Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59101) schwartz válasza mikromanus (#59100) üzenetére


schwartz
addikt

Nezd, fele annyi toughnessel max en is azt csinalhatom mint a tobbi. Magamra teszem a Harringtont es hatulrol castolgatok a rain of toads-al. Nem CC-zek mert nem megyek kozel semmihez nehogy megcsapjon a frozen pulse szele. Fakereszt utan nulla fetish-el Hexing setazom. Anarch bulikat skippelem vagy gorcsosen probalok minden fakereszt utan elocsalni egy ket fetisht. Ilyenkor ha nem CC-zek azok azonnal elhalnak majd ujbol fakereszt . Ez nekem nem buli...
Joejszakat. :)

If he dies, he dies.

(#59102) Zan válasza schwartz (#59092) üzenetére


Zan
aktív tag

Nekem sincs kevés! 476 óva van WD-vel, meg még 300+/300+ barb/DH. Szóval én is értek a játékhoz valamicskét. Itt nem azzal van a baj, hogy vitáztok; igazából nincs baj. Csak volt egy-két hsz-ed, amiben olyan stílusban "osztottad az észt" éppen, hogy az embernek kinyílt a bicska a zsebében. Ennyi. De te dolgod! :U

Viszont, ha már pet-buli van: Végre sikerült egy értelmes Aughild bracert craftolni a álom-asszonynak, így most már nyugodt szívvel és lélekkel tudom farmolni akár T5-öt is! Persze, menne feljebb is, de utálok halni. Már csak a Kukri várat magára és nagyon nagy világ lesz! :DD

Minél jobb, annál jobb!

(#59103) schwartz válasza Zan (#59102) üzenetére


schwartz
addikt

Belatom itt-ott atestem a lo tuloldalara, sorry. De ha Mikroval nem hozom elo ezt a ki a faxagyerek stilust, meg komolyan leall WD-t szakerteni a karakterbe beolt ropke 30 perce utan... :)

[ Módosította: radi8tor ]

If he dies, he dies.

(#59105) granini válasza Zan (#59102) üzenetére


granini
őstag

A clan leader kérdez: fiacskám te, micsinálsz itt éjjel háromkor, hm..? :U :DDD
Elveszem a gargád meg a sok kis minyonod aztán lesz sírás.. oszt játsszhatsz a [kukriddal] .. :Y
Nappal élünk éjjel alszunk, értem? Ennyi erővel a Betmen is lehetne klántag.. hát hogy számolok el a nővérednek ezzel..??? :N

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59106) Thrawn válasza JSaN (#59086) üzenetére


Thrawn
félisten

Túl OP a petes build, hogy ne legyen petes WD-m, de a másikat másképp öltöztettem fel: [link] A változatosság kedvéért a sapit át tudom cserélni a köpőcsöves sapira, az is mókás tud lenni :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59107) mikromanus válasza schwartz (#59103) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm... Honnan indultunk? Szerintem onnan még az őskorban, hogy a fetish Op, a WD vele faék. Függetlenül attól ki milyen fasza gyerek tartom a véleményem. A "félórás" fétish buildem erősebb mint a "Komolyabb" más kasztos buildek nagyja. Ez picit gáz. Az ePenis méricskélés csak haszontalan terelés. Ez is az én igazamat támasztja alá az eredeti témában: Se zuni, se kukri, aztán te vagy az istencsászár. Ha ezt elfogadjuk, akkor nem kell a fejes+kesztyűn kívül semmi hogy a fetish OP legyen. Se full set, se más speckó item. Persze gyorsíthat, de nélküle is laza.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59108) Assdak válasza Bahama (#59079) üzenetére


Assdak
őstag

Helm, Boots : Cluster, 2.16 bp felett MS
Quiver, Shoulder, Chest : Sentry

A Sentry buffolja ugye az MS és a Cluster dmg-t is.

Ha a raw dps számít akkro Fire build, egyéb esetben a phy is jó lehet. Fire buildel nálam T6 rift 3-4 perc, phy buildel 5-6.
Passivok közül Ambush nyugodtan mehet ha van normális cucc, 1 MS vagy Cluster letakarítja a fehéreket.
Ballistic+Spitfire+MS:Arsenal OP. A grenadier felesleges mivel a Sentry-k altal lött clusterekre nem hat az aoe buff.

Fegyvernek 2h xbow, esetleg 3pcs Nat Slayerrel, ha a 2.16-os breakpoint megvan vele.

(#59109) granini válasza Assdak (#59108) üzenetére


granini
őstag

c..c..c.. meg ho ho ho.. na peeeeersze.. "Fire buildel nálam T6 rift 3-4 perc" akkor errol legy kedves prezentalni egy videot meg hozza egy btag-et.. csakmert nekem full fire DH-m van unitys kovetovel, 1M dps 12M tafnesz de ha mindenkit egyhitelsz se lesz meg a rift 3-4 perc alatt.. ugyhogy ez hiszem ha latom kategoria, amig nem bizonyitod kispajtas.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59110) mikromanus válasza granini (#59109) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem vagy 13-14 percre gondol vagy a guardian fight 3-4 perc (bár az meg hosszú azért erre). Vagy csak kerekített. :C
3-4 perc alatt végig se lehet vaultolni a riftet nem hogy lecsapni az ellent..

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59111) granini válasza mikromanus (#59110) üzenetére


granini
őstag

hat latod ebben most egyetertunk ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59112) Assdak válasza granini (#59109) üzenetére


Assdak
őstag

Sentry buildről volt szó, nem kotlák cluster Dh-rol, meg unitys balfaszkodásról.
StarGod#2446
Youtubeon meg a pajtásod, tele van 6pcMara videokkal.

(#59113) shouryuken válasza mikromanus (#59110) üzenetére


shouryuken
senior tag

Jó lesz az, csak elírta.

3-4 perec.

[ Szerkesztve ]

(#59114) mikromanus válasza Assdak (#59112) üzenetére


mikromanus
veterán

Minden bizonnyal így is van. Jó kis rakétás build. Kisérleteztem én is vele még régen, de atán ellustultam és inkább kés, meg gránátba mentem. Full marában ilyen jó lenne? Mindenesetre az a 3-4 perces T6 rift videót még nem találtam meg a jútúbon. Belinkelnél egyet? Köszi! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59115) Assdak válasza mikromanus (#59114) üzenetére


Assdak
őstag

Linkelek egyet. De twitch is televan DH val akik tudják ezt produkálni. Nem a sheet dpst kell nézni, mivel arra meg rajon a sentry buff. Emellett ha nat helyett 2hxbow+hexing van fent meg durvább. Viszont azzal nincs meg a kozel perma ss.

(#59116) granini válasza Assdak (#59112) üzenetére


granini
őstag

Hogy a jutyub mivel van tele az egy dolog.. megneztem a profilod.. szep DH valoban.. gratula..
ettol meg nincsazazisten hogy te T6-on szoloban 5 perc alatt becsuksz egy riftet.. :N
(Talpon se maradsz szerintem, de mivel en csak bohockodok unityval meg kotlakolok itten a clusterrel inkabb kiszallok az ePenis versenybol.. :U )

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59117) Assdak válasza Assdak (#59115) üzenetére


Assdak
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=UUfFPDFJCcU

(#59118) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hejj! ProEvoFan segitsegevel a hetvegen gyorsan felpockoltuk a barbaromat is. Van valami fasza OP build most ra? Egy Rendest probaltam ki, egyeelore negyes partiban nem sokra megyek vele T1-en. Mondjuk meg 3xxk DPS van csak, de nagy partiban jobban hullik a cucc.

I am having fun staying poor.

(#59119) Assdak válasza granini (#59116) üzenetére


Assdak
őstag

Gondolom sokszor próbáltad a sentry buildet. Ugye a sentry folyamat lovi a hatred spendereket. Ezeknek a dmg jelenleg ugy nez ki, hogy pl cluster esetebe, karakter dmg+ele bonus+skill bonus+sentry bonus. Nalam hexing+2hxbowval 45mill+os kritek repkednek. Osszecsukni nincs mi osszecsukjon, mivel te csak rohangalsz, es spammeled az ss-t. Ha halok, akkor azert mert nem figyelek.

(#59120) mikromanus válasza Assdak (#59119) üzenetére


mikromanus
veterán

Van nekem is pár marauder set darabom. Ha ilyen jó, akkor majd valamikor bővítem, aztán kipróbálom. Gondolom ez is azóta lett ilyen muris, hogy a "petek" 100%-ban critelhetnek már az egyik legutóbbi patch óta.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59121) emmm válasza Assdak (#59117) üzenetére


emmm
senior tag

Az szép :D :C

(#59122) Assdak válasza mikromanus (#59120) üzenetére


Assdak
őstag

Az utolso patchben javitottak, hogy a sentryk sűrűbben lojjek a spendereket.

(#59123) granini válasza Assdak (#59117) üzenetére


granini
őstag

Ok, koszi, igy mar elhiszem. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59124) Assdak válasza emmm (#59121) üzenetére


Assdak
őstag

Nyilvan egy 6 szintes rift nincs meg Ennyi idő alatt, de egy-egy normalis rift siman teljesíthető. A lenyeg hogy meglegyen az ele Bonus es skill Bonus. De ez megy mar dh fronton hetek óta, csakk itt újdonság az embereknek.

(#59125) mikromanus válasza Assdak (#59122) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, és még ez is. Meg gondolom hat rá a TAsker is, mint petekre (?). Csodálom hogy ezt nem emelted még át. Persze lehet simán csak ugyanarra jutottatok mint az élettelen hangú DH streamer dinoszaurusz. :DDD
Vagy próbáltad és a taskert kizártad mint ami nem illeszkedik?

edit: azért egy kis vágás beugrott a halálnál. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59126) Assdak válasza mikromanus (#59125) üzenetére


Assdak
őstag

Jelenleg meg bugos a sentry aps. Nem a karakter aps el számol, hanem spender cd alapján. Tasker jo lehet bizonyos spenderekkel, de fire buildbe nem passzol, es többre ertekelem a mobilitast.

(#59130) shouryuken válasza Assdak (#59117) üzenetére


shouryuken
senior tag

:Y :K

[ Szerkesztve ]

(#59131) mikromanus válasza Assdak (#59126) üzenetére


mikromanus
veterán

Kis összefoglaló, bár gondolom te ezeknek azért utánanéztél. A glitch /exploit/bug még picit ködös. Majd visszaolvasom, mert minden sutyorgós sötét sarokban kitárgyalt kis hiba érdekel. :DDD
Useful information on 6pc Marauder's

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59132) Assdak válasza mikromanus (#59131) üzenetére


Assdak
őstag

Igen, tisztaba vagyok ezekkel. Hogy mire gondolsz exploit alatt, azt viszont nem ertem.

(#59133) mikromanus válasza Assdak (#59132) üzenetére


mikromanus
veterán

Amit említettél is. Nem exploit, hanem glitch meg "bugos az APS" rész. Amit a legelső hozzászólás végén is kifejt. Csak az angolom elég gyenge lábon áll, meg lusta is vagyok ennyit agyalni. Hosszú ez nekem. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59134) Zan válasza granini (#59105) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát, egy zenész élete eléggé kaotikus tud lenni! Általában akkor érek rá, amikor már más dolgozik, mint ahogyan ma d.e.! Így hát tudtam, hogy lesz időm aluszkálni és mivel a tegnapom nem egy jó kis pihenős vasárnap volt, hanem egy jóféle gyakorlós/próbálós, így megengedtem magamnak a kocává formálódást! Ne haragudj, főnök! :U

Minél jobb, annál jobb!

(#59135) granini válasza Zan (#59134) üzenetére


granini
őstag

Cegunknek fontos az On egeszsege ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59136) granini


granini
őstag

No, gyors beszamolo a hetvegerol, es tenyleg nem azert hogy dicsekedjek, hanem hogy lelket ontsek azokba akik meg mindig ahitoznak bizonyos legend targyak utan. Van remeny! Nekem most hetvegen minden kiesett azok kozul amire vagytam es amit regota farmoltam.
- kb ugy 40-50 act1-es cache-el azutan hogy vagy 3 hete esett nekem dexes RORG most vegre nyitottam egy str-est is. Ugyanebben a korben (olyan 7-8-at nyitottam szombaton..) esett eleg jo thorns-os sanguary bracer is. (ez mondjuk pont nem kellett de most lett..)
- Csinaltam egy tisztan fire build barbart es es masikat ami elvileg a phisicalos-immortalos-health globe-okat hotazos lenne. Nna ehhez Kadal adott majdnem fullos immo chest armort, es kesobb esett hozza physicalos SoJ is.
- Kadalaztam Lut Socks csimmat is (bar mar volt egy..)
- Esett egy Gift of Silaria ami Gorninal landolt, es egy Maximus amit meg klanon belulre passzoltam.
- Elso riftben amit monkkal mentem tegnap esett egy WH ov, amit atrolloltam es igy +10% dps a DH-nak :Y

Osszessegeben ez volt a RoS ota sztem a legjobb, legmakosabb hetvegem.. ugyhogy az osszes random teoria zarojelbe tetelevel tessenek farmolni, mert van jo loot. Hetek ota minden este ugy indultam neki hogy mikor lesz mar immo chest, meg meg sose lattam WH ovet patch ota, meg hogy kizart hogy a fire utan en meg fogok talalni jo SoJ-t, valamint hogy 2 dexes RORG utan szerintem fel evig nem lesz str-es gyurum. Hat mindez meglett egy hetvege alatt.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59137) Zan válasza granini (#59135) üzenetére


Zan
aktív tag

Mint ahogyan a Kukri megszerzése is! :D

Minél jobb, annál jobb!

(#59138) granini válasza Zan (#59137) üzenetére


granini
őstag

Meglett az a kard?? Nem is neztem a logot.. akkor GZ!! :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59139) Gorneck válasza granini (#59136) üzenetére


Gorneck
titán

Általában a nálunk vendégeskedőknek...jár WH... :DDD :D

Háááát jahh...2-2,5 hónap után kiesett az első Jade set nekem is...és kaptam 1et klántárstól éppen abban a secben léptem be, mikor kiesett neki így oda tudta adni. :D Szerencsére nem ollan tajték mint Palára a 3 set...jól fel is húztam rajta magam. Megyek vissza Barbározni... :D
A békás bökesz is kiesett végre...este be is zúzom, mert egy rakás szar lett... :( SOJ, Won még mindig sehol... :(

Gorneck#1239

(#59140) Lokids válasza Gorneck (#59139) üzenetére


Lokids
addikt

Ha ti osztogatjátok a WH-t, akkor ezentúl veletek riftezem. D:

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59141) granini válasza Lokids (#59140) üzenetére


granini
őstag

Ajjabe a sorba haver.. :C

jah, WKL az nalam is csak hallottam hogy RoS alatt is letezik kategoria.. mondjuk amennyit monkkal jatszom arra is nagyobb az esely hogy lefekez a FeDex furgon a hax elott es felcsonget a csavo hogy ezt a Blizzard kuldte es szeretnek ha ujra monkoznek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59142) SQX_Barto válasza granini (#59141) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Tepjel sorszamot ;]
Kozben vettem masik lapost nem (csak) jatek miatt.
Bar az intel igp-n kicsit docog, de jobb, mint a semmi. :)
Elso korben esett egy zold vallas, egy barna plan, meg par mati.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#59143) Gorneck válasza granini (#59141) üzenetére


Gorneck
titán

Én Monkozok eleget...de azé elég szép a paletta amit még nem láttam... :D Pl TF, SoH, WKL, SoJ...

Gorneck#1239

(#59144) Rayner válasza granini (#59136) üzenetére


Rayner
őstag

grat! :C

hétvégén érezhetően fel volt tekerve a droppotméter :D vagy csak baromi sok volt a mákostészta

13 óra van benne szombat reggel keztem nulláról

+ lehet megköveztek, de akkor is hatással van kadalára az hogy milyen cuccban vagy... ha sárgában akkor nekem sokkal jobban adja a legendeket. (Jeram elsőre, zuni a 3. kadalázásra)

[ Szerkesztve ]

(#59145) szmegma válasza Bahama (#59079) üzenetére


szmegma
aktív tag

Szia,

Ertem, remeltem is, hogy szamit! Szerencsere mas slotokon adja, foleg, hogy egymast buffoljak. :)

A psy gear az nekem sem jott meg ossze, szoval fire vagyok es sztem maradok is, mert elegge aprit.
Viszont a mara nekem jobban tetszik. :DDD

TV: JZ1000

(#59146) szmegma válasza Assdak (#59108) üzenetére


szmegma
aktív tag

Mi a fene az a 2.16 breakpoint?
Azert az durva, hogy a sentry dam + elemental dam + skill dam osszeadodik. :Y
Sztem a Ballstic helyett jobb az Ambush, mire meglatom a feher mobot, mar nem latom. :K

Viszont az a T6 rift 3 perc alatt kcsit tenyleg eros. Nekem most igy "teszt" idoszakomban 15-20 perc, ha beszopok vmi Act5-os elitet akkor 25 perc.

TV: JZ1000

(#59147) Phobion


Phobion
őstag

Kadala ma végre adott egy Akkhan chest-et. :R :Y Már csak egy item hiányzik a 6-os bónuszhoz.

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#59148) granini válasza Phobion (#59147) üzenetére


granini
őstag

Jo is az.. nem is kell mas a cruzhoz, csak kitartas meg eros akarat :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#59149) hokuszla válasza mikromanus (#59110) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Szerintem meg lehet csinálni egy riftet akármilyen tormenten 3-4 perc alatt.
Csak annyi kell, hogy egy jó sűrű pályán belefusson az elején egy villámlós és egyből utána egy gyorsítós oszlopba (nekem már volt ilyen).
Aztán még egyszer ugyanígy. Majd még egyszer. :DD

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#59150) Zan válasza granini (#59138) üzenetére


Zan
aktív tag

Nem sajnos, még mindig nem pottyant ki, de rajta vagyok! Ma d.e. egy pillre azt hittem, hogy az esett, de aztán jött a giblin-facepalm...!:((
Mindegy, rajta vagyok! ;)

Minél jobb, annál jobb!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.