Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) persil válasza killerjohn (#23400) üzenetére


persil
nagyúr

WTF 250k unbuffed gyakorlatilag minden kaszttal elég mp10-ig.
250k unbuffeddel szerintem mp5-ig faceroll az egész, hamarabb szétolvad minden, mint, hogy észrevennéd.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23402) Gorneck válasza killerjohn (#23400) üzenetére


Gorneck
titán

120-130k unbuffal is kés a vajon volt...macis builddel.

Gorneck#1239

(#23403) mikromanus válasza persil (#23401) üzenetére


mikromanus
veterán

Hamarabb kinyír a reflect mint hogy észrevennéd az elitet. ;] :DD

Persze jó védelemmel és életszívással ez se gond (?).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23404) persil válasza mikromanus (#23403) üzenetére


persil
nagyúr

Az lehet, csak nem ez volt a kérdés.. :)

Szrk.: mondjuk engem nem szokott, mer' valahogy nem akarnak mozogni, ha előttük hadonászok...! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23405) Zan válasza killerjohn (#23400) üzenetére


Zan
aktív tag

Attól függ, hogy acid-os, vagy bear-es vagy! Ha acid, akkor szerintem olyan 250k (elitek miatt), ha bear, akkor elég 150-200k is, minden olvasni fog, mint a vaj, de cserébe nem olyan gyors a haladás, mint aciddal! Amugy én úgy szoktam mp3-on menni, hogy acid van jobb klikken, a bear meg 4-esen, ami pedig be van makrózva az egyik oldalsó egergombra; így megmarad a sebesség, viszont az elitek sec perc alatt elfekszenek a maciktól.

U.i.: A többiek gyorsabb válaszát még annyival kiegészíteném, hogy spirit vesselt rakj be a feast helyett! Mp3-ra nem kell már + dps, cserébe a nagy sietségben sem fogsz meghalni:)!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#23406) sto1911 válasza mikromanus (#23403) üzenetére


sto1911
veterán

Ugyan DH, de tegnap uber mp9 siege enginere mentem ra 28% LS-el (25%LS runabol + 3%LS a nether tentacles-bol), es fekudtem mint allat, 210k koruli DPS-el... :D Az aknakrol meg meg hamarabb leszoktatott.

(#23407) mikromanus válasza Zan (#23405) üzenetére


mikromanus
veterán

91k DPS sacrifice-kutyulis WD-vel sima ügy minden nehézségen/MP-n. Mondjuk azért 110-120K-val gondolom gyorsabb lenne az MP10 már, de azt nem olyan olcsó összedobni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23408) Sirandrish válasza mikromanus (#23398) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát szerintem össze lehetne rakni.
Pl a barbinál ugye lenne pl a DT build, esetleg pajzsos, bár az már kihalt, vagy szimplán Hammeres.
Wizardnál lenne CM meg Archon..
WD-nél lenne acidos meg macis, esetleg ennek a kombója etc.
Monknak lehetne party buildje amit pl Gorni is használ, vagy a full DPS-es solo build, etc etc.
Nyilván minden buildet nem lehetne felsorolni de a legközkedveltebbeket bőven össze lehetne kaparni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23409) defede válasza killerjohn (#23400) üzenetére


defede
tag

Figyu http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 WD-vel könnyedén megy mplv4-5. Farm szinten. Felette már figyelős mp7-8 már kis kite. Felette már kevés a DPS.
Gorni te milyen builddel mennél MPLV9-10 überre? Tegnap voltam és a nálam sokkal kevesebb unbuff barbi simán lealázott. A pókok olyan 60-70K critelnek, darts nem az igazi a másik kettőt pedig régóta nem is használtam. Elég folyamatos a maci de valahogy az elsődleges támadást keveselltem. Lement MP9 de nem rajtam múlt. Játszani pedig elég jól tudok már vele szerintem. A többi kaszthoz képest valahogy kevésnek érzem. Persze az AOE durva de übernél azért ez nem kell.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#23410) Gorneck válasza defede (#23409) üzenetére


Gorneck
titán

Alacsony távolság miatt nem macikkal...aszhem tán ezzel. De volt sztem már 2-3 pecse is mikor voltam überen WDvel...

Gorneck#1239

(#23411) mikromanus válasza Sirandrish (#23408) üzenetére


mikromanus
veterán

Barbinál a into the frayen alapuló build van minden fury spender skillre. Kb a fury generátor BR rúnán kívül minden kombó működőképes lehet. Mondjuk a seismices build inkább a weapon Throw-val párban összeillő kombó.

A tank buildek is működőképesek, csak a Bliz ezeket kb kiherélte a folyamatos dam nerffel.
Aztán ott vannak az erőforrás takarékos buildek. A WT barbi ilyen. Vagy seismiccel, vagy az ancient spear-rel használható alverziók is vannak. Létezik Hota build, ami Fury generatorként kezeli a skillt. Jó crittel két item elég már ahhoz, hogy a HotA jól termeljen. Kétkezes fegyverrel hasznos lehet. Létezik ebből HotA-WW build is. Ennél nincs semmi alap fury generator skill. Lehetne rendre is fury szegényített buildet összedobni, de ennek nem tudom van-e értelme. Gyaníítom nem.

Fury szegény buildeknél szerintem a kétkezes fegyveres megoldások lehetnek jók. Rend-Revenge-Furious charge-Op skillekből lehet szemezgetni, esetleg hammer-bash is lehet benne tetszőleges kombóban. A lényege a minnél nagyobb egyedi sebzés. Az első csoport skilljei nem függnek az AS-től. Irtózatos pusztításra képesek lassú fegyverekkel. A Hammer meg a bash inkább amolyan kiegészítő.

"Wizardnál lenne CM meg Archon.."
Meg az arcane torrent build (részeges build death blossommal. Meg a meteor buildek (molten impactra, az ócsósított rúnásra, meg meteor showerrel). Van még pár erőforrás takarékos egyedi build, de ezek nem tudom mennyivel jobbak mint a "standard" archon vagy CM-WW buildek... Majd még tesztelem, csak a max crites tervek erősen bukóak a megfelelő speckó itemek ritkasága és ára miatt. No mindegy. Azért pásztázzák a lokátoraim az AH-t jó nyersanyagért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23412) Cyberbeni válasza mikromanus (#23407) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igazán szólhattál volna, hogy neked ilyen karid is van. Régóta próbálok már 0cd wd-t szerezni überre a health globeokból jövő hatred miatt. SP mellett azért jönnek a 100k+ healek fél másodperc alatt, csak sajnos nincs annyi hatred utánpótlás, hogy folyamatosan menjen ez a dps.

(#23413) Sirandrish válasza mikromanus (#23411) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint említettem, nem kéne minden buildet külön megemlíteni, főleg ha csak 1 skill változik..pl a Hota vagy a SS..
Pl azt is oda lehetne írni 1-1 buildhez hogy X vagy Y skill..
De a lényeg a lényeg..minden kasztnál 2-3 általános build van amit a játékosok igen komoly %a használ, amit bőven össze lehetne szedni az első hsz-be, és akkor lenne egy kis útmutató a kezdő játékosoknak..

Most attól tekintsünk el hogy pl te minden karinál minden skillre külön buildet építesz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23414) mikromanus válasza Sirandrish (#23413) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak az érdekesebbekre (értsd olyanokra amikre nincs értelme normális látásmód alapján) :DDD

(#23412) Cyberbeni
Van kutyarobbantós, meg Kicsiarakás (wall of zombies) módozatú WD cuccom 0 CD-vel. Valami globe bónusz kellene majd még a buildembe, meg chc-s "Gyula" sokat dobna rajta, de így is tökéletesen működik mindegyik. Vicces erősen. Healt globe mindig van dögivel. Akár kutya idézés spammel robbantás nélkül is. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23415) Thrawn válasza Bird (#23386) üzenetére


Thrawn
félisten

Nézd meg a linket papa, megvan már 60-as a WD ;)

sto1911: Köszi! Megy a kedvencekbe :)

Sirandrish: Nem szívja el, monnyále' :DDD

mikromanus: Imádtam a health globe-okat teremtgető WD-t űberezéskor, nonstop tudtam tolni DH-val a Cluster Arrow-kat ;] Csak sajnos JSAN elég ritkán fordul elő mostanában D3-ban :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#23416) killerjohn válasza Gorneck (#23402) üzenetére


killerjohn
addikt

én nem tudom... acid és maci van (előbbi white-ok, utóbbi elite-ek ellen) 158K DPS / 1.65 AS és MP4-en igencsak lóf@sz az a ~1000 mana, még 4pcs zuni settel is... Amit tapasztalok az minden csak nem olvadás :(

build

(#23417) Sirandrish válasza mikromanus (#23414) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem én, de ettől függetlenül el lehet tekinteni a legtöbbtől :D

Thrawn te ki is vagy? Hja az a pali aki kitalálta az egész "főtopiktól infot elszívó altopik"ot :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23418) Gorneck válasza killerjohn (#23416) üzenetére


Gorneck
titán

Ilyen builddel ne csodálkozz, hogy kevés... :D

20 yard van e? Gondolom van...

SV helyett BloodRitual.

Gorneck#1239

(#23419) defede válasza Gorneck (#23410) üzenetére


defede
tag

Van benne logika. Az SB-n én is gondolkoztam. Mondjuk fura volt ez az Über :D Behívtak egy partyba, épp unatkoztam. Nem is néztem az mplv szintet. Port a barbira és egyből halál (vortex, arcane, desc, plag). Még akkor se esett le, azt hittem mplv5. Nyomom a macikat bosszúból de nem akarnak halni, akkor néztem meg de már 2 valor volt. Maradt a farm build überre.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#23420) Sirandrish válasza killerjohn (#23416) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mintha 1 órával ezelőtt említettem volna hogy kéne valami mana spórolós skill..
Erre ha jól rémlik valami olyasmit mondtál hogy "WTF!? Sose fogy el imba vagyok" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23421) SLYM válasza killerjohn (#23416) üzenetére


SLYM
veterán

sok az AS-ed, CHC kell és CHD, AS nem. aztán big bad voodoo-t használj rain rúnával, így eliteknél lesz manád. spirit vessel helyett meg spiritual attunement skillt használnék

(#23422) mikromanus válasza Sirandrish (#23417) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor kb felsorolod a fő támadóskilleket és egy-egy barbi build máris van ami teljesen eltér:
WW barbi (DT), HotA barbi (egy rakat "alfaj" fegyvertől és többi skilltől függően), Seismic barbi, WT barbi (eseti átfedés valamelyik spenderrel). Hammer-WW barbi (tescósított hammer "árral"), no fury buildek (kétkezes: OP, Rend, revenge, charge variációkkal). Meg low Mp-re ott a Road Runner build. A sprint úgyis mindent megöl. Minek megemlíteni a többi skillt? Ez már kapásból minimum 7 build. Ja, 8. A tankot majd el is felejtettem (nem véletlenül). :Y

Minek beskatulyázni két buildbe? Fura alak vagy te. A sok run leegyszerüsíti a világszemléletet? Akkor jobb lesz vigyáznom :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23423) killerjohn válasza Sirandrish (#23420) üzenetére


killerjohn
addikt

azt mondtam hogy MP0-án nem fogy el :) MP4-en még blood ritual-al is elfogy

SLYM: sok az AS? semmin sincs IAS, csak a gatyán, amit nem tudok lespórolni mert kell a movespeed...
az attunement passive jó ötletlen tűnik :)

SLYM: jaja, a WH öv is ad AS-t, de a 37% critdmg miatt szerintem elég csúnya bukó azt kihagyni a gearből :(

[ Szerkesztve ]

(#23424) SLYM válasza killerjohn (#23423) üzenetére


SLYM
veterán

ja tényleg sorry, a saját WD-met néztem ami közben le lett gearelve, így a WH öv nincs bent :)

[ Szerkesztve ]

(#23425) Lézerparaszt válasza killerjohn (#23400) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ez a Diablo3 hud legálisnak számít? Vagy úgy lesz vele mint a dropfigyelővel (nem jut eszembe a neve), hogy senki nem tudja a Blizz álláspontját, aztán csak hirtelen ban?

A játék az nem játék!

(#23426) killerjohn válasza Lézerparaszt (#23425) üzenetére


killerjohn
addikt

nem legit (a loot alertet nem banolták)
szerk: viszont a sörpénzből már félretettem 80 eurót arra a célra, hogy ha blizzard megoldja a memória olvasás detektálását akkor küldök nekik egy ajándékcsomagot :)

[ Szerkesztve ]

(#23427) persil válasza Lézerparaszt (#23425) üzenetére


persil
nagyúr

Elvileg csak az illegális, ami ír/módosít a játék memóriájában, de ami csak olvassa, az nem.

Gyakorlatilag viszont az a hud egy csalás, és akkor bannol miatta a blizz, amikor csak szeretne.

John ez nem támadás részemről ne érts félre, de van olyan barátom, aki használja és pontosan tudom, hogy mi mindent lehet vele megcsinálni. Amikor pedig 5 utcával előre tudjuk, hogy ott lesz egy láda, mellette fent pedig refis elit csapat, az nálam csalás.

Szóval használja mindenki bátran, én csupa jókat kívánok, de szerintem senki nem tudja garantálni, hogy nem lesz belőle banhammer.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23428) Lézerparaszt válasza killerjohn (#23426) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az igaz hogy a loot alertet nem bannolták, viszont aki használja azt igen ;]
Ismerek olyat aki miatta kapott végleges bant, és többszöri kérésre-könyörgésre sem kapta vissza.
És a levélben benne volt hogy a loot alert miatt sértette meg az eulát.

Persil: Nekem csak a statisztika része kellett volna belőle, mert tényleg jó tudni hogy mi mennyi idő.
Na meg egy dmg meter is jól jönne ide is, bár abból meg csúnya nerf sírások lennének.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#23429) Bird válasza Thrawn (#23415) üzenetére


Bird
addikt

Óóóó akkor én kérek elnézést! :) :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23430) Sirandrish válasza mikromanus (#23422) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja ne fárassz már.
Ezeknek a felét csak te próbáltad ki..és te köréjük építettél egy buildet ami ugyan tized olyan hatékony sincs mint a többi de téged legalább szórakoztat.. :K
SS-t alig alig használják páran..WT-t detto..revenget a rend tuning óta szinte senki..
És a FS sem épp a közkedvelt skillek egyike..
Mondtam..tekintsünk el arról hogy te minden skillre külön buildet építesz.. :K

Az meg hogy neked már külön build ha Skorn van a kézbe...hááát..izébigyó :P

Hja ez az "alfaj" meg "átfedés" meg megint csak annyi hogy 1 skillt kicserélsz egy másikra..
Ennyi erővel minden buildet le lehetne írni frenzy-vel, cleave-el vagy Bashel és akkor a 8 buildedből egyből lesz 15+ és akkor ohjee..
Kár hogy ez sem változtat azon a tényen hogy 1-1 kasztnak 2-3 közkedvelt és használt buildje van, ami mint már említettem elférne az első hsz-be.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23431) killerjohn válasza persil (#23427) üzenetére


killerjohn
addikt

naná hogy csalás, olyan dolgot tesz számodra lehetővé amit a kliens nem. A funckiói három részre oszthatók:
1) a blizzard dögöljön meg hogy nekem kellett megcsinálni helyettük, mint pl a buff ikonok tisztességes mutatása
2) én dögöljek meg, mert ha már HUD-ot csinálok, akkor adok a usernek némi extra előnyt, pl a közeli területek mutatásával, vagy a képernyőn kívüli elite pakkok előre jelzésével
3) tisztességes, nem-csalás, kényelmi funkciók, mint pl a statisztikák, item figyelmeztetések, radius kör rajzolások, stb.

Egy valami viszont tény: semmi olyan előnyt nem adok a usernek, amit más user ellen használhatna. Pl direkt védelem van benne, hogy PvP arena-ban kikapcsol a HUD. Mert ha nem kapcsolnám ki, na akkor lenne anyázás nem kicsit, nekem meg jönne a levél a Blizzardtól :)

Dehogy veszem támadásnak :) Valahogy úgy kezdődik a topic, hogy a HUD nem legit, detektálható (ez nem igaz, de nem akarok kockáztatni), és ha banolnak érte, akkor a user saját felelőssége. Aztán leírom még egyszer, és a manual is ezzel nyit. Gondolom nagy zölden villogó neonfénnyel már csak nem kell kiírnom a jobb felső sarokba :)

Lézerparaszt: az ismerősöd kamuzik, de nem kicsit. Mai napig senki sem tudott felmutatni semmilyen emailt, amiben blizzard leírta volna hogy miért banoltak. Ezt így csinálják az ősidők óta. Majd akkor hiszem el, ha látom azt az emailt, persze nem notepad-es copypaste verzióban... Biztos a te ismerősöd az egyetlen akit valaha banoltak lootalert miatt, VAGY még az lehet hogy a többi 10000 user csak beletörődött és nem volt kedve beírni az official topicba ;]

G^zC^mp€r: mi az a ptv?

[ Szerkesztve ]

(#23432) RockHaRD válasza killerjohn (#23400) üzenetére


RockHaRD
addikt

unbuffed 200k az elég erős már, akár mp5-re is lehet menni vele könnyen. kérdés, hogy ptv-vel, vagy anélkül 200k, mert nem mindegy. (nagyon nem)

(#23433) sto1911 válasza killerjohn (#23431) üzenetére


sto1911
veterán

Engem pusztan a technikai oldala erdekel, hogy detektalja eg yprogram, hogy egy masik program olvassa az o memoriateruleteit? Es hogyan lehet ellene vedekezni?

(#23434) Cyberbeni válasza Lézerparaszt (#23428) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Elvileg bannolnak érte, de a legrégebb óta loot alertet használó csávót meg is hívták a főhadiszállásra, szóval annyira nem kell tartani tőle.

Macis WD-hez meg nem árt a cost reduction gear.

De ha már a külön topikoknál tartunk, akkor überezéshez is kéne egy.

[ Szerkesztve ]

(#23435) Gorneck válasza killerjohn (#23431) üzenetére


Gorneck
titán

Pierce the Veil

Gorneck#1239

(#23436) killerjohn válasza sto1911 (#23433) üzenetére


killerjohn
addikt

Nos, a memória olvasás tényét nagyjából sehogyan. Az egyetlen járható út az, ha a Diabló kliens feltelepítene egy kernel drivert a Windows alá, és akkor tudná "hookolni" a ReadProcessMemory függvényt, és ezáltal látná ha valami process meghívja ezt a függvényt (pl a HUD vagy LootAlert) úgy, hogy a processID paraméter a futó Diablo kliens azonosíója. Más megoldás nincs rá, soha nem is volt. Aki mást mond, az nem ért hozzá, vagy csak azt hiszi, hogy ért hozzá.
Védekezni szintén a hook-al tudnának, mert ott gyakorlatilag tudják úgy módosítani a függvényt hogy ha a processID a sajátjuk, akkor egyszerűen nem adnak vissza eredményt.

Drivert viszont a user beleegyezése nélkül nem lehet telepíten Windows-ra - ismereteim szerint - illetve nem is nagyon ildomos, mert a Blizzard CEO-t másnap a saját anyja hátán penetrálják a fél világ minden bíróságán...

Persze azt tudják detektálni, hogy fut a gépeden egy TurboHUD.exe, de ha ezen a néven futtatod meg is érdemled...

Cyberbeni: én egész nap a HUD-on lógok (és még jó sokan), és még soha sem láttam láthatatlan dolgot, aminek ne lett volna ott a helye...

[ Szerkesztve ]

(#23437) Cyberbeni válasza killerjohn (#23436) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha jól tudom, akkor láthatatlan dolgokat raknak be gémbe, és ezzel figyelik a botokat, hogy túl sokat foglalkoznak e vele, nem?

(#23438) mikromanus válasza Sirandrish (#23430) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha egyedi rend/revenge/OP sebzés maximalizálás a cél, akkor a kétkezes fegyverek jöhetnek csak szóba. Az egykezesek zsengén karcolnak. A Skorn meg azért merülhet fel, mert magasabb átlagdammal nem nagyon találni socket+100 feletti chd + sokszáz main statos kombót. Így meg az a +50-100 dam se ad annyit, hogy ellensúlyozza a hiányosságot. Egy jó 1700 átlagdamos 100 feletti chd + socket + leach kombós van kint 2 milliárdért. Szerintem picit túlárazott, de nincs semmi hasonló. A kétkezes fegyver nem build, hanem alapfeltétel. Ez van. te ezeket tuti nem ismered... ;]

Az meg, hogy szerinted a pörgök-forgok-sprintelek és két kör után egy rend ellövésével MP10-en halnak a skorpiók az tök olyan, mint odaszaladok, ellövöm az OP skillt, meg a rendet és szaladok tovább és minden skorpió elhullik az azonos build, senni különbség és ugyanaz kell hozzá, csak keményebben kell nézni az egyiknél, akkor te elég felületes vagy mostanában. :DDD

edit? egyébként meg az MP0 farm (ami hatékony, ugyi?) az nem build hanem egy skilltől függ. Sprint, vagy TR monk esetében A többi csak support és kényelmi skill. Minek akkor a dt és a hota barbi szétválasztás? Ezek nem hatékonyak MP0-n. Semmi nem éli meg míg bevetnéd. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23439) Sirandrish válasza mikromanus (#23438) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor nézzük az általad külön említett skilleket hogy hányan is használják..

Forrás : Diabloprogress top 500
WT: 1,8%
SS: 0,4% (szerintem ez te vagy 2 karival)
Revenge: 1,4%
FC 0,4%

És szerinted ezek a buildek amik erre épülnek külön figyelmet érdemelnek?
Nem hinném..

Elmondtam már csak neked csak ma legalább 3szor..
Van 1000 meg 1000 build csak a kutya sem használja őket, mert vagy nem elég hatékonyak, vagy nem elég kényelmesek vagy csak szimplán mert szarok!
Felesleges róluk beszélni..ennyi.

szerk: és mernék rá fogadni hogy amikor jön egy kezdő barbár hogy "héj srácok..milyen skilleket használjak?", akkor kb senki sem fogja neki megemlíteni az általad külön buildet érdemlő skilleket..ofc persze rajtad kívül :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23440) killerjohn


killerjohn
addikt

na, visszatérve a szép zöld legit vizekre, 200K DPS kellene MP4 act3-hoz,
mondjuk ezzel a build-el: LINK és akkor manában állat vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#23441) RockHaRD válasza killerjohn (#23440) üzenetére


RockHaRD
addikt

kérdés, hogy mit szeretnél :D azt a spirit barrage-t én az életben nem használtam, pedig nem ma kezdtem a wd-t. Az acid rain helyett pedig valami sima mana cost nélküli támadást ajánlanék. (Pojzön dart, vagy ghost bomb) Én az utóbbit kedvelem, de most egy ideje a leaping spidert használom inkább, mert az off hand zunim ahhoz ad bónuszt, és eléggé erősek így. A macit lehet váltogatni az acid rainnel, ez mp lvl-től függ. (1-2-n Acid, attól fölfelé szvsz medve). A spirit bohóckodás helyett inkább a horrify kell a futós rúnával, az igazán meggyorsítja a runt, és ha úgy alakul, akkor még a szarból is ki tud húzni, hogyha nagyon körülvennének. (Mondjuk egy moltenes hordát nem ajánlom, hogy be-fear-elj :DDD )

a rain dance helyett a +30as táncoló picsát ajánlanám én, és mellé szedd össze a zuniból a 4-es setet, és akkor lesz manád rendesen :K (4. set bonus a lényeg)

(#23442) Gorneck23: Én alacsony mp-re még a woodoo babát sem viszem, mert annyira hamar meghal az elit, hogy nincs értelme, inkább a nagy gargantuan, mert az meg folyamatosan csápolja az ellent, és nem hal meg + egész jól lefogja az enemyket. Ha egyedül megy az ember, akkor a varázsló csajszi egy maximussal a kezében, és akkor már 4-en vagyunk, konkrétan az elit le se szar engem ;]

[ Szerkesztve ]

(#23442) Gorneck válasza killerjohn (#23440) üzenetére


Gorneck
titán

Próbálj ki egy illet...[link], WD kb mindig kifogy manából, hacsak nem olyan jelleggű builded van (Maci/Acid mentes)...de egy olyan mindenképp kéne bele ami nem kerül manaba...
Ami szintén fontos...próbálj úgy helyezkedni, ha a terep engedi, hogy a macik szépen sorba rendeződve menjenek...sima mobokat sw+sh majd macik elintézik 2 passzív kb fullon tartja a HP+Mana párost.

Jön elit...akkor pókkal megszór...sw+sh+macik...bbv le majd mehet tovább...megint pókok...én a kicsiDH helyett alacsonyabb mpl-re mindig Horrfy-t vittem a 20% MS rúnával, hogy legyen tempó...így kb elittől elitig lehetett rongyolni...egész kellemes MSsel.

Gorneck#1239

(#23443) mikromanus válasza Sirandrish (#23439) üzenetére


mikromanus
veterán

"Forrás : Diabloprogress top 500"

Ugye tudod, hogy milyen magas pontosságú a mintád? Már a játék kezdetén is ugyanilyen pontos volt. Azaz abszolut semmi se változott azóta. Nincs semmi mozgás, ráadásul nagyon önkényes és beszűkült. A heroscore talán mozog picit de az is hülyeség. Meg több millió játékost vizsgálsz az alapján, hogy az 500 legnagyobb ePenises közülük mit használ. kac-Kac-KACC!! :DD :C
Ja, hogy ez hero score? Hm nézzük csak.
Az összes topos fegyverben maxos rubin van socktben. tipikusan ez egy socketes fegyvernél DPS bukó mindenképp. De jó sok heroscore-t ad. Komolyan ilyen kirakat cuccok és kirakat karakterek (+kis minta) aalapján akarsz skillezést nézni?

edit: ok. Igazad van. Változékony lista. Az 500 világ/Európa szinten leginkább pénzes kocka mit használ :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23444) killerjohn válasza RockHaRD (#23441) üzenetére


killerjohn
addikt

4 részes a zuni setem, a barrage a fejem fölött egy szerelem-skill, imádom, és nem adom semmiért. Ha elaltattam a gyereket, megnézem a turbózott manával, megy-e MP3, és ha nem akkor az acidot lecserélem valami low-mana cuccra. Melyik rúna a táncoló p*csa? :)

(#23445) SLYM válasza killerjohn (#23440) üzenetére


SLYM
veterán

nekem 200k unbuffed DPS-el és acid rain-el és hozzá elegendő LOH-al (950) MPL4-ig volt nagyon-nagyon sima minden. MPL5 az optimális, de ott nem volt meg az a mindenkit elsöprök érzés, ott azért az elitekkel elszórakozol 15 mp-ig. én a végén már itt mentem, mindig, ha éppen soloztam. MPL6 már nem jó szerintem, mert az XP és az itemek sem jönnek olyan jól és ott tényleg elfogy a mana párszor (mondjuk ettől még nagyon ritkán haltam ott is). MPL7 viszont felejtős, oda több mana kellett volna. űber más tészta, ha a macik helyett beraksz egy primary skillt, akkor mindenhol nagyon könnyen túl tudsz élni, csak a DPS-ed lesz kevés

a macis builddel én nem tudtam normálisan közlekedni, nem töltött normálisan az LS és közel kellett menni a szörnyekhez, tehát pont ott veszett el az értelme az egésznek, ahol szükség lett volna a több DPS-re, MPL6 és felette mondjuk, mert a szar LS miatt és mert közel kell menni, sokszor haltam, így meg nem volt értelme. űber se ment vele, SB-t nem tudod vele normálisan ütni, mert megöl a refije, kula elteleportálgat mire odaérnének a macik, stb. egy olyan szitut tudok elképzelni, ahol jobb a macik, az a party MPL6-7, ha van tank. talán ha nagyon jó a csapat és van 2 tank is, akkor 8 is belefér

[ Szerkesztve ]

(#23446) Sirandrish válasza mikromanus (#23443) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsánat..nézzük a top 500 DPS-t..

WT: 1,4%
SS: 0,2%
Revenge: 0,6%
FS: 0% (ergo senki)

Ha mutatsz nekem ennél komolyabb szűrőt ahol azt látom hogy igen..a WT-t a játékosok 10%a használja, csakúgy mint az FS-t, akkor oké...addig meg ez van és ez azt mutatja hogy ami szerinted király, az szerinted király, mert rajtad kívül szinte senki sem használja :N

De tudod mit? Nem kell!
Mutass 3 embert akik az általad prezentált buildek közül 1et is használ folyamatosan..
Értem ezalatt hogy nem 1-2 körre teszi be kipróbálni, hanem hogy "igen..ez van olyan hatékony hogy megérje ezzel játszani", és kőkeményen napról napra, hétről hétre, használja :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23447) killerjohn válasza SLYM (#23445) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi! sajnos ahogy elnézem nem 2 fillér lenne a 200K unbuffed (persze ha növelhetném az AS-t akkor meglenne 50M-ből...), úgyhogy megpróbálom aciddal MP3-at. esetleg maci és primary nélkül és akkor a voodoo nem kell hogy kiüsse a horrify-t. juteszembe, te ezt a 200K-s acidos verziót.valami primaryvel vagy anélkül toltad izomból (manából)? :)

(#23448) Sirandrish válasza mikromanus (#23443) üzenetére


Sirandrish
legenda

Á..találtam neked:

forrás:
http://diablo.somepage.com/popular/barbarian#builds

Szerintem akkor ez már azért fedi a valóságot nemde?

Csak azért mert a WT, meg FS, meg SS itt is elég gyengén szerepel :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23449) mikromanus válasza Sirandrish (#23446) üzenetére


mikromanus
veterán

Ócsósított Hammer-no fury generator mód (bár ez DT, de azért "alfaj"):
Madox

Ok, ezt én se tudom besorolni:
MorgNThorg #2178

Erősen fura rúnaválasztós emberke:
Conshilla

Mindjárt keresek hajigáló fanatikust is. Amúgy a fentiek közt elég sok Skorn rajongó van :D

A furious charge csak kiegészítő skill. Elég korlátozottan használható: ezen feelsleges rugózni. :(((

edit:
Á, meg is van:
Sunrider #2280

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23450) Sirandrish válasza mikromanus (#23449) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy értettem hogy akiket ismersz és akiknek te ajánlottad ezeket, majd ők azt mondták hogy ohjessz..ezt fogom használni mert ez annyira jó.
Mivel kevesen de használják, így itt-ott rájuk lehet bukkanni de én nem így értettem..

Mellesleg a Morg meg a Torony kb ugyan azt a buildet használják csak az egyik fososabb így bekerült neki a WC..
A Maddox meg DT barbár, csal Hamerrel..
Ezeket te külön említenéd?
Ezekre 1 külön topik is kevés lenne.. :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.