Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) mirci18 válasza rob210 (#26390) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi választ

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26402) kisda


kisda
aktív tag

Na, megjött nekem is a Flame. Minden szép és jó, de azzal nem vagyok kibékülve,hogy ami ezelőtt ment az Onda gépen,az most nem megy a Flame-en. Modern Combat 3, Brothers in Arms stb. Azt írja a gameloft logó után hogy nem kompatibilis.
Ötlet? Új Rom?

(#26403) em_laci válasza z0d1AK (#26399) üzenetére


em_laci
csendes tag

Hmmm, érdekes ezt sehol nem említik, mindenholP1000/P1010 van feltüntetve. :((
Az a baj, hogy nincs a környéken másik ilyen tab, hogy ki lehessen próbálni...

-Mi az a 7 billentyűkombinációból álló számítógépes hibamegoldási rendszer? -Ctrl-Alt-Del -mondom Ctrl-Alt-Del! akkor Reset.

(#26404) hun_gery válasza kisda (#26402) üzenetére


hun_gery
aktív tag

vagy csak root-olod, és átírod a build.prop megfelelő részeit.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#26405) kisda válasza hun_gery (#26404) üzenetére


kisda
aktív tag

root-ra melyik programot ajánlanád? annó használtam egyet,de vannak tán fake programok.

(#26406) Tenager18 válasza kisda (#26402) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem ez a Nova3-al volt...bármelyik rommal is probáltam,ugyanezt a hibaüzit kaptam:(Pedig de szeretném kiprobálni,hogy hogy viszi a kicsikém:DDD

(#26407) tjb007 válasza Vanka (#26392) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt még valamikor a nyáron írtam, azóta már jócskán változott a felhozatal :)

(#26408) z0d1AK válasza em_laci (#26403) üzenetére


z0d1AK
veterán

,,Hmmm, érdekes ezt sehol nem említik, mindenholP1000/P1010 van feltüntetve. "
Tehát mindenhol megnézted? Csak mert a Samsung a saját oldalán írja a kompatibilitást:
“**Compatible with the Samsung Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 7.7, Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 2 10.1”

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26409) kisda


kisda
aktív tag

Srácok!

Feltettem a Feiyu 1031-es ROM-ot a Flame-re,de rosszabb mint a gyári volt. Camera sem megy,azt írja ki,hogy media scanning, viszont van magyar nyelv. Mit tudok kezdeni vele?

(#26410) szilacus


szilacus
tag

Sziasztok,
Tablet nézőben voltam ma a Médiamárkban. Olyan 50-60 e között akarok venni a lányomnak.
9,7-10,1-es kijelzővel.
A Concord 9,7 IPS-est próbálgattam, nagyon halvány volt a kijelzője, pedig a fényerő a maxon volt.
A Myaudio 10,1-es lett volna de kijelzőjén nem lehetett szinte semmit sem írni mert állandóan duplán írt minden karaktert.
Az eladó kibontott egy másikat, az már működött, elég tetszetős és erős fényerővel rendelkezett.
Mind kettőn a Youtube-rol néztem ugyan azt a klippet, elég zavaró volt mindkettő állandóan töltögette,
akadozott.
Ebben az árfekvésben csak ennyit tudnak ezek, mik a tapasztalatok?

(#26411) Chaser válasza szilacus (#26410) üzenetére


Chaser
titán

Ennyiért itthon ekkora méretben nem igazán van más. Myaudioból sok a hibás, elég benézni a topikjába, én nem vennék olyat. 7-esben lenne a Nexus 7 ami teljesen korrekt, 60k-nál drágább vmivel és nincs rajta HDMI meg nem bővíthető SD-vel. Vagy esetleg vannak 1 magos wayteq tabok, de sztem az már elavult kategória.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26412) szilacus válasza Chaser (#26411) üzenetére


szilacus
tag

Köszi a választ.
Esetleg ez itt megbízható forrás?:[link]

(#26413) Chaser válasza szilacus (#26412) üzenetére


Chaser
titán

Nem hinném:) Sztem raktáron nincs nekik semmi. Elküldöd a pénzt, megrendelik, aztán 1xcsak megjön. Olyan mintha te magad rendelnéd, csak ők rátesznek valamennyit. Gar se hiszem hogy lenne náluk. Mekkora már, hogy a garanciás dolgok angolul vannak leírva :)) sztem kicsi kínai csinált ide egy webshopot jobban megnézve...

szerk:
Contact Name: Yan Hai Long
Address: 3F, Xinruike Building, NO.32, Taohua Road, Futian Bonded Zone, Futian District, Shenzhen City, P.R China
Zip Code: 518000

és persze hogy igen:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26414) hun_gery válasza kisda (#26405) üzenetére


hun_gery
aktív tag

passz. rk3066-ot bármikor rootolok, de az AML-ről fogalmam sincs.
slatedroid megmondja.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#26415) szilacus válasza Chaser (#26413) üzenetére


szilacus
tag

Valami hasonlóra gondoltam.

(#26416) Tenager18


Tenager18
senior tag

Valaki probálta window n70-en a Gangstar Rio-t?Nekem ha kocsoval megyel eléggé szaggat :F

(#26417) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok

Tablet vásárlás előtt álok. Sok a választék, olvasok ezt-azt, de nem tudok dönteni. Ezért a ti segítségeteket kérném.
A keretem 75000 ft. Németországban venném meg a gépet. Az elvárásaim: 7" kijelző, min dual core proci, min 16gb, 3G-nek nagyon örülnék, ha nincs akk kábellel megoldható legyen, GPS. Hátlapi kamera jó ha van, de ha nincs akkor az sem probléma. HDMI csatiban meg nem tudom, szerintetek hasznos ha van rajta? Ilyen paraméterekből tudtok nekem mondani egy jó gépet? Én ugyanis döntésképtelen vagyok, vagy várjak még ezzel 1-2 hónap és akkor lesz ilyen?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#26418) tvamos válasza Stauffenberg (#26373) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat en tevnap mar ugy mentem be a boltba, hogy nem erdekel mennyibe kerul, csak adjanak egy ubergizmo 7"-es tabbal. (Quad-core, min. 1GRAM. Hogy IPS, PLS, SAMOLED, nem erdekel. Persze 150 felett gondolkodova estem volna...) Azt mondta a tetovalt srac, hogy ne haragudjak, nem tud adni! (Azert hoztam haza egy SSD-t, azzal el leszek egy darabig.)

(#26383) rob210 válasza Csygusz (#26381) üzenetére
En csak egy sz@rra fagyott iPhone 4S-t lattam, de az JB-elve volt.
Az meg nem ervenyes. Nem?

(#26417) beholder00
En az Aurora II-n egyszer nem hasznaltam a HDMI-t, csak kiprobaltam.
Ellenben konverterrel a Samsung GT-P3100 olyasmi arban lehet nalatok, amit irsz.
(Dual-core 3G-vel.) Amugy Nexus 7 szerintem. (Csak az Asus sajnalja tolem.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26419) Csygusz válasza tvamos (#26418) üzenetére


Csygusz
tag

rob210 válaszára jól reagálsz :) A jailbreakelt telefon már kiesik a megbízható és gyors körből :)
Kedvenc barátom 3gs ájfónja betört, és hiányos kijelzővel sem akar tönkre menni... úszott már a balatonban is horgászás közben, ment csatornába, átment rajt a takarítógép, és még sorolhatnám a számos balesetet. Gyári iOS van rajt, és nem akar megdögleni. Nem akad, nem kérdez vissza, nincs force close, csak stabil működés.
Persze a tipikus hibák itt is előjöttek a készüléken, hátlap középen megrepedt, bekapcs gomb működéséhez kb. 2 megatonna erő kell, hangerő gomb leesett :D

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#26420) Davebowman válasza Tenager18 (#26416) üzenetére


Davebowman
senior tag

Emiatt vettem meg, nálam 800Mhz-n tökéletesen fut.

Vargalex 1.1.7

(#26421) didros


didros
senior tag

Megérkezett a 4 dolláros tokom a window N70 tabletre. Ami valójában egy kindle fire tok, de tökéletesen passzol! Jól fogja a gépet minden oldalról, mágneszáras fedele van és kitámasztható is a fedél hátrahajlításával. 4 dolcsiért ajándék volt. :-)

(#26422) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Már nem tudom ki ajánlotta a buyincoins-t de egy rakás xar.... egy dolog hogy a weboldal gyalázat percenként kidob és van hogy be se tudok lépni, de két napja postára adták állítólag a rendelésem ehhez képest mikor kértem a track numbert akkor azt írták hogy a cumo még a raktárban van,mikor másnap kérdeztem hogy akkor sikerült e postázni vagy van e egyáltalán raktáron választ nem kaptam, azóta néma csend van, írtam nekik hogy ha nincs raktáron akkor küldjék vissza a pénzem, de semmi... Még szerencse hogy paypallel vettem, simán rájuk zavarom a paypal-t...

Túrista vagyok

(#26423) Tenager18 válasza didros (#26421) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nocsak...az nagyon jó vétel...én is beruházok egyre szerintem :K

(#26424) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Nem tudom, hogy van-e aki ért hozzá, de azért megkérdezem. Már egy ideje nyomozok valamilyen módszer után, amivel legalább közelítőleg ki lehetne deríteni, hogy az Onda v711-em akkumulátora mekkora kapacitású. Próbálkoztam már többféle dologgal, de egyik sem vált be. Most találtam egy olyat, amit Ainol tabletekre használták, amikben AXP202 chip van, ami a tablet áramfelhasználását monitorozza (és esetleg valahogy szabályozza is, ezt nem teljesen értettem). A lényeg, hogy egy parancssorral, és némi számítgatással így meg lehetne határozni a kapacitást, de azt nem tudom, hogy az Onda pontosan milyen chipet használ.

(#26425) kisda


kisda
aktív tag

Ainol Flame gép elég rossz minőségben vesz fel videót. Ráadásul 640x480 felbontásban.Nem lehet ezen valahogy állítani? Vagy a ROM miatt lenne?

[ Szerkesztve ]

(#26426) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!
Van egy maxell c7-es tabom(MID), amikor rádugtam a pc-re formázást kért a tárolóhelyre. Meg is formáztam(én hülye) majd mikor telepíteni akartam a gépre appokat akkor újraindult és azóta nem látja a belső tárhelyet.("az sd kártya sérült" hibát mutatja) Ha a gép saját előre telepített explorerével nézem az Internal Memory-t, rábökve ezt kapom: internal memory has been unmounted
Ha a beállításoknál rámegyek a tárhely menüpontra akkor felvillan egy rövid időre az sd kiosztása mi van rajta mi mennyit foglal, majd inaktív lesz az egész, nem látszik tovább, de ez is csak egy pillanatra látszik. Csatlakoztatni nem tudom menüből.
Tudok erre valami megoldást, hogyan lehetne ezt visszahozni?

üdv
-s-

(#26427) Tenager18


Tenager18
senior tag

Ti használtok virusirtót a masinátokon?Ha igen,ki melyiket ajánlja?Én az avastra gondoltam,de olvastam,hogy eléggé szívja az akksit....

(#26428) didros válasza Tenager18 (#26423) üzenetére


didros
senior tag

Most már inkább ezt ajánlanám:
[link]
Mikor én vettem, akkor még nem tudtam, hogy 6 dollárért is beszerezhető direkt az N70-hez készült tok.

(#26429) Tenager18 válasza didros (#26428) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ez is baba nagyon :K :KEz lesz akkor szerintem :K

[ Szerkesztve ]

(#26430) didros válasza Tenager18 (#26429) üzenetére


didros
senior tag

Még olcsóbban... :-)
[link]

(#26431) Tenager18 válasza didros (#26430) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R :R

(#26432) tvamos válasza rokarudi (#26424) üzenetére


tvamos
nagyúr

En a csavarhuzot tudnam melegen ajanlani.
Szetkapod, es ha nem hiszed el, ami ra van irva az aksira, akkor kell meg egy jio LiPo tolto.
En Thunder T6-ot hasznalok.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26433) rokarudi válasza tvamos (#26432) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Az oroszok már szétkaptak néhány tabletet, de a kínaiak ügyesebbek voltak és csak azt írják rá az akkura, hogy hány voltos. Próbáltam valamilyen szoftvert szerezni, ami a töltés csökkenéséből valahogy vissza tudja számolni, de oda is valamilyen referencia kellett, ami nem volt. Én is oda jutottam, hogy rendeltem egy külső akkutöltőt az ebay-ről, csak kíváncsi lennék, hogy mennyi az annyi.

(#26434) peter76bp


peter76bp
senior tag

Ainol Novo 7 Crystal tulajoktól kérdezném, hogy a kapott kütyü tartalmazza a magyar nyelvet? Mert PandaWill oldalán azt írják, de ugye bármit leírnak, youtibe-os videón meg ahol mutatják a beállításokat, ott nincs benne a magyar, mint választható nyelv.

(#26435) spiritex válasza peter76bp (#26434) üzenetére


spiritex
veterán

Nincs benne, mint rendszer-nyelv, csak mint billentyűzet nyelv, de a SoulGEM rom-ba már belekerült, úgyhogy akinek kell, az felteszi és kész.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#26436) tvamos válasza rokarudi (#26433) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem nem ezert van... kell a modelezeshez.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26437) kisda


kisda
aktív tag

Ti okosabbak vagytok.

Kérdem én, nem lehet belenyúlni valahogy a ROM-ba,hogy videófelvételnél ne 15 fps legyen hanem 30? Nameg a felbontás ne 640x480.

(#26438) peestike


peestike
senior tag

sziasztok! olcsó(bb) tabletek közül melyiket ajánlanátok? csak net, meg film, nem baj ha lenne mini hdmi, 7-8 coll, és magyar garancia azért jó lenne. gondolok itt myaudio, concorde, wayteq. köszönöm előre is!
üdv.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#26439) tjb007 válasza kisda (#26437) üzenetére


tjb007
nagyúr

Próbáld ki ezt az alkalmazást: [link]

(#26438) peestike

WayteQ xTAB-70dc, ha ez nem fér bele a keretbe (amit amúgy nem ártott volna megemlíteni) akkor lehet menni lejjebb is.

(#26440) peestike válasza tjb007 (#26439) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm!
egyébként igazad van, olyan 25-35 lenne a keret.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#26441) Janix12 válasza zAPAtyin (#25983) üzenetére


Janix12
aktív tag

Szia!
Neked sikerült a "ROOT" ??

üdv jani

(#26442) kisda válasza tjb007 (#26439) üzenetére


kisda
aktív tag

Köszi, de a felbontások nincsenek támogatva, azt írja. próbáltam akárhova állítani a felbontást, de a felvétel akkor is 640x480-ba készült. Ötlet?

(#26443) feka007


feka007
nagyúr

Na itt az Aurora II-m. :C 39 nap után.. :U De legalább nem lett megvámolva és jó olcsó volt. :C

Android 4.0.3-at érdemes rajta cserélni vagy jó ez az alap? Kicsit idegesítenek ezek a kínai cuccosok pl a billentyűzeten, ezt hogy lehet eltüntetni? :)

[ Szerkesztve ]

(#26444) tvamos válasza feka007 (#26443) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem meg a N7-32GB... ma jott a boltba, ugyhogy visszaigazolo mailt az atvetelrol meg nem erkeztek kuldeni. Persze... majd megvarom, hogy hetfon kikuldjek... kicsit csodalkoztak, de 2 perc alatt lezavartuk a tranzakciot.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26445) H0bi


H0bi
tag

Sziasztok!

Két tablet között vacilálok:

Window(YuanDao) N90
proci: Rockchip RK3066, 1.6GHz

vagy

ICOO iCou10
proci: Amlogic 8726-MX, 1.5GHz

Az érdekelne melyiknek jobb a procija, másban nagyjából egyformák, illetve, hogy melyik jobb márka és melyiknek milyen a minősége.

Köszi.

(#26446) vigfer90


vigfer90
csendes tag

Sziasztok. Segítségeteket kérném.
A barátnömnek szeretnék karira vásárolni egz tabletet. A fö irány a 7 col kapacitív kijelzö, minimum android 4.0.3, elölapi kamera, microsd kártya foglalat. SIM foglalat nem szükséges de wifi legyen, az ára pedig 20.000. Ft körül mozogjon.

Egész délután bújtam a netet de itt hozzáértök hamarabb fognak segiteni nekem mint ha egymagam ugrok neki a vásárlásnak. Asszonykam nem nagyon szeret jatszani. Legalabbis engem mindig szid amikor nyomkodom az SGS3-am de azert filmnezesre netezesre hasznalna. Na meg egyszerubb jatekokra biztosan.
Segitsetek legyszives.
Köszönöm.

(#26447) Csygusz válasza vigfer90 (#26446) üzenetére


Csygusz
tag

Erre kb. a Pipo S1-et tudom ajánlani. Innentől szerintem már megtalálod :)
Feltéve, ha a külföldről rendeléstől nem félsz.

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#26448) Stiletto107 válasza H0bi (#26445) üzenetére


Stiletto107
csendes tag

Hát nem tudom.
A Window-nak kisebb a felbontása és a procija is gyengébb.
Amúgy mindenhol 1,4 GHz-et írnak. (a Pandawill-en meg csak 1 GHz-et).
Bár a processzor wiki oldalán meg azt, hogy up to 1,6GHz.
Kíváncsi vagyok van e valakinek ezek közül itt?
Leírhatná a véleményét!

(#26449) Tenager18


Tenager18
senior tag

Hát ez a Rio betett nekem nagyon:(Ugy megtetszett ez a game,de igy nem élvezhető..laggol mint atom:(Pedig azthittem egy ilyen hardver keresztbe lenyeli :W

(#26450) cappa72


cappa72
nagyúr

elqtram...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.