Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28001) Antonius1978 válasza psycroptic (#27977) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha igazad van, ilyenre is volt pelda mar.Es nem jottem ra erre az egyszeru dologra :)
En tokfilko :)
Hiszen epp az ellenseges tank takarja el a testevel ha nagyon kozel mesz a serulekenyebb reszeket :)

(#28002) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Ez a tank tényleg elérhető a prémiumok között?

Egész pofás.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28003) drevil33


drevil33
csendes tag

Köszönöm a válaszokat :)

(#28004) Antonius1978 válasza diegho (#27982) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt hiszem hogy en erdeklodtem...Igaz en a JagdTigert kerdeztem.
Nem rossz :)
En a Ferdivel idaig asszem olyan 37-42 ezer kozott kerestem a legtobbet, a kerdes az, hogy abbol a 83 ezerbol mennyi marad meg jovedelemnek ?

(#28005) emre válasza belaazallat (#28002) üzenetére


emre
veterán

És ez mit tud amit a SU-85 nem? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28006) Fel válasza belaazallat (#28002) üzenetére


Fel
addikt

Nem lehet megvenni, hasonlóan a Pz. IV Hydro-hoz.
A 7.0 teszt alatt ki lehetett próbálni (több más, szintén nem megvehető prémium tankkal együtt), de annyira nem nyűgözött le. Gyenge a lövege.
Mellesleg ez kb. a StuG III orosz megvalósítása... A zsákmányolt Pz. III-akból csinálták őket.

(#28007) diegho válasza Antonius1978 (#28004) üzenetére


diegho
nagyúr

Repairs:
Vehicle Object 704 repaired successfully. You have spent Credits: 10 330  
Purchased:
The ammunition on vehicle Object 704 resupplied successfully. You have spent Credits: 19 800

Ez 30k tehát kb 53k maradt pluszban.

(#28008) Antonius1978 válasza diegho (#28007) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez egy fasza menet volt, vagy csak egy atlagos csataban szereztel ennyit ?
Csak azert kerdem, mert en atlag 10-15 ezret nyerek 1 csataban ha nen benazom el, de igy is meg kell 1,1 milla a JT megvasarlasahoz, az meg 110 csata kb, es az eleg uncsi :)
Mondjuk eladom a tavcsovet 250 ezerert + a ferdinand repeszek elleni panceljat (helyette felteszem a periszkopot, rajta van meg a szellozteto es a toltesgyorsito), az is 250 ezer, szoval mar gyakorlatilag csak 600 ezret kell meg gyujtsek.

1 kerdes ezzel kapcsolatban: a repesz es utkozesek elleni megvasarolhato pancelzat jo valamire ?
Azaz, akik probaltak azoknak adott valami latvanyos vedelmet ?
Mondjuk kevesebbet veszit az eletebol ha egy tuzer melled lo vagy ha repesz-rombolo lovedekkel lonek rad ?

Most jut eszembe : egyesek beszeltek a talalati aranyrol, azaz arrol hogy mennyit szeretnenek megvalositani.A tegnap erdekessegkepp megneztem hogy mennyi a Ferdinanddal, es 70%.

[ Szerkesztve ]

(#28009) ollie válasza virkir (#27996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek egyáltalán eladni tankot? Én egyiket sem adom el. :D

***

(#28010) fsb1000 válasza diegho (#27975) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Ezek igen szép eredmények!

(#28011) diegho válasza Antonius1978 (#28008) üzenetére


diegho
nagyúr

Erre kaptam eddig a legtöbb XP-t, de nem a legtöbb kreditet. A legjobb csaták azok, amikor hátul ülhetek és úgy osztom a sebzéseket, olyankor is simán jön 50k pluszban, mert kevesebbet kapok, de nincs repair. Átlagban szerintem olyan 30k pluszban van körönként az object nekem, de én sose nézem a kreditet én azon kevesek közé tartozom, aki nem tud mit kezdeni a kredittel, mert annyi van. Amúgy a JT ágyúja szerintem a legjobb all round ágyú a játékban, gyors, nagyon pontos, nagy pen, jó sebzés, de maga a tank nem túl acélos, főleg oldalról meg hátulról és szemből a hull alja. Mondok pár példát:
1. Játszok a 6-os francia light-al 144 pen 135dmg, derékszögben áll egy JT, vagy valahol az oldalába tudok kerülni, akkor ő mind a 6-ot bekapja, ha nem láncra vagy a tetejének az élére megy a lövedék mindig, tehát 12s alatt veszít 7-800hp-t, de ugyanez Object ellen már nem a legjobb, mert kb felét pattintja.
2. Játszok nagy artyval. Ott egy JT, mellé lövök, kap lazán akár 1300-as splash-t is, míg egy Object kb 7-800nál megáll.

Nem mondom, hogy rossz a JT, de a 2 másik 9-es TD-hez képest papír, viszont hátulról támogatni nagyon jó.

FSB: köszi. Tegnap egy csatában játszottunk, Zsoltival voltam IS-4el mentünk, Te E-100-al Erlenberg-en és buktuk egy hülye VK aufsB miatt, aki nem tudott megölni egy 33hp-s E-50et.

[ Szerkesztve ]

(#28012) babferi válasza Antonius1978 (#28008) üzenetére


babferi
tag

Hat szerintem a repesz pancelnak nem sok ertelme van , foleg , hogy mostansag kevesebb az arty valamivel , meg a repesz-rombolo lovedekek ereje is csokkent !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#28013) Rém válasza Antonius1978 (#28008) üzenetére


Rém
tag

Egy átlagos csatában még prémium tankkal is szép ez a kredit.
Dieghorol meg tudjuk, hogy a nagy átlag felett produkál jóval, és használ prémiumot.
Ugyhogy egy átlag játékos aki prém nélkül viszi nem igen fog ilyen kreditmennyiséggel találkozni.

(#28014) virkir válasza ollie (#28009) üzenetére


virkir
veterán

Há me nem pémijummal nyomom he, meg nem elég nagy a méjj garázs. :D
Most is kéne cirka 6 milla az IS-4-re meg az ISU-ra aztán van alig 1,8 és akkor a francia ág még sehol sincs ha véletlenül összejön az M4. Mondjuk helyem az lenne bőven mert van 5 üres meg bent áll az összes 1-es is.
Az a baj, hogy elpocsékoltam 6 milliót az E-100-ra most meg csak ott porosodik a garázsba.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28015) hemaka


hemaka
nagyúr

Annyira jókat szoktam röhögni, hogy egyesek tényleg képesek sajnálni azt a vacak 3k creditet a kis javítóra. Aztán valaki lelövi a láncát, a tank kifordul. Hasa az ellen felé, plusz még az arty is rázúz egyet és vége. (E75) :N

(#28016) ollie válasza hemaka (#28015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy már elhasználta a meccs alatt.

***

(#28017) smisa válasza ollie (#28016) üzenetére


smisa
őstag

én ezért vettem aszerzámos ládát akcióban az átszerelhető ingyen 100 reapairral már elég gyors

(#28018) fsb1000 válasza diegho (#28011) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ehhh észre sem vettem, általában nem nézem a neveket, a felső ikonsor a legszűkebben van.

Egy csapatban voltunk? És nem szidtál?
Na mindjárt visszanézem mit alkottunk.

(#28019) diegho válasza fsb1000 (#28018) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak akkor vettük észre, hogy ott vagy, amikor meghaltál. Utána jött az érdekes rész. Egy T30+E75 páros az ellenféltől úgy lőtt engem 100m-ről, hogy lövés után sem látszottak, pedig Zsolti ott állt mellettük kb 60m-re. Vicces volt.

(#28020) hemaka válasza ollie (#28016) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem használta el, mert ez egyből a kör elején voltunk, akkor találkoztunk az ellennel először. Egyszerűen csak egy noob, a sok közül. :D

(#28021) belaazallat válasza emre (#28005) üzenetére


belaazallat
addikt

Megtévesztett ez az adat: Turret Traverse Speed 50 deg/sec
Azt hittem van forgatható tornya....

Amíg ritka pár embert meg lehetne szívatni a forgatható toronnyal(ha lenne rajta)!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28022) fsb1000 válasza diegho (#28019) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A visszajátszásban sajnos csak magamat tudom nézni amíg élek, utána meg kiakad ha átváltanék más játékosra, pedig megnéztem volna, mit csináltok a pálya tulsó felén..

A déli oldalon mentem és egészen jól túléltem egyedül, de aztán egy fullos T30 1vs1-ben lenyomott. Még az artykra sem foghatom, mert csak kritikállokat kaptam.

(#28023) CptMisi válasza diegho (#27653) üzenetére


CptMisi
őstag

Na tudsz már valamit? Ez használható EU szerveren? :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28024) fsb1000 válasza fsb1000 (#28022) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valami gond van a replay funkcióval.
Megnéztem mégegy csatát, ahol korán haltam, és ott sem tudok átváltani másik játékosra.
Elvileg jobb egér gombbal lehet váltani mint normál csatába halál után.

Ez korábban biztosan müködött mert még videót is készítettem úgy más játékos szemszögéből lett felvéve.

(#28025) diegho válasza CptMisi (#28023) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem válaszoltak.

(#28026) ollie válasza CptMisi (#28023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én most megrendeltem, de kellett fizetni 3 USD PK-t is. Majd kiderül, elvileg kb 1 hét alatt megérkezik. De mivel Európában is kapható ez az újság, így úgy gondolom, hogy EU szerveren is működik a kód. Sőt, saját tapasztalat, hogy az amerikai, dobozos WoT kódja is működik EU szerveren.

***

(#28027) Ry0K3N válasza fsb1000 (#28024) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem lehet váltani így replayben, csak azt látod amit te is néztél csata alatt vagy a kilőtt roncsodat. De tényleg jó funkció lenne egy olyan.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#28028) Antonius1978 válasza diegho (#28011) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom a valaszt.
Hat mostmar keso banat hogy a JT-re gyurtam, mindegy, 16 honap alatt ki tudom fejleszteni az amcsi es russzki 9es TD-et is :) (Ugye 8 honap alatt ertem el a JT)

Es kozelharcban mennyire jo a JT ?

(#28029) Antonius1978 válasza babferi (#28012) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez remek hir, akkor nyugodt lelekkel eladhatom azt a pancelt :) 250 ezerert + a tavcso 250 ezerert, igy mar csak 600 ezer van hatra a JT megvasarlasaig.

(#28030) Antonius1978 válasza CptMisi (#28023) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szeva, ismeros a neved asszem jatszodtam veled egy csapatban, de ellened is :)

(#28031) fsb1000 válasza Ry0K3N (#28027) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Biztos hogy lehetett, mivel van róla videóm is.

(#28032) psycroptic válasza Antonius1978 (#28029) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha a ferdi tetszik, akkor a JT is fog. Nekem bejön a JT. Nem igazán lehet minuszosat menni vele.

PSNID: Tomy83PS

(#28033) Paul119 válasza psycroptic (#28032) üzenetére


Paul119
addikt

pontosan nekem is bejött a jt, bár a rejtőzködése elég karcsú , de a jó löveg mindenért kárpótol

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28034) Antonius1978 válasza psycroptic (#28032) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha megtanulom hogy hogyan helyezkedjek el vele, akkor remelem a jutalom egy rakas lepattano lovedek lesz a JT eseteben :)
Amugy kivancsi vagyok a hosszabb csovu 128asra, a rovid az nagyon tetszik, a hosszabb az meg rajta is tultesz ?

Hoppa, meg egy masik kerdes foleg a pancelvadaszokkal kapcsolatos : hasznalt mar valaki +felfuggesztes modult ? +10 % a fordulasra.
Nos, a Ferdi eseteben 21 fok + 10 % tehat lenne 23 fok.Vajon ez igy mukodik ? Es meg is eri hasznalni ? Kozelharcban ha korbedongnak a kozepes tankok akkor talan megeri hogy fordulekonyabb nem ? Vagy az a +2 fok fordulasi sebesseg szinte semmit sem er ?

(#28035) Antonius1978 válasza Paul119 (#28033) üzenetére


Antonius1978
addikt

bár a rejtőzködése elég karcsú - ugy erted hogy hamarabb kiszurnak, mint mas aprobb pancelvadaszt ?
Igen, en is szeretnem majd kiprobalni azt a loveget, gondolom 1-2 het mulva meglesz a JT es meg 1 het amig meglesz ra a loveg.

Alap tankra fel lehet tenni a jobb loveget ? Vagy muszaj a +felfuggesztest eloszor kikutatni ?
Jo lenne tudni, mert van 20 ezer szabad TP-m, es jo lenne ha esszeruen koltenem el :)
Tehat vagy felfuggesztesre, vagy beleszamitodna a jobb lovegbe ha azt ra lehet tenni +felfuggesztes nelkul.

(#28036) Paul119 válasza Antonius1978 (#28035) üzenetére


Paul119
addikt

nem muszáj felfüggesztést elsőnek mehet a löveg is egyből de ajánlatos rá azt is majd mert elég lomhán fog fordulni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28037) Antonius1978 válasza Paul119 (#28036) üzenetére


Antonius1978
addikt

Gondolom akkor inkabb megeri eloszor a loveget, mert ha tobbet sebzel, akkor tobb TP-t is kapsz nem ? Akkor egyszerubb kigyujteni a TP-t a lanctalpra, mint forditva :)

(#28038) Paul119 válasza Antonius1978 (#28037) üzenetére


Paul119
addikt

így valahogy, erre a typera igazán rakhatnának valami tier8as löveget :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28039) psycroptic válasza Antonius1978 (#28037) üzenetére


psycroptic
őstag

Én is azt javaslom, hogy előbb a lövegre állj rá és ha az megvan, akkor már gyerekjáték lesz a lánctalpat összelőni.

PSNID: Tomy83PS

(#28040) Antonius1978 válasza psycroptic (#28039) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi a josagotokat fiuk :)

(#28041) krisz74 válasza ollie (#27978) üzenetére


krisz74
tag

Hi!

krisz74-mkrisz

Üdv

(#28042) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

lol, t25at-val acélfal, hová lesz ez a világ :D

(#28043) CactuS válasza ollie (#28026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erről kérnénk egy értesítést, mert még 13 USDért is megéri bőven a dolog.

Antonius1978: Igen, úgy értette, hogy a panelház méretű felépítménye néha kikandikál a térdig érő bokorból. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28044) marked one94 válasza diegho (#28019) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig az piszok jó csata volt kár hogy az a VK elbénázta :((( Mondjuk ami utána volt Panther2+Lorraine40t csata, na az tényleg király volt :)

You'll Never Walk Alone

(#28045) đe$|re


đe$|re
senior tag

Jó kör volt.

Ellőttem az összes töltényt. (Hülye gép nem mentette el a többi képet, egyszerűen kifagyott a játék... :W )
Kill: IS4 (az utolsó kenetet a HE lőszer adta 11%-ról), VK3601H, T28 (elfogyott a HE is, így a 9%-nyi életét lendületből elvittem), T34-85, KV1-S
Ráadásul, kemény 87HP-t buktam. :DDD

Arty Top Gun lett, úgy, hogy az utolsó skulóval kinyírta a SU100-t. Ja, és a Jagdtigerünk afk volt.

[ Szerkesztve ]

(#28046) Antonius1978 válasza CactuS (#28043) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hahaha, hat neha megesik :)
En azt a cselt is el szoktam kovetni, hogy kidontok egy meretes fat, es a hatalmas lombkoronajaba rejtozom :)

(#28047) CptMisi válasza Antonius1978 (#28046) üzenetére


CptMisi
őstag

Az nem rejt el...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28048) drevil33 válasza Antonius1978 (#28046) üzenetére


drevil33
csendes tag

Jaha, én is úgy tudom, hogy egy kidöntött fa lombkoronája nem ad semmi rejtőzés bónuszt, mint pl egy bokor...

(#28049) D.Orion válasza Murder3 (#27957) üzenetére


D.Orion
veterán

Az fura én soha nem találkoztam még ilyennel. Ezt, hogy kell érteni? Lelövik az első vezetőgörgőről a láncod, majd lelövik a hátsóról is, miközben az első nincs még javítva? :F

(#28050) vhw válasza D.Orion (#28049) üzenetére


vhw
addikt

Olyan van, hogy folyamatosan lövik a láncod, és nem tudják felpakolni, akkor nem bírsz megmozdulni, de olyan hogy "2x" lelővik nem létezik. A javító csomag használatánál egy oldali láncot javít csak meg, ha mind a két oldalon elszállt, akkor nem érsz semmit a csomaggal. Ha megjavítottad és utána újra lövést kapsz, akkor persze megint leszakad.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.