Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) afgk2012 válasza tragiQss (#26121) üzenetére


afgk2012
tag

Köszönöm a válaszod! :R

(#26152) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Öcsém akar magának részletre venni egy ~10" körüli tabletet. Hosszútávra tervez vele, és ha már részletre veszi, akkor szeretne egy jobbat, amivel éveikig gond nélkül el lesz, amivel nem kell különösebb kompromisszumot kötnie.
Mit ajánlanátok 80-140k között? :R Mi az Asus TF300-at néztük ki, eddig ez áll az első helyen.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26153) ugyeletes válasza rizso (#26152) üzenetére


ugyeletes
tag

Evekig? Amilyen utemben fejlodnek ezek a vasak... :)
Nagyon sokaig ne tervezz sajnos.

(#26154) tvamos válasza rizso (#26152) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Note II most a legjobb, minden tekintetben.
Arban sajnos lehet, hogy kicsit huzos.
Bar reszletre...

///
Na, az Asus is vissza lepett nalam a sz@r kinai gyartok koze.
Ezek is csak igergetik, hogy lesz tab, kozben meg semmi.
Megint egy hetet toltak a tabom erkezeset, mar csak 11-21.
(Mondjuk annyi, hogy en meg nem fizettem, ellentetben az Ainollal.)
Lehet, inkabb megvarom akkor a Note II 7.7-et.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26155) rizso válasza ugyeletes (#26153) üzenetére


rizso
addikt

Elnézést, nem írtam felhasználási területet. Neki egy laptop részbeni kiváltása kellene. Amire használná: netezés, youtube, facebook, email, filmezés, játékok, néha dokumentumokat szerkesztene/olvasna. Ezekre szerintem évek múlva is elég lesz egy normális tablet, nem kell hozzá Paksi Atomerőmű:)

Telefonban is ma már egyre inkább a min. 2, de inkább 4 mag a trend, én mégis tökéletesen elvagyok az egymagos készülékemmel :)

tvamos: hát ja, Note 10.1 tényleg jónak tűnik, de nem vagyok benne biztos, hogy öcsém számára jobban megérné, mint pl. egy billentyűzetes TF300 (kb egy ár a kettő). TF300 és TF201 között mik a lényeges különbségek? Annyit tudok, hogy utóbbi fém házas, viszont valamivel gyengébb a hardvert tekintve (de lehet ezt is rosszul tudom). Esetleg Galaxy Tab 2 10.1-ről milyen tapasztalatok vannak? Mégiscsak egy 25-30k-val olcsóbb a TF300-nál...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26156) thumb válasza spiritex (#26150) üzenetére


thumb
aktív tag

Már meg is jött pont egy 10 perce :).

2012. október 25-én rendeltem a pandawill-től singpost-al és most érkezett meg, egy Ampe 4 magos tabletet rendeltem, már nagyon vártam otthon szétszedem a csomagolást mint foxi a lábtörlőt :).

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#26157) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Megírtam a Concorde Tab One tesztem. Találhattok benne játék videót is, meglepően jól futott a Need For Speed Most Wanted. :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26158) atike válasza z0d1AK (#26157) üzenetére


atike
nagyúr

Jó lett, köszi! :R

Ips Plus-ról nem akarsz egy ilyet csinálni? :U :B

(#26159) loriand_ válasza vertigojames (#25929) üzenetére


loriand_
csendes tag

Szia!

Köszönöm! Sikeresen felraktam.
Mit kellett tenni, hogy értesítsenek, az új rom-ról? (ykst szólt?)

(#26160) tvamos válasza rizso (#26155) üzenetére


tvamos
nagyúr

Elvileg a Note-hoz is van billentyuzet.
Es a procival jobb, meg a 2G RAM, ami abszolut elony.
Persze a touch szenzor, ami sokkal jobb, es a stylus, ami szenzacios!
(Nem is gondoltam, hogy ilyen jo, mielott kiprobaltam!)
Szerintem probalja ki, mert nagyon-nagyon jo a cucc!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26161) laszlohu


laszlohu
addikt

Ha azt vesszük, hogy a DPS Dream 7 - es már Jelly Bean - nel is kapható,
néhány boltban, akkor a CC tab One tényleg le van maradva.

(#26162) atike válasza laszlohu (#26161) üzenetére


atike
nagyúr

Mint itt pld? Nem egészen értem, mert a névben Jelly Bean-t írnak tény, de a cikkben végig "csak" ICS-ről van szó.... :U

(#26163) laszlohu


laszlohu
addikt

[Concorde Tab Novum teszt]

Ami tetszik, javították a Novumban a gyenge Wifi jel problémát.

(#26164) atike válasza laszlohu (#26163) üzenetére


atike
nagyúr

Ó.... Köszi! :R

Rá várok... :D

Na jó, még a Play-ről is akarok olvasni, hátha....

(#26165) z0d1AK válasza atike (#26158) üzenetére


z0d1AK
veterán

Eddig nem akart adni a Concorde IPS Plus-t, így nincs tervben. (A Tab One-t sem ők adták, magam vásároltam meg)
De mivel ez már kifutó, így szerintem nem is lesz teszt róla. A Novum még talán, de hát ahhoz is lenni kéne demo készüléknek, amit tesztelni is lehet.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26166) csibe1 válasza laszlohu (#26161) üzenetére


csibe1
addikt

Nem tudom miért lenne jobb a 4.1,hacsak csodát nem tesz,és hirtelen supportot varázsol neki.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26167) atike válasza z0d1AK (#26165) üzenetére


atike
nagyúr

Igen... A Novum-ot szerettem volna olvasni amúgy, de "nem mertem kérni", mert hogy még nagyon új. De közben jött is egy teszt... :Y :R :R Olvasom is.... :)

(#26168) laszlohu


laszlohu
addikt

Más téma :

Egy másik fórumon olvastam az utódról, de ez még a távoli jövő zenéje

Concorde Novum Plus
RK3266 (Rockchip)

A sebessége elvileg olyan lesz, mint a Tegra 3.

(#26169) rizso válasza tvamos (#26160) üzenetére


rizso
addikt

Nem kell öcsémnek billentyűzet, csak azért írtam, mert a TF300 azzal együtt kerül kb annyiba, mint a Note 10.1.

Inkább a következők lennének a kérdések:
- mennyire jó a Tab2 10.1?
- megér-e 25-30k ráfizetést az előbbihez képest egy TF300?
- mik a különbségek a TF300 és a TF201 között?
- van-e ezeknél jobb ár/érték arányú készülék 80-130k között?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26170) csibe1 válasza atike (#26158) üzenetére


csibe1
addikt

Concorde 9.7 IPS Plus teszt

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26171) keszo válasza rizso (#26155) üzenetére


keszo
őstag

Ajánlanám figyelmetekbe még a Sony Xperia Tablet S

Attila

(#26172) rizso válasza keszo (#26171) üzenetére


rizso
addikt

Köszi a tippet, nem lenne rossz (főleg ha 120k körül lehetne kapni), csak nem láttam edigitálnál...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26173) csibe1 válasza rizso (#26172) üzenetére


csibe1
addikt

Az aprón is van fent,új,garanciával.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26174) Redome86


Redome86
tag

Sziasztok!
Tablet vásárláson gondolkodom.
Tudnátok ajánlani párat?
Max. 25.000 HUF
Legyen benne HDMI
Kapacitív kijelző
magyar ICS
itthoni beszerzés
És ne 2 óra alatt haljon meg az akksija
Köszönöm!!! :R

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#26175) rizso válasza csibe1 (#26173) üzenetére


rizso
addikt

Na jó, csak korábban írtam, hogy részletre venné öcsém, és a hardverapró nem arról híres, hogy részletre is lehet vásárolni :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26176) diablo666 válasza thumb (#26156) üzenetére


diablo666
tag

a singpost-ol hanyadikan adtak fel a tabot...?azert kerdem,mert nekem a tracking nov. 8-at mutat es kb. mikor erhet akkor ide...?

(#26177) f4lcon


f4lcon
őstag

egész hétvégén nálam volt egy galaxy note 10.1 (GT-N8010)
szerintem erre nincsenek szavak :) és a töredékét nem tudom kihasználni amit nyújt.
a ceruza főleg királyság

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#26178) szilacus


szilacus
tag

Sziasztok.

Tablet vásárlás előtt álok, kérdésem 50 e. körül milyen tabletet válasszak?
Kb. az elképzelések.:

Processzor sebessége:1-1,2 GHz
Memória: 1 GB
Belső memória minimum 8 GB
Kijelző felbontása 1024x768 pixel
Kijelző mérete minimum 9,7" ha lehet IPS
Elfogadható kamera tudás.
Jól működő Wi-Fi fontos lenne,és elég erős aksival bírjon.
Várom az ajánlásokat, tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

(#26179) csibe1 válasza rizso (#26175) üzenetére


csibe1
addikt

Bocs,igazad van.Annyit nem olvastam vissza,csak az Xperiára reagáltam.

(#26178) szilacus

Itthonról vagy kintről vennéd?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26180) szilacus válasza csibe1 (#26179) üzenetére


szilacus
tag

Bocsi, hazai beszerzés lenne.

(#26181) loriand_


loriand_
csendes tag

Sziasztok!

Hiba:
Ha SD kártya van a tabletben állandóan felébred. Kb. 3-percenként bekapcsolódik a képernyő, aztán kikapcsolódik (amikor a screen time out lejár). Ahogy látom nem erre a típusra korlátozódik a probléma.
(http://vondroid.com/threads/bug-sd-card-unmount-wakeup.530/)

Valaki tud valami működő megoldást?

------------------------------------------------------------
Hyundai Hold X
Rom: rk30sdk-eng 4.1.1. JRO03H eng.root.20121012.092934 test-key
Kernel: 3.0.8+ root@yf-server #302 SMP PREEMPT Sat Oct 20 14:28:09 CST 2012
Android: 4.1.1

(#26182) rizso


rizso
addikt

Galaxy Tab2 10.1-ről mik a vélemények? Nézegettem videókat, tudásra/teljesítményre szerintem elég lenne öcsémnek, nem vagyok benne biztos, hogy kell neki TF300 (mégiscsak +25-30k).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26183) kiskatz válasza thumb (#26156) üzenetére


kiskatz
tag

Arra készülj fel,hogy az akkuidő szörnyű lesz sajnos.
Nem találták el hozzá a szoftvert és nagyon hamar merül és eléggé instabil is.

(#26184) TIBI8484


TIBI8484
csendes tag

Sziasztok.Segitsetek már nekem mert szeretnék vásárolni 1 tablettet és még nem tudom eldönteni milyet.Én a samsung N8010 közt és az IPAD3 közt gondolkodom.Minden esetre valami jó fajta kellene.Ti biztos jobban értetek hozzá.Elöre is köszönöm a segitségeteket! :)

(#26185) kiskatz válasza TIBI8484 (#26184) üzenetére


kiskatz
tag

Szia!

Vegyél Cube U30GT-t. Harmada árban és tudásra bőven hozza azt a szintet.
Ja és az Android sokkal szabadabb rendszer.

(#26186) TIBI8484 válasza kiskatz (#26185) üzenetére


TIBI8484
csendes tag

Nekem 1 csúcs tekhnológiás kell és full extrás.150 ig.Szerintem a samsung és az ipad között kéne választani nem?

(#26187) TIBI8484


TIBI8484
csendes tag

De azért várom a többieknek is a véleményét!!!

(#26188) kiskatz válasza TIBI8484 (#26186) üzenetére


kiskatz
tag

Csúcstechnika? Meddig? Fél év és elavult lesz.

(#26189) spiritex válasza kiskatz (#26188) üzenetére


spiritex
veterán

:D :K

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#26190) delbarta válasza rizso (#26182) üzenetére


delbarta
senior tag

Nagyon jó készülék, eddig minden ment rajta kifogástalan sebességgel és minőségben. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#26191) TIBI8484


TIBI8484
csendes tag

Hát gondolom nem szart akarok venni.A kettő közzül melyiket ajánlátok?

(#26192) rizso válasza delbarta (#26190) üzenetére


rizso
addikt

Köszönöm a véleményed! Esetleg valamilyen hiba? Valami baki csak van vele:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26193) tvamos válasza TIBI8484 (#26184) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem most a Note II az utos joszag. (Ma visszamentem megegyszer kiprobalni... de meg mindig a 7-es tab kell nekem! Ha az lenne, hagytam volna magam, es megveszem.)
Ha megengedheted magadnak, hagyd a francba a kinai gagyit, ne veszkodj vele, vegyel rendeset!
Az iPadnak nagyon szep a kijelzoje, a 3-as felbontasa jobb, mint a Note II-e, igy ha erzekeny vagy ra, jobb valasztas lehet.
Itt mar olyan nyuansznyi kulombsegekrol, meg feature-okrol beszelunk, hogy csak akkor lehet eldonteni, ha szemelyesen megnezed. (De en akkor is a Note II-t valasztanam!)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26194) delbarta válasza rizso (#26192) üzenetére


delbarta
senior tag

:) Az én igényeimnek nagyon megfelel, nem tudok hibát mondani róla. 10 óra üzemidő, gyors böngésző flash lejátszással, előlapi sztereó hangszórók, stb. Amire én használom abban most hirtelen nem jut eszembe semmi negatívum. Volt már a kezemben jópár tablet, azoknál volt bőven negatívum amit el tudtam mondani. :DDD Nézz körül a topikjában, hátha találsz valamit, de az a biztos, ha kipróbálod. Sok helyen ki van rakva, megfogdosható, nyomkodható.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#26195) TIBI8484 válasza tvamos (#26193) üzenetére


TIBI8484
csendes tag

Na erre a válaszra vártam.Hát most van 1 kis pénzem rá és gondoltam veszek jó tablettet is magamnak.Hát én is ezt az uj samsungot néztem ki jobbnak igaz az ipad is nagyon szép de azért mert ceruza is van hozzá meg a 16:9 es jobban tetszik mint a 4:3 as (ha jól fogalmazok) na meg persze ceruza is van hozzá:)Igaz a samsung pár ezressel drágább de 1 évvel több a gari is rá.Amugy most a samsung note 8010 es a legujabb?

(#26196) rizso válasza delbarta (#26194) üzenetére


rizso
addikt

Korábban leírtam mire használná, azokra talán elég lesz egy darabig ez a kütyü is:) Ha minden igaz holnap meg is veszi, nem vár (és nem költ még +25-30k-t) a TF300-ra.

Más: elvileg marad a Tab 2 10.1, de azért megkérdezem: MyAudio Series 10 1016DCC-ről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26197) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Van egy két éves 7-es tabom... nem egy nagy mizu, ráadásul nem is tudom tölteni se....
rk2808sdk
2 6 25 krnel
rk1.3.3 eng root 20100829
ezeket tudom leírni meg azt hogy a töltőt nem adnám mert mással töltöm....
De ha valakit érdekelne valami jelképes összegért + posta akkor odaadnám... Már ha van itt olyan aki szeret mókolni, kütyüzni ilyesmi..... nem dobnám ki...
Van még egy flytouch 6om is ami 10es.... annak meg összetört az üvegelőlapja.... :( néztem 34dollár lenne, vettem 180ért de nem ér annyit én is tudom..... de mondjuk ha valaki 34dollárért vesz egy üveget meg egy töltőt 8ért akkor mondjuk költ rá 50 dollárt én meg kérek érte 50et... akkor az 100ban volt... annyit megér... meg az élmény.... :) mielőtt valaki kérdezné.... nem nekem való az ilyen kütyü szerelgetés......
ha ezt itt nem szabad akkor bocsi és kidobom mert az biztos hogy annyit nekem nem ér hogy még hirdetgessem is.... kettőt odaadom 75dollár + postáért vagy személyesen át tudom adni szentednre esetleg budapest északbuda....

szerk ígérem többször nem mondom.

ja egyébként rá is fizetek ha valaki egy jó 10es tabot adna cserébe!!! persze árakkal én is képben vagyok...... ami érdekel 10es(9,7-10,1-10,2) ips dual procis 1Gb/minimum 8Gb, 400as mail nagy aksi 5000+, kékfog és erős wifi, természetesen simán lehet kinai is, de jó legyen és új!

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#26198) Adamis válasza bpmcwap (#26197) üzenetére


Adamis
őstag

Ezt ide nem volt szerencsés leírni...

(#26199) Tenager18


Tenager18
senior tag

Valaki megnézné nekem,hogy a Window N70 AZ Stock Official AZ JB *10/27/2012(Jelly Bean) ROM (Split Files letöltés után mit kell kezdeni a két rar fájlal?Elöször winrar nem ismeri fel,ha modositom a kiterjesztést,akkor meg valami hibaüzenetet ir ki,és használhatatlan :WTotal Commander sem kezeli.... Hálásan köszönöm,ha valaki szán rá időt :K :R :R

[ Szerkesztve ]

(#26200) szacsee


szacsee
nagyúr

Erre valaki tudna mondani valamit?
Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.