Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22751) Paul119 válasza hemaka (#22748) üzenetére


Paul119
addikt

az igaz :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22752) Arpee78 válasza fsb1000 (#22750) üzenetére


Arpee78
senior tag

Aztán ha sok heavy van akkor meg ők, érdekes ez nem zavarja az artysokat.

(#22753) fsb1000 válasza Arpee78 (#22752) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom, empátiadeficitem van az artysokkal szemben.

(#22754) vbbb válasza hemaka (#22606) üzenetére


vbbb
őstag

Nálam biztosan bent marad a garázsban...igazi kis TP gyártó az Elit fokozat után, és még a legénység is csak 98%-on van...kíváncsi leszek ha meglesz a 100%+álca kifejlesztve mit fog tudni.

Elkezdtem az amcsi TD vonalat is, amennyire utálom a T-40-et annyira meg tud lepni néha.

Győzelem!
Csata: Malinovka 2011. december 16. 19:51:30
Jármű: T40
Szerzett tapasztalat: 1 520 (duplázott kör a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 12 238
Csatában elért Achievement: Mester Lövész, Mesterlövész

10/10-es találati aránnyal.

Akarok egy T-28/T-95-öt és minden vonalon ki akarom fejleszteni a TD-et...ez a játékstílus jött be igazából nekem.

[ Szerkesztve ]

(#22755) Arpee78 válasza fsb1000 (#22753) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az arty téma egy végtelen történet a WOT fórumokon. :) Hajrá, folytassuk! Az ellenszenv okait, a kipaterolásuk indokait összegyűjtenéd?

(#22756) Sanya válasza fsb1000 (#22733) üzenetére


Sanya
nagyúr

naponta hányszor fordul elő, hogy 6-7 arty van csapatonként?
eddig 1x láttam.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22757) jahrn válasza fsb1000 (#22750) üzenetére


jahrn
senior tag

Ugy lehetne reszben finomitani a dolgon h csak akkor kerul fel az ellen a mapra ha kozvetlenul latja vki (ergo nincs falon keresztul rongenlatas). Es amint kikerul a latoszogbol azonnal eltunik, nem latszodik meg a kovetkezo 5-10sec-ben.
+
Ha mar realizmus, artynak donteni kell, lo vagy mozog. Vagyis legyen egy 10-15 (akar tobb) masodperces setup.

BTW, ma kilott a sajat arty (Marder II-ben csucsultem) mert nem tetszett neki h mar 4-et oltem o meg 1-et sem. Irtam neki tanuljon meg celozni (meg mast is de oncenzura...). De az ilyen esetek sem segitenek abban h ne nezzem le oket, pedig en is tisztaban vagyok vele h ez nem altalanos.

[ Szerkesztve ]

(#22758) bullseye válasza Arpee78 (#22743) üzenetére


bullseye
addikt

én támogatom. annyi különbséggel, hogy nekem IS7-em legyen... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22759) yarsley válasza Arpee78 (#22743) üzenetére


yarsley
aktív tag

Szerintem 1-2 fanatikus med/TD-sen kivul csak heavy lenne. Nem erne meg massal menni, mert az sebez legjobban, meg az birja legjobban a sebzest. Az egyetlen dolog ami megfogja a heavyket (rontja a jatekelmenyuket ;] ) az arty. Marmint elmeleti szinten. Hadd kerdezzem mar meg, clan warsba mennyi artyt visznek?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22760) mynames válasza Sanya (#22756) üzenetére


mynames
senior tag

A rohadt életbe! JGDpatheremre kiszenvedtem a maxos 10.5-es csövet és azóta termelem a minuszt :W . Az egyel kisebb cső pedig meg még egy nyamvadt Pz38-ról is lepattant néha... :O
Most T34/85-tel farmolok...

Arty téma:
Most lett meg a SU8 és nagyon nem tetszik, nem is tolom vele, hanyagolom. Az újrtatöltése egy évszázad...előtte SU5 maxos ágyúval jobb, volt de abba meg csak tizenvalahány skuló fért.
Német vonalon mi tuti? Grille?

[ Szerkesztve ]

(#22761) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Én nem szeretek erről az ARTY ügyről vitázni, mert vagy engem sértenek meg azzal, hogy szánalmas vagyok, vagy én másokat, hogy fajbénák ezzel az arty mániával.

Elfogadom, mint a jégesőt.
De hadd morogjak már néha miatta.
(az utóbbi 10 meccsemen 10-ből 9 esetben 4 vagy több arty volt - E-75)

Délután alig volt... nyilván még a suliban vagy melóhelyen reszelték a répát az esti artyzásra...

(#22762) Iron Funeral válasza yarsley (#22759) üzenetére


Iron Funeral
őstag

TD tökéletesen alkalmas tier IX tankok megfogására, az már nem a koncepció hibája, hogy nem adtak tier X TD-t.
És minél nagyobb tankkal mész annál valószínűbb, hogy hogy találkozol ilyen arty csordákkal, ma pl. IS-3 meccsen találkoztam oldalanként 5-5 tier VIII(!) artyval. Még jó, hogy nem engem lőttek hanem a IX-es tankokat, én meg jól odaosontam mögéjük egy kis anális akcióra ;]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22763) mynames


mynames
senior tag

Tier 1 és 8 egy csaptban lehet?

(#22764) jahrn válasza yarsley (#22759) üzenetére


jahrn
senior tag

Haat, erdemes azert megnezni a Daily Patton videokat ;) Teny h kell hozza nemi fanatizmus, de sok embernek tetszik a TD/med stilus es sikeresek is vele.

(#22765) yarsley válasza jahrn (#22757) üzenetére


yarsley
aktív tag

Van egy bug ami iszonyatosan bosszant: latom (hallom?) az elent mozogni a szikla mogott, de amikor eldonti, hogy o most elindul kifele, akkor hipp-hopp eltunik, es csak akkor jelenik meg ujra, amikor mar a szikla melett, neadjisten egy kisebb bozot mogul pofanlott. -.-
Ezt is javitani kene az altalad emlitett mar reg kiment latoterbol/reg meghalt spotter, de meg mindig latszik buggal egyutt. De van egy rossz hirem: nem fogjak. Elvileg minden 6 secben van egy view check, es a szerint frissiti, hogy kit latsz, ki tunik fel, es ki tunik el a kepernyodrol. Ha ezt atirnak fel-egy masodpercre, az jelentos szerver terhelest okozna.
Szoval szivas, de ez van.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22766) yarsley válasza jahrn (#22764) üzenetére


yarsley
aktív tag

Csak hogy egyik tapasztalt kollegat idezzem: Klánwaroknál tudod mi a scout tank? Az IS-7. Gondolom ha scoutnak jo, akkor medezni is.
A masik ami eszembe jut az arty fobias jatekosoknak a Band of Brothers egyik idizete:
Mozogj mar! Csak allo celpontra lo!

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22767) Trashfan válasza fsb1000 (#22750) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Így így. Magam is ezen a véleményen vagyok. Éppen ezért fejeztem be egyenllőre a játékot (de szerintem végelegesen), mert az elmúlt napokban minden körben Ferdivel csak az arty szedett ki kb. Persze lehet azt mondani full béna vagyok, de azért lentebbi tierekgen nem volt ennyi gondom. Mióta Ferdivel megyek, játszom mondjuk 20-30 csatát egy nap, és már annak örülök, ha csak 3 arty van. De minap volt 7 meccsen át 5 meg 6 arty zsinórban, és akkor dobtam be a kulcsot.
Ők jól szórakoztak persze, hiszen amint megmozdult valaki, már jöttek nekik a killek, meg a pénz és xp. Főleg akkor vicces, mikor mondjuk olyan pályán mész, ahol nem nagyon van fedezék.
Ehhez párosult a napokban a Ferdivel, hogy kb semmit nem sebeztem meg (ismét lehet mondani béna vagyok, de azért hogy lepattanok 246-al Shermanról, KV-ról, PZ III/IV-ről, az enyhén vicces).
Úgyhogy inkább hanyagolom. Ma első meccsemen 6 arty fogadott, úgyhogy a dupla kört sem csináltam meg, inkább kiléptem a francba.

(#22768) hemaka


hemaka
nagyúr

Haha, kaptam egy Tank Mester plecsnit, IS-4-el(BL9-), elkaptam egy egeret, szemből!
A lánctalpára céloztam igazából, mert az artynak írtam, hogy lőjje, aztán hogy ne mozogjon, de erre megpusztult az egere.
Asszem a csúcson kell abba hagyni, gyorsan ki is nyomtam a játékot. :DDD

(#22769) Iron Funeral válasza yarsley (#22766) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Akkor ez megmagyarázza azt amikor a hegyoldalról lezúgó T-54et menet közben agyonlövi... álló célpon :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22770) Murder3


Murder3
addikt

francér nem lehet egy szavazós map rendszer berakni..
vagy legalább ki lehetne kezdésnél lépni ú h semmit nem von le és nem veszi stattba.

(#22771) virkir válasza Iron Funeral (#22769) üzenetére


virkir
veterán

Azért azt te is tudod, hogy ilyen kb 500 körönként van egy arty-nak. Viszont ez nem vigasztalja azt a T-54-et. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22772) KaLeun


KaLeun
senior tag

Egy egyszerű egyenlet amit az emberek 80% nem tud megoldani:

AP + pár lövés + nem tudja átütni = váltás HE-ra

Ott áll 8-10 ember és csak döngetik AP-gel a KT+IS-4 duót, egy olyan helyen ahol 2-3 HE sortűzzel megfektethetnék őket.

Cila

(#22773) D.Orion válasza KaLeun (#22772) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem alapból nincs HE lőszerem, ha nem tudom átütni AP-val, akkor lelövöm a lánctalpát és otthagyom, mint egy darab hulladékot. :DDD Ha ez nem sikerül, akkor meghalok.

(#22774) diegho válasza D.Orion (#22773) üzenetére


diegho
nagyúr

Még BL-10hez is viszek HE-t, ez kb olyan alap dolog, mint a repair kit.

(#22775) jahrn válasza virkir (#22771) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat nemtudom. Pz III/IVel eleg gyakran kaptak el artyval akkor amikor pl Campinovkan hegytetorol megindultam lefele cikk-cakkban. Mondjuk annyira nem volt (vagy inkabb nincs - mielott elkezdjuk dicserni oket h mennyire ugyesek) nehez dolguk, plussz eleg ha eggyik splash ellovi a talpat, utana a masodik mar nyugiban becelozhat.
Ugyanez a helyzet hvy-vel, csak megrosszabb mert nagyobb/lassabb celpontok. Eleg ha vki ellovi a talpat egy nyiltabb terepen es mar mondjuk elhasznaltad a repair kit-et.

Ami meg a HE-t illeti, par darab mindig van nalam, mennyiseg az agyutol es az atlag MMtol fugg. Mondjuk ha bejon a 0.7 akkor valszeg leszokok rola.

[ Szerkesztve ]

(#22776) Murder3 válasza virkir (#22771) üzenetére


Murder3
addikt

3 artynál spotoltak minket az IS ami mellettem volt mozgott mégis még 1 percig lekövették éski is lőtték.
arról ő tehet h nem tud 70-el elszáguldani?
különben is lövés után elkezdek mozogni mondjuk elmenni máshová nincs időm kikerülni az arty lövéseket, eleve nem is tudok olyan gyorsan elmenni onnan és nem mozoghatsz csak úgy mert lehet h 3 ellenséges tank meg pont bekap a nagy mozgásba.

(#22777) Murder3 válasza diegho (#22774) üzenetére


Murder3
addikt

premmel jó hogy
kösz nekem nincs kedvem ilyen 5 ezres dolgokkal méginkább lecsökkentenm a bevételem...

[ Szerkesztve ]

(#22778) jahrn válasza Murder3 (#22770) üzenetére


jahrn
senior tag

Orulnek ha legalabb minden map hasonlo aranyban bukkanna elo, vannak terkepek amiket 1 hete nem lattam live szeron. De pl Campinovka es Komarin olyan mint a herpesz. Csinalhatsz barmit mindig megmarad/visszajon...

(#22766) yarsley erre megintcsak a Daily Patton-os videokra tudok mutatni. A csapat 90%-a Patton...

[ Szerkesztve ]

(#22779) hemaka válasza jahrn (#22778) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tegnap az volt a legsz*rabb, hogy 3!!!-szor egymás után campinovka, és mind háromszor top tank voltam, nem akartam már a többiekkel kitolni, hogy nyomok egy alt+tab-ot aztán netezgetek... szóval tolnom kellett...
A harmadiknál már igen csak savanyú szájízzel lövöldöztem... :U

[ Szerkesztve ]

(#22780) diegho válasza Murder3 (#22777) üzenetére


diegho
nagyúr

Ne is várjatok normális statot és élvezetes játékot, ha még egy nyamvadt repair és first aid kitet sem visztek magatokkal, nem is beszélve a tűzoltóról. Ezek nélkül nem csodálom, hogy állandóan megy a rinya az artyk meg a "sebezhetetlen" tankok miatt. A HE pedig még ezeknél is sokkal fontosabb.

(#22781) Murder3


Murder3
addikt

Vereség
Csata: Siegfried Line 2011. december 16. 22:38:10
Jármű: PzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 817
Szerzett kredit: 43 359

ja az ilyen körök nem lennének győzelmek, ráadásul ez duplázós lett volna:S

(#22782) jahrn válasza diegho (#22780) üzenetére


jahrn
senior tag

Igen, ezt en is eszrevettem h vannak akik sporolni probalnak ezen pedig.... Multkor ugy oltem IS-3at a Sherman-nal h pont csak a kereke logott ki amit en folyamatosan ellottem.
Azt sem hiszem h mar elhasznalta volna, a csata kb masodik perceben tortent a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#22783) paleinho válasza Murder3 (#22781) üzenetére


paleinho
senior tag

Defeat
Battle: Sand River 2011. december 16. 22:41:46
Vehicle: T-54
Experience received: 750
Credits received: 51 124

eddigi legjobb köröm T-54-el, ha creditet nézem:)

(#22784) KaLeun válasza D.Orion (#22773) üzenetére


KaLeun
senior tag

Pont most jöttem ki egy csatából Himmelsdorfon, beszorítottak és a felém jövő E-100-ból letudtam még szedni kb. 800hp-t HE-val (ugye a 105mm-es löveg (AP) még az E-75 oldalán is elgondolkodik). Olyan közel meg nem jött, hogy azt a "gerendát" biztosan eltaláljam.

Elmenekülni nem tudtam (E-75 a másik oldalon) az hiszem ez többet jelentett a csapat szempontjából, mint pár detrack.

Cila

(#22785) Murder3 válasza diegho (#22780) üzenetére


Murder3
addikt

nagyon kevésszer gyulladok ki.

ha visszahoznák az áruakt használnám így nem fogom, persze premiummal nem nagy dolog őket használni, mert nem okoz veszteséget...

(#22786) diegho válasza jahrn (#22782) üzenetére


diegho
nagyúr

Gyűlölöm, mikor az olyanok miatt bukik a csapat, akik se kit-et, se HE-t nem használnak, lásd múltkor szakaszban, egy T32 2db lesebzett M6 prémium tankra lövöldözött AP-vel, kb minden 4. sebezte őket, ők meg 30-100hp HE sebzésekkel szépen kinyírták, pedig 3 lövésből kiszedte volna mind a kettőt HE-vel, mindezt úgy, hogy a 2db M6 capelt. Alapvető, hogy capelőre, ha necces a szitu csak HE-vel lövök, még BL-10be is HE-t tárazok, akkor is ha csak egy tier5 capel.

Ja ezt a prémiumos dolgot felejtsétek már el, komolyan mondom hihetetlen, hogy ezen lovagoltok állandóan. Más miért tudott eljutni tier10-ig normális stattal is prémium nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#22787) yarsley válasza Iron Funeral (#22769) üzenetére


yarsley
aktív tag

2x vagy 3x sikerult kozepen full speddel robogo (kb fel palya) enyhen cikcakban mozgo scoutot kiloni artyval. Ha pezsgot nem is, minimum egy sort bontottam a gyozelmi tanc utan.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22788) D.Orion


D.Orion
veterán

Most kaptam játékban pop-up üzenetben:

The game server of World of Tanks will be unavailable on December 17th from 5:00 UTC till 5:30 UTC due to the server restart. We apologize for the inconvenience.

(#22789) bullseye válasza Trashfan (#22767) üzenetére


bullseye
addikt

érdekes, lőnek a Ferdire... miért is lehet így. Talán mert a heavyTD a legveszélyesebb T8-ban, T9-ben ha csak egy kicsit is tudnak játszani, vagy kísérik őket? Én is azzal szoktam kezdeni, hogy megkérem az artikat, rájuk koncentráljanak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22790) Fel válasza D.Orion (#22788) üzenetére


Fel
addikt

Ez minden nap így van...

(#22791) Murder3 válasza diegho (#22786) üzenetére


Murder3
addikt

mondjuk nálam ez a játék még most premiummal is úgy van h van h a duplázóra se méltatom...
és bizony annyira demoralizáló tud lenni a játék és a prem itt bizony azért számít sokat mert anélkül a credit és xp méginkább elveszi a kedvét a játékosnak.
legalábbis nekem.
aki fanatikus az ok h ezzel játszik mindig.

(#22792) D.Orion válasza Fel (#22790) üzenetére


D.Orion
veterán

:F Eddig sose vettem észre. Biztos azért, mert ilyenkor alszom. :DDD

(#22793) jahrn válasza diegho (#22786) üzenetére


jahrn
senior tag

:K
Mondjuk, a T32-nek a 2 M6-ot siman/rohogve ki kellett volna nyirnia AP-val is...
Amugy a HE ezentul erre (marmint cap leallitasara) is alkalmatlan lessz? Most ne gyertek azzal h tanuljak meg celozni a gyenge pontokra HE-vel, ha a capelo mondjuk 300m-re van

(#22785) Murder3 Nos, erre azt tudom mondani h jo ideje ritkan van premiumom (es ha WG igy folyatja nem is lessz). Konkretan a kb 270 letolt T32 meccsembol nagyjabol 30 alatt volt, megis mindig megvettem ra a javito csomagot/poroltot/sebtapaszt. Meg igy sem mentem minuszba, de ha megis akkor max tobbet farmoltam volna T5-on.
OFC, pl egy Marder-re felesleges a cucc, ha radlonek ugyis meghalsz azonnal :D De ugy gondolom legkesobb T6-T7 kornyeketol el kell kezdeni a hasznalatukat, a sajat erdeked h minel tovabb maradj harckepes.

[ Szerkesztve ]

(#22794) jahrn válasza diegho (#22786) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem engedi szerkeszteni szal:
Van gazosabb helyzet. Amikor mondjuk 3-an fogalnak es a visszaerkezo vedok kozul mindeggyik ugyanazt kezdi el loni, es lovik addig amig meg nem hal. Kozbe a masik 2 nyugiban foglal.
En ilyenkor mindeggyikre leadok 1-1 lovest, aztan utana foglalkozom veluk kulon-kulon.

(#22795) Murder3 válasza jahrn (#22793) üzenetére


Murder3
addikt

na de pont ezek a t5-t6 meccsek amiket már unom premiummal még jó mert úgy a vk-k is sokat hoznak, de prem nélkül nagyon unalmasak főleg ha jól kicseszik veled az mm elveszi a kedvem.
nekem eddig is az volt a fontos, hogy ne kellejn üres vágányon mozognom, hanem h veszteség nélkül vigyem az összes vonalat így nem kell t5-ön farmolnom.
bár kt.vel már ezt így nem lehet, de még a mellék vonalat visszahozták, panther 2-nél már nem fogják sajnos lehet itt fogom majd abbahagyni.

na de most ha lelövik a talpam rálövöm a repair kitet és 1 perc múlva megint lelövik akkor mit hozott nekem?
mondjuk t6-on mennyit kellene sebeznem ami visszahozná az árát egy repair kitnek?

(#22796) virkir válasza Murder3 (#22791) üzenetére


virkir
veterán

Alapból 3k egy ilyen cucc és áruld el mi a lóf.... csinálsz amikor a kör 3. percében mondjuk ellövik az ágyúdat vagy a motorodat?
Onnan te már akár ki is léphetsz mert kb semmit nem érsz a csapatod számára, semmit nem fogsz eltalálni és megy a levesbe az 1k-s lőszer de biztos az az olcsóbb mint megjavítani és lőni a sebzéseket.
Komolyan eszemfaszom megáll mikor arra hivatkoznak, hogy prémium nélkül drága.
Mer az elpocsékolt lőszer az olcsó omg.
Onnantól, hogy olyan géppel megyek amit már kevés eséllyel oneshot-ol bármi alap. Ha van prémiumom ha nincs.

#22795
Hja... meg is kéne tanulni használni.
Alap, hogy talpat nem javítunk csak ha nagyon muszáj pl mikor sarokról nem tudsz visszatolatni és szétszednének.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22797) KaLeun válasza diegho (#22786) üzenetére


KaLeun
senior tag

Eszméletlen milyen fazonok vannak...... (ne vegye magára senki)

Már a bétában gyorsan rájöttem, hogy alap dolog a repair kit, 1st aid, poroltó hármas (t1-től). Felette pedig a rammer minimum, t4-től pedig mind 3 equipment is befigyelt. Sőt az olyan tankokon amik alap motorral olyanok mint a döglött ló még 5k-s benyát is viszek a poroltó helyett. AP/HE olyam 2/3 / 1/3 arányban van, derp az egyértelműen HE.

Nem értem az olyanokat akik egy 3k-s javítót készletre is sajnálják a kreditet. Aztán pl. ha az első lövés elviszi az ammo racket, akkor meg egész meccs alatt szenvednek vagy egy sokkal kisebb tank bealázza őket. Pedig ráböknének és játszhatnának normálisan.

Egyszerű: Mi a jobb? (főleg nagyobb tirekben) Buksz 20-30k-t (lesett a láncod, lehető legszarabb időben és helyen) a javításon vagy elhasználsz 3-at és van 20-30 plusz kredited?

Cila

(#22798) BinLaden válasza KaLeun (#22797) üzenetére


BinLaden
tag

én pont ilyen fazon vagyok, olyannyira sóher , hogy még a lőszert is sajnálom ezért inkább
nem is lövök senkire inkább nekimegyek :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#22799) KaLeun


KaLeun
senior tag

Amúgy a HE a lesebzett tankok kilövésére nélkülözhetetlen.
Ugye mindenki ismeri azt a "véletlent, amikor éppen ementálit csinált az ellenből és már csak pár %-on van és hirtelen akár egy tucat lövés is lepattan róla. Kellemetlen... Főleg ha így még pont ki is lő.

Mit csinálsz ilyenkor? Amikor látod, hogy a következő lövésed leviszi erre a szintre, rányomsz a 3-asra és kész...

Na meg foglalás megszakítására is alapvető.

Cila

(#22800) Murder3


Murder3
addikt

"Alapból 3k egy ilyen cucc és áruld el mi a lóf.... csinálsz amikor a kör 3. percében mondjuk ellövik az ágyúdat vagy a motorodat?"
alkalmazkodok ahhoz amim van maradt.
mit csinálsz ha 1 percre rá megint kilövik?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.