Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) Mr.Csizmás válasza Hun'reeth (#2090) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pár misit megérnek maxos gem könyvecskék.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2102) Gorneck válasza vhunor (#2093) üzenetére


Gorneck
titán

Volt az is, de eladtam... :( Ha tom, akkor odaadtam volna... :)

Gorneck#1239

(#2103) userxy


userxy
őstag

Na ránéztem kíváncsiságból ptr szeróra. Barbárommal inf act 3 sima liba. Kb ugyanolyan nehéség a mosatni inferno mint a patch utáni monster lvl 5. MOnster lvl 8 is ölhető meghalni ott se lehet nagyon.
De olyan sok hpjuk van már, hogy oda a dpsem már kevés volt sokáig kell ölni nagyon a pakkokat és nem tul termelékeny.

(#2104) sith7 válasza userxy (#2103) üzenetére


sith7
nagyúr

Majd veszel még drágább gear -t, és akkor mennyi fog, és újra pörögni fog az AH / RMAH; mivel aki eddig király volt, most már lvl 8 - on is az akar lenni ... ;)

(#2105) userxy válasza sith7 (#2104) üzenetére


userxy
őstag

egyenlőre szerintem én meghagyom a nagyoknak :D a mplvl magas szinteket.

Arra leszek kíváncsi, hogy melyik szintet éri meg majd farmolni, hogy jobb cuccok is essenek meg gördülékenyen haladni is lehessen.

Kis mf-t beáldozni a gyorsabb haladás oltárán.

Ha jól sejtem akkor a legjobb cuccok is kieshetnek alacsonyabb mplvl szinteken is csak kevesebb eséllyel.

(#2106) Agro válasza userxy (#2103) üzenetére


Agro
senior tag

Act2 ML10-en 4 emberrel? Ezt le tudnád csekkolni?

(#2107) rol33 válasza userxy (#2103) üzenetére


rol33
aktív tag

amúgy mintha valahol olvastam volna, hogy most jön majd a DPS korszak ;]

®

(#2108) radi8tor válasza sith7 (#2104) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pont ez a cél, hogy fogyjon a gold. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2109) Thrawn


Thrawn
félisten

Az normális, hogy ha elindítom a PTR-t, beállítom a felbontást, stb, akkor elcseszi a sima játék beállításait? Sőt, a bevezető videót is állandóan meg kell néznem...

szerk: PTR-be jelentkezve Error12...
This Battle.net account does not have a Diablo III attached to it.

Na elmennek ám oda ahova én gondolom :W

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2110) drk88 válasza Thrawn (#2109) üzenetére


drk88
senior tag

ugyan oda menti, szóval igen :)

(#2111) Gorneck válasza rol33 (#2107) üzenetére


Gorneck
titán

Juhhéééé... :)

Gorneck#1239

(#2112) Thrawn válasza drk88 (#2110) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehúzatnak vele fél nap alatt nyóc'gigát és nem fér el a saját könyvtárában a beállításaival? Na neeee...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2113) szallasi007 válasza Dadan01 (#1886) üzenetére


szallasi007
őstag

szia, kirpobaltam a buildedet, most act3 farm run, ghom elotti 3 palya es utana azmoig kb 1 ora lett, igen vicces tortenet ez igy :D csak akkor halok ha nem tunik fel valami tocsa vagy a jedilezerbe ugrok bele, a breath of heaven 15%os dmg turboval most 65k dps van, kb loh sem kell mert mire elfogyna az eletem mindenki elolvad :D

megegyszer koszi az infot !

[ Szerkesztve ]

(#2114) sith7 válasza userxy (#2105) üzenetére


sith7
nagyúr

Meg kell találni az optimális szintet, amin gyorsan tudsz haladni, mégis az emelt szint miatt több xp - t kapsz, előbb tudsz felfejlődni

radi8tor1
Tudom, ez a Blizz - nek is jó, de a játékos is örül, mert új kihívás, drop, xp stb.

Ki van ez találva ... és akkor még mi lesz ha itt lesz a PVP ... hajaj ... akkor majd , hogy fog pörögni a gold, főleg, ha egy fight győzelemnek olyan értéke lesz ....
pl. a győztesnek dob a rendszer egy random legendary itemet ;) ... ami ugye lehet csak barmoknak , gyűjtőknek szánt verzió lesz, de megmozgatja a tömegeket, és kell a jobb gear :)

[ Szerkesztve ]

(#2115) Thrawn válasza Thrawn (#2112) üzenetére


Thrawn
félisten

Tele van a fórumuk ezzel az Error 12-vel. Megnyugodtam, hogy nem én bénázok...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2116) RockHaRD válasza userxy (#2103) üzenetére


RockHaRD
addikt

hogy engedett be? Fórumon is olvasom, hogy nem megy, és nálam sem megy... vagy vmi switching heros error, vagy disconnected from battle.net... azt írták, h állítsuk át login előtt franciára, és akkor megy. Megcsináltam, le is töltött még egy halom cuccot, aztán franciaként működött, de úgy nem akartam játszani. Angolul még mindig nem megy, de mostmár a franciára is hibát ír ki... ha meg be is engedett, a pénteken átmásolt accountom már nekem nem jó. Ha rányomok, hogy copy újra eu régióból, akkor meg szintén vmi error...

(#2117) radi8tor válasza Thrawn (#2115) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én azon gondolkodom, hogy eltávolítom az a... Csak foglalja a helyet a 40GB-os SSD-n.
Vicc az volt, amikor enUS klienst szedtem le véletlenül, majd eltávolítottam és törölte a fő játékot is. :W

⭐ Stella

(#2118) ooooobi válasza sith7 (#2114) üzenetére


ooooobi
senior tag

èn ugy tudom nem jär több xp magasabb szintért, csak az 1-59es szintü kariknak

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#2119) sith7 válasza ooooobi (#2118) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor miért éri meg kínlódni magasabb lvl szörnyekkel ? :F

(#2120) drk88 válasza radi8tor (#2117) üzenetére


drk88
senior tag

1. Start client
2. At log-in screen, go to "Options" (do not log in)
3. Go to "Account" tab
4. Under language selection dropdown menu, select "french"
5. At the prompt, restart the client
6. After the download completes, start client
7. Log in normally
8. Upon entering menu, type "/leave" to exit General Chat
9. Go back to "Options" and find the "Account" tab (third from top)
10. From the language selection dropdown menu, select the first language (English)
11. At the prompt, restart the client
12. Client will update, start client and log in normally

Nekem így jó lett.

Monster levelről ennyit találtam:

"monster levels will remain the same and you won't get any of the scaling XP/GF/MF boosts"

[ Szerkesztve ]

(#2121) RockHaRD válasza ooooobi (#2118) üzenetére


RockHaRD
addikt

rosszul tudod... monster level 10-en 150% xp van... elég megnézni a karakterlapot. Arra jön még a valor, a paragon level + a kő a sityakban, szal igencsak megéri

(#2122) F-ECT$ válasza sith7 (#2119) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert magasabb lesz a GF/MF.

Egyébként még változhat a dolog, ezt van ptr is.

Dive ever, work never.

(#2123) RockHaRD válasza drk88 (#2120) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez most nekem is megoldotta a bejelentkezési problémát, csak a hero másolás nem működik..

error 395000 :(((

letöröltem a hőseimet, ami ott volt, hátha, de utána sem jó, szal legalább mostmár semmilyen herom nincs :D

bár a monkomat vissza tudtam hozni ... (lvl24 :o)

[ Szerkesztve ]

(#2124) Hun'reeth válasza vhunor (#2093) üzenetére


Hun'reeth
őstag

3 misiért a tied a plan! :D

(#2101) Mr.Csizmás: valóban! 14 milla volt tegnap a legjobb amethyst de elárulom az előállítása asszem 18,5 milla és akkor nem számoltam, hogy kell hozzá többszáz könyv.
(számolj utána és meglátod) ;]

ha jól emlékszem 243 db kell a Flawless square utáni(!) verzióból - ami már nem esik droppba - egyetlen darab maxos kőhöz

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2125) radi8tor válasza RockHaRD (#2123) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Éles játékból törölted? :Y

⭐ Stella

(#2126) Mr.Csizmás válasza Hun'reeth (#2124) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt mondtam én is, hogy a plan könyvecskét add el pár milláért :D

G^zC^mp€r legalább pénzed maradt új cuccokat venni, vagy all-in?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2127) RockHaRD válasza radi8tor (#2125) üzenetére


RockHaRD
addikt

az azért beb.szna :D PTR-ből, mert nem tudtam copyzni az éles játékból, és gondoltam hátha az megoldja, de nem :(

(#2128) emre33


emre33
addikt

Hát, alábbi karakterem van, szerintem max 1-2 monster level-t max ha elbírok.

Sajna nem tudom mivel lehetne erősíteni, de 50-60.000 DSP kellene, és több Resistance.
Pénzem se sok, kezd kilátástalaná válni a dolog. Semmi értelmes nem esik:(

Barbárom

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2129) Thrawn válasza drk88 (#2120) üzenetére


Thrawn
félisten

Kicsit bővebben:

Step 1
Open normal 1.0.4 game client.
Change Region to Americas before logging.
Log into Americas
Create hero there.
Log out
Change region back to Europe.
Log in.
Exit 1.0.4 game client.
Open 1.0.5 PTR game client.
Log in.

At that point I started seeing the character create screen and then got DC'ed with another error code.
Fixed that too by typing random letters and pressing where "Create character" button is.
Now I have a character and am receiving errors 3005 and 3006 on a round-robin basis.
For this step 2 is the solution yet.

I did this and then this

Step 2
1. Start client (PTR)
2. At log-in screen, go to "Options" (do not log in)
3. Go to "Account" tab
4. Under language selection dropdown menu, select "German"
5. At the prompt, restart the client
6. After the download completes, start client
7. Log in normally to PTR
8. Upon entering menu, type "/leave" to exit General Chat
9. Go back to "Options" and find the "Account" tab (third from top)
10. From the language selection dropdown menu, select the first language (English)
11. At the prompt, restart the client
12. Client will update, start client and log in normally

Hozzáteszem azt, hogy nekem így sem működik!

Hagyom is a fenébe :(

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2130) mammutka válasza Thrawn (#2109) üzenetére


mammutka
tag

Igen, a resetelés általánosnak tűnik.

Mammutka#2227

(#2131) sith7 válasza F-ECT$ (#2122) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok :R

(#2132) userxy válasza RockHaRD (#2116) üzenetére


userxy
őstag

Délelőtt jáccogattam rajta 1 órácskát engem beengedett akkor.

(#2123) G^zC^mp€r Azt olvastam, hogy hetente csak egyszer lehet copyzni a karikat :D

[ Szerkesztve ]

(#2133) RockHaRD válasza userxy (#2132) üzenetére


RockHaRD
addikt

most már nekem is jó, csak a herot nem tudja lecopyzni, így meg semmi értelme :(((

(#2134) Thrawn


Thrawn
félisten

Változtattam jelszót, átjutottam az "Authenticating..." ponton, majd a karakterválasztó képernyőnél azonnali DC :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2135) Hun'reeth válasza Mr.Csizmás (#2126) üzenetére


Hun'reeth
őstag

jahh oks :) azon vagyok

(#2128) emre33: használd a Battle Rage-t mondjuk a földrengés helyett... azzal nagyon sokat dobhatsz a sebzésen, 50k környékére tornászhatod 2 kiáltással

az én barbim jóval gyenguszabb és ezzel tápolom 59k-ra a sebzést
[link]

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2136) radi8tor válasza Hun'reeth (#2135) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

50k környékére tornászhatod 2 kiáltással

Ööö, bocsi de egyszerre nem csak egy Battle Rage-et lehet használni? Vagy hogy értetted a 2 kiáltást?

⭐ Stella

(#2137) Sirandrish válasza radi8tor (#2136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dehogy...annyiszor ordibálsz ahányszor akarsz...
Persze csak 1 adja majd a bonust de kiabálni szabad :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2138) Hun'reeth válasza radi8tor (#2136) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Úgy, hogy első kiáltásra még nem megy maxra a sebzés de ha többször kiáltasz feljebb megy. Lehet a rúna hatása de így működik.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2139) mikromanus válasza emre33 (#2128) üzenetére


mikromanus
veterán

- chc és chd nem nagyon van. Fegyveren se. Az sokat tud damon dobni.
- többnyire agresszív skillezéssel nyomulsz (2 passzív), emellé pajzzsal. Nem épp szokványos. -- El kellene dönteni, hogy tank vagy sebzésközpontú karit akarsz. Ha sebzés a fő cél, akkor a duplafegyveres felállás jobb tud lenni (persze Sirandrish kivétel, de neki csak úgy potyognak a gosu legendaryk. Sok hasonlóan jó pajzs nem nagyon van. Főként nem költséghatékony szekcióban). Ha tank akarsz lenni, akkor a sebzés másodlagos, de jó erős túlélőcuccok és skillek kellenek. Csapatban hasznos tud lenni.

Cucckeresésnél a "főstatokat" erősebben figyelembe lehet venni. Itt az itemek főbb jellemzőjére gondolok. Mindegyik darabnak van 1-1 statpontja amiből nem 200 hanem 300 a plafon. Azoknál lehet jobbakat kifogni (belt és vállason erő, chest és paints a vita a "fő" stat). AH keresgélésben több kombót is érdemes kipróbálni. Néha 10-10 pontnyi átsorolás is olcsó itemeket fed fel :)

edit: épp nem rosszak a cuccaid se. Csak eléggé mf gearre hajaz. Az meg nem olcsó. Szerintem ha nem "véletlen épp rajta volt" kategória, akkor kis DPS -es karikon az MF luxus. Inkább sebzésnövelő jellemzők kellenének... De a te döntésed. (Azért a battle rage tényleg hasznos)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2140) Sirandrish válasza Hun'reeth (#2138) üzenetére


Sirandrish
legenda

? :U

Melyik runáról beszélsz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2141) radi8tor válasza Hun'reeth (#2138) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez butaság. :N

⭐ Stella

(#2142) mikromanus válasza Hun'reeth (#2138) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez nekem is új. Szerintem (is) benézted. Ilyen nincs ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2143) Coyot


Coyot
őstag

Nem olyan rossz ez a nagy ócsóság, 100k felett a dps :D [link]

Má' nem

(#2144) radi8tor válasza Coyot (#2143) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

23-as Paragon levelen már illik :D :C

⭐ Stella

(#2145) mikromanus válasza Coyot (#2143) üzenetére


mikromanus
veterán

DH-nak infernon illik, de így is gratula'! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2146) RockHaRD


RockHaRD
addikt

"Attempting to copy characters more than once per week will result in Error 395000."

óbazmeg :((( :W

(#2147) Coyot válasza radi8tor (#2144) üzenetére


Coyot
őstag

Köszike :DDD

Hát sajnos lootból semmire nem megyek, esténként meg nem nagyon van idő játszani, ezért örülök ennyire neki :D

mikromanus: thx :K

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#2148) ProEvoFan válasza rol33 (#2107) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De nem 25k hp társaságában :DDD

(#2149) szallasi007


szallasi007
őstag

altalanos kerdes: ha a public testbe jatszol es ott talalsz vmi besz@ros cuccot akkor azt az elesbe is at tudod tenni, illetve ha ott no a plvl-ed akkor az az elesben is valtozik vagy sem?
csak azert kerdem mert ha ezek hatassal vannak barmire is akkor beizzitom este, de ha nincs akkor nem eroltetem
(angol bill. rulez van sry)

(#2150) szallasi007 válasza Coyot (#2143) üzenetére


szallasi007
őstag

a main handben levo crossbowodra nekem azt irja hogy ketkezes a offhandben megis van egy quiver van. akkor ez most hogy is van?:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.