Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110151) Daelion válasza HellGreg (#110149) üzenetére


Daelion
őstag

Egyet értek azzal,hogy ez személyes dolog/preferencia.

Engem már csak a season érdekel a játékban és NS-be semmit se csinálok max tesztelgetek/baromkodok ezt azt 2 season közt ha olyanom van.
Ns paragon nekem most lett nem rég 1600+ mert amióta létezik season én csak ott játszom tehát lassan jön.
Meg ugye most átköltöztem HC-ba ami meg külön van persze. :D

Én is csak egyedül/soloban játszom max boostolni+segíteni szoktam másoknak.
2-3 hetet szoktam aktívabban játszani seasonbe amíg nem ítélem meg késznek a karakteremet/buildemet aztán megnézem meddig megy GR-be és utána leteszem játékot köv seasonig.
Ez általában ~100 óra játékidő szokott lenni/season.

Lenne időm jóval többet is játszani de nekem D3 csak ilyen mellék játék és inkább offline single player játékokat játszom manapság. :)

#110146 shotika

Lon/Lod Spirit barrage buildbe én csak Challenge Riftbe futottam bele de egész poén volt tehát valamennyire érdekelne a dolog csak az a gond,hogy nem olyan rég játszottam WD-t 'LoD Carnevil' és nem akarok megint WD-t játszani ha lehet de azért nem zárom ki.

Hydra buildnél én is lightning-ra gondoltam de majd megvárom mi lesz a végleges set PTR után.

[ Szerkesztve ]

(#110152) HellGreg válasza Daelion (#110151) üzenetére


HellGreg
őstag

Nyilván a minél erősebb karakter összeállítása a cél, jelenleg 110-es GR-t bírok menni a shadow DH-val, illetve 85 GR-ben tudok stabilan 3 perc alatt maradni az unhallowed DH-val (10 GR-ből mondjuk 8 sikerül, 2 nem, de ahhoz már nagyon szar pályakombinációknak kell jönniük). A cuccaim mind ancientek, pár darab primal, megfelelő statokkal. Szóval ennél jelentősen feljebb már csak akkor jutok, ha sok paragont gyűjtök, 1000 szint mégis 5000 dexterity amit valljuk meg cuccokból már nem tudok összehozni (mindenem augmentelve van).
Persze lehet hogy rosszul látom az egészet :B

(#110155) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

PTR is ON! :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110156) reelc válasza SQX_Barto (#110155) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, valamiért azt hittem ez holnap lesz.

Nagyon ritka hír az, amiben az van, hogy csatlakozik valaki a Blizzardhoz.
Rod Fergusson Joins Blizzard

(#110157) persil válasza reelc (#110156) üzenetére


persil
nagyúr

Tok jo meg minden, csak ne menjen egy esetleges gears folytatas rovasara.

Szoval varnek meg, mielott valaki szetcsapna az asztal sarkan egy uveg 8 eves dom perignon-t. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#110158) SQX_Barto válasza reelc (#110156) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az uj setek:
[link]
Kulsore nem tetszenek.....
Season portre nem tunik rossznak, pet meg megint olyan, ami nem tudom mit keres D3-ban :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110159) reelc válasza persil (#110157) üzenetére


reelc
veterán

Egyik résszel sem játszottam.
Biztosan van/lesz helyette másik ember.
A Blizz meg csak nyerhet olyannal, aki tudja is mit akar. :)

(#110158) SQX_Barto: Köszi, elég furák.

[ Szerkesztve ]

(#110160) soo277 válasza SQX_Barto (#110158) üzenetére


soo277
őstag

Hidrás boszi azért bejátszik,nekem legalább is :K

BT: wersoo#21211

(#110161) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Big Daddy Den nem jatszik a szinekkel :)
[link]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110162) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Nincs jobb ötletem mint itt megkérdezni: blizzardos merchet hol vesz az ember?
Konkrétan [erre] fáj a fogam, de sehol sem találom.

(#110163) reelc válasza MATEO6600 (#110162) üzenetére


reelc
veterán

Ez valami nagyon exkluzív 2015-ös valami. Nyilván ezért limitált példányszámú is lehet.
Ha mindegy mibe kerül ;] , gondolom az E-bayen is felbukkan néha.

Ha olyan dolgot akarsz ami be is szerezhető, akkor a Blizz Gear Shopjából.

[ Szerkesztve ]

(#110164) MegalodonS válasza SQX_Barto (#110161) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kicsit le van torve a csako,de ez a WD mint egy Wizz :D :D :D
A hidra jo lesz,nem lehet valami fagyis z-buildet csinalni zmonk+zhydra+ 2 nuke? :F :F :F :F
Mar csak egy baj, van tele vannak a ladaim :D :D :D :D

(#110165) reelc


reelc
veterán

P750-nel az új Wizard szet GR110 picit több, mint 12 perc alatt a PTR-en.

Direkt teljesen elérhető eredményt kerestem, emberi Paragonnal és cuccal.
A többi Paragonját visszavette.

Persze majdnem ugyanennyi idő alatt más a GR150-et viszi ;] P8567, 150-es augmentációk és eléggé perfekt cuccokkal, LoDdal.

[ Szerkesztve ]

(#110166) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Ez troll ez a jatek, eskuszom :D
Direkt csinaltam crusit szezonban, mondom, ami hianyzik ns-ben (ertsd nem ancient) azt kifarmolom ott, All res gatya lett nagy nehezen. Vallas meg nincs.
Unalmamban atmentem NS-be, crusival letoltam egy boci palyat -> kiesett a meg jobb All Res gatya :D Mentem par GR-t -> Kadala adott egy anci vallast.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110167) Daelion válasza SQX_Barto (#110166) üzenetére


Daelion
őstag

Ezt valahogy velem is éreztette már a játék.

Én meg aki szinte nem is játszik semmit NS-be,átmentem season után rendet rakni meg baromkodni egy kicsit és onnan lett a Primal Yang DH-n.
Persze amíg seasonbe fejlesztettem meg minden nem adta volna be. :D

PTR/Szetekkel kapcsolatban:

Wizard szet egyenlőre nekem nem jön be mert per pill ez csak egy +1-ik channeling build csak most nem Meteor van hanem Hydra.
Össze dobtam LoD verziót mert NS-be van rá gearem,gyengének nem gyenge az biztos de a játékmenete nem jött annyira be. 'Frost Hydra verziót próbáltam'

Barbár szetet nem próbáltam mert most egy ideig nem akarok barbározni de a Fear miatt annyira nem is érdekelt.

WD szet tetszik talán a legjobban most még ha csak egy 2-ik Spirit Barrage build is bár vannak vele gondok,ezt HC-ba lehet nem erőltetném.

Ez ugyan szubjektív de nekem nem tetszenek kinézetre a szetek,tehát még Transmognak se tudom őket használni.

Van már elég sok észrevétel meg ötlet PTR fórumon,majd jövő héten felnézek hátha addigra lesz valami változtatás itt ott 'szerintem biztos lesz'.

[ Szerkesztve ]

(#110168) shotika válasza Daelion (#110167) üzenetére


shotika
őstag

PTR:

Wiz Hydra épp összerakás alatt.

Barbi: kirpóbáltam ezt a feares setet, nagyon vágja az enemyt az öreg szakállas, de ez a fearelgetés egyelőre szörnyű, még annak ellenére is, hogy a fear majd összerántás működik. Erősnek amúgy erős, 2200 parával egy fél óra alatt összedobott karival lement a GR95, utánaránéztem az lb-re hogy milyen ötletek vannak - érdekes mód sokan azt követték amit én is magamtól találtam ki. Viszont eddig elég papír. Ráfér a csiszolás a setre.

WD: Spirit Barrage for Presdient!! Imádom! Egyszerűen élmény olvasztani vele az enemyt, szintén saját build, olyan 95ig mentem, és igazából a defensen amin még gyúrnom kell. Sajna a legtöbb build megint tele van vágva a Piranha/Locust/Haunt hármassal, mert a RIng Og Haunt gyűrű nagy buffot ad, jó lenne ha nem lennék rákényszerülve.

Azért csak ekkorákat mentem, mert sokkal több időt kéne áldoznom rá, az meg most nincs. Így a Szezon buff tesztelés is kimarad, de egészen jó ötletek láttam azzal is.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#110170) reelc válasza MegalodonS (#110169) üzenetére


reelc
veterán

A Paragont alacsonynak találtam, és írni akartam, hogy ez nerf lesz ;] , de aztán megláttam a 150-es augmentációkat. Meg a köveket.
Túl perfekt. Mutogathatta volna a saját cuccait.

[ Szerkesztve ]

(#110171) MegalodonS válasza reelc (#110170) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt en is neztem, el sem hittem, ilyen alacsony paragonnal ment :Y :Y :Y Augment az igen ,de nem akkor sem 4k+ paragon.Kiprobalom kovetkezo szezonban az biztos :)

(#110172) chopin42 válasza MegalodonS (#110171) üzenetére


chopin42
őstag

Én ma leteszteltem a "non season" ptr wizzel, vaan egy elég jó lod gear, még lod meteorhoz raktam össze. Kb 3 cuccot kellett kicserélni, meg a skilleket. P1790, 121 lement kb 7 perc alatt, de én arcane torrenttel csináltam, ami valóban bugzik. Más skillel nem annyira acélos, de elvileg így is megy 120-at jó gearrel, többnyire augmentálva, közepes mapon, közepes playerrel.
Az más kérdés, hogy szezonban utálom a lod-ra gyúrni, mert sokat kell bountyzni a reforge miatt, azt meg nem szeretem, max ha csoki...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#110173) SQX_Barto válasza chopin42 (#110172) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A sok csoki elrontja a gyomrod ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110174) chopin42 válasza SQX_Barto (#110173) üzenetére


chopin42
őstag

Előbb leszek rosszul a diablós bountytól :D Lényeg: mind a kettőből megárt a sok, de legalább az egyik finom is, garantáltan. :C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#110175) SQX_Barto válasza chopin42 (#110174) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Regen a tarsasag sokat csokizott, szoval most egy jo darabig elvagyok NS-ben, seasonban meg nem viszem annyira tulzasba :)
Bar en tuti ufo vagyok, mert kis mennyisegben meg boven elbountyzgatok 4-es splitben.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110176) Daelion válasza MegalodonS (#110169) üzenetére


Daelion
őstag

Tény,hogy nem rossz de még annyi minden bizonytalan/bugos a Hydra buildel kapcsolatban meg úgy alapvetően az egész Wizardal vannak jelenleg gondok meg panaszok.
PTR-en én most fel is függesztettem a tesztelgetést amíg nem adnak ki valami patchet mert ez így biztos nem marad 100% ebbe a formában.

(#110175) SQX_Barto

Ha te ufo vagy akkor én mi,aki még split bountyt se csinál mert csak SSF megy. :D 'és pedig már 2 Lon/Lod buildet össze raktam Season belül'
Nekem amúgy nem volt nehezebb össze rakni azokat mint egy fullos Ancient szet buildet,kb ugyan annyi időm ment rá.
Tök 8 milyen buildet csinálok,mindig van 1-2 item ami szívat és a francért se akarja beadni úgy ahogy nekem kéne és azok viszik el az időt. 'LoN Dagger of Darts WD-n kraftotlam vagy 250 hellfire amut mire lett egy értelmes Ancient nekem jó passzív-al'

Csokit se nagyon szeretem még való életben se max a 50-70+%-ost. :)

[ Szerkesztve ]

(#110177) proci985 válasza SQX_Barto (#110175) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, csak szezonban elso par napban nincs split

masik baja meg az a lon hydranak, hogy nem igazan tunik speed buildnek, bar elnezve a geart black hole helyett teleporttal lehet mozgekonyabb lenne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#110178) persil válasza SQX_Barto (#110175) üzenetére


persil
nagyúr

[Csokival] ovatosan! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#110179) penge111


penge111
addikt

Mint írtam korábban, én csak koca Diablós vagyok. Asszonykámmal játszok pár hónapja. Az lenne a kérdésem, hogy primal cucc az még mindig a wikin olvasatok szerint esik: Tehát 70-es gr-t kell solóba tolni, és utána "oldódik ki", azaz minimális eséllyel eshet bárhonnan onnantól. Mivel mi mindig duózunk, ezért egyenként kell ezt a feltételt majd megcsinálni? Másik kérdés a Cubéba a reforge opció esetén arra is van esély, hogy primal cuccot kapjunk vagy csak ancient (ilyet már kaptam)?

Találtam egy módszert, ami talán működőképes primal cucc vadászása esetén:

"My personal way to gear up is this rotation**:**
1. I run normal Rifts until I have 20-40 GR keys. I use "Hope of Caine" (Not "Law of Kulle", it is used later) to use up Breaths of Deaths I collected.
2. I run 20-40 GRs solo and upgrade legendary gems.
3. I collected Forgotten Souls during normal and Greater Rifts (by salvaging legendaries I dont need).
4. Now I have like 300-400 Forgotten Souls after all this Rifts.
5. Now I start running split bounties until i have 50 of every bountry material.
6. I have about 500 Forgotten Souls now (after salvaging legendaries from bounty Cashes).
7. I use all of them for 10x "Law of Kulle" and get most of the times at least 1 ancient item out of it.
8. After this my Forgotten Souls are all gone and I start this cycle from the beginning."

Ettől van jobb taktika? Köszönöm a válaszokat előre is! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#110180) MegalodonS válasza chopin42 (#110172) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az biztos hogy szezonban kemeny menet a lod :Y

(#110176) Daelion
Akkor a Wizz-t lehet nerfelik es igy megszuntetik a bugot!Blizz problema megoldva :D :D

(#110177) proci985
Arra marad a DH meg a Monk,bar a Hydra lehet GR90-ig speed build lesz :F

(#110181) dante3 válasza MegalodonS (#110180) üzenetére


dante3
addikt

Úgy nézem a 90-es speedre simán jó lesz a WD-is :)
[Bigdaddy jól nyomja]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#110182) reelc válasza penge111 (#110179) üzenetére


reelc
veterán

Igen, szóló GR70 kell.
Ez nem jelenthet gondot.
Ha NS-ben toljátok, egyszer kell, ha Seasonban, akkor minden Seasonban.

A Primallal kapcsolatban ezt tudom mondani.

(#110183) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Láma kérdés következik.
Nekem 2.6.7.b a verzióm nem jól tudom, hogy a 2.6.8. február 06. érkezik?
Vagy valamit nem jól tudok, csinálok? :F :F :F

TDI POWER

(#110184) reelc válasza Süni 1985 F (#110183) üzenetére


reelc
veterán

A PTR 2.6.8 indult akkor. Tesztszerver.
Korlátozott ideig fut.
Majd zárják, kiértékelik, szezonzárás, kis pihenő és jön is a patch élesbe, majd a szezonkedés.

[ Szerkesztve ]

(#110185) Süni 1985 F válasza reelc (#110184) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Köszönöm szépen! :)

TDI POWER

(#110186) penge111


penge111
addikt

Tudnátok segíteni, szóval nekem barbárom van ezzel a builddal, asszonykámnak wizard ezzel. Próbáltuk soloba gr70-et mindketten kb az első mobtól megfingtunk, pedig ha duóba megyünk akkor 4-5 perc alatt daráltuk, ott is volt pár halál, de nem volt vészes. Mi lehet a gond? Ha lecseréljük resistre az armorokba az összes runát segíthet? ha viszek segítőt a faluból (gépit) akkor úgy is teljesül a gr70 feltétel, hogy eshessen innentől primal cucc? Gondolom nekem az ignore pain skill kellene valami helyett.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#110187) akva válasza penge111 (#110186) üzenetére


akva
tag

Az is lehet, hogy nem elég pontos / hiányos a build-etek, legalábbis a barbi szettnek bírnia kéne a GR70-et (a másikat nem ismerem). Biztos megvan minden gem, minden skill úgy van beállítva, ahogy kell, és használod is a skill-eket, hogy folyamatosan buff-oljanak? Kanai's cube-ban ott vannak, amiknek ott kell lenniük?

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#110188) chopin42 válasza penge111 (#110186) üzenetére


chopin42
őstag

Ha asszonykád a vyr chantodo megfekszik, ott más gond van: ha minden megvan a buildhez, akkor a következő a játékmenet: magic weapon+storm armor fel, archon aktivál, és minél több mobot így összehúzni, sebezni, hogy az archon stackek nőjenek minél magasabbra. Ha lejár az archon, akkor arcane torrentel sebezni tovább a mobkupacot, amíg a chantodo buff nem lesz maxos (20), illetve le nem jár az archon cd. Ha ezek megvannak, black hole, archon fel, és darálás. Majd ez a kör ismétlődik, de az első után a többi sokkal könnyebb lesz az archon stackek miatt (öv+The Swami a kockában).
Ami lényeges: minden cuccra minél több cooldown, paragonnál is kimaxolni a cd-t, gogokból minimum rank 25, valamint a zodiac ring alapvetően kell (ezzel szeded le a cd-t az archonról).
Egy nagyon alap vyr chantodo p700 körül simán megy 100-at, de 90et tuti, szólóban.

Barbár: ancient spear helyett használj charge-ot alacsonyabb szinten, valamint a rampage helyett használj cheat death passzívot. A band of might+aquila elég kell, hogy legyen. Fegyvernek használj inkább Bul khatost, azzal nem lesz rage gond. így ezzel is mennie kell a 100nak. Szólóban. Amit linkeltél, az a gr125+hoz kell.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#110189) penge111 válasza chopin42 (#110188) üzenetére


penge111
addikt

köszönöm neked, és akvanak is a segítséget, este ránézünk jobban. Jelenleg paragon 380-90 körül vagyunk :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#110190) chopin42 válasza penge111 (#110189) üzenetére


chopin42
őstag

Ez esetben az offense tabon ki lehet maxolni a cd-t, a chc/chd pedig mehet felesbe. Ez mind a kettőtöknek mehet.A defense tabon a barbnak a life/all res, a wiznek pedig a life/armor menjen maxra (amennyire lehet), utilitynél area damage/life per hit mind a 2 karinak, core pedig menjen a run speedre amíg nem lesz összesen 25% (gear+paragon), többi main stat.
A többi sallang :D Viccen kívül, gr 70 így gyerekjáték. Csak a buildek legyenek rendben.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#110191) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

[D3 2.6.8 PTR] POISON NOVA NEC TRASH KILLER - S20 GR150

1700+ paragon mindegyiknel, szoval nem is csillio paragonnal...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#110192) reelc válasza penge111 (#110186) üzenetére


reelc
veterán

A segítő nagyon ajánlott, ha szólóban játszotok majd.
Igen, szólónak számít.
Segédlet hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#110193) chopin42


chopin42
őstag

Történelmi dolog esett meg velem: ns ladder, wiz, 877. hely :D
A nerf óta nem erőltették meg magukat a wiz playerek, így egy 116-al is befértem. Nerf előtt ezzel volt egy 120-am, igaz, ott 130 körül kezdődött a létra.
tudom, nem nagy szám, de végre látom magamat, ez is nagy szó :C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#110194) reelc válasza chopin42 (#110193) üzenetére


reelc
veterán

Gratulálok!

Neked nagy teljesítmény, és ez a lényeg. Nem az, hogy a múltkor hányat bannoltak előled, vagy most hányan játszanak.

(#110195) hokuszla válasza chopin42 (#110193) üzenetére


hokuszla
aktív tag

NS HC barb 43.
volt 2 hete, látom azóta letaszítottak 51. helyre. Szemetek :DD

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#110196) faragojof válasza chopin42 (#110193) üzenetére


faragojof
senior tag

:C :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#110197) chopin42 válasza reelc (#110194) üzenetére


chopin42
őstag

Köszönöm! Igen, valóban elmosolyodtam, kb 2 éve játszom, most közvetlenül előttem/mögöttem 2k+os emberkék vannak. Csak szólóban játszottam eddig.
(#110195) hokuszla
Én hc-al meg sem próbálkoznék, nem élne sokat a karim, gratula az 51-hez is :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#110198) reelc válasza hokuszla (#110195) üzenetére


reelc
veterán

Grat neked is!

(#110199) proci985 válasza hokuszla (#110195) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

grat, az nagyon szep!

nekem igy nyugis tempoban meglett a GR100 HCban p780nal UE DHval, valahol 850 korul allok. igazabol most kene osszerakni a shadowt, az alacsony szint mellett jobb pushra, csak eppen az UE varianshoz kepest amit hasznalok eleg papir.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#110200) chopin42 válasza chopin42 (#110197) üzenetére


chopin42
őstag

771 lettem végül egy gr 118-al, a nerf kb 2-3 gr mínuszt jelent. Boldog vagyok ezzel is :C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.