Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110851) MegalodonS válasza reelc (#110845) üzenetére


MegalodonS
őstag

Koszi :B Igen,mernoki munka volt ;)

(#110848) Mart10000

Paragon 1000, az konnyu. ha azt nezed lvl70 es egyetlen magas gr es mar P300 vagy!! Nezegetem a wd-LB-t hat ott sem szuper cuccokban vannak,de magas szintu augmentacioval es gemek mindenkinel. :K

(#110852) reelc válasza Mart10000 (#110850) üzenetére


reelc
veterán

Ez segíthet: Follower guide.
Szóló játékosnak sokat jelent egy olyan follower, akinek a megfelelő cuccai vannak.
Ugyanazon az oldalon buildeket is találsz.
Itt is vannak buildek. Inkább ez a 2 oldal, mint a tervező. Az akkor ér valamit, ha valakinek a linkjét nézed, vagy saját buildet tervezel.
Az ékszerekre tudsz lyukat forgatni, a Mysticnél.
Amúgy olyan GR-t lenne érdemes menned, ami megvan kb. 3 perc alatt.
Riftet meg akár publikban.

[ Szerkesztve ]

(#110853) Mart10000 válasza MegalodonS (#110851) üzenetére


Mart10000
aktív tag

"Nezegetem a wd-LB-t hat ott sem szuper cuccokban vannak,de magas szintu augmentacioval es gemek mindenkinel."

Ez az, amiben fejlődni kellene. :B
Gemekből lehet nem a legjobbakat használom. A méregsebző és a gyógyító egyelőre az alap.

(#110854) reelc válasza Mart10000 (#110853) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy az előbb írtam, nézz egy buildet.
Akkor biztos jó köveket és cuccokat és skilleket fogsz használni.
A Mundunugu's Regalia set most a nyerő a WD-nél.

(#110855) Mart10000 válasza reelc (#110852) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Erről eszembe jutott a set dungeon, ahol a Public tapasztalatom szerint inkább hátrány, mint használ. Mintha nem igazán akarnák ezt játszani. Ment mindenki fejetlenül oda nem figyelve a feladatra és soloban sikerült az Ebodiment of Marauder cuccal csinálni egy tökéletes menetet, amit kitörő örömmel fogadtam, mert nem egyszerű. :U
A linkeket megköszönöm. :)

(#110856) Mart10000 válasza MegalodonS (#110851) üzenetére


Mart10000
aktív tag

GR-nél másik, hogy szerencse kérdése is olyan játékost kifogni, akinek a farvizén evezve sikerül növelni a pontokat. Pár száz valóban hozható volt egy menet alatt. :C

(#110857) Mart10000 válasza reelc (#110854) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Most a DH megy. :B

(#110858) reelc válasza Mart10000 (#110855) üzenetére


reelc
veterán

Set Dungeont senki sem csinál publikban.
Nem Challenge rift volt? Vagy GR?

(#110856) Mart10000: Vannak klánok, ha belépsz segíthetnek.

(#110859) Mart10000 válasza reelc (#110858) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Nem. Egyik alkalommal behívott a szezonban egy másik játékos, ahogy a GR vagy boss fightoknál szoktak és oldalt ki volt írva a feladat, de akkor még fogalmatlan voltam erről a játékmódról és ott mentek fejetlenül én követtem a többieket. Nem is sikerült a küldetés azt hiszem. :U
Aztán Publicon magam is belevágtam, mert kötelező feladatok egyike volt teljesíteni és párszor kinyomták, de mikor egyszer összejött a többiek elrontották a kezdetén.
Ezt megelégelve teljesítettem egyedül a kísérőkkel.
Érdekes, mert az oldal ahol olvastam [link] élő segítséget javasol. :F
Talán klánban jobban rávehetők erre a módra. Volt néhány játékos, akik megszerezték a szárnyas jutalmakat, de nehéz tökéletesre teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#110860) reelc válasza Mart10000 (#110859) üzenetére


reelc
veterán

Set dungeont egyedül.
Erre nincs is külön publik játékmód. Ha segítséget kérsz vagy segítenek, vagy nem, megbeszélés kérdése.
Ha segítség kell benne, akkor a másik ember segít a végén takarítani. De ezt előre érdemes tisztázni. Jól írja az oldal. De fontos, hogy tudja mit csinál a másik ember, egy mozdulattal el is tudja rontani.
Egyszerűbb, ha belépsz klánba, vagy itt kérsz segítséget, ha kell.

Más.
Nekiugrottam a GR112-nek. 0,055mp-en múlt, hogy nem jött össze.
Másodjára nagyon jól álltam, 100%, hogy sikerült volna... de kaptam megint a nyamvadt hibakódot, disconnect. :(

(#110861) faragojof válasza MegalodonS (#110844) üzenetére


faragojof
senior tag

Ehhez kellett cipőkanál, hogy beleférjen! :C

"Formicate Under Command of the King,,

(#110862) rumkola válasza faragojof (#110861) üzenetére


rumkola
veterán

Nekem ez volt pár éve, megadta:
:Y

(#110863) faragojof válasza rumkola (#110862) üzenetére


faragojof
senior tag

:D

"Formicate Under Command of the King,,

(#110864) Daelion


Daelion
őstag

Hát elég lassan alakulgat ez a WD de legalább még nem haltam meg vele. :)

KB ~15 órát játszottam eddig vele azt még csak 4 Ancient van rajta amiből 1-et nem számolok mert az csak átmeneti megoldás 'fegyver'.

GR 85-90-et speedelek vele most farmolás meg gemezés végett,push-t egyenlőre nem megyek még vele.
Meg most kísérletezgetek a gemekkel és kivettem a buildből az Enforcert és beraktam a helyére egy Esoteric-et azt így nem akar annyira könnyen meghalni és annyira nem is érzem a dps különbséget. 'alapvetően a per pill HC LB Rank 2 se használ Enforcert meg mást is találtam ilyen gemekkel 120 környékén'

Néha amúgy annyi mindent 'hány' ez a build a képernyőre,hogy azt se látom hol van az Elite pack vagy akármi. :DDD 'Echoing furyt használok azt kicsit gyorsan nyomja úgy a barraget amikor x5 stacken van'

[ Szerkesztve ]

(#110865) reelc


reelc
veterán

Hasonló Paragonnal GR114-es eredményeket is látok az LB-n.
Ugyanígy fire multissal.
Szóval még van benne egy kis erő. Persze szerencsés pálya is kell hozzá. :)
A GR113-nak még neki fogok menni.
A mostani GR már több, mint amit gondoltam, hogy ki lehet hozni belőle, ezen a szinten.
Jó lenne, ha ezt a szezon buffot átraknák NS-be.

[ Szerkesztve ]

(#110866) Mart10000 válasza reelc (#110860) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Klántag még nem vagyok és barátokat is érdemes lehet felvenni, akkor ezzel együtt felvenni. Annak ellenére, hogy idén vetettem bele magam jobban nem mondanám kimondottan hardcorenak magam, mert azért vannak más játékok is. Alighanem klánfüggő mennyit játszik egy adott csapat. :)
Benne lehet szerintem, hogy kinek melyik képesség használata fekszik, mert ahány karakter annyiféle bevetett képesség.

Ismerős. Igaz nem ennyire kiélezett helyzetben történt, de sose jön jókor mikor megszakad. :( Nekem a 19. szezon vége felé volt, mikor nekiugrottam Torment 4-en a 20-as szintű GR-nek még a barbárral, mert ez volt az egyik feladat és századmásodperceken múlt, hogy megcsináltam. :Y

Azóta a barbárt Non Seasonban újraalkottam, de tárgyait meghagytam. :D

[ Szerkesztve ]

(#110867) Mart10000 válasza Daelion (#110864) üzenetére


Mart10000
aktív tag

"Hát elég lassan alakulgat ez a WD de legalább még nem haltam meg vele."

Hardcore karakterrel nyomod? Nekem nem lenne hozzá türelmem magamat ismerve a játékstílusom miatt. Erről olvastam kétféle dolgot.
A. Egyik, hogy halál esetén karakter vége.
B. Halál esetén marad a karakter, de a rajta lévő cuccoknak lehet búcsút mondani.
Soha ne mondd, hogy soha, de egyelőre így érzem.

(#110868) Mart10000 válasza reelc (#110860) üzenetére


Mart10000
aktív tag

+A farmolt köveket az ékszerkészítőnél időnként lehetőség szerint maxra fejlesztem, ha nagyon felgyűlik. Sisakba rakom a lilát (amethyst), mint életpontot növelő. A nadrágba és ingbe a fehéret (diamond), hogy csökkentse a varázslatok elleni sebzést. Fegyverbe a pirosát (ruby) növelve a sebzését. Érdekes, hogy a zöld (emerald) az a Diablo 2-ben fegyverfoglalatba rakva a méregsebzést növelte itt meg nem.

(#110869) Mart10000 válasza reelc (#110865) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Nem tudom mikori kép, de a képességek elosztása sajnos már nem így van DH-n. :(

(#110870) Daelion válasza Mart10000 (#110867) üzenetére


Daelion
őstag

Igen HC-ban játszom,S19-be költöztem át 'már előtte is próbálgattam csak nem volt stabil netem azt inkább nem erőltettem'.

Ha meghalsz akkor annak a karinak kuka van,mindennel ami rajta vagy a karakter inventoryba volt.
Paragon szint meg ami a ládába/Stashbe volt az megmarad tehát valamennyire fel lehet készülni egy esetleges halálra de azért egy majdnem fullos kari elvesztése kellemetlen tud lenni és sok idő vesztés.

D3 megjelenése napja óta játszom a játékkal ilyen casual szinten de még így is már kicsit unalmas volt a Softcore azt most,hogy már stabilnak tűnik a netem inkább itt játszom egy kis változatosság miatt.

Ha a saját hibám miatt halok meg az nem nagyon tud idegesíteni sőt van,hogy elröhögöm az egészet de ha a szerver/net gondok miatt halok akkor morcos leszek. 'S19 óta nem haltam karival mondjuk,le is kopogom gyors..':D

[ Szerkesztve ]

(#110871) reelc válasza Mart10000 (#110868) üzenetére


reelc
veterán

Fegyverbe zöldet szoktak tenni, kivéve support kari esetében.
A sisakba pedig kéket a Cooldown miatt.
De ha ránézel a korábban linkelt buildes oldalakra, láthatod.
Esetleg belinkelheted a Diablo 3 profilodat, ha nem nagyon haladsz.

(#110869) Mart10000:
"Nem tudom mikori kép, de a képességek elosztása sajnos már nem így van DH-n. :("
Ezt nem értem.
Tegnap esti egyébként. Az eggyel nagyobbat jelenleg nem tudom lehozni.

[ Szerkesztve ]

(#110872) Mart10000 válasza reelc (#110871) üzenetére


Mart10000
aktív tag

A Preparation, Vault és Companion közül csak egy választható adott kategórián belül. Legalábbis nekem így állítható be. Ezek közül most a Companion aktív.

(#110873) reelc válasza Mart10000 (#110872) üzenetére


reelc
veterán

Az Elective Modeot kapcsold be az Optionsben.
A Topik Összefoglalóban is benne van ez az infó.
Találhatsz még benne hasznos infókat, pl. magyar oldalakhoz linkeket, ahol szintén találhatsz infókat.

[ Szerkesztve ]

(#110874) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sziasztok!

Mit tudok tenni, ha kicsereltem a telom (teloszammal egyutt) es nem tudok belepni a blizzarba, mert vagy SMS protect van vagy autentificator :F

(#110875) zsotesz81 válasza juhiimi (#110874) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nincs meg az authenticator restore serial-ja?

(#110876) Balesz1899 válasza Mart10000 (#110868) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

" A nadrágba és ingbe a fehéret (diamond), hogy csökkentse a varázslatok elleni sebzést. "

Itt egy picit félrementél szerintem. A diamond ruhában a cooldown reduction szerepét tölti be, azaz hogy minél hamarabb használhasd a skilleket. Nincs köze a varázslatok elleni védekezéshez.

És ahogy más is írta, fegyverben a zöldet szokás pakolni a CHD (critical hit damage) miatt.

(#110877) Daelion válasza Balesz1899 (#110876) üzenetére


Daelion
őstag

Gondolom az All Resistre gondolt ami a nem fizikai támadások ellen van legfőképp,CDR-t meg csak helmbe ad a Diamond. :)

(#110878) DjDanee87 válasza Daelion (#110877) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mellesleg allres minden ellen véd, nem csak spellek ellen. Beletartozik a physical res is.

(#110879) Daelion válasza DjDanee87 (#110878) üzenetére


Daelion
őstag

Igen azért írtam úgy,hogy legfőképp mert ott van a Physical is csak nem akartam bonyolítani. :K

[ Szerkesztve ]

(#110880) MegalodonS válasza reelc (#110865) üzenetére


MegalodonS
őstag

WOW GZ ;) Most mar nekem is bele kell huznom valami helyezesert :Y

(#110861) faragojof
Van izgalom benne :)

(#110878) DjDanee87
Hoztam egy patkany videot, amiben jol elmagyarazza az ''Allres - Armor'' kerdest

[ Szerkesztve ]

(#110881) persil válasza juhiimi (#110874) üzenetére


persil
nagyúr

Irsz a support-nak, bebizonyitod, hogy tied az acc es leszedik az authenticator-t.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#110882) Balesz1899 válasza Daelion (#110877) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ja tényleg, hülye vagyok. :)
Nemtom, hogy kevertem a helmmel.

(#110883) Daelion válasza MegalodonS (#110880) üzenetére


Daelion
őstag

Nem is kell igazán bonyolítani részletekre,ezért szokás INT karikon Armort rollolni mert nekik abból van gyárilag kevesebb és a többi karin meg ALL-rest.
Ha már ennyire követi valaki akkor nagyon elrontani nem lehet,többi meg már csak erre jön rá ha valakit érdekel részletesebben is.

Per pill WD-n amit fejlesztgetek van városba buffok nélkül ~12.8k Armor és 1000-1300 all res és ahol lehet Physical másodlagost keresek mivel Esoteric gemet használok ami meg csak Elemental dmg ellen jó viszont oda sokat segített.

Saját tapasztalat szerint leginkább az Elemental alapú sebzések amik képesek pikk pakk össze csukni egy karit meg ugye oda tartozik az összes ground effect 'molten,poison,stb szutyok is'.
Physical talán a dobálós kecskék ami gond tud lenni meg pár RG ha pont telibe talál de azt amúgy is célszerű nem tankolni. :D

(#110884) juhiimi válasza zsotesz81 (#110875) üzenetére


juhiimi
aktív tag

De, kozben eszembe jutott nekem is, koszi :)

(#110885) reelc válasza MegalodonS (#110880) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!
Nem megy fentebb, és az a lényeg, hogy megközelítettem a valaha elkövetett legnagyobb NS-es szóló rekordomat, a GR114-et. Erre voltam kíváncsi.
Szépen haladsz a WD-vel.
Most nem sokan DH-znak, azért van helyezésem, de egyre hátrébb vagyok, a nagyon sok Paragonosok szólózzák ezt is. De nem baj, örülök, hogy ennyi lement.

[ Szerkesztve ]

(#110886) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok fanok! A Diablo IV akkor nem kerül végül kiadásra, vagy mi van vele?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#110887) TeeBee73 válasza Valkűr (#110886) üzenetére


TeeBee73
addikt

Két év múlva tedd fel ugyanezt a kérdést. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#110888) peltar válasza Valkűr (#110886) üzenetére


peltar
tag

Miről maradtam le? Miért ne kerülne kiadásra?

Peltar#21369

(#110889) MegalodonS válasza reelc (#110885) üzenetére


MegalodonS
őstag

En is :P bar messze van a tiedtol :Ymenne meg feljebb nekem is,de akkor mar inkabb a wd az sokkal,de sokkal konyebb ;]

[ Szerkesztve ]

(#110890) reelc válasza TeeBee73 (#110887) üzenetére


reelc
veterán

Nem ugyanezt.
Hanem ezt:
"Tényleg csak 30 EUR? Van benne elég tartalom ennyiért?" :D

(#110888) peltar: Úgy gondolom csak tájékozatlan, láthatta a BizzConos anyagot róla, és azt hitte már jelenik is megfele.
Úgy gondolom 2022 vége előtt nem fog jönni, és még optimista becslés az eddigiek alapján.

(#110889) MegalodonS: Nem az a lényeg, hogy én hol vagyok, hanem lehoztad a százat, grat.
A WD-vel meg szárnyalsz. Nem is értem azt a buildet.

[ Szerkesztve ]

(#110891) Daelion válasza reelc (#110890) üzenetére


Daelion
őstag

Nem annyira vészes az a build pedig,egész jó ritmusba lehet játszani ha belejön az ember. :)
Nekem most kb ennyit tud jelenleg 6 Ancient és 3 lvl 90-es Augmentel,többi az sima. 'Enforcer gem nincs a buildbe'

HC-ba GR 100 most a WD LB alja.

Ancient elég nehezen akar esni ennek a karinak valamiért,lehet hamarabb fejlesztem fel a gemeket mint hogy legyen mire rárakni őket. :D 'csak lvl 90-es Augment lesz megint,fene fog annyit runolni'

[ Szerkesztve ]

(#110892) reelc válasza Daelion (#110891) üzenetére


reelc
veterán

Grat.
HC-ban biztos nem próbálnám ki. :)
Sokat haltam vele, mert nem ismerem.

Nem érdekel az LB, csak ha valami csoda folytán tudnék játszani a WD-vel, és mondjuk tudnék menni GR120-at, akkor fentebb tudnám upolni a gemeket, szezonzáráskor az NS-es Paragonok miatt kicsit még fentebb, és akár 120-asokra is cserélhetném az NS-es DH-k 100-105-ös augmentációit.
Teszek még majd 1-2 próbát, de túl sokáig maradtam ezúttal, egyre kevesebb a lelkesedés bennem, hogy játsszak ezzel a játékkal.
B változatnak ott van a kövi patch, majd kiderül mit kap a DH, és mire lesz elég. :) A forgatókönyv meg kb. az mint most, csak DH-val.

[ Szerkesztve ]

(#110893) Daelion válasza reelc (#110892) üzenetére


Daelion
őstag

Ez a verzió amit én játszom kicsit gyengébb viszont szerintem kényelmesebb játszani mint a top variánst.
Nincs rajta Crimson szet meg Enforcer se aminek a helyében Esoteric gem van bár lehet full augmenten vissza lehetne cserélni de ez így most tetszik nekem,hogy nem akar állandóan meghalni.
Flavor amu+Unity+Rorg vagy Ring of emptiness karin 'másik cube persze'.
Cube-ba meg benne van Echoing Fury a Barber mellett mert csak. :D

Persze így is figyelni kell azért de már érződik,hogy alakul a kari.
Nincs nagy célom vele,115 talán egy kicsivel több de nem hiszem,hogy tovább fog menni ez a verzió már ha nem hal meg addig. :)

Ja közben szerk:

A túl sokáig maradással együtt tudok érezni,én se szoktam ennyit játszani 1 seasonbe.
Azért sincs kedvem 90 fölé vinni az Augment gemeket,csak valamennyire össze akarom dobni a karit.
Hát reméljük a legjobbakat S21 DH-nak,én is kíváncsi leszek meg már meg is érdemelné. :K

[ Szerkesztve ]

(#110894) MegalodonS válasza reelc (#110890) üzenetére


MegalodonS
őstag

Most mar meg kell tanulnod a wd-t :K

(#110891) Daelion
GZ!!
Probald ki speedre,az Enforcer+Bane of the Trapped + Gogok of Swiftness!!!!!!Nekem most gr110 az kb 5-6 perc a Boss kicsit lassabb!!

(#110895) reelc válasza Daelion (#110893) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!

(#110896) Daelion válasza MegalodonS (#110894) üzenetére


Daelion
őstag

Pont Enforcer+Gogok-ot olvasztottam rá Augmentnek a gear-re. :D

Egyenlőre maradok a ~3 perces GR 90 runoknál gear/shard farmolás miatt,aztán ahogy rakom fel Augmenteket úgy megyek majd feljebb,lehetőleg 5 percen belül maradjanak a runok. 'nem akarok sokat időzni ezen a karin,hosszú már nagyon ez a Season így is'

(#110897) Mart10000 válasza reelc (#110873) üzenetére


Mart10000
aktív tag

"Az Elective Modeot kapcsold be az Optionsben."

Kiderült, hogy alapból be volt állítva így megvariálhattam a képességelosztást. :D

(#110898) Mart10000 válasza Daelion (#110879) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Daelion, Balesz1899, DjDanee87: Igen elsősorban a varázslatra értettem. Lehet tévedek, de a fizikai védelembe elsősorban a páncélra gondoltam elsősorban, mint védelmi eszköz. :U

[ Szerkesztve ]

(#110899) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Ha már privát GR sikerült teljesítenem a 60-as szintet, ami most még nagy szó nálam. :)

(#110900) Mart10000 válasza Daelion (#110893) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Ha a szezonnak vége, akkor a GR-en szerzett kövek kettőződnek, ha átkerül a karakter? Azért, mert mindegyik kő megvan és ezen kövekből 2-2 ugyanazt használom a keresztes lovag és démonvadász esetén. A méregsebzőt és életet regenerálót. Mindkét esetben a ládában tárolva tartom a nem használt köveket. De, ha minden karakter osztozik a ládán, akkor lehet ki van alakítva kikhez melyik illik és eloszthatók idővel? Amit róluk olvastam ott vannak ajánlatok, hogy melyikhez mi passzol inkább. Barbárt nem veszem ide, mert bár vele csináltam az előző szezont, de aztán töröltem és újat hoztam létre, de a felszereléseit megőriztem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.