Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21101) Dictator^ válasza Eagle16 (#21097) üzenetére


Dictator^
veterán

Akkor nem érted.
Nálam az a kód, ami alapból incorrect, azt másnál elfogadja (de ezekszerint érvénytelen).

Ez hogy van? Pedig nem aktiváltam 10-et...

"Újra megy az oldal, de a most kapott kód is már incorrect :)"

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21102) vhw válasza fsb1000 (#21099) üzenetére


vhw
addikt

Nem mondtam sosem, hogy az olyan csatak siman jatszhatoak es csupa elvezet (bar mondjuk egy-egy ugyes scout vagy med az elso 2 percben el is dontheti a csata kimenetelet... Es akkor nem lesz 15 perces camp-fest ami oly sokaknak nem tetszik)
Masreszt milyen gyakoriak ezek a csatak? En naponta 10-20 csatat lejatszok, hetvegen tobbet is, neha belefutok 1-1 ilyenbe... Ez van... Kibirom. (mellesleg ez meg mindig az MM hibaja, nem az arty playereke, de ezt latom nehez felfogni)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21103) Dictator^


Dictator^
veterán

Újra megy az oldal, regeltem egyet. Benyomtam, incorrect. Odaadtam egyik cimbinek, elfogadta, de nem kapott semmit. És most generált kódról van szó.

Valaki megerősítené, hogy nem megy?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21104) káen válasza Dictator^ (#21103) üzenetére


káen
tag

Én egy kódot használtam fel. A fenti hírekre kértem még egyet, elfogadja, de a hozzávaló cuccokat nem kaptam meg.

(#21105) Dictator^ válasza káen (#21104) üzenetére


Dictator^
veterán

Akkor ezekszerint korlátozták accounton belül. Nem is baj, csak ilyenkor meg visszik a tesztelők feleslegesen a kódokat :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21106) virkir válasza Dictator^ (#21103) üzenetére


virkir
veterán

Valami el van kefélve rendesen mert szűz account ra se adja be a bónuszt pedig simán elfogadja.
Tehát egy olyanra sem ahol még nem volt CB-s kód beadva.

Eagle16
Először ő próbálta nála incorrect majd utána adta oda másnak akinek meg elfogadta de nem kapott érte semmit.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21107) Eagle16 válasza Dictator^ (#21101) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha van egy kódod amit másnál elfogad, de nálad nem, akkor nálad azért nem fogadja el mert már másnál elfogadta egyszer nem? :) Ha más beírja a kódodat, akkor onnantól már nálad incorrect lesz.

Legalábbis tegnap így volt.

Ja értem, akkor meg amúgy is mindegy, mert ha nálad elfogadná akkor neked se adna semmit.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21108) Dictator^ válasza virkir (#21106) üzenetére


Dictator^
veterán

Lol, na de nálam miért lehet akkor minden incorrect, még a most generált is ?

(#21110) virkir : nálam miért lehet minden incorrect?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21109) Dictator^ válasza Eagle16 (#21107) üzenetére


Dictator^
veterán

Komolyan, most szívatsz?

ezt írtam az ez előtti HSZ-be.
Újra megy az oldal, regeltem egyet. Benyomtam, incorrect. Odaadtam egyik cimbinek, elfogadta, de nem kapott semmit. És most generált kódról van szó.

Lassúk az időrendet.

1: Megy az oldal.
2. Regeltem egyet.
3. Benyomtam , incorrect (Azaz kiprobáltam a benyomtam, és nem ment).
4. Odaadtam egy cimbinek.
5. Nála elfogadta.
6. Nem kapott semmit.

Na igy jó?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21110) virkir válasza vhw (#21100) üzenetére


virkir
veterán

Most mééé...
Legalább lett volna némi kompenzáció az elcseszett E-100 vásárlásom miatt :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21111) Timyyy válasza fsb1000 (#21089) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez fényes nappal volt tegnap, du 1-2 óra körül, és sorozatba jöttek ezek a meccsek. Talán az update előtt élvezkedik mindenki, mert utána már szar lesz és nem akarják majd már használni? Nekem teljesen ilyen érzésem volt... mert akkor örülök, és elviselem pár napig a sok arty-t, ha utána alig lesz majd aki használja :))

(#21112) virkir válasza Dictator^ (#21108) üzenetére


virkir
veterán

Jó kérdés mondom, hogy valamit nagyon elkeféltek a WG-nél és szerintem most fogalmuk nincs, hogy ússzák meg a lehető legkevesebb szívással.
Az járt jól akinek nem kellett a credit csak a prémium aztán beadta tegnap amit megszerzett.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21113) Dictator^ válasza virkir (#21112) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, de még mindig nem vágom, nálam miért incorrect minden,odaadtam másnak is az accountom, hogy probálja ki, nála is az enyémen incorrect.
Az ővén refilled.

Valami nálam tiltva van, vagy nem vágom.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21114) vhw válasza Dictator^ (#21113) üzenetére


vhw
addikt

Irtal mar be most ebbol az akciobol kodot magadnak? ami mukodott es kaptal erte tankot?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21115) fsb1000 válasza vhw (#21100) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a lehetőséggel és nem az egérrel kattingatós PH userekkel van a baj.
Nem azok terhekték le az oldalt. Mit számit párszáz kattintás meg 10-20 kód, szerintem százasával ezresével húzták le a kódokat.

Ha most megnyitod computerbildet, azonnal láthatod mi volt a baj.
bot-okat írtak rá... az terhelte le. Kb 10 perc megírni egy bill/egér scriptet erre. emailt meg lehet gyártani automatice...

CAPTCH védi most az alapszintű scriptek ellen az oldalt. Ez nem volt tegnap.
Nem a PH!-sok dugítoták be, hanem a bot-csinálta hackerek.

(#21116) Dictator^ válasza vhw (#21114) üzenetére


Dictator^
veterán

Alapból írtam be tegnap, 2-3-mat, de mivel akkor adtam el a VK-t meg IS3-at, igy nem akartam többet irni, mert a slot érdekelt, prémiumom még van 1 hónap.
Aztán vártam hajnal 1-ig, eladtam a tankot, akvitáltam 1-et, és azóta minden incorrect nálam.
Másnál meg megy.. (legalábbis refilled lesz, de nálam meg minden incorrect)

Igen, nálam incorrect volt.
Utána pár perccel rá odaadtam egyik cimbinek, neki Refilled succesfully, de még nem kapott belőle semmit.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21117) vhw válasza Dictator^ (#21116) üzenetére


vhw
addikt

Jaj hat akkor mirol beszelunk? Mar valtottal be magadnak, kaptal tankot is, mi kell meg tobb? Epp most beszelnek rola h bezart a bazar.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21118) virkir válasza vhw (#21117) üzenetére


virkir
veterán

Nem figyelsz eléggé a kommentekre.
Írtam, hogy kipróbáltam egy frissen kért kódot és egy szűz acc-ra beírva a web-en elfogadja de nem adja meg a játékban se a tankot se az egy nap prémiumot.
Az enyémen ahol tegnap felment a max meg ugyan ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21119) paleinho válasza Dictator^ (#21116) üzenetére


paleinho
senior tag

Nekem is refilled succesfully, de tankot és prémium napot nem adott.

(#21120) struszi


struszi
aktív tag

Én is kértem kódot. Kaptam is: Refilled succesfully de semmi nem történt a garázsban. Esetleg valakinek valami tapasztalat? :U

"Hűségem a becsületem"

(#21121) Max3l


Max3l
tag

Szintén.

A munka az nem farok, így effektíve állhat napokig is

(#21122) Paul119


Paul119
addikt

velem nem basztak ki sikerült 20 nap mellé még 10 et össze köhögni :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21123) vhw válasza virkir (#21118) üzenetére


vhw
addikt

Eppen errol beszelek, ha mar egy friss accounton se megy egy friss kod, akkor mit ertetlenkedunk, hogy egy olyanon nem fogadja el amin mar parat aktivaltak. Ennyi volt, szep volt, jo volt veget ert.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21124) Fandango


Fandango
veterán

Vegre kaptam kodot gyorsan frissen, de a jutalom elmaradt :( (se tank, se +nap, a nagy semmi)

[ Szerkesztve ]

(#21125) Rém válasza Fandango (#21124) üzenetére


Rém
tag

Akkor eddig tartot a karácsony!
Szerintem már egy kód beváltása is jó üzlet volt, aki meg sokat beváltott az megérdemelte, mert megdolgozott érte! :K
Én a 3 beváltottal gondolom a futott még mezőnyben vagyok, de így is van örömbodottá!

(#21126) paleinho válasza vhw (#21123) üzenetére


paleinho
senior tag

Ok, de ha így van, akkor Computerbild miért osztogat még kódokat?
Aki most először aktivált kódot, neki sem ad semmit?

(#21127) Fandango válasza paleinho (#21126) üzenetére


Fandango
veterán

En most aktivaltam eloszor kodot es nem kaptam semmit!

(#21128) Paul119 válasza Fandango (#21127) üzenetére


Paul119
addikt

usa szerón ilyet nem csinálnak hála égnek klán társat( bloodfield) ki tudta üütni a maradék két tier X es heavy tankot ami hiányzott neki a gyüjteményből :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21129) Fel


Fel
addikt

Én is próbáltam reggel egy kódot érvényesíteni, de nekem sem jelent meg semmi az accountomon. A beíráskor szintén elfogadta (refliied succesfuly..), de azon túl semmi.
Egyébként nem Computerbildes volt... szóval magával az oldallal lehet gond. Valószínű még nem értek a végére a weboldaluk frissítésének, ezért nem kapunk semmit. Remélem késve, de megkapjuk... különben a supportnak nehéz napja lesz.

(#21130) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma meglesz az E-75-öm. (még 20 csata kell a kredithez)

Szeretnék században játszani - legalábbis kipróbálni.
Van kedve valakinek csatlakozni századhoz a hétvégén? (magyar nyelvű)

Ha igen, akkor milyen időpont a legideálisabb?
Egy írányítóra, parancsnokra mindenképp szükség lenne.
Ha a szabályokat jól értelmeztem, akkor max. 10-11 fős lehet a csapat a tier korlát miatt.
Alsó korlát nem nagyon lenne...
---
Más: a WoT magyar fóruma teljesen halott vagy ott is érdemes lenne toborozni?
(talélkoztam 4-5 ismerős nicknévvel)

(#21131) virkir válasza vhw (#21123) üzenetére


virkir
veterán

Még mindig nem érted.
Ha azt írja ki, hogy refilled succesfully akkor elfogadta a kódot csak valami hiba miatt nem ad semmit.
Ha vége lenne akkor elutasítana incorrect cod-al.
Ha vége lenne akkor a CB miért kezdte volna megint osztogatni?
Az lehet amit Fel is ír, hogy valamit reszelnek az oldalon és azért nem mennek a kódok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21132) Dictator^ válasza virkir (#21131) üzenetére


Dictator^
veterán

De akkor nálam a Wot.Eu-val van a gond, mert nálam mind incorrect, amit utána más kiprobál meg refilled..
Csak mi lehet a gond? Más ipről is probáltam, mivel haver megnézte.. valami az accountomon lehet, ami visszafogja.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21133) ollie


ollie
MODERÁTOR

Másik fórumon írta valaki, hogy kódot ugyancsak elfogadta, de nem kapott tankot garázshellyel, viszont néhány meccs lejátszása után megjelent neki az új tank.

***

(#21134) virkir válasza fsb1000 (#21130) üzenetére


virkir
veterán

Elsőnek használd a prohardver csatornát ott még platoon társat is találhatsz.
Nem tudom mikor kinek lenne jó de nagyon kevesen szoktunk ott lenni még estefelé is.
Ja azt ne felejtsem, hogy amíg nem full-os addig sokat ne várj attól a tank-tól mert gyakorlatilag kapsz egy KT-t némi plusz páncéllal meg hp-val.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21135) Paul119 válasza virkir (#21134) üzenetére


Paul119
addikt

én klambi néven szoktam fent lenni nyúzok egy gagyi kis m41est ha valakinek van kedve esetleg gamelni,typeal ennyire lehet alázni az m26ost? ott lőttem át ahol nem akartam .. csóri köpködött is rendesen :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21136) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Malinovka 2011. december 9. 12:42:24
Vehicle: Type 59
Experience received: 873
Credits received: 73 719
Battle Achievements: Sharpshooter, Sniper

ekkora idióta bandát kilőttem 2 m26ost egy párduc2 őt meg egy löwwét meg bele pofoztam jó párat az is3ba maradt kb 200 élete és igy is buktunk :W

-vitya-: hát nem tudom is3at simán lehet vele lőni szemből jobb oldalát könnyedén átlövi 200-230 akat dmgeltem rajta .. tigris 2 már keményebb falat ott néha még a hasáról is pattogok úgyhogy marad az oldala vagy a torony kupolája ott viszont nem tudok leállni face to face mert mindenhol át üt, a torony pedig 200mm szemből

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21137) -vitya- válasza Paul119 (#21135) üzenetére


-vitya-
őstag

van, hogy extra jó pillanata van a type-nak... átlagos átütése 175 az ágyújának, nem? Kampinovkán, délelőtt 4 lyukat helyezett el a tornyom elejébe... Aminek 185 a páncélja... Azaz mind 4 lövése jóval az átlag fölött penetrált...

Persze, ettől még kivágtuk szegényt, de érdekes volt. Volt még egy IS-3 is szemben, az egyszer sem lőtt át...

Szóval, van, hogy nagyon jó értékeket számol neki a proggi. Néha maglepően jókat. Mintha nem is 175-ös, hanem inkább olyan 200-as ágyú lenne rajta. Szerencsére nem szokott annyira zavarni, csak érdekes.

-=Витя=-

(#21138) L-e-f-i-e válasza -vitya- (#21137) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Naja de elvileg 235mm-ig bármit képes átütni ha beadja neki.

=^-^=

(#21139) joker1220


joker1220
őstag

Jó magam mint type tulajdonos tegnap a T34-85 el gurultam Cliff en, 100mm es ágyú van rajta ami szinte ugyanazt tudja mint a type 100mm ese, és lássatok csodát kicsináltam
vele kettő db typot és egy pz3/4 et!!

Egy tier 6 os med-el 2 db tier 8 as fullos med et nyírtam ki...

2450 xp t meg 47k kreditet kaptam a csata végén...

Ennyit arról hogy a type verhetetlen!

Jah és túléltem a csatát!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#21140) -vitya- válasza L-e-f-i-e (#21138) üzenetére


-vitya-
őstag

tudom, erre mondtam, hoyg gyakran felfelé dobja neki a random faktort...

ja és a teteje 219mm ;-) a 235 az aranylőszerre vonatkozik
(pontosan 131-219mm)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#21141) ollie válasza Paul119 (#21136) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

IS-3 jobb oldalát hol kell lőni?

***

(#21142) -vitya- válasza ollie (#21141) üzenetére


-vitya-
őstag

nem a tornyot, és bárhol. elég puha az oldala

-=Витя=-

(#21143) Paul119 válasza ollie (#21141) üzenetére


Paul119
addikt

szemből jobb oldalt közel a sárhányóhoz 5 lövésből 3 simán átmegy ott papír sőt múltkor ammo rackeltem a ferdivel onnan

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21144) marked one94


marked one94
őstag

Ez a csata is azt bizonyítja hogy több a béna type-os:

[link]
[link]

Nem kicsit előnybe voltak mégis mi nyertünk.
Mondjuk okos volt a csapat mert előtte a e-75 beírta hogy védjük lent az artykat és szerencsére ott is maradtunk 7en. Erre a sok hülye type bejött és egyből végük lett.

Sajnos engem megettek a nagy csatába 29hp maradt, és mikor mentem artykra vadászni meghaltam mert 100m-ről nem láttam meg a gw panthert...

You'll Never Walk Alone

(#21145) fsb1000 válasza virkir (#21134) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!

A ma estét még arra fordítom, hogy kicsit felszereljem, de a 128-as lőveg nem lesz meg, talán csak vasárnapra. Elöbb a lánc+motor.

A paraméterek alapján alig gondolom jobbnak mint a Tigris II-öt (talán 15-20%-al), de az is elvész azzal, hogy gyakrabban fog a legmagasabb tierű csatákba kerülni.

Na... majd meglátjuk.

------

Az nagyon gáz, ha mindenkit felveszek a barát listára és a tankszázad ablakból küldök meghívót?
Azé' itt nem vagyok mindenki kedvence..... de a játék az más, egy csapatban alá kell rendelődni valamilyen vezérlő elvnek/akartnak különben unhatékony és uncsi az egész.

(#21146) Paul119 válasza marked one94 (#21144) üzenetére


Paul119
addikt

vaksi :DDD
fsb1000: sokkal jobb mint a tigris 2 , merem állítani hogy a legjobb tiger 9 es heavy a játékban

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21147) diegho válasza Paul119 (#21146) üzenetére


diegho
nagyúr

T-44el úgy megeszem (nem egyszer volt rá példa), mint a huzat, csak hely kell hozzá, ez lenne a legjobb tier9 heavy? A hátát egy 5-ös tank átlövi bármikor.

(#21148) -vitya- válasza Paul119 (#21146) üzenetére


-vitya-
őstag

tényleg jó az E-75... én csak célpontként próbálgatom, de az első olyan tank, ami ugyanazon a szinten van mint az IS-4. (tier9ben) Még az S-70 is le tud pattanni a frontpáncéljáról, ami szép teljesítmény.

-=Витя=-

(#21149) -vitya- válasza diegho (#21147) üzenetére


-vitya-
őstag

és valóban csak akkor jó, ha csak az orrát látja az ellenfél...

-=Витя=-

(#21150) fsb1000 válasza Paul119 (#21146) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, nyugtassatok, remélem tudok vele játszani majd, és a statom is visszaigazolja.

Tigris II-vel már elértem az átlag 600XP-t meg a 70%-os találati arányt, csak a kill/csata nem akar javulni. Stagnál 0,6-on. A túlélésről már ne is beszéljünk....
Viszont sok a spottom ezzel is, lehet csak a második vonalból kéne lövöldözgessek.

-vitya- Azt már megszoktam a tigrisekkel hogy csak az elejét mujtassam, azt is szögben

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.