Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Gorneck válasza Gyick (#31450) üzenetére


Gorneck
titán

Attól függ milyen buildet használsz...macikhoz, kutyákhoz és denevérekhez kell annyi...

Gorneck#1239

(#31452) Thrawn válasza Gyuri27 (#31444) üzenetére


Thrawn
félisten

Neki van 64k HP-ja, nekem meg 38k. Neki van 860k EHP-ja, nekem 542k. Neki van 300k unbuffed dmg-je, nekem meg 150k. Szóval nem egy pályán focizunk, de mint cél, persze, egy ilyen gear nekem is jól jönne. Talán még ebben az életemben ki tudom farmolni :))

Gorneck23: A chest nem tűnt olyan rossznak egy gyors A3 run után (kösz proci!), de majd még tesztelem. Ha lenne egy str, vit, 60+allres, 6 chc-s Lacunim akkor nem agyalnék ennyit az tuti :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31453) Gorneck válasza Thrawn (#31452) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig az, egy elég komoly vita forrást buksz vele...amit máshol kell hozni...és 200 vitet hozni nem egyszerű...sőt, mondhatni igen költséges.

Gorneck#1239

(#31454) mikromanus válasza Gorneck (#31453) üzenetére


mikromanus
veterán

Tyraell armorról van szó? Az tényleg csak nagy költségvetésnél hasznos. Meg ott se annyira elterjedt. A drágább immo armorokon 200 vita simán lehet (300 a max). Azt meg vagy nélkülözöd, vagy máshol pótlod. Többnyire azért benthagyják az immo armort. Másik oldalról DPS-ben lefőzhetetlen lehet egy 3 (!) socketes jó démon damos Tyrael..

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31455) Thrawn válasza mikromanus (#31454) üzenetére


Thrawn
félisten

Arról. Ezt kaptam kölcsön tesztre: [link]

Gorneck23: Elég volna 150 vitet behozni. Bőven elég, mert van life%. Valamennyi összejön paragon szintekből is.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31456) Gorneck válasza mikromanus (#31454) üzenetére


Gorneck
titán

Arról van szó...egy olyan vértről ami nincs vita...amit pótolni kell, ami egy kisebb vagyon...és igen, ezért is írtam, hogy überekre oké, de egy alacsony költségvetésű gearbe belefaragni borzalom...és itt most arról van szó...te geared elbírja...enyém elbírja...hanem, hogy Thrawné nem bírja el...így is annyi EHPja van lassan, mint amennyi a WDmnek...

Egyébként arról olvastál vmit, hogy actenként mennyi %ban kapunk demon fajhoz tartozó trasht? Gondolom ACT1-en nem sok semmit profitálunk belőle...anno Oázisba néztem Monkkal, oda nem volt rossz, illetve überre se volt rossz választás...bár eléggé papírrá tette már a karit...

(#31455): Ez ám a karifejlesztés... :D Majd jön paraból... :D Ha kell van egy Immo vértem 170-180 vitával...míg haverom nem jelentkezik érte oda tudom adni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#31457) Gyuri27 válasza Thrawn (#31452) üzenetére


Gyuri27
félisten

De érted a lényeget. Nem armor meg resi kell oda töménytelen.
Pici hp és sok dmg kell. Az a hp 3 ütést is kibir. Közbe meg leverte amit le kellett verni.
Mert ha nem tudod leverni. Lehet ott annyi resi és armor.

Miért nem használsz inna gatyát?
Egyébként ha ügyes vagy yetiben tudsz maradni. Akkor meg maxon van a mov speed.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#31458) Jazz válasza killerjohn (#31391) üzenetére


Jazz
veterán

Nem progressen néztem, lehet azért az "500".
Az más ha nem halsz, és a dps a probémád...

Itt van pl. top world no.1 archon wizz, ha már nem tudod hova fejleszd a dps-d. Tőle lehet ötleteni.:)

Tudom hogy egy kisebb vagyont ér a tal armorod, de hasonló árért van olyan ami 190+int, 75+all res, 250+armor, 90+vita. Lehet ezzel jobban járnál ehp-ban, nem tudom.

free your mind

(#31459) killerjohn válasza Jazz (#31458) üzenetére


killerjohn
addikt

nincs lifesteal a fegyóján... most akkor miről is beszélünk? így nekem is megy ;]

A tal armoros-EHP-s dolgot kiszámoltam hosszába és keresztbe kétszer (gondolhatod, hogy nem költök el ennyi goldot armorra csak úgy hasraütésre).

[ Szerkesztve ]

(#31460) Gorneck válasza Gyuri27 (#31457) üzenetére


Gorneck
titán

Ő is ezt próbálja, de jelenlegi cuccai mellett nem tudja kivitelezni...vagy nincs rajta ami neki kéne, vagy nagyon kevés...
Rare naciját igen fájdalmas inna-ra cserélni...máshol nem jön be a szükséges stat...mármint az ami neki kéne...azé szenved... :D

Sajna annak aki folyamat uazt a kasztot tolja napi több órában (értsd: csak barbizik), annak igen bosszantó a nem működő LS miatt összeesni...sőt nagyon is az...én is így vagyok vele, agyfastzkapok már ettől, lassan 1 hónapja létező bugot basznak javítani...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#31461) mikromanus válasza Thrawn (#31455) üzenetére


mikromanus
veterán

Ennyikénél egy immo armor bőven jobb. egy sockettel kevesebb van. 50-58 mains stat és a100-300 vita áll szemben 12% démon dammal és kis elit dammal. Szerintem ennyinél nem éri meg. Főként, hogy a halandó létre panaszkodtál még nem is olyan rég. vagy az nem te voltál? :D
Inkább egy Immo armor upgrade (+vita) kellene majd valamikor ha jól hiénázható darab kerül az AH-ba, vagy nagyobb a költségvetés.

Gorneck23
Lehet act 1-en nem nagyon éri meg, de nem váltogatok. :DD (itt tényleg az ellenfél többsége élőholt, vagy állat). Act 2-4-ben és bossok ellen viszont jó kis dps forrás.

(#31459) killerjohn
Ha elitet lát megáll, elkezdi az orrát túrni, megnézi a tulajdonságait, aztán ha nincs reflect, akrko támad. Ha van reflect, akrko jobb ha menekül archonból. Marad a kaszabolás (spectral). A magic weapon szerintem önmagában kevés life leachet ad. Ennyi mellett simán halál van még (?).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31462) Sirandrish válasza mikromanus (#31442) üzenetére


Sirandrish
legenda

" Azt már párszor lejátszottuk és unalmas, hogy félszavakon lovagolsz mindig."

Oh Mikro tudom hogy több személyiség van benned de kérlek vedd már elő az értelmesebbet..

Te vagy az az ember aki mindig mindenki szavait kiforgatja ha bárki egy rossz szót mer szólni hozzád.
Emellett segíteni CSAK ÉS KIZÁRÓLAG úgy tudsz ha közben legalább 3szor belerúgsz az emberbe..

Nagy segítség hogy "ringre minek resi?"

Én bizonyítsak neked? Minek? Ki vagy te nekem hogy én bizonygassak bármit? Mellettem megfordulnak emberek és látják hogy mit bírok, nem csak abból lehet következtetni amit videón eléd tárok..
Főleg hogy lehet hogy 30-40felvétel készül mire egy sikerül halál nélkül ;]
Bizonyíts te...menj el Streamelni és mutasd meg milyen nagy vagány a builded akkor amikor a mobok egy picit tovább bírják és nem éled túl borotvaélen táncolva..vaaaagy..csináld meg ugyan ezt HC-n.
Hja persze most jön a választékos nah majd én megmondom mire való a HC duma, de inkább ne...nem vagyok rá kívácsni :N

Értsd már meg hogy nem csak az a jó amit te gondolsz...még ha fáj is ez neked :)

Részemről lezárom ezt a vitát mert úgy is csak a felesleges köröket futjuk folyamatosan :K

MÁS: Van aki rendszeresen bicajozik innen? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31463) Gorneck válasza mikromanus (#31461) üzenetére


Gorneck
titán

Te jársz 4-be? Minek? :D

Én épp ezé szartam idővel arra az armorra (és maradtam inkább az immonál)...nem sok helyre járok, ahol profitálok belőle...mondjuk az tény, hogy ACT2-ben 1-2 mapra nagyon kirahh...ACT3 se dúúúskál ha jól rémilk démonkba...

Gorneck#1239

(#31464) Jazz válasza killerjohn (#31459) üzenetére


Jazz
veterán

Mondom ötleteni. Nem másolni. Erre kiemeled az egyetlen dolgot rajta ami toplista dps vonzatú, az ls nélküli fegyót. :) (nézd meg a triumát pl...)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31465) Sirandrish válasza Jazz (#31458) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL ez milyen Zuni Poxot meg Tal nyakit szeretne ami még 5 meg 2K-t dobna rajta? :Y

Komolyan ez KI?
Ringen 150+int, meg maxos AS, CHC, CHD..Mempo is kerek 200int-el, kesztyűje 9as, 10chc meg 46chd..
áá kegyetlen...vajon meddig vadászhatta? :Y

Ezek kb olyan itemek hogy hiába van rá goldod nem egyszerű találni :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31466) Scholes9 válasza Gyick (#31450) üzenetére


Scholes9
nagyúr

CoB-ra szerintem 60k+ az ideális, ha olyan builddel mégy :) Ezzel a karival MP8 vaj sima, de MP10 sem okoz igazán gondot, max, ha néha elbambulok, akkor halok :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31467) Gyick válasza Gorneck (#31451) üzenetére


Gyick
őstag

melyikhez kell kevesebb?

(#31468) killerjohn válasza Jazz (#31464) üzenetére


killerjohn
addikt

hééé písz van, csak marhultam :)

(#31469) mikromanus válasza Sirandrish (#31462) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugye tudod, hogy megint csak kötözködsz és semmi építő jellegű , vagy segítő megjegyzést nem teszel az aktuális témá(k)hoz? Ha esetleg ontopic lennél, akkor kevesebb karakterből kijönnél. Ennyiért nem érdemes kijönni a trollbarlangból :D

De csak nyugodtan. Emelj ki magadnak egy 10 szavas mondatból kettőt, köss bele és vezesd valami totál lényegtelen útra a beszélgetést. Nagyokat mondasz, de a szavaidat objektív tényekkel nem nagyon támasztod alá. Tudom, becsszóra minden úgy van ahogy írod*. A hangok is megsúgták... :Y

*= MP10-en egy monk, két WD társsal SC-benn este 22:00 és 22:15 közt, vagy HC-ban 19:00-19:15 közt minden páros nap, kivéve ha holdfogyatkozás van.

edit:
De itt a standerd reflect-troll válaszok
- HC mazoknak és olyanoknak való, akiknek túl kemény az SC gyenge védelem mellett
- a videókban a halál hiánya nem elvárás, bár természetesen törekszek a "csont nélküli" helyzetre. Ahol sok a heverés, az nem hasznos senkinek. Ilyeneket nem is töltök fel. Amiben kijön egy teljes run halál nélkül az nem elvetendő ötlet már. (még ha van bukta is néha)
- a run rekordom az utóbbi hónapban 3-4 óra volt egy nap. Többnyire átlag 15-20 perc/nap ha kijön mostanság. Néha 3 napig semmi, de egy nap bepótlom az elmaradást. Így a 30-40 run nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31470) mikromanus válasza Gorneck (#31463) üzenetére


mikromanus
veterán

Én is ritkán látom Act 4-et. De sok a démon ott. Act 2-n szerintem a többség démon. Fallenek, meg gyíkszerű eltünedezők azok. Vaultban van némi holttest állomány is épp...
edit: meg a sivatagban néhol a zombik és a köpőlegyek se démonok...

SirAndrish: Eg ymunkatársam bringázik rendszeresen. Fura is nagyon. Szerintem sok napfény érte a szabad bőrfelületeit az utóbbi pár napban :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31471) Sirandrish válasza mikromanus (#31470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mé? Lebarnult és fura a te falfehér mormota bőrödhöz képest?:D
Én most kezdtem kb másfél hete bringázni, aztán jó lenne valakivel élményeket megosztani :B

Mármint még valaki mert én mindenkivel megosztom...még olyanokkal is akik sz*rnak rá..igaz Gorni? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31472) Jazz válasza mikromanus (#31469) üzenetére


Jazz
veterán

:))

(#31468) killerjohn: tudom. ;) ettől függetlenül hajrá, ott a dps-ed. pár ezer euro-ért biztos megkapod legalább az egyik itemet. ;]

(#31465) Sirandrish: ez top world no.1 archon. Nem hiszem hogy vadászta. Ilyeneket ah-n nem kapsz. Felment progressre, aztán vett egy mempo-t 20 milliárdért....és ugyan így a többi itemmel.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31473) proci985 válasza Gorneck (#31456) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

[link] ki lehet hozni tyraeles lowbudget barbárt.

180vit a bracersen, 270 a gatyán. van egy 5chc/6damredvs melee lacunim, a tyrael jobb. tyraellel is megvan a 840k ehp, szóval mp10en már nem nagyon csukják össze. dam még kéne, de a gearen látszik, hogy annyira ez még nem drága.

más: háromsocketes tyrael jó, csak érdemes megnézni az str/3sock/12% vs demon tyraelek árát, brutálisan drágák.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31474) mikromanus válasza Sirandrish (#31471) üzenetére


mikromanus
veterán

Picit zavartnak tűnik a feladatmegoldásban (hehe, terheljük rendesen), mindig éhes és hamar legyűri a kaját. Mondjuk ez utóbbi azzal is összefügghet hogy fura egészséges kajákat eszik. Semmi sültkrumpli és egyéb szénhidrát bomba. Én még nyugisan eszegetem a kajámat, tán a felénél tartok, ö meg már a gyümölcsleves maradékát imádkozza ki a tányérból (az a desszert neki. Hagy egy kicsit a "fő" fogás utánra hörpinteni).
Ja, meg fura setét színe van. Ez biztos valami betegség :DDD

(#31473) proci985
Tudom. Finoman érdeklődnek is néha mindenféle népek a Tyralelem eladó-e. Elég max közeli rollos. Nem volt olcsó azt hiszem, de bőven áron alul esett be a retkes mancsaimba. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31475) plus44


plus44
veterán

Üdv a topiklakóknak. Kicsit megkésve, de végül én is belevetem magam a folytatásba. Gondoltam nem árt várni, hátha nem százas a játék az elején. Gyorsba egy barbárral végigtolom a játékot, aztán pedig a drága demon hunteremmel szállok végleg harcba. :D Van itt PH-s banda, akik rendszeresen tolják partyban? (nyilván nem most lesz érdekes, mikor még lvl 11 vagyok :D de később mindenképpen!)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31476) Thrawn válasza Gorneck (#31456) üzenetére


Thrawn
félisten

Para powa! Csak idő kell hozzá :DDD

Visszaraktam az Immo chestet és a Lacunit, kevés vagyok a Tyrael's-hez (is). Így már nem fogok halni, csak a dps ment le 200k alá :O Van még valami értelmes cuccon movement speed? :D

Gyuri27: Azért nem használok Inna gatyát (egyelőre), mert hiányzik az a 100 vit és 79 allres amit elbukok vele. Az örökjetit tudom tartani, az nem gond.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31477) Sirandrish válasza mikromanus (#31474) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha madárkaját eszik akkor nem csodálom hogy gyakran éhes :DDD

Hja a szín...az alkarom és a felkarom között nekem is van már vagy 350árnyalat különbség :DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31478) czpitti válasza mikromanus (#31469) üzenetére


czpitti
senior tag

HC azoknak is való akik megunták sc-t mert semmi kihívás nincs benne,mert könyökölve-ásítozva megy mp10-en 4-es partyban egyedül hogy történjen valami de semmi.Szóval van azért más alternatíva is valaki miért megy oda:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#31479) proci985 válasza mikromanus (#31474) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, egyik barátom még valamikor januárban vett egy 2sockos maxközelit amikor über mp10re gyúrtunk DH+barb kettőssel. nevettünk is, hogy valszeg maga a vért lassan többet ér, mint minden más a karin:).

Thrawn: :(. Mi fogy el?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31480) mikromanus válasza czpitti (#31478) üzenetére


mikromanus
veterán

Szado-mazo hajlamok kivetítése a bnetre? :DDD

Azért nincs kihívás SC-ben, mert túl merevek vagytok. Semmi olyat nem emésztetek meg (vagy van akinek nem megy), ami picit is eltér attól a 2 buildtől, amit kikiáltottatok "optimálisnak". HC-ben viszont egész más a helyzet. Ott rá vagytok az ilyesmire kényszerítve (bár ott épp a retro buildekre és nem az alacsony védelmesekre).Így meg "azta, de változatos és izgis". Ja, veszettül. Ha nem az lenne a build változatosság egyeseknek, hogy játék közben félkézzel söröznek, vagy inkább sorozatot néznek mellette, akkor nem lenne annyira unalmas, meg "nincs kihívás" jellegű az sem.
Persze gondolom te nyitott vagy minden muris buildre és skillre és nem csak sok ojróé' vagy goldé' összevásárolsz mindent, ami két halál után 'szar" és nem tetszik és mész vissza a korábbi sokórás karakter skill kombóhoz. Á, csak nem. Te sokkal tovább kitartasz egy-egy kaszt mellett. :D
HC ben is MP10 az alapelvárás infernon? ;]

edit: vagy azért unalmasabb az SC, mert már sok-sok óra benne van és kb ennyit bírt a játék az adott embernek. HC-ben amikor megunod hamar elhalsz. Így meg jön a szép új kezdet (szinte) tiszta lappal. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31481) Thrawn válasza proci985 (#31479) üzenetére


Thrawn
félisten

A HP, több vitet kell szereznem, kevés a bázis. Szóval vagy paragonozok, vagy veszek egy magasabb vites Immo chestet vagy craftolok valamit. De mit? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31482) Gyuri27 válasza Thrawn (#31476) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem meg az nem megy. Hiába nincs skill :)
Valami fura nekem a babádban. Nem tudnám megmondani mi. Minden cucc jó (szerintem). Még se állt össze.
Milyen mp-n mész?

Amd - Radeon - Ryzen

(#31483) proci985 válasza Thrawn (#31481) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ametisztet próbáltál a tyraelbe átmeneti megoldásként, hogy mennyire kevés a vit?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31484) Thrawn válasza Gyuri27 (#31482) üzenetére


Thrawn
félisten

Örökjetihez furyt kell elhasználni minél többet (25-öt 1 mp-nyi Berserk-hosszabbításhoz), az elhasználtat meg gyorsan vissza kell termelni, hogy megint el lehessen költeni. Sok AS és sok chc kell hozzá, meg leginkább két egykezes fegyver. Skornnal nehéz fenntartani, de a Sprint a sok kis tornádóval megoldja ezt a gondot. Nem használok Sprintet ezért olykor megesik, hogy lejár a Berserk, mert nem találok időben mobot a környéken akit elkezdhetek csépelni.

szerk: Itt az egyik komám, ő fenn tudja tartani és szintén Skornnal nyomja.

MP8-on megyek mindig.

proci985: Nem próbáltam, de így hasraütve azt mondanám, hogy lehet megoldja a vit problémám, de cserébe a dps is maradna kb ugyanannyi mint volt. Szóval előbbre nem jutnék vele.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31485) Gorneck válasza Gyick (#31467) üzenetére


Gorneck
titán

Amivel távolról lődözöl, de az nem túl hatékony... :D Acid Rain pl....kell hozzá DPS, meg tankok (petek)...meg sok sok manaregen...

Gorneck#1239

(#31486) Gorneck válasza Thrawn (#31476) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs... :(

Gorneck#1239

(#31487) Jazz válasza mikromanus (#31480) üzenetére


Jazz
veterán

Nem "kikiáltottak" optimálisnak, hanem tényleg a legjobb, optimális. Innentől kezdve miért szivassa magát az ember rosszabb build-el, főleg ha még be sem jön az illetőnek. Saját magától is mindenki erre a következtetésre jut nagy átlagban. Szubjektíve persze egyénenként változhat a legjobbról alkotott fogalom.

A hc abból a szempontból tényleg izgalmas hogy ott lebeg minden pillanatban a végleges halál lehetősége a fejed felett. Persze ennek vannak hátulütői is (nem az elhalálozásra gondoltam), amitől meg túlzottan is a biztonságra építő, care-bear lesz a játék.

Ahány ember annyiféle módon játszák a dio-t. Neked örömet okoznak a muris build-ek, másnak nem.:)

Személyszerint nekem feküdne a hc, de addíg amíg rajtam kívül álló okok miatt bármikor elhalálozhatok, értelmetlenné teszik a játékot. Net szakadás, szerver lagg, fps crash....stb. Atom stabil nettel, tökéletes engine-el, hibátlan szerver támogatással még jó is lenne.

free your mind

(#31488) czpitti válasza mikromanus (#31480) üzenetére


czpitti
senior tag

Sokmindent kipróbáltam én ott:) Nekem tökmindegy hogy a gearem 20bil+ vagy éppen1 bil az egész,ha tetszik akkor megyek vele.Nem vagyok sznob.Mennéztem én mindent de nem jött be semmi a monkon kívül igazán.DH-ban lesz MAJD fantázia ha végre csinálnak vele valamit.Nem a sok óra a baj hanem inkább az hogy semmi cél nincs.HC-ban egy cél van: maradj életben.Na ezt nevezem kihívásnak :DDD Ahogy néztem az ottani cuccokat mp10 kb öngyilok. ( persze hogy megpróbálom hehehe )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#31489) mikromanus válasza Jazz (#31487) üzenetére


mikromanus
veterán

A d3 egy játék, ami arra van, hogy jól érezd magad. Az sc ezekkel az "optimális" buildekkel dögunalom sokak szerint (ez volt jelenleg a felvetett téma). Ugye érzed az ellentmondást? Veszettül nem az a lényeg, hogy egy build mennyire "hatékony", mennyire gyorsan öl, hanem hogy szórakozol közben vagy sem. Ha valami mellett sorozatot nézel, vagy olvasgatsz az nem optimális, hanem kidobott pénz az ablakon (a szabadidődet beáldoztad a nagy büdös unalomra. Nincs ennél nagyobb veszteség). Szóval ha "unalmas", "nincs kihívás", meg "közben sorozatot nézek", akkor az nem optimális.

edit: persze lehet van olyan akinek az időegység alatt leölt maximális szörnyszám, vayg a maximális xp jelenti az "optimálist", de tényleg ez a legfontosabb egy játékban?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31490) killerjohn válasza czpitti (#31488) üzenetére


killerjohn
addikt

haverom HC-ban a world top #1 (hmm, asszem pár napja már csak #2) DPS wizard, ő egész jól el van partyban MP10-en :) (archon) Persze hogy kihívás csak HC-ban van, de amíg 2 hónap (valakinek 1 év) munkáját egy szerver-oldali DC megb@ssza és körbehugyozza, addig én be nem teszem oda még egyszer a lábam...

[ Szerkesztve ]

(#31491) Gorneck válasza mikromanus (#31480) üzenetére


Gorneck
titán

Annak mi köze a buildnek, hogy unsz e egy játékot vagy senem? Gondolom a Te geared se a szomszédba leszedett meggy árából lett, hanem igyekeztél kifarmolni/kiügyeskedni a játékból, ahogy pl tették itt páran...szal azé nyomtad a köröket azé farmoltál, hogy legyen vmi a karidon ami neked megfelel...amit gondolom nem olyan builddel tettél ami szórakoztató, hanem haladós...kiteos futi barbi ugye...

Én pont uazzal a builddel megyek HCn, mint SCn... :D

Azt meg tessék megérteni, hogy HC nem azé jobb SCnél, me' kibaszott nagy kihívás van benne, van némi persze, de a lényege, hogy a cuccoknak lehet örülni és nem azzal kell elcsapnod az időt, hogy bújod a netet oszt kopipaszte mód muribuildekkel szórakoztatod magad....
Persze ez is uncsi egy idő után...de még mindig szórakoztatóbb, mint a nagy bűdös lófaszért menni napi szinten, vagy semmit érő buildekkel csapjam el az időt esténként...

Gorneck#1239

(#31492) mikromanus válasza Gorneck (#31491) üzenetére


mikromanus
veterán

"Annak mi köze a buildnek, hogy unsz e egy játékot vagy senem? "
Ahhoz van köze, hogy ha a kevésbé "hatékony" buildekbe is bele-bekekóstolsz, akkor már a lehetőségek számossága miatt is kevsésbé egysíkú a játék. Teljesen ugyanazt nyomatni sok-sok(száz) órán keresztül azért mindenképp unalmas lesz idővel. Mondjuk te meg a Tyúktolvaj épp hogy nem volt ilyen statikus/rögzítes buildes volt sokáig. Mondtad is, hogy az a meglepetés a többieknek milyen agyament/soselátott újabb skillt látnak a WD-dtől aznap este :DD
Most meg lehet a build azonos, de az egyik kétkezes fegyveres, a másik csirkenyomorgató bicska-mojo kombó. Az elődje meg mással halt a HC karidnak. VAgy csak törölted a loctusosat?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31493) Gorneck válasza mikromanus (#31492) üzenetére


Gorneck
titán

Ez szép is jó is, de egy olyan játékról beszélünk amiben nem vagy hatékony, akkor a karid sose lesz úgymond élvezhető...nekem se azé lett lehetőségem normális gearre, mert félig meddig broken buildekkel mentem...
Viszont ha már felhoztad a tyúktolvajt annak a hatékonysága nem esett vissza, hogy vittem 1-2 másik skillt...hisz az alapok nem változtak...vagyis macis build...

Első karim facca bugba halt meg és LOH-ra volt berendezkedve (gold hiányába)...a mostanim meg már full zuniba tolja és LSsel...
Az, hogy mi van a kezébe nem számít, hisz buildről beszéltünk...SC-re is volt sokáig egy Skornom...de a DPS-em miatt nem kellett tovább lassítani a karit...
Ugye a WD addig él míg van mana, ha kifogy, akkor baj van...HCn erre azé odafigyeltem, illetve egy rendes mojo+vmi sokkal drágább, mint egy skorn amit kb kutya se vesz...
Szal az a WD igen csak félig volt kész...

Gorneck#1239

(#31494) Rossi


Rossi
addikt

200M-ból kicsit gatyába ráztam a monkomat, most néztem, még csak 56 órám van benne...

Mpl6 kényelmesen megy vele.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#31495) inopig


inopig
csendes tag

Hello. Meddig tart kb felfejlődni 60-as szintre?

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#31496) radi8tor válasza inopig (#31495) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hellfire ringgel, Cain settel 4-es partyban másfél óra max.

⭐ Stella

(#31497) inopig válasza radi8tor (#31496) üzenetére


inopig
csendes tag

Oh rendben és akinek ez nincs meg 30-as szintől meddig tartana?

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#31498) radi8tor válasza inopig (#31497) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyedül? 10 óra talán.

⭐ Stella

(#31499) inopig válasza radi8tor (#31498) üzenetére


inopig
csendes tag

1 barátommal tolom úgy?

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#31500) Jazz válasza czpitti (#31488) üzenetére


Jazz
veterán

Én ezért nem siettetem a paragon 100-at. Amíg nincs meg, mint cél, "mindig ott van".
A skorn-os harangozástól kezdve sok mindent kipróbáltam, a combination-től is egy ideig ódzkodtam, de egyszer kipróbáltam, és....woá.
Azt nem tudom, hogy a játék legdrágábban építhető kariját érdemes-e hc-n elindítani, meglátjuk.;)

(#31489) mikromanus:
Ugye te is érzed az ellentmondást a szövegben. Mitől szórakoztatóbb egy jégesőt eregető wizard egy meteort cast-olónál, vagy egy twisert cast-olónál? Azért mert sokkal eredménytelenebb, kevésbé hatékony, lassabban ölsz, és sokkal nehezebb életben maradni vele?
Ennyi erővel csak low-end gear-el kell menni optimális build-ben, így még gold-ot is spórolsz, és ugyan úgy szívhatsz. Vagy csak szimplán lepakolsz néhány itemet magadról és megint ugyan ott vagy. :)

A monk-al pl. egyáltalán nem unalmas a játék. Legalább is az én szintemen. (igaz nekem mindig ott van az el nem ért para100, remélem ez örökre így is marad)
Mp10 azért még kihívás, messze nem alszok mellette, figyelni kell a 3sec-enként spam-elendő buffokra...stb.
Játszható, haladós, de azért figyelni is kell. 600k ehp, de akkor se állhatsz bele 3 sentry tövébe plagued molten desec pocsojában.
Azt tudom hogy egy bari nagyon OP ilyen szempontból. De egy tankosabb archon is unalmas. Jobb klikk aztán minden megborul. Ennek megint mi értelme.:D
A monk meg ideális, mert nem csak figyelni kell a játékra, de egyben erős is, sőt, élvezed a hatékonyságát. És az azért fontos, hogy egy bmw-ből ne egy trabiba ülj át (akármilyen izgalmas 80km/h fölött száguldani vele), hanem legalább egy audiba.

Ezek a build-ekkel való játszadozások is csak ideig-óráig tartanak.
Ez igaz, a játék szórakoztatásra hivatott. Vagy még sem? Itt az IT korában egy kicsit megváltoztak a játékról alkotott fogalmak. Pl. a facebook farmwill az egy játék? vagy függő robot munka hosszú órákon át, virtuális kert kapálás, macska ültetés, meg ki tudja még mi.
A diablo játék amíg a meg van a tárgyvadászat varázsa, ami belátható időközökben azért eredménnyel kecsegtet, fenntartva az izgalmat, érdeklődést. Idővel ez meg elveszik ugye, (amíg meg nem újítják egy itemizációs patch-el pl.), akkor keresnek más célt a játékosok, pl. robotolnak tovább de farm címén, mert 3000-ből nem jött össze a gosu amu, majd talán 10k-ból. Legalább ez is egy cél. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.