Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82351) oxox


oxox
addikt

Rola van szo (vegre frissult a bnet) [link]
amu vacak (ezt talaltam a ladaban(, de most a gemeles az elso feladat vele, rajottem, hogy a ruhan feltekerhettem volna 12-re a diszciplinat (11-rol), de bevallom el is felejtettem azt nezni.
shoulderen lehetne tekerni, ill. akkor kerdes az ov, ill. ha valaki szakerto ha ranezne azt megkoszonnem...
gondolkodok, hogy a masik dh-rol atrakom az amut (bar nem nagyon szeretem masik karaktertol elvenni)

ill. sisakon dexet tekerjek, vagy a criticalt 6-ra?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82352) oxox válasza oxox (#82351) üzenetére


oxox
addikt

skillek, kanai nem frissult...azok mar bevannak allitva unity, +cinderre, ill. bracert meg nem adott...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82353) C4mp3r válasza oxox (#82351) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link]

itt az enyem, kozel sem fullos, de gr50+ megy mar. en a hunter ovet preferalom, mert akarmennyire olcso a multishot, hamar ki lehet fogyni, es szerintem letfontossagu, hogy minel gyorsabban toltson vissza, foleg, hogy a reapers wraps bracer magas szinten nem igazan viable. shouldert resource cost reductionre tekerd szerintem.

(#82354) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

A ww barbárnak a 2.3 -ban mitől generálódik a fury ? A BUL-KATHOS'S sett miatt ? Mert régóta farmolom, de nem esik sehol sem...

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#82355) kovsol válasza pzske (#82354) üzenetére


kovsol
titán

Kockában ugradelj pár sárga itemet legendarira, és szerintem max 10-15 ből meglesz :)

May the Force be with you!

(#82356) pzske válasza kovsol (#82355) üzenetére


pzske
aktív tag

Megpróbálom köszönöm ! The withcing hour tud még esni ?

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#82357) oxox válasza C4mp3r (#82353) üzenetére


oxox
addikt

:R thanks
shoulderen en is arra tippeltem...es sisakrol mi a velemenyed, critet 6-ra, vagy dexet magasabbra?
a teidnel nem hianyzik nagyon a discipline a ruharol?

(#82356) pzske -tud...az annyi esik nekem, hogy mar kenytelen vagyok bezuzni oket.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82358) C4mp3r válasza oxox (#82357) üzenetére


C4mp3r
addikt

uff jo hogy mondod, el is felejtettem, hogy chest-re is lehet tekerni :W

fejesen a crit chance-t tolnam feljebb, dex paragonbol barmennyi johet

(#82359) DoxaM válasza C4mp3r (#82358) üzenetére


DoxaM
aktív tag

tudja valaki, h mi a búbánatért számolja töltéskor ( mapváltás) is a taeguk, gogok stb-ket?

(#82360) dobolan válasza DoxaM (#82359) üzenetére


dobolan
senior tag

Pont amiért a cd-k is pörögnek lefele. Online vagy attól, hogy a játék töltöget magának.

(#82361) DoxaM válasza dobolan (#82360) üzenetére


DoxaM
aktív tag

f@szságnak tartom, mivel minden gombom inaktív és nem tudom kezelni a skilleket, rgo nem vagyok "játékban", attól, h az a szar "töltöget" :D

[ Szerkesztve ]

(#82362) pzske válasza oxox (#82357) üzenetére


pzske
aktív tag

Köszi az infót ! Rift alatt próbálkozzak ?

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#82363) betyarr válasza Reinhardt (#82336) üzenetére


betyarr
veterán

most lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de szezonban nem csak csapatosan "érdemes" játszani?nem lenne az nekem túl nehéz?illetve,ha most a szezonba akarnék menni,akkor át lehet egyáltalán vinni a hőst?nem kell elölről kezdeni az egészet?

(#82364) Joezyka válasza betyarr (#82363) üzenetére


Joezyka
senior tag

szezonban totál 0-ról kezdesz mindent.
cserébe sokkal többen játszanak, könnyebben találsz partit, gyorsabban gearelődsz és esélyed van 1-2 olyan cucc megszerzésére amire normalon nincs. (normal = nem szezon)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82365) kökény válasza pzske (#82362) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, mióta játszol? T 6... hanyason megy simán a riftezés?Ha megy már T10-en is, akkor csapatban riftezés és hullik a sok lego, ha megvan a sett mehet GR szintén publicban. Egyébként el kellene döntened, hogy barbinak milyen buildet szeretnél és annak megfelelően gyűjteni a settet/legot. Matika gyűjteni bountyzással és kockázni, mint az állat, ha van már settedből felesleges darab, akkor abból a hiányzót szintén kikockázni.
Menni fog az, csak türelem ;)
Nincsen tuti farmhely bárhol eshet bármi, de Kadala néni már nem a régi :)

(#82366) oxox válasza DoxaM (#82361) üzenetére


oxox
addikt

f.szsagnak tartom, hogy f.szsagnak tartod...a masik megoldas az lenne, hogy egy map akkor kezdodjon el, ha mindenki online kar egy fps seak & destroy jatekban. Mert a buff-ok sem oszlanak meg ha valaki meg tolt a ket palya kozott..a..kosz, de kosz nem, jo ez igy ahogy van.

(#82362) pzske - nincs ra tuti recept, barhol eshet, barmibol...meg kadalabol is, ha van felesleges fel millio shardod...mert ha az kell, akkor azt tuti nem adja kevesebbert a ribanc

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82367) vhunor válasza adrian360 (#82323) üzenetére


vhunor
őstag

Near Death Experience passzív helyett Alacrity, Ancient Parthan Defenders helyett Strongarm Bracers, Inna fejes helyett Leoric's Crown (ezt a választást nem is értem egyébként). De alapvetően nincs elég CDR-ed, így nem tudod fenntartani a Breath of Heavent és az Epiphanyt, és minél kevésbé tudod maxon tartani a spirited, annál hullámzóbb lesz a sebzésed.

Érdemes még rágyúrni az area damage-re, vállason a dex/vit/area damage/cdr az ideális, és kesztyűn, gyűrűn is meggondolandó akár a critdam helyére is.

(#82368) betyarr válasza Joezyka (#82364) üzenetére


betyarr
veterán

de a cuccokat gondolom nem lehet kimenteni egy "normál" játékba,ha zárul a szezon.vagyis amim volt,annak mindennek kampó,ha bezár a bazár (szezon).illetve multira van elsősorban kihegyezve a szezon,isn't it?

[ Szerkesztve ]

(#82369) adrian360 válasza vhunor (#82367) üzenetére


adrian360
őstag

Mondtam azert van inna fejes mert nincs normális leoricom (vagy 30ezer shardot betoltam már a kadalánál azt mégse) ezért raktam be ezt, egyrészt anci, másrészt 14plusz spirit, ami növeli a max dmg-et. Egyébként tegnap csak letoltam 59-et is 14perc alatt

[ Szerkesztve ]

(#82370) T. M. válasza DoxaM (#82361) üzenetére


T. M.
aktív tag

Na igen. Nagyon nem mindegy, ha solo gr-ezik az ember, a taeguk fel van stackelve mondjuk 80-ra egész pályán, ha meg átmész a következőre kezdheted előről.

(#82371) malacka87 válasza betyarr (#82368) üzenetére


malacka87
senior tag

Minden megszerzett cuccot megkapod postán, meg az xp-t is hozzáadja.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#82372) oxox válasza T. M. (#82370) üzenetére


oxox
addikt

hat ilyen ez a popszakma :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82373) T. M. válasza oxox (#82372) üzenetére


T. M.
aktív tag

Avagy nehéz az élet Diablóéknál :D

(#82374) vhunor válasza adrian360 (#82369) üzenetére


vhunor
őstag

Nagyjából bármennyire rossz leoric jobb ebbe a buildbe mint az inna fejes, de te tudod. A többi áll :), főleg csapatos játékra, mert ott inaktív epiphany és LoH nélkül gr 50-55 felett max fakeresztnek vagy jó.

(#82375) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Véletlen vettem (még) egy Diablo 3-t PC-re. Mikor aktiválni akartam a kóddal akkor olvastam végig, hogy Diablo 3 és nem a kiegészítő, amit szerettem volna, cancelt nyomtam, így eladóvá vált, szóval 4500-ért hátha valakinek a valakije elviszi.
Ha szimpatikus, öreg motoros arcnak tűnsz adom a kódot s ha minden rendben elég utána fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#82376) Edge


Edge
veterán

Patch 2.3.0a deployed earlier today, which included a number of hotfixes:

Bounties

Fixed an issue where Pazuzu would not spawn in the Desolate Sands during the "Kill Pazuzu" bounty (9/22)

Crafting

The Blacksmith UI now properly displays the number of items that can be crafted when using the "Show All" filter (9/22)
Kanai's Cube
Haunt of Vaxo is now able to have his legendary power extracted (9/22)

Items

It is no longer possible to simultaneously benefit from more than one passive acquired by a Hellfire Amulet (9/22)
Crafted Legendary off-hands now properly roll with increased damage when they are Ancient (9/22)
Deadly Rebirth
Now properly rolls with its Legendary affix at all item levels (9/22)

Witch Doctor

Wall of Death
Rune - Fire Wall
Made some optimization changes to improve game performance (9/22)
Rune - Ring of Poison
Made some optimization changes to improve game performance (9/22)

Fetish Army
Rune - Head Hunters
Pets spawned by this rune no longer have player collision (9/22)

Na majd teszteljétek dokik.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#82377) Pekkk válasza Ultimatecc (#82332) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Te hol olvastad, hogy felfüggesztették? 53-as kód a felfüggesztés, ő 52-es kódot kapott, ami elvileg permaban.

(#82378) Joezyka válasza citkar (#82375) üzenetére


Joezyka
senior tag

monk szakik, pár jó tanács kellene a mókolómhoz.
[link]
mit kéne még uppolni rajta. Igaz, hogy már ló* se esik neki, de azért a remény hal meg utoljára :)
(ma megcserélem a supp és az EP monk cuccait, skilljeit, hátha javul a helyzet)

szerk: ez új hsz akart lenni és nem válasz :S sry

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82379) tibee77 válasza Edge (#82376) üzenetére


tibee77
őstag

Ezt nem hiszem el, vegre összerakok egy hasznälhato barbot es most terhetek vissza az alap wd felälläshoz. :U Mondjuk en csak remenykedek benne hogy igy lesz es vegre megint nyomhatom a kis gebe`vel. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#82380) citkar válasza Joezyka (#82378) üzenetére


citkar
addikt

Először próbáltam értelmezni mit is akarsz nekem üzenni, de semmi gond :)

(#82381) solyomb


solyomb
tag

vendégjátékosként:)

(#82382) betyarr válasza malacka87 (#82371) üzenetére


betyarr
veterán

és azt hogyan töltöm bele az ámítógépembe utólag? :F :U

(#82383) dobolan válasza betyarr (#82382) üzenetére


dobolan
senior tag

Elfelejtette írni, hogy kell hozzá egy kávédaráló! Azon porrá őrlöd, majd a forgó tapventi elé szórod, az beszippantja... és voilá, már benne is van! :))

Játékon belüli postára gondolt, amit a képernyő bal alsó sarkában találsz meg.

(#82384) betyarr válasza dobolan (#82383) üzenetére


betyarr
veterán

pedig tényleg tréfának véltem a hsz-t.van ez így... :Y :K

(#82385) Gorneck válasza solyomb (#82381) üzenetére


Gorneck
titán

Kéne már egy suppBarb...amiről tegnap lemaradtál... :D

Gorneck#1239

(#82386) Reinhardt


Reinhardt
őstag

3x lvl57 grift utan raprobaltunk a lvl60-ra, aztan belefutottun egy arcane/fagyis elitpackba korulveve millionyi huking beasttel, na itt akasztotta ki a jatekot a masik wd (ht termeszetesen). Ami nem latszik a kepen, hogy utannam az arcane es a vegzet elerte eloszor a dh-t aztan a wd-t. A monk sztem ezert uszta meg :D
En nyomkodtam ugyan a spirit walkot, de mint latszik nem sutotte el...
A vicc az, hogy azert mentunk 60-at, mert semmi gond nem volt elotte senkinel 50-55-57-57-57-en.
Nem volt nagy eresztes a kopi wd, de most kenytelen leszek visszamenni ht-zni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82387) vhunor válasza Reinhardt (#82386) üzenetére


vhunor
őstag

Yup, tapasztalatom alapján pont 60-nál van a vízválasztó a HT-lagot illetően. Kíváncsi vagyok, mit peccseltek rajta.

(#82388) Gorneck válasza Edge (#82376) üzenetére


Gorneck
titán

Akko erről ennyit...

"In group With 2 Barbs, a Monk and Me(WD) , grift 65+ ... We lagged a lot 15sec+
Total Freeze!!!!!!!!!!!!!!"

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#82389) Reinhardt válasza Edge (#82376) üzenetére


Reinhardt
őstag

Tesztelve!
Szart se javitottak :DDD

(#82390) betyarr válasza dobolan (#82383) üzenetére


betyarr
veterán

a legfontosabbat meg nem is kérdem: a kipostázott cuccot át lehet súvasztani normál gáméba?

(#82391) Reinhardt válasza betyarr (#82390) üzenetére


Reinhardt
őstag

Erre valszoltak, a szezon zarasakent visszatersz a normal modba, az osszes szezon karaktered mar mint normal karakter jelenik meg, az osszes cuccukkal amiben voltak es az inventorijukban volt, ami bedig a ladadban volt azt kapod meg postan a bal also sarokban.

(#82392) DjDanee87 válasza betyarr (#82384) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt nemtudom honnan veszed hogy a seasonben csak partyban lehet érvényesülni. Az tény, hogy partyban több xp és cucc esik de ez nem a season velejárója, megvan nonseason esetén is. Az hogy egy karakter season vagy nem a kreálásnál dől el és nincs átjárás utána egészen a season zárásáig ami kb 3 hónaponként van. A szezon zárásakor átkonvertálódik minden karaktered normalra és mindened megmarad.

Ami előnye a szezonnak, hogy mindig van 5-10 legend item ami csak a szezonos karaktereknek eshet ki. Ezáltal bizonyos buildek csak szezonban erősek, pl Uliana monk - kapott egy season only fegyvert ami kb duplázza a sebzését. Ezeken az itemeken kívül nincs különbség, viszont az emberek többsége szezonban játszik emiatt érdemes volna neked is ott indítanod egy karaktert. Így hogy már van 70es karaktered a szezonosat szintezheted adventure módban.

Szerk.: persze. A szezon zárásával "átalakul" az összes karakter és a cuccaid is vele együtt.

Telefonról írtam, lehet az auto correct bezavart 1-2. Helyen

[ Szerkesztve ]

(#82393) betyarr válasza Reinhardt (#82391) üzenetére


betyarr
veterán

igen,de úgy gondoltam,hogy azokat továbbra is csak szezonos módban tudom majd használni (mármint egy következőben).de köszönöm,így már stimt! :R

DjDanee87: nem tudom,hogy miből gondoltam...talán abból,hogy gyakran keresnek játékpartnert.
és szintén köszönöm a magyarázatot!sokat segített! :R

[ Szerkesztve ]

(#82394) shotika válasza Reinhardt (#82389) üzenetére


shotika
őstag

4 fős partiban voltak kisebb laggok, 60-on, de soloban még annyi se. Mondjuk annál magasabbra még nem mentem:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#82395) DjDanee87 válasza betyarr (#82393) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az csak azért van mert partyban könnyebb a játék illetve több XP és loot is esik.
Minden egyes ember aki csatlakozik megnöveli a monsterek életét, de csak 50%al. Vagyis ha már 2en csatlakoztak hozzád és 3 fős a party akkor a solohoz képest van dupla annyi élete mindennek, viszont 3an vagytok rá tehát könnyebben halnak, mint soloban ha mindenki kb azonos damaget tol.

Ezen kívül van még egy buff ami megnöveli a gold, XP és legendary esélyt kis %al. Ez is növekszik a partytagok számának megfelelően.

(#82396) TeeBee73 válasza kökény (#82365) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Kadala néni már nem a régi".
Ja. Őt is regisztálni akarták a határon. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#82397) betyarr válasza DjDanee87 (#82395) üzenetére


betyarr
veterán

aham,értem.
én nem szeretek multiban játszani,inkább csak a magam szakállára kolbászolgatok.de bármi változhat az idők során :)

(#82398) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Skacok!

kerdes: nekem mindig nehez dontes a gemek osszeallitasa, foleg ugye a HC miatt... most akkor 3 dps gem, de meljik? vagy ovatosan 2+1??

megneztem shc-n DH-t az egyik "hiresebb" streamer vezeti - hszem irasakor- (Desolacer)

Szokasos fire DH: trapped, zei eees powerful (na itt vakartam a fejemet) nem stricken nem defes... hmmm

szerintetek is jobban megeri a sarga elites gem mint egy magasabb stricken?
vagy csak fakel?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#82399) DjDanee87 válasza _ocsisajt (#82398) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem épp T10 gearben van? Én monkon pl cserélni szoktam strickent powerfulra ha T10 vagy lower GR farm van, mert stricken nélkül is pillanat alatt hal guardian, míg a powerful az egész Rift alatt fent van.

(#82400) Szancsó válasza Edge (#82376) üzenetére


Szancsó
aktív tag

"Wall of Death
Rune - Fire Wall
Made some optimization changes to improve game performance (9/22)"

Nem vagyok egy nagy WD -s de futottam pár bounty -t Helltooth wd-vel és tökéletes: már a hullákon is elég jól sebez. Legalábbis miután letakarítottam a terepet még másodpercekig ugráltak fel a sárga crit számok a vértócsák közül... (Persze lehet eddig is így volt: rifteket szoktam csak futni és ott a tűztől + többiek effektjeitől amúgy se sokat látok.)

Érdemben nem tudok nyilatkozni róla: a magas greater rift nem az én asztalom, lagg pedig jobbára azoknál volt, ahogy a beszámolókból leszűrtem.

[ Szerkesztve ]

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.