Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72819) vadkörte


vadkörte
addikt

Üdv!

Tablet vásárlásán gondolkodok, ebben kérném a segítségeteket.
Régen nagyon sokat olvastam, szinte faltam a könyveket. Aztán ez szép lassan eltűnt. Szeretnék ismét nekiállni olvasni. Nézegettem e-book readereket, de ami tetszene, az pofátlan drága és másra nem igazán használható. Egyik kollégámnak van egy Kobo Aura HD-je, ő imádja, de kézbefogva lassabb és akadósabb volt, mint exem első generációs Samsung Galaxy Mini-je. Régebben próbáltam olvasni az 5"-os telefonomon, de nem volt nyerő ötlet. Így továbbgondoltam a témát és a 7"-os tableteknél kötöttem ki.

Feladat:
Elsősorban olvasás (RTF, DOC, PDF EPUB, stb... > MoonReader Pro-val használnám, Nova launcher-rel)
Minimális mértékben net, az is elsősorban levelezés.
Jó lenne, ha normális Wi-Fi-je lenne és egy használható GPS sem lenne hátrány. Az nem gond, ha nem a legutolsó ropogós droid fut rajt, de örülnék a root-olhatóságnak (hogy le tudjam pucolni a felesleges szemetet róla)

Én egy használt Asus MeMo Pad 7-re gondoltam, a HD felbontás miatt, de természetesen vevő vagyok a tapasztalataitokra.
(nagyon elszállni nem akarok, a jövő hónapban telefont is kellene vennem. :) )

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv. V. Körte

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.