Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21151) Paul119 válasza diegho (#21147) üzenetére


Paul119
addikt

hát akkor iszonyú balfasz volt én megrágtam 2 tankot(t34+ löwe)hülyeségeket meg ne mondj mert többször volt rá példa hogy pattogtak az e75 hátuljáról pl t34 is szépen le pattant onnan meg az oldaláról is ez kb 30 méterről volt ez volt a veszte mert ki is nyírtam 1v1ben t54 ,e50 patton és társait simán kiröhögöm vele is4nek is lazán neki lehet menni vele sőt is7nek is lövöd a hasát és szépen nyalja be az 500+ sebzéseket azt nem mondom hog halhatatlan de aki ügyes vele annak a kezében piszok jó tank nekem eddigi max killem 9 volt vele úgy hogy 400 életem maradt a végére

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21152) hemaka válasza Paul119 (#21151) üzenetére


hemaka
nagyúr

aki ügyes vele annak a kezében piszok jó tank
Ez bármelyik tankra elmondható. MIndenkinek más-más tank/arty/td fekszik jobban. Én speciel a tigrissel nem tudtam játszani, el is adtam.
Viszont az IS vonallal egész jól megy.
TD átlagos, arty is jól megy, de azt meg unalmasnak találom, ritkán nyomom.

(#21153) ollie válasza diegho (#21147) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T34 testét meg bárhonnan átlövöd.

[ Szerkesztve ]

***

(#21154) diegho válasza Paul119 (#21151) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy jó T-44 med játékos akkor eszi meg, amikor akarja, egyszerűen nem tudsz utánaforogni, nem egyszer mutattam már meg a csapatomnak hogyan kell a T-44el játszani és annak ellenére, hogy 2 legénységet húztam ki rajta 75%-ról 100%-ra és 100% elsődleges skillre, még mindig van egy laza 63% win rátám vele, nem véletlen. Persze ehhez kell hely és normális talaj. Az E-75 csak addig ér valamit, amíg szemben tudsz állni az ellenfélnek, ha bemegy valami mögéd megesz, még egy T-50-2 is elég komoly problémát tud okozni.

ollie: a T34 sokkal komolyabb ellenfél egy 8-as mednek, mint egy E-75, sőt a T34 mondhatni megölhetetlen egy 8-as meddel. Akinek van 8as medje normális stattal, az tudja miért van ez.

[ Szerkesztve ]

(#21155) Fel válasza -vitya- (#21137) üzenetére


Fel
addikt

Dec. 12-ig "óccsó" a gold ammo... Ebben az akciós időszakban nem egy elborult elmével találkoztam, akik tuti prémium skulót lődöztek.. Magasabb tierben még csak-csak megértem, de pl. egy Hummel miért köpköd kummulatívot randomban... :U Múltkor egy csatában az ellen Hummelje kilőtte melőlem az egyik csapattársam, és lehetett hallani azt a "páncélszaggató" hangot, ami a nagyobb kaliberű AP lőszerek találatát jelzi. Majd később, mikor már csak néző voltam, láttam, hogy rálő közelről egy StuG-ra, és lepattan :)

(#21156) Paul119 válasza diegho (#21154) üzenetére


Paul119
addikt

hát akkor az idióta e75 playereket fogod ki :DDD,bármikor kiállok bármilyen 9 es med vagy heavy ellen nyugodt szívvel, sőt e100 al sem okoz gondott egy tier 9 es med sokan elfelejtik hogy e75 pl ugyan olyan gyorsan forog helyben mint ahogy a med köröz körülötted egy he lövés és le is esik a lánctalpa onnantól meg hulla vagy elég rá rammolni egyet akkor is le döglik a lánctalpuk, multkor t54 nem tudott átlőni e100 ban pedig hátulról próbálkozott én első lövésen 790 et sebzett a torony páncélján utána gyorsan megfordultam és pörögtem utána 2. lövéstől meg szépen felborult

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21157) Iron Funeral válasza diegho (#21154) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pont, hogy a T-44 legkevésbé veszélyes az E-75re, arról nem beszélve hogy könnyen robban a T-44 egy-egy nagyobb kaliberű lövedéktől.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21158) szalai56 válasza fsb1000 (#21130) üzenetére


szalai56
senior tag

Hétvégén esetleg én bevállalom próba képen, de nem vagyok egy nagy játékos. Kicsit már kopottak a reflexek. (de csak max. 8-as szintű tankjaim vannak)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21159) paleinho válasza ollie (#21133) üzenetére


paleinho
senior tag

megerősíthetem, megadta a tankot és a prémiumot, csak eltelt a kód beírása és a tank megérkezte között kb egy óra :K

(#21160) struszi


struszi
aktív tag

Megkaptam a Tankot!!! :C

Működött a T-127 kód!

[ Szerkesztve ]

"Hűségem a becsületem"

(#21161) marked one94


marked one94
őstag

én még semmit se kaptam pedig már 2 órája beírtam :((

You'll Never Walk Alone

(#21162) Dictator^ válasza struszi (#21160) üzenetére


Dictator^
veterán

nekem még mindig minden kód incorrect , miért? ötlet? megoldás? haveroknak refilled..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21163) diegho válasza Paul119 (#21156) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van, mindig mindenkit megölsz E-75el, meg E-100al, de a számok nagyon mást mutatnak. Nem értem én ezt.

r1E3S3E7T 0 ammorack halálom volt eddig T-44ben kb 500 csata alatt, szóval nem tapasztalom ezt az 1 hit pukkanást, pedig lőtt már oldalba mindenféle tank.

[ Szerkesztve ]

(#21164) szalai56


szalai56
senior tag

Nagy a tanácstalanság kód ügyben. Beszállok én is, merjek szerintetek kódot beírni? Végül is mit veszíthetek?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21165) Dictator^ válasza szalai56 (#21164) üzenetére


Dictator^
veterán

Én beírtam összesen vagy 4-5öt.. de most minden incorrect, egyik havernak akinek megadtam, miután az enyém alapból incorrect volt, neki refilled lett de nem kapott semmit. Ez volt ma dél körül, most jelzett vissza, hogy megkapta..

Mi a francért lehet az enyém incorrect..?!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21166) Paul119 válasza diegho (#21163) üzenetére


Paul119
addikt

számok? mire gondolsz? idióta csapat társakra? (1. nem is tudom ki rinyál mindig miattuk, ja hogy te, akkor te tudhatnád a legjobban)mintha te akkora császár lennél na ne röhögtess :DDD typeal is lőttem már t44nek ammo rackot én is kaptam már 1300 életről ammo rackot tigris 2 ről
2.én nem játszok olyan régóta mint te de nyugodtan belinkelem neked az e75ös statomat ha szeretnéd:)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21167) -vitya- válasza Iron Funeral (#21157) üzenetére


-vitya-
őstag

a statjai alapján ja, gondolnád.
de azért a T-44-el sem félek semmitől sem, főleg, ha platoonban vagyunk.

valaki az előbb mondta, hogy minden tanknál az a fontos, hogy a vezetőnek milyen a skillje.

Sajnos azt még nem tudom, hoyg Paul vagy Te hogy toljátok, milyen ügyesek vagytok - szívesen csatlakozom platoonban hozzátok később (most indulok Párizsba, szóval majd jövő héten), DE diegho-t ismerem, sokszor mentünk vele platoonban. Elhihetitek, hogy kinyírja az E-75-t. Ha van hely, mint említette. Én is. Egyszerűen nagyon érzi a T-44-et, nagyon fekszik neki, piszkosul jól forgatja be, a megfelelő pillanatban fordul, inkább vár a lövéssel, ha tudja, hoyg 1 másodperc múlva a seggében van az ellenfélnek.

Ezek tények, legközelebb megyünk együtt T-44-el fel fogom venni videora, és meglesz a publikus bizonyíték.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy Paul vagy Te nem tudnád kivágni Őt T-44-el, simán menne, hiszen az E-75 erősebb. Csak annyit, hogy ha van hely, kemény a föld, akkor van rá komoly esély, hogy nem az E-75 nyerne 1vs1-ben.

Megjegyzem az IS-4 is elbukna, csak nehezebben, mert annak sokkal több a páncélja körben.

-=Витя=-

(#21168) ollie válasza diegho (#21154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nehezebb ellenfél a T34?

***

(#21169) -vitya- válasza ollie (#21168) üzenetére


-vitya-
őstag

mert az a tornyát és a testét tudja olyan gyorsan forgatni, hogy nem lehet körötte úgy körözni, hogy sose mutasson rád az ágyúja.

sem az IS-4 sem az E-75 nem ilyen fürge.

-=Витя=-

(#21170) ollie válasza Dictator^ (#21165) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az én kódjaim is incorrectek lettek, pedig tuti nem használtam el azokat.

***

(#21171) Eagle16 válasza diegho (#21154) üzenetére


Eagle16
addikt

T-50-2 az E-75-nek olyan kb. mintha egy elefánt körül egy légy röpdösne, annyira zavarhatja, mivel körben 120mm, szóval nagyon át se tudja lőni.

Jó hogy nem már Leopárd okoz neki komoly problémát :D

A fullos E-75 nagyon gyorsan fordul helyben, T-44-el nem lehet megkerülni.

Akiket kinyírtál azok vagy nem forgatták a tornyot is, vagy csak alap motorjuk volt.

Van E-75-ösöm, T44-esem is volt meg T-54-esem is van...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21172) -vitya- válasza Eagle16 (#21171) üzenetére


-vitya-
őstag

az E-75 21 fokot fordul másodpercenként a fejlesztett lánccal, az IS-4 27-et. Az IS-4 körül is lehet úgy menni T-44-el, hogy ne nézzen a T-44-re a cső. Úgyhogy ezt most nem annyira értem , bocs.

A T-50-2 kis túlzás volt, valóban, de azt meg majd az arty segíti ;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#21173) szalai56 válasza Dictator^ (#21165) üzenetére


szalai56
senior tag

Na én most beírtam egyet, elfogadta, de nem adott semmit. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21174) Paul119 válasza Eagle16 (#21171) üzenetére


Paul119
addikt

erről beszélek e75 116%os legénységgel és fullosan piszok gyorsan pörög helyben,egy med sem tudja megkerülni,legközelebb azt fogja állítani ez a zseni hogy egy loltracktor is átlövi :DDD 730 az átlag xpm vele kb , nem nagy durranás de jobb mint az átlag szvsz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21175) diegho válasza Paul119 (#21166) üzenetére


diegho
nagyúr

Én beírom mindig, hogy idiótákkal vagyok együtt, mégis van 63%-om a T-44el és 2 legénységet húztam ki rajta, tehát nem keveset toltam 100% alatti 0 repair 0 camo legénységgel. Még a mostani sincs 100% repair + camo-n. Bármilyen idiótákat kapok folyamatosan, akkor sem esik a statom annyit, hogy 60% alá kerüljek vele, pedig 70-ről kezdtem az első 200 meccs után, ráadásul most scoutolásra van beállítva a tank, de még így is jönnek a jó körök.

Az állítólag leggyengébb 8-as meddel ez a statom:

Nos, ha a te E-75 statod átlagos, akkor ez mi? Csillagászati?

[ Szerkesztve ]

(#21176) Dictator^ válasza szalai56 (#21173) üzenetére


Dictator^
veterán

Várj te is, látod a többieknek is 1 óra elteltével adta meg.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21177) Trashfan


Trashfan
csendes tag

Na ez ám az igazi csapat srácok....Ész nélkül rusholnak előre, mindenféle elképzelés, taktika nélkül, és ez a csodálatos eredmény született. Imádni való ilyen emberekkel nyomni, komolyan.

[link]

(#21178) struszi


struszi
aktív tag

Újabb kódot fogadott el. Az előző tankot eladtam. Most megint van egy. :DD

"Hűségem a becsületem"

(#21179) szalai56


szalai56
senior tag

Szerintetek melyik td-t vegyem:ferdinand vagy su152. Netán várjam meg mi lesz a su152-vel a patch után?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21180) ollie válasza struszi (#21178) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek friss vagy tegnapi kódok?

***

(#21181) Trashfan válasza szalai56 (#21179) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Hű, én nemrég vettem ki a Ferdinandot, gyalázatos legalábbis a stock felszereltségben.)) Su152-t csíptem. Öröm volt, mikor a Panthert egy lövéssel killeltem le, vagy 900-at lőttem a Tigrisbe. Mondjuk az igaz, ha fel vannak szerelve, a Ferdi jobb lesz szerintem.

(#21182) struszi válasza ollie (#21180) üzenetére


struszi
aktív tag

Abszolút friss kódok. Eddig 4 nap prémium. És sok-sok credit plusz hely. És mindenhová mint a villám küldi a mailt. Próbálkozzatok!

"Hűségem a becsületem"

(#21183) Dictator^ válasza struszi (#21182) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem az új kódra is incorrect, fenébe.. havernek meg megint elfogadott 1-et.. srácok ötlet? Légyszives segítsetek, még 2 tank slotnak örülnék:)

Googléztam is az incorrectet mi miatt van, senki nem szól semmit, semmit nem találok róla stb..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21184) marked one94 válasza Dictator^ (#21183) üzenetére


marked one94
őstag

nyugi nekem se jó... már új meg régi kóddal is próbáltam, elfogadja de nem kapok semmit és már lassan 3 órája beírtam 2t.

You'll Never Walk Alone

(#21185) Dictator^ válasza marked one94 (#21184) üzenetére


Dictator^
veterán

De bazzeg, nekem incorrect, a többi havernak is refilled elfogadja majd X óra után megkapta.. viszont nekem INCORRECT.. mi miatt lehet?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21186) struszi válasza marked one94 (#21184) üzenetére


struszi
aktív tag

Lehet, hogy később kapod. Nekem ma az első után eltelt kb 1 óra. Azóta viszont folyamatosan jó.

"Hűségem a becsületem"

(#21187) ollie válasza Dictator^ (#21185) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És úgy próbálod, hogy nincs már a T-127 a garázsban? Mert még arra tudok gondolni, hogy nem fogadja el, ha már van egy a garázsban, de elfogadja, ha már eladtad.

Amúgy nálam is, az újak is incorrectek.

***

(#21188) Dictator^ válasza ollie (#21187) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen? De nekem már akkor incorrect volt, amikor neked még ment , hajnal fél 2kor.
Amugy igen nincs a garázsban, engem a slot miatt érdekelt, így eladtam.. és az összes incorrect.
Cimbik is eladták és jön az új nekik.
Mi miatt lehet ez?

Keresem a fórumon mi miatt lehet, de mindeki aztirja, azért mert több kódot írtunk már be.. (általánosságban, nem pont erről a promoról beszél a computer buildnél)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21189) CptMisi válasza ollie (#21187) üzenetére


CptMisi
őstag

Nekem elfogadja, de semmit sem ad. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21190) ollie válasza CptMisi (#21189) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az jó, mert akkor neked később fog megérkezni a slot+tank (akár több óra), de nekünk el sem fogadja.

***

(#21191) Murder3 válasza virkir (#21098) üzenetére


Murder3
addikt

sztem a computer bild pont leszarja:D
Lehet dirket csinálták ilyenre a reklám miatt.

(#21192) Dictator^


Dictator^
veterán

Egy olyan kérdésem lenne, hogy aki aktivált kódot most a Computer bildnél, kinek mennyi volt a maxmium amit engedett?

(#21193) hemaka: hanyadik kódot, hogy incorrect?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21193) hemaka


hemaka
nagyúr

CBSDE2FVU-4M85-675P
hátha vkinek jó lesz, nekem incorrect

[ Szerkesztve ]

(#21194) đe$|re


đe$|re
senior tag

Ma átböngésztem a leveleim és találtam még egy használható kódot.(a többi egyforma volt) Örömé bódottá. :DDD
Gyorsba igényeltem is újabbakat. Nagyon úgy néz ki, hogy ezek nem nyertek...(ugyan azok)

[ Szerkesztve ]

(#21195) person


person
senior tag

Tegnap 2 kódot aktiváltam próbaként. Ma délelőtt benneteket olvasva megbántam, hogy csak annyit.... Most leültem és elfogadott egy tegnapi kódot majd úgy 10 percre rá meg is érkezett az 1nap + T127. Most csak az a kérdés beletoljam e mindet ami van vagy majd inkább holnap megbánjam, hogy nem tettem? Most sok időm nincs játszani de az ünnepekre jó lenne a prémium. :F

(#21196) csaabz válasza diegho (#21175) üzenetére


csaabz
őstag

Èn is 63%os vagyok T-44 -el, de tènyleg a leggyengébb tier 8as medium.
Viszont a patch utàn màr egész jò lesz :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#21197) diegho válasza csaabz (#21196) üzenetére


diegho
nagyúr

A patch után kap új motort, gyorsabban forgó talpat, 15% ammo rack védelmet, gyorsabb és sokkal pontosabb ágyút. No akkor jön majd az igazi szemétládáskodás vele.

(#21198) person válasza Dictator^ (#21188) üzenetére


person
senior tag

Összesen mennyit aktiváltál sikeresen tegnap? És Ollie?

(#21199) vbbb


vbbb
őstag

Nem lehet az, hogy csak egy bizonyos ideig kiküldött kódok működnek? Tehát amit tegnap teszem azt 15:00-ig kaptunk az megy, de amit utána az nem.

(#21200) Dictator^ válasza person (#21198) üzenetére


Dictator^
veterán

ha jólszámolom, olyan 6-ot. hajnalba lett volna még.. 1-et engedett, utána incorrect.

(#21199) vbbb: nem, mert sem a régi, sem az új nem megy nálunk.

este 3-4x suspendelt 10percre, mert incorrect volt én meg probálkoztam tovább.. nem tudom van-e köze hozzá.

ollie: nem rontottál el te is sokszor kód beírást?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.