Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) Sárpac válasza Helmoras (#18099) üzenetére


Sárpac
nagyúr

5 percenként kerül ki fél áron vagy harmadáron egy egy gatya armor 280!!!
Mind kraftolt 1-2 kivétellel!

Ne hitetlenkedj írd be!! ugyan ezt fogod látni kb mivel pár perce készítettem! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18102) mikromanus válasza Sárpac (#18098) üzenetére


mikromanus
veterán

Milyet? Mi ebben a probléma? Leszűrted dexre, intre és str-re és másaz ár? Nahát, de dú'vaaaa! Le kellene téged korlátozni, hogy ne csinálj ilyet az AH-ban. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18103) killerjohn válasza Agro (#18100) üzenetére


killerjohn
addikt

dupe-olásnál másolat készül(ne), nem "hasonló nevű, hasonló statokkal".

(#18104) Helmoras válasza Agro (#18100) üzenetére


Helmoras
őstag

Ismerem a problemajat de ezek a screenek semmit nem bizonyitanak.

(#18105) Helmoras válasza Sárpac (#18101) üzenetére


Helmoras
őstag

Akkor meg vedd meg es nyereeszkedj rajzta, mi tart vissza? Annyiszor nekifutottal mar, nem erdekel ez mar senkit inkabb jatszal te is mint a tobbiek.... Bocsi a duplaert ;$

[ Szerkesztve ]

(#18106) Agro válasza killerjohn (#18103) üzenetére


Agro
senior tag

Idézőjel az irónia megjelölését szolgálta a hsz-emben. Tisztában vagyok a dupe fogalmával

(#18107) mikromanus válasza Helmoras (#18104) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezek a screenshotok annyit bizonyítanak, hogy az eltérő "alap" statokra eltérőek az árak. Ebből az is levonható lehet épp, hogy abarbár a legkedveltebb kaszt. Drágább neki ugyanaz. Nem kell ezen ennyit agyalni. vagy minden statra vannak napi ingások?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18108) Sárpac válasza Helmoras (#18104) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Akkor mondok jobbat keress rá a kesztyűkre AS6 CHC 8 CHD 30 main stattal allressel és a nélkül! Helyzet hasonló a fegyvereknél is! :)

mikromanus : meg azt, hogy az utolsó BO tétel közel fele az előzőnek és ahoyg elmegy jön a következő!(pont ezért nem érdmees megvenni ritka kivételtől eltekintve) :)

(#18109) Agro csak tudod egy ilyen statos gatyát lekraftolni 80-100M nagyjából mire esik egy! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18109) Agro válasza Sárpac (#18101) üzenetére


Agro
senior tag

Ha egyszerre 1234532456234576 ember craftol nadrágot akkor esélyes, hogy 5 percenként lesz hasonló statos... szerintem. Abból kiindúlva pedig, hogy ha berakok eladásra crafting materialt és kb 1 perc elteltével elmegy az összes. Sanszos, hogy nem a spájszba gyűjtik a befőttet, hogy lekvár legyen belőle.

(#18110) Helmoras válasza Agro (#18109) üzenetére


Helmoras
őstag

Eggyet ertek, ha sokan jatszanak akkor ez siman elofordulhat, de ha meg ez csalas akkor csak ismetelni tudom mar a regebben leirtakat nem ide kell betenni ezeket a kepeket hanem a bliz forumra magyarazatal ha akarnak majd az illetekesek foglalkotnak vele, itt maximum hetente feleslegesen ismetlodo vita generalodik ezzel, bocsi agro nyilvan nem neked szolt az egesz hsz....

(#18111) sunnymarcell válasza Helmoras (#18099) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Szerintem azt próbálja megmagyarázni, hogy a 150 str-es 10 millával többe kerül mint a 150 dex-es

A válaszom: hát ez van :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18112) Agro válasza Helmoras (#18110) üzenetére


Agro
senior tag

Nincs bocsánat ;]

(#18113) #57919488 válasza Sárpac (#18098) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem lehet véletlen, hogy csak reklámozod a saját cuccaidat? :DDD ;]
Gondolom külön rendelésekkel nem foglalkozol csak tömeggyártással :D

[ Szerkesztve ]

(#18114) Sárpac válasza Helmoras (#18110) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Esküszöm ti vakok vagytok vagy mi?
Mind a 3 main statosból féláron dobálják ki a gatyákat sokszor egyszerre(erre mennyi az esély zsenik?), ezeknek a gatyáknak az előállítási költsége legjobb esetben is minimum 50M de én 100M felett is kraftoltam már és nem dobott ilyet egyszer sem! Kezd már összeállni? :)

(#18115) mikromanus nézz már rá a buyoutra fehér mit is jelet akkor, hogy is van rendezve?

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18115) mikromanus válasza sunnymarcell (#18111) üzenetére


mikromanus
veterán

HA azonos szűrésre mutogatna ekkora eltéréseket kis időközönként, akkor lenne talán valami alapja. Így csak egyszerűen az "erős" cuccok azért drágábbak, mert a barbár OP és sokkal többen játszanak vele, mint a többi kaszttal. :DDD
Másrészt ezek a szűrések közepesek. Nem látod az eredményekben, hogy mennyire vannak közel a maximumhoz. Lehet, hogy épp a str-es itemeken a legalsók is 75 all resesek, míg az int, vagy dexesen vannak 60-asok is. Vagy egyiknél 200 vita van, míg a maásiknál épp eléri a szűrőfeltételt. Ebből a képernyő mentésből kb semmit se lehet leszűrni.

(#18114) Sárpac
Az is lehet, hogy igazad van és valaki nagy tételben craftol. Ami gyenge, azt kukázza, ami közepes, azt kidobja olcsón (ezt látod időnként) és ezerből pár darab többszázmillás, vagy milliárdos tétel lesz és így azokkal kereskedik pénzben, vagy goldban. Lehet kirívóan nagy mennyiségnél még mindig jövedelmező a craft. Mondjuk szerintem csak tvedsz. 3 kép ami nem kapcsolódik egymáshoz még nem érv.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18116) Sárpac válasza mikromanus (#18115) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Tévedsz, ugyanis néha 100M+ tételt is kitesz 5-6M-be ugyan így féláron, így is van értelme?
Íme a következő intes! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18117) mikromanus válasza Sárpac (#18114) üzenetére


mikromanus
veterán

"nézz már rá a buyoutra fehér mit is jelet akkor, hogy is van rendezve?"

Látom, hog yár alapján rendezed. És? Pontosan mit akarsz ezzel bizonyítani, vagy mit hiszel ez alapján. Szerintem nagy átlagban kb azonos uccokból ugyanannyi kerül be a str, dex és int verziókból, csak a str-esekre nagyobb a kereslet. Lehet, hogy craftolgat valaki. Az nem tilos. Mi ezzel a gond? Úgy véled, hogy valahol fel van törve a rendszer mert ilyen itemeket nem lehet craftolni?

(#18116) Sárpac
Szép. Az előzőt megvették mert olcsó volt. Egy ember - 10 aukció. Nem lehet tömeges craftnál sokat tökölni. Régebben is úgy craftoltak, hogy a jobbakat tették ki és a közepesebbeket olcsón, hogy hamar felszabaduljon a hely. Ez csökkenti a veszteségeit a pechsorozatnak és felszabadítja a helyet a craftnak. Inkább azt magyarázd el, hog ymelyik rész az, amit sérelmezel ezen. Én nem craftolnék milliárdnyi goldból, de valaki lehet még jövedelmezőnek tartja ezt is.

edit: mellesleg ezek nem 100 millás tételek. Állítsad magasabbra a keresőfeltételt és cápázd akkor le az olcsó százmillásakat! :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18118) Mr.White


Mr.White
senior tag

sziasztok!
teszem azt vagyok egy résznél, felveszek egy fegyvert, és kilépek, akkor az megmarad, vagy muszáj checkpointhoz mennem hogy mentse?

(#18119) catroot válasza Mr.White (#18118) üzenetére


catroot
veterán

Megmarad minden item.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18120) #57919488


#57919488
törölt tag

Szerintem az nagyobb gond, hogy nagyobb a kínálat mint a kereslet.
Egy dolog kellene, Soulbound item-ek.

(#18121) Mr.White válasza catroot (#18119) üzenetére


Mr.White
senior tag

köszi!

(#18122) Sárpac válasza mikromanus (#18117) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"edit: mellesleg ezek nem 100 millás tételek. Állítsad magasabbra a keresőfeltételt és cápázd akkor le az olcsó százmillásakat!"

Persze mert azonnal megveszik ami komolyabb és flippelik ahogy én is! Csakhogy ez neki abszolút gold égetés és k@rvára nem éri meg hacsak neki nincs ingyen, ráadásul nem kevés idő lekraftolni sem!:DDD

renard: igen megmerad.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18123) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha egy csalót megtűrtök itt, akkor Sárpac "nyomozó munkáját" sem érheti kritika, még akkor sem, ha minden nap ad róla hírt :U

[ Szerkesztve ]

(#18124) d4nl


d4nl
tag

hali mindenkinek!

surun jarok mp10 uberezni. ha lehet hova csatlakozni, vagy forditva, akkor add:
Dakar#2422
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dakar-2422/hero/22386937

ha cm altal fogva vannak a bossok akkor vegig tudom spamolni az overawe-t dual passziv nelkul is.
udv

(#18125) mikromanus válasza Sárpac (#18122) üzenetére


mikromanus
veterán

A gonoszfeketelelkügenyanépség.com fórumán volt valami craft exploit (vagy októberi, vagy júniusi - hülye amcsik és az ő dátumozásuk). Állítolag ezt már fércelték. Ha mégsem, akkor nem sokat vesztenek. Nekem picit zavaros. Nem vagyok egy nyelvzseni, a videó meg karcos-koreai :D
"Appears to be fixed now, approach with variation in steps mentioned, feel free to drop any new information if you find a way to get this working again.

Here is how things flow.
A: person with resources
B: Crafter

-----Steps-----
1.A gives resources to B
2.B crafts items using them.
3.B gives crafted items to A
4.B moves to the new save point or waypoint
5.A leaves the room (When A leaves the room, A loses all crafted items received from B, but gets all resources back as well. Therefore, A lose nothing and gains nothing)
6.The room automatically terminated (server detects anomally?)
7.At this point, server lost the track of B giving crafted items back to A (from step 3), thus B still has crafted items. Therefore, B freely gets crafted items. (Because, A gets back resources)

Repeat

Simply put:
1.B crafts items using resources received from A.
2.A exits, and his inventory resets to the original state.
3.B still has crafted items

you have to be in a difficulty or area that person A has not been to yet. that way when you leave, the game resets and kicks all players.. this will not work if you are both in the same difficulty, it will just keep you in the game instead of kicking you. the best way is to have someone on a lv. 1 character do the stash trading of resources from like.. the end of act 1, that way when the creator leaves.. the lv. 1 is kicked out afterwards. "

Emmegavideó
Ha ilyesmi benne volt, vagy van a játékban,a kkro az nagyon gáz. Ha nem igaz, akkor meg jó lesz muris összeesküvéselmélet alapra.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18126) Sárpac válasza mikromanus (#18125) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen pont ez az amire én is gondolok egy bug amit kihasznál valaki!
Közben érdemes megnézni mit is okoz az állandó felezés!
Ez a DEX-es:

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18127) mikromanus válasza Sárpac (#18126) üzenetére


mikromanus
veterán

Olcsó a monk-dh upgrade. Mi a gond ezzel? Úgy sincs sok belépő új játékos, meg minden (sznob) játékos Inna gatyát akar, mer' az szép színes. Akinek kevés a suskája az is simán bepöccenhet Mp 2-3 ra ocsóé'.:DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18128) Agro válasza Sárpac (#18116) üzenetére


Agro
senior tag

Ha csak runolsz a mapon és semmi mást nem veszel fel csak a lvl 61-63 nadrágokat akkor 1 óra alatt nem jön össze egy stashnyi cucc és ezeknek csak egy kis része ami 6 affixes. És meglepő de már nekem is esett amióta játszom 1 ehhez hasonló nadrág és akkor még nem craftoltam 700+ óra alatt. És én csak 1 játékos vagyok a több százezerből. Ha még ehhez hozzá vesszük a craftolókat akkor simán esélyes, hogy nemhogy óránként de percenként ki tud kerülni egy ilyen nadrág. Ami pedig magasan tudja tartani az árát az a kereslet. Szerintem marhára nem szándékos, egy játékos által generált craft itemről van szó. Inkább arról, hogy a blizzard relatív magasan tartja a drop rate-et, mert van rá kereslet. Ha egy kicsit meging a kereslet, akkor visszaveszi a dropot, amíg nem megy fel megint az ára. Így van ez majdnem minden itemmel. Emlékezz csak vissza amikor a brimstone ára 5k gold körül járt. Kiböfögtek valami blue postot a forumon a brimstoneokkal kapcsolatban és 1 nap alatt fel vásárolta a közösség az összes trash legendet amit be lehet zúzni és a brim ára brutálisan megszaladt azóta tartja is az árát 25-30k közt és érdekes módon azóta a legend drop mennyisége is egy kicsit vissza esett. Erre is többen panaszkodtak az elmúlt időszakban. A brimek árának a megnövelésére egyszerűbb módszer volt a blue post más item árak kontrollálására a drop rate állításával tudnak hatással lenni.

(#18129) killerjohn válasza mikromanus (#18125) üzenetére


killerjohn
addikt

ez valami fergetegesen nagy fake :DD

(#18130) Sárpac válasza Agro (#18128) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ezt is elfogadom igazad is lehet de csak részben, de vajon craftolt 100-200m-es itemet miért tesz ki 5-6M-ért?
Megmondom azért mert botot használ és a séma ami be van állítva 150 mainstat 60 allres 200vita és 2 socket ami e felett van megy ki ah legolcsóbb félárán a többit kidobja vagy betöri!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18131) Agro válasza Sárpac (#18130) üzenetére


Agro
senior tag

Az a baj hogy meg vagy arrol gyozodve, hogy egy emberrol van szo es sajat maga ala licital. Szerintem inkabb arrol van szo hogy mindenki elakarja adni azt amit talal ezt mashogy nem tudod megtenni csak, ha a legolcsobb hasonlo alatti aron teszed be a sajatod. Emelje fel a kezet aki nem igy araz vagy ad el. Csak ezen a kis forumon szerintem a jatekosok 80%a hasonlo semat kovet, legalabbis az alapjan amit a trade topicban olvasok en ezt szurom le. Es ez csak egy toredek hanyada a teljes jatekos bazisnak. Ha napi szinten kikerul a piacra 100 nadrag az elso 100Mert kerul ki akkor minden utana eso darab ara csokken. Ezert latod gyakorlatilag idorendi sorrenben ha ar szerint szursz

Szerk.: megneztem a linkelt kepeket... En nem latok benne lekovetheto allando tenyezot, ha bot pakolgatna ki akkor az egy program ami egy bizonyos standardot kovet. Az arak nem egyenes aranyossagban kovetik egymast. Azt se lehet rajuk mondani, hogy fixen pl mindig 10%al lenne olcsobb vagy fixen mindig 500kval. Ez csak egy pelda. Az itemek vegyesen vannak kint ido szerint is van ami 1d11 van ami 9hnal al. Nem linearis.

[ Szerkesztve ]

(#18132) Jimy83 válasza tatabánya (#18082) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Szerintem nézek használtan egy 4670-et a 7300 gt helyére , proc. AMD Athlon 64 X2 4200+ és van 4gb ram .
Ezen a talán futna élvezhetően low beállításon .

(#18133) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Punch Diablo archit hogyan lehet megcsinálni?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#18134) czpitti válasza Agro (#18131) üzenetére


czpitti
senior tag

Abba ne hagyjátok menek pattogatott kukoricáért és szürcsölős kóláért hehehhe.Hamár craft és ebből kb két eladható esett.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#18135) #57919488 válasza czpitti (#18134) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tornai Gábor egyből lecsapott :DDD

(#18136) Krytec válasza #57919488 (#18135) üzenetére


Krytec
tag

Lefordultam a székről e név hallatán :DD

(#18137) grex4


grex4
aktív tag

Rákerestem Ah-ban a cuccokra amiket Sárpac linkelt és lehet ebben az egészben valami mert mindegyik ilvl62 és armor is mindegyiken ugyanannyi...

üdv

(#18138) Szatesz. válasza grex4 (#18137) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Biztos, hogy van benne valami mert az én nadrágomból is volt már bent 3 egyszerre...... pont ugyan az ugyan azzal a névvel.

(#18139) mikromanus válasza Szatesz. (#18138) üzenetére


mikromanus
veterán

"pont ugyan az ugyan azzal a névvel." -> ugyanaz, ugyanazzal
Nagyon feszegeted a tűrőképességem határait. :Y :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18140) Szatesz. válasza mikromanus (#18139) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Gyorsan irok és vétek sok hibát... De a lényeg a lényeg...

(#18141) Bird


Bird
addikt

Kedves Mindenki!

Itt előttetek kérem bocsánatot Sárpac usertől. Sajnálom, hogy bántottam, utólag belegondolva hülye voltam, mert szegényes lenne a fórum nélküle. :R A mai nap értette meg velem, hogy a "KJ" féle userek azok, akik itt valódi "veszélyt" jelentenek. Ő önmagát adja, akárcsak bárki más! Még 1x bocsánat, és ígérem többé nem bántom, mert nincs miért! :R Sajnálom........ :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18142) Helmoras válasza Bird (#18141) üzenetére


Helmoras
őstag

Great attitude :) :R

(#18143) Sárpac válasza Bird (#18141) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Részemről fátylat rá! :R

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18144) ProEvoFan válasza Bird (#18141) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#18145) #57919488 válasza ProEvoFan (#18144) üzenetére


#57919488
törölt tag

Képtelenség lenne csaló és warez mentessé tenni az összes topic-ot.

(#18146) Sárpac válasza ProEvoFan (#18144) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Alakul a sima dupe is!
Itt van szatesz gatyója 7 emberen, de ez csak adiabloprogressen bejegyzett emberkék a valósában ennek sokszororsa van kint! 1.7-al AC Bound lesz mind! Természetesen Ah-ban is megtaláljátok!:D
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18147) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Keresnenk IRL baratommal olyan 2 jatszopajtast akivel el lehetne menni par kort mp10-en only uber temaban!

Sajnos nem vagyunk tul acelosak... tenyleg egy jo 7-8 kort szeretnenk menni, hogy nekem is hatha rollol egy jobbat (meg szeretnek kiseromnek is)... nekem elso es egyben utolso (kerek egy honapja kockulok ezen az accon, szal) rollom egesz pofas lett, de cimbie eleg gyaszos...

itt a karim:
Barb leanyom
en direkt ugy leptem ki, hogy minden be van kapcsolva... ubernel a songoku runa miatt ugy is evvel a DPS-el apritanek, folyamatosan :)

diszklemer: en eleg konnyen farmolom mp6-ot es ott nekem nagyon bejon a thunderstrike runa, termeszetesen atrakom magasabb uberen smashre, meg a passzivot armorosra ofkorsz, meg lila gem swap :)

DH leanyka

cimbora mp1-2-ot farmol, de termeszetesen atrakja magasabbnal lilara a fejesben levo gemet, meg passzivbol berakja ilyenkor perfectionistot :)

HA esetleg lenne high dps mp10 kompatibilis kari aki ide szokott jarni es tudna nekunk segiteni ilyen iranyban, azt nagyon megkoszonnenk! :B

Dobjon mar ram egy privatot az illeto, koszonom! :) :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18148) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Poénból összeraktam egy gyenge cmww wizit. [link] Megnéztem mi történik mp10 en. Jó röhögtem mikor az első elit pakkot lenyomta. Nem haladok valami gyorsan, sőt inkább nagyis stílus a köbön, de megy mp10! :D

(#18149) Sirandrish válasza Pekkk (#18148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én nem is oly rég így jellemeztem az MPL10 kompatibilis Cm Wizardot..
20APOC+800LOH és kb bármit lenyom :D

Onnan már csak a DPS-től függ hogy mennyi idő alatt, de lenyom mindent :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18150) Pekkk válasza Sirandrish (#18149) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Mennyiből lehetne kb. 150k dps-t kihozni? Jó lenne azért egy socket-es sisak az xp kavics miatt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.