Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84701) Smite válasza diegho (#84694) üzenetére


Smite
tag

Köszi! 2 Hota felállásban, amint lett egy nagyobb map, meg is csináltuk :)

(#84702) Thrawn


Thrawn
félisten

Blizzard Sues Bot Creators

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84703) malacka87


malacka87
senior tag

Legínyek ptr 2.4 UP.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84704) JSaN válasza malacka87 (#84703) üzenetére


JSaN
addikt

Ja mar lehet tolni, ep tesztelgetem. Pl a goldos upgrade se lesz olcso mulatsag azert.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#84705) malacka87 válasza JSaN (#84704) üzenetére


malacka87
senior tag

Van nekem egy új fejes. Reduce the cooldown and increase the damage of Phalanx 54% Hm. Ns 630 voltam, S. meg 735 így lettem 780:-( Azt hittem többet kapok:S

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84706) JSaN válasza JSaN (#84704) üzenetére


JSaN
addikt

No tologattam, igy elozetes alapjan:
Az uj teruletek jok lettek, leroic haloszobaja csinos. :) A lada bovites 500K gold, tobbi pedig jon majd seasonnal. A solo jatekosok kompenzalva lettek, az uj xp rendszer jol mulkodik de ugye csak sima bounty reszben aktiv. T10en bounty kozben egyedul is egesz jol jott mintha gr60 party lett volna. Erdekessek az uj legek, van jopar illetve par regi kapott valami kepeseget.
Az uj canai recept:

Rengeteg vagyonba es befektetett idobe fog kerulni ez az egesz. egy gem szint 5 main statot ad. es adva vannak a minimumok. szal lesz mit csinalni megint. Pl a vegtelen idovel rendelkezok mint gabynator szerintem siman kihozza hogy: 1500as paragonja melle mind a 13 slotba be tesz kb kozel 80as szintu gemet. Ami kb ad 5000 main statot, jo gear magas para es gem upgradeval siman meg lesz 20000 main stat. :Y
Na meg season 5tol kezdve ha fix harom honaposak lesznek akkor nagyon huzos lesz mindent ujra elerni ilyen magas szinten. Nekem erre nem lesz idom. :W

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#84707) Tom5 válasza JSaN (#84706) üzenetére


Tom5
addikt

Amit a képen linkeltél lenne ez: :F

Új Cube recept: Véglegesen felupgradel egy Ancient Itemet. Beteszünk egy Ancient Itemet + egy Legendary Gemet és egy alap Gemet. Az item kap egy 5. main statot a legendary gemtől függően.

A requires ranknál azt jelenti, hogy fegyverbe 30-as GEM-te kell pakolni, stb stb? (minimum)
Ez akkor egyszer megjátszható és kapunk az Anci cuccra +250 main statot?
(Vagyis minél magasabb szintű a GEM annál több a stat) :F

[ Szerkesztve ]

(#84708) Edge válasza Tom5 (#84707) üzenetére


Edge
veterán

nem egyszeri, később is rátehetsz másik gemmel nagyobbat ha épp szükséges, de van vmi törlési procedúra ami az előzőt leszedi és ez szintén gemet emészt fel.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84709) emmm válasza Edge (#84667) üzenetére


emmm
senior tag

Ahha. Akkor a Firebird set is újra használható lesz. :) Először meg néztem, mi ez az Endless Walk, aztán a setre rákeresve már érthető volt.
Így viszont egy fire wizard desintegrate-tel elég durci tud már lenni...

(#84706) JSaN

Igen, én is azt látom, hogy iszonyat sok időt fog elvinni ez az irány. Időm nem lesz rá, kb. 3 hete, hogy leültem otthon a gép elé, nem hogy diablózni :D

(#84710) kökény válasza emmm (#84709) üzenetére


kökény
aktív tag

NS-be kell nyomni srácok, ott legalább ki is tudod élvezni a fejlesztéseket ;)
Mikor várható, hogy élesedik 2 hét v 1hónap?

(#84711) JSaN válasza Tom5 (#84707) üzenetére


JSaN
addikt

Igen az, es nem alap gem hanem a maxos a kovetelmeny es rogton 3db minden egyes upgradehez. A 30 40 50 pedig a minimum gem szintet jeloli, ahhogy edge irja termeszetessen kesobb upolhatod nagyobra de az is ugyan ugy nyel mindent.
El kepzelem seasonban hogy eloszor berakok valami 30-40 korulit, szintezek farmolok ezerrel be rakok valami 60 korulit, es ha meg mindig ido miliomos vagyok season vegere talan 70-80 korulit is betudok tenni. Ja es persze ezt mind kulon el kell jatszani mind a 13 slotra, Esetleg ha 2 kezes fegyod van akkor mar cask 12, ugy nem is tunik soknak. :W :C

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#84712) Tom5 válasza JSaN (#84711) üzenetére


Tom5
addikt

Gem alatt a legendary-t értettem, a másikat vágom. De ez így kemény...Ennyit a gép előtt dekkolni és nyomatni. Félelmetes. Köszi a választ! :R

(#84713) Rayner válasza JSaN (#84711) üzenetére


Rayner
őstag

PTR-en kipróbáltam monkkal minden slotra tettem gemet, GR60 5 percel lett gyorsabb és nem jelent komolyabb erőfeszítést a gemeket 50-re felhúzni, mivel nem volt sok felesleges magas gemem így csak +2000 main statot tudtam rátolni de így is érezhető volt a + erő. azzal hogy a base dmg-et növelik jóval több sebzésem lett mint gondoltam
reggel ennyire futotta majd még tesztelem, de U6 set így tud menni feljebb

[ Szerkesztve ]

(#84714) granini válasza Rayner (#84713) üzenetére


granini
őstag

Ez ket apro problemat vet fel..
1. En eddig minden legend gemmet a stashben taroltam hogy barmelyiket tudjam huzni ha ugy adodik. Errol le fogunk szokni ugyanis addig nem fog esni masik gem. Ha nekiallunk 50-es gemmeket bezuzni akkor azt is farmolni kell. Nem hiszem hogy barki tart 4-5 trapped gemmet csak ugy..
2. Ez egyben azt is jelenti hogy a loot karara fogunk gemmet farmolni. Ugyanis a legend gem drop az beleszamolodik a lootba, ha tehat GR60-on a boss dob 7-8 legendet, es neked van "hianyzo gemmed" mert atpakoltad karakterhez, akkor ebbol a 7-8-bol kb minimum 1 gem lesz :)

Nem nagy ugy, de jo tudni..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#84715) kökény


kökény
aktív tag

Próbálta már valaki a Legacy of Nightmares gyűrű settet, 800% maradt (battleneten peccsnoteban ezt írják) vagy a 75%, amit már láthattunk sok helyen? :R

(#84716) Mirman válasza granini (#84714) üzenetére


Mirman
őstag

Miért pakolnad at ? Annyi haszontalan gem van a játékban hogy jaj. 6-7 db van amit használunk rendszeresen , a tobbi csak a helyet fogja , azokat nyugodtan lehet kezdeni huzni felfelé.

(#84717) Rayner válasza granini (#84714) üzenetére


Rayner
őstag

Mindig van jó pár felesleges gemed a stashben azokat húzd, ha megvannak akkor felhasználod és a következő GRben már esik is leg gem újra.
Nem fogsz sose legend gemet farmolni mert ez nem olyan mint amikor FS-t farmolsz.
Nagyjából ez úgy fog kinézni, hogy tolod a GR-eket és húzod a gemeket lvl50-re
ha megvan akkor választhatsz

vagy beáldozod és +250 mainstat
vagy húzod tovább 50+

első opciónál gyorsulnak a GR-ek és menni fog pl lvl60 gyorsan
másodiknál kicsit lassabban haladsz de a gem is lassabban upgradelődik.

első opció lesz jobb mert a megnövekedett DPS miatt tudsz menni magasabb GR-t amivel a 2 opció felgyorsul és könnyebben tudod 50+ húzni a gemet amit ha feltoltál pl lvl60-ra akkor felhasználod és így tovább szintről szintre

[ Szerkesztve ]

(#84718) kökény


kökény
aktív tag

Átolvasva a note-ot amiken még megakadt a szemem és jónak találtam: T10-en bounty cash 4 helyett 5 matit fog adni (nyilván a bonuszos).
Keywarden helyét is fogja nyílall mutatni a térkép (végre!)
GR végén a boss, ha a falu másik végén jelenik meg, akkor a helyi járattal odateleportál hozzánk :D

RG T7 és afelett tuti bizti dob FS-t sőt T7 felett van esély második FS-re is :)
Aprócska dolgok, de sztem jót tesznek velünk ;)

[ Szerkesztve ]

(#84719) PunkZoli válasza kökény (#84718) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Frankón mutatja, hogy merre van a warden? :D
Nekem anno az volt az ötletem, ha hellfire ring és amulet rajtad van akkor mutassa merre van :)

Amúgy a legjobb az lenne, ha a matiknak lenne egy külön szütyő, ami karakterek között is meg van osztva.
Mondjuk egy event keretében kelljen kifarmolni...

(#84720) kökény válasza PunkZoli (#84719) üzenetére


kökény
aktív tag

Idézem:
"An arrow will now indicate the location of the Keywarden if you are in a zone where one is present."

Ez azt jelenti nem?
Még1: "Cosmetic pets now pick up gold for you" :D ez köbö óriási dolog, ha xarná a golodt, na az már okés lenne :DD

[ Szerkesztve ]

(#84721) Thrawn válasza malacka87 (#84703) üzenetére


Thrawn
félisten

2.09GB-ot tölt le a kliens, jó nagy patch lett az eddigiekhez képest.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84722) Reinhardt válasza kökény (#84715) üzenetére


Reinhardt
őstag

Talaltam egy gyurut, az azt mondja, hogy 800%, de buildet meg nem csinaltam ra.

(#84723) PunkZoli válasza kökény (#84720) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Dede, viszont az állatost meg nem értem. Az a pick up radiusodon túl is felszedi? Mennyi a peteknek a pickupja?

(#84724) Rayner válasza kökény (#84720) üzenetére


Rayner
őstag

Fullra húzott WW barb goldos gem+goldgear :Y :Y

(#84725) Klikodesh válasza Reinhardt (#84722) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Engem ez erdekel a legjobban. Egyikbol mar van ketto is.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#84726) kökény válasza Reinhardt (#84722) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen, az lesz az, köszi, fanson már vannak rá variációk, első blikkre bejön, nyilván minden cuccnak ancinak kell lennie, van belőle fire/fagyis, áramos stb. Kíváncsi vagyok, már most sokfajta build van fent, de melyik lesz a hatékony...?

http://www.diablofans.com/builds/67236-dishonored-oath-2-4-cleave-barbarian-fire-variant

(#84727) Rayner


Rayner
őstag

Legacy of Nightmares
Has been redesigned
(2) Set Bonus
While this is your only item Set Bonus your damage dealt is increased by 800% and damage taken is reduced by 4% for every Ancient item you have equipped

Jól értelmezem, hogy a set bónusz sebzése nő 800%-al minden Anci item után?

Mert elsőre ez brutális, itt tuti nerf lesz, az a 75% reálisabb

Ez a pl cucc Delrasha wizardnal elég brutális lehet ahol is 2000% bubi dot erősödik 800%-al minden anci után :Y

vagy a monk ugrabugra Rainment 12500%-a mert így ha GR60-on beDashingolok a tömegbe ott Hirosima lesz :Y

(#84728) diegho válasza Rayner (#84727) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha ez az egyetlen set bónuszod, így kezdődik, innen bármilyen delrasha-ról beszélni felesleges, hiszen akkor már nem 1 set bónuszod lesz.

(#84729) Rayner válasza diegho (#84728) üzenetére


Rayner
őstag

ok igazad van én fordítottam félre :W

(#84730) Thrawn


Thrawn
félisten

Mókás ez a Nat set dungeon...
Bekapott dmg és fatal dmg nélkül kell(ene) végigmenni rajta időre, 200 mobot kicsinálva, 60 sec-ig perma RoV-t tolni, de bepakol lila mobokat amik refisek és offscreen sebződnek :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84731) kökény válasza Thrawn (#84730) üzenetére


kökény
aktív tag

Mi van ha csak 1 feltétel nem teljesül?Újra az egész?
Mi a képen a 3.feltétel? Nem szabad 1 ellenre támadnod?
Ja és ennek hogy működik a nehézségi szintje mihez van belőve?

[ Szerkesztve ]

(#84732) Thrawn válasza Thrawn (#84730) üzenetére


Thrawn
félisten

Megoldottam :D

@kökény: a 3. sor az, hogy egyetlen pontnyi sebzést sem kaphatsz be.

Leoric új mapen találtam egy titkos szobát, csak követni kellett hozzá a lefejezett királyné szellemét. Ez volt benne:

Új transmog :)

@kökény: teljesen független attól, hogy milyen nehézségen játszol.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84733) kökény válasza Thrawn (#84732) üzenetére


kökény
aktív tag

Köszi, nehézségi szint? Függ, h milyen tormenten nyitom meg vagy?

(#84734) Rayner válasza Thrawn (#84732) üzenetére


Rayner
őstag

Set Dungeonnak van valami értelmes rewardja vagy csak acsi?

(#84735) .OM. válasza Rayner (#84727) üzenetére


.OM.
aktív tag

A Legacy of Nightmares set
generátor monknak lesz elég erős.
Oda csak a Rainment Set-2 kellene, de annál ez többet ad sztem..

ex .Oldman.

(#84736) kökény válasza .OM. (#84735) üzenetére


kökény
aktív tag

@Thrawn:köszi

A Shenlong is set, szóval a generátor monk bukja, nem?

(#84737) Thrawn válasza Rayner (#84734) üzenetére


Thrawn
félisten

Fogalmam sincs, kapni nem kaptam semmit.

.OM.: ahogy már írták is NEM lehet rajtad másik setbónusz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84738) kökény


kökény
aktív tag

Ezt nerfelni fogják, nézzétek már a 70-es, mint nekünk most egy GR35 :D:
https://www.youtube.com/watch?v=kP4vu5UASoE

(#84739) J0shu4M1ll3r válasza Rayner (#84734) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Elvileg (datamine) adott kaszt összes dungeonját letudva rewardként még jár egy pennant.
Itt 0:32-nél van rá utalás.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#84740) oxox válasza kökény (#84718) üzenetére


oxox
addikt

GR végén a boss, ha a falu másik végén jelenik meg, akkor a helyi járattal odateleportál hozzánk

HC-n ez mekkora "fun" lesz teleport mielott benyomnal valamit, egy hit...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84741) Rayner válasza kökény (#84738) üzenetére


Rayner
őstag

Video nem elérhető ... már youtubeot is ninja nerfelte a blizzard mikor felkerült :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#84742) kökény válasza Rayner (#84741) üzenetére


kökény
aktív tag

Működik most másoltam új lapra és nekem behozza

https://www.youtube.com/watch?v=kP4vu5UASoE

(#84743) Rayner válasza kökény (#84742) üzenetére


Rayner
őstag

telefonról próbálom lehet azért nem teszi elérhetővé

(#84744) Thrawn


Thrawn
félisten

Van itt minden:
Bombardier tegez: 100% Sentry dmg
Manticore 100% cluster arrow dmg + 50% cost reduction
Valla' Bequest: 100% strafe dmg

Solo leaderboard:
DH: 80
Barb: 85
Monk: 83
Crus: 89
WD: 88
Wiz: 80

2p: 87
3p: 85
4p: 76

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84745) T. M.


T. M.
aktív tag

Bracer of Fury :DD

(#84744) Thrawn: Crus 89? :Y OMG, végre végre :R

[ Szerkesztve ]

(#84746) DioRobber válasza Thrawn (#84744) üzenetére


DioRobber
tag

úgy is van, ott a cruzzz!!

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#84747) MegalodonS válasza Thrawn (#84744) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mondtam en,hogy GR80 lesz a kovetkezo farm szint :))

(#84748) Thrawn


Thrawn
félisten

Alig fél napja megy a PTR, ezek még igencsak előzetes eredmények :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84749) kökény


kökény
aktív tag

Crus 89-et milyen bulddel? :Y
Te jó Isten, akkor itt GR100 done lesz 2.4-ben ;)

(#84750) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Egy kerdes??

Szerintetek,melyik eri meg jobban?

Nagy gemeket az itemekre,vagy inkabb a 50+ tovabb huzni mondjuk 65-re es azokat felhasznalni??? THX :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.