Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Sirandrish válasza mikromanus (#2795) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom mivel "magadat ütöd" úgymond így olyan DMG-t kapsz vissza mint amilyennel csápolsz..

És biztos hogy számít a resist...ahogy a DEF is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2802) Gorneck válasza vendingo (#2796) üzenetére


Gorneck
titán

Jajjj de ismerős a build... :D Manitou bevált?

Gorneck#1239

(#2803) kokov válasza mikromanus (#2784) üzenetére


kokov
tag

Nekem ahhoz hogy tetszen nem kell, hogy milliószám megvegyék a vonatkozó játékot. Akár "bukta" is lehet, mert ezt a diablot egy alapjátékkal meg lehet verni játékélményben szerintem. Nem kell hozzá óriási áttörés. Ha százezer elkel a konkurensből, ergó bukta akkor már egy szerver tuti lesz, ahová az offline felépített kariddal fel tudsz menni, tehát lesz élet a multi részében is. Max ha messze van fizikailag, akkor a ping miatt szívok, de százezer eladott példány után már lesz online ember a multiban is, az a százezer meg globalshipping lótúró. Egy meggyőző ingame videó a youtube-on többet hoz állítom. Olyan nagy marketing meg hírnév tuti nem kell hozzá. Apropó pont az az egyik leggyakoribb kritika a játékkal szemben, hogy egyáltalán nem érződik rajta, hogy ennyien megvásárolták. Én se érzem, szerintetek érezhető? A közösségi moduljait szídták sokan a legelején, hogy nincs külön országra, nyelvre privát csatorna a csetben és így körülményes megtalálniuk egymást a HC gamereknek stb.
Kicsit az az érzésem van, hogy rengeteg humán erőforrást elvisz a Blizznél az AH kézbentartása és üzemeltetése és amire kéne arra meg nem marad.

(#2787) Zan

Lehet, de van egy egészséges fejlődés minden játékban. A D2 idején még elég volt ha végigmehettem egy aszfaltcsíkon, most meg már komplett város van, kerettörténet, külön küldetések meg a jóég tudja még mi egy autós játék címén, lásd GTA4 meg a többi. Az ember megszokta, hogy egyre többet kap, mert fejlődik az iparág. Olyan sokáig fejlesztették, hogy azt hittem, hogy kiböjtöljük, de ha megjelenik akkor aztán... most meg nem azon gondolkodom, hogy mennyi mindennel több, hanem azon, hogy ha az AH-t leveszem, akkor van e ebben a részben egyáltalán annyi, mint az előzőben volt a kieggel. A grafikát feljavították egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#2804) Zan


Zan
aktív tag

Hát emberek, én tényleg nem vagyok a pay-to-win híve, de ezt 8 €-ért nem hagyhattam ott:

Gondoltam meglesem, hogy mennyi a Blackthrone's getya RMAH-ban. Látom, hogy 5-6 €-ért 300+ LoH-osak vannak csak, 90 vittel, armor sehol, all res sehol. Erre frissítek egyet és ott van ez..! 1d 11h..! Egyből csekk, hogy hasonlóak mennyiért vannak fent...60 eur...! Szerintem ilyen gyorsan még nem gondoltam át, hogy megvegyek valamit:)! Egyből Buyout! Még ha nem is tudom eladni sokkal többért, akkor is egy elég jó darab szerintem. AEnnyit meg úgy is ki szedtem már a gameből.

Minél jobb, annál jobb!

(#2805) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Szeretném bemutatni nektek a hibrid Rare/Magic gyűrűmet. Tegnap kaptam ACT3-ban. Megörültem az ilvl 62-nek, alig vártam hogy kibontsam, hátha! Mikor megláttam azt hittem lefordulok a székről, annyira nevettem. A vendor is azt mondta csak akkor veszi át, ha fizetek neki. Marad a ládikámban. Ez egy örök emlék marad számomra. :D

[ Szerkesztve ]

(#2806) mikromanus válasza kokov (#2803) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, neked biztos jó lenne az is. Akár ingyé' is, mert ha nincs ami visszatartsa a jónépet, akkro biza' megkisérti a sötét oldal. Abból meg a fejlesztőnek/kiadónak semmi haszna. Mivel a PC-s játékokat törik ezerrel, ezért olyan megoldást keresnek amivel nem lesz veszteséges egy-egy játékkiadás. Erre meg itt van élő és működő példának a Diablo (és a Starcraft). Miért térnének el ettől a modelltől annyira, hogy önálló offline tartalmat adjanak, vagy olyan verziót ainél minden a saját gépeden csücsül? Mondjuk egy alap offline játék, erős online tartalom és valami ladderféleség szerintem hasonló stílusú játéknál működőképes lehetne. Időszakonként meg lehetne tisztítani a terepet a korábbi hibák termékeitől, mindenki tiszta lappal indulna, így jobban vonzaná az új belépőket is, lenne kis verseny és persze pörögne az üzlet. Legalább új ladder elején :D Meg a ladder zárásokkal tervezhetőek lennének a változások.

++
Az offline karakter online használata meg jobb helyeken erőteljesen ellenjavalt. Az offline profilok olyan szépen "szerkeszthetőek". Semmi szükség rá egy online játékban.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2807) vendingo válasza Gorneck (#2802) üzenetére


vendingo
veterán

Mindig ezt a buildot használtam, csak váltogatom az acidot, meg a macikat.
A manitou-t tőled lestem, most tesztelgetem, de szerintem nem nagy eresztés.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2808) Mr.Csizmás válasza Pekkk (#2805) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi ezzel a gond? max 6 stat lehet asszem, a minimális nincs meghatározva :DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2809) Sirandrish válasza Pekkk (#2805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Socketes...bármelyik karakterre felteheted...mi a probléma? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2810) ProEvoFan válasza kokov (#2752) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem mindenki tudta hogy ez nem MMO lesz.Nem is lehet az, hiszen ez Diablo, ami felülnézetes hack "n" slash.A készítők ki is jelentették; nem lesz MMO, még hasonlítani sem fog hozzá!A multi is csak azért van benne, hogy egyszerre játsz három másik haverral.Nincs jelentősége a tanklásnak sem, mert nem lehet benne tankolni.Ezt is mondta a Blizzard.
Szerintem az a buta, aki a WOWhoz és társaihoz akarja hasonlítani ezt a játékot.
Bírom ezt a játékos szám csökkenés dumát.Honnan veszitek ezt?Xfire kuka, rosszabb mint egy politikai kutató intézet...
AH azért állt be, mert tesco gearel is lehet játszani infernon.Meg kevés az új játékos, igaz, 10 millió eladott példány után nehéz növelni a játékos bázist.

[ Szerkesztve ]

(#2811) szallasi007


szallasi007
őstag

1.0.5.os peccs utan megint porogni fog ugyis AH, mert a tesco gearesek nem tudnak majd 10es levelen jatszani egyedul hogy jobb cucc essen neki is - szerintem.
szoval most max kivarnak a pro-k, a tescosok meg az olcsobb cuccokat ugyis megveszik - szerintem

egyebkent is Csak egy Norisz maradhat!!!

[ Szerkesztve ]

(#2812) radi8tor válasza szallasi007 (#2811) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra a 3 féle ékszerre gondolsz, ami erősebb lesz 1.0.5 után vagy tudsz másról is?

⭐ Stella

(#2813) Gyuri27 válasza szallasi007 (#2811) üzenetére


Gyuri27
félisten

A drop kiszámithatatlan. Lehet lvl 5-n fogja megérni farmolni. Mert ott lehet haladni és ott már jó itemeket dobál pl. Szóval várjuk meg az 1.0.5-t. Akkor ráérünk spekulálni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2814) mikromanus válasza szallasi007 (#2811) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem is nagyon kell 10-es szinten játszani. Az olyan macerának tűnik. :DD

Mellesleg apróbb módosítások vannak a PTR-en. Lehet sasolni a bluepostot vagy a diablo3.hu-t

Edit
"•The chance for Legendary and set items to drop has been doubled"
Banyek. Eddig nem volt többszöröse a normálnak? :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2815) szallasi007 válasza radi8tor (#2812) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem ugy tunik minden peccs utan tortenik valami fele stat noveles minden itemen (legendek, setek, rare-ek) ebbol gondolom hogy most is lesz, de ha nem akkor majd jon a nyavizas hogy de nehez de sok hp-ja van a moboknak stb. es kov peccsben megoldjak - szerintem

Gyuri27: csak nyugtatni akartam azokat akik mar nem remenykednek az ah fellangolasban

mikromanus: olvasom, nezem ahogy csak tudom, bar blueprintet nem szoktam, csak dio-hunt

[ Szerkesztve ]

(#2816) Mr.Csizmás válasza szallasi007 (#2815) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg új gemeket is behozhatnának, hiányzik a kék és a fehér pl. ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2817) szallasi007 válasza Mr.Csizmás (#2816) üzenetére


szallasi007
őstag

Mekkora lenne, minden szemetet szednel, mert mindig mas neveken potyogna, de nem gem lenne hanem charm !! :D:D:D

(#2818) F-ECT$ válasza Zan (#2804) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép darab, mondjuk all res ezen sincs (vagyis kapsz 9-et az int miatt), de vit, armor, loh szép rajta.

Dive ever, work never.

(#2819) Pekkk válasza Mr.Csizmás (#2816) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Ezzel egyet értek én is, sőt ha pajzsba rakod akkor resit adjon úgy mint d2-be. Ez nagyon hiányzik.

(#2820) Gorneck válasza vendingo (#2807) üzenetére


Gorneck
titán

A sok szar skill közt jobb nagyon nincs. Magas dps-sel és mióta átpakoltam egérre (egyik oldalsó gombra) ott van a fejem felett kb nonstopp...
Hasznos, mert az innen onnan csellengő mobokat csapkodja elég jó kis sebzéssel. Egyszerre két skillel is tudom osztani az elitet ha az pl refis és nem akarom magam kinyírni esetleg egy kis manaregen kell...aztán jönnek a macik. Tömegbe sw+sh után szépen eltakarítja az aprólékot míg én ládikákat nyitogatok vagy gangolok tovább.
Partyba is teljesen oké...ollan mintha egy miniDH ülne a fejemen... :D

Én nagyon megkedveltem. Pedig eléggé haszontalannak tartottam (csapattárs javaslatára tettem be és eddig nem bántam meg), ha lenne jobb, akkor használnám. Ezt és a sacrifice-t használom...mikor mit, macik már állandó társak ismét.

Gorneck#1239

(#2821) mikromanus válasza Mr.Csizmás (#2816) üzenetére


mikromanus
veterán

Igaz. Épp a gyémántot kihagyni. Hát ez bizony elég gáz. Meg a zafír is elég "fő" drágakő. Majd a 1.99 patchben... ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2822) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#2821) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak a színekre gondolok, ha már "alapszínek", akkor zöld, sárga, piros, lila, legyen kék, fehér, esetleg rózsaszín ;]

szerk.: vagy krvaritka droppal fekete, obszidián....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2823) szallasi007 válasza Mr.Csizmás (#2822) üzenetére


szallasi007
őstag

es milyen jol lehetne latni :C

(#2824) mpierre válasza Mr.Csizmás (#2822) üzenetére


mpierre
veterán

És az mihez adna pluszt...? ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2825) szallasi007 válasza mpierre (#2824) üzenetére


szallasi007
őstag

a fekete, arra hogy nagyon gonosz vagy (pvpben) es hogy jobb ha most futsz!!!

(#2826) Mr.Csizmás válasza mpierre (#2824) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehetne valami egyedi, hogy nem lehetne nagyobbat faragni belőle, vagy socketben maradós lenne, vagy life stealt adna, vagy valami más kocsog skillt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2827) mikromanus


mikromanus
veterán

Volt egy ilyen kék benyögés is:
"Good news! We’re reducing the character copy cooldown for the #D3PTR from 7 days to 3 days: "

Aki elbökte a másolást, annak nem kell egy hetet görcsölnie most már. Ettől még nem megyek PTR-re, de van akinek ez hasznos lehet... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2828) radi8tor válasza mikromanus (#2827) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én jövő héten szerintem felnézek és kifosztom AH-t :DD

⭐ Stella

(#2829) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#2827) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a bajszos alkesz örülni fog neki... :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2830) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#2339) üzenetére


F-ECT$
titán

Továbbra is több helyen olvasom, hogy 3-4-5-ös szinten terveznek majd menni, a kérdésem: miért? Arányaiban többel nő a mobok hp-ja, mint amennyi bónusz xp-t adnak. Vagy az MF/GF bónusz miatt tervezik az emberek ezt?

Más: ugye továbbra sincs MPL-hez kötve az Infernal Machine cuccok esése? Van már rá infó, hogy kb mennyi idő összerakni 1 gyűrűt?

Dive ever, work never.

(#2831) radi8tor válasza F-ECT$ (#2830) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs kötve, de 5-ös valorral sem esik minden alkalommal.

⭐ Stella

(#2832) mikromanus válasza F-ECT$ (#2830) üzenetére


mikromanus
veterán

MP10-nél állítólag 100%, hogy esik kulcs (5 NV mellett). Nem tudom mennyire igaz.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2833) mcsabee válasza F-ECT$ (#2830) üzenetére


mcsabee
senior tag

Egyértelműen az MF/GF bónusz miatt akarnak magasabb MPL-en játszani a népek. Csak ugye majd élesben derül ki, ha fel lesz lőve a végleges patch, hogy pontosan ki hol fogja bírni.

Én mindenesetre biztos egy időre visszaköltözök Act 1-be, mert már baromira unom Act 3-at ^^.

Stay a while and listen...

(#2834) F-ECT$ válasza mcsabee (#2833) üzenetére


F-ECT$
titán

Értem én, de +50 MF-ért nem éri meg 2x annyi ideig ütni a mobokat szvsz.

Egyébként én is megyek vissza a1-be, ott már rég jártam.

Dive ever, work never.

(#2835) mikromanus válasza F-ECT$ (#2834) üzenetére


mikromanus
veterán

5 MP-n 125 GF/MF van és kb 60% XP bonusz

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2836) F-ECT$ válasza mikromanus (#2835) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor számoljunk (a mobok hp-ját a diablo3.hu-ról lestem):
0-s szint: 35k hp, 75 MF/GF (csak az 5 NV-t veszem ide a cuccokat és a para lvl-t nem), alap, azaz 100%-os xp

1-es szint (minimum ezen érdemes farmolni, hogy minden mob lvl63-as legyen): 123k hp, 100 MF/GF, 110% xp

5-ös szint: 554k hp, 200 MF/GF, 160% xp

Tehát az 1-es szinthez képest az 5-ös szinten több, mint 4x annyi hp-t kell leverni, cserébe az MF/GF csak 2x annyi, az xp meg csak 1.5x annyi. Megéri?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2837) mikromanus


mikromanus
veterán

Biztos volt hasonló már, de azért...
Pár bossnál megnézték, hogy jelenleg mennyi a HP növekmény MP-enként.
Ghom's HP:

Live (1.0.4) = 7,776,501
MP0 = 4,025,029
MP1 = 6,037,544
MP2 = 9,056,316
MP3 = 13,131,658
MP4 = 18,384,322
MP5 = 24,818,832
MP6 = 33,505,424
MP7 = 43,557,052
MP8 = 56,624,168
MP9 = 73,611,416
MP10 = 128,800,936

Diablo's HP:

Live (1.0.4) = 14,806,440
MP0 = 8,050,058
MP1 = 12,075,088
MP2 = 18,112,632
MP3 = 26,263,316
MP4 = 36,768,644
MP5 = 49,637,644
MP6 = 67,010,848
MP7 = 87,114,104
MP8 = 113,248,336
MP9 = 147,222,832
MP10 = 257,601,872

The Skeleton King HP:

Live (1.0.4) = 2,676,737
MP0 = 2,638,195
MP1 = 9,056,317
MP2 = 13,584,475
MP3 = 19,697,490
MP4 = 27,576,486
MP5 = 37,228,252
MP6 = 50,258,140
MP7 = 65,335,588
MP8 = 84,936,264
MP9 = 110,417,136
MP10 = Unknown (PTR Went Down)

Ez alapján HP ügyileg a mostani HP MP 1 és 2 közt van valahol...

Meg van kis összesítő is mennyi a növekmény:

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2838) PunkZoli válasza mikromanus (#2837) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

sebzésükről tudni valamit?

(#2839) mpierre


mpierre
veterán

Ez a pecs a hc játékmenetbe is behozza ezt az MP dolgot?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2840) grex4 válasza mikromanus (#2837) üzenetére


grex4
aktív tag

Monkommal 10es diablot csak 3órát kell ütnöm :)

üdv

(#2841) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ezigen... :Y

Véleményem szubjektív...

(#2842) mikromanus válasza grex4 (#2840) üzenetére


mikromanus
veterán

Már ha folyamatosan tudod püfölni, vagy belekalkuláltad a helyezkedést is? :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2843) Dadan01 válasza mikromanus (#2832) üzenetére


Dadan01
senior tag

Nem igaz.

(#2844) vhunor


vhunor
őstag

Kb. ennyit tudok jelenleg max. kihozni WotB nélkül. Resistek 800-1000 között kiáltással, hp 40k.

(#2845) grex4 válasza mikromanus (#2842) üzenetére


grex4
aktív tag

Áh az nincs benne de a blade storm 60%ával kb még ennyi marad :-D

üdv

(#2846) Huma válasza Szasinka (#2760) üzenetére


Huma
addikt

Én pont ugyanezt tapasztaltam. Amikor huzamosabb ideig játszok akkor nem találok semmit. Amikor meg kihagyok heteket, hónapokat akkor esnek a jó cuccok. Olyan mintha a blizz figyelné hogy ki mennyit játszik és akiről úgy tűnik, hogy már hanyagolja a játékot azt a jó droppal próbálná visszacsábítani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2847) Agro válasza F-ECT$ (#2836) üzenetére


Agro
senior tag

Megéri,

Jelenleg 40-60k között mozog a base dmg-em. Tehát ha nem critelnék egy darabot se a jelenlegi act1-et akkor is végig vinném, ha csak egy kézzel nyomkodnék 2 skillt. Ha 4-szer több lesz a HP-juk akkor kapom kb a mostani a3 szintet csak több az XP/MF/GF. MPL1-en felesleges tolnom, mert még MPL2-3-on is majdnem 1hit minden ha critelek crit nélkül is maximum 3 hit a legerősebb trash mob. Tehát MPL1-2-3 között számomra meg sokak számára semmi érezhető különbség nem lenne haladási sebességben, max ha van MS rajtuk.

Én pl Publicban act1-ben ugyan olyan gyorsan tudok haladni 4 player melett mintha egyedül mennék singleben.

(#2848) Sirandrish válasza hackeeeee (#2841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem gyenge :N

vhunor Hjaj mit tettél szegény Mikromanussal?
Most addig nem fog tudni nyugodtan aludni amíg le nem nyom...félő hogy addigra 10K HP-ja sem marad ;]

Most már nyugodtan mehetsz Border2-zni :K :R

grex4 Dehát dobna 3 58as kéket...nebazzmámeg hogy nem éri meg :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2849) F-ECT$ válasza Agro (#2847) üzenetére


F-ECT$
titán

Igaz. 2-3 ezek szerint még megéri, de az 5 már lehet, hogy nem.

Dive ever, work never.

(#2850) kokov válasza hackeeeee (#2841) üzenetére


kokov
tag

Ezeket számgéppel végigegerészni hogy van türelmük... vagy be vannak közbe tépve, vagy én nemtom hogy van hozzá türelmük, de ha kész, akkor kezdheti a következőt gondolom...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.