Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 15:22:16

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) cidalain válasza SirKero (#72900) üzenetére


cidalain
veterán

meg. jobb soc, fullhd.
40-ért meg pláne megéri az a10-70.
milyen bolt ez a lenovo-outlet? hivatalos lenovo shop? mitől outlet árasok ezek a gépek? csomagolássérült? visszavett, javított gépek (refurbished)? tudsz erről valamit?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72902) Thusor válasza cidalain (#72901) üzenetére


Thusor
őstag

Dobozsérült, demo gépek vagy javított készülékek vannak nekik. Leginkább külföldről hozzák be. Én is szerettem volna tőlük egyszer vásárolni de sajnos nagyon de nagyon lassan szerzik be a megrendelt termékeket. Max csak raktáron lévőt érdemes venni tőlük. 2 hónap alatt nem sikerült beszerezniük a meghírdetett 1-2 hét alatt beszerzendő készüléket, így meguntam és vettem máshol. De tényleg nagyon jók az áraik. De csak 1 év garival működnek, amely csakis hozzájuk szól, nem hivatalos Lenovo garancia.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#72903) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
Van egy Navon Predator 10 tablet, 5 hónapja vásároltam. Sajnos a kijelzője töröttnek mutatkozik, a garanciás szerviz mechanikai sérülést állapított meg. A képernyőn lévő csíkok pontosan úgy néznek ki mintha neki ütődött volna az alsó széléhez valami, pedig semmi nem történt vele, reggel vettem észre mikor a töltőről levettem hogy az egyik oldalán 5cm fehér csík látszik ahol természetesen nincs kép..
A kérdésem az lenne, hogy abban az esetbe amikor külső sérelmi nyomok még nagyítóval sem fedezhetőek fel megáll e a szerviz szakvéleménye amivel megvonta a garanciát „a sérülést egyértelműen külső behatás okozta”.
Amikor a készüléket visszaküldte a szerviz, az eredetileg 5cm – es fehér sáv duplájára növekedett.
Üdv.: iref-h

(#72904) Whaazzup válasza cidalain (#72895) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.köszönöm, és ezt Lenovo Tab3 8, 2GB megnézem tüzetesebben.ÜDV. :R

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#72905) cidalain válasza iref-h (#72903) üzenetére


cidalain
veterán

röviden: szívás van.
hosszabban: ha fejed tetejére állsz, akkor sem érteted meg velük, hogy ha nincs külső behatásnak nyoma, akkor mégis hogyan lett ez ilyen. az ő véleményük szakvélemény, a tied meg nem... külsős szakvéleményt beszerezni, meg nem nagyon éri meg, mert nem olcsó.

(ismerős esetében a külső szakértő bevonása legutóbb egy balesetet szenvedett autó esetében sem érte volna meg, holott a biztosító minimum jó kétszáz ezressel értékelte lejjebb az autót, mint amit valójában ért. de a külső szakértőzés, és a perelés jogi hercehurcája még ennyi pénz esetén sem lett volna vállalható)

ha tudsz, szerezz kínából olcsón cserekijelzőt, és javítsd/javíttasd meg.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72906) SirKero válasza cidalain (#72901) üzenetére


SirKero
őstag

(#72902) Thusor Mindent leírt ettől jobban én sem tudtam volna megfogalmazni :K

Még annyi lenne,hogy harmadik versenyzőnek még szóba jönne Ő mert erre vissza lehetne igényelni az áfát tehát gyakorlatilag a kettő között lenne árban.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72907) cidalain válasza SirKero (#72906) üzenetére


cidalain
veterán

ez a harmadik versenyző Windowsos nem androidos.
egyébként annak nem rossz gép, pláne bill-el együtt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72908) SirKero válasza cidalain (#72907) üzenetére


SirKero
őstag

Igen tudom de nem lényeg mivel mezei általános felhasználásra lenne semmi extra így mindegy az op.rendszer. Csak most már Én is elbizonytalanodtam a megrendeléssel kapcsolatban. Szóban nekem is két hetet mondott a hölgy bár azt is hozzá tette,hogy 10-12 megrendelésük van már most de készüléket csak kettőt hármat kapnak a szállítással. Nem is értem miért írnak ki egy-két hetet :U
Akkor marad a IDEATAB A10-70 ha megéri azt a + 10k-t :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72909) Thusor válasza SirKero (#72908) üzenetére


Thusor
őstag

Hetente egyszer kapnak szállítást szerda és csütörtök körül. Nekem az nem volt világos az egészből, hoghogyan nem tudhatják mi lesz az éppen heti szállításban. Mintha valami leesett a kamionról történet lenne :D Éppen amikor kibontják a dobozokat derül ki hogy mi érkezett. Lenovo Yoga Bookot vettem volna, de 2 hónap alatt nem érkezett 1 darab sem, így letettem róla. Pedig nagyon jó áron volt. De így hogy várjon az ember a végtelenségig hátha jön a kiszemelt darab, az nem egy jó üzletpolitika.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#72910) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Nexus 7 2013 tabletem ha felrakom QI töltőre éjszakára akkor mire felkelek ki van kapcsolva. Akksi 100%. Ha rárakom megint akkor 2 perc múlva megint offon van. Valakinek van ötlete mi lehet a baja?

(#72911) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Valaki nem tud egy szervizet ahol egy TECLAS-t SD kártya foglalatát ki tudnák cserélni?
Kb mennyibe kerülhet egy ilyen akció?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#72912) Skillet


Skillet
addikt

Üdv
Onda topik kissé haldoklik...

Megjött az onda v80 plus tabletem.
SN szerint V3, legalábbis szerepel a V3 is a szám és betűsorban. Build number v1.0.0_V1
akkor most v1 vagy v3? :)
Gyorsan merül. Lerakom repülő módban és merül pár százalékot óránként. De majd pontosan megnézem, mennyit.
Talán 2 napot írt ki üzemidőnek.
Battery-nél nem írja ki, mi mennyit fogyasztott :F
Az van ott, hogy "battery usage data isn't available."
Miért?
Toltam neki egy factory data reset-et, de ugyanazt írja ki.
Ötlet?
Így az sem derülhet ki, ha valami szívja.
Pedig szívhatja, mert a grafikont visszanézve van benne néha indokolatlan erősebb esés.
Így egyelőre nem tudok még írni a tabletről, előbb ez kellene megoldódjon.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72913) fradi81 válasza Thusor (#72902) üzenetére


fradi81
veterán

Azt vajon lehet tudni hogy használt vagy csak dobozsérült-e a kinézett outletes tablet? a10-70-et néztem 65-ért, itt meg 40, jó vétel lenne.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#72914) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Ez a tablet megérné ugye? Vásárolt már valaki innen?
[link]

(#72915) SirKero


SirKero
őstag

Látom népszerű lett a ötlet oldal :P

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72916) cidalain válasza Kolty (#72914) üzenetére


cidalain
veterán

elég gyenge ez a tablet, ugyanakkor a rendes boltban kapható 30k körüli tabletek még ennél is gyengébbek, és kisebb méretűek.
szóval azt mondom ez a gép ennyiért jó vétel.
a garanciát opcióként kezelném ebben az esetben, vedd úgy mintha használt gépet vennél. az 1 év gari helyi garancia, probléma esetén csak náluk szervizelik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72917) Thusor válasza fradi81 (#72913) üzenetére


Thusor
őstag

Hívd fel őket és kérdezz rá. Ha raktáron van nekik akkor biztos tudják milyen a tablet. De ha be kell szereniük akkor fogalmuk se lesz mikor és milyen állapotú érkezik hozzájuk.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#72918) ®abstract® válasza BladePocok (#72789) üzenetére


®abstract®
őstag

techlast tbook 16 pro.
11.6 fullhd
atom x7,ram:8gb,dual os:droid 6,win10.
300$ gearbest n.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#72919) kovacs65 válasza ®abstract® (#72918) üzenetére


kovacs65
senior tag

Dobnál egy linket, mert én csak ezzel a procival találtam: Intel Cherry Trail x5-Z8350

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#72920) ityam válasza kovacs65 (#72919) üzenetére


ityam
senior tag

[link]

Jó paraméterekkel rendelkezik. ha sim kártyát lehetne bele rakni akkor még én is kipróbálnám. de intelesben az fehér holló ebben a kategóriában

(#72921) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Vajon milyen lehet EZ a tablet? Elsőre talán a Xiaomira hajaz, most kuponkóddal olcsóbb. Kupon: Mini4SG

OnePlus 12

(#72922) jozdavab


jozdavab
tag

Üdv.
Összefoglalóban lévő tabok mennyire aktuálisak?
max 50 környékén kéne faternak egy tab, főleg filmezéshez és skypeoláshoz. Kijelézőméretről elképzelés még nincs, értelemszerűen a nagyobb jobb, ha a hw is bírja.
Összefoglalóból nézegesssek, vagy van aktuálisan jobb ajánlat?
Magyar boltból, eredeti, új garis darab jöhet csak szóba.

Köszi, Dávid

Vulpes pilum mutat, non mores.

(#72923) jozdavab válasza jozdavab (#72922) üzenetére


jozdavab
tag

szerkesztesi idon tul, kiegeszites:
Fontos lenne hogy 10" meglegyen, illetve otg kepesseg.

Vulpes pilum mutat, non mores.

(#72924) nünüke1975 válasza jozdavab (#72923) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Huawei Medipad M2 vagy T2.Ha olcót akarsz T2 ha drágát akkor M2-M3

(#72925) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv!

EZ a tablet megérheti? Régóta szeretnék egyet (el kellene lőnöm 80 dodót Paypalról), de egyszerűen nem találok NORMÁLIS áron (értsd: 30k) normális tabletet. Ez viszont Eu stock, tehát nem jönne rá "többletköltség" sem a vámon...

Sajnos nem találok sosem jót, már egy ideje szemezgetek ezzel, de "természetesen" nem akar stockon lenni... :W

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#72926) ®abstract® válasza Vertigo18 (#72925) üzenetére


®abstract®
őstag

lehet a gearbest eu bolttal kéne szemezned inkább.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#72927) air válasza Vertigo18 (#72925) üzenetére


air
nagyúr

Android 4.4 2017-ben?
Neeee!!!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72928) Poplacsek válasza air (#72927) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hát nekem valamiért még mindig a 4.4 a legszimpibb droid. Ma is tud mindent amit kell és nem zabálja úgy az erőforrásokat és akkut, mint az újabbak. Az 5-ös például kimondottan butának tűnt a 4.4-hez képest..

(#72929) Vertigo18 válasza ®abstract® (#72926) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hidd el, hónapok óta szemezgetek vele. Rendszeres Gearbest vásárló vagyok, de egyszerűen nem ugrik be egy olyan ajánlat, amire azt mondanám, hogy okés, ezt most meg kell vennem.

air: Semmi olyat nem tudok hirtelen, amire ne lenne elég nekem.

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#72930) air válasza Poplacsek (#72928) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ebbe ne menjünk bele, mert az egyik része biztosan nem igaz, a másikat pedig nem tudnád értelmesen megmagyarázni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72931) SirKero


SirKero
őstag

Melyik verzió ami még bevállalható akkor :U Most vennék én is tabot és mivel kiállított vagy visszavitt darabok valószínűleg nem a legfrissebb android van rajta.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72932) cidalain válasza SirKero (#72931) üzenetére


cidalain
veterán

5 meg oke, 6 ajanlott.
7 meg egyenlore a legujabbakon (legdragabbakon) van csak. (Samu s3)
Felsokategorias tabok amik nemreg jottek ki 6-tal, azok valszeg kapnak majd 7-es upgrade-et (pl huawei mediapad m3, asus z500)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72933) fradi81 válasza SirKero (#72931) üzenetére


fradi81
veterán

Kérdés mi a gond a 4-el, nálam az van, amire használom, azt tudja, így nem hiányzik az újabb verzió.

moto g72, Ninebot d28e

(#72934) laskr99


laskr99
addikt

Van olyan tablet még a piacon ami csúcskategóriás Snapdragon procit kapott? Pl 820-ast.

(#72935) ityam válasza laskr99 (#72934) üzenetére


ityam
senior tag

én is ilyet keresek vagy kirin 960 ast, de sehol nem találok. Csak millió telefont. Pedig játékra tab kéne :(

(#72936) Skillet válasza Poplacsek (#72928) üzenetére


Skillet
addikt

Simàn vàllalhatò. Telefonomon mai napig 4.4.4 van. Semmi negatívum.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72937) air válasza Skillet (#72936) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk nem mindegy, hogy egy kb. 3-3,5 éves készüléken még működik a 4.4.4, vagy 2017-ben egy vadonat új készülékre teszik fel, és semmiféle frissítés nem várható rá.
Tegyük hozzá, hogy a 4.4 óta sok minden történt a rendszerben. Ezeket teljesen negligálni enyhén szólva is furcsa.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72938) SirKero


SirKero
őstag

Rendben ma rákérdezek mert holnap mennék érte. ( meglátogatom ötletéket Tatabányán :DDD )

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#72939) atideath


atideath
tag

Sziasztok!

Bár nem tablet de közel áll hozzá. Segítséget kérnék. Van két típus ami között nagyon vacilálok melyik legyen.
1. Rockchip PX5 Octa core, 2gb ram, Android 6.0
2. Rockchip Rk3188 Quad core, 1gb ram, Android 5.1

Mind a kettő autós fejegység, de nem tudom eldönteni hogy érdemesebb-e a Octa core-osat venni vagy maradjak a Quad-nál? Teszteken ha jobbnak hozták ki az RK3188-ast. Itt a két link:
Octa Core
Quad Core

Köszönöm a tanácsokat!

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#72940) air válasza atideath (#72939) üzenetére


air
nagyúr

Miért a chip alapján döntesz?
+1GB RAM és egy generációval újabb Android van az egyikben.
Milyen teszt hozza ki jobbnak a 3188-at?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72941) atideath válasza air (#72940) üzenetére


atideath
tag

Nem döntöttem semmilyen szempontból még, ezért is kérdeztem meg a ti véleményeteket mit tanácsoltok. Egyértelműen én is a 2gb-s változatra szavazok inkább. Most az a +10 ezer ft teljesen mindegy szerintem.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#72942) Skillet válasza air (#72937) üzenetére


Skillet
addikt

Cseréljem le a hibátlanul működő telefonomat? :DDD :N
Eddig is megvoltam a frissítések nélkül, ezután sem lesz másként.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72943) air válasza Skillet (#72942) üzenetére


air
nagyúr

Ki mondta, hogy cseréld le? :F
Én csak annyit mondtam, hogy 2017-ben, várható frissítés nélkül 4.4-es rendszernek már nincs jövője.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72944) cidalain


cidalain
veterán

Az a készülék amit ma 4.4-gyel vehetsz meg a boltban, az minimum 2 éves konstrukció.
Ebben az iparágban azért elég gyorsan elavulnak a dolgok. Ha valaki egy ilyen gépet akar venni, lelke rajta, de ne számítson arra hogy az hosszú távon a szolgálatában lesz.
Most tökéletesen használható az android 4.4-gyel telepített gép, de ez nem jelenti azt hogy 1 év múlva is. Először a programok új verzióját nem fogod tudni telepíteni, mert a fejlesztők egy idő után kinyírják a 4.4 támogatását, aztán már a play áruház sem fog menni. stbstb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#72945) atideath válasza cidalain (#72944) üzenetére


atideath
tag

Akkor ezek alapján eldőlt a választás. Jön a 64bit-es Octa core-os változat. Én is arra voksoltam úgyhogy legalább happy vagyok. :)

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#72946) MySister


MySister
csendes tag

Sziasztok!

Párom véletlenül resetelte a tabletünket. Bár nem tudom, hogyan lehet ezt véletlenül megcsinálni :F

A kérdésem az lenne valahogy vissza lehet állítani a resetelés előtti állapotot?

A készülék egy Acer iconia a1-810 lenne.

Tud valaki ebben segíteni ebben?

Ha valakihez túl erősen ragaszkodsz, attól még nem fog szeretni.

(#72947) air válasza MySister (#72946) üzenetére


air
nagyúr

Nem lehet.
Ott mindennek csoki.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72948) MySister válasza air (#72947) üzenetére


MySister
csendes tag

Volt egy ilyen érzésem, nem véletlenül hívhatják resetnek. Ha már csoki az „elkövető” biztos nem kap ezért cserébe csokit...

Köszönöm.

Ha valakihez túl erősen ragaszkodsz, attól még nem fog szeretni.

(#72949) mbwrestling


mbwrestling
csendes tag

Sziasztok. Szeretnék vásárolni egy Amazon fire hd 8-at. Szerintetek érdemes megvenni? Honnan tudnám jó áron megrendelni?

(#72950) tybsen válasza mbwrestling (#72949) üzenetére


tybsen
addikt

Amazonról :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.