Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22401) Snooker válasza Chris0321 (#22389) üzenetére


Snooker
senior tag

Fuu nem biztos az IS, de mintha én azt is olvastam volna, hogy ad valami pluszt

(#22402) yarsley válasza smisa (#22390) üzenetére


yarsley
aktív tag

Volt hozza mar nekem is szerencsem: ott okorkodott mogottem, en meg kaptam helyette az aldast... :U
Az igazan gyonyoru meg amikor beall egy kis mini bokorba a heavyjevel es minden iranyban kilog a tank... FAIL

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22403) Eagle16 válasza Murder3 (#22399) üzenetére


Eagle16
addikt

A gyakorlatban nem olyan könnyű ám 6-ból 6 tiszta találatot elérni, ami sebez is...

AMX-50 100-al volt olyan szituáció, hogy az első 2 lövés teljesen leszűkült célkörnél mellément, aztán 2 lövést elnyelt a lánctalp, 1 lepattant, aztán az utolsó sebzett...

Type-okról a 220mm pen.-es ágyú össze vissza pattogott, volt hogy ARL-44-ről pattant 3x egymás után szemből. Később rá is raktam a kisebbik 90mm-est, az 240-et sebez, de gyorsabban tölt és 235mm-t üt át.

Az ágyút meg egyáltalán nem lehet negatív szögbe vinni, sőt van olyan tank ahol korlátozott a pozitív szög is, tehát dombról lefelé nem tudsz lőni egyáltalán, de néha még dombra felfelé sem!

Ha nem extrém óvatosan mentem AMX-50-el, akkor kb. az első 3 percben elvesztettem a HP-m háromnegyedét...mert minden átlövi. Az auto-loader miatt meg hajlamos az ember sokáig kiállni a fedezékből ugye, hogy gyorsan kieressze az egész tárat, így aztán nem kevés sebzést is lehet közben kapni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22404) Fel válasza Snooker (#22401) üzenetére


Fel
addikt

Biztosan nem :) . Az IS nem megy sehová, hanem az IS-4 fog majd Tier 10 heavy-vé válni, és a helyére kapsz majd egy másik T9-est (aminek T-10 lesz a neve). Sokadjára

(#22405) Fel válasza jahrn (#22400) üzenetére


Fel
addikt

Az ARL 44 már kezd végre tank érzést kelteni bennem, persze mindent kifejlesztve rajta.. A DSA 45 nagyon jó löveg. Úgy nézem hosszútávú barátságot kell vele kötni (M4-en és 50-100-on is kötelező lesz).
A szerencsétlen BDR-rel tényleg nagyon kibabrál az MM. Én is állandóan a legalja voltam vele. Remélem ez csak tesztszerós sajátosság, azért itt mégiscsak kevesebb játékos van, így nehezebb csatát összerakni.

Nekem az AMX 12t-vel nem volt gondom. A jelenlegi T5 light tankokat is hasonló helyre dobálja..

Eagle16: A löveg nagyon korlátol mozgatása tényleg nem kellemes... Szinte mindig egy szinten kell lenned a célponttal. Ez az auto loader miatt van. A töltő rögzítése miatt nem lehet függetleníteni a toronytól az ágyút, uh emiatt az érdekes toronykialakítás is. Bennem keltett egy kis nosztalgiát :DDD A szép 3001P, Pz IV, Panther, 3601H stb. idők. Bár azokon legalább felfelé rendesen lehetett mozgatni a löveget.

[ Szerkesztve ]

(#22406) Timyyy


Timyyy
őstag

Szerintetek ez az update?

(#22407) CactuS válasza Timyyy (#22406) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

30 perc kicsit kevésnek tűnik egy patch-hez.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22408) Murder3


Murder3
addikt

kivácsi leszek a magyar tankokra:D

(#22409) Fel


Fel
addikt

Olvasgatom az itteni posztokat: [link]...

Overlord said...

"Q: overlord, was the M103 not finished ages ago and just waiting for the second american TD line to be done?

A: The tank itself is ready, but the required conversion procedure for it is still not. The conversion procedure hasn't been finished for M103. The one that would check if the player qualifies for the new tank and carries out the necessary changes (deciding on modules, giving tanks)."

"Q: IS-4s side armour is now bugged for patch 7.0? And we have to wait for patch 7.1 for it to be fixed? wow

A: Yup, there is a bug with its armour in 7.0"

"Q: Overlord, can you or WG release a road map for 2012? Thanks.

A: These roadmaps have been proved wrong so many times, that I won't even try. :)"

Az utolsó nagyon jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22410) Paul119 válasza Fel (#22409) üzenetére


Paul119
addikt

is4 oldal páncéljában mi bugos?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22411) Paul119


Paul119
addikt

tiszta bug ez a rohadt játék a k.... életbe... random lövöldözik a tankom ez mi? :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22412) ollie válasza Paul119 (#22411) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

beragadt az egérgomb :)

***

(#22413) jahrn válasza Fel (#22405) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah de a jelenlegi T5 light-ok dedikalt scoutok, es minden tekintetben verik az AMX 12t-t (ok, kinezetben a francia cucc talan a legjobb) + ahogy irtam, ha nincs arty felesleges vagy.

(#22414) Paul119 válasza ollie (#22412) üzenetére


Paul119
addikt

dehogy ragad be eddig nem csinálta

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22415) hemaka válasza Paul119 (#22411) üzenetére


hemaka
nagyúr

Legalább jó drága skúlót? :D

szerk: az jó, asszem annak egy ezres db-ja. :D

szerk.2: most látom még ma nem sikerül ferdivel a duplázó, na neki ugrok. :D

[ Szerkesztve ]

(#22416) Paul119 válasza hemaka (#22415) üzenetére


Paul119
addikt

bl9 hez valót dde ferdinél is eljátsza :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22417) -vitya- válasza jahrn (#22400) üzenetére


-vitya-
őstag

a t5 hvy-nak a 90mm-es ágyúja nem rossz, a B1-et meg mindig topnak tette, de magamat még arany lőszerrel is csak szökőévben tudtam sebezni... Azok a 47mm-es viccek rajta, hááát...

-=Витя=-

(#22418) jahrn válasza -vitya- (#22417) üzenetére


jahrn
senior tag

B1 weakspots: vezeto kemlelo nyilasa, torony tove, oldalan a lemezekkel letakart terulet.
AMX 40: szinten a vezeto elott levo lemez, motor (ez egyebkent eleg jo facehugger-nek, volt csata ahol 4 B1-et oltem vele) + a tornyon is van par gyengusz pont
Sajna a T5 hvy meg a legjobb agyuval is csak free kill mindenkinek, persze live szeron jobb lessz a pozicioja a tobb jatekos es nagyobb tier szoras miatt.

[ Szerkesztve ]

(#22419) Murder3


Murder3
addikt

Mondjátok itt, hogy a panther 2 sokkal jobb a P1-től, na most ok h gyorsabb, de én nem látnám azt a javulást páncélba.
Nem is emlékszem mikor pattant bármi rólam utoljára.
ok h l/100 bűn pocsék, de még mindig jobb mintha l/56-al kellene mennem:D
viszont van, h 22+ lövést adok le amiből 20 talál és nincs vagy max 1 killem van:D

másik a vk3002db amit úgy vettem észre, hogy akkor jó, ha van társad mert máskülönben használhatatlan, persze h most rajta van a másik torony elég lassú is....
rohadt sokat kell farmolni az új motorig....

tigris p viszont elég állat, most még csak a 10.5 német "derp" gun van rajta, de kb 3 meccsem van 6 killem és van már 1 acélfalam.

kv-3 meg nagyon erős, persze ha szar mapra dob akkor utálom, én nem vagyok vevő a campelésre ezért is hanyagolom a kv-t:D
viszont a 107 nagyon erős:S
azé nem tudom milyen ez, h a ruszkik már t5-ön kapják a 300-as fegyver amíg a németek meg még t8-on is csak ennyivel rendelkeznek.
arról nem is beszélve h az a t6-os derp gun német oldalon bakfitty.
persze patch után gondolom az is használhatatlan lesz..
erről vmi tapasztalat, h értelmes sebzésre képes még a he nerf után az l/28?

amúgy lol ha eleve premmel kezdtem volna a VK.P-t lehet 50 csata alatt meglett volna a Tigris.P :DDD
premmel lényegesen jobban hoz a konyhára a t6-os német brigád a nagyobb sebzés miatt.
meg így jobb is velük játszani, valamiért mostanába igen magas a killeim száma szinte mindig sikerül 1-et min.

2 bajom van az eggyik az M2...vmi borzalmasan fos az a tank, bár lehet azért mert már régen volt a pz3a illetve pz3-as kínszenvedsé :DDD
másik a jpz4 azt valahogy megvenni se akarom:S
bár a freexp-im másra tartogatnám, de lehet majd arra kell költenem, hogy átugorjam.
viszont prem alatt meg iszonyúan gyorsan jön a free xp :Y

(#22420) Murder3 válasza jahrn (#22418) üzenetére


Murder3
addikt

én nem bánnám ha a free kill szerep átugrana a németkről a franciákra:D
csak félek azoktól a brutális sebzésektől...
remélem l/56 vinni fogja őket t10-ig:D

(#22421) _seth_


_seth_
veterán

Győzelem!
Csata: Karelia 2011. december 15. 1:29:01
Jármű: M3 Lee
Szerzett tapasztalat: 1 802 (duplázott kör a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 16 717

Még ha duplázott is... elég jó :) 55% legénység, kifejlesztett tank :) 3 kill.
(Sherman tank is meg kell legyen, a tigris és t34 mellé :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22422) jahrn válasza Murder3 (#22420) üzenetére


jahrn
senior tag

A francia T5 hvy a teszt szeron tenyleg free kill kategoria. De a magasabbak...
Jelenleg az AMX 13 90-nel nyomulok (T7 light), es ez egy allat gep. T8 hvy-ket bedaralja ha tele a tar (6x300dmg), de lattam 2 ilyet platoonban 10 sec alatt megettek az E50-net oszt utana bofogtek egy jot :DD
Teny h csak 1100 HPja van, es az ujratoltes elegge hosszu. Ettol fuggetlenul ha kijon karacsonykor a francia csapat megvan merre indulok el...
A T8 es T9 med is elegge utosnek tunik elnezve a csatakat.

[ Szerkesztve ]

(#22423) _seth_ válasza _seth_ (#22421) üzenetére


_seth_
veterán

Vettem egy SU8-at, artyzok egy keveset :) + egy Shermant is szórakozni :) A tigris ki van fejlesztve, 98% a legénység is :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22424) -vitya- válasza jahrn (#22418) üzenetére


-vitya-
őstag

alapvetően igen, DE a t5 nehéznél az van, hogy több páncélja van, mint a KV-nak, ami nem rossz, gyorsabb is, és ha lehet ilyet mondani, rondább is. Biztos taszítja a golyókat.

(én type 59-et öltem vele 73%ról)

-=Витя=-

(#22425) ollie válasza _seth_ (#22421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem volt pénzed 75%-os legénységre? Az a 80k (vagy 100k) credit hamar visszajön majd a Shermannel.

***

(#22426) Trashfan


Trashfan
csendes tag

Srácok, melyik nemzet Medium ágát javasolnátok fejlesztgetni? eddig csak TD-vel mentem, és kedvet kaptam a Medium ághoz, de nem tudom, melyik nemzetet lenne érdemes elkezdeni. Szóval tippeket kérnék:)

(#22427) ollie válasza Trashfan (#22426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kínai. :DDD

Na, viccet félretéve, közepes tier-en szerintem az amcsik (mindhárom Sherman) nagyon jók, magas tier-en meg a német (E-50) a legjobb.

[ Szerkesztve ]

***

(#22428) diegho válasza Trashfan (#22426) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindegyik tier9 med jó és mindegyikkel máshogy kell játszani.

(#22429) psycroptic válasza Trashfan (#22426) üzenetére


psycroptic
őstag

Én a ruszkit kezdtem meg. Véleményem a T-34-85 kiváló gépezet az előtte lévők nekem szenvedés volt. T-43-at útáltam de nagyon, nem tűnt médiumnak a T-34-85-höz képest. A T-44-nél járok és nagyon tetszik, kell még párezer xp a nagyobbik motorhoz és szerintem mégjobban lehet vele buzgárkodni. A T-54-et nem ismerem még de akinek van az azt mondja, hogy egyenesen gennyláda tank az ellen szemében. Összefoglalva Tier8-ig két tank van amit élvezettel lehet használni a medágból.

PSNID: Tomy83PS

(#22430) diegho válasza psycroptic (#22429) üzenetére


diegho
nagyúr

T-54 csak prémiummal használható, ezt azért ne felejtsük el, anélkül még a nagyon jó kör is bukta anyagilag.

(#22431) -vitya- válasza psycroptic (#22429) üzenetére


-vitya-
őstag

KV-13, az is király

-=Витя=-

(#22432) BloodRay válasza Murder3 (#22419) üzenetére


BloodRay
veterán

Majd ha maxon lesz a p2-d akkor látni fogod, hogy ég és föld a különbség panther1-hez képest... Ha nem látod az csak user error lehet. :U
VK3002DB-t szintén nem árt kifejleszteni, hogy véleményt lehessen mondani róla. Tier-jében nagyon-nagyon jó szerintem. Gyors, elég pattanós, használható ágyúval. Mostanában már csak a napi első duplát meg még 1-2 csatát megyek vele de 3-5 kill csatánként. Úgy, hogy mivel 545 csatát mentem már vele, szinte csak 8-9-10-ek közé rak be.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#22433) Sanya


Sanya
nagyúr

ma sem lett 0.7?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22434) diegho válasza -vitya- (#22431) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem egy rakás szar. Az az ágyú semmit nem visz át szemből, ahhoz meg lassú, hogy kerülgessek vele bármit, a T-43 is gyorsabban forog és gyorsabban fordítja a tornyát, pedig az egy nagyon fos tank.

(#22435) -vitya- válasza diegho (#22434) üzenetére


-vitya-
őstag

nem tudod használni;-) nem való neked;-) sebaj, attól még lehetsz nagyon jó T-44 sofőr :P

-=Витя=-

(#22436) hemaka


hemaka
nagyúr

micsoda fail team-ek vannak ma reggel fent, te jó ég... :D
3 med-től nem tudják megvédeni magukat, aztán sírnak, hogy mi(a maradék megmaradt!) 3 heavyvel ugyan menjünk már vissza védeni a bázist.
Válasz: Sure, LOL

Inkább lövöm aki előttem van, ne legyen túlságosan mínuszos a kör a sok noob miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#22437) diegho válasza -vitya- (#22435) üzenetére


diegho
nagyúr

Erre csak azt mondom, hogy szakaszban minden jó. Játssz egy 5000 csatát legalább egyedül randomban és megtudod melyik tank a jó, melyik mellé kellenek a társak is ;)

(#22438) psycroptic válasza diegho (#22430) üzenetére


psycroptic
őstag

Na ezt az infót pl. a tulajok nem mondták még, de gyanítottam, mert tier9-10-ben már amúgyis deficitesek a körök prémium nélkül.

(#22431) -vitya-: KV-13-am nem is volt azt miből lehet kifejleszteni? Nem is volt szükséges a medvonalhoz?

PSNID: Tomy83PS

(#22439) hemaka válasza psycroptic (#22438) üzenetére


hemaka
nagyúr

KV-1S(63k XP) vagy T-34-85(63k XP)

(#22440) -vitya- válasza diegho (#22437) üzenetére


-vitya-
őstag

Nem azért élvezetesebb platoonban játszani, mert annyival jobban tudom úgy használni a tankomat. Hanem inkább azért, mert jobb összehangolt akciókat folytatni, és együtt szidni a hülyéket. Azért, mert én a KV-13-amat egyedül használtam főleg, úgy gondolom, hogy lehet róla egy kialakult véleményem, még ha nem is volt 5000 csatám, se egyedül, se sehogy...

Nekem tetszik, neked nem, na bumm, nincs gáz, többször beszéltünk róla, hogy ember függő, hogy ki melyik tankot szereti.

Az IS-4 pl. tudom, hogy egyedül is elég jó, nem kell ehhez sem 5000 csata...

-=Витя=-

(#22441) psycroptic válasza hemaka (#22439) üzenetére


psycroptic
őstag

Aha! Köszi az infót, akkor már tudom miért nem találkoztam vele... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#22442) fsb1000 válasza Trashfan (#22426) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Régebben én is csak TD-ztem (most hogy van arty-m rájöttem akkor miért nem zavart az autoaim), de 1 hónapja a német vonalat kezdtem meg.
Talán mostanra megrtanultam ezekkel játszani - Panther, PzIV, VK3601(H) - és így élvezetes lett a játék meg hozza az XP-t és kreditet is rendesen akár vereség akár győzelem.

"Technikalag" (értsd kreditgyűjtés) nem tudom melyik nemzet MED-je éri meg, de nekem a német vonal tetszik, valószinüleg mindegyik jó csak másképp kell velük játszani.

Egyébként meg Type59, ha van elég gold.

(#22443) -vitya- válasza -vitya- (#22440) üzenetére


-vitya-
őstag

ja!;-) és pl. az IS-4 hatékonyságát rontja, hogy 3as platoonban megyünk, mert 1 db is ki tud végezni az ellenfél csapatából sokakat; ha 3an vagyunk akkor nem jut nekem elég kill ;-)

(a kis telhetetlen)

de ettől független szeretek 3as platoonban menni vele.

-=Витя=-

(#22444) joergie válasza -vitya- (#22443) üzenetére


joergie
őstag

Tankot ennyire még nem útáltam mint a stock is4-et.élvezhetetlen. meglátnak, és meghaltam, mindenki belő vazeg. type59 szemből stb.
És emellett van egy full alap pantherom. az se jobb, de legalább nem vagoyk mindig top tier, és nem rajtam múlik, hoogy vesztünk.
Amúgy meg lehet oldani, hogy lehessen menni az orosz 0.7.1 tesztszerveren(ami már fut), egyik klántársam ott nyomul :DDD EU-s reg-el.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#22445) Sixkiller6 válasza virkir (#22362) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ez most komoly, h a Tier10es 60 tonnás dög gyorsabb lesz mint egy T54es, és 60-nal fog cikkázni? ez komolytalannak tűnik

- no es importante -

(#22446) diegho


diegho
nagyúr

Ma nem fail team-ek vannak, hanem afk team-ek szokás szerint.

(#22447) fsb1000 válasza BloodRay (#22432) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát.. remélem igazad lesz és a Panther II tényleg ennyivel jobb lesz a P1-nél.

mivel 545 csatát mentem már vele, szinte csak 8-9-10-ek közé rak be.
Gondolod, hogy ez is számít?
Múltkor valaki linkelte az MM feltételeit, nem volt közte, viszont nekem is van egy ilyen érzésem, hogy minél több kört megyek egy tankkal, annál lejjebb csúszok a listán.
Azaz erősebbekkel párosít össze.

(#22448) hemaka válasza -vitya- (#22443) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is szeretem az IS-4-et, kicsit lassú az IS-3-hoz képest, de jobban bírja a skúlót. Már farmolom erővel a legjobb löveget rá, de a BL-9 is jó rajta, E75-öt simán viszi szemből... :D

diegho
Jaja, ne is mondd... E100, IS7, Jtiger afk, hát frankó. Bukta.

[ Szerkesztve ]

(#22449) diegho válasza hemaka (#22448) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam E-100, E-50 afk, egy T-54 meg bement a bázisra és kinyírta mindkettőt. Mindez himmelsdorfon.

(#22450) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

vki két mondatban összefoglalná, hogy mi ez a bónusz kód őrület? honnan, hogyan, miért? thx

- no es importante -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.