Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) SLYM válasza Helmoras (#17547) üzenetére


SLYM
veterán

hobbiból olvasgatok ezek után, tehát mondhatjuk, hogy "értek hozzá". arról nem is beszélve, hogy ezen ma senki sem vitatkozik, ez tény, olvass pár tesztet, aztán akkor te is képbe kerülsz. a flame egyébként ott kezdődik, hogy egyáltalán felhozod, hogy van ilyen vita, mikor ez kb szerintem itt rajtad kívül senkit se érdekel. nem is értem kit érdekes, hogy egy alkatrésze a számítógépnek milyen márka. az agyam eldobom mikor ezekről olvasgatok itt a fórumon...

[ Szerkesztve ]

(#17552) mikromanus válasza abéla (#17546) üzenetére


mikromanus
veterán

Eleinte rutinosan kitéregettem minden "jégbigyó" elől, később meg bekapcsoltam a yetit. A Yeti hatása alatt semmi tudatmódosító hatás sem érvényesül ( stun, fagyi, lassítás, para). :DD

A zenéről: kb mindegy mit raksz alá. Jelezni jelzik, hogy gyanus, de egyszer se kattintottam eddig a figyelmeztetés nyugtázására, vagy a rinyára, hogy ez rám nem vonatkozik. Kb mindegy mit raksz alá. A Far Cry 3 alatt az alap soundtrackra is mindig jelzi, hogy jogvédett tartalom. Ezután a jogvédelmet szerintem a hajukra kenhetik. Mármint, hogy játékra nem jelez jogvédelmet (alapból jelezhetne), de hogy a félig-meddig monoton gépi zene határos gagyi miatt figyelmeztetnek, ami alapból is benne van az már picit gáz... Ha figyelmeztetnek, hogy a jogtulajdonos rossz néven veszi, akkor max törlöm. Vagy utalják a forgalom után járó bevételt az előadónak! Nekem úgy sincs pénz belőle :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17553) Helmoras válasza SLYM (#17551) üzenetére


Helmoras
őstag

a következő mondatodban meg is cáfoltad magad (gtx 460) ha nem ismered a konkurencia kártyáját, miért állítod hogy nincs jó megoldás azon az oldalon, érted min ugrálok ?:S

Nincs semmi baj csak ha máskor elolvasod a kommentet miután megírod magad is rájössz hogy butaság.

[ Szerkesztve ]

(#17554) abéla válasza mikromanus (#17552) üzenetére


abéla
senior tag

akkor benyomom nyilvánosba, legfeljebb benyújtja a számlát a US. punk association :DDD ...már, ha milliós nézettséget generálok :))

Helmoras
: hehe, felhívod a figyelmet a gyermeteg ati/nvidia párharc veszélyére, majd te magad fűzöd tovább... :(

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17555) mikromanus válasza abéla (#17554) üzenetére


mikromanus
veterán

Öööö... MIért, van más opció is, mint a "nyilvános"? Mi a különbség? Ha nem nyilvános, akkor csak te látod? Vagy nincs a kereső találataiban?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17556) Agro válasza Helmoras (#17553) üzenetére


Agro
senior tag

Nem hiszem, hogy ezt itt kéne megvitatnotok. Szerintem van VGA-s topic is.

(#17557) Helmoras válasza abéla (#17554) üzenetére


Helmoras
őstag

Befejeztem, elnézést, nem a vga-kon volt a lényeg...

[ Szerkesztve ]

(#17563) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ejjj...Radi túl gyors és alapos..
Sokan lemaradnak a mókáról :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17564) radi8tor válasza Sirandrish (#17563) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Visszatérő trolloknak nincs helye itt.

⭐ Stella

(#17565) mikromanus válasza Sirandrish (#17563) üzenetére


mikromanus
veterán

Az egynapos troll nem élt 24 órát se. Máris benyelte a zárolást. Hatékony fórum moderáció. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17566) abéla


abéla
senior tag

Mondjuk egy PoE beszámolóra, ha valahol, akkor itt vevők lennénk rá. (persze nem ilyen "távírati" :DDD stílusban)

Szóval, ha valaki értelmesen összefoglalná előny/hátrány, rövid bemutató, stb, formában a Path of Exile-élményt, szívesen olvasgatnék róla. (Persil már írt róla néhány szubjeltív jellemzést, jó lenne, ha más is nyilatkozna, már csak a tisztábban látás végett is)

persze akár megnézhetném magam is, de ha tényleg olyan mint ahogy néhány ember -egyébként a D3-at kedvelő- írja, akkor kár az időt pazarolni rá.

Micromanus: van ilyen hogy: videokezelő, műveletek fül, a kipipált filmeket itt lehet beállítani:
nyilvános: Utube keresőben megjelenő, mindenki által látott;
nem listázott: keresni nem lehet rá, csak az url-linket ismerők tudják megnézni;
privát: szintén csak url, de be is kell jelentkezni a Utube fiókodba, hogy megnézd (meg lehet, csak a hozzád felíratkozottak nézhetik meg, ezt nem tudom pontosan)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17567) radi8tor válasza mikromanus (#17565) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nélkületek nem menne, jelenteni kell az ilyeneket a megfelelő helyen, hogy intézkedni tudjunk.
18 percet élt amúgy. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#17568) Agro válasza radi8tor (#17536) üzenetére


Agro
senior tag

Tényleg 1. hsz-en tudsz módosítani? 1-2 dolog frissítésre szorul szerintem. Főleg a játékosok listája, meg a patchek is 1.05-nél megrekedtek.

(#17569) radi8tor válasza Agro (#17568) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, ezeket eddig Cadal tartotta karban, játékos listának a frissítését is ő kérte.
Beszéljétek meg vele a dolgot szerintem.

⭐ Stella

(#17570) Sirandrish válasza radi8tor (#17564) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy dekááár, csak így sokan lemaradtak róla :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17571) radi8tor válasza Sirandrish (#17570) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

így is kellett takarítani utána, hát még ha 10-en reagálnak rá minden fórumban.

⭐ Stella

(#17572) persil válasza abéla (#17566) üzenetére


persil
nagyúr

Én legelőször akkor próbáltam, amikor a diablo 3 még hírben sem volt. A closed bétában vettem részt, szóval elfogultságról szó sincs.

Az a játék egyszerűen rossz, alacsony minőségű, alapvető hibáktól hemzseg.
A diablo 3-mal egy lapon sem lehet említeni, de csak ki kell próbálni és azonnal megérti/meglátja mindenki, hogy mire gondolok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17573) jjc válasza abéla (#17566) üzenetére


jjc
aktív tag

én már párszor nekiugrottam a poe-nak, de pár szint után mindig rájöttem, h unom. csapkodok-csapkodok és egy idő után a monszták eldőlnek, mint a rohadt nád. nincs olyan god érzésem, mint diabloban. ráadásul türelmem sincs memorizálni azt a sok orbot, tekercset meg fityfaszt, amiket a mobok köpködnek ki magukból eldőlés közben. kicsit több türelemmel biztos jobban élvezném, de jelenleg ez most meghaladja a képességeimet.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#17574) abéla válasza persil (#17572) üzenetére


abéla
senior tag

Értem én, nem is állítottam, hogy elfogult lennél (legfeljebb nem tetszett :) ).
Az open bétát nem próbáltad? (esetleg játéktechnikai, egyéb vonatkozásban változott esetleg)

Addig is googliztam néhány videót:

[link1]

[link2]

Felelősséget (minőség, objektivitás, stb) nem vállalok értük! :D

jjc: köszi, ilyesmikre gondoltam...
mert ugye igy van viszonyítási alap, hogy az adott játékos hogy áll a D3-hoz, így kb. belőheti az ember, hogy érdemes-e nekiállni magának is tesztelgetni :)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17575) Edge válasza persil (#17572) üzenetére


Edge
veterán

Én szintén closed bétát próbáltam és teljesen egyetértek veled.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17576) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Találtam egy tök jó helyet, ahol nem kell OFF-ban megvitatnotok: Path of Exile fórum. :R

⭐ Stella

(#17577) Sirandrish válasza radi8tor (#17576) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyenesen sziporkázol :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17578) persil válasza radi8tor (#17576) üzenetére


persil
nagyúr

Az a baj, hogy konkrétan az volt a kérdés, hogy mi a diablo-sok véleménye a játékról, illetve, hogy a két játék hogy viszonyul egymáshoz...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17579) Sirandrish válasza persil (#17578) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a Diablosok nem írhatnak a PoE topikjába? :U

Félre ne érts..engem konkrétan pont érdekel az a játék és örülök hogy nem kell másik topikba mennem némi infóért, de azért Radit is meg tudom érteni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17580) abéla válasza radi8tor (#17576) üzenetére


abéla
senior tag

Igen-igen, ahogy is Persil írja: az itteni fórumlátogatók, a D3-mal kapcsolatosan
-éééééé-BB :D- megismert véleményük függvényében, az általuk megírt PoE összefoglalók, info-többletére vagyok kiváncsi.

ld.: összehasonlító-teszt (jellemzés), egy, a d3-terén ismert értékrendű felhasználó tollából

Sirandrish: nekem mindegy, hogy hova írják, a PoE topicba a diablo vagy ide a PoE függvényében :)
(de remélem, hogy az ottani modi nem küldi őket ezért ide, innen meg oda :D )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17581) jjc válasza Sirandrish (#17579) üzenetére


jjc
aktív tag

sztem ez kapufa lett. ha diablósként a poe topic-jában írnám, h unalmas a poe, akkor a mod joggal rúghatna ki trollkodásért.

más:
sárpac-nak szeretettel
(hetek óta mindig van fenn 1 eladó, de most úgy látszik az egyik korábbi vevő is elkezdte árulni.)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#17582) Cadal válasza Agro (#17568) üzenetére


Cadal
őstag

Épp a hétvégén frissítettem a játékosok listáját. Mi lenne vele a gond? Azok szerepelnek rajta akik jelezték, hogy fel szeretnének kerülni és azok kerülnek róla le akik jelzik, hogy le szeretnének kerülni. Hogy a fent levők játszanak-e vagy nem, azzal nem foglalkozom. A patches részt, ha kijön az 1.0.7 akkor terveztem rendbe rakni. De minden építő jellegű kritikát, ötletet szívesen fogadok. Annyi még, hogy ha valaki szorgalomból kiegészítené az első hsz.-t az szóljon, mert én viszont mentett anyagból frissítem így simán törlődik az a tartalom amiről nem tudok és bekerül az elsőbe. :R

(#17583) radi8tor válasza jjc (#17581) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ez nem így van. PoE topicban miért ne írhatnál PoE-ról?
Akkor leszel fenékbe billentve, ha ezt trollkodó, személyeskedő, stb stílusban teszed meg.
Diablo topicban nem kezdek el én sem más játékokról beszélni... :U

⭐ Stella

(#17584) abéla válasza radi8tor (#17583) üzenetére


abéla
senior tag

Kellene egy D3 vs. PoE topic :D

De komolyan, nem offolni akartam, csak megnéztem a PoE topicot és talán Nordic volt innen ismerős, ezért jeleztem itt, hogy a két játék relációjára lennék kiváncsi, mert talán ez a topic népszerűbb.
Bár nekem tényleg mindegy, hogy hova írják le ezirányú okfejtésüket a népek, de tény, hogy mindkét helyen kicsit elüt a fő csapásiránytól.

ProEvoFan: Hopsz, elnézést, nem szokásom nem megköszönni a segítséget, de nem is néztem a privátokra

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17585) ProEvoFan válasza persil (#17578) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Privát üzenet is van.Én abélanak küldtem privátot a játék béta tesztjéről és egy hírt, ami a béta alatt fellépő problémákról ír.Diablos vagyok, informáltam.Kb ennyi a történet.
Az más kérdés hogy elfelejtette megköszönni. :U

(#17586) Sirandrish válasza jjc (#17581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért lenne kapufa?
A PoE topikjában nem mondhatod el a véleményedet a PoE-ről? Kétlem :K

nyilván nem úgy kell indítani hogy "Diablos vagyok..ez a játék egy szar" mert akkor valószínűleg valóban elhajtanak :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17587) Edge


Edge
veterán

Kicsit on :B
Picit pumpáltam Wiz-em hpján ezzel a két itemmel alant:



Régi wardom több dps-t adott 1k-val, azt bebuktam viszont nyertem 6k+ hp-t. (totál megérte sztem)
(lehet tippelni mennyibe voltak :) najó elárulom a wardot szombat éjfélkor lőttem 85M-ért, a strongot hétközben 20M-ért :)) )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17588) Sirandrish válasza Edge (#17587) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebből a két itemből majdnem megvan az én full Wizard gearem :C
Egyébként GZ..az a Vile bitang szép :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17589) abéla válasza Edge (#17587) üzenetére


abéla
senior tag

VW-ért ez nem is rossz! (Str-ban nem vagyok otthon) Ezek szerint még nem árasztották el a hivatásos kupecek és botjaik az egész AH-t. (ráadásul a szombat éjfél még nem is olyan lehetetlen idő, sőt)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17590) tatabánya válasza Edge (#17587) üzenetére


tatabánya
senior tag

én ilyen árkategóriában nem is nézek jó látom van rajta vit rendesen,de nekem ez pl 2misiben volt:

(#17591) mikromanus válasza tatabánya (#17590) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem egy kategória. Még main statban is zsenge a kétmillásod. Persze nem rossz. A vile wardokon a vita durván megdobja az értéket. Meg persze a 200-250 feletti main stat is jól elsózható...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17592) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok...tudom hogy itt sokan álomvilágban élnek és a dropot teljes mértékben randomnak hiszik, de valaki magyarázza már el nekem hogy arra mennyi esély van hogy az utolsó 8 legend itemeim így érkezzenek sorban?
-The Three Hundredth Spear
-The Three Hundredth Spear
-The Three Hundredth Spear
-Hellrack
-Hellrack
-Triumvirate
-Last Breath
-Last Breath

Várom a matekzsenik számításait.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17593) tatabánya válasza mikromanus (#17591) üzenetére


tatabánya
senior tag

gondolom aki már olyan szinten van, az plusz 10 statért is képes 100 milliókat fizetni, remélem nálam nem fog eddig fajulni a helyzet :))

[ Szerkesztve ]

(#17594) SLYM válasza Sirandrish (#17592) üzenetére


SLYM
veterán

The Three Hundredth Spear, meg a Hellrack nekem is az egyik leggyakoribb legendek. valszeg minnél szarabb annál gyakoribb

(#17595) abéla válasza tatabánya (#17593) üzenetére


abéla
senior tag

Azért erre mondjuk jön +50int (nekem 68,7*50: 3,5k), meg 70-80vit (~3,5k hp), na az + 3,5k-3,5k dps/hp , prot.(allres/armor) veszteség nélkül: ezért biza kiköhögik a 80-100 millát is.

szerk: hopsz most látom a +life%-ot, nna ha egy ilyenre jönnek a fenti értékek az tényleg több száz milla :), a tied pedig így nézve, igen jó vétel 2m-ért (bár lehet ennyire inflálódott a relatív alacsony main statos cuccos ára)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#17596) Sirandrish válasza SLYM (#17594) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Hellrack nálam eddig is jött százszámra de nem egymás után...vagyis nem ennyire egymás után :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17597) Szatesz. válasza Sirandrish (#17592) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Dobálósból nem volt valami jobb fajta?

(#17598) persil válasza SLYM (#17594) üzenetére


persil
nagyúr

A szarabb tárgyak gyakrabban esnek, mint a jobbak. Borzasztó meglepő :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17599) Sirandrish válasza Szatesz. (#17597) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos nem..mind ilyen 7-800as DPS-ü socket nélküli vacak volt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17600) Agro válasza Sirandrish (#17592) üzenetére


Agro
senior tag

Hellrack és a Spear nekem is kiesett tegnap. Hellrackból 2 db is 1 run alatt. A csapattársamnak meg szintén esett egy Hellrack ugyan abban a körben az én elsőm után rögtön a következő elitpackból...

Random a #&@*t...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.