Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60351) #13110016


#13110016
törölt tag

Nagyon komoly kaszt ez a crusader. Pár cuccot lenyúltam a barbártól, 1-2 cuccot craftoltam, és olyan kari lett, hogy csak nézek... local

(#60352) freelanced


freelanced
addikt

Jelenleg mi kerül pénzbe? Eddig az AH-ban költöttem el. Most mire érdemes költeni?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#60353) mikromanus válasza freelanced (#60352) üzenetére


mikromanus
veterán

Játékok, Wow előfizetés, pólók (?), authentikátor ha fizikai darab és nem progi... D3-ban nem lehet valós pénzért vásárolgatni már. Bnet balance-ról legalábbis semmiképp. De ezt már egy éve is jelezték minimum. Ah bezárás előtt szóltak vagy 6-9 hónappal, hogy vége lesz a RMAH-nak és így tervezzetek!

edit: feketén esetleg horadric cachet, "bérhúzást" és áttételesen goldot, de ez utóbbi nagyon macera már.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#60354) Wolverine válasza freelanced (#60352) üzenetére


Wolverine
félisten

A Battle.net egyenleged? Azon max. új Blizzard-játékokat vehetsz, vagy paklikat a Hearthstone-ba, vagy vanity itemeket a WoW-ba.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#60355) freelanced válasza mikromanus (#60353) üzenetére


freelanced
addikt

A sima goldos AH-ra gondolok. Az még működik akkor?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#60356) Wolverine válasza freelanced (#60355) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, azt is megölték. A gold el fog fogyni, ne aggódj :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#60357) oxox


oxox
addikt

Pls nézzetek rá http://eu.battle.net/d3/en/profile/oxox-1525/hero/38855265
Sry tableten nem tudok linkelni...block passziv még bentvan mert fél órája találtam a pajzsot :)

Jahh hc karakter.

:R :R

Soloban
Dps 1.4misi+ körül
Tough 22misi+
Kardot+pajzsot utolsó rift dobta soloban t3 ment elötte is

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#60358) freelanced válasza Wolverine (#60356) üzenetére


freelanced
addikt

De érdemes fejlesztésekre költeni?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#60359) Prof


Prof
addikt

Ha valaki nem tudna. Mar van lvl900-as paragon karakter.

Gabynator

Tovabbra is el a regi fama. Az endgame Diablo-ban a csalok es exploit hasznalok jatektere.
Nagy elmeny lehet 11111. szerre is T6 Malthael-t legyakni es a vegen kapni szep nagy banhammert. :))

Hazifeladat: kiszamolni mennyi extra statot kap valaki lvl900-on a virtualis paragon legendaryjan ;]

(#60360) 0Li válasza Prof (#60359) üzenetére


0Li
aktív tag

Te már belinkelted a profilját és most "mindenki" róla beszél, szóval megérte a T6 malthael farm.
Állításod szerint pedig mindenki csaló aki régebben egy spot-ot farmolt... COTA, Cchest, stb.. ezt azért gondold át.

(#60361) Sárpac válasza Prof (#60359) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem ez csak simán Malthael botter, össz 4 acc kell hozzá meg egy közepesen megírt boot, ennyi.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#60362) Sárpac válasza mikromanus (#60350) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Bőven jó a dropp persze max neked! :D Érezhetően visszavágták az egészet!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#60363) granini válasza Prof (#60359) üzenetére


granini
őstag

Én P460 körül vagyok - és szerintem ez még itt Ph-n is inkább csak erős középmezőny.. - és játszom naponta mondjuk átlagban 4 órákat.. hol többet hol kevesebbet. Nekiülök este 6 körül oszt tolom amig birom, de éfjél előtt kb mindig kidőlök.. És ebben van T4-5 parti is meg szóló is..

Simán el tudom képzelni hogy valaki valamilyen okból (rokkant.. vagy milliomos..vagy rokkan milliomos.. vagy unatkozó munkanélküli.. mindegy) gyakorlatilag egész nap játszik. Pláne ha T6-on pláne ha végig profi csapatban depláne ha tényleg a legjobb xp spotot farmolja. És akkor miért is ne lehetne neki alig 2x annyi P levelje mint nekem..? Simán lehet. Csak olyan könnyű rámondani mindenkire hogy csaló, de nem vagy ott és nem látod mit csinál. Énaztmondom inkább érezzünk szánalmat akkor már mint irígységet, fokkal szebb érzelem..

Jó annak akinek van élete. De akinek csak a D3 maradt szerintem az se járt rosszul mer jó játék ez. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#60364) Sárpac válasza granini (#60363) üzenetére


Sárpac
nagyúr

P460 kb 1.6mrd xp a next ha jól saccolom, na most p580-on 4.11Mrd már, p700-on 13.7mrd p800 40mrd p900 90-100mrd körül lehet. Ő nem 2x annyit tolta mint te hanem 20x amit csak botokkal lehet hozni! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#60365) Lézerparaszt válasza granini (#60363) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vagy éppen külföldön dolgozik és a munka mellett semmi más szórakozás nincs a pusztában, csak a Diablo. Vagy nézni a falat a szobában.
Egyébként meg szánalmat semmiképp sem lehet irántuk érezni, mert azt csinálják amit szeretnek, mert megtehetik. Talán még meg is élnek belőle. Ha tehetném, én is inkább Diabloban tölteném le a napi 8-12 órás műszakot, de sajnos annyira nem vagyok ismert hogy keressek vele. (annak ellenére hogy jóképű WD vagyok)

Sárpac: Azon a szinten már gondolom hogy váltják egymást az emberek, mert csak úgy maradhatnak a topon. Ez jelenti náluk azt, hogy esetleg feltörhetnek, ismertek lehetnek, tudnak vele keresni. Ez az életük, mint anno Fatal1ty -nek volt a Quake 3. Erről szóltak a napjai, direkt fejlesztette a reflexeit, azért járt kondiba hogy nehogy meghízzon, mert akkor lassabban rántja oda a fegyvert. És megérte neki, mert most cége van, ismert, + minden szép és jó.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#60366) oxox válasza oxox (#60357) üzenetére


oxox
addikt

Valaki vmi tanács a karakterhez???

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#60367) sasfácán válasza granini (#60363) üzenetére


sasfácán
csendes tag

Paragon levels (google spreadsheet)

P900-hoz kb. 25.ször annyi összesített exp kell, mint P460-hoz.

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#60368) mikromanus válasza Sárpac (#60364) üzenetére


mikromanus
veterán

2 perces runoknál ez 744 óra malthael kill. Nem lehetetlen, de picit valószínűtlen. :Y

edit: mellesleg már 905-ös

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#60369) thomeef válasza #13110016 (#60351) üzenetére


thomeef
őstag

1-2 cuccot.... :DDD Gear 3/4-e fullos cucc :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60370) Lézerparaszt válasza mikromanus (#60368) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szegény ördög, már 905-ös és nem esett rá normális gear :s

A játék az nem játék!

(#60371) schwartz válasza mikromanus (#60368) üzenetére


schwartz
addikt

Maga a kill cel-skillezessel 20s alatt is meglehet. (meg fogom nezni) De erdekes az a setup is amit o hasznal.A leg proc effect segitsegevel well of souls-al bombazza es huzza le az eletet. A kegyelemdofest beviszik a petek. Gondolom multibox bot, egy karakter elmegy Malthael-ig, invite-olja a tobbit es a checkpointnal atadja a party leadert masnak majd kilep. Az uj leader a kovetkezezo jatekba behivja a tarsakat majd levagjak a bosst. Kilepnek majd ujra elorol az egesz. (kari Malthael elotii checkpoint-al atadja a party leadert kilep stb) Igy kb az egesz meglehet 1perc alatt es nem kell a bossig vegigverekedni az utat senkinek.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#60372) Sárpac válasza schwartz (#60371) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Voltam már ilyenben, 7 perc alatt 4 t6 malthit szedtünk le, nekem annyi dolgom volt, hogy monkkal feltartsam. :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#60373) schwartz válasza Lézerparaszt (#60365) üzenetére


schwartz
addikt

Ez egy nyomorek bot-er. Nincs az az epelmeju aki ezt napi 24h-ban kepes lenne tolni meg egymast valtva sem. Fatal1ty-vel kar egy lapon emliteni az ilyet.

If he dies, he dies.

(#60374) Gyuri27 válasza Sárpac (#60362) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K

Amd - Radeon - Ryzen

(#60375) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Alakul a lightning wizard. Részletek hamarosan :)

[ Szerkesztve ]

(#60376) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Kérhetnék egy kis segitseget a monkomhoz,Cyclone strikost szeretnék összehozni meg,hogy ahhoz esetleg milyen speci itemek kellenek.
Ime ö lenne az: [link]
Telorol nem megy a linkelés.Koszonom.Akár privibe is jöhet

--

linkesitettem

[ Módosította: proci985 ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#60377) Lézerparaszt válasza schwartz (#60373) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vannak sokan akik a maraton futásra is azt mondják, hogy lehetetlen, sokan mégis megcsinálják. Aztán vagy 2 hete néztem egy doku filmet, hogy valahol van egy kis közösség, ahol semmi tömegközlekedés vagy posta nincs, csak gyalog mennek az emberek. Mindenki a többszörösét képes lefutni a maratonnak, eddig a "rekorder" 800 km-t futott 2 nap alatt, egyhuzamban. De így van ez az élet minden területén, mindig lesznek olyanok akik valamiben kirívóan jól teljesítenek. Ezzel nem azt mondom, hogy nem botozik, de mivel gondolom neked sincs pontos infód arról hogy mit csinál az acc gazdája, vagy éppen nem figyeled mobilon hogy mit csinál, amolyan Watch Dogs módra, így nem tudhatod mi az igazság. És mi van akkor ha tényleg nem botozik? Annyira nagy dolog? Gazdag vagyok, 3 embert ráálítok 3 műszakban hogy ezt csinálja, és a végén én leszek híres mert enyém az acc. Még csak nem is megeröltető.

A játék az nem játék!

(#60378) Sárpac válasza Lézerparaszt (#60377) üzenetére


Sárpac
nagyúr

3 embert ráállítok és enyém az acc, ezzel az a gond, hogy bottal így is kb 2x gyorsabb mint 3 emberrel. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#60379) Lézerparaszt válasza Sárpac (#60378) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na pont lecsúsztam a szerkesztésről, mindegy. Akkor minden tiszteletem az övé, hogy olyan botja van, ami 905 paragon alatt észrevétlen maradt a Blizzard számára úgy, hogy még a listákat is vezeti magasan. Beszereznék én is egy ilyet. Akkor végül is Diablo Progressen hányas paragontól számít nem botternek?
Csak azért, hogy nehogy túljátsszam magam a határon, mert félek a bantól.

A játék az nem játék!

(#60380) Sárpac válasza Lézerparaszt (#60379) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Napi 240mrd xpt hoz össze adatlapon rajta van, ha egész nap tolod riftezel kb 10-12mrdt tudsz összehozni, én Kalbuth-ékkal toltam iszonyat prok és ő azt mondta eddig 14mrd volt a rekord óránként átlag 10-12mrd. Legyen űber pró akkor is közel 24órában kell tolnia annak a +3 embernek alvás nélkül, de tegyük bele +5 emberrel tolja 2 alszik és felváltva csinálják mennyi a valószínűsége ennek? 0 pont ezért bot. Blizz meg tőböl lekakilja a botokat, ah-kor sem foglalkozott velük majd pont most amikor kb nulla tétje van... :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#60381) mikromanus válasza Sárpac (#60380) üzenetére


mikromanus
veterán

Amióta beírtam a 905-öt már lépette gy szintet. No, most számolgass mennyi jön ki óránként. Mondjuk ez szerintem minimum 2 óra volt. Vagy több...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#60382) schwartz válasza Sárpac (#60380) üzenetére


schwartz
addikt

Ezt a 10-12B xp-t, hogy lehet osszehozni orankent? Malthael killbol? (riftbol nemigen) Egyszer vettem reszt egy ilyenben de kb 30perc mulva mar iszonyat untam. Szerencsere mar nem kell leg matit farmolni belole.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#60383) proci985 válasza Blaze_ (#60375) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

2m sheet dps... vá:D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#60384) Lézerparaszt válasza Sárpac (#60380) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

10 mrd óránként 24 órára felszorozva az kb 240mrd xp. A négyes ikreknek mennyi a valószínűsége? És annak hogy a következő terhességnél hatos ikrek legyenek? Nulla. Még is volt ilyen :Y
Hihetetlen hogy egy ennyire egyszerűen kivitelezhető dologra mondod hogy lehetetlen, mert hogy feltételezed hogy "senki nem olyan hülye". Bár biztos ez is igaz, mint ahogy a belsős infód állította anno hogy ROS-ban eltörlik az addig gyűjtött/vett goldot xD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#60385) noblem1983 válasza proci985 (#60383) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ha felismered azt a mellest akkor rájössz miért mutat 2 milliót. Blaze+ a szöszi is dob hozzá valamennyit

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#60386) Blaze_ válasza noblem1983 (#60385) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Tisztában van vele. De vess egy pillantást a toughnessemre is, és máris rájöhetsz hogy konstans annyi a damom :)
Írok majd róla bővebben hogy muzsikál, csak még egy-két item hiányzik.
(lesz ez még sokkal-sokkal több is)

[ Szerkesztve ]

(#60387) mikromanus válasza Blaze_ (#60386) üzenetére


mikromanus
veterán

Barbiból én is össze akartam ilyesmit dobni. Annak könnyebb is lenne, mert van 1-2 skillje is ami erősíti a legendary affixet. Csak egyrészt elég gyenge verzió esett, másrészt seismices ütősebb fegyverem nem volt/nincs. MAjd azért valamikor kifarmolom (+előkeresem a raktárkarakterekből) a hozzávalókat. Ha stabilan meglenne az alacsony élet, akkor a chc affixet teljesen el is lehetne hagyni itemeken...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#60388) Lézerparaszt válasza Blaze_ (#60386) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Milyen itemeket tervezel még rá? Gondolom az electrocute-os fejest, de azon kívül? Itt az enyém de egyelőre t3-nál megáll a tudomány, a trash pillanatok alatt hal, az elitek is nagyon gyorsan halnak de a bossok pfff, kész szenvedés.
Egyáltalán létezik olyan lightning felállás amivel magasabbra is lehet menni?

A játék az nem játék!

(#60389) Blaze_ válasza Lézerparaszt (#60388) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nekem a T4 már lazán és gyorsan megy. T5 még menni fog szerintem. T6 viszont sajnos lehet hogy sosem fog. A guardianok nekem is sokáig tartanak, de tömegben valami iszonyat brutális.
Igen velvet camaral kell majd, de nem nagyon akar esni.
A lightning meteor úgy-ahogy használható bossok ellen, elfogadható dam, és nem csak stunol de immobilizál is. Jobb ötletem még eddig nem született :)

[ Szerkesztve ]

(#60390) Valkűr


Valkűr
őstag

Az enyém egyenlöre igy mutat..

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#60391) Lézerparaszt válasza Valkűr (#60390) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Gyúrj rá az elemental damage -re amuleten, gyűrűn, braceren stb, mert abban van a jövő. Nélkülük csak izom damage alapú karaktert tudsz csinálni ami magasabb tormentre már alkalmatlan. Sokkal többet ér kevesebb karakter lapon lévő dmg + sok elemental dmg.

A játék az nem játék!

(#60392) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Az Adventurer's Journal ér valamit jelenleg? Mármint hasznos lesz vagy adjam el a vendornak? Mert eltérő cikkeket találtam róla a neten.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#60393) Blaze_ válasza Lézerparaszt (#60388) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Na torment 5-ön lement a butcher lightning meteorral + electrocute-tal, úgyhogy azt hiszem kijelenthetjük hogy az használható bossok ellen.
Egy dovu amu kéne nagyon ele dammal, chd-vel, as-sel és inttel, de ez valszeg örök álom marad :D

(#60394) KubanitoS válasza freelanced (#60392) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én amit találok eladom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#60395) DjDanee87 válasza freelanced (#60392) üzenetére


DjDanee87
addikt

A legutóbbi patchben törölték el a szerepét. Előtte 70es legendaryt lehetett belőle kovácsolni, de már nem szükséges a journal ahhoz a legend kesztyűhöz, viszont még mindig tud esni a játékban. Mostmár csak annyi haszna van, hogy kapsz érte 50k goldot.

(#60396) freelanced válasza DjDanee87 (#60395) üzenetére


freelanced
addikt

Amúgy mire lehet elkölteni a goldot? Régen mindig az AH-ra ment el. Most érdemes belőle fejlesztgetni a kovácsot meg ezeket?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#60397) #92888064 válasza freelanced (#60396) üzenetére


#92888064
törölt tag

kövekre és enchant-ra kell a sok gold.

(#60398) Lézerparaszt válasza Blaze_ (#60393) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azt én sem mondtam hogy nem megy le, hanem hogy 2 könyvet kiolvasok mire lemegy. T3 az ahol még nem érzem annyira nagyon kevésnek, pedig már ott is az.

A játék az nem játék!

(#60399) SQX_Barto válasza #92888064 (#60397) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha csak alapot vett (azt hiszem), akkor enchant kilőve, meg a gem is majdnem a maxos esik a végén kb.

Most akkor esnek még a matik, csak már dísznek eladásra?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#60400) freelanced válasza SQX_Barto (#60399) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm, alapot vettem csak. Annyira nem vagyok most képben annyi minden változott...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.