Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26197) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Van egy két éves 7-es tabom... nem egy nagy mizu, ráadásul nem is tudom tölteni se....
rk2808sdk
2 6 25 krnel
rk1.3.3 eng root 20100829
ezeket tudom leírni meg azt hogy a töltőt nem adnám mert mással töltöm....
De ha valakit érdekelne valami jelképes összegért + posta akkor odaadnám... Már ha van itt olyan aki szeret mókolni, kütyüzni ilyesmi..... nem dobnám ki...
Van még egy flytouch 6om is ami 10es.... annak meg összetört az üvegelőlapja.... :( néztem 34dollár lenne, vettem 180ért de nem ér annyit én is tudom..... de mondjuk ha valaki 34dollárért vesz egy üveget meg egy töltőt 8ért akkor mondjuk költ rá 50 dollárt én meg kérek érte 50et... akkor az 100ban volt... annyit megér... meg az élmény.... :) mielőtt valaki kérdezné.... nem nekem való az ilyen kütyü szerelgetés......
ha ezt itt nem szabad akkor bocsi és kidobom mert az biztos hogy annyit nekem nem ér hogy még hirdetgessem is.... kettőt odaadom 75dollár + postáért vagy személyesen át tudom adni szentednre esetleg budapest északbuda....

szerk ígérem többször nem mondom.

ja egyébként rá is fizetek ha valaki egy jó 10es tabot adna cserébe!!! persze árakkal én is képben vagyok...... ami érdekel 10es(9,7-10,1-10,2) ips dual procis 1Gb/minimum 8Gb, 400as mail nagy aksi 5000+, kékfog és erős wifi, természetesen simán lehet kinai is, de jó legyen és új!

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.