Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22151) Fel


Fel
addikt

Érdekes... Nálunk még nem is hallani semmit a 7.0 patch-ről, az orosz szeróra már jött ki hozzá egy hotfix is (igaz apró hibát javít, de akkor is...).

Ha valakinek van RU accountja is, akkor most hozzájuthat 100 aranyhoz ingyen. Annyit kell csak tenni, hogy a meglévő jelszót egy komplexebbre kell cserélni. Játékba belépve jóváíródik a +100 arany. [link]

szalai56: Az alap IS-4 nagyon ratyi, de ez igaz az összes többire is... A stock tornyot nagyon könnyű átlőni, és eléggé könnyű kiszúrni is, hogy az van rajta még. Amikor én is nekikezdtem alig volt 30% körüli a win ratio. Azóta 170 meccsnél tartok, ebből 99 győzelem. Szóval türelem.

_seth_: Tigrisre, meg úgy általában a lassú német tankokra érdemes a lövegstabilizátort is felpakolni. Nem feltétlenül azért, hogy menet közben lövöldözhess (az még így is lutri lesz), hanem pl. fedezék mögül kigurulva kisebb "szórásról" szűkül a célkör, így hamarabb tudsz lőni, ergo hamarabb visszahúzódni. Nálam ez a három a standard tigris óta német heavyn: venti + rammer + stab.

(#22152) yarsley válasza helixP (#22150) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nem, de lassan mar kozhely, hogy kene valamit kezdeni a matchmakingel...
Mi lett a vege? :)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22153) helixP válasza yarsley (#22152) üzenetére


helixP
nagyúr

Nyilván buktuk. A 6-ból 4 59-es megmaradt, abból lett egy confederate, egy sniper, egy steel wall, meg még valami...
Nem sírok, mert a Stug-gal nem szólhattam bele érdemben, de érdekes jelenség volt :)

[ Szerkesztve ]

(#22154) ollie válasza Timyyy (#22148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most twitterezték, hogy holnap lesz az ápdét.

***

(#22155) hemaka válasza helixP (#22150) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez kb. annyira normális dolog, hogy állok egy ház mellett full HP-val (1590) és a tetőbe belelő egy arty, én meg elpukkanok, mint egy lufi. :D

7.0
MM is update?

[ Szerkesztve ]

(#22156) Gyuri27 válasza ollie (#22154) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tiszta ea. Az már 100 hogy mi jön holnap?

Amd - Radeon - Ryzen

(#22157) Timyyy válasza ollie (#22154) üzenetére


Timyyy
őstag

Ja már látom, megfészbúkozták :DDD meg itt ki is van írva. :B

(#22158) ollie válasza Gyuri27 (#22156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#22159) grunge válasza hemaka (#22155) üzenetére


grunge
addikt

Elég ha a ház másik felét találja el, skill foreva :D Olyan mód kéne, hogy csak tank vs. tank. Nemigen vágom miért kel lezt eltűrni...Kár hogy nincs lehetőség hostolni ilyen gémeket. Lenne rá kereslet az tuti...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#22160) grunge válasza ollie (#22158) üzenetére


grunge
addikt

"- Added animated birds on several maps." Igen erre volt szükség! EzaZ!! :D Bezzeg az MM sosem lesz finomítva...Mekkora lol. Madarak bmeg. Még jó hogy nem néznek annak. Piiippiip..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#22161) ollie válasza grunge (#22160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne mondd, hogy eddig nem a pillangókat nézegetted a réten. :D

***

(#22162) hemaka válasza grunge (#22160) üzenetére


hemaka
nagyúr

Na még szerencse. Remélem tier választás helyett legalább kiválaszthatom majd, hogy milyen madarak repkedjenek az égbolton. Úgyis folyamatosan az eget kémlelem. :DDD

(#22163) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most még azt is twitterezték, hogy még a héten jön a 7.1 is.

***

(#22164) grunge válasza ollie (#22161) üzenetére


grunge
addikt

Igen, az amugy is oylan nyugtató hatású :)

Ez érdekes:

"- Added a new special round type for the 8.8cm L/71 gun with damage increased to 240. Old type rounds will be sold from ammunition at purchase prices."

Próbáltátok teszt szerón? Aranyért lesz?

Látom a német med-ek ammo rack-ját is szépen szétnerfelték. Gratula! Hihetlenen brigád...

NA a ruszki heavyk meg kaptak egy szép buff-ot. Erről ennyit... :o

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#22165) fsb1000 válasza yarsley (#22124) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyolc robbanást számoltam, mivel az első 4 kb egyszerre jött lehet nem mind sebzett.
Tudom már sokan elmondték hülyeség, de én az E-75-on is repeszpáncélt hordok.
Szeretek vele ütközni is. Saját súlycsoportban is.

--

Inkább játszom..
Még nem döntöttem el ,hogy artyzzak, mert tuti ahogy ráköltöm a kreditet, jön a patch és jól megszívom.

(#22166) Fel válasza ollie (#22163) üzenetére


Fel
addikt

Mármint a teszt?

fsb1000: Milyen értelemben szívnád meg artival a patch után? Az új HE sebzésmodell kismértékben érinti. A kredit gain nerf ('beszépmagyaros) pedig a T7-T8 spg-ket súlytja.
Ha ki akarod próbálni, akkor szerintem az amcsi ág egész jó, az elejétől kezdve. Ha nem T2-től indulnál, akkor pedig a Hummel talán a legjobb, bár a magasabb tier miatt az elvárások is magasabbak lesznek Veled szemben.

[ Szerkesztve ]

(#22167) CptMisi válasza ollie (#22158) üzenetére


CptMisi
őstag

Amerikai szerver? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22168) hemaka válasza ollie (#22163) üzenetére


hemaka
nagyúr

És választható tier mikor lesz? Mert én igazából a sok felesleges kacatot belepakolják, de azzal mi lesz?

(#22169) ollie válasza Fel (#22166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#22170) klezzz válasza ollie (#22169) üzenetére


klezzz
tag

Tuti hogy elírták 0.7 lesz az nem 0.7.1

[ Szerkesztve ]

(#22171) Fel válasza grunge (#22164) üzenetére


Fel
addikt

Nem, a 240-es átlagsebzésű lesz a standard AP lőszer a KwK/PaK 43/L71 lövegekhez. Ez nem prémium skuló.

ollie: Áhaha FAIL! Tuti elírás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22172) Zeratul válasza ollie (#22169) üzenetére


Zeratul
addikt

Egyből 7.1 jön? :Y

(#22173) fsb1000 válasza virkir (#22089) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ha a 7.0-ra vársz akkor ebben az évtizedben nem lesz arty-d, ha a 0.7.0-ra akkor meg lesz tracer "

hmm... érdekes.. a Wot oldalán is 7.0-át írnak, nem pedig 0.7-et.
Lehet ők is eltevésztették?

(#22174) virkir válasza ollie (#22158) üzenetére


virkir
veterán

Ezt azért kissé benézted mert ez az US szerver nem az EU :D

#22169
Mivel a 0.7.1 még teszten sincs kint tudtommal, elég érdekes lenne ha az is megjönne.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22175) ollie válasza virkir (#22174) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Update 7.1 for EU server - this week

Itt eléggé EU van írva.

***

(#22176) fsb1000 válasza Fel (#22166) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak annyiban, hogy elköltöm a kreditet meg a free XP-t egy Arty-ra, bedig a PantherII-re van félre téve. Esetleg T-50-2-re...

Ha tényleg jól müxik majd a tracer, és ügyes leszek, akkor élvezettel lövöm majd ki az ágyúkat Panther vagy PantherII-vel. Esetleg a VK2801-el nem rohanok, hanem megvárom az első lövéseket és úgy megyek az artyra.

Szóval lehet, hogy automatice csökkenne az artyk száma, és nem kell sírjak, vagy beállnom az Arty-sok sorába.

(#22177) fsb1000 válasza virkir (#22174) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy benéztem, de az eu szerveren is v 7.0-nak becézik, nem 0.7.0-nak.

Nézz csak be ide: [link]

[ Szerkesztve ]

(#22178) ollie válasza virkir (#22174) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, egy későbbi tweetben kijavították, hogy a 7.1 a teszt lesz ezen a héten.

***

(#22179) Chris0321


Chris0321
addikt

Valaki esetleg tud segíteni a kérdésben? Egy helyen találtam valamit, ott jövő év elejére ígérik az M103-at.

A T34-et ki lehet még fejleszteni a prémiummá válásáig? Megéri? A Shermannál járok már csak a M4A3E2-őt kell kifejlesztenem és tudok tovább lépni.

(#22180) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#22177) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

JAj ne már, persze hogy 0.7.0, de 7.0 nak sokkal eygszerűbb írni/mondani, ez csak sima rövidítés...lawl :)

=^-^=

(#22181) hemaka válasza fsb1000 (#22177) üzenetére


hemaka
nagyúr

mert lehagyják a 0-át az elejéről, amit igazából nem is értek, de mindegy.
Mert jelenleg 0.6.7 fut ugye. Szóval ebből az életbe nem lehetne 7.0 egy ugrással. :D
Nagyon maximum 1.0, de az is túlzás lenne. Szóval van ám zavar a ruszkik fejében bőven, sok volt a vodka...

[ Szerkesztve ]

(#22182) ollie válasza Chris0321 (#22179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 7.1-el jött volna a T34 prémiummá válása, most ott tart, hogy majd jövő év eleje. Viszont elég nagy botrány van belőle, mert eredetileg a 7.0-ba ígérték, és már a nyáron azt mondták, hogy kész van a tank a helyére. Most meg azt mondják, hogy nem tudtak elkészülni vele.

***

(#22183) Fel válasza Chris0321 (#22179) üzenetére


Fel
addikt

Jelenleg nagy körülötte a ködösítés. Eddig az volt, hogy a 7.1-ben, a franciákkal együtt jön az M103 és megy a T34 prémiumnak. Ez most állítólag változott, és már nem lesznek benne a 7.1-ben.
Arról szintén csak találgatások vannak, hogy milyen tulajdonságai, moduljai lesznek T8-asként. A mostani formájában nem kerülhet oda, ez tuti. Biztosan lecsökkentik a HP-t 1600-1700 körülire. A 120-as löveget meg kell tartania (azért T34), de biztosan kap pen/rof/sebzés nerfet.
Annyiban megéri, hogy lesz ingyen egy magas kreditszorzójú, aránylag alacsony fentartású tankod.
Jumbotól elég szép menetelés lesz odáig eljutni... Bár ha a T29-en kifejlesztesz mindent, akkot a továbbiakban csak tornyot és felfüggesztést kell majd csak fejleszteni, de akkor is rengeteg xp-t kell összeszedni...

"Medium Tank M4A3E2 [Stock] -> Heavy Tank M6 -> Heavy Tank T29 -> Heavy Tank T32 -> Heavy Tank T34 [Stock] Minimum research cost: 8 542 530 kredit -- 391 140 xp"

[ Szerkesztve ]

(#22184) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#22180) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, a lényeg hogy tudjuk azonosra gondolunk. Kár ezért vitázni

Természetesen elfogadom, hogy én nézem be, ha azt írom amit a WoT oldalán olvasok.

(#22185) yarsley válasza fsb1000 (#22176) üzenetére


yarsley
aktív tag

... elköltöm a kreditet meg a free XP-t egy Arty-ra, bedig a PantherII-re van félre téve. Esetleg T-50-2-re...
Free xp-t tartogas nagy szintre, mert ott penzre megy ha nem vagy sikeres. Es stock gunnal nem leszel az. Masreszt artybol valami kisebb szintut ajanlanek, amivel el lehet bohockodni tet nelkul + megtanulod az alapokat. T57 vagy M7 eleg jo kezdo artynak.
T57-el el lehet okorkodni akar TD-kent is, mert egesz jo armor van az elejen + pontos.
M7 kezdo agyuja meg megtanit a mozgasra /mindig a csapatod mogott kell legyel kicsivel a tuzvonaltol tavol/. Cserebe olyan sziklak moge beputyogtathatsz, hogy egyesevel fogjak kihuzgalni a hajukat. :))
T50-el meg en is huzom T50-2ot, eleg jo, mar ha tudomasul veszed, hogy neha fel-egy percig elsz, vagy 5 perc varokozas + megint a fel vagy egy perc amig valaki le nem lovi a lancodat.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22186) CptMisi válasza ollie (#22182) üzenetére


CptMisi
őstag

Túl sokan szerezték meg, és nem akarják, hogy annyian kapjanak premium tankot. ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22187) bullseye válasza jahrn (#22134) üzenetére


bullseye
addikt

2. miatt én pl. sosem szoktam Danger Close-t lőni, csak ha kéri a potenciális áldozat. Így viszont azért szoktak anyázni, mert inkább megvárom, míg győz/veszít a csapattag, és csak utána lövök, ha még kell. Na akkor jön, hogy miért csak akkor???

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22188) KaLeun válasza ollie (#22178) üzenetére


KaLeun
senior tag

Jéé, tényleg:
update 7.0 for NA server - on december 14th update 7.0 for EU server - this week public test 7.1 - this week

Még az amcsik is előbb kapják...

7.0 v. 0.7.0 téma: Az nem lehet, hogy azért mondják a 7.0 update-nek mert valóban a 7. frissítés.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#22189) sutemeny


sutemeny
csendes tag

A borzalmas ferdi... egyre jobban szeretem (no persze akkor, ha nem mausokkal kell harcolnom!) :)

[link]

(#22190) Chris0321 válasza Fel (#22183) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm mindenkinek a választ. Megpróbálom aztán majd kiderül sikerül-e. Jó lenne egy T8-as prémtank ingyen.
Ha esetleg elérem, elég ha az alap tank a garázsban van?

[ Szerkesztve ]

(#22191) hemaka válasza sutemeny (#22189) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én rühellem, főleg ezzel a gagyi löveggel. Azért a duplázókat behúzom vele, aztán majd csak összegyűlik lassan a T10-es gun-ra. :D

(#22192) Vill82 válasza Gyuri27 (#22132) üzenetére


Vill82
csendes tag

Gyuri27 Köszi a bónusz kódot :R , mükszik. Nincs esetleg neked vagy valaki másnak felesleges mert a haveromnak is jól jönne. Előre is köszi.

(#22193) fsb1000 válasza yarsley (#22185) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi, megfontolom ezeket, bár én még ragaszkodom a német vonalhoz (egy darabig)
Grille nem jó? Onnan jön a Hummel.

---

Ez a T-54 nagyon jó kis tank lehet. E-75-el ment 1 vs 1-ben, és szerintem Ő nyirt volna ki mert gyorsabban mozgott és gyorsabban töltött... de egy Arty kilött mikor 30%-on voltunk.
(na.. ez moist mindegy... úgy sem volt több hátra 1 percnél.)

(#22194) Dexter1024 válasza Vill82 (#22192) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

Próbáld meg:

CBSDE6GRW-8R42-984A
CBSDE6GSU-3X97-278B
CBSDE7PSK-5F23-283V

PH! neutral

(#22195) vhw válasza CptMisi (#22186) üzenetére


vhw
addikt

Ha ez a bajuk már nyáron bele kellett volna tenni, amikor még nincs meg senkinek, meg a régi motorosok is a saját szovjet vagy német kedvencüket akarták elsőként kihúzni. Most már cseszhetik... minél tovább húzzák-halasztják annál több embernek lesz meg.
De ha ezek után mégis benyögik, h nem lesz belőle prem tank, vagyis nem kapjuk meg ingyen... hát kíváncsi leszek a reakciókra... (bár mit tudnánk tenni? eddig is leszarták ha a játékosok puffogtak)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22196) hemaka válasza fsb1000 (#22193) üzenetére


hemaka
nagyúr

A T-54 kemény gyerek. Meg szokott gyűlni vele a bajom, főleg, ha nem tudok elfodulni előle és oldalba kap. :D

(#22197) jahrn válasza fsb1000 (#22193) üzenetére


jahrn
senior tag

En is most azon filozom melyik T9 medre izguljak ra. Cimboram T54 fele megy, de nekem a Patton szimpatikusabb. Lehet h mind2 iranyba el kene indulni, aztan lessz ami lessz.

Meg 4k exp T34-ig, de az elmult 1 oraban folyamatosan buko minden csata :(((

(#22198) yarsley válasza fsb1000 (#22193) üzenetére


yarsley
aktív tag

A grillel az a gebasz, hogy nagyon kicsi a loveg mozgasi lehetosege, ezert nagyon messzirol erdemes loni vele, mert ha be kell mozdizani a testet, akkor varhatsz 5-8 masodpercet, hogy ujra rafokuszaljon a kor. Messzirol viszot eleg pontatlan, amig fel nem huzod a loveszt (meg vele a tobbieket). Amugy popec tank, es voltak vele nagy csataim, es neha TD-kent is megalja a helyet, ha van kis turelmed kivarni hogy osszemenjen a kor, mikor ott koborolnak korulotted.
Tehet nem igazan kezdoknek valo + ez volt az elso tankom, amivel rendesen miszuba lehet menni ha van egy vesztes csata. Jah es a hit ratiom se valami tul rozsas, 35%

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22199) Vill82 válasza Dexter1024 (#22194) üzenetére


Vill82
csendes tag

Köszi :R , de sajna ezek inkorrektek :( . Esetleg valakinek még van?

(#22200) Drenadar válasza Dexter1024 (#22194) üzenetére


Drenadar
veterán

még kódja valakinek? nem működik nálam :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.