Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) mpierre válasza mikromanus (#3498) üzenetére


mpierre
veterán

Az. Eladhatatlan.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3502) radi8tor válasza mpierre (#3501) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki venne olyat? Pff.

;]

⭐ Stella

(#3503) Mr.Csizmás válasza Agro (#3500) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jegyezzem meg, a gta az átlag gamer számára egy végigrohanós durrbele vacak, mint a saint row. aki rászán időt, az rohadtsokat tud felfedezni benne, nemcsak poénokat, hanem filmes, zenés utalásokat is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3504) Kicsimix válasza pulcsi (#3495) üzenetére


Kicsimix
őstag

Witching Hour belted nincsen ingyér? Az sem baj ha egyszer használt (megjavíttatom).. Viszont allres kėne rá... : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3505) Hun'reeth válasza mikromanus (#3493) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Ejjnye-bejjnye... efelejtetted a dzsungelben rohangáló, egymás fejére álló kis krapekokat? A legidegesítőbb mobok voltak.

Erre mit mondjak. hogyan lehet érdemi vitát folytatni azzal aki személyeskedni kezd majd mikor ebből kicsit visszakap máris megsértődik.
A fordítóhaladnak adok akkor egy új verziót mert rosszul működik: nem látod a fától az erdőt

Egyébként nagyon becsülendő, hogy így felcsaptatok védőszentnek és véditek a mundér becsületét de talán azért szélmalomharc amit csináltok mert amire sok ember mutat rá, hogy nem jó az talán tényleg nem klappol. A nagy számok törvénye működik itt is.

(#3497) Sirandrish: nem volt szól dio2 vs 3 dologról abban az értelemben ahogy reagáltál rá.

Csupán annyi, hogy a 3 nem nyújt annyival többet a 2-nél mint kéne a JÁTÉK szintjén.
Nem méltó utódja a sorozatnak véleményem szerint. (és még jópár ember véleménye szerint)

legyen off az egész mert oda való

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#3506) Bird


Bird
addikt

Valaki craftolt már közületek Hellfire ringet?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3507) mikromanus válasza Hun'reeth (#3505) üzenetére


mikromanus
veterán

"A nagy számok törvénye működik itt is."

Félreolvastam. Azt hittem elsőre, hogy az van itt: "A nagy szájak törvénye működik itt is."
Ez lehet igazabb lenne. Mellesleg a számok nem titeket igazolnak szerintem. Van egy réteg aki játszik vele x órát és abbahagyja, de nem is nagyon játszana többet bármilyen új tartalom is lenne.. Aztán vannak olyanok akik szerint szar a renccer, de folyamatosan nyomulnak (ugye ismerős?). Meg olyanok, akik jól elvannak azzal ami van. Ezeket a csoportokat felesleges győzködni. Nevezhetjük őket "biztos pártválasztóknak". A bizonytalanabb vagy mozgékonyabb, befolyásolhatóbb réteget érdemes becélozni. Minnél nagyobb a tömeg annál inkább rá kell gyúrni a kampányra/megtartásra/bevonásra, mert ebben is nagy az üzlet.

Mellesleg az említett emeletes shamanoknak mi a D3-as megfelelője? :D

A fordítóhal meg nem téved. Azt írtad kb stílusban és tartalmilag kb, hogy a "A bogár rovar. A rovar ebből következően csak bogár lehet. Aki nem látja ezt át az hülye". ó, várjunk csak... ;]

edit: na jó. nem pontos. Inkább jellegét tekintve ez lehetett:
"Szeretem a pörköltet. Ebből következően a pörkölt finom. Aki nem látja ezt be az túl hülye az élethez"
Így pontosabb? :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3508) Sirandrish válasza Hun'reeth (#3505) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Nem méltó utódja a sorozatnak véleményem szerint"

Miért? Ami a kettőből hiányzott ebbe mind benne van..
-Mob AI? D2-be hírben sem volt a 3-ban szinte tökéletes
-Skill reset? D2 azt se tudta mi az (megjegyzem BrotherLaz[MedianXL] tudta és a D2-t úgy alakította hogy azt a Blizz is csak leste), itt az is van.
-Unalmas boss runok? A NV bevezetésével ezt a gondot is áthidalta a Blizzard..ugyan úgy farmolsz, ez tény de azért még sem annyira unalmas full actokat tolni mint 1-1 5-7perces Baal run..
-AH/RMAH bevezetése...igen, sokan nem szeretik, mert a Blizz abból is leveszi a részét meg blabla..könyörgöm..
1. nem kötelező használni
2. a leleményesebbek még egy kis (vagy nagy ) pénzt is kereshetnek vele
Miért rossz ez?
-És végül de nem utolsó sorban végre van értéke a goldnak...persze itt is elbaszhattál milliárdokat a Gamblevel de miven volt az jobb mint az AH? AH-ból azt veszel amit akarsz..nem az van hogy veszel 100K cuccot hogy 1 azaz EGY hátha jó lesz neked.

Igen...vannak hibák a Diablo 3-ban..de semmilyen téren nem rosszabb mint az elődje.
Nem durrant akkorát? Hát persze hogy nem..a H&S mint műfaj már nem olyan ritka mint a D2 korában volt és nem tudnak annyi újat mutatni!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3509) pulcsi válasza Kicsimix (#3504) üzenetére


pulcsi
tag

Mi vagyok én nagybani piac ;-), de szerencséd van pont van egy ilyen pont azzal ami neked kell pont olyan szinben amelyik tetszik, sőt még a méret is jó lesz rád, és ezért csak az AHban kell keresgélned mert ott van. AH dö beszt csojsz. :-)

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3510) DjEszti


DjEszti
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség..
Törölt karimat kellene vissza álítani, hol kell és kinek írni? Köszi :Y :R

(#3511) radi8tor válasza DjEszti (#3510) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem erre nincs lehetőség.

Ticket (hibajegy) nyitási lehetőség: Submit a ticket gomb

⭐ Stella

(#3512) mpierre válasza DjEszti (#3510) üzenetére


mpierre
veterán

A karcsiválasztó képernyő jobb alsó sarkában van egy olyan gomb, amit úgy hívnak restore. Arra kell klikkelni a recent deleted károly visszaállításához. Ha nincs karcsid, hozz egyet létre.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3513) F-ECT$ válasza HwAdokVeszek (#3482) üzenetére


F-ECT$
titán

Pontosan mit szeretnél elérni? Ahogy látom nincs meg A4 még, de azt ezzel a felszereléssel már meg kell tudnod csinálni soloban is.

Látom sok cuccon MF van, viszont maga a cucc az int/vit/all res 3-asból az egyiknek híján van, vagy csak keveset ad: gatya, vállas, öv. A többi cucc eléggé jó már most is.

Amit nem értek az a build: én ilyen dps-sel már lazán Archonnal mennék. A temporal flux meg talán 1.0.5-ben fog valamit érni, most kuka.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3514) DjEszti válasza mpierre (#3512) üzenetére


DjEszti
tag

Köszi!! :R

(#3515) F-ECT$ válasza Thrawn (#3475) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen színnel?

Dive ever, work never.

(#3516) Sheol válasza Sirandrish (#3508) üzenetére


Sheol
aktív tag

"-AH/RMAH bevezetése...igen, sokan nem szeretik, mert a Blizz abból is leveszi a részét meg blabla..könyörgöm..
1. nem kötelező használni"

Aha, nem kötelező használni, csak az egész loot rendszer arra van építve.
Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy enni sem kötelező.

(#3517) mikromanus válasza Sheol (#3516) üzenetére


mikromanus
veterán

Az AH-RMAH csak egy "piac". Semmi nincs "ráépítve". A drop nagyomértékű változatosságának köszönhetően ez az elsődleges piaca a javak újraelosztásának.Ha nem lenne, akkor dobálhatnál mindent a kukába ami nem jó neked, vagy cserélnéd egy AH-hoz hasonló nem hivatalos rendszer szerint (d2jp pl). Az árakat leginkább a kereslet-kínálat szabályozza/befolyásolja. Mégis mi lenne az ami szerinted nem az AH-ra épülne? garantált dropok és jellemzők? Vagy szűkebb határok közt mozognának a jellemzők és az értékeik, Miért is lenen ez jó? Minden karakter szélsőséges esetben totál ugyanaz lenne így. Vagy nagyon hasonló. Uncsi. Az AH nektek azért "rossz" szerintem, mert így látjátok milyen jó itemek is eshetnek. Az uborka ugyanannyira ehető, csak ha mellette ott a rántotthús, akkor arra csorgatod a nyálad? Ha nem lenne rántotthús, akkor de fini is lenne az uborka. De attól nincs jobb íze az uborkának valójában, hogy a rántotthúst nem választhatod. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3518) userxy válasza mikromanus (#3517) üzenetére


userxy
őstag

Szép hasonlat :))

(#3519) Agro válasza mikromanus (#3517) üzenetére


Agro
senior tag

na jó ez most leverte a biztosítékot :DD

(#3520) Sirandrish válasza Sheol (#3516) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kötelező használni..
Hell fokozatig AH nélkül vittem én is végig..
Most már Inferno ACT1-et is lehet talált gearrel farmolni..
És akkor jön be a D2 a képbe..farmold Hell végét vagy inferno elejét és ha találsz valamit ami másnak jó...cseréld el valamire ami neked jó..
Az AH egy opció..nincs rád erőltetve..

"csak az egész loot rendszer arra van építve."

Ezeket az összeesküvés elméleteket meg inkább le se reagálom..

És nem..nem olyan mint enni sem kötelező blabla..
Kb olyan mint ha azt mondanám hogy nem kötelező vörös húst enned...
És kötelező? nem! Jól tudsz lakni vörös hús nélkül is? igen!

Problem?

szerk: most látom hogy mikro is kajás hasonlattal élt...biztos ő is éhes :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3521) Sheol válasza mikromanus (#3517) üzenetére


Sheol
aktív tag

Érdekes pl. a Torchlight II-ben meg tudták oldani, hogy essenek klassz dolgok mindig, amik segítségével tudsz haladni, és ne legyél rákényszerítve ilyen AH féle szarságokra.
Ha meg olyan tárgy esne, ami nem jó a karakteremnek, akkor nem a kukába dobnám, hanem a közös ládába, és majd másik karakterrel használnám.

(#3522) Sirandrish válasza Sheol (#3521) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én csak a TL első részével játszottam így csak arról tudok nyilatkozni de kb pont emiatt lett unalmas egy idő után..
Ahogy léptél két szintet a kövi bossból tuti esett egy lila (azt hiszem ott az a brutál cucc) ami sokkal jobb volt mint ami rajtad van..
Ez egyrészt maximum egy kőkemény singleplayerbe fér bele(ala Torchlight), másrészt pedig az is unalmas lesz tőle..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3523) flash-


flash-
veterán

mindig meg akartam kérdezni mert nem igazán értem.

vegyünk egy bow ot.

legfelül pl 1336.6 damage per sec et ír a tulajdonsága
alatta viszont azt írja kisebb számmal hogy 491-1231 ig.
1.55 es attack speedel

namost mi alapján kerül kiszámításra az az 1336.6?
az biztos nem az átlag sebzés,mert az átlag sebzés az 491-1231 vagyis ha azt átlagoljuk az 861dps

vagy ebbe az 1336.6 ba bele van számolva a kék tulajdonságok is?
pl amiket kékkel ír(hogy minimum és maximum weapon damage,attack sped,%weapon damage,stb...)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3524) Dadan01 válasza flash- (#3523) üzenetére


Dadan01
senior tag

Abban minden benne van. A dps durván: ((min+max damage)/2)*atk speed.

(#3525) Sheol válasza Sirandrish (#3522) üzenetére


Sheol
aktív tag

Hát azért tőled elvártam volna, hogy játszál a 2. résszel is! :))
Na mindegy, azt látom, hogy akik odavannak a D3-ért azokat nem lehet úgysem meggyőzni arról, hogy a Blizzard az AH-kat tartotta szem előtt a játék fejlesztése során, és ez nem összeesküvés elmélet, hanem az igazság. :)
Én magam szeretem a tárgyaimat találni, vagy craftolni, és nem bemenni a boltba és leemelni a polcról, ez visz mindig előre mikor a szörnyeket irtom....azaz csak vinne.

(#3526) persil válasza mikromanus (#3493) üzenetére


persil
nagyúr

Az mondjuk valóban igaz, hogy az új helyszínek kitalálásától nem lett senkinek fejfájása a blizznél.

Első fejezet ugye nagyjából megegyezik, a második szintén sivatag, a diablo3 3 fejezete pedig egy az egyben a LOD harrogath-ja, ugyan az az ostrom állapot. A 4. fejezet is megfeleltethető a diablo 2-es negyediknek valahol, mondhatni ugyanaz, annyi módosítással, hogy az egyikben a pokolban, a másikban a mennyben vagy.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3527) Sirandrish válasza Sheol (#3525) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvass már előbb utána mielőtt engem is fanatikus D3 rajongónak nevezel..
Én már nem egyszer felhoztam elég sok és számomra zavaró hibát a D3al kapcsolatban..
A játék messze nem hibátlan...de melyik játék az?
A TL 2 meg nem rég jelent meg...és jelenleg nincs rá időm a D3 miatt de nyugi..rajta leszek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3528) userxy válasza persil (#3526) üzenetére


userxy
őstag

4. fejezet is megfeleltethető a diablo 2-es negyediknek valahol, mondhatni ugyanaz,

Kicsit vicces :D

Szinte ugyanaz csak egyikbe pokol másikba menny :DD

Mellékesen értem mire célzol de ez a megfogalmazás attól még vicces XD

(#3529) persil válasza Sheol (#3521) üzenetére


persil
nagyúr

Teljesen rosszul látod a helyzetet.

Megpróbálom egy tök egyszerű példával szemléltetni.
Diablo 3-ban van egy kardod 10-et sebez. Találsz olyat, ami 9-et, meg ami 11-et, de látod, hogy másnak 100-at sebző van és rinyálsz, hogy szar a drop, mert nem esik használható, csak ah-ból tudsz öltözni.
Torchlight 2-ben van egy kardod, ami sebez 10-et. Találsz 11-est, 12-est, 13-ast, de a 100-at sebző itt is ugyan úgy csak ezer év farmolás után esik ki. Csak mivel még a legutolsó törött furkós botnak is hupilila színe van a torchlight-ban ezért azt érzed, hogy folyamatosan fejlődsz, de az igazán ritka drop ott is igazán ritka.

Szóval rohadtul nem kell felhozni más játékokat, mert lehet, hogy egyikben másikban jobban lehet a földről öltözködni, de valójában az Excalifurb ugyanolyan bazi ritkán esik ki.

Csak a diabloban látod ah-ban, hogy másnak 1200-as 1handed van 100 crit dmg-dzsel, socket-tel és 200 main stat-tal és egyből azt hiszed, hogy ez a normális és ez neked jár.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3530) Sheol válasza Sirandrish (#3527) üzenetére


Sheol
aktív tag

Nem kell semminek utánaolvasnom, mivel nem neveztelek fanatikusnak, azt írtam,hogy "odavagy" érte, és ez így is van. :K

(#3531) Muton


Muton
addikt

Van 3 misim Dodokát fejleszteni. Segítene valaki, plz

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3532) mikromanus válasza flash- (#3523) üzenetére


mikromanus
veterán

MIvel épp egyszerű példát hoztál (legalábbis az eerdmény alapján), így ez most egyszerű:
((min sebzés+max sebzés)/2)*(fegyversebesség)
((491+1231/)2)*1,55= 1334,55
Kerekítve 1335
Az 1336 kerekítési hiba lehet.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3533) persil válasza userxy (#3528) üzenetére


persil
nagyúr

Viccesnek vicces, de ugyan az van, hogy eljutsz a "főhadiszállásra" és ott vár diablo, persze útközben a csatlósaival is meg kell verekedni(izual pl, dereng gondolom) de, ha megnézed, akkor kilométerről látszik, hogy egy az egyben ugyanaz, csak valamelyik fejlesztőnek kipattant a fejéből, hogy rajzoljuk át a textúrákat és nevezzük át mennynek.

Így a játékosnak valóban az az érzése, hogy új fejezet, pedig teljesen ugyanaz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3534) mikromanus válasza persil (#3526) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugyanaz a világ csak kicsit később. Persze hogy emlékeztet az előzőDiablókra. De azért ez olyan mintha a hangya és szarvasbogár összevetésében azt állítanád, hogy a természet sokat spórolt, mert majdnem tök ugyanolyanok. Mindkettő rovar. Eh, minő fantáziátlanság: A természet monnyonle!!! :Y

(#3533) persil
Szerintem itt felszabadult pár designer az SC2-ből .Így lett a fertőzésnek kis zerg creep beütése és Diablo is kicsit örökölt szerintem Kerrigan zerg formájából :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3535) Sheol válasza persil (#3529) üzenetére


Sheol
aktív tag

Teljesen jól látom a helyzetet, hiába próbálsz olyan gondolatokat a számba adni, amiket sosem mondtam. ;)
És olyan játékokat hozok fel példának, amilyeneket csak akarok, nem te fogod ezt eldőnteni. :C

(#3536) userxy válasza Muton (#3531) üzenetére


userxy
őstag

Bármiféle IAS CHC CHD-s cucc dob rajtad mert egyikben sem vagy nagyon eleresztve :D

(#3537) persil válasza mikromanus (#3534) üzenetére


persil
nagyúr

Félreértesz, nekem ezzel nincs bajom, sőt jól is van így, csak a helyszíneket (is) összehasonlítottátok és kikívánkozott.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3538) mikromanus válasza persil (#3537) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért kedves gesztus volt a Starcraft 2-ből áttérők felé az Act 4-es talaj kidolgozás ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3539) Kicsimix válasza Sheol (#3521) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem értem mit nem értetek... Ha mindenkinek "klassz" dolgok esnének akkor az egész diablo 3 online társadalom "klassz" dolgokban mászkálna a megjelenés után egy héttel... Akkor utána kíváncsi lennék ,hogy mi a f motiválná az embereket arra ,hogy játszanak...(?)
Mert amik a tények az az, hogy még most is van hova fejlődni és ez jó.Továbbá az is jó ,hogy lehetsz jobb mint mások és akkor örülsz magadnak, hogy sikerült valami ütősebbet létrehoznod.Természetesen ez magától nem fog menni.. Viszont az biztos ,hogy a drop mindig ugyan ilyen lesz, ha az itemek brutálisan jók lesznek akkor úgy fogják kiegyensúlyozni ,hogy ne essen sok.. Ha a következő patch-ben több karakterspecifikus item hullik akkor azok 90%-ban szarok lesznek..Ha most csak 58-as fölött fognak hullani a cuccok akkor azok lesznek gyengék majd nagyobb részben. Mindig meg lesz oldva valahogyan ,hogy a ritka cuccok ritkábban forduljanak elő mert ez tartja életben a játékot.

Amíg itt Dioban néha rád csodálkoznak ,hogy annny... milyen jó karaktered van, torchlight-ban soha nem fognak. Mert ott mindenkinek hullanak a "klassz" dolgok és ugyan olyanok lesztek mind.Az ,hogy itt mennyire vagy jó a saját belefektetett munkádtól függ..

Mindenki 0 arannyal indult...

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3540) Muton válasza userxy (#3536) üzenetére


Muton
addikt

fegyver, kesztyű gyűrű akkor?
És hogy, milyen eloszlásban? próbáljam megvenni a legjobbat 3-ért, vagy 3 kevésbé jót pl 3x1m-ért?
amúgy amikor a dam sárga számokkal van kiírva fehér helyett, akkor volt az kritikus sebzés?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3541) Bird válasza Kicsimix (#3539) üzenetére


Bird
addikt

Teljesen egyetértek veled....500 óra alatt sikerült egy viszonylag normális barbit összerakni. Akik rinyálnak azok nem kockák és mellesleg 6-8 órát játszanak hetente... Ezt a játékot JÓL csak kockaként lehet művelni! :R Peace..... :B
Bird :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3542) userxy válasza Muton (#3540) üzenetére


userxy
őstag

Calculator

Használd !! és nem lesz ennyi kérdés :)

(#3543) Agro válasza persil (#3533) üzenetére


Agro
senior tag

Act4 itt a reciproka a D2-nek

Pokol volt - Menny lett
Férfi volt - Csöcse lett

(#3544) Sheol válasza Kicsimix (#3539) üzenetére


Sheol
aktív tag

A D3-ban is "klassz" cuccokban fog mindenki játszani, mivel a többség SC-ben tolja (mondjuk én nem), és a rengeteg ember által kifarmolt cucc mind bekerül az AH-ba, és mivel ezek a tárgyak nem tűnnek el (mivel a karik nem halnak meg), így előbb-utóbb még az áruk is le fog esni.
Ebben a játékban csak az arany gyűjtögetése maradt meg az embernek, meg a csalfa remény, hogy egyszer találsz magadnak is valami használhatót. (Aztán ha találsz is, akkor látod, hogy az AH-ban sokkal jobb van, picsa olcsón.) :))

(#3545) persil válasza Agro (#3543) üzenetére


persil
nagyúr

A csöcsökről lemaradtam :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3546) priti válasza Sheol (#3516) üzenetére


priti
addikt

Ő arra írja, hogy nem kötelező használni, hogy lát egy video-t a neten, amin egy önjelölt idióta csak kék itemmel öli a prime evil-t fél órán át, tehát öld te is így ha nem tetszik az AH, mindenkinek ezt mondják egyébként. Ez a nagybetűs ÉRV.

Nem ez a baj amúgy szerintem, hanem az, hogy nagyon lapos az AH vonal egy szint fölött. Semmi item nincs.
0-20.000.000 gold között van kettő azaz 2db legend páncél ami szóbajöhet nekem. Az összes többi rare vagy olyan, mint ami rajtam van, csak mittom 20-al több rajta az int, de 20-al kevesebb a vit és kerül 8 millába, ha meg mindkettő több akkor meg 10 milla vagy drágább amennyit meg nem fogok érte adni, mert észre se venném a cserét és sokkal jobb statú legendet kapok mázlival ekkorra biddel, nem vagyok hülye, legenre fogok menni.
Ergó farmolom a goldot. Két féle páncél van ami közül választhatok ha meglesz a gold, mert nyilván nem fogom megvárni amíg összefarmolok 40 millát amibe a harmadik alternatívát képező páncél kerül, mert az 40 milla alatt nincs. A mostani relatíve gagyi gear-emben hülye leszek 40 millát farmolni. A 20 millásban sokkal jobban jön az arany, farmolok abban és fizetek majd különbözetet a cserekor csak így olyan az egész, mint egy csőjáték aminek a végén "A" vagy "B" eshet az AH-ban és addig meg goldgyűjtés, ergó nulla használható drop, ha esik is jobbféle azt pénzé teszem.
Ergó vagy nem fejlesztem a gear-em és farmolok RMAH-ra beállva a sorba és csak a gold érdekel, vagy azért farmolok, hogy a világon semmi meglepetés ne érjen, hetekre, hónapokra előre tudjam mi lesz, mit fogok viselni max annyi meglepi ér, hogy a vártnál kétszer-háromszor annyi idő lesz cserélni egy itemet, mert ami rajtam van az közben már elértéktelenedett, így már nem a különbözetet kell kifarmolnom, hanem a teljes árat, de a szomorú tény, hogy a cél más levetett szarának a megvásárlása, mert drop nincs.
Olyan biztos nincs, hogy pont az esik amire gyűjtök. Elképzelhetetlen.

Vásárlás a cél természetesen a játékban farmolható gold mennyiségéhez képest irreális mennyiségű goldért hála a valós pénzért vásárolható goldnak (meg a spekulánsoknak) ami felveri az árakat az AH-ban, így aki előrébb tart és elad az méggazdagabb lesz én meg mégcsóróbb, nyílik az olló, nőnek az esélykülönbségek két játékos között, mert a valós drop esélye gyakorlatilag az AH miatt egyenlő a birtokolt gold mennyiségével illetve azzal egyenesen arányosan nő, mert ha van goldja és lát valami számára jót az AH-ban akkor megveheti, ami olyan, mintha neki lenne dropja.
Pont ez a jó azok szerint akik hamar kezdték és most előrébb tartanak. Persze közben egyenlő esélyekről beszélnek 2-3 féle fullos gear-rel meg 50 milla golddal a zsebben.

(Az RMAH-ra farmoló biorobotokat most nem tekintem játékosnak, meg ők nem is nagyon fejlesztenek ha nem muszáj, inkább eladják a goldot, igazából nem sok vizet kavarnak addig a pontig, amíg nem kezdik az AH-ban felverni az árakat ami olcsóbb megveszem és viszateszem drágábban vonalon.)

Sokan negatívumként említik, hogy régen csak csere volt AH helyett, de úgy legalább nem lehetett mesterségesen magasan tartani az árat. Most ha valaki kitesz 10 misiért egy olyan páncélt amiből a többi 30-ért van fennt (pedig 10 fölé egy sem megy biddel) akkor arra lecsapnak a spekulánsok és 1 másodperc múlva az is 30-ért lesz eladó. Cserénél ilyen nem volt. Ott ha valaki cserélni akart, akkor cserélt. Mindkét fél jól járt, vagy nem cserélt.

Hardverlesen

(#3547) mikromanus válasza Sheol (#3544) üzenetére


mikromanus
veterán

Most hogy tudod a sötét valóságot és érted hogy szipolyoznak ki a Blizardosok és a többi játékos már mindent elértél amit Diabloban elérni érdemes. Mi motivál ezután Téged a játékban? :C

Amúgy az a rész hibádzik, hogy "mindenki". Ha így lenne, akkor nem lenne néhányatokban annyi visszafojtott keserűség :K (ha benned nincs, akkor ez csak annak tudható be, hogy Te már ismered a korábbi üzenetedben leírt Titkot)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3548) Muton válasza persil (#3545) üzenetére


Muton
addikt

van a felső testén két pici kéz, az tök olyan mint ha mell lenne.
gondolom erre utalt

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3549) mikromanus válasza priti (#3546) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Egyszerüsítve:
Sopánka1: "Ez lehetetlen"
CinikusGonoszAlak: "Nem az. Kékbe is lehet, csak nem egyszerű"-> link

Kb ennyi. A kékség szélsőséges eset. Rare itemmel a questek olcsón is teljesíthetőek átlagosabb skillekkel is.

Itemekkel kapcsolatban meg: ami itemed van az megüti a szükséges és elégséges szintet csak sokkal jobb: Ez a szint már ritka, de nem annyira, hogy ne lenne pár közel azonos megfizethető. A jobb rare vagy set itemek szélsőségesen ritkák. Mivel erre több jelentkező lenne, így az árak magasak. annyira magas, hogy csak kevesek fizethetik meg. Így aki eladja jól jár, akinek van pénze az meg hozzájut a szűkös erőforráshoz.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#3550) Agro válasza priti (#3546) üzenetére


Agro
senior tag

megkérdezhetem hány óra van összesen a karktereidben?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.