Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21601) KaLeun


KaLeun
senior tag

Kiszenvedtem a nagyobb tornyot a T34-re, de ez nagyon gyenge. Hát a T32 tornyát nem lőtték át olyan helyeken mint ezt, szemből lehetetlen szögből több átütés van rajta és egy E-75 900+ sebez..... :W :U

Persze örömteli tény legalább az, hogy már csak 60k kell a T53-ra. :)) Olyan felemelő érzés amikor top tank vagy, oszt szart se tudsz tenni a másik csapat top tankja ellen (E-75). :U

Cila

(#21602) Dictator^


Dictator^
veterán

Ezek megkérdezték WoT hivatalos fórumon, hogy bannolhatják-e ha 10x beírja a kódot a srác a T-127nél, azt már páran anyáznak, hogy ez nem volt se bölcs dolog, hogy ott kérdezi meg..a többiek meg elitlik aki használta :)
komoly.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21603) Murder3 válasza Dictator^ (#21602) üzenetére


Murder3
addikt

bölcs?
inkább hülyébb dolgot nem is csinálhatott volna...
amúgy meg minél többen használják annál valószinűbb, hogy nem szankcionálnak.
többi meg persze hogy elítéli:D

(#21604) Snooker


Snooker
senior tag

Amúgy, ti eddig kb hány computerbildes kódot használtatok fel? :D

(#21605) Murder3 válasza Snooker (#21604) üzenetére


Murder3
addikt

maximumot:D(10)
a többit beírtam ide.

(#21606) hemaka válasza D.Orion (#21597) üzenetére


hemaka
nagyúr

belülre kell váltani, aztán annyi, én úgy csinálom szűk csiki-csukinál

Snooker: 3, abból egyet barátnőmnek adtam.

[ Szerkesztve ]

(#21607) Snooker válasza Murder3 (#21605) üzenetére


Snooker
senior tag

Nem csak a napi 10 kód a limit? Másnap újra belehet írni 10-et, vagy tévedek?

én 5 öt használtam el

[ Szerkesztve ]

(#21608) KaLeun válasza Dictator^ (#21602) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért erről a kód harácsolásról nekem is megvan a véleményem. :(
Egyrészről ugye a magyar leleményesség, másik oldalon meg azért szánalmas...

Fogadni mernék, hogy akik vették a fáradságot erre, azok máshol haszontalan dolgokra gondolkodás nélkül a többszörösét elköltik mint amennyibe kerül az a 9 garázshely.

Cila

(#21609) szalai56 válasza Snooker (#21607) üzenetére


szalai56
senior tag

Sajnos összesen 10. :O
KaLeun: lehet véleményed, de ez a wot hibája, miért is ne használnánk ki.?

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21610) vhw válasza KaLeun (#21608) üzenetére


vhw
addikt

"magyar leleményesség"?
Mintha csak és kizárólag magyarok csinálták volna ezt, tőlünk akár keletre akár nyugatra minden egyes user megelégedett 1, azaz egy darab kóddal.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21611) Murder3 válasza KaLeun (#21608) üzenetére


Murder3
addikt

hidd el csinálta ezt midnienki aki tudott róla ahogy sok más játéknál is amint adódik egy ilyen kiskapu aki tud róla az kihasználja.

(#21612) Murder3 válasza hemaka (#21606) üzenetére


Murder3
addikt

akkor is ugyanúgy felrántja az égbe a célkeresztet.

de komolyan szánalom ez a játék...
most tigris2-vel 532 életem volt szembe egy 1200-as ferdi meg egy arty valahol.már cak így 3-an maradtunk.
leszedem 170-re
ő egyik rámlőtt lövése lánctalp másik pedig nem sebzett a harmadik sebzett.
na de megint eltalálom és nem sebez semmit...
arty utánna kiszedett rögtön...

[ Szerkesztve ]

(#21613) Snooker válasza szalai56 (#21609) üzenetére


Snooker
senior tag

Még így is megéri, 10 nap prémium, 1,7 millió kredit, +10 garázshely

(#21614) D.Orion válasza balintka (#21586) üzenetére


D.Orion
veterán

No az imént lőttem ki a 88mm-es ágyúval 7(leadott)/4(talált) lövésből egy IS-t 527 méterről. Csak a hátsó fertálya látszott ki, szóval lehet ezzel pontosan is célozni csak rá kell érezni és kell hozzá a jó legénység. Na meg a mozdulatlan célpont. JagP IV hősiesen fogta az IS-t míg én leszedtem az életét.

hemaka: Thx, megfogadom a tanácsod.

Szerk.: Most egy Löwe volt meg 88mm-el. Oldalba szedtem, mozgásképtelen lett és arty-val szétkaptuk, ~760hp-t szedtem le róla én. :DDD Kb 250méterről.

[ Szerkesztve ]

(#21615) balintka válasza D.Orion (#21614) üzenetére


balintka
addikt

Nem semmi, grat!
Én most 2x 5-öt lőttem ki a VK-val, a gyengébb ágyúval. Kezdem megszeretni ezt a tankot. Sokkal jobban tetszik, mint (az amúgy kedvenc) Pz 4-es. Nemsokára meglesz a 88-as ágyú.

(#21616) D.Orion válasza balintka (#21615) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem felhőtlen ám az élet, mert van, hogy bedob E75 ellen. :DDD Akkor kicsit szívás van. Meg kell becsülni azokat a meccseket amiben te vagy a top tank, ott a legtöbbet kell kihozni a járműből. A rosszabb meccsekben meg túl kell élni. Sose rusholj vele, mert azonos tier is kilövi 4 lövésből max. Mindig szépen óvatosan és megfontoltan. Megmondom őszintén, hogy én top tankként sem vállalom fel az ék szerepét, mivel nem lehet bízni a csapattársakban, inkább várom a jó scout-ot és akkor odapörkölök. Persze van, hogy ráérzek arra, hogy hol van csak 1-2 tank és ott áttörök.

Egy igazi mészárlás a jó scout-nak köszönhetően:

Ezért persze járt egy Top Gun medál. :B Gyanítom, hogy kicsit mérgesek voltak, szidták biztosan azt a szegény A-20-at.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#21617) balintka válasza D.Orion (#21616) üzenetére


balintka
addikt

Igen, ahol látom, h E75 a top tank, már tudom előre, h bukott az a kör. Ha én vagyok közel a top, akkor tudok élni vele.

(#21618) MadPjotr


MadPjotr
tag

Ha van még elfekvő kódotok akkor szívesen kipróbálnám ezt a kis tankocskát !
Privibe írjatok ha maradt még valakinek !thx :R

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#21619) Murder3 válasza D.Orion (#21616) üzenetére


Murder3
addikt

VK top?:D
jó vicc mert azzal oda kb 1000 évbe egyszer kerülsz.

(#21620) LBandi válasza KaLeun (#21608) üzenetére


LBandi
aktív tag

Fogd fel egy "secret" x-mas egg-nek az egészet.

Amúgy lehet nem volt véletlen, így szeretnének a készítők diesel füstöt, lántctalpas ,killekkel tarkított karácsonyt kívánni.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#21621) D.Orion válasza Murder3 (#21619) üzenetére


D.Orion
veterán

Nagy tévedés :U , tegnapi napom összeszámoltam:
19 csata abszolút top(1-4) tank a lista alapján(nincs nagyobb Tier)
10 csata középmezőny, T7 volt a max)
8csata T8 is van
5csata T9 is akad

(#21622) paleinho válasza Murder3 (#21619) üzenetére


paleinho
senior tag

VK3601(H)-ról beszéltek? mert még soha nem voltam vele Top tank, Top3-ban voltam vele kb 10x :C igaz csak 217 csatát mentem vele

(#21623) Murder3 válasza LBandi (#21620) üzenetére


Murder3
addikt

kizárt:D

Nem tudom ki emlékszik az EA supportos APB ficsőrre amikor csak írni kellett nekik és szartak rá, hogy teneked amúgy megvan vagy sem a játék ha kértél tőlük adtak cserébe más játékot:D
Nekem a BC2 így lett meg:D

(#21624) Murder3 válasza paleinho (#21622) üzenetére


Murder3
addikt

én a t6-os vk sereggel kb 1000 csatát emtnem már, de max 1-2 amikor ténylegesen top voltam:D

nekem már msot annyi tankom van, hogy ah csak azokat nézem amivel kell xp és ezekkel megyem le a duplázást már az önmagába 1 óra..fúúú
mi lesz később:D

[ Szerkesztve ]

(#21625) mynames


mynames
senior tag

Nézegetem ezeket a tankszázadokat de csak tier 9-10 ált. mindegyik...
Senki nem akar jó kis t 5-8 csatákat?

(#21626) hemaka válasza mynames (#21625) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mivel nincs választható tier(még), így nem is lesz kisebb csata.

(#21627) fsb1000 válasza Murder3 (#21600) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az égbe célzást egyszerü lenne megoldani: usernek lehetőságet adni, hogy az autoaimot kikapcsolja.

(#21628) paleinho válasza fsb1000 (#21627) üzenetére


paleinho
senior tag

Remélem megoldják valahogy, elég idegesítő tud lenni, mikor emiatt ellövök a tank fölött :W

(#21629) mynames


mynames
senior tag

Az utóbbi 5 percben a pingem felment 999-re a vérnyomásommal eggyütt!! :(( :((( :W

(#21630) fsb1000 válasza KaLeun (#21608) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Fogadni mernék, hogy akik vették a fáradságot erre, azok máshol haszontalan dolgokra gondolkodás nélkül a többszörösét elköltik mint amennyibe kerül az a 9 garázshely."

Pontosan így van... miközben harácsoltam, megakadtam 5-nél (ennyi tank törölhető naponta) és Gold-ért is vettem egy garázshelyet. Mostmár szinte az összes német tank beférne.

De .... nem tartom illegális dolognak a promo kód halmozását.
Ha így lenne, akkor a felhasználását nem 10-nél hanem 1-nél korlátozták volna, mint a többi akció esetén. Biztos volt ennek oka hogy igy ment, mégha elsőre nyilvánvalóan bénázott mindkét fél.
Nem a magyar harácsolók omlasztoztták meg az xxx.de oldalt kis kezükkel, hanem azok a "hackerek" akik az első napon scriptekkel húzták le a kódokat akár ezresével.
----

Megjegyzés: AZ IGN-es promo müxik bankkártyával is, a fiam megcsinálta és nem vontak le semmit.

[ Szerkesztve ]

(#21631) D.Orion válasza fsb1000 (#21630) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is bankkártyával csináltam meg, anyni, hogy a végén ki kell kapcsolni az IGN profilban az auto renew-t, hogy 7 nap múlva ne vonjon le pénzt a meghosszabbításért.

fsb1000: Más a véleményük az adatbiztonságról. :(

Más: Amcsi Slugger tényleg ilyen bivaly erős T6 ellen? Ha vele futok össze, akkor 2 lövésből elintézi bármelyik T6 VK-mat. Viszont őt a 88-al se tudom meglőni 100-200 méterről sem. Simán lepattan a döntött frontjáról, ha meg beszögeli a tankot toronnyal együtt akkor aztán lőhetem bárhol. :(

[ Szerkesztve ]

(#21632) fsb1000 válasza D.Orion (#21631) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Viszont a személyes adatokra tojnak..

Megerősítő emailben küldték vissza a PayPal-os adataimat!!!!!!!!
Ezért ez durva.
Ilyet még az eBay sem csinált X éve.

(#21633) D.Orion válasza fsb1000 (#21632) üzenetére


D.Orion
veterán

:F Csak az egyikre van pénzem: Panther vagy Tigris?
VK3001H(Panther ág) legénység 100% és már ~50%-os repairt képzésük van, VK3601H(Tigris ág) legénység 98%.

Prémiumom még van január közepéig.

(#21634) balintka válasza D.Orion (#21633) üzenetére


balintka
addikt

Sztem a Tigris jobb lenne.

(#21635) paleinho válasza D.Orion (#21633) üzenetére


paleinho
senior tag

Nekem megvan mindkettő, de panther élvezetesebb(nekem) már alapon is el lehet vele lenni, míg a tigris az szenvedés(nekem), mindegy csinálom mindkettőt :U

(#21636) balintka válasza paleinho (#21635) üzenetére


balintka
addikt

Mi a baj az alap Tigrissel?

(#21637) hemaka válasza balintka (#21636) üzenetére


hemaka
nagyúr

lassú, a löveg genge, stb...

Szerk.: De ezt már írtam, hogy lehet csak én nem tudtam vele játszani. Fullosra kifejlesztve is szenvedtem vele, csak köpködtem minden csata alatt/után. :D

[ Szerkesztve ]

(#21638) balintka válasza hemaka (#21637) üzenetére


balintka
addikt

Engem mindig, minden tankkal kilő :S Nem tudom azok milyenek.

(#21639) D.Orion válasza paleinho (#21635) üzenetére


D.Orion
veterán

Akkor Panther lesz, van free XP-ben 18K-m, azt lehet rá is költöm gyorsan, és akkor már az se stock-ról indul. Tegnap esti tankszázados party-ba belenyomtam 1M-át és így nincs meg egyszerre mind a két tank. :DDD Megvettem a Hummelt-t, felszereltem cuccokkal(töltésgyorsító, célzásgyorsítás) és a legénységét is a 100%-os Grille-ből raktam át 75%-os képzéssel. :DDD

balintka: VK3601H-val nem szabad belekötni 1vs1-be a Tigris-be, úgy nincs esélyed. De ha oldalba kapod és csipegeted, akkor lazán ledarálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#21640) marked one94


marked one94
őstag

Valaki aki használt amcsi T20 med tankot eltudná mondani milyen? Ami van hozzá 90mm ágyút azzal nincs bajom, az érdekelne mennyire mozgékony. Hasonló mint a VK3002DB?

You'll Never Walk Alone

(#21641) Paul119 válasza marked one94 (#21640) üzenetére


Paul119
addikt

nekem van az eu szerveren de elég fos az easy8 után kevésbé mozgékony stb inkább mint valami rosszúl páncélozott heavy

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21642) paleinho válasza D.Orion (#21639) üzenetére


paleinho
senior tag

Jó lesz a Panther, most olcsó a venti, meg a wet amo rack is :)

(#21643) D.Orion válasza paleinho (#21642) üzenetére


D.Orion
veterán

És mi legyen a harmadik? :U

No közben elindultam Panther első csatába. ;] 90%-os legénység(+50%repair skill), wet ammo+venti, repair, healt,fire. Top tank vagyok, lista elején. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21644) marked one94 válasza Paul119 (#21641) üzenetére


marked one94
őstag

legjobb motor, lánctalp és min 90% legényéggel próbáltad?

You'll Never Walk Alone

(#21645) D.Orion válasza D.Orion (#21643) üzenetére


D.Orion
veterán

Ennyi volt... :((( SU-8 only one shot..... 1200HP-t egyetlen lövésre... :(((

Szerk.: Felraktam hátha valaki nem hiszi el:

[ Szerkesztve ]

(#21646) _seth_


_seth_
veterán

Győzelem!
Csata: Sand River 2011. december 11. 14:28:41
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 1 807
Szerzett kredit: 43 917
Csatában elért Achievement: Acélfal
(5 kill, legjobb tank voltam a csapatomban és a játékban is) Miért nem ilyenkor van a napi első duplázós kör?? :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21647) hemaka válasza D.Orion (#21645) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez néha megesik.
Tegnap és is addig-addig forgattam a tornyot IS-3-on, ameddig bekaptam egy ammo rack-et. :D Káromkodtam is rendesen, hogy miért nem jobb klikkel nézeődtem... :U

marked one94
Már nem kell sok és meglesz az IS-4, igaz egy ideig csak a BL9-cel. De akkor majd nyomhatjuk megint, IS-maffia. :DDD Jók voltunk múltkor is szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

(#21648) D.Orion válasza hemaka (#21647) üzenetére


D.Orion
veterán

3/3 ammo rack. De, akkor minek is vettem meg a wet-et? :F

(#21649) fsb1000 válasza D.Orion (#21633) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én a tigrist választanám.... biztos sok hátránya van de az egy "Tigris".

(#21650) vhw válasza marked one94 (#21644) üzenetére


vhw
addikt

Nekem megvolt a betaban, ki is fejlesztettem vele a T23-at. Nekem nagyon tetszett, eléggé mozgékony volt, bár nem tudom összehasonlítani egy kifejlesztett VK3002essel, nekem csak stock volt. De a Panthertől sokkal jobb.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.