Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) Iron Funeral válasza diegho (#9998) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Bár olyanokkkal találkoznák akik nem tudják, hol kell lőni a kicsikémet :O

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10002) Stauffenberg válasza GrooveHero (#9984) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem van M4 Sherman és M4A3E8 is. Utóbbi egy jobb körért sokkal jobban oszt kreditet, mint a sima M4, de ott már nem nehéz veszteségesre kijönni. Míg az M4 esetében már akkor pozitívra jön ki a kör ha csak apró sebzést beviszel 1-2 tanknak és veszít a csapat, addig az E8 már sokkal technikásabb. Ott nagyon oda kell figyelni, hogy ha meghalsz akkor előtte bevigyél jó sok sebzést, vagy lehetőség szerint ki is lőj valakit, mert más esetben már buksz egy pár ezer kreditet a körön. De olyan is volt, hogy kilőttem két tankot, meg további hármat sebeztem, de veszített a csapat és a kapott kredittel csak a javítás és a lőszer költséget kerestem meg.

(#10003) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#10001) üzenetére


Iron Funeral
őstag

El tudom képzelni ahogy beállnak egymás mögé az emberek a tankban, hogy IS-4 koma kilőhesse őket egy lövéssel. Persze azt nem látni utólag, hogy végül is hol lőtt meg :U

Német nyelv a rádióhangok miatt van beállítva :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10004) GrooveHero válasza Stauffenberg (#10002) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, van iylen is. Klántárs szintén Easy Eight-tel nyomja, és piszok sok lőszer el lehet puffogtatni, ha nem figyelsz olda, ráadásul ugye berak tier9-beis, ott meg lófaszt nem sebez, szóval észre sem vezsed, oszt ellőtted az összeset. :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10005) D.Orion válasza Iron Funeral (#10003) üzenetére


D.Orion
veterán

Orosz játéktól mit vársz. Nekem is halt már meg tier3-ban egy lövéstől két emberem egyszerre... Az a vicces, hogy meghalt a lövés és a töltő, de az elméletileg mellettük ülő commander az meg nem. Pedig felőle jött a lövés.

(#10006) Iron Funeral válasza D.Orion (#10005) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mindig attól tartok, hogy kilő az arty úgy hogy magát a tankot nem sebzi csak kilövi a legénységet, már jártam így Ferdivel...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10007) D.Orion


D.Orion
veterán

Mir ér az Arty, hogy ha hadibarmokkal van körülvéve. Kicsi könnyed csatába bedobott, egyáltalán nem volt kihívás kilőni őket. Ki is szedtem 6db tankot! Erre veszítünk! :W 1 2 3 4

(#10008) D.Orion válasza D.Orion (#10007) üzenetére


D.Orion
veterán

Pár pályával később.... 12 lövés álló célpontokra Sturmpanzer-el. Mindegyik mellé! :W Teljesen be voltak fogva több másodpercig is! Még csak so close se volt! :W Menjen a picsába ez a full alpha verzióban lévő játék. :W És egyesek ezért a szarért képesek pénzt kiadni?

(#10009) virkir válasza Murder3 (#9995) üzenetére


virkir
veterán

Ezt most komolyan gondoltad? :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10010) Iron Funeral válasza D.Orion (#10008) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én most is azt mondom, hogy az artykat 15v15-ben minden alkalommal Hummelsdorfra raknám egymás ellen aztán ott szórakozhatnak a 1-2k sebzéseikkel ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10011) Murder3 válasza virkir (#10009) üzenetére


Murder3
addikt

már mit?
azt ha pl mindig csata után utánpótolnám a lőszert nagyon lecsökenne a bevétel?
pl tigrissel az a szerencsés 1-3k +-os körök amibe nagy szerencsére annak ellenére h vesztünk vagy nem túl jó kör volt és marad 2-3k bevétel és ehhez ha hozzászámolod a 7X252.es lőszerárat az azért csónkít.
így is sok esetbe nincs esélyem visszahozni a kört.

az még hagyján h kevés sebzése van az ágyúnak, de h annyiszor lepttanjon,eltűnjön a drága lőszer az azért elég idegesítő.

sok tanknál meg már úgy vagyok h rájuk se lövök mert tudom h csak a lőszert pazarlom.(t29,kv-3)

ráadásul ezeknél az a szar h ha tudom is sebezni akkor keveset sebzek azok meg 2-3 lövésből leszedik a full életem persze driver,loader vagy egyéb az szinte midnig kilövik meg az ágyút is.

német tnakoknál is szoktam próbálni de t29-nél vag orosz tankál nem mert úgyis lepattan róluk.
t29 a legnaygobb talány számomra h a 203-as pennel mért nem lehet a frontot átütni...
egyszer sikerült, máskor mg még a hullról is minden lepattog, múltkor a füleiről is lepattant, oldalról sikerült de ilyen 220-as pontokat:S

Múltkor is Mineson az a kivételes helyzet fordult elő h a mi medjeink értek fel na mondom elindulok a hegy tövébe vadászni tankokat 2-t kilőttem leszedtek 1100-as hp-ra mondom ok felmenni nem akartam nehogy kilőjjenek, de miután láttan h kitisztult az út elindultam.
Aztán hirtelen találat, 119-es hp-m maradt....
mondom jól indult de 1 találat után vége a meccsnek, gondoltam dupla arty lehetett igaz a su-152 lőtt a túloldalról de nem talált meg az nem sebezhetett ennyit 1 találattal...

(#10012) marked one94


marked one94
őstag

Francia medium tankról képek:
Lorraine 40t

Háááát mit ne mondjuk elég ronda ;]

You'll Never Walk Alone

(#10013) Murder3 válasza D.Orion (#10008) üzenetére


Murder3
addikt

am nem értem megvettem egmitn a wespét de mi alapján lehet ott a találati arányt befolyásolni?
mert most nem rajtam múlik ha nem talál vagy talál hiába hagyom fullra ráközlíteni akkor is mehet mellé meg ha nem közelít akkor is találhat simán....

de ez a wespe balanszba elég szar, mindig magasra tesz és ennek nincs olyan jó ágyúja:D

(#10014) Murder3 válasza marked one94 (#10012) üzenetére


Murder3
addikt

ezek mik lesznek?
gyorsak,pontosak meg nagy sebzésűek is...?
lol

reméelm kb német tank szinten fognak állni páncél tekintetbe és akkor simán át lehet majd őket lőni:)

(#10015) vhw válasza marked one94 (#10012) üzenetére


vhw
addikt

Csak én látom úgy, vagy tényleg erősen koppintás a páncéltest kialakítása? elől szovjet (IS3) - hátul német (Panther)? A torony meg tipikus franciás gányolás :D (a gumiabroncsos futógörgőket nem is említem :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10016) diegho válasza Murder3 (#10011) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel csinálsz 3k bevételt? Én amikor nem voltam prémiumos és a szutyok kis tier 1-4 tankokkal toltam, akkor is összeszedtem 1 nap alatt a KV árát. BL-10-be 1800 a lőszer, te meg kiakadsz a 252-es lőszer áron.

(#10017) virkir válasza Murder3 (#10011) üzenetére


virkir
veterán

Próbálj meg gondolkodni.
Ellősz csatánként mondjuk 10-et amit nem pótolsz azonnal ez a 252-es lőszerárral számolva 2520 megtakarítás.
Négy körnél 10080 credit +
Mondjuk a negyedik csatánál utánatöltesz 40x252-ért.
Mennyit is spóroltál?
Elárulom, semennyit csak magadat ámítod.
Maradjunk annyiban, hogy nettó hülyeséget találtál ki. Soha nem azt kell nézni, hogy csatánként van-e nyereséged hanem a nap végén pluszba vagy mínuszban vagy.
Az meg megint egy érdekes dolog, hogy a T29 meg a KV-3 gondot okoz Tigrisből a SU-152 meg simán leszedhet a 700-as átlagsebzésével.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10018) Iron Funeral válasza vhw (#10015) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Majdnem 2x akkora mint az E-50(jó most sarkítottam kicsit :D ) probléma nem lesz eltalálni. :)) Én úgy tudom, hogy a háború utáni francia tankokban van valami német know-how is.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10019) Murder3 válasza diegho (#10016) üzenetére


Murder3
addikt

pl tigris javítási költség 10k-körül ha szerecsés a meccs vége akkor 12-13k jön be, de a lőszer maitt meg kevesebb lenne.
vagyis 11-12k a javítás és utánpótlás kb és míg így is kell a win meg több sebzés.

jó de pl tigrissel tudok sebezni kb 260-270-et ha nem pattan le vagy tűnik el a lövedék.

tgrisnek meg midn1 úgyis nagy lesz a javítási költsége h mi sérül.
ha kilőnek meg 10k alapból.

(#10020) Murder3 válasza virkir (#10017) üzenetére


Murder3
addikt

dehogyisnem ugyanis más tankokkal is megyek amibe olcsóbb azoknál vissza tudom hoznia 10k-t simán.
ha más nem pz4-el.
azt a kis nyereséget így olcsóbb lőszerbe ölöm amivel többet tudok visszahozni addig a tigris pien.

más tankal termelem meg a tigris lőszerére a pénzt.
így a tigris esetleges nyeresége látszik is nem csak eszi a creditet.
midnen tankal ezt csinálom mert így több pénz marad arra a pontra mikor eldönthetem h melyik tankba vegyek lőszert.
tigris msut-have tehát a többivel veszek és azzal tudok creditet farmolni.

pl vk3001h-ba vagy pz4-be mindössze 4k a lőszer így azokkal egm masszívan lehet 15-16k-t szerezni.
3001h-nál mondjuk 6k a javítás de még így is jó pz4-nél emg kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#10021) diegho válasza Murder3 (#10019) üzenetére


diegho
nagyúr

10k nem sok javításnak, de a tigris pont hogy sniper tank és mivel a játék azt díjazza aki a legtöbbet sebzi, így lőni kell vele mindenre ami mozog, mert ha sebzed rögtön visszajön az ára. Azt pedig végképp nem értem, hogy egy 203pen-es ágyúval miért pattogsz bármiről is, amikor én IS-en a 175 pen-el úgy lőttem át a T29 és a KV3 páncélját ahogy csak akartam. Vagy nem jó helyre lősz, vagy nem tudom mit csinálsz rosszul, de én mit meg nem adtam volna egy 203 penes ágyúért az IS-en, hogy tudjak sebezni nagyobb tankokra is. Ja és nekem IS-hez 1000+ a lőszer ára!!!!! sőt már KV-3 egyik ágyújába is 1000+.

[ Szerkesztve ]

(#10022) Murder3 válasza virkir (#10017) üzenetére


Murder3
addikt

másik meg ah még midnig nem esett volna le nem napokat játszok játszok 1 nap 5 csatát megunom ennyi.
belépek megyek 3-at megunom lépek kb ennyi, még a duplás köröket se szoktam midnenképp lemenni.
így nekem muszáj csatáról.csatára mérni az egyenleget...

(#10023) Stockbauer


Stockbauer
csendes tag

Üdv!

Haverokkal szeretnénk négyen játszani, egyszerre csapatban,de én úgy emlékszem rá,hogy csak három embert lehet behívni egy szakaszba? Tudtok ebben segteni? Hogyan tudnánk négyen egyszerre ugyanabban a csapatban játszani?

előre is köszönöm a helpet.

Stocki

(#10024) Murder3 válasza diegho (#10021) üzenetére


Murder3
addikt

mindne pontjára lőttem már nekik.
Én nem tehtek róla általába oda szoktam lőni ahol korábban már sebeztem vagyis tudom h ott sebezhető ha aztán oda lövök és 3 pattan le vagy nem sebez arról nem tehtek.

meg nagyon sokszor van olyan h látható a cél,jól lövök rá és nem talál...
odalövök 3-at semmi.
4.-re ellövöm ugyan úgy az eltalálja de lepttan...

(#10025) virkir válasza Murder3 (#10020) üzenetére


virkir
veterán

Még mindig nem fogtad fel, hogy nem spórolsz semmit azzal ha nem töltöd fel azonnal.
Ha megyek valamivel egy mínuszos kört akkor ne vegyek bele lőszert, marhaság.
Megyek két plusszost SU-85-el vagy Hummellel és máris nincs veszteségem.
Mondom ne azt nézd, hogy mennyi egy tank vesztesége/nyeresége hanem mennyi az össz eredményed.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10026) virkir válasza diegho (#10021) üzenetére


virkir
veterán

Kérdés.
Az IS/KV-3-on miért nem használjátok a D10-et?
A pen ugyan annyi mint a 122-é a DPM meg még több is egy kicsivel 1800/1950 pontosabb, és valamivel gyorsabban céloz.
A lőszerár is jobb ha jól emlékszem a bétából.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10027) Iron Funeral válasza virkir (#10026) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mert ebben a játékban alpha>rof. period.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10028) diegho válasza Murder3 (#10024) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézd én úgy láttam eddig a játékban, hogy a német vonal a legjátszhatóbb, értsd legolcsóbb lőszer, legpontosabb ágyúk, leggyorsabb célzás, elég magas ROF, sok HP, szerintem nagyon jól játszható tankok lehetnek, bár tényleg nem játszottam egyikkel sem, de a többiek elmondása alapján jó tankok nagyon. Nem tudom mit csinálsz rosszul, vagy hogyan csinálod, de pl, ha tier7 a max, akkor nem egyszer találkozok olyan tigrissel ami 6-7 killeket lő. A pontosságról pedig ne beszéljünk én nekem 90 fokban oldalt álló tankokra 400m-ről brutál melléket lőttem az IS ágyújával, volt, hogy 2 tank állt egymás mögött kb 3 tank távolsággal, mindkettőre ~90 fokban tudtam lőni. Rálőttem az elsőre és a tőle 25-30m-re balra lévőt találtam el.

virkir a D10-el az a baj, hogy KV-3-ra ott a Zis-6, ami elég jó ágyú. IS-re én használtam a D10-et és nagyon szerettem, de sokszor nagyon kevés a sebzése.

[ Szerkesztve ]

(#10029) Murder3 válasza virkir (#10025) üzenetére


Murder3
addikt

jó egyszerű példa tigris hoz 3k-t aminek köszönhetően így 1k-t kell csak pl egy pz4-be ölni, de ha megyek vele csak egy 1k-s kört akkor 3k-t kell a pz4-re költeni.

első variáció szerint kezdek 50k-ról tigris után kiszálok 53 pz4-be lőszer az 49
azzal jön 10k akkor 59k a végén.
második szerint 50-el kezdek, 51-el kiszálok 47k miután pz4-be vettem lőszert 10k nyereség az csak 57k.

mért nem nyereség?

(#10030) diegho válasza Murder3 (#10029) üzenetére


diegho
nagyúr

mert az a lőszert valamikor később úgyis megveszed. Nem igaz nem érted...

(#10031) D.Orion válasza diegho (#10030) üzenetére


D.Orion
veterán

Teljesen felesleges neki magyarázni, simán nem tud összeadni. Maximum akkor nem éri meg tölteni a lőszerkészletet, hogy ha már eladod a tankot pár csata múlva.

(#10032) Murder3 válasza diegho (#10030) üzenetére


Murder3
addikt

igazad van valójába semmi se + mert venni fogok madj egy 1,5 milkás tankot szóval....
az egy dolgo nem midnegyik tank hoz úgy vissaz pl tigris inkább mínusz mint + és még van 3 másik amire eldöntehtem melyikre költök mer lehet 10k-t ölök a vk36-ba és nem úgy hoz mint a 3001h pl.
akkor igenis számít h + vagy minusz egy csata után mert az alapján döntöm el h nagyobb kockázatot vállalok vagy sem.

én az alapján veszek tigrisbe lőszert h elértem-e a határt vagy sem, mert más tankba kevesebb hoz míg tigrisbe nem hoz.
az csak eszi a creditet.
én meg 1 tankra nem fogok ráülni farm maitt h farmolok 100k-t
hanem szintbe tartom az egyneleget amivel olcsóbban megúszom a tigrises köröket.

(#10033) Iron Funeral válasza Murder3 (#10029) üzenetére


Iron Funeral
őstag

8 általános azért meg van ugye? Ez egyszerű matek nem játékstílus kérdése.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10034) virkir válasza Murder3 (#10029) üzenetére


virkir
veterán

Látom nem érted pedig szépen levezettem.
Ennek akkor lenne értelme ha mondjuk minden holdtölte után két nappal a Tigris lőszere féláron lenne.
Amit ellősz azt úgyis megveszed tök mid1, hogy ma napi mérlegben veszteséggel vagy holnap nyereséggel.
Az már alapvetően a te hibád ha a Tigris nálad veszteséges, szerintem ne is nagyon menj feljebb mert csak egyre rosszabb lesz.
Érdekes módon nekem még a VK is kijött kb. nullában alig mentem mellé farmoló tankkal pedig a Maust prémium nélkül fejlesztettem ki vele.

r1E3S3E7T
Kizárt :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10035) Murder3


Murder3
addikt

nem értitek az a baj....
tigrist minek töltsem újra?
azzal csak vesztek ha megyek vele és kis nyereséget elcseszem feleslegesen a tigrisbe.
mert nagy valószinűsége h nem azzal megyek +-os kört, meg lehet nem is megyek vele mienk tartsak pénzt a tigrisbe feleslegesen ah azt tudom h nem tudom nyereségre fordítani?

meg mindne tankál hülyeség rögtön visszatölteni.
így megóvom magam a pénzveszteségtől ha nem játszok többet már.

meg mint modntma pillanaatnyi egyenleg alapján döntöm el h mit csinálok ezért is fontos h ne legyen felesleges +költség.....

(#10036) virkir válasza Murder3 (#10035) üzenetére


virkir
veterán

Persze, hogy nem értjük mert hülyeség amit csinálsz.
Értsd már meg bazmeg ha ellősz 10-et és azt valamikor megveszed akkor az egyenleged szempontjából nem csináltál semmit.
Az az összeg akkor fog hiányozni amikor elköltöd nem amikor ellőtted.
Számszakilag ugyan ott vagy.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10037) Murder3 válasza virkir (#10036) üzenetére


Murder3
addikt

logikailag előréb ugyanis így eldönthetem hova költök pillanatnyilag, ami fontos mert én nem játszok alapjába sokat.

(#10038) kalandlovesz válasza Murder3 (#10037) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

B@szod, te sokat hiányozhattál matek óráról :-)

www.kalandloveszet.hu

(#10039) marked one94


marked one94
őstag

Kész kabaré ami most itt megy :DDD

You'll Never Walk Alone

(#10040) diegho


diegho
nagyúr

Én sem értem ezt, azt meg pláne nem, hogy egy 7-es tankkal hogyan nem lehet nyereséges köröket menni. IS-4el csináltam ma is 200k pluszt másfél óra alatt, tudom prémium, de ha nem lenne prémium, akkor is 133k lenne ez, pedig 1188 a lőszer és szinte minden csatában használok repair kit-et és természetesen automatikusan újratöltöm a lőszereket is, mert ma is volt olyan, hogy csak pár töltény maradt a végére, egyszer konkrétan 1db. Amikor IS-em és IS-3am volt, akkor nem is mentem a többi tankommal, csak napi első győztest toltam be, most is csak azért mentem KV-val és T-34el, mert túl sok idő lett volna amíg az IS-4el kifarmolom az IS-7 árát, ha tudtam volna, hogy ennyire nem tetszik, nem vettem volna meg, de mindegy 2-3 nap és összejön megint pár milla.

(#10041) Paul119 válasza Murder3 (#10000) üzenetére


Paul119
addikt

hát olyan csatába kell kerülni vele ahol te vagy a top tier vagy csak akkor szurkálni az ellent mikor az utolsókat rugja :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10042) jahrn válasza Murder3 (#10014) üzenetére


jahrn
senior tag

A francia tankok harci kepessegei meg kerdesesek, de allitolag az alapfelszereltsegukhoz fog tartozni a feher zaszlo...

[ Szerkesztve ]

(#10043) jahrn válasza virkir (#10026) üzenetére


jahrn
senior tag

A nagyobb RoF egyenlo azzal h tobbet vagy kinn fedezeken kivul - tobb serulest szenvedsz el. Emelle a celzasi ideje is szar, plussz alig pontosabb. Sot nekem a 122-essel jobb a talalati aranyom.

(#10044) joergie válasza diegho (#10040) üzenetére


joergie
őstag

Hogy jött ki az a 133k? erre kíváncsi vagyok(had röhögjek egy jót) :)) számold ki mégegyszer., de előtte gondolkozz egy kicsit...

133*1,5=200? Ez eddig oké, csak nem ezekkel a számokkal kell számolni...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#10045) Eagle16 válasza Murder3 (#10014) üzenetére


Eagle16
addikt

A Tier 9-es közepes tankjuknak pl. 40-50mm-es frontpáncélja lesz. De nem is ez lesz az előnyük. Nagyon mozgékonyak lesznek magasabb tier-ben és kapnak automata töltőberendezést. 6-ot lőnek gyorsan egymás után (1-2 mp-es különbséggel), majd 20-30mp-es újratöltési idő jön.

Magyarán ha az a papír T9-es véletlen elkap oldalról, akkor 6x320-390-et tud beléd sebezni kb. 10-12 mp-en belül :)

Ez 1920 - 2340-es sebzés, magyarán a Tier 10-eseken kívül mindent kilőhet egy szuszra.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10046) vhw válasza Eagle16 (#10045) üzenetére


vhw
addikt

Na az a 320-390 lesz vagy 220 szerintem, a másik meg a pontosság, már a t2-3as gépágyúk se arról híresek hogy igen pontosak lennének, harmadrészt a lőszerár, sok lövedék fog ott menni a fűbe :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10047) diegho válasza joergie (#10044) üzenetére


diegho
nagyúr

Igaz, kevesebb lesz, mivel a javítások nem csökkennek, de akkor sem lesz negatív, hanem fele, mint nekem. Napi szinten 1milliót tudok összefarmolni a KV, T-34, IS-4, KV-3 négyessel, akkor ez prémium nélkül napi 500ezer. Hol itt a gond? És ezt nem úgy farmolom össze, hogy 12 órában tolom, hanem kb 40 csata alatt, de mostanában inkább 25 csatát nyomok már csak egy nap, szóval a pénzem is olyan +600k környékére alakul naponta.

(#10048) Eagle16 válasza vhw (#10046) üzenetére


Eagle16
addikt

100mm-es ágyú lesz rajta, szóval minimum 300-at fog sebezni, ez tuti. Ez nem gépágyú, hanem sima páncéltörő ágyú, csak éppen auto-töltővel.

Sok lövedék mehet, igen. De ez nem gépágyú, hogy egyszer elsütöd az ágyút és 3-at lő egymás után...itt akkor lősz amikor akarsz, csak a betöltés lesz 1-2mp. Szóval egyesével kell kilőnöd azt a 6 gránátot ami a tárban van.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10049) vhw válasza Eagle16 (#10048) üzenetére


vhw
addikt

Értelek, de valahogy még ez is igen erősnek tűnik, valami hátulutője csak lesz, a fél perces full reload idő kicsit kevés, mikor már füstöl a roncsod :D átütés vagy pontosság terén lennie kéne valami lényegesen alacsonyabb értéknek mint a vetélytársaknak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10050) joergie válasza diegho (#10047) üzenetére


joergie
őstag

Egy győztes csata esetén 10k a javítás(feltéve hogy túlélted párszáz hp-val, 1-2 modulsérüléssel), 10k a skúló, tegyük fel, hogy használtál repairkitet 3k. költöttél 23-at, és ha szerencséd van, kapsz 30k-t a körért. Ugyanezért kapnál 45k-t premiummal. És ez egy győztes csata volt, ha vesztesz, akkor több a javítás, valamivel kevesebb a skúló, viszont a 30ból már csak 20k maradt(úgy hogy azért gyaptad őket rendesen), máris negatívban vagy, viszont premiummal megkapod a 30k-t, és pozitívban vagy. Meki bácsi érteeeem?! :))
Arról nem is beszélve, hogy is4-el minimum másfélszer annyi csatát kell játszani bl9-el, hogy meglegyen az s70, mint premiummal...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.