Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) MrCsiT válasza granini (#37485) üzenetére


MrCsiT
addikt

Te komolyan is gondolod, hogy az SS 0 %-ra reseteli a chc-t? Elég hülyén nézne ki, ha tényleg ezt csinálná és nem "csak" a játékos alap chc-jára esne vissza, hm ? :D
Profibb vagy ennél.. :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37502) mikromanus válasza MrCsiT (#37501) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Valami ilyesmi.
"This bonus is reset 1 seconds after you successfully critically hit."
-A bónusz újrázódik és nem az alap chc
-1 másodperc után nullázódik. Addig azonos a chc a critelés idején érveényessel, ugyi?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37503) ProEvoFan válasza mikromanus (#37500) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Talán ez csak a HC gémereket zavarja.
A 20-40 óra az kamu.Nézd, konzolon kb 150 óra alatt kiesik az olyan gear, ami a jelenlegi PCs D3ban még 1000+ óra után sem.Hogy ez kinek jó, azt mindenki eldönti saját magának. Xboxos haveromnak offline olyan itemek esnek, amikért a sok PCs D3 kocka a lelkét odaadná.Az, hogy ez miatt csak cirka 200 órát öl bele 1 karakterébe és nem 1000 órát, az nem olyan nagy bűn...ott van a többi kari, amivel lehet még játszani.Arról nem is beszélve hogy mindig van hová fejlődni.
Szerintem a konzolos D3 jelenleg sokkal játékosbarát hack n slash, mint a PCs tesója.A konzolos Diablo elgondolás remek lett.Blizzardnak csak gratulálni tudok.Magadnak szerzed a lootot.Ja, hogy ilyen létezik? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#37504) TeeBee73 válasza MrCsiT (#37501) üzenetére


TeeBee73
addikt

Törölve.
MOD: Mikro jól írta. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#37505) jjc válasza errorcode06 (#37499) üzenetére


jjc
aktív tag

vagy fects értette félre és a karakterlapi dodge-ra gondolt.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#37507) Gorneck válasza ProEvoFan (#37503) üzenetére


Gorneck
titán

Tartalom kvázi még mindig semmi. Nem az a baj, hogy mennyi óra alatt mi esik, hanem hogy zéró tartalom van a játékba...azzal, hogy 100 óra alatt kipotyog egy komplett gear az engem pl pont nem érdekel...engem az érdekel, hogy ahhoz a gearhez legyen tartalom is...illetve ettől még az a gear közel se biztos, hogy nekem megfelel...hisz eddig saját szájíz szerint faragtam most azt kapom ami esik...így volt d2-ben is...mire jött az igazi addigra már 1000+ órán bőven túlvoltam...

MMOsodást meg tartalom nélkül nem lehet megoldani, mert unalmas lesz...

Gorneck#1239

(#37508) F-ECT$ válasza jjc (#37505) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont a dodge lehetőséget is megkaphatnánk

Ezt nem értem. Ki kaphatná meg, és mit? :)

Dive ever, work never.

(#37509) Lézerparaszt válasza jpeetr (#37506) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szokott lenni hely az xp farmolós csodacsapatodban?

A játék az nem játék!

(#37510) jpeetr válasza Lézerparaszt (#37509) üzenetére


jpeetr
aktív tag

persze.
estefele mindig vagyunk, van hogy 2 team is összejön
viszont ha xp farmra megyünk, akkor az only decay 5valorral

(#37511) Gorneck válasza F-ECT$ (#37508) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól rémlik van kitérés...el tudsz ugrani 1-2 támadás elől...sztem erre gondolt.

Gorneck#1239

(#37512) jjc válasza F-ECT$ (#37508) üzenetére


jjc
aktív tag

gorneck jól mondja: konzolon el lehet bukfencezni a támadások elől =dodge

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#37513) mikromanus válasza ProEvoFan (#37503) üzenetére


mikromanus
veterán

A "gond" mindig is az volt, hogy mit látsz és mire van lehetőséged. Nem azért szar a mostani drop, mert nem lehet vele teljesíteni bármelyik nehézséget, hnem azért mert a rengeteg drop mellett látsz AH-ban sokkal jobbat. HA nem nyomják az arcodba, hogy van jobb is, meg a gyíkarcúak nem fikázzák a sebességed, akkor simán jól ellennél a mostani droppal. Az AH bezárás miatt jobb nem lesz a játék, de lezárják a lehetőségét hogy máshonnan szerezz itemet (kivéve ugye, hogy trade-ben ugyanúgy megszerezheted) és nem nyomják az arcodba olyan közvetlen milyen feka cuccokkal rohangálsz :DD

A konzolos drop szar. Nem a minőség hiánya miatt, hanem hogy minimális ráfordítással túl jó itemeket szerezhetsz. Egyrészt a nehézség elaljasulhat így, másrészt hamar elérheti a drop azt a szintet ahol nem lehet érdemben fejlődni (vagy felesleges, mert az ellen már így is csak tereptárgy szinten van). PC-hez meg nem érdemes hasonlítani, mert túl vannak húzva a kjonzol jellemzők maximuma. Kacagtatóan túltápolt rollok vannak. Meg az offline konzol módnál ott van a csalás lehetősége. Olyan itemet gyártasz magadnak amit nem szégyelsz. Olyan dolog ez mint az AH. NEm kötelező használni, de a gyengék használni fogják. Aztán meg szar lesz a drop konzolon is, mi? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37514) granini válasza MrCsiT (#37501) üzenetére


granini
őstag

Felreerthetoen fogalmaztam.. termeszetesen en is arra gondoltam hogy az SS altal adott bonusz chc resetelodik, es a gear-bol / mas skillbol meglevo chc-t nem nullazza ki.. Ennel azert profibb vagyok.. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#37515) mikromanus válasza jpeetr (#37510) üzenetére


mikromanus
veterán

JAja. Rém unalmas alakok vagytok. Fekvő-kelő módban is simán versenyképes a oázis run. Túl sok a stressz ott, ugyi? :C

Meg nem vagyok meggyőződve, hogy amit a bejárathoz összehúzol 120 fehér mob amit a csapat leölne 5 másodperc alatt az nem tartaná "dikéj run"-nál az xp/min időt. Ti meg kihagyjátok. Mer' még besérültök, ugyi? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37516) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#37508) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzolon van dodge.Azaz, kitérhetsz/elugorhatsz a támadás elöl.Guild Wars 2ben is beépítették ezt a harcba.Sőt, ott kötelező használni vagy meghalsz az AOE köröktől vagy az egyhites boss támadásoktól.
PCs D3ban ez nincs.Pedig fincsi.Feldobja az "odaállok és becsukott szemmel ütöm mint az állat" játékmenetet, akár könnyű ill nehéz ellenfeleknél is.
Amúgy nem értem ezen mit nem értettél :B Vagy alapból nem tudtad mi az a dodge?

[ Szerkesztve ]

(#37517) jpeetr válasza mikromanus (#37515) üzenetére


jpeetr
aktív tag

lol

(#37518) Helmoras válasza ProEvoFan (#37516) üzenetére


Helmoras
őstag

Annyi különbséggel hogy diabloban a konzolos verzio dodge semmivel sem gyorsabb mintha elhuznád az analogot abba az irányba amerre dodge olnál, tehát ugyan annyi elsétálni mint elugrani, persze ha tökéletes időpontban meg tudod nyomni néha sikerül egy egy támadást kikerülni, a GW-ben ennél sokkal hasznosabb, mivel ott hátrafelé vagy oldalra értelem szerüen lassabban sétálsz mint előre, mondjuk ott nem is tudod folyamatosan nyomkodni.

(#37519) kkf válasza #57919488 (#37454) üzenetére


kkf
aktív tag

de nem tetszik érteni, hogy a sima játékeladás egy szignifikáns része a kínai bizniszmenek miatt jöhetett létre? megnéznék egy statisztikát az első 3 hónapos eladás vs. az azt követők. na, ide a rozsdás bökőt, hogy annak 95%-a botozás céllal lett vásárolva. ha nem lesz motiváció a botozásra, akkor még 10M-et sem fognak eladni a kiegből, nem 14-et, ergo öngólt lőnek. mondjuk ettől még nem fogom őket sajnálni, de ugye ott vannak még a tranzakciók az RMAH-n. 15%. ill. 1 EUR-os tranzakciós sáp. sztem itt bőven napi többezres nagyságrendű tranzakcióról beszélünk, szóval itt is iszonyat mennyiségű pénzek mozogtak eddig.
valami nem stimmel itt, mivel egy amerikai cég sosem mondana le önként a vadkapitalizmus nyújtotta lehetőségekről, kivéve persze, ha így akarnak vezekelni azért, hogy kb. ez az első játékuk, ami nem aratott osztatlan sikert a közvélemény számára, még ha a pénzügyi mutatói mást is mondanak.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#37520) Sárpac válasza kkf (#37519) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem is fog nyugi, ez csak marketing húzás a részükről, így mindenki venni fogja a cuccokat abban a hitben, hogy már nem lesz AH és jujj mi lesz! Aztán meg csinál egy új AH-t és lőn boldogság! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37521) kkf válasza Gorneck (#37507) üzenetére


kkf
aktív tag

+ tartalom hiányában azért lehetne az újrajátszhatóságon is fejleszteni több véletlenszerűséggel, a nehézségi plafon eltörlésével (reméljük a végtelenített paragon 2.0 ezt is hozza majd maga után), hogy nagyjából szinten tartsa a motivációt. így a játékosokban folyamatos lehetne a "kényszer", hogy még jobb loot-ot találjon, vagy még magasabb paragon szintre lépjen, hogy nagyobb nehézségi szinten küzdhessen (ha másért nem, a több xp-ért). de tény, hogy fél évente azért járna valami legalább ubers szintű új tartalom. egyébként meg egy ilyen játék életciklusa szvsz 3-4év, úgyhogy nem kell vészesen sokat várni (talán még egy kieg. azért lesz majd, hamarabb el tudnám képzelni, mint a Diablo4-et). egyetlen kivétel talán a D2, ami még ma sem halott.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#37522) khirill válasza ProEvoFan (#37516) üzenetére


khirill
aktív tag

nah nekem ez teljesen kiesett pedig anno amikor haverokkal konzolos trailert néztük még meg is jegyeztük, h úgy néz ki lesz valami opció a kitérésre... és lett is!
...és van még a dodge % értéketek is?

kkf: én valmikor azt olvastam, h alapból 2 kiegészítőt terveztek hozzá... szal erősen sanszos, h lesz még egy ezután... egyébként maximálisan egyetértek! félévente egy-egy event-et kiadni ne legyen már olyan nagy dolog...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#37523) priti válasza ProEvoFan (#37516) üzenetére


priti
addikt

Nem tudom elképzelni. Nekem abból áll az életem, hogy egy tömeg közepén állok és kalapálok Archon-nal, aztán célbavesz valami messziről és ekkor kiteleportálok a tömeg szélére onnan szúrva a tömeget, mert messzebbre nem tudok tehát 2 másodpercen belül vagy újra teleportálok vagy újra egy tömeg közepén vagyok. Most egy tömeg közepén hova dodge? Vagy ez olyan konzolon, mint a teleport PC-n tehát hiába vesznek körül akkor is odébb tudsz oldalazni bármikor, szóval van egy kvázi no limit rövid teleportod, amit megnyomsz egymás után háromszor, ha éppen rossz helyen vagy?
Nem tudom elképzelni, hogy ez nekem a wizzel hogy lenne jó...

Hardverlesen

(#37524) khirill válasza priti (#37523) üzenetére


khirill
aktív tag

konzolon is olyan a mob sűrűség mint inferno mp-ken? :Y csaknem... :Y azért emlékezz milyen kihalt volt a fields nem is olyan nagyon rég!!! ...akkoriban simán szlalomozhattál! :D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#37525) Gorneck válasza kkf (#37521) üzenetére


Gorneck
titán

Ha van tartalom, akkor van úgymond motiváció...az nem motiváció, hogy 100 óra alatt ki fog esni egy teljes gear, majd kieg után szintén (ugye ismét gearelni kell, mivel elvileg a loot2 előbb jön).
Ez max azoknak motiváló, akik fél-1 év után se tartanak 10k elit killnél...engem a kieg megvételére tuti nem fog... :)

Motiválni a népet tartalommal kell, mármint, hogy játszani üljön le az ember és ne egy újabb körre, mikor abba reménykedik, hogy esik vmi értelmes cucc (amit eddig ugye egy kis bogarászás után simán megvettél, most ennek esnie kell).
Amiből vmit kapunk lassan...de megfelelő balance mellett nem fog kitartani semeddig...

Gorneck#1239

(#37526) priti válasza khirill (#37524) üzenetére


priti
addikt

ja hogy nincs nekik mob? ááá, a legnagyobb hiba volt a D3-ban szerintem, hogy kevés volt a mob az elején. Szerintem bazira unalmas volt gyalogolni állandóan még +24% ms-el is. Azóta jó hentelni, amióta több van, de még így is férne szerintem pár helyre. Én simán rajta lennék valami halál után osztódós skillen, hogy tényleg lepjen el a tenger és állsz mondjuk egy torony lépcsőjén és ameddig a szem ellát mobok mindenhol, tudod ilyen kaptár fíling és akkor választhatsz, hogy vagy rászánod a 10 percet ott és klín meg 800 kill felirat és xp bónusz tenger vagy áttörsz rajtuk :DDD Ha meg kevés vagy és csak ott karcolgatod őket akkor meg látnád ahogy atömeg közepén elkezdenek mászni egymásra és így összeolvadva a sok kicsi dobna egy nagy űbert aki odajön és befejezi azt a bohóckodást amit ott művelsz :)

Hardverlesen

(#37527) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#37516) üzenetére


F-ECT$
titán

A PC-s verzióból indultam ki, ott van dodge (dex-ből), ezért nem értettem, hogy miért hiányzik. A támadás elöl kimozgást is ismertem, csak nem tudtam, hogy annak is dodge a neve.

A mechanizmus egyébként jó, már a wow-ban is volt egy csomó olyan támadás, ami elől ha nem térsz ki, akkor kampec.

Dive ever, work never.

(#37528) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Tudtok megbizhato tagot akinel HC aranyat be lehetne valtani SC aranyra? kicsit megcsomorlottem a HC-tol... 2 db p62 es p52 (meg 2 20 koruli) elhalalozott kari utan most elszallt a harci kedvem, foleg, hogy 52-es wizardra koltottem szepen az elmult napokban (2 trifecta ring vittel, +likkal stb)... ofkorsz, hogy fielden csetepateban adta meg magat UPC nalunk tobb orara magat :(((

anyway, lenne 500M aranyam HC-n, valtanek...

koszonom!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#37529) kkf válasza Gorneck (#37525) üzenetére


kkf
aktív tag

az is egyfajta tartalom, hogy folyamatosan van hova fejlődni. nekem is már van benne kb. 1000 órám, és valóban szomorú, hogy self-found gear kb. 2012. augusztus óta nem volt rajtam, csak a kraftok, de reméljük ezt most és mindörökre rendezi a loot 2.0. persze ezzel kb. csak 25% van kipipálva. ha lesz megfelelő randomizáció, akkor ez némiképp kompenzálja a tartalmat. Na most ez nem mmorpg, nem lehet jogos elvárás, hogy negyedévente kapjunk egy legalább ubers szintű új tartalmat. a Blizzard sem tervezett vele tutira még 5 évre sem, de én azért bizakodó vagyok, és még egy év potenciált látok benne a kieg. megjelenésétől.

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#37530) radi8tor válasza _ocsisajt (#37528) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Trade topicban üzletelj plz. :R

⭐ Stella

(#37531) Gorneck válasza kkf (#37529) üzenetére


Gorneck
titán

Engem ez pont nem érdekel...mert jobb szeretem megvenni azt ami kell, mint kifarmolni...akkor azt kapom amit szeretnék.
D2nél ebből elég volt, meg a sok agyon hekkelt kariból is.

Én csak abban bízok, hogy még idén kijön a loot2 és még 1-2 cucc amit patchben ígértek...oszt 1-2 hét után el is tudom dönteni, hogy érdemes e várni még vmi csodára...mert az egyetlen motivációs tényező kikerül a játékból.

Gorneck#1239

(#37532) kkf válasza Gorneck (#37531) üzenetére


kkf
aktív tag

én is szeretem az aukciós házat, de lehet, hogy te is jobban szeretnéd a saját lootot, ha mondjuk a lottó ötösnél kicsit jobb esélyed lenne arra, hogy jó gear esik neked. :)) most kényszerítve vagy, hogy AH-zz, ha fejlődni akarsz, de hátha majd most nem leszel.
nekem van olyan barátom külföldön, aki velem kezdte vadul, aztán most már csak heti 5-6 órát tolja, de a P100-as karija még mindig csak Mp7-re jó (úgy, hogy kapott tőlem egy-két levetett gear-t és nem DH ). :O

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#37533) #57919488 válasza pr0bi (#37496) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mind a kettot probaltad mar? ;]

(#37534) Gorneck válasza kkf (#37532) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem, mint mondtam tök8...jól boldogultam eddig is (megtanultam használni az AH-t - nem azt, hogy hogy kell flippelni - amire senki se kényszerít)...én mint mondtam attól félek, hogy itt only farmmal lehet beszerezni 1-1 olyan cuccot, amit az adott slotra szánsz...annak ideje sokban eldönti, hogy meddig kell szívnod "toprongyba"...ha 1 hét uncsi lesz, ha 1000+ óra akkor szánalom...
Mint mondtam korlátoznak, azt kell használni amit dob a gép, ami egyelőre nem nagyon tetszik...de ofc lehet jó is...
Most már csak az offline hiányzik a sok hekkel és visszatérünk a 90-es évekbe...

Most má csak a végtelen mapek hiányoznak meg a lóvak és azon a sok sok galopp...oszt ezt is abbanhagyom, mint a terat... :D

Gorneck#1239

(#37535) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Mindjárt 2.0 lesz a gold! :D Megy fel mint állat!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37536) mikromanus válasza Sárpac (#37535) üzenetére


mikromanus
veterán

Átlagos hétvégi vásárlási láz. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37537) Sárpac válasza mikromanus (#37536) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem eldásinak kellene lennie a hírek után? :F
:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37538) mikromanus válasza Sárpac (#37537) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem.
1. Hétvége = casual Pistike bevásárol
2. AH zárás híre = Casual Pistike bepánikol és bevásárol (jáj, nem lesz elérhető az AH, nem tudok goldot venni a javításra. JAj!-JAJJ!-JAAAJ! :DD)
3. spekulációs kereslet/kínálat aránya módosult: túlreagálják a valós keresletet/áremelkedést. Arra számítanak, hogy nagyobb mértékben nő rövid távon a gold ára és haszonnal adják majd el. Aztán majd jól kipukkan a gold-buborék és arcra puffan pár hiéna :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37539) rol33


rol33
aktív tag

osztom én is amit Gorni ír.nem tudom ez a rendszer mennyire lesz majd életképes, eleddig ugye az ah-ból szépen ki lehetett balance-olni az itemeket, tehát ide egy kis vita, oda allres, stb, na most ez meg fog szűnni, rá leszünk kényszerítve arra amit a gép dob akár 1 nap akár 1000 óra után, persze kérdés h ki lesz aki ezt kivárja majd.nem a farmolással van bajunk mivel nap mint nap azt csináljuk esténként, de ha az elmúlt időszakot figyelembe vesszük nem hiszem h akár egy életképes kari is kijött volna a dropunkból.oké h lesz loot2 meg mystic, de egyik sem garancia arra h mint most az ah mellett megtaláljuk az egyensúlyt a normális haladáshoz.szal nekem sincs sok kedvem újabb 1000+ órát beleölni h nagy nehezen kifarmoljam az alapanyagokat meg a gold árát a craftolásra. szerintem abból meg kár kiindulni h a konzolosok 1-2 hónap alatt brutál geart építenek, pc-re, ismét csak szerintem, tuti nem így lesz, azért a két réteg erősen nem ugyanaz...

®

(#37540) Rayner válasza Sárpac (#37537) üzenetére


Rayner
őstag

Valami nagyon nem kóser itt. lehet hogy feltankolnak goldból, mivel fél év múlva megszűnik a legális áramlása. ha krafthoz fog kelleni később gold akkor vagy pár 100k lesz a költsége vagy marad.
PL.: gemek akárhogy nézem a legnagyobb 80M-ba kerül, nem hinném hogy AH nélkül pusztán vendor és pickup könnyen összejönne. tehát ha AH nincs de a kraft marad akkor miből lesz annyi goldom ha én olyan játékos vagyok aki 2014 márc. 19.-én veszi meg a D3-at+ROS ?!?!
nem lesz hozzá kedvem mert a jelenlegi 2-5k-s goldkupacokkal eddig 1500 óra alatt 412m gold jött be.
vagy emelnek a gold mennyiségen és 10-20m / run bejön vagy a kraft lesz nevetséges....
érdekes módon sehol nincs erről okfejtés...
esetleg jól megdolgoztat a blizz és lesz egy piactér ahova majd kicsi standokat lehet felállítani és ott árulni gold/eur alapon?!?!? :D
valamit még titkolnak mert nekem nagyon hiányzik a jelenlegi infókból egy nagyon nagy adag.
csakhogy bedobjak valamit csontot a közösbe így péntek délután :)

(#37541) Szancsó válasza Gorneck (#37531) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Akkor nem csak én vagyok így vele: eddig ha jól rémlik 3 hordható cuccot találtam magamnak (minden karakterből van 60 -asom), ami egy darabig rajtam volt, de egy WH öv kivételével azokat is lecseréltem. 3-4 cuccom kivételével (ennyi craftolt) mindegyiket vettem: mivel tőzsdézni nem szeretek, drop meg nem kényeztet, így a legdrágább talán 240M volt. Nem megyek MP10 -en ( van önkritikám :) ), de van is hova fejlődni: most pl. egy normális kardra gyűjtögetek a wiz -emnek. ( Már "csak" 1.2mrd hiányzik :) )
Másrészt pl. párszáz óránként esik egy normálisabb cucc, most egy 3chc -s dex -es Mempo (3 hónapra letudva a loot nekem...), ami speciel se a monkomra, se a dh -ra nem az igazi: akkor az ilyeneket majd zúzzam be? Vagy böngészgessek 5 ilyen-olyan weblapot, hátha találok valami jó cserealapot + nyomassam a kalkulátort, hogy tényleg hoz-e pluszt a cucc? (Ok, ez volt az elején is, de már elkényelmesedtem és ez sem fogja növelni a játékélményt...)
Meg kell várni, míg kijön, de egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy nem adok ki pénzt azért, hogy a skillek újraírásával is kicsesszenek velem...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#37542) MrCsiT válasza mikromanus (#37513) üzenetére


MrCsiT
addikt

Azért rossz a mostani drop, mert az ÖSSZES legend, ami az utolsó 1-1,5 hónapban esett, statjaiban kimerítette az instant-brim kategóriát. Tehát olyan, hogy 50k-t sem ér.. nem beszélünk top közeli statokról. Nekem csak olyan esik, hogy magatalálós legelső rare vacak is szanaszét gyalázza. Számomra EZÉRT rossz a drop.

..viszont AH-ból 5 perc alatt gear-elhető nem gyors, de mp 5-8-at bíró wiz vagy barb, és pár vagy pár 10 ( :DDD ) millánál nem kell több rá. Olvastam tegnap a "nincs 2 Mrd-om itemre" véleményt.. nekem sincs, de kicsit szerencsés craft-tal mp10-re elég dps is összehozható ilyen esetben, más lehetőség nemigen lesz..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37543) mikromanus válasza MrCsiT (#37542) üzenetére


mikromanus
veterán

"50k-t sem ér.. "
Attól még jó lehet, csak látod AH-ban, hogy van jobb. HA nincs AH, akkor nem rinyálnál a boldog tudatlanságodban, hogy szar a drop. ;]
Persze attól hogy nincs AH, attól még az item nem lesz jobb. Esett egy rakat olyan item, hogy kb vállonveregettem magam milyen jó, de eladni nem lehetett. Ha nincs is rá lehetőség, akkro sokkal boldogabb lettem volna. Jujj, de jó dropom van. Van 3-4 DPS jellemző. Dejóóó (30-50k in AH) :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37544) MrCsiT válasza priti (#37526) üzenetére


MrCsiT
addikt

ez a tengernyi mob ötlet nagyon bejönne nekem is ! :C

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37545) jjc


jjc
aktív tag

csak nekem kedveskedik a blizz loginnál error3 -ral?

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#37546) errorcode06


errorcode06
őstag

Úgy tűnik igen, mert engem most simán beengedett, mindenféle vacakolás nélkül...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#37547) jjc válasza errorcode06 (#37546) üzenetére


jjc
aktív tag

köszi, h megnézted.

baaaszki: vhogy került egy space az email-címem végére.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#37548) MrCsiT válasza mikromanus (#37543) üzenetére


MrCsiT
addikt

olvass már vissza : írtam, hogy olyan statokkal esnek, hogy az első szutyok rare szénné alázza. Tehát : NEM JÓ a drop. Nem szerintem nem jó, hanem a rare-ek szerint, érted ? Ne magyarázd meg, ebből még Te sem építesz várat ! :DDD

Még a loot 2.0 előtt, a fanatikusok fele is elhúz a retekbe, ilyen drop mellett. Na EZ már gáz lesz a blizznek..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37549) CWorm


CWorm
aktív tag

Sziasztok!

Ha valakinek van kedve és tud is MP10-en überbossokat ölni, akkor szívesen venném a segítségét, nekem van 9 portál masinám.
A hősöm, aki elég gyengusz, de csak talált tárgyakból gazdálkodik:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sherwatt-2595/hero/9483381
MP5-ön szoktam vele menni public game-ben, azt még jól bírja.
Még pár óráig fent leszek.
Sherwatt#2595

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#37550) Gorneck válasza rol33 (#37539) üzenetére


Gorneck
titán

Hurka!

Te inkább húúúúzzzááá asszonyé oszt csapassunk 1-et... :D

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.