Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22851) CPT.Pirk válasza ollie (#22847) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Miért, bant kapunk? ;]

Am. amit írsz, az nem minden artyra jellemző. Nem csak T9, T10-es tankkal lehet játszani.

Most T4-es M7 Priesttel szenvedek, ugye itt nincs splash dramage, nem megy át a kövön és sebez olyan 120hp-t mindössze, valamint kb. minden 3. lövedék kimegy a célkörből. Pl. 5 telitalálat után sem mozdult meg egy IS, annyira nem érdekelte a találataim, pedig egyszer sem esett le a lánctalp nála.

T5, T6 tankjaimmal nem jellemző, hogy teli belőnek az artyk. Örülök ha ott vannak, mert pl. egy T5, T6 meddel elég probléma, mikor jön szembe pár E75 és társaié. Persze ez is csak addig jó, amíg max 3 arty van bent oldalanként.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22852) Iron Funeral válasza CPT.Pirk (#22851) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az egyik design béli hiba a másik meg az MM hülyesége, kár összehasonlítani a kettőt...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22853) Arpee78 válasza ollie (#22850) üzenetére


Arpee78
senior tag

Amit tehetsz:

1. Uninstallálod a játékot, mivel a sok arty miatt neked nem élvezet játszani vele.
2. Kilépsz a csatából ha látod a sok/high tier artyt
3. Kilépsz a csatából ha egyetlen arty van az ellenfélnél.
4. Csak tier I tankokkal mész, azok soha nem látnak artyt, picit sem.
5. 5-6-os heavynél nem mész nagyobbal, azok nem találkoznak "high tier" artyval
6. Gyors med/light tankkal mész.
7. Megtanulsz (jobban) védekezni, plusz egy kis türelem. Az arty találatok száma, ereje tolerálható szintre csökkenhet.
8. A fejlesztőknek jelzed a problémát, talán észbe kapnak és kérésedre kiszedik a játékból az összes SPG-t.
9. Írsz, íratsz egy hasonló játékot, természetesen arty nélkül.
10. Meghackeled a játékot, pl az artyk ellen sebezhetetlen páncélzatot kapva
11. Megkéred az összes artistát (fórumokon, chaten), ne játszanak vagy legalább ne lőjenek rád.
12. Játszol ahogy eddig, zsebkendőt veszel, telesírod. A fórumot és az ingame chatet is telesírod.

Van választék, ha valaki tud hozzátenni, ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

(#22854) virkir válasza ollie (#22850) üzenetére


virkir
veterán

Tényleg tanulj már meg játszani mert kezd kurvára unalmas lenni a rinyálásod.
Érdekes módon kihúztam két német T10-et, egy orosz T8-at, TD-vel T7-nél járok és semmi gondom ha értelmes mennyiségű arty van a játékban. Ha meg elbassza a MM akkor megpróbálok úgy játszani még T9-el is, hogy én legyek a spotter és túléljem a kört. Nem egy sok arty-s kört nyertünk ha észnél volt a csapat és nem rohant eszetlenül előre.
Ja... el ne felejtsem iszonyat tévedésben vagy ugyanis a legtöbb pályán van arty mentes útvonal csak ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22855) Sanya válasza ollie (#22850) üzenetére


Sanya
nagyúr

de nem is úgy kell, hogy a heavy tankkal elindulsz előre egyenesen az ellenfél bázisa felé megállás nélkül.

a legidegesítőbb az artilleryhez képest merőlegesen mozogni, mivel akkor újrakezdi a célzást, ami 6-10 másodperc is lehet.
persze ez top tiernél egyre nagyobb szöget jelent, ameddig elfordul az ágyú, s nem kell megmozdítani a láncot

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22856) hemaka válasza ollie (#22847) üzenetére


hemaka
nagyúr

Engem inkább az idegesít, hogy 600 méterre becsapódó lövedék is sebzi a T9-es tankot...

[ Szerkesztve ]

(#22857) virkir válasza Sanya (#22855) üzenetére


virkir
veterán

persze ez top tiernél egyre nagyobb szöget jelent, ameddig elfordul az ágyú, s nem kell megmozdítani a láncot
Na akkor neked még nem volt GWPanthernél nagyobb német arty-d. Azok merőlegesen haladó tanknál kb 50 méterenként eldobja a célkört.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22858) KaLeun válasza virkir (#22854) üzenetére


KaLeun
senior tag

" ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz."
:)) :)) :DD :DDD

Cila

(#22859) ollie válasza virkir (#22854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ész nélkül mentem, 8-10 artyt meg nem tartok értelmes mennyiségnek.

(#22855) Sanya: merőlegesen haladtam az artyknak, nem a bázisuk felé.

[ Szerkesztve ]

***

(#22860) Sanya válasza ollie (#22859) üzenetére


Sanya
nagyúr

de az ritka mint a courier :D

akkor vmit elront a csapatod ... :(

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22861) ollie válasza Sanya (#22860) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából a tracer miatt várom a 7.0-t, kíváncsi vagyok, milyen lesz (nem próbáltam teszten).

***

(#22862) Sanya válasza ollie (#22861) üzenetére


Sanya
nagyúr

a jobb artyk kilőhetik egymást :)

s majd mozogni kell vele is: izgi lesz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22863) Eagle16 válasza virkir (#22857) üzenetére


Eagle16
addikt

Privátban belinkelte a profilját, Tier 5-nél nincs nagyobb tankja...innentől kezdve nem értem hogy mit szakért :)

Sanya: majd akkor adj tippeket, hogy ha lesz Tier 8-as tankod minimum. Addig nem is találkozol Tier 6-8 SPG-vel...A Hummel meg a Su-8 engem sem zavar, tudod :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22864) ollie válasza Sanya (#22862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na most ezért fontolgatom, hogy beülök majd artyba, mert akkor már fogok tudni vadászni a többire.

***

(#22865) bullseye válasza Sanya (#22855) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig szerintem ilyenkor bejátszik a Pratchett-faktor, azaz minél gyorsabban halad egy tank, minél nagyobb a célzóköröd, minél rosszabb minden szám, annál nagyobb az esélyed, hogy juszt is telibekapd a célt. Csak legtöbben nem mernek ilyenkor lőni, mert ha mellé, akkor game over.

Tankkal is tapasztaltam, hogy teljes sebességgel rohanva 1-1 kapáslövés néha olyan tankokat besebez, amiket hosszas célzással is csak ritkán sikerül. Persze ott nem számít, mert nem arty :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22866) D.Orion


D.Orion
veterán

A sebezhetetlen KV-5. :(
STUG III, 88mm-es löveg, 26AP + 10HE és itt az eredmény. 21AP és 9HE csak a KV-5 -re ment rá, persze volt pár ami célt tévesztett. :(

És persze én voltam az idióta, hogy nem tudtam megölni a KV-5 + IS3 tankokat miközben foglalták a bázisunkat. Hát ez van, bocs, nem viszi át őket. KV-5-t párszor besebeztem, de csak ilyen 40-50hp-ra. Szerintem meg azok voltak az idióták akik meghaltak úgy, hogy a KV5 + IS3 100%-os élettel ért oda a bázisunkra. :(((

[ Szerkesztve ]

(#22867) fsb1000 válasza diegho (#22814) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Panther II-re nem elég a távcsővet rárakni? eleve 460 a látótáv és a max. 500
Egyébként ez lesz az első tankom amire repeszpáncél helyet ez megy.

(#22868) KaLeun válasza virkir (#22857) üzenetére


KaLeun
senior tag

Igazad van. A GW Panther tényleg olyan, hogy beállsz egy jó helyre aztán nem is kell elforgatni a teknőt. Na de a GW Tiger.... először is egy med oda-vissza keresztül kasul bejárja a pályát mire betölt, aztán meg nincs vele olyan, hogy követed ám a célt. Tapasztalatból előre kalkulálhatsz, elmész megiszol egy kávét mire összeszűkül a kör és aztán a ha épp egy millimétert is kell mozdítanod újra félpályányi lesz...
Ja és akkor még nem is túloztam....

Cila

(#22869) fsb1000 válasza Sanya (#22818) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"ez csapatjáték. csak álló célpontra lőnek az artisok"

EZ sajnos nem igaz.
Mind tankosként, mind artystaként is tapasztalom az ellenkezőjét.

A hegyre caplató H tökéletes célpont,.
Az az Artysta aki nem tud elé célozni az nyugodtam maradjon artysta.

(#22870) bullseye válasza fsb1000 (#22869) üzenetére


bullseye
addikt

Most akkor az a baj az artyval ha betalál, vagy ha nem? Vagy a hegy?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22871) KaLeun válasza D.Orion (#22866) üzenetére


KaLeun
senior tag

A kis tornyot lődd az elején. AP is átviszi.

Cila

(#22872) KaLeun


KaLeun
senior tag

Kár, hogy nem az amcsi arty ágat kezdtem el vinni, t8 = 2800 damage...
Ott egy Maus, nincs ott a Maus.... ;] ;] ;]

Cila

(#22873) diegho válasza fsb1000 (#22867) üzenetére


diegho
nagyúr

Gondolom elég, nincs német tankom.

(#22874) ollie válasza KaLeun (#22872) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De csak ha átviszi a páncélt, nem?

***

(#22875) fsb1000 válasza uvilmos (#22830) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Most öszintén....
Egy CW-s csatában hány darab top tier löveget tartasz ideálisnak? 2-3?
Mert a panaszok akkor kezdenek ömleni, amikor este 10 után szinte minden meccsen 5-6 van.

Vagy így is játszható a Wot szerinted és csak a NooB-ok sírnak-rínak ennyi arty miatt?

---

bullseye:
...bocsás meg,de nem erről volt szó. Konkrétan szarom le, az artysok önbecsülését.
Random csatában oldják ezt meg maguknak, ne itt magyarázzák el milyen nehéz az életük és túlképpen csak a többiek érdekében szívjóságból artyznak 5-6-os falkában.

[ Szerkesztve ]

(#22876) D.Orion válasza KaLeun (#22871) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnos csak az oldalát és a hátulját láttam, rossz szögben voltam :( , így pattogott róla.

(#22872) KaLeun: Én most T5 arty-nál jérok ,de eddig talán kétszer tudtam akkora sebzést bevinni, mint ami az ágyu adatlapján szerepel. Egy 650dmg ágyú pl átlagban 200-250et sebez. Ha jó legyen találod el, akkor 400is megvan, de 650dmg-t talán ezerből egyszer tudsz bevinni. Panther-t találtam már én is be ammo rack-el -1082hp. :U De ez egyetlen egy alkalom volt, és az én Panther-em is halt már meg ilyentől.

[ Szerkesztve ]

(#22877) virkir válasza KaLeun (#22868) üzenetére


virkir
veterán

Nem is ok nélkül adtam el amint megszűntem klános lenni meg a következő lépcsőfok xp igényét látva, mert menjen az akinek öt anyja volt sok száz kört a GWTiger-el mire meglenne a typE.
A Panthert meg majd visszaveszem a Hummel helyére ha már farmolni úgy sem lehet a tracer miatt nyugodtan, az legalább pontos, nagyot sebez, gyors mint a fene és még pattogni is tud róla egy-két nagyobb tank. Counter-re tökéletes

fsb1000
CW-n minimum a 2 városi pályák kivételével de nem ritka a 4-5 sem a nagy nyílt pályákra.
Azt a tűzerőt semmi nem pótolja tankban amit az arty-k tudnak.
Sajnos ezért van az, hogy a CW nagyjából másról sem szól csak a spot-ról.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22878) KaLeun válasza ollie (#22874) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az egy tipikus gyenge pont, szerintem az L70-nek simám át kell vinnie, az amcsi 90mm M3 biztosan viszi.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#22879) Drenadar


Drenadar
veterán

ARTY-s témához egy hülye kérdés :
az ugye csak pletyka volt, hogy lesz a játékban légicsapás? :D mert ha lesz akkor az arty bosszantás faktor lesz a legkevesebb gond :)

meg lehetne egy olyan WoT is ami a jelen tankjaival játszódik :)

(#22880) L-e-f-i-e válasza virkir (#22877) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Remélem sokan követik a példád, és kicsivel kevesebb aryt lesz majd a játékban.. :D

=^-^=

(#22881) D.Orion válasza Drenadar (#22879) üzenetére


D.Orion
veterán

Idővel eljutunk oda is, hogy Tier 30-ban már roboghatsz a 2000res tankokkal. ;]

(#22882) KaLeun válasza Drenadar (#22879) üzenetére


KaLeun
senior tag

Talán CW-ra ígérték :F , ismerve őket ez 2013-as téma lesz, ha lesz még WoT.

Cila

(#22883) fsb1000 válasza diegho (#22821) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagyon hasznosakat írsz, szerintem mindenkinek el kéne gondolkodnia ezeken az alap dolgokon.
(persze a csata hevében nem mindig megy.... de legalább az elején úgy índulni)

----
más:
"Hidd el, hogy nagyon sokszor láttam olyat, hogy a hegy felénél jött ki a skuló "

Én is láttam ilyet, (nem engem lött) álltam a szikla takarásban és a saját artysta lötte azt aki a túloldalon volt. Látszólag a sziklán húzott át a nyomvonala.
De nem lehe,t hogy ez csak a megjelentés hibája a vétlen szemlélő nézetéből?

(#22884) Sanya válasza Eagle16 (#22863) üzenetére


Sanya
nagyúr

szépen megnézted, van ott tier 6 is :P
mellesleg mentem már magasabb szintű arty ellen..
typr59-et nehezebb kiszedni, mint egy artyt

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22885) virkir válasza L-e-f-i-e (#22880) üzenetére


virkir
veterán

Nem figyeltél?
A darabszám nálam nem fog változni csak a minőség :D és a feladat.
Eddig a farmoló volt mostantól az arty vadász szerepkörben lesz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22886) KaLeun válasza virkir (#22877) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért a GWT nagyobb lövegével már lehet aprítani, lazán kiosztható pár t9-es one shot is.

Hát ja, egy cw vagy egy komoly század tényleg olyan, hogy mindenki lapul. Ráadásul teljes arty mentes helyeken, még egy-egy splasht is nehéz kiosztani.

Cila

(#22887) đe$|re válasza fsb1000 (#22883) üzenetére


đe$|re
senior tag

Lehet, hogy csak a megjelenítés hibája, csak már nagyon sokszor láttam.
A legviccesebb az volt, mikor behúzódtam a szikla, meg a baráti tank mögé,a skluó meg áthúzott a sziklán meg a baráti tankon és megállt bennem.

[ Szerkesztve ]

(#22888) Eagle16 válasza Sanya (#22884) üzenetére


Eagle16
addikt

De a Type 59 nem lő át a fél pályán 1800-as sebzést.

Akkor Tier 6...az még mindig nem 8 :P

Mondom, próbálj ki egy T8 TD-t majd vagy egy T8 hvy-t, aztán mondd hogy mozogj el előle :)
Mikor este 5-6 van egy oldalon...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22889) diegho válasza fsb1000 (#22883) üzenetére


diegho
nagyúr

Én számtalanszor látok töltényeket elhúzni a tankomon keresztül. Igen az az arty lövedék ami felettem repül el, de úgy jelzi, mintha rajtam keresztül menne.

Arty ellen simán lehet heavy-vel is játszani. Tegyük fel van 5 arty, mindegyiknek kb 25-35sec a reload time-ja. Az összes arty nem egy helyen fog állni, tehát nem ugyanoda tudnak belőni. Tegyük fel be vagy spotolva, tudod, hogy be vagy spotolva, vársz pár mp-et és elindulsz. Mire az arty lövedék odaér, te már odébb vagy, max a splash talál el, ha pedig nyílt terepen vagy, akkor előre-hátra mozogj és nem fognak telibe lőni. Az pedig ugye alap, hogy heavy-vel csak olyan helyen haladsz, ahol pillanatok alatt fedezékbe tudsz vonulni, vagy el tudsz rejtőzni a spotter elől, ha az első arty lövéseket túlélted, akkor van bőven időd fedezékbe menni, vagy elbújni. Elég sokat artyztam, 10k xp kell az object261-hez és tudom mi a legidegesítőbb artys szemmel, az amikor előre hátra ingázik az amire célzok, mert sose tudod mikor indul meg előre, vagy hátra. Múltkor malinovkán domboldalban egy T34 ingázott 4 arty lőtte, köztük én is és 2 perc alatt nem tudtuk lelőni a felére sem. Nem véletlen kell a vertical stabilizer a heavy tankokra, hogy ilyen ingázás közben is tudj pontosan lőni, az pedig alap, hogy ha az ellenfélnél sok arty van, akkor nálad is, akik pedig azt fogják lőni, akit te spotolsz, ha ő nem ingázik, kilövik és mehetsz tovább. Persze beakadhat egy-egy mákos arty lövés, ez van, de lőttem én is már vaktában malinovkán keresztbe ISU-val 800m-ről artyt ki úgy, hogy fogalmam sincs, hogy ott van.

[ Szerkesztve ]

(#22890) Drenadar


Drenadar
veterán

elfelejtettem screenshotot lőni, de elszégyelltem magam...
PZIV-el néztem a tankfelhozatalt, hogy már megint milyen IS4-ekkel kell majd bújócskáznom. Elnézek jobbra: loltraktor. nah mondom akkor én inkább befogom :D

(#22891) Iron Funeral válasza fsb1000 (#22883) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem tuti, hogy valami tracer bug mert nem egyszer volt már olyan, hogy ENSKen berongyoltam a házak közé és csak azt láttam, hogy minden random irányból lövedékek mennek át a házakon (és rajtam) pedig tankot sem láttam a közelben, persze a pálya másik felén már ment a buli :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22892) fsb1000 válasza ollie (#22850) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Hát igen, ott rontom el, hogy egyáltalán nem lépek ki rögtön a játék elején, amikor arty van."

Nem kell kilépni... napról-napra változik a véleményem és stratégiám ez ügyben
Most a suicid rush-t ajánlom.
Szinte biztos, hogy NEM arty fog kilöni, ha egyenesen nekirontasz az ellenek, és még 1-2-3 találatot is be lehet vinni.
Tudom, hogy ez is kibőkés a csapattal, de jobb mint kilépni. Több xp, több dmg/credit és gyorsan túl vagy rajta mehetsz másik (artymentesebb) csatába.

..néha bennmaradok... és figyelem hogy kempelnek.
Ha aty mondja menjenek spottolni, akkor mondom menjen ő, mert minden mozgás halál.
Idegesítő vagyok, mert úgy érzem elrontják a játékom.....
Általában velem értenek egyet vagy vigyorognak a csapattársak.

(#22893) bullseye válasza fsb1000 (#22892) üzenetére


bullseye
addikt

és milyen helyes, hogy ilyen keményen bebünteted az artykat, mert az ő hibájuk, hogy 6-8-an vannak egy pályán (máshol meg egy sincs), nem ám az MM-é.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22894) Drenadar válasza fsb1000 (#22892) üzenetére


Drenadar
veterán

én simán elindulnék grillével :D
just 4 fun! :)

főleg ha már csak egy töltényem van. akkor rush :D sztem nem kell olyan véresen komolyan venni a játékot.

(#22895) fsb1000 válasza virkir (#22877) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Sajnos ezért van az, hogy a CW nagyjából másról sem szól csak a spot-ról."

Ez elég szomorú... nem mintha pályáztam volna klánba, de ha ez így van inkább megyek random meccseket szakasszal. Sokkal élvezetesebbnek tünik.

És reménykedem, hogy a század is játszható lesz következő verzióban.
Na igen... oda is kell majd 1-2 arty, de főleg azért mert az ellen is hoz majd.

(#22896) yarsley válasza fsb1000 (#22869) üzenetére


yarsley
aktív tag

Igy igy, ami mozog a terkepen es piros arra lovok. Ha megy nem mozog akkor meg gunyt is uzok belolle.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22897) fsb1000 válasza bullseye (#22893) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"mert az ő hibájuk, hogy 6-8-an vannak egy pályán (máshol meg egy sincs), nem ám az MM-é."

Szerintem ez brilliáns megfigyelés... ha nem artyznának annyian, akkor az MM nem lenne kénytelen beosztani öket.
Ez a helyes ok-okozati összefüggés szerintem is.
----
Amikor várakozó listán vagy nézd csak meg kik várakoznak. Akkor van gáz, ha legalább annyi az önjháró löveg, mint a Heavy.
Ebből csak az jöhet ki, hogy a csapat 30-40% artysta lesz.

Ne szépítsük mán'!!!!!! Az emberek nem azért artyznak mert szeretnek madártávlatból nézelődni, hanem mert jól tejel.
Mindenki döntse el, hogy a szabadidejében így gyűjt kreditet vagy másképp, de ne magyarázza már meg hónaljmelléki dumákkal.

(#22898) psycroptic válasza fsb1000 (#22895) üzenetére


psycroptic
őstag

Mióta artyzol változott-e valami a tank stílusodon? Vagyis úgy kérdezem, hogy még mindíg az arty-k szednek ki vagy már nem annyira jellemző? Be tudod-e határolni tankban ülve, hogy hova tudnak lőni és elkerülni azt? Szimplán érdeklődök, hogy volt-e haszna annak, hogy próbáld ki az arty-t vagy úgy érzed, hogy csak az idődet vesztegetted el?

Tudom, hogy nem sokat mehettél azóta arty-val, mióta beszéltünk róla.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#22899) Arpee78 válasza fsb1000 (#22897) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy fenét tejel jól, nem ez a sok arty oka. Ha crediet akarok M4 Sherman-el megyek, az M41, ha a ráfordított időt is nézzük nem hoz annyit. A credit/csata arányban talán jobb, nem tudom, de a credit/óra arányban nem hiszem. Igazából nem is tudom miért megyek artyval (is), mert csak, ugyanaz az ok amiért mások pl. light-al.

(#22900) jahrn válasza fsb1000 (#22867) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat, en inkabb coated optics-ot tennek ra binoc helyett,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.