Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kérdezd a fejlesztőket 1.0.7-ről. első kör.

Ezek szerint, amibe bele rakod a Marquise gem-et, az account bound lesz. Nem adhatod el. Vagy unsocketelés után eladható? :F
Lehet ezért kerül 5M-ba az unsocket, hogy utána eladhasd a cuccot.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#18352) sunnymarcell válasza Sirandrish (#18346) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Néha nem működik a minimap ping, erről szólt a videó amit linkeltem az előbb...

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18353) xavix13 válasza Sirandrish (#18350) üzenetére


xavix13
senior tag

Igen? :D Én eddig csak PTR-en találkoztam a kis csillaggal a térképen.

Visszanézve a legendeimet tényleg ott a kis karika a térképen. :)
Sosem figyeltem, meg nem is annyira feltűnő.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18354) Sirandrish válasza xavix13 (#18353) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kis pulzáló karika megjelenik a térképen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18355) Bahama


Bahama
aktív tag

MP 7-10-re keresek erős wizardot, monkot!

Jelenleg így állok!

1250+ Dexes manticore vétel elött.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18356) Helmoras válasza Sirandrish (#18346) üzenetére


Helmoras
őstag

Messersmidth-nek néztem :S

(#18357) Szancsó válasza buherka (#18345) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Act2-es kulcsot utálja legjobban mindenki.
Szerinted miért Key of Hate a neve? :)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#18358) P00By válasza Neró (#18333) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor legend eső lesz, természetesen holnap nem érek rá! :U :W

(#18359) radi8tor válasza P00By (#18358) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerdán jön szerintem EU szerverre. Kedden USA maintenance van.

⭐ Stella

(#18360) #57919488 válasza radi8tor (#18351) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha nem lenne eladható ez kicsit visszafogna olyan dolgokat, hogy egyre csak több és több lenne az AH-ban.
Mert ha egyet felhasználtak akkor az többet nem kerülne vissza.

(#18361) radi8tor válasza #57919488 (#18360) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Item-re érted vagy gem-re?

⭐ Stella

(#18362) #57919488 válasza radi8tor (#18361) üzenetére


#57919488
törölt tag

Item.
Ha egy item-et csak 1x lehetne felhasználni akkor sokkal kevesebb kerülne vissza és drágábbak is lennének ez miatt mert tényleg ritkaságok lennének a még jó fel nem használt item-ek.
És egyben nehezebb lenne a gold és karakter fejlesztés ami nekünk lenne rossz.

(#18363) radi8tor válasza #57919488 (#18362) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pedig pont ezt akarják:

Q. What's the reasoning behind account-bound items in a game based on trading? And why will the new gems be account bound?

Andrew: Trading is certainly super important, but I wouldn’t say the game is based on trading. Diablo III is about killing monsters and finding evermore powerful enemies and items to kill them with. Trading is just one method by which players can obtain items, and the Auction House is currently the most popular way to do that. We feel that gearing up is perhaps too skewed towards trading right now, and account-bound items are a way of balancing that out with farming.

We don’t really like that, for most players, all of your current gear is very likely to be something you’ve found on the Auction House. This can create a situation where it doesn’t feel like you "own" the gear you’ve obtained; instead, it feels like you are renting it. This is one of the big draws of making items account-bound. We also need more end game item and gold sinks, and making something account bound permanently "removes" those items from the game. Having gear (or gems) that feels like you own it forever is good for you, and removing a lot of things from the economy is good for the game.

⭐ Stella

(#18364) ProEvoFan válasza Bahama (#18355) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sharpshooter passzívot felejtsd el.Kozmetikázza a dpst, gyakorlatban közel nem akkora a sebzésed.Ha kiveszed, akkor is marad kb 196k sebzésed, ami valós.

(#18365) Bahama válasza ProEvoFan (#18364) üzenetére


Bahama
aktív tag

Egy szóval nem mondtam hogy ekkora a dps-m. És nem veszem ki mert igenis hasznos.
Aki ért hozzá úgyis tudja hogy mennyi az annyi.

De akkor a kedvedért: [link]

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18366) proci985 válasza radi8tor (#18351) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Wyatt: The most important thing to keep in mind about the new crafting recipes is that they are not for everybody. They are designed primarily for two groups: •High-end players who already have extremely good gear, but are having difficulty finding new upgrades (either through drops or the Auction House).•Self-found" players who don't use the Auction House and, as such, are happy for any opportunity to upgrade their gear through available means.

vs

Any analysis being done on the tradeoff between AH pricing and the crafting recipes’ probabilities assume a current gear level. If the AH has upgrades for you at the 10,000 gold price point, then you probably don't want to craft the new items. If your next upgrade on the AH tends to cost around 500,000, then the new crafting recipes may start to look more appealing. Similarly, if reasonable upgrades to your current gear cost around a billion gold or more, then the new crafting recipes should be worth making.

ez mondjuk érdekes, HF ring is gyakorlatilag lutri egy bizonyos szint felett, lehet itt is így lesz. bár adott esetben még mindig lehet, hogy egyszerűbb lesz lecraftolni a dolgokat.

Bahama: 54%os base chc mellett sharpshooter sokat a gyakorlatban nem dob. nem lenne jobb pl vengenance a magasabb hatred regen miatt?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18367) Bahama válasza proci985 (#18366) üzenetére


Bahama
aktív tag

41,5 az alap CHC-m.
Hatred problémám nincs, és a healt globe gyűjtést-kerülgetést sem szeretem.
Többször próbáltam az SS-t dmg-re cserélni, de nem érte meg.
Ha lenne 55-60 %, akkor már kivenném.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18368) ProEvoFan válasza Bahama (#18365) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem mindegy mit használsz, csak jeleztem h az a passzív neked már hasztalan, van annál számodra hasznosabb paszív skill is.

(#18369) JSaN válasza radi8tor (#18359) üzenetére


JSaN
addikt

Ha mar ennyit kesett ebben mar ben lesz a beigert legend szinezes is? Igertek nagyon, hogy emiatt kesnek kicsit.(ettol fuggetlenul is sok hetet kestek)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#18370) Bahama válasza ProEvoFan (#18368) üzenetére


Bahama
aktív tag

Köszönöm a jótanácsot, de 1000 óra játék után tudom mi hasznos, és mi nem az a számomra.

De azért kiváncsi lennék, hogy mit javasolnál.
És próbáld meg kevésbé hülyének nézni a másikat!

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18371) jjc válasza JSaN (#18369) üzenetére


jjc
aktív tag

tudtommal még csak vanishing dye lesz.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#18372) radi8tor válasza jjc (#18371) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, én is valami ilyet hallottam.

⭐ Stella

(#18373) proci985 válasza radi8tor (#18372) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

végre eltüntethetem az andariel. habár kezdem megszokni így pár hónap után, a warddal meg még valamennyire passzolnak is.

"the lady with the golden demon skull", akár B filmet is lehetne belőle forgatni.

kieg: egyébként valahol vicces, hogy az összes highend DH sisak valahol a ronda és a még annál is rondább között néz ki (Nat, Andy, Mempo egyike se szép).

szerk: habár tegnap megcsináltam a pink'd maradék részét, hát a full rózsaszínbe öltözött DH megjelent a képernyőn, a szörnyeknek meg megállt a szíve a sokktól:DDD. legalábbis a strafenek biztos nem volt köze a halálukhoz:).

sunnymarcell: az egyik gyűrűm anno 1.03tól decemberig használtam (88str/88dex/4chc/34chd/mindam/healthglobes), a HF ringem pedig tippre egy ideig megint fog maradni (29-60dps, 199dex, sock, 3.5chc, chd).utóbbi remek, unityből/hostból is eléggé drága lenne kiváltani az xp bonust leszámítva is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18374) Vismajor01 válasza Bahama (#18370) üzenetére


Vismajor01
addikt

Most mit csináljon, ha egyszer az vagy? Ss-nek max akkor van értelme, ha kevés a cc-d és rohadt lassan lősz. Neked van 60 iasod, 40 cc, teljesen értelmetlen azt a passzívot használod. És ha ezt leírják, talán gondolkodni kéne, nem pattogni, hogy 12313 óra játékod van és te nagyon kened vágod.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18375) sunnymarcell válasza radi8tor (#18363) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Ha nem tradelésre csinálták az egész játékot, miért ilyen szar a drop chance, és miért kb. 0,1% az esélye hogy használható rare-t unid-olsz?

Na és ki hány olyan cuccot talált 60-ason saját maga, amit használt is?

Annyira szánalom ez az egész account bound dolog is.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18376) radi8tor válasza proci985 (#18373) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennél csak nem volt durvább:

⭐ Stella

(#18377) Bahama válasza Vismajor01 (#18374) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nem pattagok, hanem a kedvetekért bementem a játékba, és újra kipróbáltam.
És képzeld el lassabban haladok ss nélkül mint azzal.
Ez számomra azt jelenti, hogy ez egy hasznos passive.
Képzeld én is tudom az elméletet, meg hogy mi az ajánlott, de tudod ki is kell próbálni.
És mint mondtam nem egyszer próbáltam, kb minden item cseréjénél. Sőt a kedvetekért még most is.
És még mindig több hasznát veszem, mint bármelyik más passivnak.
De akkor kérlek szépen mondjátok meg a szerencsétlen hülyének hogy mit használjon! Ja és indokoljátok is meg, mert nem értek hozzá!

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18378) mikromanus


mikromanus
veterán

Tesztelgettem egy kicsit a lehetőségeket. igencsak elaljasították az infernót. Kis yeti és warcry mentes run MP5-ön. Ide simán jó:
Diablo 3 - Solo barbarian - MP5 - DPS build (frenzy-Hammer-OverPower-Rend-sprint) - Alkaizer run

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18379) fahrii


fahrii
őstag

Tegnap beruháztam egy új bowra, igazából jobbat akartam venni de ennyiért ajándék volt... (100m volt úgy hogy valaki bennefelejtette a gemeket :D )
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fahrii-1556/hero/24135335

Nézegettem, hogy mit lehetne újítani. Helmnek asszem nekiállok gyűjteni egy mempora (amit találtam múltkor laza 28kval dobta volna meg a dmgem de végül eladtam...), amut meg bracert majd craftolok az új patchbe.

Ha valakinek van kedve holnap játszani vegyen fel friendsbe... :R

[ Szerkesztve ]

(#18380) SLYM válasza Bahama (#18377) üzenetére


SLYM
veterán

SS helyett próbáld ki az Archery-t. 2-es AS-el szerintem sem lehet olyan nagyon jó az SS, ugye az max 3% plusz CHC-t jelent nagyjából, ha nagy csata van. az első ütés nem tudom mikor lehet olyan fontos

[ Szerkesztve ]

(#18381) Bahama válasza SLYM (#18380) üzenetére


Bahama
aktív tag

Köszönöm a javaslatot, de sajnos nem éri meg. Igaz hogy 20k dmg-t kapok az 50% chd-tól, de érzem hogy harc közben kevesebbszer jön ki a crit, így nem ér túl sokat a +chd.
És kicsit az SS-ről. Az azért nem csak 3%. Hanem másodpercenként +3 %. És ha kijön végre a crit akkor megáll, és csak 1 sec után resetel. És ez 2 AS-nél "szinte" még egy garantált crit. Vagy még több egy cluster bombnál.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18382) buherka


buherka
addikt

Anno találtam egy vidit a YouTube-on és a srác teszteli a SS-t a DH-nál. Valóban jó dolog akinek kevéske a chc-ja. Stopperrel méri, hogy azmo-t mennyi idő alatt gyakja le SS-el és anélkül.
A SS-ben az a jó hogy míg nem crit-el addig folyamatosan egyre jobban megemelt DPS-t sebzi.
Tehát valóban besegít.
Most nem pártolni akarom Bahama kollégát, mert én sem használom már a SS-t, mivel 50% felett vagyok a chc-val. De nagyobbat sebez vele.
Sok embernek csípi a szemét a fake DPS kiírás....ezt már én is megkaptam anno, amikor használtam ezt a passzívot.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#18383) proci985 válasza buherka (#18382) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, az SS nem úgy működik, hogy amíg nem critel addig növeli a crit chanceot, aztán még egy pici ideig utánna marad a megemelt crit%? tehát elvileg a fehérek sebzése nem változik, viszont nagyobb eséllyel lesz crit (amit ki kéne számolni, idő függvényében lehetne képletet alkotni rá aztán ennek függvényében megmutatni, hogy mennyit sebez).

ha viszont úgy van, ahogy írod, és a leírása nem vág teljesen össze a valós működésével, akkor lehet érdekesebb.

(nekem pl kell a vengenance/silent stalker, de mp1 strafe alkaizerekre a steady aimnál lehet jobb lenne egy alternatív dpsnövelő. habár 60 fölötti chcvel lehet nekem nem érné meg)

Bahama: végiggondolva valahol logikus, legacy natalya miatt se perfectionistre, se vengenancere, se night stalkerre nincs szükséged.

az igazsághoz hozzá tartozik, hogy itt a topikban sharpshootert nagyon kevesen használnak a jobban felszerelt DHk közül.

(egyébként anno én is valahol 50-55 körül cseréltem le night stalkerre, de én +discipline nélkül megyek)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18384) Bahama válasza buherka (#18382) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én is leírtam, hogy ha lenne kb 55% chc-m akkor kivenném, mert ahogy megfigyeltem, 60%-ig már nem nagyon megy fel az SS sem.
Kiváncsi vagyok ki az aki nem használna, mondjuk egy +20 chc adó skillt.
Én direkt így alakítottam ki a karakterem, hogy a chc-n spóroltam mivel az a legdrágább.
Inkább a chd-t húztam annyira amennyire tudtam, mert abból jön igazából dmg.
A chc csak annak a gyakoriságát adja meg, és ezt váltom ki az SS-el.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18385) buherka válasza proci985 (#18383) üzenetére


buherka
addikt

Bizony-bizony...a fehérek sebzése egyre nagyobb lesz, míg nem crit-elsz, ezt már én is kipróbáltam.
Folyamatosan emeli a DPS-t a SS, míg el nem jön a hőn áhított kritikus találat.
Direkt megnéztem a próba szerón, hogy nyomják a pvp-t a komoly DH-k. Szinte kivétel nélkül mindenkinél be van kapcsolva a SS. Főleg azért hogy az első lövésük akkorát sebezzen mint egy tehervonat.
Mit csinálnak a DH-k pvp-ben?...
Megy a bújócskázás-szaladgálás a Smoke Screen-el...ez idő alatt szépen a SS felbuffolja a DPS-t 100%-ra. és tuti hogy akkorát fog lőni először a Cluster Arrow-al hogy az ember menten összeszarja magát.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#18386) Bahama válasza buherka (#18385) üzenetére


Bahama
aktív tag

vagy nem :N
50% esély dh monk ellenn a dex-dodge miatt :B

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18387) buherka válasza Bahama (#18384) üzenetére


buherka
addikt

Legacy Nati szetthez képest...elég faszányosan össze van rakva a DH-d.
Van Disc. reged az jó buli. Majd szopathatod a jó népet PVP-ben. :D
Majd próbáld ki azt a taktikát amit leírtam...sztm életképes lehet.
40% körül pont jól jön a SS...így fogsz folyamat kritelni. 20-30% chc körül már sz@rabb a helyzet.
DH-ban is az a jó hogy sok felé lehet variálni a gear-t. Én kicsit tankosra vettem az irányt. Nagy visszatöltés sok all. res. magas life.

(#18386) Bahama...hja a Monk is komoly. :K

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#18388) proci985 válasza buherka (#18385) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persz, pvpre nekem is menne a sharpshooter az nem kérdés;).

egyébként ez a diabloban a szép, sokkal változatosabb, mint elsőre tűnik. elnézve a DHkat itt és a DH topikban azért eléggé nagy szórás van gearre és skillekre, és mind működik.

pvp lesz még érdekes: enyémen pl nincs discipline, de 200k fölötti unbuffed dps, 650k ehp és jó adag damred mellett pvmre nem hiányzik. viszont pvpre nem tudok silent stalkerre hagyatkozni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18389) Bahama válasza buherka (#18387) üzenetére


Bahama
aktív tag

Játszottam jópár órát prt-n. Főleg 50 disc-kel elég kényelmes, nameg 50 helyett 30 cluster arrow hatred igénnyel, és abból is ami 55%-kal stunol a 4 kis gránát.
+ lassító trap barbár monk ellen, és persze sentryk a képernyőre szélére hogy hamarabb tudjam honnan jönnek, és azért sebeznek is.

Viszont calamity sokkal praktikusabb pvp-re szerintem.

Igazából 2 dolog volt amivel meg tudtak ölni.
Wizard storm armor... autoaim egészképernyőre instant hit, és valószínű hogy crit.
WD haunt... a legerősebb class pvp-re. autoaim ugráló pókók, hauntot lehet spammelni ha már közel van, aztán hex, ha bajban vagy akkor még 3 seces spirit walk, és ha véletlenül meghalnál, akkor mégsem mert a passive életben tart...

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18390) Bahama válasza buherka (#18387) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én sem glass-re terveztem (hiába ez a neve :D). A kesztyűre, amura, bracerre szeretnék vit-res, csak hát nem azzal van a gond igazából, mert mp10-n sem nagyon halok, Hanem még dmg kéne. Aztán majd talán egyszer, ha marad rá gold, vagy találok valamit...

Jó kis lassan de biztosan karakter a tied. Viszont nem zavar, hogy nem költöd el hasznosan a hatreded? Mert az 2 sentry nem eszik túl sokat. Én a ball lightningot ajánlanán bola helyett, vagy azt stunra használod?

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18391) buherka válasza proci985 (#18388) üzenetére


buherka
addikt

Van szórás keményen a DH-k közt. Legalább nem mindenki egyen DH. :D

Nekem sincs + Disc-em.
Vígan el vagyok így is, mivel unbuff 744K az EHP-m van. De buff folyamatosan 867K EHP-val megyek.

(#18390) Bahama ..hja, kicsit túlbiztosítottam magam, de így szeretem. A Senrty helyett be szoktam rakni elég sűrűn a Strafe - Stinging Steel rúnát. Ezzel 482K DPS-em van. Ad a Cloak is hozzá +5% chc-t. Nagyon buli ...én szeretem. Sebez mint állat és nem kell vele célozni. Ki lehet vele pörögni a szorult helyzetekből és közben sebez is. Goblinra egyszerűen ez a legjobb...pörgök utána és megy le az élete közben célozgatni se kell. DH-k utálják, de szerintem nagyon hasznos.
Sokan nem ismerik ezt az oldalt, ez alapján szépen be lehet lőni hogy melyik skill és rúna sebez a legnagyobbat.
Pl. a Hungering Arrow-ból mindig is a Cinder Arrow sebez a legnagyobbat. Mivel ez állandóan 150%-ot sebez. Valamint ennek a legjobb a visszatöltése is.Aztán közben senki nem használja.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#18392) Bahama válasza buherka (#18391) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ismerem a strafe skillt. Használtam egy ideig funból. Punismenttel akármeddig benne tudtam maradni, csak lassabb volt mint a vault + ball.

Viszont a hungering arrowal nem értek egyet. Mert a "Spray of Teeth"-nél csak a crit dmg-t írja ki viszont a +50%-t nem adja hozzá. Tudom mert az alap criteket helyesen írja, csak arra még rájön +50% és azt fixen megkapja az is akire megy + meg ugye területre is hat.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18394) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó látni, hogy nem csak én eszetlenkedek legacy Natalya's szettel :D

Bahama: Én nem akarlak lebeszélni a Sharpshooterről (ó dehogynem ;] ) de próbáld ki a Caltroopsot a Bait the Trap rúnával (+10 chc tökingyen). Két napja tértem vissza erre, eddig sebzős rúnával volt bent, de haladósabbnak érzem a karaktert.

ui: szép helm :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18395) Sirandrish válasza Thrawn (#18394) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Caltroopsot a Bait the Trap rúnával (+10 chc tökingyen)"

Ez nem az a cucc ami csak és kizárólag akkor adja a bonust ha aktiválódik?
Csak mert akkor elég körülményes és minden csak nem ingyen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18396) Thrawn válasza Sirandrish (#18395) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, viszont benne/rajta kell állni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18397) Kobe


Kobe
veterán

En valahogy a 200 k unbuff dmgt akarom elerni a dhval, onnantol kezdve a steady aim vagy az archery passziv helyett menne be a nightstalker. 60% chc es 60 discivel olyan csunyan meg lehet szopatni a nepet :D gyakorlatilag a preparationt is ki lehet venni mert folyamatosan maxon van a disci

(#18398) Sirandrish válasza Thrawn (#18396) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de gondolom úgy is magad alá pakolod szóval királyság :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18399) Agro válasza Bahama (#18392) üzenetére


Agro
senior tag

Nem ad +50% dmgt crit eseten. Hanem a fegyversebzesed 50%-at adja le crit eseten es jol irja a sebzest. A ket dolog nem ugyanaz.

(#18400) P00By válasza P00By (#18358) üzenetére


P00By
nagyúr

Tényleg, még csak kedd van! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.