Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5001) biggamer válasza GrooveHero (#5000) üzenetére


biggamer
veterán

Basszus ... fel kell tennem a falra a vetítő vásznat !!! ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5002) GrooveHero válasza biggamer (#5001) üzenetére


GrooveHero
addikt

bocsi, véletlenségbű ilyen nagy lett mostan a kép :DD :DD
De a lényeg rajta van:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5003) đe$|re


đe$|re
senior tag

Rendben, hogy a készítők arra ösztökélnek, hogy vegyél prémiumot...de, akkor legalább egy kicsivel több pénzt és exp.-t kapjanak a prém nélkül játszók.
IS: Mountain Pass-Döntetlen-Top Gun-665 exp.-21224 kredit

(#5004) vhw válasza đe$|re (#5003) üzenetére


vhw
addikt

Nem értem a logikád, épp azért kapunk ennyit (prem nélkül játszók), hogy minél nagyobb eséllyel törjünk meg és adjunk pénzt a játékért. :U Egy átlag usert, aki nem akar platoonozni, vagy premium cuccokat venni csak az xp és credit oldalról lehet megfogni. Ezért annyi az annyi.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5005) BoogeyM@n. válasza GrooveHero (#5000) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

lol én akkor tényleg vmi mod-nak szólhattam be nem viccelt a gyerek mikor mondta
már így tavaly óta megszoktam hogy fenyegetőznek egyesek és nem vettem komolyan mert idáig 1xse történt semmi erre most megkaptam. :DD

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5006) GrooveHero válasza BoogeyM@n. (#5005) üzenetére


GrooveHero
addikt

De játszani te is tudsz nem?
Mert én igen.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5007) đe$|re válasza vhw (#5004) üzenetére


đe$|re
senior tag

Bocs, hogy felmerült benne, hogy a 21k helyett, adhatott volna 30k-t...és még így is bőven rávehető, rákényszeríthető egy játékos, hogy prémiumot vegyen és prem. tankot. Szerintem, akik most megvették a csomagokat, ugyan úgy megvennék ha kicsivel több kredit meg exp. lenne. Ekkor az átlag user is jobban tudna mérlegelni.

Amúgy is csak inkább hangosan gondolkodtam. A cégek maguk döntik el, hogy számukra mi a fontos. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5008) FRIZ 22 válasza virkir (#4990) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Köszönöm

(#5009) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Legújabb szerzeményem:DD :C :C

És bocsi, máshogy nem tudom berakni, nem akarja, hogy kisebb legyen, így sajna marad így :(((
De azért nem áll szándékomban szétbarmolni a topikot. Vagy mégis? :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5010) virkir válasza GrooveHero (#5009) üzenetére


virkir
veterán

Használd a PH képfeltöltőjét akkor nem barmolja össze vagy csinálj belőle egy kisebbet és azzal csak linkeld a nagyot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5011) GrooveHero válasza virkir (#5010) üzenetére


GrooveHero
addikt

a ph képfeltöltőjét használom, eddig ment úgy, hgy kis kép, és ha rákattintasz, akkor lesz nagy, de most valamiért nem szeret engem. :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5012) BoogeyM@n. válasza GrooveHero (#5006) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:K game az megy
csak a kláncset miatt rossz ez az 1hét mert így hogy kérdezzem meg tier 8 platoonba ki jönne-e.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5013) KaLeun válasza Iron Funeral (#4991) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az nekem is megvan és még a nem sebző kritikus találatok: ellenséges su-85 (én: su-85+107mm) fönn a faluban (kampinovka), kétszer eltalálom= 0% sebzés de 2 kritikus találat.... ő lő én meghalok... amúgy egy lövésből meglenne.........

Amúgy állítólag kredit nerf is történt, de valószínűleg az xp is "játékos". Spotting szarabb lett, mint volt és még vagy millió "hiba".... aztán még szeretnének, hogy fizessünk a prémiumért..................................................

[ Szerkesztve ]

Cila

(#5014) GrooveHero válasza BoogeyM@n. (#5012) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, se kláncset, se közös a garázsban, se játék közben, se minimap, se help ha gond van játék közben, szóval semmi :DD :DD
El vagyunk zárva a külvilágtól, beköszöntött a kőkorszak, sztem jobb ha füstjeleket küldünk.
Mondjuk cs-ben könnyű volt, mert kezembe volt a fegyver, aztán csak huzogattam az egeret, és küldtem be haverokat a halálba:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5015) KaLeun


KaLeun
senior tag

új rekord: su-85b+107mm vs. pz2+kritikus találat = 0% sebzés...... hej-hó! :C :C :C

Cila

(#5016) BinLaden válasza KaLeun (#5015) üzenetére


BinLaden
tag

nekem háromszor pattant le a pz3- ról :(((
de persze amikor nekem volt akkor meg mindig kilőttek mint a szart

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5017) CPT.Pirk válasza KaLeun (#5015) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Régi szép idők, hejj de megutáltam azt a tragacsot. Meg az egész kínlódást TD vonalon, hogy azért éljek, hogy sebezzek pár százalékot a böhöm nagy heavy tankokba, mikor nekik csak 1 lövéses légypiszok vagyok.

Innen mentem át amcsi SPG-re, ott jelenleg élvezem a játékot a T57-tel.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5018) KaLeun


KaLeun
senior tag

!!!! Bocs, su-85 volt az.

Cila

(#5019) joergie válasza CPT.Pirk (#5017) üzenetére


joergie
őstag

Hát, pedig én úgy érzem orosz TD-vel jobban lehet farmolni, mint spg-vel, bár ahogy nézem az xp-t könnyebben adja a TD-nek, mert van detection amikor lősz, és azért megkapod a 100% xp-t egy adott sebzésre, míg spg-nél szerintem ha 50% xp-t kapsz az adott sebzésre akkor sokat mondok. kifejlesztem m41-et aztán otthagyom, inkább kipróbálom a hummel-t.
A zsetont viszont a kilőtt hp-kra kapod inkább, szóval ott már közelíti a TD-ket, de még mindig kevesebb(tier x spg vs tier x+1 TD).

Úgy döntöttem orosz heavy vonalon a KV1-S el megyek tovább a KV-13 miatt. Adjatok valami tanácsot, hogyan érdemes mozogni vele? ahogy látom hp-ban kicsit le van maradva KV3-hoz, viszont gyorsabb, és a fejlesztett torony jobb az IS-énél. Nagyjából a vk3601 jut róla eszembe, amivel mentem, csak a fene enné meg a fölötte díszelgő duplán áthúzott heavy ikont(KV1-S), így másképp állnak hozzá az ellenfelek :(

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5020) vhw válasza joergie (#5019) üzenetére


vhw
addikt

Én mentem vele a bétában pár kört, az a mozgékonyság nem éri el egy közepes tankét, páncélzata ugye szinte semmi, a 85ös ágyúja pedig elég gyenge, tehát mint közepes tankot nem tudod használni. A 122es ágyúval viszont mehetsz támogatni a nagyokat, csak mindig maradj takarásban, lőttél egyet aztán rögtön fedezékbe. Kb olyasmi mintha IS-el játszanál nagyobbak között.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5021) CPT.Pirk válasza joergie (#5019) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyenlőre úgy néz ki, hogy csak a T57 utáni SPG-ig fogok elmenni.

Sajnos nincsenek SU85b, meg 76-al lementett eredményeim. Most a T57-el 30%-os hitratio mellett tartok 177 átlag, és 493 csúcs XP-nél. Azért szerettem meg ezt, mert ezzel általában a középmezőnybe tesz be, és csak ritkán van 1-2 kör, hogy 4-5 hetzer is bekerül a pályára, na őket csak simogatni tudom. Viszont kárpótlásul utána be szokott tenni olyan csapatba, hogy a toppon vagyok.

Valamint még elég nagy túlélő ez a T57, megesik h. 6-7 közvetlen találatot is kibír. Jönnek a T1-T2 -es light tankok, esetleg mediumok, próbálnak lerusholni, de ha eltalálom őket, akkor meglepődnek.
TD kontra spg: most ki akart lőni egy AT-1, 1 lövése betalált, egyenes utcán álltam, fedezék nélkül, alig 50-70 méterről lőtt rám. Félreálltam az úton a kocsik mögé, és kilőttem fedezékből.

Nem való nekem a tankozás, sosem jött össze, hogy TD-vel olyan tank jöjjön szembe, akit komolyabban bántani tudok. Persze oldalról, hátulról még csak-csak, de ha rám fordult az ágyújuk, akkor 1 lövés, és malmozhattam.
Gondolom magasabb szinteken más a helyzet, de túl sok szopás vezet oda...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5022) BoogeyM@n. válasza GrooveHero (#5014) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

"füstjeleket" ok majd küldök :DD

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5023) biggamer


biggamer
veterán

Szolgálatra jelentkezem !!! ;] :DDD :))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5024) GrooveHero válasza biggamer (#5023) üzenetére


GrooveHero
addikt

ennek nincs folytatása? mondjuk hogy kimászik a parancsnok a tankból, és lánctalpat cseréltet a hugival...meg hasonló nyalánkságok:D...tudod mire gondolok na:DD

De ha megvan FullHD-ben a kép, annk még jobban örülnék. Mármint nem amikor lánctalpat cserél a csajszi:DD
Az eredeti is megfelel :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5025) biggamer válasza GrooveHero (#5024) üzenetére


biggamer
veterán

Sajna nincs :O ... de ha jobb minőségű lenne ... elmenne még háttérképnek is. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5026) GrooveHero válasza biggamer (#5025) üzenetére


GrooveHero
addikt

há én is erre gondútam :DD :DD
De tényleg lehetne jobb minősgű.

Egy kis heylzetjelentés: Annak ellenére, hogy ez a KV-3 egy lassú lomha egy hulladék tank, és olyan hihetetlen találatokat kapok, szépen lassan azért meglesz az IS, a jármű szinte fullos.
[link]
[link]
Ma szemből ellőttek, és kigyulladtam, majdnem a fél tankom bánta:

De azért ha megy, akkor jól megy:
[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5027) biggamer válasza biggamer (#5025) üzenetére


biggamer
veterán

GrooveHero

Gondoltam én is, h +veszem a KV-3at ... aztán nyomulok az IS felé ... szerinted +éri ???
Mennyire használható gép a KV-hez képest ???

Gondolom az ellenek is erősebbek lesznek egy kategóriával legalább.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5028) GrooveHero válasza biggamer (#5027) üzenetére


GrooveHero
addikt

hát én már semmin nem lepődök meg, mert KV-t is ugyanúgy berakta 8-as 9-es tankok közé.
A helyzet az, hogy a KV-3-mal kicsit több esélyed van a túlélésre, mert van fullon 870hp-ja, az már nem annyira rossz. Bétába nekem a KV-3 egy körig volt meg, aztán leadtam, mert retek lassú volt. Most így fullon is az, max 31-gyet megy, lassan fordul a test, a torony elviselehtő, főleg a KV-hoz képest. Szóval olyan felemás véleményem van róla, jó is meg nem is. De a KV-val a 107-est mindenképp megéri kifejleszteni, mert azt KV-3-on tudod használni és azzal már van egy kis esélyed. Amit még érdemes hozzá, aza 100-as ágyű, mert az lesz majd az IS-3-ason is. Tudnillik a 122-es D-2-es ágyúk kalap szart sem érnek, oké, hogy 175-öt átvisz, meg 390-et sebez, de olyan rohadt pontatlan, hogy ihaj, és azért nem vicc, mikor mondjuk egy Malinovkán lősz a másik oldalra, és csak számolod, hogy mennek az 1000-esek a lecsóba, mert bizony itt már 1025 cr. darabja a tőtténynek. Szóval nekem prémium nélkül felejtős.
Ami mégis a legjobban bosszant ebben a tankban, mármint a KV-3, ban, hogy olyan mint egy benzinnel lelocsolt konzervdoboz, egyet finganak, és már éges is, hihetetlen.
Remélem nem vettem el a kedved:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5029) vhw válasza GrooveHero (#5028) üzenetére


vhw
addikt

Nem értem miért szidják emberek a 122est, a bétában használtam a KV-1S-en, a SU-100-on, a SU-152-ön és semmi problémám nem volt vele.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5030) biggamer válasza GrooveHero (#5028) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ... a 107-es puskát már régóta használom a KV-n ... szerintem az a legjobb.

Hát nem is tudom, ilyen tapasztalatok hallatán ...
Lehet, h +várom a cserét aztán majd +látom.

A másik vonalon T29-em van ... még 1 milla kredit kellene, h +legyen a T32 ... de nem szívesen adnám el ezért a kreditért azt.
De ha nem adom el, még egy millát össze kell kapirgálni.

+van a T1 Heavy , de az is tetszik ... viszont csak keveset kapnék érte.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5031) GrooveHero válasza vhw (#5029) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm. Tlán azért szidják, mert 200 méternél távolabbról, azaz pontosan 248 méterről 5ből 5ször a fullosan rázúmolt T34-85-ös tankot egyszer sem találtam el 90%-os legénységgel, és nem ő volt az egyetlen, akinek mellélőttem, kikaptunk mint az állat, kilőttek, a javítás volt maga 4000 fölött, plusz a töltények, több mint 18 ezer, és kaptam kb 9000-et, mert szokás szerint a csapat megint "tette a dolgát", azaz hogy semmit. Prémium nélküli játékról van szó. Nos akkor miről is beszélünk?
Mert az, hogy bétában kipróbáltad, az oké, de ott az arany, meg a premium miatt nem vetted észre, hogy csak úgy röpöködnek az ezresek a lecsóba. Én meg ezért a játékért nem fizetek, úgyhogy marad a standard, és h a KV-3-nál nem is lenne annyira húzós, mert ha mázlid van, akkor kijössz kis pluszba, vagy nullára, de ez fölött már IS..stb... a javítás sem olcsó, és uyge mint tudjuk, arra mindíg szükség van, amíg olyan hadvezérek vezetik a csatát, mint LÖWE tulajok és társaik, akik csak azért vannak ott, hogy meglegyünk 15-en :W :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5032) szalai56 válasza GrooveHero (#5031) üzenetére


szalai56
senior tag

Nagyon haragszol a vérpistikékre :DDD , de igazad van. Én is dilemmával küzdök, mert meg kéne venni a KV3-t, de mit adjak el helyette? Sherman 100%, T1 100%, a többi meg fejlesztés alatt. (KV, M6, nagy Sherman, SU-85, VK3601) Lassan rá kell jönnöm, hogy kellene egy kis aranyat venni :O . Szerencsére nincs netes számlám, így ez nem jön össze. (talán majd valakit megkérek, hogy segítsen)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#5033) GrooveHero válasza szalai56 (#5032) üzenetére


GrooveHero
addikt

mijaza vérpisti? :DD :DD
Sörmen? Ajándék? Nem kérdés, ha már eladtad volna is késő lenne, hihetetlen mekkora egy szutyok tank, egyedül pozitívum benne, hogy 300 ezret ér :DD
Az orosz TD vonalat én is elkezdtem, de abbamradt, ahogy a német heavy ág is a pz IIIA-nál.
Most előbb IS, aztán a többi.

Mielőtt megkérdeznétek mibajom az ajándék sörmennel, hát csak annyi, hogy kb 100 méterről nem tudja átütni a PZ IV-et, amit ha nagyon erőlködök kb át is fingok, vagy huggyozok. És még hozzá jön a ponotsság is:D loool :DD :DD
Na jólvan befejezem mára a szitkozódást, mermég itt is csetban-t kapok, aztá akkor nézegetek mint ha szatyorban:D
Amúgy írjatok csak, én benne vagyok a vitában:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5034) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

122-es pontatlan xar xar mert se a penje se a pontossága se a gyorsasága nem jó én is szívtam vele IS-en és IS3-on is még 44k xp-ért le nem cseréltem.

Steiger: mielőtt megint elkezdenéd én gyorsan be is fejezem helyetted:
te td-n használtad aminek semmi köze egymáshoz a heavy-n használatosnak
szépen bepattansz azt lenyomsz gyorsan 250kört az IS-el aztán majd beszélgetünk róla
mert így megint nem fogod felfogni amit beszélsz.
Ha meg megint erősködsz nekem itten grr szépen lemegyünk a tréning szobába és accot cserélünk én jövök a te t29el te meg az IS-emmel beállok 300mre és megnézzük a tudományodat hányszor találod te el azt a célt? úgy hogy sebezni tudd AP-vel.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5035) szalai56 válasza GrooveHero (#5033) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem az a Sörmen :B , azt már rég eladtam. Ez a normal M4. :C

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#5036) GrooveHero válasza szalai56 (#5035) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkó mázlid van, megengedem, hogy megtartsd a sima sörment:DD

Boogey: Na azt én is megnézném, anno haver is lecserélte IS-ről és IS-3-ról, mondjuk ő a D-25-t tette fel, mert az kicsit többet lő, mondjuk szerintem nem lehet észrevenni a különbséget.
Mondjuk ha elkap az ideg, felrakom azt a KV3-ra és 99%-os legénységgel megyek egy pár kört, felveszem, oszt megnézheti, aki nem hiszi mekkora szar egy stukker.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5037) vhw válasza BoogeyM@n. (#5034) üzenetére


vhw
addikt

Látom Te igen szeretsz velem kötekedni, szinte keresed a lehetőséget hol-mikor köthetsz bele bármibe amit írok... :U Mondom; használtam KV-1S-en is! Az a tank pedig csak ezzel az egy ágyúval jelent bármiféle veszélyt az ellenségre, kb 30-40 csatát nyomtam le ezzel az ágyúval, csak a KV-n, a TD változat pontossága meg 0,4 helyett 0,38, ég és föld, szerintem is... (csak zárójelben: a SU-152 0.44es pontosságú alap ágyújával több mint 100 csatát játszottam, és meglehetősen hatékony voltam vele 250 méterre még simán bevállaltam vele a lövést ha nem mozgott a célpont)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5038) KaLeun


KaLeun
senior tag

Megvettem a jagdpanzert (túl sok szál miatt, pénz hiányba kerültem),normális dolog-e, hogy az alap súlya 24,15/24,2? Mert így még egy álcahálót sem enged felrakni?

Cila

(#5039) XenHai


XenHai
senior tag

Embereket toborzunk klán harcra ! Mindenkit szívesen látunk aki komolyan gondolja a játékot minimum tier 8 . Jelentkezni fórumon

(#5040) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ez a játék basszus de idegesítő tud lenni amikor becsalja hogy neked veszítened kell 15:0-ra
na ilyenkor IS3al a JP-t is kilőni lehetetlen első lövés lövedéke szellemé vált mert valahogy keresztülment ment rajta nem is sebezte csak mögötte becsapódott a földbe a második lövés didn't pen a harmadik meg csak vmi 20%-ot sebzett :((

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5041) Iron Funeral válasza KaLeun (#5038) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mivel nem szovjet, így az első dolgod a lánctalp fejlesztése.(80%-ban igaz ez)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5042) đe$|re válasza BoogeyM@n. (#5040) üzenetére


đe$|re
senior tag

Nekem az előbb volt egy KV3 vs. Pz4...első lövés eltűnt, becsapódás sehol a közelben, úgy hogy teljesen be volt célozva, második becélozva de elmegy kilométerekkel a skuló, harmadik lepattan. (D-2-5T) Máskor ugyan ezzel az ágyúval mesterlövész címek és pontos találatok. (domb mögül előbújó tankok és hasonló) Most éppenséggel KV3-mal szívat a szerver... :W

(#5043) virkir


virkir
veterán

Ennyit a modulrendszerről.
Nem is tudtam, hogy a KT-ban a parancsnok meg a rádiós a motortérben van.

Ja és ne csak magamat fényezzem egy tegnapi arty platoon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5044) BoogeyM@n. válasza virkir (#5043) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Óóó ne viccelj hogy nem tudod az arty bármit szétlőhet el se kell találnia elég ha melléd pottyant.

Volt hogy elém lőtt 10méterrel +ba még tolattam is de a drivert akkor is kiszedte mert a gépnek olyanja volt hogy bedobta neki a bónuszt kicsit opéba

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5045) Iron Funeral válasza virkir (#5043) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mondom én, hogy tele van hitbox buggal a játék. Meglövik az ágyúdat és meghal a driver meg a rádiós+kilövik magát az ágyút is? :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5046) marked one94


marked one94
őstag

Én tegnap ide kaptam lövést a KVn és kigyúladtam: :F
[link]

You'll Never Walk Alone

(#5047) joergie válasza BoogeyM@n. (#5034) üzenetére


joergie
őstag

Nézd meg milyen stukkerok vannak KV1-Shez, és utána formállj véleményt erről ujra. Persze vedd bele hogy tier6 heavyről van szó.
SU100on nagyon bejött az a stukker, heavyn még nem próbáltam, mielőtt belekötnél :DDD
IS-en lehet szívtál vele, viszont itt egy tier-el lejjebb való heavyn van, azt is vedd bele.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5048) axel797


axel797
csendes tag

Hello, egy kerdesem lenne most eppen vetem meg a VK3601 H tankot melyik fegyvert erdemes megvenni hozza ? elore is koszonom valaszotokat :)

(#5049) BoogeyM@n. válasza joergie (#5047) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Felhozta témának a td-t amihez semmi köze nincsen most meg te is felhozod a td-t amihez megint semmi köze nincsen erre válaszoltam Hogy semmi köze nincsen hozzá
:F érthető?

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#5050) grunge válasza axel797 (#5048) üzenetére


grunge
addikt

Gűjts a 88asra!

159 SW 1.9 jtdm <3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.