Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22101) Eagle16 válasza Iron Funeral (#22099) üzenetére


Eagle16
addikt

Szép...bár Westfield-en viszonylag van is pár hely ahol nem találnak el könnyen, de ez nevetséges, limit persze nem kell...áh.

Ó nekem lőtték már át úgy is hogy teljesen szembe álltam. Valószínűleg csak szerencse amúgy, ha az átlag 175mm-t adja be akkor nem viszi át. +10% már 192mm, az meg viszi...szóval remélem a patch után erősen csökken ennek az esélye, mert maga a tank amúgy élvezetes szerintem. Tetszik hogy ilyen mozgékony. 75k xp-nél járok, Is-8-ra hajtok :)
A háromszöget valószínűleg javították akkor, majd megnézem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22102) L-e-f-i-e válasza Eagle16 (#22097) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A type sima Ap löszere gond nélkul atlövi a t32 frontját, a tornyot nem de a frontot simán.

=^-^=

(#22103) ollie válasza Eagle16 (#22097) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T32 hullját mi nem lövi át? Vagy nem arról beszélünk?

***

(#22104) L-e-f-i-e válasza ollie (#22103) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem arról, az Is3 hasonló, a KT-nál meg célozni kell a hasra..., de lega nerfelve lesz a KT ujratöltése...

=^-^=

(#22105) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Friss tapasztalat: 8 arty találattal és 15HP-val értem, fel a hegyre Malinovkán. (E-75)

Mindezt úgy, hogy én senkit nem láttam, nem rohantam, 2 perccel késöbb indultam, bújtam az erdőben mig lehetett, közel a pálya széléhez mentem, hogy a völgyből ne lássanak és szlalomoztam a meredeken (ezért nem kaptam teli lövést)
Közben meghalt a töltő és a vezető.
Fent megkaptam a 9. arty lővést, ami halálos volt. Én egyetlen lövést sem adtam le, mert nem volt célpont.

Lapulhattam volna 15 percet a bázison, mert jobb ötletem nincs.
Ez lehet, hogy "faja" játék az artysoknak, mert 1 killt meg 1920HP-t bezsebeltek, de ha mindenki átmegy Artystának akkor kutya világ lesz.

---
jó... nem sírok, mert már nekem is uncsi.
De meg kéne érteni, ha valakit a kedvenc kocsmájában naponta 3x elvernek úgy, hogy fogalma sincs miért és ki volt az, akkor átmegy egy másikba mégha ott melegebb is a sör.

(#22106) hemaka válasza fsb1000 (#22105) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az egy nyomorék pálya, simán kiszedném a játékból. Konkrétan most is az IS-4 ott áll jobb szélen egy bokorban már 5 perce, közben meg netezek, mert támadni senki nem akar, Campinovka... :U

(#22107) Iron Funeral válasza fsb1000 (#22105) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én most voltam egy érdekes helyzetben, IS-3al felmentem a malomhoz kempinovkán, ott volt az ellen Pershingje, és gyakorlatilag egy "hősies" párbajba kezdtünk aztán úgy alakult, hogy rámcuppant toronnyal a malom mellett, ennek hatására az ellen M43 artyja jól hátbakente őkelmét ami instant halálozáshoz vezetett a Pershing számára, de hogy ne érezzem magam jól belőlem is lelőtt 1100hp-t. Aztán feljön az ellen alap IS-3a, lő, lepattan, mondom huhh babám az enyém vagy, erre ő is rámcuppan toronnyal, és átlövi a lövegpajzsot a tankomon és beledöglök. Eléggé wtf néhány helyen az IS-3 páncélja az biztos.

Előtte másik meccsen pedig a Panther pattogott egy jó párszor, egyszer csak megjelenik egy KV-107 és csak úgy belövi a tank elejét :F

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22108) diegho válasza fsb1000 (#22105) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi ebből a tanulság? Meg kell ölni a spottert és akkor nem lőnek végig az artyk. Az arty spotter nélkül semmit nem ér, az meg alap, hogy honnan spotolnak azon a mapon.

(#22109) psycroptic válasza fsb1000 (#22105) üzenetére


psycroptic
őstag

Azon a pályán ha nincs arty is campelnek. Az hogy te nem láttál senkit megintcsak nem az arty hibája. Asszem nem írok Neked többet, mert még azt hiszed, hogy kötözködni akarok veled, pedig nem... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#22110) Flatron710


Flatron710
tag

Üdv! Nem tud valaki olyan linket vagy felsorolást, ahol azok a tankok, páncélvadászok, önjáró lövegek vannak felsorolva, amik ugyan voltak a II-ik vh-ban - akár csak tervrajzon - de nem szerepelnek jelenleg a WoT-ban?! Érdekelne, hogy milyen tankokat "használhatnánk" még. :) Előre is köszi a segítséget!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#22111) fsb1000 válasza diegho (#22108) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez igaz, de...
Nem volt spotter az ellennél.Persze ettől még egy TD bújhatott valahol... úgy hogy fellát a hegyre. (csak a malom után 100m-re kezdtek löni az Arty-k)

psycroptic: Nem írtam, hogy az ARty hibája, de ebben az esetben is négyen voltak.
És akit elsőnek bespottolnak, az jó eséllyel megkapja a 4 lövést. Én meg a reload után is megkaptam a köv 4-et, mert TOP tank voltam, a legnagyobb hull-lal.

Az arányokkal van a gond.
Ahogy korábban elhangzott, nem az Arty-k feladata egy csatát 90%-ban eldönteni, supportálniuk kéne.

[ Szerkesztve ]

(#22112) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Én sose szerettem az artykat és nem is fogom szeretni. Szerintem csak arra jók, hogy elrontsák a jó csatákat.:S Tegnap 10 mecsből 6x-7x arty kapott ki egy tök jó csatából:S Erre jók, semmi másra. Minden menet arról szól, hogy hova tudok olyan helyre állni, ahova az arty nem lát be, hát számomra a tanulság az volt, h sehová, mer beállhattam bárhova, fal mögé hegy mögé, az arty mindig kiszedett. Szerintem ezzel rontották el a játékot a legjobban, mer nincs izgalmas csata, mer az artyk mindent kilőnek:S
Na de mind1, nem ragozom tovább, mer ugyis le leszek csak érte szolva :D:D :DDD

(#22113) đe$|re


đe$|re
senior tag

Panther témához:
167 csata alatt 0 ammorack halálom volt. Volt, hogy ellőtték, de nem robbantam fel. Ettől függetlenül örülök, hogy megvan a Panther II. Nagyon durva. :C

(#22114) psycroptic válasza fsb1000 (#22111) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem mondtad, de még is őket okolod és nem a csapattársaidat akik szarbanhagytak, mint ahogyan engem is szoktak és sokan másunkat is.

Igen a sok arty az sok, felesleges, megmozdulni nem lehet tőlük és igen nem feladatuk a nyerés csak a támogatás. Ez meg a matchmaking hibája, mint ahogyan az is, mikor 6-7db IS-4 van az ellennél szerintem az sem jó, mert nálunk olyankor vagy csak TD-k vannak medekkel vegyesen de ez sem az IS-4 tulajok hibája hanem az MM-é. Jó pár HSZ-ben le vagyon írva, hogy el kellenne venni az artysok kedvét a játéktól és, akkor hátha kevesebben lesznek. Naná! És mit szóljon az a fostos T-43/T20/Panther és még sorolhatnám akinek meg kellenne csapolnia a nagy joszifokat akik marha sokan vannak és valószínű, hogy nem lemming módjára egyesével mennek a csatába.

Szerintem alaphiba az egyenlőtlen csapatfelosztás, akár arty akár bármimás.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#22115) Snooker


Snooker
senior tag

Na, mégsem ma jön a patch?

(#22116) szalai56


szalai56
senior tag

Megvettem az IS4-t, katasztrófa. :O 3 csata 2 vereség 1 döntetlen.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22117) vhw válasza szalai56 (#22116) üzenetére


vhw
addikt

Stock IS4, mit vártál? Mindenki földreborul?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22118) szalai56 válasza vhw (#22117) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem, de azért egy kicsit jobbat vártam tőle.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22119) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap megvettem a T-50-et, hihetetlen kis sporttank! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22120) hemaka válasza szalai56 (#22116) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nálam is szinte stock, mert az új torony/motor/löveg még hiányzik, de nekem bejön. Sokkal keményebb, mint egy IS-3. Persze a célzórendszer, töltésgyorsító, távcső kötelező rá, átdobtam rá IS-3-ról, ahogy a legénységet is.

Joe-T T-50-2 még jobb lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#22121) _seth_


_seth_
veterán

Egyre több hülyével akadok össze... Löwe + Tger P van ellőttem, T32 áll mögöttem messze, én lövöm őket ez meg semmit sem csinál, majd amikor 13%-ra levittem a Löwet és 30-ra a Tiger P-t leszedi a löwét majd elém áll és leszedi a tigrist is... de odaszaladt melléjük és állt egy kő mellett várva, hogy mikor léphet... az ilyet úgy.....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22122) Murder3


Murder3
addikt

de lassú lett ez a vkDB miután ráraktam a fejlesztett tornyot meg az l/56-ot.

(#22123) jahrn válasza psycroptic (#22109) üzenetére


jahrn
senior tag

Ellentmondanek. Tegnap volt Campinovkan egy nyugis meccsunk, ahol csak 1-1 arty volt oldalankent. T32-vel nyomtam, elobb bevartam 2 meddel a szokasos scout lemming traint, majd miutan vegeztunk veluk elindultunk a falu fele es mar csak akkor alltam meg amikor az ellen maradek 2 TDjet bepasziroztam a sarba a bazisuk mellett.
Jah igen, az ellenseges arty a 2ik percben meghalt, szal 0 "finger of god" pillanat volt...
Es a TD-k kivetelevel mindenki mozgasban volt folyamatosan.

Anno valoban azert vezettek be az artyt h kevesebb legyen a kempeles, es hogy a medekkel es light-okkal is nyomjak a jatekosok. Ez odaig valtozott h sok jatekos nekiall kempelni ha 2-nel tobb arty van, pedig azellen nem ved... Dehat hiaba szolsz nekik

[ Szerkesztve ]

(#22124) yarsley válasza fsb1000 (#22105) üzenetére


yarsley
aktív tag

9 loves azt mondod? Nagyon bena artisok lehetnek, vagy biztos szet vannak nerfelve, ha egy loves kb 200-250-et sebzett. :))
De most komolyan a legerosebb sebzesbol megettel 8at es meg mindig eltel. Kb ugy hogy kint voltal a total szabadban. Heavy hegynek kb az allo tankal vetekszik, folleg ha kozben szep egyenletes sebessegel mentel felfele. :N

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22125) _seth_


_seth_
veterán

Ha már T29-nél tanácsot kértem akkor most is megteszem: Tigrisre mit érdemes felrakni extraként? Jelenleg töltés gyorsító és álcaháló van rajta, a háló annyi nem fontos tehát még 2 hasznos felszerelésre várnék tippet ami tigrisen a többségnek bevált :) Gondolom az egyik a venti de mi legyen a harmadik?
(max motor hiányzik csak, a legénység 90% körül jelenleg)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22126) ollie válasza yarsley (#22124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván nem telitalálat volt, és abból is lehetett olyan, ami annyira mellé ment, hogy alig sebezte. Nem, nem evett meg nyolcat a legerősebb sebzésből.

***

(#22127) jahrn válasza _seth_ (#22125) üzenetére


jahrn
senior tag

En javitoladat tennek harmadiknak.

ollie #22126: asszem erre mondjak h dont feed the troll^^

[ Szerkesztve ]

(#22128) yarsley válasza ollie (#22126) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jo de azon meglepodni, hogy amikor hegynek fol egyedul docoog egy heavyvel, az ellen 4 artyja meg megeszi reggelire, az olyan, mint viharban csodalkozni az eson.
A spotteren meg megertem, hogy elcsodalkozik, de ugye itt tipikusan nem a spotter lett szidva...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22129) yarsley válasza jahrn (#22127) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jah, artys = troll, ertem. :(

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22130) Iron Funeral válasza fsb1000 (#22111) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Másik konklúzió, hogy érj fel minél előbb a hegyre, mert a hegyről könnyen spottolnak, viszont a hegyre fel jóformán csak arty lő, szóval elfoglalni a malmot kulcsfontosságú, leginkább mediumoknak kell(ene) menni, de ne legyél rest felmenni heavyvel ha nincs medium vagy éppen úgy gondolták, hogy ők inkább nem használják a mozgékony tankjukat rendeltetésszerűen.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22131) ollie válasza yarsley (#22129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért írta a trollt, mert szándékosan(?) félreértelmezted fsb1000 írását.

***

(#22132) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ha valakinek müködik használja egészséggel.
CBSDE7VDT-4Y38-264T

Amd - Radeon - Ryzen

(#22133) Trashfan


Trashfan
csendes tag

Imádom az ilyen szép MM-et...:))

[link]

(#22134) jahrn válasza ollie (#22131) üzenetére


jahrn
senior tag

Igen.
De a dolog masik fele pedig az h nem titkoltan lenezem az arty playerek zomet.
Irok par peldat miert:
1. Campinovka: kivertek minket a hegyrol, templom mogott allok 40%-on, irok artynak aki mogottem van a bozotosba h ideje lenne attelepulnie amig lehet. Beszol h ne mondjam meg neki h mit csinaljon. OFC a hegyrol lezudulo 3-4 medbol 1 attort es kinyirta, erre nekiall hisztizni 5 percen keresztul h mindenki noob etcetc meg megirta az ellennek h a tarsai hol vannak...
2. E75-el allok harcban, mondom artynak h segitsen. Azt mondja nem tud raloni. Mondom jo, akkor facehug. E75 tulaj nem volt a helyzet magaslatan, mert bekapott serules nelkul lelottem 5%-ra. Ekkor mar persze arty-s baratom raizgult a fragra es oda tudott loni, az nem zavarta h nekem is maradt a "segitsegnyujtasa" utan 300HP-m. Ha az embernek ilyenek a szovetsegesei akkor ellensegre mar nincs is szukseg eh?
Ebbol az utobbibol sajna eleg gyakran reszesulok, olyan is volt h sajat arty 3x egymas utan engem lott meg.
Azt ne is emlitsuk h ugye ahogy halad elore a csata akkor talan kellene poziciot valtaniuk, h tamogatni tudjanak. Jo reszuk erre is b@szik, aztan ramutatok h azert van a jarmuven kerek meg lanctalp h mozogni tudjon de csakazertsem emeli meg a valagat.

(#22135) yarsley válasza ollie (#22131) üzenetére


yarsley
aktív tag

Fsb1000 arra panaszkodott hogy a 4 arty a hibas amikor hegynek felfele kilottek a nagymeretu es lassu tankjat a buvohelytol mentes utvonalan. Mit ertettem felre?

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22136) _seth_ válasza jahrn (#22134) üzenetére


_seth_
veterán

Ezek gyakori esetek valóban. Na de olyan is van újabban, hogy az arty megy scoutolni...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22137) Sanya válasza ollie (#22014) üzenetére


Sanya
nagyúr

igazából ha artyval játszom, 1 lövésnél többet sosem bírok ki.
mellesleg tényleg megfigyelhető a pontatlanság, melyet írtak korábban mások is. máskor dühítően pontos nagy sugarú fókusznál is, majd másnap ugyanolyan csapatoknál, főleg magasabb tierű tankok esetében nemhogy nem a tankot találom el, hanem több10méterekkel elé/mögé lő az arty 100+10%-os lövész esetén is.

ui: tegnap nagyon sértőt írtam? nem sokmindenre emlékszem, legális tudatmódosító hatása alatt voltam, elnézést érte.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22138) szalai56 válasza hemaka (#22120) üzenetére


szalai56
senior tag

Sajnos nincs meg a lánctalp, így semmit nem lehet rárakni. :O Az IS3-t meg megtartanám, jó kis tank az. :B
Sanya: ez jó "duma" az alkoholra. Tetszik. :C

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22139) Garold válasza szalai56 (#22138) üzenetére


Garold
senior tag

Sanya: ez jó "duma" az alkoholra. Tetszik. - azt nem írta hogy hol legális, ergó lehet az más is ;]

Ki milyen skint ajánl a wot-hoz? Valami weakpoint skinre gondoltan. Legális a használata?

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#22140) szalai56 válasza Garold (#22139) üzenetére


szalai56
senior tag

Sanya: tégy igazságot légy szives.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22141) vhw válasza Garold (#22139) üzenetére


vhw
addikt

Hol szeretnéd tudni, hogy legális-e? ;] :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22142) Chris0321 válasza _seth_ (#22125) üzenetére


Chris0321
addikt

A töltésgyorsító tényleg kell, én az itteni tanácsra még vizes lőszertartót tettem mert sokszor eltalálják és távcsövet raktam mert elnéztem a periszkópot. :)
Persze javítót viszek magammal és csak a lőszerrekeszt javítom vele.

A T34-et ki lehet még fejleszteni a prémiummá válásáig? Megéri? A Shermannál járok már csak a M4A3E2-őt kell kifejlesztenem és tudok tovább lépni.

[ Szerkesztve ]

(#22143) Sanya válasza szalai56 (#22140) üzenetére


Sanya
nagyúr

a hatályos s 2012 január 1-től életbe lépő magyar törvények szerint :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22144) szalai56 válasza Sanya (#22143) üzenetére


szalai56
senior tag

Akkor tévedtem.
Vissza a játékra: IS! még mindig nem akar beindulni. 4 vereség 1 döntetlen. :O Hiába több a hp, az ágyuk csak kilőnek.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22145) hemaka válasza szalai56 (#22138) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én eladtam egyből. Nem tárolgatom a tankokat. Csak azok állnak a garázsban, ami mindig aktuálisan a legjobb és játszom is vele.

(#22146) szalai56 válasza hemaka (#22145) üzenetére


szalai56
senior tag

Én 1-2 tankot megtartottam: KV, KV3, M4, IS, IS3, TigrisP. Az IS3-mal ma is 3 nyert csatám volt.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22147) jahrn


jahrn
senior tag

Na, keszulve a kovetkezo peccsre kiprobaltam az M4-et a 76mm-el. Nem rossz, de vhogy nem is az igazi (egyebkent ezekkel a cuccokkal hasznalom: rammer, venti, coated opt). Meg megyek parat, hatha belejovok.

(#22148) Timyyy


Timyyy
őstag

Hogy is volt az a mára beígért update? :U

(#22149) grunge válasza jahrn (#22147) üzenetére


grunge
addikt

Én meg teszek egy próbát a VK2801-el hogy mit ér a rövid 75-össel. A HE nerf-el használhatatlan lesz teljesen az a 10,5es magozó.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#22150) helixP


helixP
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.