Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) Rebourne válasza Jazz (#33249) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Mindig is reflektes volt. Tegnap szólóztam MP10-en DH-val. Kellett egy valag EHP, hogy az evést és közben a fireball-t túléljem de egyébként sima.

(#33252) defede válasza Sirandrish (#33241) üzenetére


defede
tag

Én is az előbb írtam szinte ugyanezt. A vita egy dolog, az régen is volt és az viszi előre a beszélgetéseket, de az egymás oldalakon keresztüli piszkálása és az arrogancia nem volt itt jellemző. Mindig mindenki átnézte a hsz-et és ha érdemben tudott segíteni akkor írt. Ma elvesznek a csapkolódások között szinte. Fura hogy a régiek közül ma te vagy a harmadik aki ezt gondolja. Talán elgondolkozhatnának olyanok akik csak önfényezés miatt vannak itt. Bár már mindegy. Ezentúl maradok a privát üziknél legalább nem kell órákon keresztül a semmit olvasni. Ez volt az utolsó hozzászólásom itt.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#33253) Jazz válasza mikromanus (#33250) üzenetére


Jazz
veterán

Hát nem úgy néz ki mint D2 Act2 Duriel? :)

(#33251) Rebourne: Evés+fire ball-al még nincs is gond. De amikor ütés közben rádb.ák a bubit, ami vagy 80%-al slow-ol, meg minimum felezi az AS-ed (Dsp-ed), az azért fáj.
Ha meg elsőnek a Sorc-ot fókuszálom, az meg állandóan elteleportál, szinte alig tudom ütni.
Ha meg a mamlaszt ütöm, mindig rámdobnak egy bubit. Átmegyek a másik oldalára, akkor oda is egyet. És muszáj kimozdulni, mert bubi alatt ütni a refelekteset miközben még a fireball meg a plafon is rádszakad....esélytelen.

free your mind

(#33254) P00By


P00By
nagyúr

Ez mi? Még sosem láttam! :B :D

(#33255) Rossi válasza adamkaa777 (#33242) üzenetére


Rossi
addikt

Most költöttem 55M-t csak kövekre, hozott 6k damot.

Az én monkom most ért meg mpl7-re (vagyis nagyon ritkán hal, most pl. 45 perc alatt egyszer sem), és eddig min. 500M-ba fájt.

Ami csak azért ironikus, mert most kaptam meg a 10M felszedett gold acsit...

Szóval elhiszem én, hogy neked annyiból kijött a DH, de akkor valamit nagyon jól csinálsz.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#33256) #92888064 válasza Rossi (#33255) üzenetére


#92888064
törölt tag

gatya helyett cipőbe raknám a resistet, mivel cipőben 100, nadrágban 200 a max vit.

[ Szerkesztve ]

(#33257) Jazz válasza Rossi (#33255) üzenetére


Jazz
veterán

Wkl-ben nem gonolkoztál? A karilap által mutatott dps-t még szorozd be a wkl light skill bonusz-ával, és annyi lesz a valós unbuffod. Szerintem már a legolcsóbb wkl-el is sokat nyernél.
(Az én esetemben ez +45k dps, amit a wkl ad)

Jah, a gatya kb. efféle legyen. Majd a pénztárcád beszabályozza a vita mennyiségét. [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#33258) Rebourne válasza Jazz (#33253) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Szerintem is Über Kulle-val kell kezdeni (vagy ahogy te mondod Sorc), a teleportálásnak relatív nagy a cd-je (30-45mp), addig tudod ütni. Legalábbis gondolom, nem csináltam még melee karival. Nem könnyű, belátom, csapattal mindig az volt a taktikánk, hogy a ranged viszi el Kulle-t délre, a többiek Siegebreakert fent tartják északon. És csak én voltam ranged :)

(#33259) Rebourne válasza P00By (#33254) üzenetére


Rebourne
aktív tag

(#33260) mikromanus válasza P00By (#33254) üzenetére


mikromanus
veterán

A szaros naci szaglik tán ha résmisztő az ellen? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33261) Jazz válasza Rebourne (#33258) üzenetére


Jazz
veterán

Én azt a 30-40mp-et 5-10-nek érzékeltem. Nem mértem. Na majd legközelebb. Lehet ezen buffoltak?

Csapattal nem tétel. De sajnos az egyre ritkább.

free your mind

(#33262) P00By


P00By
nagyúr

LOL köszi :D :R

(#33263) Sirandrish válasza defede (#33252) üzenetére


Sirandrish
legenda

Korábban is írtam már hasonlót..azt hiszem pont tegnap írtam pl hogy az elmúlt néhány napba csak be-be nézek és nem tudtam úgy bejönni hogy ne a vita menne..
Bár nekem aztán tök8..elvagyok enélkül a topik nélkül is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33264) mikromanus válasza Sirandrish (#33263) üzenetére


mikromanus
veterán

Tízből kilenc hozzászólás nem vita. Csak azokat olvasod el. Eh, már megent vitázok. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33265) Rossi


Rossi
addikt

Ad-m, Jazz:

Köszönöm az ötleteket, még messze van a késztől a srác, viszonylag lassan haladok vele.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#33266) Sirandrish válasza mikromanus (#33264) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy percig sem gondoltam hogy szó nélkül hagyod :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33267) P00By


P00By
nagyúr

Csak most veszem észre, h még mindig nem jelzi ki az összes buffot! :D 8 a max.

(#33268) MrCsiT válasza killerjohn (#33213) üzenetére


MrCsiT
addikt

"Ember, minden (fél)-mondatod kereken az ellentéte annak, amit mindenki más érzékel a világból" :C :C
hehe..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33269) killerjohn válasza P00By (#33267) üzenetére


killerjohn
addikt

8 buff, 3 debuff. ennél többre nincs hely a képernyőn.

(#33270) schwartz válasza Jazz (#33257) üzenetére


schwartz
addikt

A WKL dmg bonusznak koze sincs a karakterlapon levo vagy az unbuff DPS-hez. A lightningh sebzeshez ad s ez nagyban attol is fugg milyen skilleket hasznalsz. (pl. ha overawe nincs ugy rogton 24/48%-al lesz kisebb a leadott sebzes is) Persze a FoT + SW Cyclone hasznalata kotelezo ha profitalni is akarsz a fegyverbol. :)

If he dies, he dies.

(#33271) Jazz válasza MrCsiT (#33268) üzenetére


Jazz
veterán

Minden amit érzékelsz a világból messze távol esik a valóságtól. ;)

free your mind

(#33272) Jazz válasza schwartz (#33270) üzenetére


Jazz
veterán

Én azt írtam, hogy:
"A karilap által mutatott dps-t még szorozd be a wkl light skill bonusz-ával, és annyi lesz a valós unbuffod."

Ezt úgy értsd, hogy: Aki WKL-es, és komolyabb karija van, nyilván FoT + Cyclon-al fog menni, amik meg tisztán, pure, 100% Lightning Dmg-ek.

Attól hogy milyen aktív buff skilleket használsz mellé vagy nem, lényegtelen, a 25% az 25%. Ezért %.
Akár mi van, x1.25-el "beszorozza" a DPS-ed úgy mond. És ezért nem tudja semmi megverni. Ezért kötelező lightning mellé. Lehet 6Mrd-ért van olyan, szintén LS-es akármit ami megveri az LS-es Wkl-t. Na de egy mondjuk 1b-s WKL-t ver meg. 6b-ért meg olyan WKL-t veszel ami messze összeveri a fenti 6-os akármit.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#33273) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Nemrég kezdtem HC-n egy monkot, ha esetleg van valakinek elfekvöben Cain set amit kölcsön tudna majd adni amig 60ig szintezem magam azt megköszönném.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#33274) Valkűr


Valkűr
őstag

Valami gond van a szerverrel megint? Percek óta a Checking for updates ablak van fent és keres , de semmi sem történik...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#33279) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szálljatok le egymásról, ameddig még tehetitek!

⭐ Stella

(#33280) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A the murlocket amuk mennyibe mennek mostanság?
Hogy lehet rájuk keresni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#33281) mikromanus válasza Gyuri27 (#33280) üzenetére


mikromanus
veterán

Kb értéktelenek szerintem. Vicces kis kiegészítők. MAgic itemek közt lehet megtalálni. Keress rá google-ban mi lehet rajta!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33282) Gyuri27 válasza mikromanus (#33281) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát az enyém lvl59. Csak main statra enged keresni. Más nem lehet kék cuccon ami ezen van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#33283) Muton válasza Gyuri27 (#33282) üzenetére


Muton
addikt

nekem is ez hiányzik a készletből, meg a clipper és a wirth orig leg. de egyszerűen nem bírom kifarmolni egyiket sem.
a logans calw és a spectrum könnyen ment ahból, evező egyből, grisworld wor edge is viszonylag hamar meglett
meg a black rock lapokkal hogy megszenvedtem, durvább volt mint a rulett a sivatagban :O

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#33284) Gyuri27 válasza Muton (#33283) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eladó ha gondolod. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#33285) Muton válasza Gyuri27 (#33284) üzenetére


Muton
addikt

mennyi? :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#33286) Gyuri27 válasza Muton (#33285) üzenetére


Gyuri27
félisten

5 piros star vagy 4 zöld star. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#33287) Muton válasza Gyuri27 (#33286) üzenetére


Muton
addikt

sajna ebből nem lesz üzlet, nincs is annyi goldom, hogy vegyek ah-ban. :N

low cost budgettel nyomom. annyira val, hogy az már szinte ménes :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#33288) MrCsiT válasza Muton (#33287) üzenetére


MrCsiT
addikt

követ csak flawless square-ig szabad venni AH-ban, nagyobbat craftolni kell , úgy olcsóbb..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33289) killerjohn


killerjohn
addikt

MP8 uber, valaki? 3 percen belül indulunk, van 1 hely.

szerk: IM van, nem kell hozni, csak karaktert. Papír is jöhet, de nem árt egy kis DPS...

[ Szerkesztve ]

(#33290) davidsito


davidsito
tag

381 hozzászólás ............... Sz-cs-p-sz-V ...............
Lemaradtam valami fontosról? :DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#33291) killerjohn válasza killerjohn (#33289) üzenetére


killerjohn
addikt

hamar betelt :)

(#33292) davidsito


davidsito
tag

nem tudtam klippet betenni, a fenébe :(

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#33293) Muton válasza MrCsiT (#33288) üzenetére


Muton
addikt

kövem amúgy lenne, csak összerakni nincs lóvé. egy értelmes zöldem van, természetesen, mint a legtöbb cuccom, azt is ajándékba kaptam

van arról infója amúgy valakinek, hogy ha lesz kiegészítő, abban lesz-e új kő? brill, vagy koponya? még mindig a fülemben cseng a koponya koppanása, meg a rúnák furcsa hangja :K

killerjohn: basszus, pedig még láttam is, a kiírás, amikor még egyedül voltál, de gondoltam nem pofátlankodok be utánfutónak. erre most látom, hogy papír is mehetett volna :O

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#33294) rongyi válasza Muton (#33293) üzenetére


rongyi
aktív tag

A rúnákat (ill. rúna szavakat) nagyon sajnáltam, hogy kihagyták a játékból, de gyanítom, hogy direkt döntöttek így, mivel sanszos, hogy a kiegbe belerakják és többek között ezért is fog a többség beújítani rá. $$$ ugye :))

(#33295) Muton válasza rongyi (#33294) üzenetére


Muton
addikt

meg voltak ugye azok a cuccok, amik adtak plusz statokat, ha az inventoryban volt. emlékszem alig tudtam droppot hurcolni, mert félig tele voltam velük. hogy utáltam az 1x3-as nagy hosszú izét :DDD
régi szép idők :))
amúgy valahogy a d2-t kerekebbnek éreztem...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#33296) Ifju válasza Muton (#33295) üzenetére


Ifju
aktív tag

charmok...

eredetileg volt zafír és gyémánt is, csakhát el kell valamivel adni a (2+) kieget is...

[ Szerkesztve ]

(#33297) rongyi válasza Muton (#33295) üzenetére


rongyi
aktív tag

Igen, sokkal összetettebb volt. Ott ugye nem volt mindegy, hogy melyik skillre hány pontot raksz. Emlékszem anno órákat bújtam a netet és nézegettem, hogy milyen buildek a tutik. A D3 alapjába véve nem rossz játék, sőt. Viszont az elődökhöz képest mindenképpen visszalépés. Szóval én azt mondom, hogy alapozásnak nagyon is megteszi és remélem a kieggel lesz csúcsra járatva játék.

(#33298) Muton válasza Ifju (#33296) üzenetére


Muton
addikt

azaz! charm :K

elég gáz lett volna ha maradtak volna ezek a kőformák, jó, hogy átdolgozták. a mostaniak szerintem sokkal jobbak.

remélem az expansionban nem csak ilyesmik lesznek, hanem a töréet is folytatódik, mint a LoD-ban. mondjuk le kellene vadászni Adriát, aki fejébe pont beleállt a Mennyből lehulló soulstone, és aki maga mellé állította az Azmodan felé útba eső óriási leláncolt/megnyúzott lényeket, akik szeme nem csak hogy visszanőtt, de még a rinnenganjukat is felébresztették. Vagy ilyesmi :DDD

rongyi: régen minden bonyolultabb volt. nekem jobban bejött :K
bár a mai rohanó világban szerintem kevesen engedhetik meg maguknak, hogy pl egy kapu kinyitásán napokat szüttyögjenek, hogy kitalálják a logikai feladvány megoldását, vagy hogy terepszínű kulcsot keressenek pár pályával visszább a sötétben, lámpa nélkül :))

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#33299) rongyi válasza Muton (#33298) üzenetére


rongyi
aktív tag

Ezt már offba írom. Meg lehetne oldani úgy is, mint a Mass Effectben, vannak különböző játék módok, amiket ha kiválasztasz, akkor a játék különböző aspektusaira koncentrál mint pl. akció, történet mesélés és a kettő keveréke.

[ Szerkesztve ]

(#33300) Muton válasza rongyi (#33299) üzenetére


Muton
addikt

azt a játékot nem ismerem, csak hallottam róla :B

más:
akkora támogatást kaptam egy kedves fórumtárstól, hogy most már be tudnék szerezni egy murlocetet. de nincs szívem ilyesmire költeni :))
amúgy is 3 karakter kellene 60-ra felhúzni, lesz mire költeni!

Köszönöm az adományt még egyszer! :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.