Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21851) Arpee78 válasza emre (#21848) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mi a baj vele? Az S-51 megfelel az M43-nak pedig egy tier-el alatta van.

Az alap ágyúik között sem sok különbség van, az M43-é csak valamivel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#21852) psycroptic válasza Dictator^ (#21844) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezzel nem vagy egyedül. Egy időben betudtam annak, hogy "furcsa szögben állt" az ellen és ezért nem találom el. Tegnap az egyik csatában GWTigerrel a "That was close"-on kívül semmit nem tudtam lőni. Máskor meg amikor domboldalba van az ellen olyankor megnyúlik a célkeresztem de akkor is eltalálom.

(#21851) Arpee78: szerintem emre arra gondolt, hogy az alap kicsi csővel rendelkező S-51 na az lepkefing.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#21853) grunge


grunge
addikt

T34 pipa. Nem érzem egy kategórának az E-75el eddig. Eléggé ratyi is win rátám vele...Vettem rá Optikát (alapból 420m a viewrange) töltésgyorsítót és ventit. Bármi némineű javaslatot szívesen meghallgatok tapasztalt ami heavy játékosoktól! :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#21854) L-e-f-i-e válasza psycroptic (#21852) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem is ... az alap ágyúval vicc az S51, a naggyal már egész tűrhető, óriási pofonokat lehet vele kiosztani...de valahogy nem jön be az artyzás, sokkal jobban szeretek normálisan, rendesen harcolni...

=^-^=

(#21855) emre válasza Arpee78 (#21851) üzenetére


emre
veterán

Főképpen az hogy néha csak átlagosan, de többnyire hihetetlen pontatlan.

Az alap ágyú sebzését még csak meg tudtam volna szokni, ha nem 22%-os a találati arányom vele. 26 csatám volt, ebből 13 kill, 20377 sérülést osztottam ki, és még 20k xp kellett volna a nagyobb lövegig. Minden más ki volt fejlesztve. Nagyon de nagyon meguntam.
Nem vagyok egy mesterlövész, de ez a 22%-os találati arány eléggé megviselt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21856) stork13 válasza fsb1000 (#21836) üzenetére


stork13
aktív tag

Szerintem sehol. Több hónapja írom nap végén a statokat, onnan van. Pénzt csak a Type-nál. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#21857) ollie válasza emre (#21855) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem meg ne legyen egy arty sem pontosabb 20%-nál. De hülyeségeket írok, még a 10% is sok.

***

(#21858) psycroptic válasza L-e-f-i-e (#21854) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen, de a második csöve az már ütős. Ugyanaz van a SU-14-en amivel a cimbi már egyhitelt egy E-75-öt ami azért valjuk be elég kemény dolog egy Tier6-os arty-tól. Mondjuk ez csak egyszer történt meg vele s nem többször.

(#21857) ollie: legyen 5% de a splash damage rádiuszát növeljék meg 10 nem is, inkább 20 méterre... :DD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#21859) vhw válasza psycroptic (#21858) üzenetére


vhw
addikt

Sőt a közvetlen találat instant kill, még a torony is repüljön le a tankról. :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21860) Iron Funeral válasza đe$|re (#21797) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Akartam írni, hogy az AP lőszernek tényleg csak 138mm volt az átütése... egy 30°-ban döntött páncéllemezre :) Ez a bibi, hogy az összes 75 és 88mm ágyúk átütését ily módon implementálták a játékba. Pl. olvastam elemzést arról, hogy a 75mm L/48 jellemzői eléggé hasonlítottak az amerikai 76mm ágyúra itt a játékban mégis több mint 20mm az átütésbeli különbség (106 vs 128mm) amit nem indokol semmi. Reálisan a különbség kb. 2-4mm lenne a 76os javára. De a 88mm L/56 illetve a 75mm L/70 22-26mm-el vannak elmaradva a valós értékektől(már ha a 0° döntést vesszük figyelembe amit más ágyúk használnak, a 88mm L/71 legjobb tudomásom szerint 237mm átütéssel rendelkezett). Ami érdekes az az indoklásuk amiért ezt a rendszert használják, ugyanis a németek a fent említett 30° döntést alkalmazták és az átütési kritérium 50%-volt (a háború utáni tesztek 100% hatékonyságot mutattak természetesen) amíg a szovjetek 0° és 75% hatékonysági módszertannal dolgoztak. Azt is érdemes megjegyezni, hogy a "hegyes" német lőszerek nem voltak túl hatékonyak a döntött páncélzat ellen (javarészt háború utáni feature), pl. IS-3 hullt(120mm@60°) nem tudta átlőni az L/71 de a 220mm vastag tornyot igen :)

(#21858) psycroptic: high tier arty splash radius így is van 10m :) A prémium ammo T92 splash például 13,x méter.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21861) Arpee78 válasza ollie (#21857) üzenetére


Arpee78
senior tag

Inkább a sebzésüket nerfelném, a pontossággal nincs gond. Az artis már akkor elégedett ha eltalálja a célt, de a tankos idegbajt kap amikor egy lövéssel kikapják. T30-at az említett S-51 egy szerencsés lövéssel elintézheti, de a jobban páncélozott top heavyket is nagyon lebéníthatja egy jobb találat.

(#21858) psycroptic Aztán célozni se kell:)

(#21860) r1E3S3E7T Ja, csak a játék leglassabban célzó és egyik legpontatlanabb lövege.

[ Szerkesztve ]

(#21862) Dictator^ válasza psycroptic (#21852) üzenetére


Dictator^
veterán

Ez olyan, mint amikor a PZ4-nek a mozgása megváltozott, patch nélkül.
Szóval nem véletlen, hogy ilyenekre gondolok.

Mellesleg meglett a GW Typ-E, öröm és bodottá.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21863) bullseye válasza psycroptic (#21840) üzenetére


bullseye
addikt

tuti nem... bocs, félrenyomhattam, vagy a sorrend változott, vagy az OP szovjetek... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21864) MCGaiwer válasza Arpee78 (#21861) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy jagtiger 3300at sebez percenként, egy T92 meg jó esetben 2000et (2 teli találat esetén). ez az arány igaz minden másik tankra/td és spgre. szóval el lehetne kussolni az artykat illetően.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21865) Sixkiller6 válasza ollie (#21857) üzenetére


Sixkiller6
őstag

a 10% kb azt jelentené, hogy egy 10 perces csatában max 2-3 (de inkább 1-2) találatot tudna bevinni. akkor aztán tényleg sok értelme lenne artyval menni...
szerk: helyesírás

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#21866) hemaka válasza MCGaiwer (#21864) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, csak azok a frontvonalban harcolnak, nem a pálya másik sarkából tüzelnek. :DDD

(#21867) vhw válasza Sixkiller6 (#21865) üzenetére


vhw
addikt

Ők épp ezt akarnák.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21868) Iron Funeral válasza MCGaiwer (#21864) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mikor van az, hogy folyamatosan tudsz lőni akármilyen tankkal egy egész percen keresztül? :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21869) bullseye válasza ollie (#21857) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem meg legyen az, hogy aki folyton rinyál az artik ellen, annak a tankjára kerüljön egy adó, ami 50 méteres körben érkező melléket odavonzza telitalálatnak .)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21870) ollie válasza MCGaiwer (#21864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na és? Így is sokat sebeznek ahhoz képest, hogy semmit sem kockáztatnak vele. Nem kell arty a játékba.

(#21865) Sixkiller6: még az is sok a valósághoz képest

[ Szerkesztve ]

***

(#21871) vhw válasza Iron Funeral (#21868) üzenetére


vhw
addikt

Egy artyval mikor tudsz lőni folyamatosan egy percen keresztül? :U

ollie: 300-500 HPval kvázi önvédelmi képesség nélkül nem kockáztatnak semmit? Ha nem tetszik tessék tolni T5 scouttal, amíg ki nem lövik őket állandó a feszültség, ha valamelyik odalon feltűnik a kis piros rombusz addig végig rá célzok míg nem lövöm/lövik ki.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21872) diegho válasza bullseye (#21869) üzenetére


diegho
nagyúr

+1, de inkább úgy legyen, hogy minden arty lövedék lövési iránytól függetlenül rá csapódjon be és a maximumot sebezze.

(#21873) MCGaiwer válasza Iron Funeral (#21868) üzenetére


MCGaiwer
addikt

és mikor tudsz folyamatosan biztosnággal értelmes célpontra lőni egy artyval, úgy, hogy mind talál is?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21874) Sixkiller6 válasza ollie (#21870) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nyilván, de ez a játék nem valóságszimuláció, ilyeténféleképpen nem értem a felvetést.
két megoldás van:
1, kiveszik az artykat a játékból, ld world of tanks
2, benne hagyják, de játszhatóan

de az h 1-2 találata legyen meccsenként, annak sok értelme nem lenne

- no es importante -

(#21875) MCGaiwer válasza ollie (#21870) üzenetére


MCGaiwer
addikt

tényleg? 2500 egy töltény, és 20k+ a javítás. már baszottul unom a folyamatos sírást a témát illetően.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21876) ollie válasza vhw (#21871) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, hogy őszinte legyek, nem kockáztatnak sokat. Röhej, hogy 3x kell belelőnöm egy T8-as tankkal egy high tier artyba, ő meg egylövésez engem. Arról nem is beszélve, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy én hamarabb látom meg őt, ez többnyire úgy szokott történni, hogy megyek az erdőben, puff, meghaltam, majd látom, hogy 50m-re a roncsomtól megjelenik az arty és odébb gurul.

***

(#21877) Eagle16 válasza vhw (#21871) üzenetére


Eagle16
addikt

Haha, önvédelmi képesség nélkül :D

Akkor csak engem lőnek pofán a 20m-re lévő bokorból állandóan?

Két T5 felderítőm is van, és kb. minden 4-5. csatában tudok csak eljutni az SPG-ig, ahol persze már vár rám és ott is simán kilő, elég ha mellélő és elvisz a splash...még T-50-2-vel csak-csak ki lehet kerülni (bár ha 4-5 van akkor azzal sem, az egyik úgy is eltalál), Vk2801-el viszont esélytelen, nem kanyarodik elég gyorsan.

Holnap patch, utána remélem megfogyatkoznak a hobbi SPG-sek, mert a profik levadássszák őket az első lövésük után (tracer) ;] De várom már.

MCGaiwer: T8-ban annyi. T8 SPG CW-re van, nem randomra...ennyi. Ezért sem kellene sírni.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21878) MCGaiwer válasza Eagle16 (#21877) üzenetére


MCGaiwer
addikt

tanulmányozd még az új tracer müködését

ennyi erővel t10 heavy is CWre van, francnak kell randomba menni vele aztán sírni hogy kilövik az allmighty harcijárgányod.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21879) Iron Funeral válasza vhw (#21871) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hát ez az, az számít leginkább, hogy mennyit viszel be egy adandó alkalommal, persze ha az arty playerek szerint ez átlagosan kevesebb mint egy BL-10 sebzés akkor nincs miről beszélni.
Említettem már, hogy a HE könnyen tönkrevágja a modulokat?
Arról meg ne is beszéljünk inkább, hogyha valaki nyakonsz*r egy ilyennel közvetlen közelről akkor még egy BL-10 is csak pislogásnak minősül hozzá képest.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21880) hemaka válasza ollie (#21876) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, az elég kellemetlen, hogy nem pusztul meg egy lövésből. De nem aggódom, T-50-2-vel helyre szoktam őket tenni. ;]

(#21881) đe$|re


đe$|re
senior tag

Panther II-re mit érdemes felrakni?

(#21882) Iron Funeral válasza đe$|re (#21881) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Rammer-venti-vstab. de a ventit ne rakjad még fel, 7.0-ban könnyebben lehet papíron ammorackelni szóval lehet, hogy a WAR jobban kell majd rá, legfeljebb tévedek :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21883) Sixkiller6 válasza đe$|re (#21881) üzenetére


Sixkiller6
őstag

még egy panther 2-t

- no es importante -

(#21884) đe$|re válasza Iron Funeral (#21882) üzenetére


đe$|re
senior tag

Köszi, akkor a ventivel várok még.

(#21885) Eagle16 válasza MCGaiwer (#21878) üzenetére


Eagle16
addikt

Tanulmányoztam a teszt szerveren. Félsz hogy többé nem lehet majd teázni meg tévézni SPG-zés közben? :D Elég ha egy tank látótávolságon belülre ér és látni fogja a tracert persze ha jó irányba néz), ekkor a saját SPG is látni fogja. Egy tank meg kis túlzással a fél pályán átlát (400-500m), szóval nem lesz többé az, hogy beülök a bokorba 15 percre aztán néha odaböffentek valahova 2k sebzést...
De ha szerinted ez nem így van akkor írd már le, hogy szerinted mi hogy működik.

T10 is CW-re van, annak is 20k+ a javítása és képzeld, meg van rá az esély hogy szemtől szemben kell harcolnod tankokkal, és meg is lőhetnek! Na így már nem is sok a 20k+ a T8 SPG-ért.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21886) Paul119


Paul119
addikt

na megvan az is3 .. 3 lövésből 3 kinyírta a motoromat ez wtf :W de legalább 3000 xp volt a duplázott győzelem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21887) Drenadar válasza Eagle16 (#21885) üzenetére


Drenadar
veterán

én még a grillével is sokat harcoltam tankokkal szemtől szemben... és ott is tud ám lepattanni, és szemtől szemben nem sok esélye van az SPGnek... egy lövés. vagy talál vagy nem...

(#21888) Iron Funeral válasza Paul119 (#21886) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem még nem sérült a motorom sosem a 150 meccs alatt, a sofőrt szokták kilőni meg az ammorack sérülget(nem többször mint a Tigeren) és egyszer el is pukkantam miatta, de nem kell rá a WAR szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21889) Timyyy


Timyyy
őstag

Honnan veszitek, hogy holnap megkapjuk a 7.0-át?

(#21890) Eagle16 válasza Timyyy (#21889) üzenetére


Eagle16
addikt

Overlord, on 09 December 2011 - 12:06 PM, said:

Most probable release date is December 13.

Drenadar: 50%. Az kicsit több mint a semmi...

Amúgy Tier 5-ig nyugodtan maradhatna az összes SPG, mondjuk korlátozva oldalanként max. 3-ra. De fel nem tudom fogni hogy minek kell olyan ami szerencsés esetben 1k-t meg 1,5k-t sebez.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21891) Paul119 válasza Iron Funeral (#21888) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem venti meg töltés gyorsitás mellé teszek +50% engin durabilityt ha továbbra is kiütik

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21892) MCGaiwer válasza Eagle16 (#21885) üzenetére


MCGaiwer
addikt

akár hiszed, akár nem, de az arty se éli túl ha a többiek ellhullanak. kb mind annyiszor hal mint amennyi vesztes meccse van. max a nyertes meccseket élik túl nagyobb eséllyel.

a tracer meg nem látszik ha valami az útban van (domb/ház/kő). legtöbb pályán nem fogsz 300-400mnél tovább látni ez okból. ráadásul egyetlen használható counter arty az o261, mert a többinek mire odaér a lövése 2x arrébb megyek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21893) person válasza hemaka (#21880) üzenetére


person
senior tag

Tegnap játszadoztam egy Tigerrel jó móka volt én T-50-2-vel voltam. Sima ügy lett volna..... olyan helyen voltam, hogy senki nem szólt bele. Persze a saját artynkat leszámítva aki a hülye artysta agyával nem tudta megállni, hogy ne b@sszon oda egyet ami engem is kicsinált és ezután még ő állt neki ugatni. Hát kösz b+ ! Másik körben KT-el voltam és egy T34 rám mászott. 3 artynk volt tökéletesen odaláttak 200m-re lehettek. Szerinted segítettek? Egy lövést nem adtak le... szal felőlem húzhat az összes a redvásba. Ja a splash damage-t felőlelem megnövelhetik 100m-re is de akkor már mm-et is módosíthatnák olyan irányban, ha már artyt tesz egy csatába akkor abba tegyen 15-öt mindkét oldalra, aztán recskázhatnak egymásra.... Na de nem fecsérelem az időm be is ugrok a T-50-be vagy a T-50-2-be. ;]

(#21894) Murder3 válasza MCGaiwer (#21892) üzenetére


Murder3
addikt

a baj ott van, hogy az artyk befolyásolják a csata kimenetelét.

artyknak supportnak kéne lenniük, de mikor 4 arty kilövöldöz 14 tankot nehéz azt mondani, hogy supportoltak...

(#21895) hemaka válasza person (#21893) üzenetére


hemaka
nagyúr

hehe, jó kis tank az, szeretem nagyon. el lehet vele bohóckodni és a free XP-t is elég jól hozza.

Megvan az IS-4-em, bár még csak a BL-9 van rá, meg fullos rádió, azért egész jól bírja a skúlókat. De mára ennyi elég is volt, meguntam... :D

(#21896) Drenadar válasza MCGaiwer (#21892) üzenetére


Drenadar
veterán

ellent kell mondanom... nyertünk már úgy, hogy 3 arty volt. elhullott az utolsó védelmünk egy KV, én kicsit arrébb mentem a domb mögé, egy másik arty is arrébb ment... onnantől kezdve hiába mentek rá egyikőnkre a másik elég jól bevédte... ha egy helyen maradtunk volna végünk :D

(#21897) MCGaiwer válasza Murder3 (#21894) üzenetére


MCGaiwer
addikt

és? ezért mmo, mindenkinek megvan a feladata. az artynak az hogy eldöntse a meccset, a többi tanknak meg hogy megvédje az artyt. ha rambózni akarsz, megteheted, sok értelme mondjuk nem lesz.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21898) ollie válasza MCGaiwer (#21892) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne már, vesztes meccsnél kilövik az artykat? Még ilyet...

De most komolyan. A legtöbb meccs azzal végződik, hogy az összes tankot kilövik a vesztes oldalon.

(#21897) MCGaiwer: nem, nem az artynak kell eldönteni a meccset, nem az a szerepük. Az meg egyenesen lol, hogy a tank feladata az arty védelme lenne.

[ Szerkesztve ]

***

(#21899) Drenadar válasza ollie (#21898) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem mindenkinek része van benne...

(#21900) MCGaiwer válasza ollie (#21898) üzenetére


MCGaiwer
addikt

komolyan nem érzem át a mérhetetlen fájdalmad...
bár lenne olyan statisztika hogy mi hányszor sebzett/lőtt ki. érdekes módon engem az esetek 95%ban nem arty öl meg, lehet valami isteni kéz védelmez ellenük

ez a szemlélet mód az, ami miatt sikertelen maradsz minden csapatban. majd ha belátod/megtanulod a feladatod, talán előre is lépsz.
(középkorban is az íjászok álltak elől, a nehézgyalogság meg recskázott hátul egy bokorban)

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.