Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21751) _seth_


_seth_
veterán

Elfelejtettem barakba tenni őket, egyébként 100% + 20% körül voltak az első skillek, nem olyan hatalmas veszteség inkább bosszantó :)

A tigert inkább a legendája mint a játékbeli hasznossága miatt vártam :) Jobban szeretek olyan takkal lenni ami létezett is mint a sok 1-2 darabos prototipussal :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21752) Murder3 válasza Iron Funeral (#21750) üzenetére


Murder3
addikt

viszont volt alatta egy aki azt mondta sokkal rosszabnakérzi a test szerón lévő tigrist a normálishoz képest.
Amúgy ok h 20-al többet fog majd(5 lövésből egyszer) lőni, de ha cserébe érezhetően lassú lesz már nem.

(#21753) Iron Funeral válasza Murder3 (#21752) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A normalizáció nerf miatt érezheti rosszabbnak, nem mintha olyan kiemelkedő lett volna eddig. 5/5 többet fog lőni mivel az átlagát húzták feljebb nem a maximumát, még akkor is a mínuszba rollol a gép :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21754) fsb1000 válasza Iron Funeral (#21750) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, neked van igazad.

(#21755) _seth_ válasza Murder3 (#21752) üzenetére


_seth_
veterán

Eddig nem tűnik rossznak... alapból az a kis ágyúval ellenben nagyon lassú és már csak 1 motort lehet benne fejleszteni, szerintem ennél fürgébb volt valamivel de már rég volt tigrisem :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21756) fsb1000 válasza _seth_ (#21751) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én most is tigrisekkel játszom... nem ismerem az orosz/amcsi vonal hasonló szintű tankjait, de biztos van oka, hogy sokan az oroszt választják.

A tigrissel is lehet jókat játszani, bár az én statom ezt nem igazolja vissza.
De Tigris II-vel elértem a 73%-os találati arányt, meg a közel 600-as XP-t, a kill/csata az most kezd emelkedni... 0,65-ről van hova

(#21757) Iron Funeral válasza fsb1000 (#21756) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tigernek az a legnagyobb baja, hogy gond nélkül összerakja a gép 8-9-10es tankokkal az pedig kellemetlen mivel ezen a szinten egy 1450hp-s xp doboz vagy semmi több. Legjobb lenne ha leraknák tier 5-6 környékére aztán keresnének valamit a helyére, biztos akad valami prototípus. Az IS-2 sem jobb ebből a szempontból viszont a kis tankokat nagyon gyalázza a 122mm és jó célzással azért be lehet találni a nagyobbaknak is, akik nem kifejezetten örülnek egy 390es találatnak :D T29 eléggé szolid tank, a tornyodat nem fogják átlőni (nem is próbálkoznak az esetek 99%-ban) de a "king of the hill" az most a Tiger(P). Kamu front és toronypáncél jellemzik :D Viccet félretéve, a torony néhány helyen átlőhetetlen(illetve hallod a hangot hogy belőtted de nem sebződik, illetve azt is mondja, hogy most ez nem jött össze), a hull pedig valami miatt erősebb mint a Ferdinand hull, szerintem valami hitboxos dolog van a háttérben.

(#21751) _seth_: Az ilyenre ott a KT :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21758) _seth_ válasza Iron Funeral (#21757) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, az is jó volt a bétában, fullra fejlesztve, azt el sem adtam :) A t29 ellenben a legélvezetesebb benne a leot leszámítva :) A leo helyett tervezem a T-54-et, az is gyors csak az hatásos nagyobb tankok ellen is :) Mindenesetre ez a sok E-XX(X) tank kissé zavaró már annyi kamu tank van a játékban, hogy kissé túlzásnak érzem. Fejleszthetnének inkább több tech treet és nem csak a franciára gondolok, lehetne akár magyar akár a környező országok vagy japán vagy mind1 de ez így kissé szánalmas szerintem, hogy a tankok többsége nem érte el az 5 darabot sem a valóságban :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21759) Iron Funeral válasza _seth_ (#21758) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Abból a 3 E tankból egy létezett, a másik kettő pedig tervrajzokon létezett, szóval annyira nem voltak messze a létezéstől :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21760) fsb1000 válasza Iron Funeral (#21757) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet, hogy a Tigrisnek ez a baja, de mégis játszanak sokan vele. Talán olyanok akiknek nem csak az eredményesség a legfontossab egy játékban vagy épp tartanak az E-75/100 felé.

(#21761) fsb1000 válasza fsb1000 (#21760) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A pantherral is szeretek játszani, bár ritka hogy 2K xp és 4 kill összejönne: [link]

(#21762) Murder3 válasza _seth_ (#21758) üzenetére


Murder3
addikt

na de ha nem lennének seperc alatt halálra unná az ember ezt.
meg úgy nem is lehetne jól kibalanszolni, mert akkor akárhogy is németeknek kéne opnak lenniük:)

Én pl pont az szeretem benne h van sokféle tank pl én jobban örülnék új tankoknak(német)

pl ideje lenne már egy 2. med ágnak a vk3002db vonalába illetve egy 3. heavy ágat is be lehetne iktatni.
Panzer 9,10-ekér ölnék komolyan olyan jól néznének ki, független attól, hogy csak propaganda volt-e vagy sem.
Bár nem lehet róla kijelenteni h csak az volt, de akkor is azok nagyon adnál :K

[ Szerkesztve ]

(#21763) Murder3 válasza fsb1000 (#21760) üzenetére


Murder3
addikt

az a baja, hogy a tierjébe egy kamu.
minden szar lövi frontból...
is-t meg főleg t29-et már nem ennyire alapvetően.

(#21764) Murder3


Murder3
addikt

t1-re az első világháborús tankokat berakhatnák azzal mekkora fun lenne már:D

(#21765) fsb1000 válasza Murder3 (#21764) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja.. meg t9-10-be a modern amcsi tankokat halhatatlan moddal.

Csak akkor már nem egy II.VH-s játék lenne, hanem Tank-funny-sims, amit majd lehet nintendóra is implementálni

[ Szerkesztve ]

(#21766) MCGaiwer válasza fsb1000 (#21765) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sehol nem írják hogy 2. VH-s lenne. csak a helyszínek és a tankok többsége az.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21767) fsb1000 válasza MCGaiwer (#21766) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért egészen jól behatárolják,: [link]

World of Tanks is a team-based massively multiplayer online game dedicated to armored warfare in the mid-20th century.

Ebben az időszakban szinte kizárólag a II.VH-ban játszódtak tankcsaták, de az kétségtelen, hogy elötte és utána 10-10 évvel is terveztek/gyártottak tankokat.

(#21768) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Felgyújtottam egy MAUS-t aztán kilöttem magam..... : [link]

(#21769) KaLeun válasza GrooveHero (#21744) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért annyira nem gyakori az "ammo rack" robbanás, habár viszonylag sokszor megsérül. De szerintem ez még belefér belefér. Főleg úgy, hogy más fontosabb - a kevésbé lényeges "turret ring" kivételével - modul ritkán sérül (pl. löveg, motor).

Én felállásom: venti, rammer és stab, plusz az 5k-s benya. Aki meg nem visz magával 3k-s javító cuccot az pl. "ammo rack" javítására az magára vessen....

Cila

(#21770) ollie válasza GrooveHero (#21744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, kb 300 meccs alatt 3x kaptam ammo racket type-pal, így szerintem nem olyan fontos a wet ammo rack.

***

(#21771) smisa


smisa
őstag

ammo rackről csak annyit hogy a P2-n 40 mecs alatt nem volt 1 se most hogy a legénység megkapta a tűzoltást 3. képeségnek szinte minden második mecsen azt kapok :( na ez a vicc

(#21772) Drenadar válasza ollie (#21770) üzenetére


Drenadar
veterán

megnéztem a type árát és elment tőle a kedvem, csak 10x annyi arany kellene mint ami van most...

(#21773) ollie válasza fsb1000 (#21768) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy sikerül kilőni magad?

***

(#21774) psycroptic


psycroptic
őstag

Én már befizettem egyhavi törlesztő részletet a type-ra ha minden jól megy, akkor már januárban azzal fogok lóvét keresgélni... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#21775) emre válasza ollie (#21773) üzenetére


emre
veterán

Biztos HE-vel lőtt közvetlen közelről.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21776) Trashfan válasza _seth_ (#21758) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Nem is az a fő baj, hogy a sosem létezett tankokat pakolják bele a játékba, hanem az, hogy a létező járgányokat cseszik el stat szinten a németeknél. Jó példa erre a "félelmetes Tigris" a 88-asával, amitől annó fostak a Szövetségesek, itt meg....de a legtutibb példa a WG agybajára a Panther, amelynek a lövege erősebb volt Tigrisénél, nagyobb átütőerővel rendelkezett, bármit képes volt kilőni, itt meg ugye...az L/70-es ágyúja egyszerűen nevetséges a 135-ös átütővel. Az L/100at sem tudom honnan találták ki a beteg agyukkal.

(#21777) Trashfan válasza Murder3 (#21764) üzenetére


Trashfan
csendes tag

A Loltraktor pl 1. VH-s tank volt...szóval az legalább már benne van kérésednek megfelelően:)

(#21778) vhw válasza Trashfan (#21777) üzenetére


vhw
addikt

Hat az aligha :)
A nemet ujrafegyverkezes egyik elso tankja volt, nem veletlenul Leichtraktor a neve, Hitler hatalomra jutasa utan az elso evekben meg adtak valamit a katonai fejlesztesek titokban tartasara, ezert kapta azt a nevet, hogy 'konnyu mezogazdasagi vontato'. Kesobb aztan tettek a bekediktatumra es nyiltan fejlesztettek a hadsereget.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21779) MCGaiwer válasza fsb1000 (#21767) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az aláhúzott rész itt nem mint pontos időmeghatározó szerepel. a páncélos hadviselés, mint olyan régóta létezik. a 20th század páncélos hadviselésének gerince a tankok. és ez máig így van. ettől függetlenül nem nagyon rugaszkodnak el a 2.vhtól, +-15 év a szórás

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21780) Trashfan válasza vhw (#21778) üzenetére


Trashfan
csendes tag

A Leichttraktor gyakorlatilag szinte egy az egyben lemásolása az első VH végén épített egyik német prototípusnak. A Terveket 1930-ban szedte elő a Rheinmettal, és azok alapján (némi modernebb felfüggesztéssel és fegyverzettel) 1931-ben (ha jól emlékszem) készítették el a Vk-31-et, azaz a Leichttraktort. Semmiképpen sem 2. VH-s, mert mind a design tekintetében, mind a felépítésében (elég csak a testen körbefutó lánctalpat említeni) és technikai színvonalán inkább hajaz az első VH járgányaira, de ez igaz a Grosstraktor 1-2-3 és-ra is. Ami a modernebb tankokra és a későbbi valódi 2. VH-s járgányokra hasonlít, az a PzKpfw NbFz V volt.
Szóval tartom, hogy igen is első VH-s haditechnika ez, legalábbis a fent leírtak értelmében.

(#21781) đe$|re


đe$|re
senior tag

Vannak érdekes német tankok:
-E25
-E10
-E15
-E5
-Panzer X Löwe
-Jagd-Sturmtiger
-Jagdpanther 2

(#21782) Trashfan válasza MCGaiwer (#21779) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Azért a +15 év sok. Pl az AMX francia járgányok az 50-es években, vagy a későbbi Szovjet járgányok (Ugye a valóságban nem volt IS7, csak proto volt, az IS 10-ből meg lett a T-10, a Type 59 meg a Szovjet T54/55 kínai másolata) ellen egy 2. VH-s technikának a valóságban esélye nem lenne. Nem bírná egyik sem kilőni az akkori járgányokat.
Mondjuk a WOT-nak a realitáshoz minimális köze nincsen, szóval ilyen értelemben megférnek egymás mellett:)

(#21783) ollie válasza Trashfan (#21776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 2. vh-ban a Sherman meg a T-34 volt a Tigris ellen, szerintem nem kell bemutatni, hogy a játékban is mennyire jobb a Tigris a Sherman-nél és a T-34-nél.

***

(#21784) đe$|re válasza Trashfan (#21780) üzenetére


đe$|re
senior tag

Nem 2. Vh-s, de nem is első. (úgy fogalmaznék, hogy kinézetre az első vh-ból is itt maradhattak) Nem véletlenül adták a traktor nevet neki. Valahogy fedezniük kellett, hogy elkezdtek fegyverkezni. Amúgy, ha jól tudom 1926 és 1932 között tervezték őket.

(#21785) joker1220 válasza psycroptic (#21774) üzenetére


joker1220
őstag

Nagyon jól lehet vele keresni!

Egy jobban sikerült kör után lazán 1500-3000 XP és lazán 60-100k kreditet be
lehet kaparni!

Így hogy 100% os már a legénység és az első skilljük is 95% on áll már nagyon
jól adja...

Szerintem megéri megvenni:)

Ha komolyan akarsz játszani, később jó fog jönni az a kredit majd..

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#21786) ollie válasza joker1220 (#21785) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kerestél már 3000XP-t type-pal? Én örülök, ha 2k fölé megy...

***

(#21787) psycroptic válasza joker1220 (#21785) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért is tervezem. Az ingyen aranyból meg most befizettem 2500 goldot és így van már 5100 goldom még egy hónap és meglesz. Az asszonypajti is áldását adta rá. Viszonyítva a T-44-hez milyen a type? Nekem nagyon bejön a T-44 genyó stílusa kár hogy ölni nem lehet a 85mm-el. Még 3k xp és mehet fel a torony meg a D10T azután már csak a motor kell hozzá. Egyébként milyen társak vannak: lerágtam egy Tiger II-t kb. 200-300 hpra és a kedves partner aki egy dekát nem lőtt az ellenre elérkezettnek látta az időt, hogy lőjön és elvegye a frag-emet.

PSNID: Tomy83PS

(#21788) Trashfan válasza đe$|re (#21781) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Én még mindig azt mondom, hogy a P1000 Ratte kéne a játékba, azt kész:))

Az általad említett E széria pedig ugye a háború vége felé került tervezőasztalra, amiknek a lényege az lett volna, hogy lecseréljék azt a rengetegféle járgányt ,amit használt a Wehrmacht, és egységesítették volna a járműparkot. Szóval erre a lecserélésre készült a tervezőasztalokon az E széria.
Az E 10-et szánták a standard cirkáló és felderítő járgánynak.
Az E 25 váltotta volna a Panzer III és IV-et
Az E50 váltotta volna a Panzer V és VI-ot, mint a német sereg standard, erős fegyverzetű közepes tankjai
Az E75 váltotta volna a Panzer VI ausf B-t meg a Jagdtigert, azaz ez a széria lett volna a standard német nehéz tank és páncélvadász alapja
Az E100 meg a szokásos nagyzási hóbort, a Panzer VII-et váltotta volna, azaz ez lett volna a standard szupernehéz járgányok alapja.

A Panzer X-ről csak pár kezdetleges tervrajz és design rajz maradt fent, semmi több.
A Jagdpanther II pedig természetesen a Panther II alvázára épülő Panzerjager lett volna. A Panther II-ből mivel csak prototípus épült, a Jagdpanther II sosem készült el. Néhány design rajz készült csak el erről a járgányról, de valószínűleg sosem készült volna el, mert a háború után a tervek szerint az E 50 váltotta volna a Panthert és a Panther II-t is. +

(#21789) Trashfan válasza đe$|re (#21784) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Így van, akkor tervezték, 1931-ben készült el az első darab ebből. De mondom, design, felépítés és technikai jellemzők szerint első VH-ra hajaz, az akkori járgányokra. Pl MK A Whippet.
Ami az elnevezést illeti, így van, a harckocsik tervezését és gyártását tiltó békeszerződés miatt használták ezeket a különböző Traktor, meg egyéb vontató elnevezéseket.

(#21790) joker1220 válasza ollie (#21786) üzenetére


joker1220
őstag

Mióta szinte mindig platoonba tolom, sokkal jobban adja,

Átlag 1200 xp-t adogat, mostanában nem arra figyelek hogy
mennyit tudok kilőni hanem inkább hogy minél többet sebezzek,
erre sokkal több xp t ad mintha kilőnék 1-2 kisebb tankot:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#21791) Trashfan válasza ollie (#21783) üzenetére


Trashfan
csendes tag

No most ez így ebben a felállásban így igaz. Az tény, hogy ez a kettő volt a fő ellenfél típusa, de már csak adódott abból is, hogy ugye messze ezeket használta az ellenség a legnagyobb számban. Ennek ellenére eredményesen lehetett használni pl a Pershing ellen is, ahogyan az meg is történt, meg még jó pár járgány ellen.
De a fő gond a játékban nem is a Tigris, hanem a Panther totális elcseszése azzal, hogy az L70-es ágyúját gyakorlatilag elrontották. Miközben a Tigris 88mm L/56 ágyújánál nagyobb volt az átütőereje, a játékban adtak neki egy 135-ös átütést...szóval ez a vicc.

(#21792) stork13


stork13
aktív tag

Type témához:

Pontos információk:
217 meccs (133 v - 82 l- 2 d)
9091591 kredit bevétel tisztán.
41897 kredit/csata tisztán, prémiummal.
Prémiummal, skilltől függően 35-45k között van tisztán csatánként az átlagbevétel.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#21793) joker1220 válasza psycroptic (#21787) üzenetére


joker1220
őstag

Igazából valakinek jobban megy vele, valakinek kevésbé, egész gyors az ágyú és távolra is elég szépen lehet lőni vele.

T44 et jelenleg 1v1 ben megeszi de a 7.0 után már erősebb lesz a T44...

Az ágyúja szinte megegyezik a D10T vel, én a T34-85 ön már kifejlesztettem,
most a T43 nál tartok és most gyúrom a T44 re az XP-t.

Én azért szeretem a type ot mert jó pattógós az eleje, sokszor van hogy még
az IS-3 is és volt már rá példa hogy E-75 is lepattant szemből róla.

Mostanában elég sokszor próbálnak ammo rack elni, eléggé betanulta a nép
hogy hol kell lőni a type ot, viszont a T-44 nél kevésbé robban be emiatt és
ha jól forgatod akkor nem nagyon sikerül nekik:)

Nem a hülye freget kéne hajkurászni mert sokkal de sokkal többet nyersz
ha a bevitt sebzések mennyiségére figyelsz és nem arra hogy hány kis
tankot sikerült lapátra tenni.:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#21794) vhw válasza Trashfan (#21791) üzenetére


vhw
addikt

Ha megnezed, minimalisan de megis nagyobb a 75os atutese :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21795) đe$|re válasza Trashfan (#21788) üzenetére


đe$|re
senior tag

Köszi, ezeket én is olvastam már. ;)

A P1000 Ratte-t is legyengítenék valahogy, tuti. Valami csoda orosz tankot bedobnának. :U

Panzer VII "Löwe" vagy "Tiger Maus"- papírtanknak is hívják, mivel soha nem került le a tervrajzokról, a játékba prém tanként meg bekerült. (Ugye a Maus tervezése során jutottak el hozzá)
Panzer VIII "Maus"

(#21796) Trashfan válasza vhw (#21794) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Igen, 3-al:))) Miközben meg a 88-al L/56 930M/sec-el lőtte ki a a lövedékét, a 75mm L/70 meg 1120-al...azért ez nem hiszem, hogy mindössze 3-al jelentene többet a játékban, no de mindegy.)))

(#21797) đe$|re válasza Trashfan (#21791) üzenetére


đe$|re
senior tag

Van egy tippem a Panther ágyúinak nevezésére: (a lőszer típusokat most hagyjuk)

Név PzGr 39/42
Típus páncéltörő gránát
Tömeg 6,8 kg
Kezdősebesség 925 m/s
100 m 500 m 1000 m 1500 m 2000
138 mm 124 mm 111 mm 99 mm 88 mm

PzGr 40/42
wolfrám-magvas páncéltörő gránát
4,75 kg
1120 m/s
194 mm 174 mm 150 mm 127 mm 106 mm

Tigris is...a ruszki T34 egylövés volt a számára...a játékban viszont...(furcsa, hogy a német tankoknak alacsonyabban van a lövés/dmg mutatója)

[ Szerkesztve ]

(#21798) Trashfan válasza đe$|re (#21795) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Sorry....mivel eléggé tankmániás vagyok, mindig csak szövegelek, elnézést érte!

Na jó, de a Ratte még legyengítve is milyen lehetne már?:)) Ha csak a fegyverzetet, méretet nézem...:)))

Amúgy ha meg már előveszik ezeket a tervezőasztalon lévő járgányokat, akkor legalább a valóban azokra szánt fegyvereket tennék rá. Ott van az E100 pl....hol van a 173mm KwK 44?:))

(#21799) vhw válasza đe$|re (#21797) üzenetére


vhw
addikt

Mert a valosagban ha valami atment a pancelon akkor vege volt a jateknak, itt meg HP-t lovoldozgetunk egymasrol.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21800) psycroptic válasza joker1220 (#21793) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor hasonló járgány. Nem a frag-et hajkurászom csak jó lenne ha már lerágtam a csontról a húst, akkor a velőt is megkaphatnám... :DDD

T-44-el a legjobb köreim 900-1100xp és bruttó 26000-28000 credit plusz pár mesterlövész plecsni. Szerintem ha meglesz a d10t, akkor ez emelkedni fog, mert nagyobb lesz a sebzésem ergó több kárt tudok tenni az ellenben. Jól gondolom?

(#21792) stork13: ez már elég szép mennyiség közel 10 milla credit 217 csatával, na ezért akarok beruházni én is egyre...

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.