Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 20:12:54

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) Paladin1492 válasza C14 (#72798) üzenetére

Meghalt a memória vagy a belső tárhely.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#72802) cidalain válasza Paladin1492 (#72801) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem tárhelynek, memóriának ehhez nem nagyon lehet köze, képi hiba egyértelműen
Vagy az LCD, vagy a vezérő, vagy a soc grafikus része (utóbbi esetben ugye alaplapcsere).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72803) hugi0


hugi0
őstag

Sziasztok !

Edesanyamnak keresek androidos tabletet hasznaltan, max 70 penzert, alltalanos felhasznalasra.
Elsodlegesen fb-hoz - internetezeshez kell a gep neki, es olvasgatna (néha) ebook-ot is.
Nyilvan keszitene unokakrol kepeket, talan videot is, de ennek a menyisege elhanyagolhato.
A mobiljan van megoszthato mobilnet az otthonaban pedig wifi.

Sajnos fogalmam sincs, hogy melyik keszulek miben jobb vagy rosszab a tobbinel, ezert kernelek benneteket, hogy linkeljetek nekem par darab keszuleket a hardveraprorol.

Elore is Koszonom !

hugi_0

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#72804) cidalain válasza hugi0 (#72803) üzenetére


cidalain
veterán

Szia! Ennyiért vehetsz bőven új készüléket is boltból
Huawei Mediapad M2 8" - 65 körül már van értelmes boltban (pl Edigital), 2 év garival

ugyan régebbi konstrukció, de amikor kijött csúcsgép volt, de simán üti a mai belépő szintű gépeket.
ha a 8" kevésnek tűnik akkor ugyanennek van 10"-os tesója is, de azt használtan kell keresni, mert úgy fér a keretbe

Használtan ezeket lesd meg:
Huawei Mediapad M2 10"
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2106 (SM-T580) (ez utóbbi 1 év garival szürkeimportos behozatallal újan is megvehető ennyiért. ha használtan veszel mindenképpen járj ennek utána, hogy adott gépet hol vették, és mennyi gari van rá)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72805) hugi0 válasza cidalain (#72804) üzenetére


hugi0
őstag

Szia !

Kosz az infot.
- ami kimaradt mindenfelekeppen 10-es kell a lathatosag miatt.

Tobb samsung T800-at talaltam 70 kornyeken ez jo lehet ?
6-os android van rajta es 4.4 el adtak ki.
5-os verziot vissza lehet rakni ra ?

Viszoont Amoled kijelzos. :( - amitol felek mert edesanyam hajlamos letenni a keszuleket otthagyni, es elmenni fozni. Ha valami jatekot hagy bekapcsolva akkor nyilvan a kepernyo nem kapcsol ki. - igy felo, hogy beeges lathato majd rajta. - velemeny ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#72806) Munkas válasza cidalain (#72800) üzenetére


Munkas
aktív tag

Kösz! Ettől tartottam. Akkor az ár is a digitalizáló tábla irányába tolja a dolgot.

(#72807) cidalain válasza hugi0 (#72805) üzenetére


cidalain
veterán

nem feltétlenül hagyja egy játék bekapcsolva a képernyőt. sőt millió egy példa van, ami nem.

OFF láthatóság: attól hogy valaki idős még nem feltétlenül úgy lát rosszul ahogy gondoljuk. az újságot sem nyomtatják nekik 42-es betűmérettel, tehát simán látni fogja a 8"-os fullhd tabletet, ahol ráadásul kb ugyanakkora lesz egy betű normál körülmények között mint a 10"-os Amoleden. a nagyobb kijelzőméret nem nagyobb/könnyebben olvasható betűket jelent, főleg ha a mérettel a felbontás is megnő (az én anyámnak semmi baja a 7"-os tabletjével, sose panaszkodott hogy nem látja. ellenben örül neki hogy nem fél kiló, mert így könnyebb tartani)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72808) Game-over


Game-over
aktív tag

Ha valakinek aktuális akkor most jó áron van a Samsung T580 MM-ben a "kupon12" kuponnal 72 k-ért el lehet hozni (ahogy láttam ez a legjobb ár a nem szürkeimportost nézve)

(#72809) cidalain válasza Game-over (#72808) üzenetére


cidalain
veterán

tényleg az, hasznos infó!

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72810) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,

7"-os új tabletet szeretnék venni, netezéshez. Keret 20eFt. Tudnátok ajánlani?
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#72811) cidalain válasza szatocs1981 (#72810) üzenetére


cidalain
veterán

20-ét nincs új, ajánlott tablet. bármit is veszel 1 GB ram, 8 gb háttértár, és 4 magos soc, 1024×600 felbontás legyen meg, és legalább 4.4 android, de inkább 5-ös.

a legolcsóbb ajánlott model:
Lenovo Tab 3 7 Essential (Andy lite) amit 22-ért már el lehet csípni

esetleg ha a Lenovo tényleg megoldhatatlan akkor talán az
Alcatel Pixi 4 7" még bevállalható, bár erről kevés visszajelzés van itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72812) szatocs1981 válasza cidalain (#72811) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! Alcatel-t már én is néztem!

(#72813) hugi0 válasza cidalain (#72807) üzenetére


hugi0
őstag

Szia !

Tob betut megjeleniteni egy 10-es keszulek ha bekapcsolsz egy bizonyos nagyitast.
A telefont is ugy hasznalja. - ebbol adodoan gondoltam, hogy jobban hasznalhato a nagyobb.
A suly meg sem fordult a fejemben mint tenyezo - (hatrany).

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#72814) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Geekbuying.com-al mik a tapasztalatok? Kedd este rendeltem egy tabit a spanyol raktárból, PayPal azonnal le is húzta a számlámról, de a rendelésem státusza azóta is Payment Confirmed (Processing)...

(#72815) cidalain válasza Poplacsek (#72814) üzenetére


cidalain
veterán

Ez teljesen termeszetes, elo szokott fordulni ilyen (mas webhopoknal is), lehet hogy pont kifogyott a keszlet vagy valami.
Mindenkeppen vedd fel veluk a kapcsolatot, es kerdezz ra, hogy mi a helyzet a rendeleseddel. leirjak majd mi a keses oka, sot ha ez neked nem ok, a visszateritest is fel szoktak ajanlani (bar ez masik webshopos tapasztapatom, de igy mukodik mindenhol)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72816) Game-over


Game-over
aktív tag

50 k körüli keretből 8"-os kategóriában van nyerő ajánlat?

Én ezt az Asus-t néztem ki, ez jónak tűnik.

(#72817) cidalain válasza Game-over (#72816) üzenetére


cidalain
veterán

Igen, ez egy jó opció.
Kicsit olcsobban Lenovo tab3 8.
De ha a pénz megvan az Asusra is, inkább azt vennem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72818) Game-over válasza cidalain (#72817) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, ez is ismerősnek kell, mondom is neki :)

Visszatérve az MM-nek a T580-as akciójához: tegnap reggel megrendeltem Postapontra, délután jött az e-számla, ma reggel meg az sms ébresztett hogy átvehetem :Y
Ezt nevezem gyorsaságnak :)

[ Szerkesztve ]

(#72819) vadkörte


vadkörte
addikt

Üdv!

Tablet vásárlásán gondolkodok, ebben kérném a segítségeteket.
Régen nagyon sokat olvastam, szinte faltam a könyveket. Aztán ez szép lassan eltűnt. Szeretnék ismét nekiállni olvasni. Nézegettem e-book readereket, de ami tetszene, az pofátlan drága és másra nem igazán használható. Egyik kollégámnak van egy Kobo Aura HD-je, ő imádja, de kézbefogva lassabb és akadósabb volt, mint exem első generációs Samsung Galaxy Mini-je. Régebben próbáltam olvasni az 5"-os telefonomon, de nem volt nyerő ötlet. Így továbbgondoltam a témát és a 7"-os tableteknél kötöttem ki.

Feladat:
Elsősorban olvasás (RTF, DOC, PDF EPUB, stb... > MoonReader Pro-val használnám, Nova launcher-rel)
Minimális mértékben net, az is elsősorban levelezés.
Jó lenne, ha normális Wi-Fi-je lenne és egy használható GPS sem lenne hátrány. Az nem gond, ha nem a legutolsó ropogós droid fut rajt, de örülnék a root-olhatóságnak (hogy le tudjam pucolni a felesleges szemetet róla)

Én egy használt Asus MeMo Pad 7-re gondoltam, a HD felbontás miatt, de természetesen vevő vagyok a tapasztalataitokra.
(nagyon elszállni nem akarok, a jövő hónapban telefont is kellene vennem. :) )

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv. V. Körte

(#72820) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék egy tabletet. Wifis használatra, netezni, filmezni. 10 colos mérethez ragaszkodom, 40 ezer forint körüli összeget költenék ré.
Az Alcatel Pixi 3-at néztem, a Huawei Mediapad T1 megéri a 15k-s felárat? Illetve Alcor Access Q1-ről vélemény? Van refurbished Asus ZenPad Z300C, mit jelent pontosan a refurbished?

Köszi a segítséget!
W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#72821) cidalain válasza Warpig (#72820) üzenetére


cidalain
veterán

40-ert csak belepo 10-es van 1 gb rammal.
Asus Z300M lenne az elso ajanlott 2 gb rammal: 65ert.
Z300C tipus rem gyenge, refurbishedben raadasul csak 1 giga ram van. Igy abszolut felejtos.
Alcatel az egyetlen lehetoseged. Keves tarhely marad a 8 gigabol 3-4 hasznalhato csak. Jobb a huawei de nem annyival, 45 korul lenne realis.
Esetleg ha a 10 col helyett tudnal meret kompromisszummal 8-asat, akkor ott a Lenovo tab3 8" 40-ert eleg jo vetel 2 gb rammal 16 giga hattertarral.

Szoval 40-ert vagy a meretben, vagy tarhelyben es teljesitmenyben es arban kell kompromisszumot kotnod. Ez alapjan egy kisebb de erosebb talan jobb opcionak tunik.

(#72819) vadkörte
7-es hdben nem sok tab van ujonnan, plane ami olcso is
Acer Iconia Tab B1-780 25-27k kornyeken

Nyilvan hasznaltban 20 alatt lenne erdemes maradni, de ezt mindig a kinalat donti el.
Ezeknek van HD felbontasa, es ezek batran vehetok is, ha talalsz. Mindegyik tobb mint 2 eves mar, garis nem lesz egyik sem.
Asus memopad HD 7 (me173x)
Asus memopad 7 (me176x)
Lg G-Tab 7
Lenovo A3500

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72822) Warpig válasza cidalain (#72821) üzenetére


Warpig
aktív tag

Végül a Huawei lett, most akciózzák az MM-ben. Köszi a segítséget! ;)

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#72823) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Átolvastam az összefoglalót, és az ajánlottak között van egy kettő ami kifutott...

Azóta van valami frissebb ajánlás ?

Kb ilyen 30-50k-ig terjedő intervallumba gondolkozok.

Egyetemre kellene (akár jegyzeteléshez is használható legyen), utazáshoz tanulni, strapabíró, illetve nagy képernyő és éles legyen...más elvárásom nem nagyon van vele...

Mit tudnátok ajánlani ezen feltételek mellett ? :R

(#72824) Zeki


Zeki
nagyúr

Gyereknek játszani fészbúúkozni 7-8"-os tablet max 30-ig? Van valami bestbuy valahonnan?

Amúgy mintha emelkedtek volna a tablet árak, tavaly ősszel vettem egy ismerősnek 7"-os Lenovo Andy tabletet 20-ért (Tesco), tegnap néztem az Auchanban, 23 akciósan.

[ Szerkesztve ]

(#72825) cidalain válasza asuspc96 (#72823) üzenetére


cidalain
veterán

Lenovo tab3 8" -40k
Asus zenpad Z380M -50k (emag)

Ezekben 2 gb ram van. Nagyobb meretben azt 65k-tol kezdik osztogatni. Ennek hianya mar azert fajo tud lenni bizonyos helyzetekben, igy szerintem jobb kompromisszum a kisebb kijelzo, mint a kevesebb ram)
A jegyzetelest kulso billentyurol, vagy a tapis billrol gondolted, ugye?
(Erintos tollas tablet 120 koruul van a legolcsobb)

(#72824) Zeki
Most is az a lenovo lenne ajanlott. Karacsony elott kicsit jobban levittek az arakat.
22-23 korul lehet megkaparintani. Megjegyzendo hogy Edigitalban van 16 gb-os hattertarral is, igaz azert mar 26 koruli penzt kernek (viszont hasznos lehet gyereknel ha sok jatek akarmi program lesz telepitve)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72826) Zeki válasza cidalain (#72825) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi a tippet!

(#72827) KrKrKr


KrKrKr
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tablet vásárláshoz.

Amit szeretnék:
- új készülék
- magyarországi átvétel
- 10 colos kijelző
- amire használni szeretném: MS word, filmnézés, internetezés
- billentyűzettel

Kb. 30-60 ezer között.

Köszönöm!

(#72828) cidalain válasza KrKrKr (#72827) üzenetére


cidalain
veterán

Ebben az arkategoriaban nincs olyan 10-es tablet amiben 2 gb rendszermemoria van, igy nyugodt szivvel nem tudok ajanlani semmit.
Masik resze a dolognak hogy androidos gepek melle nem szoktek billentyut adni, azt neked kulon kell vasarolni valami univerzalisat. Ebbol magyar kiosztasu, bluetootos fajta nincs 10k alatt normalis. Az androidos ms word elegge fapados a win verziohoz kepest.
Na nem mintha win tabletbol lenne valasztek az adott arsavban, de a felhasznalasi dolgok miatt en inkabb azt latnam jonak, mint az androidosat. Lenovo miix 310 (es ehhez adnak billentyut is) - win tablet topic

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72829) asuspc96 válasza cidalain (#72825) üzenetére


asuspc96
senior tag

"(Erintos tollas tablet 120 koruul van a legolcsobb)"

Oh, akkor lehet itt kezdődnek a bajok :DDD

Így viszont értelmét vesztené....azaz maradna max az a feltétel, hogy pdf-et jól lehessen rajta olvasni.
Nagy képernyősben akkor marad az a 2db ? :F

szerk:
A fentiek közül, melyiket érdemesebb venni ?

[ Szerkesztve ]

(#72830) cidalain válasza asuspc96 (#72829) üzenetére


cidalain
veterán

igen ez a kettő 8-as marad értelmes, hosszabb távban gondolkodós megoldásnak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72831) miki111


miki111
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni az alábbi témában:
van egy Note Pro 12,2-es tabletem, ami mostanában szabálytalan időközönként kikapcsol és újraindul. Van valakinek ötlete? Köszönöm előre is!

(#72832) ityam


ityam
senior tag

Tudtok ajánlani nekem Snapdragon 820 chipes(vagy jobb) 10 colos tabot a samsung s3 on kívűl?
Kicsit húzós az ára és sajnos még nem találtam más gyártót ilyen sebességgel.
Elsődleges szempont hogy a játékok pöpecül menjenek.
Sim kártyás érdekel.

kezdek barátkozni az s3 árával de jobb lenne azért kicsit olcsóbban megúszni. de ha van s3 árban gyorsabb gép akkor nem zárkózok el tőle.

[ Szerkesztve ]

(#72833) cidalain válasza ityam (#72832) üzenetére


cidalain
veterán

A samu tabletje az elso 820-szal szerelt tablet, es csak kb 2-3 hete van a piacon.
Szoval nincs masik. Meg. De hogy lesz e, szinten nagy kerdes.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72834) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Talán a huawei m2 m3 igaz az kirin procis

(#72835) vadkörte válasza cidalain (#72821) üzenetére


vadkörte
addikt

Köszönöm a választ!

Új termékben nem gondolkodok. A rászánandó keretösszeg elég szűk (max. 15E Ft) így csak használt jöhet szóba. Egy HD MeMopad-ot az orrom elől vitek el, "mérgemben", kicsit higgattabban kezdtem keresgélni.
Az elsődlages felhasználási terület olvasás lenne (lehet 2-3 könyv után ráunok???) kiegészítve némi levelezéssel és Internetes tartalomfogyasztással. (esetleg a NAS-om managgelése) Így nem akarok költséges vásárlásba kezdeni - 1-2 hónap és telefont is kell venni... - ezért képbekerültek az 1024x600-as tabok is.

Három 1024x600-as típusra szűkítettem a "keretet":
ASUS MeMopad 7 (Me7000C) 2 magos Atom, elő/hátlapi "kamera" ~15E JMF
Lenovo Ideapad Tab2 A7-10F Mediatek SoC, csak előlapi "kamera" ~12-15E JMF (némelyiken gari is van)
Lenovo Ideapad Tab3 Mediatek SoC, elő/hátlapi kamera ~15E JMF

Hajlok a Lenovo felé a telefonjaim 1280*800-asak, az új fHD lesz, de olvasáshoz szerintem elég az 1024x600-as felbontás is.
Mennyire jelenthet ez kompromisszumot? Az elemi képpontok nagyobbak, nem lesz "szőrös" a szöveg? Mondjuk a betűk nagyobbak lesznek, mint HD-n, és talán az akkuidőre is jótékonyan fog hatni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#72836) cidalain válasza vadkörte (#72835) üzenetére


cidalain
veterán

igen, inkább valamelyik Lenovo, mint a kétmagos Asus.
jobb nem lesz 15-ért.

15-20 között már láttam HD felbontásút is az aprón.
Amit semmiképpen se: Huawei T1 7", Samu tab 3 7 Lite.
Illetve Lenovot se 20 fölött, mert 22-ért van a boltban - erre hivatkozva viszont lehet alkudni.
(viccesek a hardveraprós árak, amikor egy 3 éves tabot akarnak 20-25-ért elsózni, mert amikor vette 40 volt. amilyen gyorsan ezek elavulnak, és manapság már nagyjából korszerűbb a 25000 forintos is, akkor ezek ára ha tetszik ha nem, nem érheti az újkori áruk felét.)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72837) ityam válasza nünüke1975 (#72834) üzenetére


ityam
senior tag

Azt olvastam a kirin 950 ami az m3ban van az gpu fronton nem túl acélos. Ezért nem annyira szimpi mert játékhoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#72838) Krisinto


Krisinto
őstag

Sziasztok, hozzájutottam egy ASUS tf103cg-hez.
Olyan probléma van vele, hogy ha újraindítom, ha hardresetelem, nem tudok nyelvet választani, mert nem érzékeli a kijelzőt, viszont ha a kikapcsoló gombot megnyomom, akkor engedi hogy az érintő képernyő segítségével kikapcsoljam vagy újraindítsam, magyarul akkor minden gond nélkül reagál, de ha a nyelvet szeretném beállítani, és életet lehelni bele, semmi reakció.
Tudnád ebben segíteni, hogy mi lehet a hiba?
Hogy tudom kiküszöbölni?

(#72839) cidalain válasza Krisinto (#72838) üzenetére


cidalain
veterán

Lehet hogy a kijelzo egy reszen halt csak meg a tapizas.
Kb egy teruleten van a magyar nyelv es a kikapcsolas erintoresze?
Tudsz esetleg masik nyelvet valasztani a listabol (angol pl) amihez mashova kell erinteni? Esetleg elforditassal, ha mashova kerul akkor erintheto?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72840) Ary999


Ary999
csendes tag

Sziasztok ,
Van-e ötlet annak a megoldására hogy a tab hullámzóan érzékel.
(ha nyomkodom 3-4mp keresztül érzékel utána ugyaneddig nem)
képernyő problémát hittem először, csináltam hard resetet,
dolgoztam már pár gépen, de ez olyan mint ha nem pörögne folyamatosan , amikor eszébe jut akkor beveszi amit nyomok , van amikor meg nem .

noname márka, elég erős kütyü , android 5.12

Előre is köszi

(#72841) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Sziasztok! Édesanyámnak 65 születésnapjára vennénk egy tabletet, hogy lecsereljuk az 5 éves laptopjat. Kicsit le vagyok maradva most a tabletek terén, tudnátok ajánlani nekem 80 ezer forintig? Kellene neki dokkolhato billentyűzet is, nem árt ha minél nagyobb, hogy jól lássa, kicsit laptopkent is használná, amúgy semmi különöset nem csinálna rajta, netezes, Skype az unokakkal, játékok, alap szintű felhasználás, ha vigyáz rá akár 5 évet is kiszolgaljon. Előre is köszönöm.

(#72842) pjen válasza nagy.laurent (#72841) üzenetére


pjen
félisten

szerintem inkább lapost vegyél megint,valami jobbat.a tablet nem pótólja teljesen.

(#72843) gforce2005


gforce2005
újonc

Tablet vásárlás előtt állnék...

10" körüli méretben nem fontos SIM kártyával, ha lehet valami komoly kijelzővel, amin kellemes az olvasás. Ha belefér ujjlenyomat-olvasó jöhet, az OP rendszer sem lényeges. Nettó 100 000 Ft a keret. Elsősorban netezésre, olvasásra, egyszerűbb játékokra, email. Minden tanácsot és ötletet várok...

(#72844) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Én is tablet vásárlás előtt állok. Maximum 35.000Ft-ot szánnék rá, minimum 8" legyen.
Mit ajánlotok?
Köszi előre is!

S9+

(#72845) marositech


marositech
senior tag

Sziasztok!

Én is tablet vásárlás előtt állok, viszont tudom mit szeretnék venni.
Viszont keresek olyan boltot, ahol lehet EU-s adószámmal áfa nélkül vásárolni.
Tudnátok ilyen boltokat (webshop) ajánlani?

(Ha a MOD-nak nem tetszik a HSZ előre bocsánat...)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#72846) Game-over válasza Yasuo (#72844) üzenetére


Game-over
aktív tag

A legolcsóbb ami már rendesen használható a Lenovo Tab 3, ez 40k, én hozzátenné még 5ezret a keretedhez, mert ez alatt nincs 2 gb ram-mal szerelt gép.

(#72845) marositech: Eustock, de csak cégeknek lehet (ha jól olvastam)

(#72847) cidalain válasza Game-over (#72846) üzenetére


cidalain
veterán

Es az Eustock-tol melyik tabletet lehet megvennni :F :U

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72848) Game-over válasza cidalain (#72847) üzenetére


Game-over
aktív tag

Jogos, ezt benéztem :W
(mintha régen lett volna tabletjük is, de lehet rosszul emlékszem)

(#72849) marositech válasza Game-over (#72848) üzenetére


marositech
senior tag

Cég vagyunk, csak jólenne találni olyan boltot... :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#72850) Rubberduck


Rubberduck
csendes tag

Sziasztok!

Visszaolvasva a topicot láttam, hogy az 50-70k-s új tabletek nagyjából közt mire lehet számítani. Én is ebben az árkategóriában keresnék, felhasználást illetően most egy hosszabb utazást kellene kibírnia. Úti cél az USA és mostanában elég érdekes dolgokat találnak ki a laptopok reptetésével kapcsolatban, ezért is kellene inkább egy tablet, az talán nem törik annyira, mint egy 15,6"-os laptop ha netán a feladottba kell tennem (tudom, sajnos a tablet is ugyanúgy kilopható a csomagból, de egy telefonon kívül csak vinnék magammal valamit) Eközben böngészésre, filmezésre meg az otthoniakkal való kapcsolattartásra használnám főként (ha valamilyen tűrhető kamerája van az csak plusz pont). Ha hazajöttem akkor pedig egy billentyűzetes tokkal szívesen hordanám magammal egyetemre, hogy kényelmesebbé tegyem doksik olvasását, szerkesztését és ezzel nem utolsó sorban néha kiváltanám, hogy magam után cibáljam a laptopom.

Amiket eddig láttam itt és kinéztem:
Lenovo Tab 2 A10-70 ZA000017BG [link]
Huawei Mediapad M2 8.0 [link]
ASUS ZenPad 8.0 Z380M-6A025A [link]

Ha ezek közül meg tudnátok mondani, hogy melyik a jobb választás, vagy esetleg más alternatívát tudtok javasolni, azt nagyon megköszönöm :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.