Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82201) prokxy válasza LélekVándor (#82198) üzenetére


prokxy
veterán

834e HP-m van és 70 úgy lett meg csapatban, h nem csattantam 1x sem.
Viszont volt olyan, keményebb Mallet Lordos elitnél, esetleg megaszopatós elit kombónál 1 hit volt 65-ön a csapat, hiába a másik HotA 1.1M HP-val. Soloban viszont a HotA-ra valóban csak a HP és Paragonos AreaDam. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#82202) Edge válasza prokxy (#82195) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#82203) userxy


userxy
őstag

Edge-től kérdezném elsősorban, szerinted magas gr-en melyik wizz build a legjobb season-ban ?

(#82204) kovsol válasza prokxy (#82201) üzenetére


kovsol
titán

Milyen gemeket használtok amúgy gr-re?

May the Force be with you!

(#82205) userxy válasza userxy (#82203) üzenetére


userxy
őstag

Lemaradt a lényeg party gr-re melyik build a legjobb? :D

(#82206) LélekVándor válasza Ultimatecc (#82200) üzenetére


LélekVándor
tag

És Te mit ajánlassz speedre as -t vagy vit -et, ebben a megközelítésben? Kb. 150k hp t bukok ha kesztyûre tekerem a vitet.

[ Szerkesztve ]

(#82207) prokxy válasza kovsol (#82204) üzenetére


prokxy
veterán

Pain, Trapped, Stricken. Taeguk jobb lenne a Pain helyett, de sajnos a lagok miatt sokszor leesik, így kb semmi haszna.

Edge! Kösz! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#82208) Dadan01 válasza Ultimatecc (#82200) üzenetére


Dadan01
senior tag

Amit az ias-ről mondasz, az nem úgy van, ellenőrizheted a d3planneren.

[ Szerkesztve ]

(#82209) Dinasti


Dinasti
senior tag

A The Furnance is kieshet a kockából ha 2 kezes sárga rare mace-t teszek bele?

(#82210) kökény válasza Dinasti (#82209) üzenetére


kökény
aktív tag

Ki, de ott rare 2H mace-kat kell kockáznod;)

(#82211) diegho válasza schwartz (#82182) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem critel, de a critet veszi alapul.

(#82212) prokxy


prokxy
veterán

S4-be keresünk GR65-70 körüli partyba 2 HotA és egy Supp Monk mellé EP Monkot!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#82213) kovsol válasza prokxy (#82207) üzenetére


kovsol
titán

Stricken amúgy a +25% miatt van használva? Az sima elitekre nem adja be nem? Egyébként meg nem püfföli az ember olyan sokáig a sima mobokat, hogy az a pár százalék olyan sokat dobjon amit ad a normál képessége szerintem.

May the Force be with you!

(#82214) Edge válasza userxy (#82203) üzenetére


Edge
veterán

Mivel vyr wizem van így azzal megyek magas gr.be is, tegnap pl 62-őn is szépen helytállt, és speedgr 60 is simán megy vele (publicon is azt szoktam tolni ha nincs fent senki vagy foglalt), úgy vettem észre hogy a kötelező supp monkon kívül az egyik DPS kariként jól helyt tud állni.
Persze ugyanilyen jó lehet egy hydrás tal wiz is, egyet építek S4-ben is lehet a stricken gemmel nagyon durva tud lenni RG killre.

prokxy: 1 körre(min.) vihetnétek a wizemmel plz :R 4. helyre

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#82215) prokxy válasza kovsol (#82213) üzenetére


prokxy
veterán

Eliteknél a góréra megadja a 25%ot, meg alapból is ad plusz sebzést.

#82214) Edge: persze, írj rám, ha online vagyok és összehozunk vmit! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#82216) Ultimatecc válasza LélekVándor (#82206) üzenetére


Ultimatecc
tag

Ias jobb fegyóra legalábbis legtöbben azt használják, ha tehetik. 900k hp elég speedre és az könnyen kijön anci gearrel.

Dadan: én is gondolkoztam, hogy as-t rakok kezesre de mondták hogy ne mert nem jövök ki jobban vele, de most rákerestem és ezt találtam:Attack Speed is not multiplicative with each other except for a weapon with a bonus to Attack Speed. Regardless of circumstances, a weapon's Attack Speed becomes the base amount, upon which all other bonuses to Attack Speed are calculated. Ez alapján viszont tényleg jobb a wepre az as.

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#82217) kovsol


kovsol
titán

És solo barbárra melyik build a legjobb? SS buildet nem szokták használni, csak a hota-t?

May the Force be with you!

(#82218) Ultimatecc válasza kovsol (#82213) üzenetére


Ultimatecc
tag

A strickent alapjában véve RG kill miatt viszel és persze a 25% se rossz, de a másik % amit az upgrade-del növelsz nagyon is hatékony hiszen minden egyes ütésre növeled a dmg-d ezért lehet barbárral speeden RG-re a vége fele. stabil 40+ miliárdokat critelni power pylon és CoE procc nélkül.

A world r1 gr73-mal Rend builddel megy, de van gr 72 clear ww+bk builddel. A hota nem elég jó magas solo gr-re.

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#82219) kovsol válasza Ultimatecc (#82218) üzenetére


kovsol
titán

Én eddig azt hittem a stickent minden mobon külön számolódik. Most akkor ez hogy is működik a valóságban le tudod írni?

May the Force be with you!

(#82220) Rayner válasza kovsol (#82219) üzenetére


Rayner
őstag

Igen én is úgy értelmezem illetve úgy tudtam, hogy 1 adott mobon stackelődik amíg meg nem hal.

Pl S4-es monkomom nem láttam érdemi különbséget amikor bent volt gogok helyett.

[ Szerkesztve ]

(#82221) Ultimatecc válasza kovsol (#82219) üzenetére


Ultimatecc
tag

A sima % minden mobon skálázódik ellenben a fehér mobok gyorsan halnak amúgy is pláne ha sunwoko monk is van a partyban. Az elitet 55-60as speeden gyorsan megölödöd ellenben 62-3+on nem éri meg elitet ölni max ha kia hp-s kék.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#82222) Joezyka válasza prokxy (#82212) üzenetére


Joezyka
senior tag

Ha elégnek találod a gearem, akkor én mennék veletek. (60on nem szokott probléma lenni, magasabbat nem nagyon mentem még )

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82223) malacka87 válasza pruzsi (#82187) üzenetére


malacka87
senior tag

Helyette trapped?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#82224) Tom5


Tom5
addikt

Monk - Uliana's build-nél miért kell az exploding palm skill, mikor ugye alapból ha teljes a szett megtörténik a kijelölés. :F

(#82225) Ultimatecc válasza Tom5 (#82224) üzenetére


Ultimatecc
tag

2 dolog miatt.
1. Ha nem lenne palm akkor rúna nélküli palmot rakna fel ami nyilvánvalóan nem nyerő.
2. Ha használsz mythic rythim passzívot akkor azt a palmmal tudod csak felrakni egy targetre.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#82226) prokxy válasza Joezyka (#82222) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, majd egyeztetünk, eddig 2-en kerestek meg, h jönnének, de összehozunk vmit! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#82227) Joezyka


Joezyka
senior tag

szeritem ez a qa d3 vagy bugos, vagy direkt szopatja a népet. 250(!!!!)db DB-t és FS-t toltam rá, hogy a szaros 9% cdr-ből 10% legyen, és lett? nemhogy a 3 cuccon meglett volna a 3% de 1iken se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :W :W :W :W

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82228) pruzsi válasza malacka87 (#82223) üzenetére


pruzsi
őstag

Igen mehet bele nyugodtan

(#82229) Sárpac válasza Joezyka (#82227) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Prng! Add át másik karinak ami eltérő mainstatos tehát ha str-es barb vagy crusa vagy akkor dh, monk, wiz vagy wd-vel próbálkozz be fogja adni emberi időben simán!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#82230) Joezyka válasza Sárpac (#82229) üzenetére


Joezyka
senior tag

és ha csak monkom van? :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82231) granini válasza Sárpac (#82229) üzenetére


granini
őstag

Vagy ez a modszer is mukodik:
- teleportalj Act1-be. koszonj ra minden NPC-re. Legjobb ha fel HP-n vagy mert akkor Brother Malachi felgyogyit es akkor megkapod a titkos buffot (ezt tudom mer ez datamined volt ptr elott)
- igyal meg egy legendary armor potiont, ami 18% vagy annal jobb stattal rendelkezik;
- fesd at minden itemed miraculus lila dye-al az eredeti szinere;
- ha 2x1H fegyod van akkor csereld meg oket a ket sloton, ha nincs akkor ez a lepes neked sajnos kimarad;
- ha barbarral vagy akkor tolj el egy warcry-t (mindegy melyik runa..) - ha nem, akkor kerj meg egy barbar havert hogy orditson melletted;
- dobj le egy legend itemet a foldre a dobozod melle (ezt majd kesobb felveheted a vegen, ha meg ott lesz..)
- vegyel Act2-ben a kislanytol egy plan-t vagy ilyen gem szinezo szart;
- most menj oda Enchantolni, es elsore be fogja adni a +10% dmg-t !!!

(Ha nem adja be akkor vmit elb*tal es kezdheted elorol mert a fenti leiras tuti hogy jo mert mi probaltuk es volt akinek sikerult..)

:DD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#82232) Amartus válasza Sárpac (#82151) üzenetére


Amartus
senior tag

Itt a "cd" micsoda? Critical damage? Vagy critical hit chance damage? Vagy más valami,

Istenem, tele van csillagokkal...

(#82233) sith7 válasza granini (#82231) üzenetére


sith7
nagyúr

hüle :D :DD

(#82234) #92888064 válasza granini (#82231) üzenetére


#92888064
törölt tag

esőtánc és a három miatyánk kimaradt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82235) Yummy válasza Amartus (#82232) üzenetére


Yummy
tag

Cooldown reduction ;)

(#82236) oxox válasza granini (#82231) üzenetére


oxox
addikt

pacnak a masik taktikaja az volt, hogy torolte a karaktert es inditott ujat :K :K

hozzateszem, a szezon eleje-vege emelt drop elmeletevel egyetertek

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82237) .OM. válasza granini (#82231) üzenetére


.OM.
aktív tag

+1
őstroll

ex .Oldman.

(#82238) DioRobber válasza granini (#82231) üzenetére


DioRobber
tag

Baaas*ki és működik... :Y :C

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#82239) JSaN


JSaN
addikt

Megneztem hogy reggel mennyivel jobb magas gr-t menni, hat nem is rossz idovel meg lett a solo wd gr63 Mondjuk igy is hatar esten volt a laggolas, de latszik van bent meg tartalek ebben az allapotban kb 65ig. Es a cuccaim harmada anci csak, es hf amum sincs.
Amugy pusmognak a napokban valamit hogy szerdan valami lagg hotfix jon, mi igaz ebbol? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#82240) oxox válasza JSaN (#82239) üzenetére


oxox
addikt

mivel nem tudjak javitani a wd lagot fixaljak, hogy mindenkinek laggoljon :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82241) solyomb válasza JSaN (#82239) üzenetére


solyomb
tag

Latszik hogy hetfo van a "reggel"-t olvasva elkezdtem elmelkedni hogy mit tettel at hp regre es minek:D
Fire builddel mentel?

(#82242) khirill válasza granini (#82231) üzenetére


khirill
aktív tag

visítok! :))

ratabyzou

(#82243) Baaraanz válasza granini (#82231) üzenetére


Baaraanz
tag

Bérordítást vállalok! :D

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#82244) Rayner


Rayner
őstag

Megcsillant a remény halvány sugara : 2 Rama...dni 10 perc alatt GR46-on :R :R
csak feljebb tudok menni 50-55-nél :C

[ Szerkesztve ]

(#82245) tibee77 válasza Rayner (#82244) üzenetére


tibee77
őstag

A ramaladni nekem ugy esik mintha kötelezö lenne.Mär 8at elhasznältam fegyverekre (en idiota xD ) es most van meg nälam 6 asszem vagy 7.A legjobb persze hogy semmire nem kell, csak rakoskgatom hätha jo lesz valamire...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#82246) AtHoS válasza tibee77 (#82245) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt talán tovább lehet passzolni ajándékba, ha tényleg nem tudsz vele mit kezdeni. 2-3-ra jelentkezek is szívesen ;]

Vagy arra is érvényben van már az acclock?

read-only mode on the forum

(#82247) Edge válasza Edge (#82214) üzenetére


Edge
veterán

Ehhez még annyit hogy van hozzá alap(S4 mind), ugyanis ez esett:

ezt meg pubon adta egy barb:

:))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#82248) tibee77 válasza AtHoS (#82246) üzenetére


tibee77
őstag

Ahhoz egy partyban kell legyünk es 1 napon belül oda kell adnom nem? :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#82249) AtHoS válasza tibee77 (#82248) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mikor bevezették ezt a lyukasztós cuccot, nekem heteken keresztül nem esett egy sem. Egyik barátom adott pár darabot, mert neki volt több is korábbról.

Nem tudom, hogy azóta ezen változtattak-e, de játékban ha ráviszed az egeret és nem olvasható az előugró ablakban, hogy Account Locked, akkor tovább lehet adni. Nem vagyok játékban és bevallom, hogy eddig ezt nem is figyeltem :B

read-only mode on the forum

(#82250) solyomb


solyomb
tag

Másodjára játszottunk ebben a felállásban - ebben van még kraft bőven csak a lagtengert vennék ki alólunk...:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.