Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67751) DaveNo1 válasza Pöttön (#67750) üzenetére


DaveNo1
veterán

t6-on fix a legendary drop a casheből, pár kör alatt ki is szokott esni a royal.

You are not prepared.

(#67752) khirill válasza Pöttön (#67750) üzenetére


khirill
aktív tag

üdv a klubban... nekem is minden esett csak rorg nem... de valamelyik hotfixnél torment 6-on fixálták a cache rewardokat... ergo t6 biztos esik valami a cache-ből... ergo előbb-utóbb esni fog egy (jó szar :DDD ) rorg...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#67753) userxy válasza ReFleXx (#67738) üzenetére


userxy
őstag

Nézd meg jobban :D leg gem a maradék :)

Partyba nem ez a gearem GR-en. Vagyis attól függ kivel megyek.

[ Szerkesztve ]

(#67754) granini válasza Thrawn (#67748) üzenetére


granini
őstag

Hat eeegen.. anno en se birtam ki hogy ne csapjak teli tenyerrel a szkondrel feszes kis bornacis poppolojara egy nagyot mikozben szexin nyilazgat. Csak en tuleltem.. mondjuk Barbarral voltam ehhehehhh.. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67755) GrooveHero válasza Pöttön (#67750) üzenetére


GrooveHero
addikt

Elvileg T6-on 100% a az esély leg dropra a dobozkából. Nem biztos, hogy Royal esik, de a T6-ot kell erőltetni, úgy a legnagyobb az esély, hogy esik.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#67756) Kobe válasza GrooveHero (#67755) üzenetére


Kobe
veterán

Ez h van pontosan ? Hol lehet farmolni a rorgot ? Kicsit lemaradtam ez ugyben, de kene nekem is. Bounty, grift, vagy hogy ?

(#67757) Thrawn válasza Kobe (#67756) üzenetére


Thrawn
félisten

Act 1 bountyból esik/eshet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67758) GrooveHero válasza Kobe (#67756) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csakis bounty. Act 1. Végignyomod az 5 küldit, aztán odamész Tyriel-hez, aki ad neked egy ládát. Ezt tudod nyitni jobb klikkel az inventoryból. Ahogy írtam az előbb is 100% az esély, hogy Torment 6 nehézségen legendary cucc esik a ládából. Na de nem biztos, hogy RoRG lesz az. De itt a legnagyobb az esély, hogy előbb-utóbb fog esni. Sajnos nekem még nincs is T6 képes karim, T4 megy úgy, hogy 1-2x azért fekszek, ha durva elitek jönnek és a hely is szűk.
Egy szó, mint száz: Act 1 és T6 nehézség, ez a lényeg. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#67759) khirill válasza Kobe (#67756) üzenetére


khirill
aktív tag

act1 bounty

ratabyzou

(#67760) dante3 válasza GrooveHero (#67758) üzenetére


dante3
addikt

Nekem t1-en is esett 3db/ 16 ládából/ a múlt héten, biztos t6-on nagyobb az esély! Max. t1-en több ládát kell begyűjteni hozzá! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#67761) khirill válasza dante3 (#67760) üzenetére


khirill
aktív tag

biztos t6-on nagyobb az esély!

le lett írva, h cache rewardra (bounty jutalomzsákból eső legendás varázsfegyverre) 100% az esély T6-on...

ratabyzou

(#67762) granini válasza dante3 (#67760) üzenetére


granini
őstag

Ha csak a royal ring a cel, akkor farmold normalon szelvesz sebesen (lehetoleg splitben, publicon..).
Ha akarod hogy ertelme is legyen akkor min. T1 de inkabb T6-on, mert ott legalabb minden dobozbol esik valami.. Egyebkent Act4-es doboz dobhat mindent, uh elvileg abbol is eshet rorg..

En ha szolozom ugy szoktam optimails koroket menni hogy T6on A4 bounty + warde, aztan A2-3 warden, aztan A1 bounty + warden. Es akkor van a vegere 2 dobozom (az 2 tuti ledzs) es monjuk 1-2-3 kulcsom.. aztan restart.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67763) granini válasza khirill (#67761) üzenetére


granini
őstag

"jutalomzsákból eső legendás varázsfegyverre"

ezt szerintem elb*tad.. :N felre fogod igy vezetni a kezdoket.. :DD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67764) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Tegnap töröltem a season monkomat, este haverommal újrahúztuk ma a 3. sima t6 rift:

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67765) Muton válasza ReFleXx (#67740) üzenetére


Muton
addikt

a halhatatlan fallent úgy legegyszerűbb megszüntetni, hogy átkolbászolsz egy másik pályára, majd vissza, akkor már nem lesz ott. de teleport is jó, csak ha nincs homing pad, akkor nem tudsz teleportálni, mert megszakítja a folyamatot a kis suttyó :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67766) Bird válasza Sárpac (#67764) üzenetére


Bird
addikt

Törölted erre kiesett.... Gondolom ez nem lehet véletlen! :Y

#67767:Ha Kongor mondta akkor állhat csak igazán..... Hazamegyek törlök mindent és elölről kezdem a karikat.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67767) Sárpac válasza Bird (#67766) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De lehet, viszont ha estig kiesik a magefist, esetleg wh vagy soj akkor igencsak állhat az a dolog amit kongor mondott! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67768) LuckyL


LuckyL
őstag

napok óta nézegetem hogy meg kéne venni a reaper of soulst de sokalltam az árát
mától féláras akció van 20 euro
ennyit már nekem is megért :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#67769) granini válasza Sárpac (#67767) üzenetére


granini
őstag

Sarpac atirta a tortenelmet!!! :Y (..meg a personal loottablat.. ) :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67770) khirill válasza granini (#67763) üzenetére


khirill
aktív tag

csitt-pszt! ez a cél! :DDD

ratabyzou

(#67771) Bird válasza granini (#67769) üzenetére


Bird
addikt

Nem...Nem...Sárpac maga A történelem. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67772) oxox


oxox
addikt

Pac for Kyle Reese!!!!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#67773) pluhi válasza Sárpac (#67767) üzenetére


pluhi
tag

Örülök, hogy megvársz még egy dropot, mielőtt bizonyított tényként kezeled a módszert :DD
Nem lehet, hogy csak bedobott a droprain IPs szerverre? Hmm? Csekkoltad a game nyitásakor? Ha az IP cím számjegyeinek összege osztható 13-mal, akkor ott nagyobb az esély, NEM TIPP!

(#67774) khirill válasza pluhi (#67773) üzenetére


khirill
aktív tag

tiszta stand up comedy ez a topic! :DDD

ratabyzou

(#67775) granini válasza khirill (#67774) üzenetére


granini
őstag

Melyik a kakukktojas..?

:D :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67776) Bird válasza granini (#67775) üzenetére


Bird
addikt

Tasker & Theo - A Fashion Loot Company. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67777) khirill válasza granini (#67775) üzenetére


khirill
aktív tag

én tudom! én tudom! :C

bird: mert megérdemlem! :DDD

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#67778) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok nektek a battle.net kliens rendesen müködik?Bejön egy kis kek ablak hogy "starting battle.net", egy kis csikkal aminek ugye töltödnie kene de nem mozdul mär 5 perce elöre semmit es nem inditja el az alkalmazäst.(vagyis idäig meg nem inditotta el)Letöröltem, majd reinstall de most meg az installert se inditja el, csak ugyenez a kis ablak jön be.Nälatok nincs ilyen?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#67779) killerjohn


killerjohn
addikt

Őszinte kérdés, flame mentes választ várok: ciki, para, netán parasztság, vagy semleges, vagy milyen 'gamer' (nem 'ember') kívülálló szemmel egy HUD user? Meglehetősen sok PH! user privátozik velem, mert fél a közvéleménytől...

(#67780) nonsen5e válasza killerjohn (#67779) üzenetére


nonsen5e
addikt

(Én nem használok), de nem tudom, szerintem nem, legalábbis én ezért nem nézek le senkit, számomra senki sem több vagy kevesebb emiatt. A HUD gondolom nem azt mondja, hogy ide tedd a hydrát, oda teleportolj és akkor jó leszel, stb... Akkor meg, mindenki HUDozzon aki akar, aki meg nem az nem. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#67781) Xantor válasza tibee77 (#67778) üzenetére


Xantor
tag

Nálam multi esetén van így, feladatkezelőben minden B.net-es dolgot be kell külön zárni, aztán újra elindítva nekem mennek a dolgok.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#67782) szallasi007 válasza killerjohn (#67779) üzenetére


szallasi007
őstag

Én most tértem vissza egy hete kb. Pont akkor mikor kiraktad a HUDot hogy megy az új peccsel. Nekem nagy segítség és elfogadtam hogy nem vállalod a felelősséget egy esetleges banért. Mondjuk azt nem tudom blizz monitoroze de egy gr riftet úgy tolom hogy amerre mutatja a műszer az elitet arra futok :) ja és még mindig lógok neked egy tálca sör árával :)

(#67783) Mezi1982 válasza killerjohn (#67779) üzenetére


Mezi1982
tag

Milyen az a HUD user?

(#67784) Bird válasza Mezi1982 (#67783) üzenetére


Bird
addikt

Merész, és nem fél a hammertől. ;] :P
Ja és ezek szerint szereti a sört, illetve annak árát elajándékozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67785) granini válasza killerjohn (#67779) üzenetére


granini
őstag

Én nem használom, mert
1) nem érzem szükségét, illetve mivel sosem próbáltam így nem is tudom mit veszítek..
2) mert sokszor olyannal megyek együtt aki viszont használja, így én "máséval verem" :D - viszont az egyetlen de igen jelentős előnye amit látok az a nagyobb "látószög.." tehát hogy merre lehet elit, merre sejtünk valamiféle lejáratot.. van-e kripta Fieldsen, stb.. ez jól jön, jól jött annó..

Szerintem nem ciki, nem paraszt. Van, megalkottad, ott a lehetőség, mindenki eldönti maga hogy kell-e neki. Én sosme azért teszek vagy nem teszek valamit mert hogy vajon mit gondolnak mások.. Ha teszem / nem teszem akkor azt vállalom bárki előtt.

Következmények: elvileg minden 3rd party segédprogi tilos. Kivéve hogy ez nem igazán az, ez csak kiolvassa a memóriából ami már úgyis benne van. Csak azt földi halandó nem lárhatja a hud user meg igen.. jelenleg abból amit tudok róla nem ad ez akkora brutális nagy előnyt ami unfair lenne másokkal szemben.

Szokták mondani kockázat nélkül nincs győzelem. Bárki puskázhat az érettségin. Van aki mer van aki nem. Aki mer az kockáztat de lehet bejön neki. Aki viszont nem mer az ne mutogasson a másikra aki meg mert.. Az legyen büszke arra hogy ő maga érte el az eredményét..

Na, rendben vagyunk KJ mester? :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67786) davidsz válasza killerjohn (#67779) üzenetére


davidsz
őstag

HUD rulez :C

Ezzel is és nélküle is szar a drop :DDD de legalább jó dolgokat tud, amit nem kell matekozni.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#67787) Cray Tyler válasza pluhi (#67773) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Tejóég, valaki még tudja itt hogy honnan ered a "NEM TIPP"? :DDD Meg a földigérő köpeny :DD :C :R

(#67788) Sárpac válasza pluhi (#67773) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem de már van 2 ramim! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67789) diegho


diegho
nagyúr

DH-ra milyen gemeket érdemes tenni? Cold build-el megyek jelenleg [link] Ja kérnék tippet, hogy mit kadalázzak első körben? Bombardier-t?

[ Szerkesztve ]

(#67790) killerjohn válasza granini (#67785) üzenetére


killerjohn
addikt

Engem csak a vélemények érdekelnek. Úgysem használom. Fosok a bantól, tudod :( Arról nem is beszélve hogy nem kevés fícsőr van benne, totálba letiltva hogy ne legyen 'unfair' egyeseknek (mint pl hogy a bounty célpontok bárhonnan láthatóak a térképen). Jelenleg amin felkaptam a fejem, hogy vajon miért paráznak rá az emberek annyira, hogy csak priviben megy a beszélgetés.

(#67791) Drizzt válasza granini (#67785) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"viszont az egyetlen de igen jelentős előnye amit látok az a nagyobb "látószög.." tehát hogy merre lehet elit, merre sejtünk valamiféle lejáratot.. van-e kripta Fieldsen, stb.. ez jól jön, jól jött annó.."

Ha ez így van, akkor lenézem a HUDosokat, s remélem idővel bannolják az összeset. Mert ez így ebben a formában elég durva csalás.

I am having fun staying poor.

(#67792) killerjohn válasza Cray Tyler (#67787) üzenetére


killerjohn
addikt

én nem tudom, de érdekel :)

(#67793) Sárpac válasza granini (#67785) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:D Ebben te mit cserélnél mielőtt kilyukasztod? dps, vagy as damagera vagy a spiritet? :F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67794) Rolibvb


Rolibvb
csendes tag

Sziasztok!

Van egy problémám nem akart sehogy elindulni a játék! Próbáltam uninstallalni de el se kezdi!

View profile

Hi I cannot install any games on my Battle.net account and the error i get is BLZBNTAGT00000899. When I click on the link with the error code it says it is not found. The message says "We weren't able to contact the server. Please check your internet connection and try again." I checked my internet connection and I have no problems.

Ezt az üzenetet elküldtem a technical supportnak is de semmi válasz! Valakinek van ötlete mi lehet a probléma? A netem megy mivel most is onnan írok!

(#67795) Cray Tyler válasza killerjohn (#67792) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Van egy frostshock nevű magyar MMO blog, főképp blizzard gamekkel foglalkozik, azon belül is a WoW a fókusz. Patinás banda, régóta megy a dolog (nem tudom most milyen). Itt volt egyszer egy eléggé núb hozzászóló, és a téma épp a blizzard roadmapje volt, hogy melyik évben milyen kieg jön milyen játékukhoz. És akkor jött ez a jóképességű és beírt egyet kb ilyen színvonalon:

A blizzard 2016ra tervezi a diablo3 köv kiegjét (NEM TIPP)
Az azutánit meg 2018ra (NEM TIPP) és abban a megátkozott Tyrael lesz a főboss (NEM TIPP)

Na, azóta ez szállóige lett.

A földigérő köpeny meg úgy született, hogy ugye a wowban minél táposabb a cloak itemsloton lévő köpenyed, annál hosszabb, a maxosak meg leérnek már egész a földig (ez így nagyon pongyola megfogalmazás, de ennyi elég a poén megértéséhez), és egyszer betévedt egy másik jóképességű player, aki benyögte a kérdést, miszerint "olyan földig érő köpenyt hol tudok szerezni".

Hát röviden ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#67796) Cray Tyler válasza diegho (#67789) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Szerintem a sorrend: mara set, bombardier, tasker kettyű, meg valami értelmes fegyver (legjobb az etrayu, esetleg hellrack, vagy ha mákod van akkor rorg ring mellé nataly ring, és akkor nataly fegyver is jó lehet).

Mindez feltételezve, hogy cold/fire sentry builden óhajtasz haladni.

Gemnek elsőként enforcer (pet dimidzses) utána elite damos, illetve a 15 yardon belül lassítós (asszem bane of the trapped).

[ Szerkesztve ]

(#67797) Cray Tyler válasza diegho (#67789) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Még annyi tippet ha megengedsz: a mara dh jelentős damage a rakétákból származik, ezért célszerű spitfire sentryvel + ballistics passzív skillel menni. Hatred spenderből 3 kell: multishot (arsenal rúna a megszokott), cluster arrow (itt a maelstrom rúnát szokták használni), illetve elmental arrow (frost rúnával).

Ez így a klasszik fire+cold mara6 DH build. Itten van az enyim. Nem túl izmos, de puskázni jó. Pl neck gemet nem érdemes nézni, mert épp kísérleteztem és logout-kor benn maradt.

[ Szerkesztve ]

(#67798) trufa12 válasza pluhi (#67773) üzenetére


trufa12
addikt

Hol mivel kell csekkolni ?:D már ha ez komoly és lehetséges ?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67799) Rison77


Rison77
senior tag

Valakinél beakadt a szalag.. (500 shard termése)

(#67800) Ghostface


Ghostface
senior tag

A képen látható Flying Dragonra ha ütök egy lyukat akkor megéri lecserélni azt amit most használok, vagy ennek a dragonnak még elég kicsi a sebzése ahhoz, hogy elhasználjak rá egy lyukasztót?

Ennyi goblinnal már találkozott valaki egyszere?? Vagy ez csak nekem új? :)

PSN: Nifty_Ghostface

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.