 3db Primalt adott be. Sima dropok voltak. Csináltam reforget, BS költés, mindent. Sárga upgradem a 2 karinak összesen biztosan volt 200+ és ebben sem adott be Primalt.
Úgy hagytam ott a szezont, hogy még mindig maradt vagy 150 GR kulcsom.

Szóval nem a levegőbe beszélek, amikor azt mondom, hogy sokat öltem bele, és kb. semmi eredmény.
A következők estek:
1 DH köpeny, már nem tudom melyik, bezúztam.
Egy Windforce íj.
Egy Envious blade.

Igazából nem csak az a probléma, hogy ennyi időre ennyit adott be.
Engem a monk fegyverszet buktatott ki, korábban talán megírtam. 100+ Sárga upból beadta vagy háromszor az egyiket, és egyszer sem a másikat. Istvan's blade.

Ha jól emlékszem az volt a Blizz reklámszövege, hogy a Primallal jutalmazzák a kitartó játékosokat. Ilyen droppal ez büntetés, nem jutalom. :)

Több szerencsét mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#97926) noblem1983 válasza reelc (#97925) üzenetére


noblem1983
senior tag

Azt a kardot ha jól emlékszem még a barbárral javasolták, hogy ott próbálkozzunk beszerezni

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#97927) DaveHutt válasza 42861 (#97922) üzenetére


DaveHutt
őstag

Na ha már itt tartunk, van kb. 60 órám a szezonban konzolon, barbárral kezdtem, azzal meg is csináltam a GR70-et kb. 15 óra után. Azóta kihúztam a nulláról egy DB farmoló Akkhan Crusadert, ma a Hammerdinnel GR84 lement (személyes rekord), support barbárral GR98 random csapatban (szintén rekord). Mennyi primal esett eddig nekem? Nulla darab. A pofám leszakad lassan.

(#97928) Dyingsoul válasza reelc (#97925) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Paragonod mennyi amúgy?
Tényleg kaphattál volna több primalt... :/ Én kapom őket de mindig rosszat.. ma pl follower itemet kaptam. Scoundrel tokent.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97929) KubanitoS válasza Dyingsoul (#97928) üzenetére


KubanitoS
veterán

Múlt héten egy darab nem esett, pedig kb napi szinte szoktam játszani. Azelőttről esett vagy 8-10.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#97930) Dyingsoul válasza KubanitoS (#97929) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát eléggé random... Én pl panci daggert akarnék craftolni (ezért is érdekel ennyire a panci téma) de hát nem tudom mennyi db kell hozzá. Nem lehet biztosra menni sajnos :(

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97931) SQX_Barto válasza Dyingsoul (#97930) üzenetére


SQX_Barto
addikt

czpitti a DH-nak 1000-et mondott, de gondolom ugy saccra, nem hiszem, hogy megszamolta ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#97932) Dyingsoul válasza SQX_Barto (#97931) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Találkoztam olyannal akinek 8. craftra panci lett. De hát nekem a crafttal nincs szerencsém csak a mysticnél a rerollal. Néha azzal sem. :DDD
Én olyan 10k DB-re számolok így első körben. abból 200 dagger kijön, TALÁN lesz köztük panci.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97933) reelc válasza noblem1983 (#97926) üzenetére


reelc
veterán

Azt nem tudom, de amikor kb. 1 heti nyersanyag farmolás eredménye szinte csak arra megy, és nem adja be, az azért nevetséges. Az egyiket 3x adta be a párját egyszer sem. A végén kínomban az összes BS-t is a fegyverre szórtam napokig (tudom nem szabad), de semmi.
Később esett egy riftben.

(#97928) Dyingsoul: Mivel kíváncsi voltam milyen kevés Paragonnal jönne össze a GR70, így eleinte a rifteket részesítettem előnyben. Azt még P420-szal teljesítettem. A szezont P756-on fejeztem be. Ha nem rakom össze a monkot, és mindent a DHra költök, ki tudja hol lett volna a vége. Vagy ha időben összejön a monk. Akkor nyilván még mindig szezonoznék, játszanék.

Tudom hogy random, szerencse meg minden, de amikor az ember sok időt rászán, és céltudatosan ráfekszik dolgokra és még úgy sem jön össze belátható időn belül... na ez így nekem már nem szórakozás.
Amúgy a monk összerakása során azt a 2 tárgyat kivéve az összes szet és az összes monk cucc esett.
Amikor nem ad be tárgyat semmilyen vacak stattal (még csak nem is Ancientest vadásztam, bármilyen vacak jó lett volna) ez így sok volt.

Persze lehet minden szép és jó csak én vagyok már türelmetlenebb. Ez van.
Elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#97934) emmm


emmm
senior tag

Nekem is meglett végre életem első GR70-e. Egyből elsőre. :) Tényleg jó ez a manaldos wizard, élvezetes is a játék vele! Már csak egy cdr-es gyűrű kéne még, és fullos a cdr is.

(#97935) Ultrazord válasza KubanitoS (#97929) üzenetére


Ultrazord
tag

nekem is elapadt a p :(

(#97936) Edge


Edge
veterán

Panci téma:

Sztem nem kell a boldoguláshoz panci a gearbe, nem rossz ha van, de egyáltalán nem kötelező.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97937) emmm válasza Edge (#97936) üzenetére


emmm
senior tag

De neked egy szép öved meg egy szép nyakláncod esett! :DDD

(#97938) gjohnny válasza Vikus (#97905) üzenetére


gjohnny
tag

Mi a haverokkal úgy csináltuk meg a 6 set-es GR55 conquest-et, hogy partyban egy egyik játékos erős fő karakterhez (crus) bejött kőhúzáskor, meg sima riftekre a másik játékos gyenge másodlagos (barb) karaktere. A gyenge karakternek esett cucc rendesen, valamint a shardokat is el tudta költeni. Az erős karakter játékosa a kapott shardokat el tudta költeni a saját gyenge másodlakos (barb) karakterére váltva, valamint a másik játékos barb karakterének esett fölösleges set és egyéb cuccokat megkapta. Ezzel pár nap alatt megvolt a másodlagos karakterrel is a GR55. A GR55 höz szinte mindig teljesen elég csak maga a full set, egy-két kiegészítő leg-el. Még van két hónap a szezonból, bőven van idő erre.

(#97939) proci985 válasza Edge (#97936) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

holy point shotbol en konkretan egy kozepesen jo rollos lgt%/chc/impale megoldast hasznalok annak ellenere, hogy esett belole egy full hasznalhatatlan panci (fire/hatred reg/socket) is.

mondjuk masik ilyen az endless walk gyuru, abbol vegre lett egy dex/AS/CHC/CHD/socket nonanci kombo ami igy trifectakent kb a legjobb amit lattam belole (dex nelkul nem tud eleve rollolni ahogy tudom, az otodik stat meg fixen movement).

viszont esett egesz jo panci Dawn meg panci Nat fegyver, utobbi talan egyszer meg valamire jo is lehet.

mondjuk annyit csinalhattak volna, hogy panci reroll utan is panci marad. vannak targyak (EW gyuru, holy point shot) amibol szinte eselytelen normalisat kapni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#97940) gjohnny válasza Edge (#97936) üzenetére


gjohnny
tag

Ezzel teljesen egyetértek. Teljesen elegek az anci cuccok, az a lényeg, hogy jó a build-hez megfelelő statokkal rendelkezzen. Sőt a fegyvert és általában az offhandet leszámítva az anci is olyan kevés pluszt ad, hogy csak az augment miatt kell általában szerintem. A haveromnak van crus hammer set sapka nem teljesen jó statokkal primalban, nekem meg esett egy ugyanilyen sapka tegnap nagyon jó statokkal anciban. Összehasonlítva látszott, hogy az anci jobb volt. Amúgy szerintem általában az szokott lenni, hogy ha az ember rágörcsöl valamire, hogy essen, akkor azért sem esik. A primalnak olyan kicsi a drop esélye, hogy valószínűleg sok kevésbé szerencsés játékos lesz a random miatt, hogy egy teljes szezon alatt sem találkozik primalal.

(#97941) Vikus válasza gjohnny (#97938) üzenetére


Vikus
tag

Köszi.. ;) Már 3 set-el meg is van, és minő meglepő az utóbbi riftekben szinte csak DH cuccok esnek a monknak :Y :F pfff.. szóval esélyes, hogy DH lesz a kövi kari. :) meg lesz ez, csak kis időt kell rá szánnom.. :)

Egyébként itt a "panci"-s dologra reagálva.... Én találkoztam olyan 1000 para-s crusader honfitársunkkal public-ba, amin csak panci cucc volt, és ráadásul az összes jó kombóba, ami a karihoz kellett.. Hát azt hittem a pofám leszakad.. Nagyon durva.. :DDD Ilyenkor 2 dolog esélyes.. Elgondolkodok, hogy én vagyok ilyen szerencsétlen, és nekem is csak ilyen f*s a dropp, vagy reménykedek, hogy nincs minden veszve, és csak esik valamikor majd még "több" is, mint az a 2-3 db... :D :U

(#97942) emmm válasza Vikus (#97941) üzenetére


emmm
senior tag

Vagy valaki olyannal játszik, akinek már van, és ledobja neki. :) A minap nekem is dobálták a jobbnál-jobb DH/-monk anci fegyvereket. Persze bevágtam a ládába porosodni, ha egyszer majd úgy hozná az életkedvem :D

(#97943) Peppo


Peppo
őstag

Primal? Ugyan már! Para 800-on még a Shadow setem fele nem is anci. Se Kadala, se Zoli nem adja őket, és nem is esik semmi. Már ott tartok, hogy be van tárazva pár 80 körüli kő augmentre, csak cucc nincs hozzá, amibe tehetném. Ilyen se volt még. Előző seasonban is szar volt a drop, de ez azt is alulmúlja.

(#97944) Edge válasza gjohnny (#97940) üzenetére


Edge
veterán

Jaja csakis azért kell az anci hogy be lehessen gemezni, az slotonként 2-3% dps plusz is lehet és az nem kevés, 100-as gemmel(500 mainstat).
A csapatunkban a wdnk van úgy hogy panciba kiesett neki már majdnem az egész gear és csak az offhand esetében volt használható a panci, a többi fs lett... igen a soul harvester is meg a coe is.

emm: + zodi, de ezt pl kaptam ;)

vikus: sztem ilyen esetekben a szerencsének nem sok köze van a valósághoz, az lootshare vagy egyéb eredménye, pl. bounty: csak a csomikért megy be stb.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97945) shotika válasza Edge (#97944) üzenetére


shotika
őstag

Részemről már a begemezés is rendkívül hosszadalmas és fárasztó :D

Panci témához, nekem eddig kb 10 esett szezonban, párat ugye már linkeltem, a legújabb:

Félreraktam, hátha lesz olyan intes kari, ami psychilasos...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#97946) Dyingsoul válasza shotika (#97945) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Necro :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97947) Edge válasza shotika (#97945) üzenetére


Edge
veterán

wd, csak neki egy csomó buildjéhez a kasztspec braci az kell, apd sose fog beférni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97948) shotika válasza Dyingsoul (#97946) üzenetére


shotika
őstag

Ha csak nem lesz hozzá is kasztspecifikus bracer :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#97949) GabN73 válasza Peppo (#97943) üzenetére


GabN73
addikt

+1, igaz én csak 1 hónapja tolom, és csak 1 pancit kaptam. Az is valami broken crown szerűség volt. Tegnap törtem 2 tabnyi shadow settet, nagyon rossz statosak voltak. 3-4 ancim lehet kb, szükséges lenne már az a jó statos szett :U

[ Szerkesztve ]

(#97950) emmm válasza Edge (#97944) üzenetére


emmm
senior tag

Tényleg, a Zodi is, bár azon sokat nem ér. :D A Lacuni + attack miatt ennyire megéri? Vagy akkora már a cdr-ed, hogy mindig archon vagy? Azért egy rossz lépés 70 felett és 2-3 hitelnek. Vagy itt meg már a magas int-ből jövő allres miatt bírja jobban? Én ilyen 710 parával közepes itemekkel 70 solo-t megyek, csapatban 85-ön is elvagyok, mostmár sebzek is :DDD, de ha ott nem vigyázok, akkor kalap-kabát. De legalább már az övemet gemezni tudtam végre. :) A 60 az villámgyors, a 65 csak picit lassabb, úgyhogy egész jól lehet már fast gr-ezni, meg gemmelni ezerrel.

(#97945) shotika: kár azért a regen life-ért, bőven elég lenne azt a physical-t tekergetni az éppen aktuálisan használt buildre :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.