Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22251) diegho válasza D.Orion (#22250) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, azzal amit 120mm alatt gyengítenek, de ez engem nem fog érinteni egyik normális tankomon sem, kivéve a T-54et.

(#22252) Trashfan


Trashfan
csendes tag

Hm...ez a nap is jól kezdődik Ferdivel...8 lövés, 8 találat, egyetlen sebzés sem. Sluggerre nem sebző kritikalt lövök, Typeról lepattan, vicces...

(#22253) -vitya- válasza Eagle16 (#22248) üzenetére


-vitya-
őstag

wowwww, 65-el repeszt a tier10 és 9? azta... kell egy ilyen ;-)

-=Витя=-

(#22254) vbbb


vbbb
őstag

Mindig szívunk itt a Match-making system-el...miért nem raknak ugyan olyan tankokat mind a két térfélre és kész...még ha nem is olyan fejlettségűek (ágyú, lánctalp...stb.) azért kiegyensúlyozottabb lenne és egyszerűbben megvalósítható...szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#22255) yarsley válasza Eagle16 (#22248) üzenetére


yarsley
aktív tag

Amugy honnan a rakbol jon ez a sok francia tank? WW2 utan gyartottak?
Jah nezegettem kicsit wikipediat, hogy ott mit irnak rolluk, de nem sok mindent, csak a korai tankokrol, ami most a nemeteknel van. Amin megakadt a szemem, az M26 Phersing az nem med, hanem heavy...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22256) D.Orion válasza -vitya- (#22253) üzenetére


D.Orion
veterán

Nagy motor, nagy ágyú, nulla páncél. :DDD Kicsit emlékeztet engem az orosz medium vonal elejére. :D

(#22257) diegho


diegho
nagyúr

Most lőttem Object 212-vel 8 lövés 8 találatot :DDD ilyen se volt még.

(#22258) vbbb válasza yarsley (#22255) üzenetére


vbbb
őstag

Biztosan mind a tervező asztalról amit pénz és idő hiányában nem valósítottak meg...na majd most... :P

(#22259) vhw válasza yarsley (#22255) üzenetére


vhw
addikt

Eleinte heavynek sorolták be, de már az amerikai szemlélet szerint sem volt igazán nehéz tanknak nevezhető. Inkább propaganda okokból nevezték heavynek, hogy jobban érezzék magukat a katonák, hogy ezután nekik is van egy olyan tankjuk ami méltó ellenfele a KT-nek.
A háború után persze visszasorolták oda, ahová való, tehát közepesnek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22260) D.Orion válasza vhw (#22259) üzenetére


D.Orion
veterán

Maradjunk annyiban, hogy ezt a Tigris és a Párduc frontja ellen alkották meg. KT ellen esélye sem volt.

(#22261) Timyyy válasza Eagle16 (#22248) üzenetére


Timyyy
őstag

Most ezek a páncél adatok komolyak? Sírok a röhögéstől :DDD

(#22262) Eagle16 válasza Timyyy (#22261) üzenetére


Eagle16
addikt

Komolyak :) Alacsony tier-ben viszont nagyon erősek, csak ott meg az ágyújuk harmatos...

Amúgy a Tier 8-10-esek 10mp alatt eresztenek egy tankba 2-3k sebzést, szóval :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22263) ollie


ollie
MODERÁTOR

Haha, a WoT honlapján mér nincs is fent, hogy mikor jön a 7.0 az EU-ra. Nincs semmilyen dátum, pedig tegnap még azt írták, hogy ma.

***

(#22264) Eagle16 válasza ollie (#22263) üzenetére


Eagle16
addikt

Overlord tegnap pénteket írt.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22265) D.Orion


D.Orion
veterán

:W dotville Su-152-vel 10 társamat szedte ki úgy, hogy senki se látta őt és őket se scoutolta be senki, mert már csak ez a gyökér volt. Ez mégis mi a faszom, ha nem cheat? A végén ketten maradtunk arty-sok. Nyílt terepen jön felém és baszki 10 méterről látom meg. :W Álok bent a bokorban, frankón átlátok rajta, rá a pusztára és a gyerek 10 méterre tőlem tűnik fel a semmiből. :W Nem volt takarásban meg semmi, egyszerűen oda teleportált elém. :W

(#22266) -vitya- válasza D.Orion (#22265) üzenetére


-vitya-
őstag

hát, ha az eredményeihez cheat kellett neki, az szánalmas lenne ;-)

szvsz nem cheatel, csak így jött ki. Ha benne állsz a bokorban, és kilátsz, akkor téged is láthatnak, ha jól álltál benne, akkor ő is fedezve volt és te is. 10 méterre tűnt fel? akkor ő is csak 10 méterről látott meg téged.

Szerencséje volt; ahogy nézem az adatait nem olyan extrém nagy játékos, de nem is rossz.

-=Витя=-

(#22267) D.Orion válasza -vitya- (#22266) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt nem szerencsének nevezném, mert tőlem 100 méterre és kissé előrébb állt a másik arty. Ergo neki is látnia kellett... Az nem szerencse, hogy ha valaki nyílt terepen 10 méterre előtted tűnik fel.

(#22268) hemaka válasza ollie (#22263) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nyújtják, mint a rétes tésztát... :U

(#22269) Murder3


Murder3
addikt

nagyon elbaxták a pz4-et normális csatába már nem rak be...

(#22270) Trashfan válasza D.Orion (#22267) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Én pont az ilyen hülyeségek meg a Matchmaking miatt uninstaláltam a progit pár perce. Most az tette be a kaput, hogy az utolsó 3 meccsemen 6-6 arty volt, úgyhogy nagy játékélményben volt részem.
Aztán volt hasonló ma mint neked. Nyílt terepem előttem (Murovanka) 100 méterrel megy a csapattársam, belelő egy IS-be, az szépen eltűnik, majd mellettem jelenik meg kb 5 mp múlva, és lő szépeket oldalba.
Aztán 246 penetrationos Ferdivel nyomulok nagy boldogan, azt meccs végén nézem a táblázatot: 8 lövés, 8 találat, nulla sérülés okozása. Sluggerbe sikerült kritet lőnöm sebzés nélkül, aztán kb ennyi. KV3-at megszoktam már, hogy lepattog, de lőttem oldalról Jagdpanthert (Did'nt even scratch them, vagy mi a fenét mond), és társai. Tisztára olyan érzésem van sokszor, mintha a szerver eldöntené, hogy ebben a körben most nem sebzel, vagy nem találsz, vagy hasonlók.

Na mindegy nem panaszkodom, hiszen ingyenes játék, olyan amilyen, csak nekem így ebben a formában nem okoz sok örömet, úgyhogy letöröltem azt befejeztem részemről.

(#22271) L-e-f-i-e válasza Eagle16 (#22264) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én úgy tudtam Pénteken + hétvégén nem adnak ki patchet sosem....de már azt se bánnám csak legalább biztosra ígérnék....ez a holnap jön... aztán najó mégse majd inkább holnapután .. vagy nem..de majd jön ...

=^-^=

(#22272) Timyyy válasza L-e-f-i-e (#22271) üzenetére


Timyyy
őstag

Azért írtak pénteket, hogy majd később mondhassák, hogy ja, péntken mégse szoktuk kiadni, majd hétfő... mert tudják hogy úgysem lesz kész. Személy szerint örülök, ha karácsonyra meglesz a 7.0.

(#22273) joker1220 válasza L-e-f-i-e (#22271) üzenetére


joker1220
őstag

Biztosra ígérték hogy a hét végefelé megkapja az EU szerver is.:)

Fogalmam sincs hogy a pénteket hol olvastátok..

7.1 ben sem lesz még az amcsi T34 prémiummá ahogy elnézem...

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#22274) vhw válasza joker1220 (#22273) üzenetére


vhw
addikt

Amit ők ígérnek? :U Komolyan veszi őket bárki is?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22275) hemaka válasza vhw (#22274) üzenetére


hemaka
nagyúr

Na ezaz, tipikus kelet EU mentalitás... majd valamikor kész lesz. :D

(#22276) ollie válasza hemaka (#22275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig pont nem keleti cégek híresültek el erről, lásd Valve.

***

(#22277) vhw válasza hemaka (#22275) üzenetére


vhw
addikt

Nem tudom... a villanyszámlát is hasonló elmaradásokkal fizetik? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22278) joker1220 válasza vhw (#22274) üzenetére


joker1220
őstag

Azok alapján hogy ugyanúgy igérték hogy az NA szerver is a héten frissül(t), elég hihetőnek tűnik:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#22279) hemaka válasza ollie (#22276) üzenetére


hemaka
nagyúr

Őket már nem veszi komolyan senki. HL2 óta kb... :D

vhw: kinézem belőlük... :D

[ Szerkesztve ]

(#22280) vbbb válasza hemaka (#22279) üzenetére


vbbb
őstag

Szerintem a HL2 óta veszi őket komolyan mindenki. :)

(#22281) ollie


ollie
MODERÁTOR

A zavvi-n korrigálták a dobozos WoT árát, most már csak 7GBP, szóval lehet onnan rendelni.

***

(#22282) hemaka válasza vbbb (#22280) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kétlem. Tény, hogy jól sikerült a játék, de amiket az episode-al művelnek, az elég komolytalanná teszi őket...

virkir: állítható tier? vagy nem lesz olyan? kigayják belőle, mert nem volt rá idő? :D

[ Szerkesztve ]

(#22283) virkir


virkir
veterán

De áruljátok már el miért várja a 0.7.0-át mindenki mint a messiást?
A felesleges ficsőrökön kívül azzal gyakorlatilag csak szívást fogunk kapni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22284) Trashfan válasza virkir (#22283) üzenetére


Trashfan
csendes tag

Igen, ezt én sem értem...:))))

(#22285) Paul119 válasza virkir (#22283) üzenetére


Paul119
addikt

ennyi én sem értem ezt a nagy várakozást,tehát kapunk ap ammo nerfet meg he ammo nerfet hogy vegyük a gold lőszert elsőnek és utoljára az e100 ba vettem az is képes volt pattanni egy t34 hull armorjának leggyengébb páncélrészéről :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22286) ollie válasza virkir (#22283) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én inkább a 7.1-et várom, na meg a T34 lecserélését.

***

(#22287) Paul119


Paul119
addikt

najó kész eddig bírtam az es100 at eladom és vissza veszem az e75öt katasztrófa ez a tank,is4 30 méterre tőlem heat ammoval meg küldtem az ágyú részét sebzett 560 at ez még oké(azért az ágyúra mert előtte már elhasználta a lőszer reskesz javítására mert közösben szentcségelt hogy megsérült )kövi heat ammo a pánvcélja legpuhább részére ahol még a bl9el is át tudtam lőni is3al, na ez we bounced off... hát elmegy a fenébe az egész ruszki bagázs egy 150 mmeres ágyúnak ekkora távolságról egy lukat kéne robbantson oda nem lepattanni :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22288) diegho válasza Paul119 (#22287) üzenetére


diegho
nagyúr

203mm ágyúval most lőttem tisztán házba egy T95-öt és bounced off. Természetesen HE-vel.

(#22289) L-e-f-i-e válasza virkir (#22283) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én várom mert, ki van fejlesztve az Is7, kredit is megvan rá, de még nem vettem meg, ugy tudom a 7.0-ban kicsit buffolva lesz a páncélzata ami nem is árt neki végre.

=^-^=

(#22290) Paul119 válasza diegho (#22288) üzenetére


Paul119
addikt

t95öt meg még most fogják erősíteni bár a legjobban azon lepődtem meg hogy isel el engedtem egy random lövést a t28 front páncéljára és sebzett 410 et , lehet a gyenge pontját sikerült telibe kapni?

update pedig azt sem lehet mondani hogy e100 al olyan baromi nagy misseket lőnék mer 72% a találati arányom vele

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22291) hemaka válasza Paul119 (#22290) üzenetére


hemaka
nagyúr

T95-nek is van gyenge pontja szemből, a tetején jobb oldalt a kupola.
csak azt messziről eltalálni esélytelen, közelről meg nem sokszor látod... :U

szerk: ja nálam HE nem játszik, mivel nem használom. csak páncéltörő lövedéket használok. :D

[ Szerkesztve ]

(#22292) psycroptic válasza diegho (#22288) üzenetére


psycroptic
őstag

Én GWTigerrel ugyanúgy HE-vel az M6-nak tudtam három lövésből háromszor ellőni a lánctalpát, persze nulla sebzéssel. Aki tud az erre varjon gombot.

PSNID: Tomy83PS

(#22293) Paul119 válasza hemaka (#22291) üzenetére


Paul119
addikt

t95nek szemből nem is megyek neki semmilyen tankkal inkább megvárom amig valami hősjelőlt megpróbálja én mg az oldalába sunnyogok és oszom az áldást próbálom elsőnek heval oldalba pörkölni hátha le csuklik a lánctalpa meg esetleg a motor is nyekk :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22294) -vitya- válasza Paul119 (#22290) üzenetére


-vitya-
őstag

nem baj, erősítsék csak, szemből úgysem áltam le kötözködni vele eddig sem, ha meg már bejutottam mellé, vagy mögé, akkor ezután is esélytelen lesz.

-=Витя=-

(#22295) Paul119 válasza -vitya- (#22294) üzenetére


Paul119
addikt

jut eszembe ha berakják ezt a fizikus dolgot könnyen elő fordulhat hogy a t95 öt nem lesz olyan könnyű lefogni vagy csak én gondolom így?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22296) ollie


ollie
MODERÁTOR

Közben rájöttem, hogy mégis csak nagyon kíváncsi vagyok a 7.0-ra. Ugyanis ha nem jön be, megyek vissza az Eve Online-hoz, bár ez esetben meg kárba megy a nem régen aktivált 2 dobozos WoT kód...

***

(#22297) vhw válasza hemaka (#22291) üzenetére


vhw
addikt

Az ágyú alatti részen is át lehet lőni. Volt már hogy 100-150 méterről teljesen szemből elkentem a száját T30al, 3 lövés volt. Eleinte csak állt nagy keményen, hogy uuuuh neki T95-je van, benyelte a ~700as lövést, én visszahúzodtam fedezékbe. A következő 700as lövés után már igen taposta neki a 'S'-t, aztán a harmadiknál elfüstölt.

De volt fordított helyzet is, mikor én mentem egy saját T95 után, hogy majd jó kis fedezék lesz és hulldownban maradhatok, 1 perc alatt kilőtték előlem...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22298) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, megvan a német tier 10-es SPG. :D

[link]

***

(#22299) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Úgy érzem mintha ma csak droidok közzé rakott volna a rendszer.Abba is hagytam mert egyszerüen nyertes csatám alig volt .Volt olyan mapom ahol T50-el beírtam kezdéskor hogy akkor megyek felfedezni és hiába köröztem az ellen körül az Arty-k nem szedtek ki senkit , de az még csak csak , de engem lőttek ki utóljára . Amúgy majdnem hanyatt estem , mikor megláttam , hogy a T50-2 55K xp.Nem is értem miért mikor ennyiből egy IS kijön ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22300) ollie válasza jozefgucci1 (#22299) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-50-2 csak nevében tier 5-ös, valójában a top scoutról van szó, ezért ennyi XP. Óriási ugrás tier 4-hez képest, és nem véletlen, hogy tier 10-es tankokkal sorsolja össze.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.