Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) mpierre


mpierre
veterán

Hc közbeni izgalmak. Hol is vagyok? És a shirne?

És az encsilány merre van?

Bár az ellen is eltűnt..., de azért megdöglik.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32102) Gorneck válasza mpierre (#32101) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD :O

Gorneck#1239

(#32103) mpierre válasza Gorneck (#32102) üzenetére


mpierre
veterán

Korai az örömöd! Rád is ez vár... ;] :DDD (A "T" és az exit mentett meg egy komolyabb #&&@{ÄđÄ@äí-tól!!! :((( )

Már csak az kérdésem maradt, hogy ilyenkor mi is van a szerver oldali laggal, vagy mivel, vagy az egész hóbelevanccal, ami nem is létezik... :W Merthogy olyan nincs.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32104) radi8tor válasza mpierre (#32101) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szereted az izgalmakat. :))

Haswell IGP-vel (HD4600) egész játszható a játék. Meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32105) mikromanus válasza Gorneck (#32100) üzenetére


mikromanus
veterán

Teljes DPS kalkuláció van és nem fegyverre vetített egyedi. Időegység alatti sebzés és nem időegység alatti sebzés az egyik fegyverrel. Jpeetr monkjával egy 965-ös WKL-nél a 20-as még picit pluszos. A 19-esen a Thundertapsolásnál 600 bukta, cyclonok esetében egy ezres. Már ha minden buff (+ bajszoscsicska) aktív. Ha meg véletlen van olyan skillje ami nem light damot ad le, akkor még "jobb" a 19-es.
A másik lehetőség, hogy a calculator megzavarodott a gyűrűi rejtett damja miatt :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32106) mpierre válasza radi8tor (#32104) üzenetére


mpierre
veterán

Azokat igen, amit skillekkel, technikával, stb lehet leküzdeni. Amik ilyen láthatatlan módon manifesztálodnak egy szerver "döntései" alapj....

ÁCSI! Ez a mesterséges intelligencia első megnyilvánulása. Próbálkozik a szemét... De nálam a dugvilla! :D Háhá!!4négy!4

"Az élet apró köménymagokból áll...."

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32107) Jazz válasza mikromanus (#32082) üzenetére


Jazz
veterán

Az az ésszerű magyarázat hogy már megint olyanról beszélsz ami nem létezik!!! Diszlexiával küzdesz? Olvasd már el azt a *hsz.-t rendesen!!!

Sehol nem írtam ilyet hogy a közepsőnél, vagy hasonlónál többet ad az enyém +1k-val!
Ez hazugság, nincs ilyen kitaláltad!! Rutin szerűen! :W

Jazz: 32078: "A 849/25-öd 1k-val ad többet és 1.5x annyiba kerül"
Többet! Érted ennek a szónak a jelentését? Többet! A tiéd! Nem az enyém!!

Mikro:
32082 Kifejtenéd hogy lehetséges az,.... hogy a te gyöny9örűséged +1k damot ad a középső 25-öshöz képest?

:F :F :F Vágod már hogy micsoda szélmalomharcot vívsz saját magaddal állandó jelleggel!!

Mellesleg az árat is rosszul lőtted be, mert 200m!!! Középső kb. 500m árban van.
(És könyörgöm, most meg nehogy beleköss a gold árakba!!! De el ne kezd hogy van az 70m-ért is!!! Aztán olyanokat linkelsz ami meg se közelíti Dps-ben. És újabb troll-köröket futni megmagyarázni hogy az nem annyi!!! Legyen igazad most!!!)

Van egy hasonló AH-ban mint a középső!! Egész pontosan +1.6k dps-t ad!! és 2x annyiba kerül!!! És 5x annyiba mint amennyiért én ezt vettem!!! Ezek a tények! És k. egyszerű a módja!! Ingame összehasonlítod!!

Leszakadnál már a wkl-em szidalmazásáról! Mai napra is megvolt az újabb troll kör. Köszönjünk! :C

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32108) Gyick


Gyick
őstag

Imádom ezt a topikot :DD

(#32109) SLYM válasza jpeetr (#32092) üzenetére


SLYM
veterán

régen maximum. nézegettem vagy 5 napig, de lehet, hogy egy hétig a WKL-eket, mire megvettem a mostanit 180-ért (nem volt jó vétel, csak simán árban van). közbe csak úgy ímmel-ámmal nézegettem WH-kat meg naty ringeket, illetve 1 kezes fegyókat, ezekből addig kb 10-et flipeltem. Jazz fegyvere 150-200m most. régen nagyon alul voltak árazva a WKL-ek, még most is egyébként, de egyre közelít a reális értéke felé, valszeg egyre többen ismerik meg a fegyvert és igazítják hozzá a buildet

Gorneck: kipróbáltam a skillt, hát az tuti, hogy úgy nem jobb a resisnél, hogy all rest azt nem pakolok a karira a sok poison resi helyett :D. de tényleg alig kapok sebzést miközben fagyva vagyok

[ Szerkesztve ]

(#32110) Gorneck válasza SLYM (#32109) üzenetére


Gorneck
titán

Ki mondta hogy nem kell? 4-500 közti ar elég...azt meg nem olyan nagy kaland rápakolni... :K

Gorneck#1239

(#32111) Gorneck válasza mikromanus (#32105) üzenetére


Gorneck
titán

Még jó, hogy minden pracliddal ütsz...egyik kezemen bukok 13k dpst másikon nyerek 3kt, meg kivágok az ablakon két B-t... :D Hogy ez nekem miért jó azt nemtom...DPS-em ofc ugyanaz...és akkor a buffokról ne is beszéljünk...

Szal összességében gyengébb lesz a karim a te általád elképzelt vmivel...

De ez kb olyan kezd lenni, mint a fun videóidon prezentál OP buildek hatékonyságáról papolni...kurvára felesleges... :D

De pls...pakolj össze egy Monkot vegyél két WKL-t és prezentálj...ne matekozz...olyanról amit sose használtál...és nem is fogsz...mert nem elég fun...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#32112) MrCsiT válasza Jazz (#32107) üzenetére


MrCsiT
addikt

Tus :D

Fúj, hát hogy lehet ilyeneket leírni?? Igazad van ? Naés ?! :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32113) mikromanus válasza Jazz (#32107) üzenetére


mikromanus
veterán

Opsz, ez kb korrekt. Az árba viszont belel lehet kötni, csak felesleges. Tegnap volt egy 70 és egy 100 millás centire a tioeddel azonos fegyver (jó, az egyik talán 40% weapon dam, a másik 154 dexes volt. Kis kerekítéssel azonos. Pl skill dam, DPS, átlagdam, light tdamban). Gondolom ha nem találtál ilyet, akkro az jó ár és elvitték.

#32111) Gorneck23
Mint írtam a DPS számítás minden fegyerre vonatkozik és nem egy offhandre. Ha +8k-t szedsz össze, akkor összesen az +8K. Lehet, hogy ballal 300k helyett 316k-t adsz le és a jobbossal buksz 8k-t, de attól a végeerdmény pozitív. WKL-kétfegyveres monkot nem rakok össze. Nem csatlakozok a plebszhez. (azaz se kedvem, se goldom rá). Antiszoc hajlam kiütközik néha . :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32114) mikromanus válasza mikromanus (#32113) üzenetére


mikromanus
veterán

" És k. egyszerű a módja!! Ingame összehasonlítod!!"
A skill damot nem számítja ám bele... ;]
Ugye most tudod miről vitázunk (többek közt)? A maxos magas DPS-es WKL-ek drágák. Jaj-jajj! A maxos itemek már csak ilyenek.
Ha olcsó lenne vennék párat és eladnám drágán. :DD
Ha meg az a téma, hogy +100 DPS és 24% csak a skill dam, vagy "tökéletes" és 800-hoz közeli DPS, akkor inkább a -1%. Neked meg inkább a +1% a favorit, ugyi?

Banyek, már magammal beszélek??? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32115) Gorneck válasza mikromanus (#32113) üzenetére


Gorneck
titán

Te DPSben erősíted az egyik karod, míg a másik satnyul...arányaiban ahogy veszed le a bónusz dmget egyre nagyobb a különbség...
Tökre8 mit számol a calc, te gyengülsz...

Nem, nem az antiszociság...az uccsó videód alapján inkább az önsanyargatás nem működő buildekkel...azóta is rángat a szemem...de elrettentő példának tökéletes...szoktam is linkelgetni... :D Persze vannak működők is, egyet már láttam, de az copy paste...ezer éve használt build...semmi különcség nincs benne...

Gorneck#1239

(#32116) mikromanus válasza Gorneck (#32115) üzenetére


mikromanus
veterán

melyik az az utolsó? Ha az only raere, akkor az biza ilyen "furi".
Vannak bizonyos korlátai. Lehet más buildet is használni, csak két sárga egykezes ami veszett jó épp nem volt nálam :D
Vagy másik szado-mazo videóra gondolsz? Majd az egymillion-gold-Barbi MP10-en lesz jó. Bár kihagyom, mert ugyanműködik, csak nem hatékony. :DD (még nekem se)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32117) Gorneck válasza mikromanus (#32116) üzenetére


Gorneck
titán

Tudod te jól mellik volt uccsó.. :) Jobban belegondolva az is egy copy paste build... :D

Normális gearben is szar, mind1 mit pakolsz kezedbe...már jópáran próbálkoztak vele...számos variánssal...gs+leap még egész tetszetős volt hammerral kiegészítve...ott legalább nem kellett a fél mapet behúzni, hogy sebezni is tudd az elitet, ne csak simizd a buksiját...sőt...még manó is bántható volt... :)

Gorneck#1239

(#32118) mikromanus válasza Gorneck (#32117) üzenetére


mikromanus
veterán

AZ only rare-low fury volt az utolsó. Elitre nem az igazi, mert nincs benne komolyabbat sebző skill (pl HotA), de tömeg mellett vicces nagyon. Ahog ypukkad a sok monster, az nagyon muris :D

A sleet stormos wizard működőképes. Volt pár variánsa már egy ideje. Az én verzióm viszonylag olcsón kihozható és könynen tartható. Gazdaságos verzió.
A védőskillmentes skornos barbi, meg a para level 100-asnál használt az inkább szórakozás, bár mindkettő jól működik. Csak hát skorn mellett elég macera fenntartani a yetit. Akkor meg minek tartsam?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32119) davidsito


davidsito
tag

áááááááááááááááááááááááááááááááááá

azt álmodtam, hogy van 5.5 milliárd goldom és találtam egy gyűrűt, ami kb. majdnem ennyit ér
(még a a gyűrű adatai is itt vannak a fejemben)

nagyon jó kedvvel ültem a gép elé reggel és ittam volna meg a kávémat
:)

de mikor beléptem, láttam, hogy egy rohadt álom volt csak :W

pedig lefizettem volna ma mindenkit, hogy maradjon csendbe
vagy
felvásároltam volna a ph-t
:DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32120) Sirandrish válasza davidsito (#32119) üzenetére


Sirandrish
legenda

Min lepődsz meg?
Hisz te már befejezted és uninstalláltad a D3-at ;]

Úgy nehéz bármit is droppolni :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32121) davidsito válasza Sirandrish (#32120) üzenetére


davidsito
tag

mindenkinek vannak rossz napjai
:(((

- teszt nem sikerült
- élet és a fury visszatöltődés azóta sem működik megfelelően
- drop minden szinten egyforma (fos)
- árulgatom a cuccaimat .... pihenek

de azért ennek a 5.5 billnek örültem :)

ámmmm
tegnap mintha kést döftek volna belém, mikor itt valaki 1 millio goldból mp10-es barbár karit épített
Akkor minek szenvedek én itt?
3-as att.speed meg 400.000 dps? felesleges

1 gem árából akár 20 barbárom is lehetne
:DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32122) Sárpac válasza davidsito (#32119) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én nem álmodtam semmit se, de amit tegnap kitettem 10 ből 7 elment az éjjel és 6mrdvel lettem gazdagabb! Szal lehet nekem álmodtad! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#32123) davidsito válasza Sárpac (#32122) üzenetére


davidsito
tag

grat hozzá :DD

akkor nyugodtan megveheted a gemeket az ahba
nem kell összekolduni ár alatt
:C

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32124) Thrawn


Thrawn
félisten

Updating Tools...
Updating Launcher...

Sajna ennyi, nem jött eddig titokban tartott patch :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32125) Sirandrish válasza davidsito (#32121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha minden rossz napom után uninstalláltam volna a Diot akkor már vagy 80szor tuti újra kellett volna raknom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32126) davidsito válasza Sirandrish (#32125) üzenetére


davidsito
tag

jó nap és rossz nap ...

tegnap nekem is összejött 20 euros eladás
gyorsan jókedvemben megdögönyöztem a kis babukát

nagy csomag pelenkát fogunk ebből venni, köszönjük neked battlenet :DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#32127) quex válasza mikromanus (#32113) üzenetére


quex
tag

"WKL-kétfegyveres monkot nem rakok össze."

Amíg itt szájkaratéztatok, rég kipróbálhattál volna egy olcsó wkl-es (EF nélküli!), robbantós, nem haldokló monkot gyengén felszerelt csapatban(!), harang nélkül.

Aki minden, senki más által nem használt skill-t kipróbál, letesztel, az miért nem próbálja ki a legjobb összeállítást? Elég csak egy mp5-ös karaktert összedobnod belőle, hogy a lényeg érezhető legyen. Ahhoz már kapsz 500k-ért is megfelelő wkl-t. A monk egy alulfelszerelt, az adott nehézségi szinten életképtelen karakterekből álló döglött party-ból képes haladós csapatot varázsolni a megfelelő csapattámogató skill-ek használata mellett. Nem számít, ha nincs nagy dps-e, akkor is működik. Olyasmi, mint a fagyis wizard, csak attól lényegesen kényelmesebb kezelni és nem álló célpontokat kell kivágni, nem öli meg közben a játékélményt, mint a fagyis wizad.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#32128) Edge válasza davidsito (#32123) üzenetére


Edge
veterán

abban mi a biznisz? :)

ami meg azt a barbot illeti, nem biztos hogy annyira kényelmes vele mp10en mászkálni mint a te barboddal, bár mazóknak biztos élvezetes. :)

pompi: az viszi aki elsőnek rátette a 2b-t.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32129) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ha egy item bent van 2 milliárd indulo biddel buyout nélkül és már látszólag rárakta valaki a 2 milliárdot, legalábbis mikor raknék rá, akkor azt írja, hogy 2.1-et kellene rá rakni, arra még lehet licitálni vagy azt viszi lejáratkor az aki elsőnek rárakta a 2M-t?

Feel Good Inc.

(#32130) Gorneck válasza Pompi (#32129) üzenetére


Gorneck
titán

Mondjuk az nagyon érdekelne, hogy mijjé raknak ki így cumókat...mikor BO-val azonnal elmenne...mondjuk ezek többsége kb aznap megy RMAH-ba, vagy egyéb helyekre jóval magasabb áron...

Gorneck#1239

(#32131) Pompi válasza Gorneck (#32130) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Biztos, hogy lehessen rá nyálat csorgatni :DDD

De, akkor jól tudom ugye, hogy 2 milliárd még mindig a max és ha már rá van rakva akkor annyi meg egy bambi?
Nem volt még ilyen és ekkora ügyletem...

Feel Good Inc.

(#32132) Edge válasza Pompi (#32129) üzenetére


Edge
veterán

nem válaszoltam minden kérdésre, na a lényeg ha már nem tudsz 2b-t rábiddelni hanem többet ír azt már buktad arra már rátettek 2b-t, vagyis nemtudsz licitálni. És igen az viszi aki már rátette a 2b-t. Szokták trükkösebben is csinálni 1.905.000.000-t bidelnek rá és a köv lépcső az már 2b felett lenne így nem enged rátenni 2b-t.

Gorni: igen, felettébb bosszantó ez a jelenség amikor a saját karira vadászik itemeket az ember, lenyúlják előle hiába van meg rá a lé, aztán látja hogy rmahban ott figyel átszámolva eu-ból igg-re 3-4x-es áron mint 2b. Az már a kattyják be kategória.
Tuti hogy vannak olyan itemek amik sose kerülnek ki úgy ahból hogy vki használja is mindig csak a flippelők között pattog.
Dehát ez is csak egy jelenség bármennyire is idegesítő tud lenni :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32133) Gorneck válasza Pompi (#32131) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor annyi...ha te pakoltad rá nyertél, ha te cuccodra pakoltak ennyit, akkor majd megkapod...ha meg te szeretnél bidelni egy ilyen itemre akko ij...

Gorneck#1239

(#32134) Gorneck válasza Edge (#32132) üzenetére


Gorneck
titán

Én régebben egy amun visongtam...igazából nem is nagyon értettem mi történik, de egyszerre 6 volt bent...oszt hetekig láttam keringeni, amikor már aszittem végre gazdira lelt ismét előkerült... :D

Jókat szoktam mosolyogni ezeken...dehát ahogy a PHn ott is többen flippből gyarapítják vagyonuk...ami mondhatni kb semmit se ér, ha gold alapú...szal igazából semmi meglepő nincs benne...de mindig megmosolyogtat... :) Annyira, hogy már nem bosszant a dolog, hogy vki más meg lehet használná az adott cuccot...pedig a biztit ez igen csak ki tudta verni régebben...

Gorneck#1239

(#32135) mikromanus válasza davidsito (#32121) üzenetére


mikromanus
veterán

Barbi 1 millából. Talpon marad és halálrauntatja az eliteket. Ha gondolod csinálok ilyet monkra is. :DD
Az hogy elég jól öl Mp10-en (csak lassan) és nem hal közben és hogy értékelhető sebességgel halad MP10-en az két dolog. Emiatt nem érdemes feladni a fejlesztést.

(#32127) quex
Picit sok lenne az "átképzés". A fegyver egy dolog. Az összes többi item skorn-harangra van méretezve. Azaz AS mellékes, critre gyúrás mindenhol. Fogpiszkálósuhogtatásnál azért illene AS-t is turkálni, nem?

(#32130) Gorneck23
Lehet nem is akarja eladni, scak dicsekszik vele. Kirakja a jó cumót 2 milliárdért, másik accountján megbideli, aztán másfél napig örömködik, hogy az övé a legjobb AH-*ban. Mondjuk 300 millát bukik vele, de a hiúság fejlesztése nem olcsó :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32136) Jazz válasza mikromanus (#32114) üzenetére


Jazz
veterán

"A skill damot nem számítja ám bele..."
Igen. És? 817/6/25-öt össze tudsz hasonlítani mindenféle erőlködés nélkül egy 845/6/25-el.

"Kis kerekítéssel azonos"
Az a kis kerekítés legalább 3k és 150M különbség.

"Ugye most tudod miről vitázunk (többek közt)? A maxos magas DPS-es WKL-ek drágák."
Ugye ezt most nem mondod komolyan...
A semmiből feltűntél egy ilyen hsz.-el: "A wkl.-ed meg egy vicc kategória"
15hsz.-en keresztül próbálod bizonyítani hogy mekkora sz* tekintve az alacsony dps-t. Erőlteted a magasabb dps-t, de valamelyest kevesebb skill dam-ot. (utólag megbántam, de belementem a vitába).
Mindenféle varázsgomba számokkal jössz, emellett ellentmondás, kiragadás, ferdítés, meg nem értés....szóval a szokásos. Mindezt úgy hogy soha nem vettél wkl-t, és holmi calculatorban állítasz értékeket, származtatsz dps-eket.
Végül felhozol 2 példát "ami mekkora király az én satnya sz*mmal szemben".
1# 845/5/25, 2# 888/6/24.
Összevetem a 817/6/25-ömmel, és akkor kiderül, hogy: 1# :+200milla +1.3k dps. 2# :+500milla +3k dps. :W (utóbbinál beleszámolva természetesen az 1% light skill dam eltérést)

(#32112) MrCsiT: Szerinted?:U

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32137) Gorneck válasza mikromanus (#32135) üzenetére


Gorneck
titán

6db volt bent... :D Meg még vagy 15 emberke használta... :D

Gorneck#1239

(#32138) mikromanus válasza Jazz (#32136) üzenetére


mikromanus
veterán

"Az a kis kerekítés legalább 3k és 150M különbség"
5 dex és 0,2 life leach és +3 DPS eltérés az nem -3 k. Amúgy ez épp 130 misi volt reggel. A 70 millás ami bent volt az lehet tényleg gyengébb, mert "csak" 5% light damot ad a 6 helyett.

"15hsz.-en keresztül próbálod bizonyítani hogy mekkora sz* tekintve az alacsony dps-t. "

Sz@rnak sz@r, csak nem "olcsó sz@r". Mondhatni minden sz@rért veszett sok goldot várnak és a plebsz megadja nekik. Sz@r ügy. ;] Ez monjuk max közeli rolloknál még értem, no de egy 18% skill damosnál is ugyanolyan arcpirító magas árakat raknak rájuk... (a tied nem olyan. Az csak low alap DPS)
Az alapfelvetésem, miszerint +100 dps és esetleg -1-2% skill dam mellett is még mindig jobb, az szerintem igaz így is. A fejlesztés költséggel jár, Ez ilyen. Meg belinkelsz egy hozzászólást és válaszban eg y8 hozzászólással korábbiara reagálsz miután épp hasonló témában tépjük a billentyűzetet és csodálod, hogy félreértelek. Az összevetésben épp előtte nem szerepelt becses személyed és fegyvered. 40 alap DPS eltérést néztem azonos, 1 és 2% skill dam eltérésnél.

Végezetül: ha abbahagynád a hurr-durrkodást a már végigcsócsált témán, akkor már rég elült volna ez a shitstorm. De nem, te még kavargatod az anyagot (meg én is :D).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32139) Gyick válasza mikromanus (#32138) üzenetére


Gyick
őstag

"Az alapfelvetésem, miszerint +100 dps és esetleg -1-2% skill dam mellett is még mindig jobb, az szerintem igaz így is." Ez abszolut nem biztos....sőt...

(#32140) mikromanus válasza Gyick (#32139) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem? Hanem? :Y :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32141) granini válasza Gyick (#32139) üzenetére


granini
őstag

Szerintem elmondom milesz. Dobjatok ossze a goldot/eurot, es vegyeteknekem egy fullosmaxos WKL-t, de minden sora maxos legyen am.. na akkor aztan azt fogom, es in-game osszehasonlitom a mostanimmal, es akkor vegre egyertelmuen fogjuk latni nemcsakazt hogy melyik a nemjobb, hanem hogy melyik mennyivel nemjobb. Na, ez igy nem jobb..? ;)
---- enter ----
Csak egy komoly megjegyzes (bar mar latom ez is majd lavinat indit el..) hogy karakterenkent valtozo kinek mire kell a WKL. Pl, akinek 1200+ -os main handje van, ES emellett foleg kizarolag lightning skilleket hasznal a monkjaval, annak valszeg jobban fekszik egy 825/6/24-es WKL, HA a relative kis DPS miatt ezt a fajta WKL-t meg tudja venni olcsobban.

Mikozben valaki, akinek inkabb a DPS kell, es nem mellesleg a fo skillek amiket hasznal (mondjuk nem sok ilyen van..) eppen nem lightning tipusuak, akkor annak lehet hogy jobb egy 940/5/18-as WKL mondjuk, mert a DPS kell neki a bonusz meg kevesbe. Annyira sokfele kombinacio van hogy meg ket WKL-t sem feltetlenul lehet objektiven egymashoz hasonlitani. Persze ti mar ket napja ezen faradoztok :U

---- ujabb enter.. ----
Peldaul nekem a main handem EF. 1040 koruli DPS, viszont 1.24-es AS bonusz ES csak 10% fear. Most akkor probald ezt osszehasonlitani Egy olyan 1150-essel amin 1.21 az AS es 18% a fear. Nem lehet.. mert kinek mi kell. Van akit nem zavar a fear mert nem partizik es vortexes, neki jo a masodik.. Kerem uraim..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32142) Jazz válasza mikromanus (#32138) üzenetére


Jazz
veterán

Olyan szar, hogy csak 15k dps-t ver egy 300-400m-es sword-re. Egy másik olyanra mint ami a bal kézben van...

Mesteri szinten műveled a mellébeszélést/félrebeszélést. Egyszerűen döbbenet. Köze nincs a valósághoz.

Ééén kavarom??? Nooormális?? [link]

(#32141) granini: vele vitatkozni esélyed sincs. Eleve bukásra rendeltetett. Teljes mértékben lehetetlen. Már mint ami egy logikai ok-okozati normális medert jelentene.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32143) mikromanus válasza Jazz (#32142) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha ilyen szar, akkor miért nem szerzel helyette egy normális fegyvert? Echoval jobb, csak futkos a siherehad? :D

... Áh, semmi :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32144) granini válasza mikromanus (#32143) üzenetére


granini
őstag

D3 matek erettsegi.

1. Kerdes.
a) Ha 1 monk 2 WKL-t is tudna hasznalni, akkor ket 6/24-es bonusz az 12/48-at adna, vagy 1.06*1.06 + 1.24*1.24-et..?
b) Hany eves a Monk..?
A feladat megoldasahoz AH-t es Enchantress-t is hasznalhatsz..

2. Kerdes.
Fejts meg az alabbi egyenletet:

(2 EF + 1 WKL) x (2 DH + 2 WD) + 50% MF + 50% XP --> X = ?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#32145) czpitti válasza granini (#32144) üzenetére


czpitti
senior tag

Ha a monk két wkl-t is tudna használni akkorse tudna mert annyi villámhoz már szigetelt kesztyű kellene és az csak az egyik wkl helyére tehető. 2 : man. ( x )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#32146) Jazz válasza mikromanus (#32143) üzenetére


Jazz
veterán

Akár. Viszont akkor a reakció hatására a Spectrum hullámhosszai szinkronizálódnak, beleakadnak a földbe és akkor lassul a karakter. Ráadásul egy fury-val csak a jobb oldali ér le, ott nagyobb lesz az ellenállás, és erős jobbra tartás lesz a karakteren. Az meg már politikailag nem korrekt. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32147) MrCsiT válasza mikromanus (#32138) üzenetére


MrCsiT
addikt

Annyit beszéltek a jó kis WKLről hogy lassan én is veszek egyet.. csak még nem tudom, hogy a fagyis wizemnek a hátizsákban hány % +light dam kellene ? :D

más: publicban továbbra is az alábbi elhullási sorrendet tapasztalom : wd vagy monk hal elsőnek, majd dh, wiz , barb a sorrend, ha nem nagyon ügyes a játékos.

Mint te is írtad párszor, fontos a skillezéshez megfelelő gear - ami sokszor nincs meg - és vit vagy res is kevés, de mégis bement múltkor is egy 19k dps-es barbi mp10-re :D (..és nem értette, miért nyert vote-kick-et ?! :) )

granini: a válasz : 30 :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#32148) Jazz válasza MrCsiT (#32147) üzenetére


Jazz
veterán

Nem is. Mert a válasz az univerzumra, a világra, a világmindenségre, és a kérdések kérdésére: 42 [link]

free your mind

(#32149) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Bannolt acc-ot valahogy vissza lehet állíltatni?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#32150) Gorneck válasza MZsoltee (#32149) üzenetére


Gorneck
titán

Nem jellemző...kérdés miért bannoltak?!

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.