Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59944) Sárpac válasza schwartz (#59943) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Na idefigyu mi csináltunk egy tesztet tegnap ahol is wd és wiz ment soloban, wd(jade) fele toughal t5-6-on tök m1 volt t5-ön 3x t6-on pedig 4x annyi elitet xpt szedett össze a 2x fél órában soloban.
19,xx valamennyi volt a toughom dps hasonló szintre tettem le. Óriási a különbség a két kari között, és már megint a wdt istenítik amitől kivan ... egyszerűen utálom ezt az unbalanced csak egy oldalra húzásos politikáját a blizzardnak.
T6-on pubon nagyon ritkán látni valamire való wizzt, nem véletlen mivel lassan már senki sem tolja vele.

Másik még1x leírom nekem a dio3-ban is sz@r volt a loot az, hogy ahztam és úgy geareltem a karikat egy dolog, sokáig nem is foglalkoztam vele, mondjuk úgy belekényszerültem, de ez a lehetőség Mindenkinek adott volt, most meg a blizz dönti el mi essen neked és mi nem.

Még egy kis kieg, én soha nem csaltam semmilyen módon, a játékban nem használtam segédeszközöket sem, se ahban nem botoztam, nyugodtan lehet engem itt leszólni, kifigurázni miközben egyesek a mai napig HUD-oznak vagy BOT-oznak!!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.