Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 15:22:16

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Udv, sajnos napokban eltortem a yoga tab 3 8"-om.
Igen szerettem a jo fogasa miatt tobbek kozt. Szoval ilyesmit akarnek helyette, de akkor mar az erosebbet.
A yoga tablet 3 plusra gondoltam, a pro nem erdekel folosnek tartom a projectort .
Viszont nem tudom kapni e nalunk ilyet, nemigen talalok sehol.
Kiveve itt : https://lenovo-outlet.hu/index.php?route=product/product&product_id=2375&search=Yoga
De ez is elorendelos meg kerdeses webshop..
Vkinek tapasztalata esetleg a keszulekkel ?

(#72952) SirKero


SirKero
őstag

Nos voltam a Lenovo Outle-nél és vettem 2db LENOVO IDEATAB A10-70 készüléket. Elsőre korrekteknek tűnnek a készülékek is rendben vannak ( nagyon minimális doboz sérülés de a készülékek makulátlanok )
Android 5.0.1 van rajtuk.
Az lenne a kérdésem,hogy a bal felső sarokban van egy lakat jel ( Az alkalmazás kezelés fut ) ez mit jelent illetve hogy lehet eltüntetni?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72953) keszo válasza SirKero (#72952) üzenetére


keszo
őstag

kikapcsolása nagyon egyszerű: elindítod és jobbra fent a csuszkával ki kapcsolod

a funkciója . itt látod hogy az alkalmazások mihez férhetnek hozzá, és beállítod hogy mit tehetnek amihez hozzá férnek

Attila

(#72954) SirKero válasza keszo (#72953) üzenetére


SirKero
őstag

:R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72955) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Samsung T580 az MM-ből 82-ért jó vagy lenne jobb is max 100-ig?
4g nem kell csak 10" legyen.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#72956) tybsen válasza Biluxzsolt (#72955) üzenetére


tybsen
addikt

Amazon.de-ről olcsóbb (kb 60 ezer Ft).

(#72957) Biluxzsolt válasza tybsen (#72956) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Köszi, de a pénz nem számít, mert nem nekem lenne.
Csak kerdezték, hogy melyik a legjobb 10-es tablet 100-ig.
Hivatalos magyar forrásból.
Ezt mondtam csak gondoltam rákérdezek itt is.
De ha jó, akkor megmondom, hogy vegyék meg nyugodtan.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#72958) cidalain válasza Biluxzsolt (#72957) üzenetére


cidalain
veterán

Az sm-t580. Nincs jobb.
Az asus z500m sajna mar keret feletti, bar ha kifogsz egy akciot, nem lehetetlen 100 alatt...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72959) tybsen válasza Biluxzsolt (#72957) üzenetére


tybsen
addikt

Oké, világos. :)

Amúgy semmi hátránya nem lenne egy Amazon rendelésnek. Gyors, problémamentes. Az ügyfélszolgálat szuper, ingyen visszaküldés ha nem tetszik vagy ha valami gond van. A MM 33%-kal drágábban adja. Nem promotálni akarom, de azért szerintem 20 ezer Ft az már jelentős árkülönbség egy 60 ezres eszköznél.

De érthető az is, ha a helyi boltot preferálja valaki :R

(#72960) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok! lassan rászánnám magam, hogy a gyermekemnek legyen egy tabletje, ebben kérek tanácsot.
8 incses, fhd
játékokra nem kell a legnagyobb címekre, 7 éves a fiam
kínai rendelés is lehet, sőt gondolom ezek az igazán árbarát megoldások
Android kellene persze

Illetve a legfőbb kérdésem még, hogyan lehet ezeknek a használatát akaratom szerint korlátozni? Ne tudjon telepíteni csak amit én akarok, webböngésző szűrés, ne tudja véletlen elállítani (valami jelszavas korlátozás...) de azért amit felrakunk az 100%-ban működjön, de appból már ne lehessen vásárolni?

köszi előre is.

Box's don't touch!

(#72961) g@bo válasza junkpod (#72960) üzenetére


g@bo
nagyúr

LENOVO IdeaTab 3 TB3-850F

most a mediaban 38k, félve vettem meg én is mert, 65 ropiért néztem a huawei m2-őt...

de nem bántam meg. egész gyors a gyanúsan alacsony órajelen járó soc hoz képest, a hangszórói kellemesek. 1280*800 nem fhd.

(#72962) fradi81 válasza g@bo (#72961) üzenetére


fradi81
veterán

hali

Szerinted youtube nézést elbír az aksija 4 órán keresztül max fényerőn?

moto g72, Ninebot d28e

(#72963) air válasza fradi81 (#72962) üzenetére


air
nagyúr

Biztosan nem.
Nálunk legalábbis.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72964) fradi81 válasza air (#72963) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi a választ akkor ez ki is esett.

moto g72, Ninebot d28e

(#72965) Zeki válasza junkpod (#72960) üzenetére


Zeki
nagyúr

A tabletben a play áruházban is, meg a youtube-ban is a beállításokban lehet szülői felügyeletet bekapcsolni, és ott korhatárt megadni, hány éves korig ajánlott dolgokat szedhet le, vagy láthat.
De van külön szülői felügyelet app is.

(#72966) TromF válasza Jimy83 (#72951) üzenetére


TromF
tag

Ugy latszik ezek a Yogak osszebeszelnek. Az en hon szeretett tarsam, az evek ota meglevo Yoga tabom is elhalalozott mara virradora.
A Yoga hasznaloknal biztos hatalmas a tipushuseg, ha valaki huzamosabban hasznalt egyet, az nehezen fog tudni elni a csodas talp es akkuido nelkul.
En a plus es pro (ujabb valtozat, z8550 + 4GB RAM) kozott vaciallok, en szivesen kiprobalnam azt a projektort, LTE nem kell.
Azert megkerdem, van-e mas gyartotol ajanlott termek hasonlo kategoriaban?
Felhasznalasi terulet: filmnezes, radiohallgatas, olvasas utkozben, bongeszes, youtube otthon, es ami a legkulonlegesebb, szeretnem jegyzettombkent is hasznalni (stylussal jegyzetelve). Mint irtam, LTE nem kell, eleg a Wifi, kijelzo meg minel jobb.

(#72967) SirKero válasza junkpod (#72960) üzenetére


SirKero
őstag

Ha nem kizáró ok a 10 coll akkor ajánlani tudon ezt a készüléket. Én pár napja vettem náluk és ez idáig nagyon elégedett vagyok vele :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72968) moti07


moti07
tag

Sziasztok!
A Vip-phone-ról van valakinek tapasztalata? Tabletet szeretnék venni, de nem ismerem a boltot, főleg a szerviz háttér érdekelne. Köszi a segítséget.

(#72969) hbala válasza Biluxzsolt (#72957) üzenetére


hbala
aktív tag

Ha még van rá +9330ft, akkor ez jobb ajánlat: [link]

(#72970) cidalain válasza moti07 (#72968) üzenetére


cidalain
veterán

Valszeg helyi szervizzel vannak a gepek. Eselyes hogy szurkeimportos.l, biztosan nem gyari garancias, es tuti hogy csak a torvenyileg kotelezo 1 ev (esetleg valami bullshit +1 ev szoftvergarancia, barmilyen hulyeseget jelentsen is ez)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72971) junkpod válasza SirKero (#72967) üzenetére


junkpod
nagyúr

Jobb szeretnék kisebbet (8) mert a keze is kicsi meg és szvsz kényelmesebb.

Box's don't touch!

(#72972) moti07 válasza cidalain (#72970) üzenetére


moti07
tag

Csak nem nagyon akarok plusz 20.000 ft-ot kiadni, de lehet akkor inkább hozzáteszem és akkor 2 évig gyári garancia van.

(#72973) ovics


ovics
aktív tag

sziasztok!
tabletet szeretne egyik haverom venni az alábbiak alapján:
~10 col legyen a kijelzője, minél nagyobb felbontással
-újonnan szeretné megvenni itthon
-kimondottan tanuláshoz lenne, de azért pörögjön a rendszer
-80.000 lenne az az ár amit szeretne tartani, de ha nagyon megéri akkor max 85k-ig felkúszhat
-csak wifiről lesz használva
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#72974) cidalain válasza ovics (#72973) üzenetére


cidalain
veterán

Samsung sm-t580

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72975) Kosak


Kosak
csendes tag

Sziasztok. Nagy kijelzős tabletet szeretnék venni főleg videó nézésre, játékra illetve utazáshoz szeretném használni laptop helyett. Általában ingázok USA között. Érdemesebb lenne kint néznem? 180k-ig mennék max. Van olyan tablet ami külső hddt felismer? 2-4 t-s hdd-re gondolok. Samsung S3?
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#72976) cidalain válasza Kosak (#72975) üzenetére


cidalain
veterán

Ennyi zsetonbol vagy az S3, vagy ipad de azt szigoruan kint veve, mert jobban jarsz az ottani arakkal. (De lehet hogy s3 arai is jobbak odakint)

Kulso hdd eselyes az S3-mal, de hogy a 2-4 terasnak is jon e eleg kakao az OTG csatin keresztul az jo kerdes. Ennek mar Type-C csatija van, szoval erre kell keszulni. Type-C OTG madzag is van, kinabol 2-3 dollar, itthon 1000 folott van.
Itt egy jo helyi cikk az S3-rol.
Bill nincs az arban, kulon kell megvenni, 20-25 korul lenne ha latblnek itthon, de nem latok (bar annyira nem is keresgettem). Ha azzal egyutt beferne a keretedbe az lenne az igazan kiraly hasznalhatosag szempontjabol.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72977) fireman123 válasza SirKero (#72967) üzenetére


fireman123
őstag

Szia, nekem is ilyen Lenovo van, viszont ha elindítom a dolby atmosban a demót, akkor nincs hang egyáltalán. Ha lejátszok egy zenét akkor a beállítás változtatásokra reagál és másképpen szól.
Nálad működik a demo rész?

(#72978) fradi81


fradi81
veterán

Lenovo Yoga Tab3-ról tudna valaki rosszat mondani? Akksi miatt egyelőre ez a kiszemelt, főleg csak youtube-ra lenne használva.

moto g72, Ninebot d28e

(#72979) Jimy83 válasza TromF (#72966) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Az a baj mas tab-ot nem jo fogni csuszik kifele a kezembol.
A yogan fasza az henger , bal kezzel lehet tartani .
Meg az aku is op. Ha nincs aram a kozelbe.
Nekem simes verzio kell mert csak meloba tolom mobilnetrol, viszont azok eleg huzos aron vannak.
A plus 140k pro 180k a yoga tab3 10" olcsobb de oda meg keves az a felbontas gondolom?
Am ugy vagyok vele ha ujra ilyet veszek akkor mar nagyobbat..eleg sokat megy video.
Ja ami meg lemaradt hogy a yoga hangja vallalhato, nem ciripeles.

[ Szerkesztve ]

(#72980) zsoltzsolt válasza fradi81 (#72978) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

1Gb ram

(#72981) fradi81 válasza zsoltzsolt (#72980) üzenetére


fradi81
veterán

igen, de youtube gondolom attól még lejátssza a filmet.

moto g72, Ninebot d28e

(#72982) SirKero válasza fireman123 (#72977) üzenetére


SirKero
őstag

Igen működik rendesen :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72983) zsoltzsolt válasza fradi81 (#72981) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Le, simán. Én szeretem ezt a tabletet. Jó ránézni, a legszebb ☺, mint az összes, aminek ez a talpa van.

(#72984) fireman123 válasza SirKero (#72982) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi, ...nem tudom nálam miért nem, ..lehet valamit állítani kellene valahol?, ...mondjuk nagy jelentősége nincs, hogy a demo nem hallatszik, de akkor is :(

(#72985) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Van nálam egy Asus 7" tablet amin nem indul el a rendszer. Recoweribe már beléptem nyomtam Wipe datat és wipe cash partitiont de nem segített. Hogy lehet ezeken újrarakni a rendszert? Olyasmire gondolok mint például a sumsungnél az Odin vagy a kies.

(#72986) Jonaleth86


Jonaleth86
csendes tag

Sziasztok!

Hugomnak szüksége lenne egy tabletre 100k Ft alatt, és az eddigi hozzászólásokból azt szűrtem le, hogy ennyiből Samsung Galaxy Tab A 10.1-t érdemes venni.

A tablet főleg böngészésre és külső WD 2 TB HDD-ről való filmnézésre lenne használva. Az utóbbival gondban vagyok, mert nem találtam olyan listát vagy bármit az interneten, mely biztosan megmondaná, hogy mely tabletek bírnak el a külső HDD-kkel.

Ezzel kapcsolatban tud valaki valami megnyugtatót mondani, vagy coinflip az egész?

(#72987) cidalain válasza Jonaleth86 (#72986) üzenetére


cidalain
veterán

Igen, a Samu SM-T580 jo valasztas.
Kulso HDD hasznalat egyik feltetele, hogy a tablet tudja az OTG csatlakozast. Ez a Samu tudja ezt.
Namost egy hdd-nek nagyobb aram kell mint mondjuk egy pendrive-nak, igy elofordulhat hogy a hdd-nek nem lesz eleg az OTG-n kiadott tap. (Pl ezert voltak korabban olyan pc usb csatik, amik 2 helyet foglaltak a gepben, mert 1 usb tapja keves vopt a winyonak, es ugyanez termeszetesen itt is elofordulhat)
Ez az, ami fontos kerdes, viszont ezt nem lehet latatlanban megmondani.
De ha a HDD-dnek van kulon kulso tapja, akkor nincs gond.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72988) BoWDaN válasza cidalain (#72987) üzenetére


BoWDaN
tag

Még a telom is tudja használni a pendrive jaim es a kulso hdd-m

Csak egy atalakito csatlakozo kellet ra

PocoPhone F1; i7 8700K 4.4GHZ, 1080TI G1 Gaming, 16GB RAM 3200Mhz, 4TB HDD, 250GB SSD

(#72989) Skillet


Skillet
addikt

Onda v80 plus
Nincs aksi info, és ahogy làthatò, hirtelen zuhanàsok vannak.
Az infòhoz elvileg valamj cash-t kellene törölni, de hogyan? A màsik meg passz... Az is megoldòdhat?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72990) Zeki válasza Skillet (#72989) üzenetére


Zeki
nagyúr

cache-t törölni. Passz.

(#72991) Skillet válasza Zeki (#72990) üzenetére


Skillet
addikt

Azaz, nem a kp-t kell törölni... :DD Csak persze a tabletről írtam, kicsit belejavított :DDD
Sima droidos tabletnél egyszerűbb lenne, de itt nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Hangerő le + bekapcsra nem igazán történik semmi.
Kezdek bajban lenni ezzel a tablettel.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72992) cidalain válasza BoWDaN (#72988) üzenetére


cidalain
veterán

Nem a telod volt a kerdes, hanem a kinezett samu tablet ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72993) Garsza válasza Garsza (#72985) üzenetére


Garsza
veterán

Erre valaki? Konkrétan egy Me 176cx -ről van szó.

(#72994) cidalain válasza Garsza (#72993) üzenetére


cidalain
veterán

Itt a topicja, keress ra benne, vagy kerdezd ott, biztosan jobban tudjak a valaszt azok akik ezt hasznaljak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72995) Garsza válasza cidalain (#72994) üzenetére


Garsza
veterán

És miből gondolod hogy ott kapok választ? Mikor Március 16. szóltak utoljára hozzá a topikhoz?

(#72996) cidalain válasza Garsza (#72995) üzenetére


cidalain
veterán

nem gondolom, hogy a kérdésedre a válasz összefüggésben van azzal, hogy mikor szóltak hozzá utoljára a topichoz. lehet hogy azóta nem kérdezett senki, így nem is született új hozzászólás. egy-egy topic nem feltétlenül kibeszélős jellegű, így nincs folyamatos írogatás.

két eset van
1. megvárod, míg reagálnak a kérdésedre.
2. ennek elébe mész, és megnézed a topicban hogy volt e már erről szó. ehhez a fjlécben levő keresőmezőbe beírsz ilyen kulcsszavakat pl hogy rom, install, firmware, stb

ez utóbbi segítésével az alábbi ígeretes bejegyzést találtam többek között: tessék

igazán nem került több időbe, mint megnézni az utolsó hozzászólás dátumát. a találton kívül is voltak még bejegyzések amik segíthetnek a problémád megoldásához, de hadd ne linkeljek mindent ide.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72997) Garsza válasza cidalain (#72996) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm a "segítséget" de ez nekem nem jó. Mert a tablet nem indul el. Ezért nem is tudok semmit rámásolni. Nekem valami olyan megoldás kell mint a samsungnál az odin. De olyasmit nem találtam a topikban.
És hogy nem szóltak hozzá lassan 3 hónapja valószinű nem is látogatja senki a topikot, vagy inkáb kicsi rá az esély.
Ez meg tudtommal androidos tablet topik, és a tablet amihez segítség kéne azon Android van, és annak a javításához kéne nekem segítség. Úgyhogy szerintem nem off a feltett kérdésem.

(#72998) cidalain válasza Garsza (#72997) üzenetére


cidalain
veterán

van SD kártyára másolásos verzió is úgy rémlik.
nem feltétlenül vannak itt sem mindig olyan emberek akik az összes létező tabletnek ismerik az összes létező flashelési technikáját. nyilván itt is azért nem kaptál választ elsőre, mert nem tudjuk a választ.
annyit tudtam segíteni hogy ott a céltopic, hátha felmerül már másnál is, és akkor van megoldás.
ha ott nincs, más nem jelezte hogy tud segíteni, és én sem tudok konkrétat mondani, akkor marad a google és a külföldi fórumok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72999) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Van egy ASUS ZenPad C 7.0 Z170C es tabletem. Frissítve lett és nagyon lassú a készülék, A régebbi androidot milyen programmal tudnám vissza varázsolni rá ?

Bocsi,hogy itt teszem fel a kérdésem ,de nem találtam ilyen topikot.

(#73000) fabko


fabko
tag

Sziasztok,

Milyen tabletet kellene vennem, ha a keret 45.000- ft, kizárólag GPS-nek lenne használva autóban?

Köszönöm a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.