Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) grunge


grunge
addikt

Na kaptam levelet hogy ma megváltoztatják a nick-em az emil cimem előtagjára. viszont már most is be tudok jelentkezni, sőt ened is a régi névvel nyomulni. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2002) vhw válasza grunge (#2001) üzenetére


vhw
addikt

Nem mondták h mi bajuk van vele? Kíváncsi lennék.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2003) grunge válasza vhw (#2002) üzenetére


grunge
addikt

Azt nem közölték le, de mindegy, legalább megmaradt mindenem.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2004) vhw


vhw
addikt

Nem rég sikerült új izmosabb videókártyát beszerezni, nagyon örültem hogy magasabb részletességre tudom állítani a játékot, és láthatom a tankok füstfelhőit, amit maguk után húznak. Nem tudom köztetek van-e valami ritka elvetemült tank szakértő, aki fel tudna homályosítani a Ferdinandnak hol voltak a kipufogói a valóságban? Mert csak azt látom hogy füstöl a gép két oldala, de semmi nyílást-kivezetést nem tudok felfedezni akárhogy forgatom a látószöget. Próbáltam valódi példányokról készült fényképeken felfedezni, de sehol nem mutatják ezt a területét a páncéltestnek. Hogy ott lenne a lánctalpak mellett/felett valahol, ahol a játékban látható a füst forrása nekem, valahogy olyan "rossz" helyen van, a valóságban telement volna a cső sárral-hóval :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2005) _seth_ válasza vhw (#2004) üzenetére


_seth_
veterán

[link]

Ennél többet nem találtam én sem, ezen ha megtalálod akkor megvan :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2006) grunge válasza _seth_ (#2005) üzenetére


grunge
addikt

ahol van a moci, a talp teteje környékén a tank közepén sztem. valahogy az kipuffogónak tűnik :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2007) misk@


misk@
tag

"Projected timeline for v.0.6.3.7 on EU server - February 14-17."

Lehet már tudni, hogy mit változtatnak?

(#2008) stork13 válasza misk@ (#2007) üzenetére


stork13
aktív tag

Full list of changes the new patch version 0.6.3.7:

- Added new map "Westfield".
- Added interface for clan battles ("special battle" under the button "to fight").
- Removed the Christmas paraphernalia with maps and from the hangars.

- Recalculate the static lighting on some maps.
- Fixed some instances of failure of shells after firing.
- Fixed some instances of departures shells abroad range of information.
- Fixed output in some cases, the sight of artillery beyond the game card.
- Fixed "sticky" avtopritsela to destroy enemy tanks.
- Fixed a very strong race at the sight of injury howitzer mode.
- Fixed a rare failure pressing voice chat.
- Fixed rare crash when using voice chat.
- Fixed incorrect display of water on high settings for some configurations.
- Keys [and] isolated from the commands "shot" and "avtopritsel.
- Fixed a desync counter that displays the time before the battle, different players.
- Redesigned the loading mechanism maps to correct a rare place in sparring.
- Fixed problem with missing textures inside the destroyed model T-28.

- Fixed long names HEF projectiles in a window service.
- Fixed incorrect mapping of designated keys in the options window controls.
- Fixed the ability to open the menu screen, the map is loaded.
- Fixed client crash after searching his mouth.
- Fixed discrepancy between the speed of rotation of the tower in the parameters of the tower and tree study.
- Fixed bug when searching for a contact length of less than 4 characters.
- Clarify the wording of some awards.
- Fixed a condition for receiving medals Biyota.
- Fixed copyright years at the start of the client and the EULA.
- From the shop removed the tower GwPanther, M12, M40M43, Object 704.
- From shop-ins removed neprokachivaemye top tanks.
- Fix short name gift tank PzV / IV alpha.
- From the descriptions of shells harvested test instrument «128mm_testgun».
- Rebuilt library for sound output.

- Changes and balance tanks parameters:

- Engines-2-44-2-54, B-55U, B-2-54 EC: the chance of fire is increased by 2%.
- T-26 T-46: increased speed reverse, the strength increased by 10.
- T-28: increased speed reversing increased rate of gun 57mm ZIS-4.
- BT-2 BT-7, A-32: increased speed reverse.
- T-34: increased rate of gun 57mm ZIS-4.
- T-43: increased rate of gun 100mm D-10T.
- T-54: 15% increased cost of repairs, body height increased by 10 cm, and increased visibility after the shot gun 100mm D-54.
- KV-1S: slightly improved patency.
- HF-3: Slightly improved patency.
- IS-7: 5% increased repair costs.
- ICS-152: 8% increased repair costs, increased capacity top-running.
- Projectile 203mm F-625D: 4% increased cost.
- Projectile 203mm F-620: 4% increased cost.
- SU-14: increased range of rotation of the body and of movement on the 5% reduced rate of 152 mm guns, a 3% reduced rate of 203mm guns.
- Object 212: 2-fold increased cost of repairs, reduced booking tools.

- LTraktor: Strength increased to 10.
- PzII: increased speed reverse, the strength increased by 5.
- PzII Luchs: increased speed reverse, the strength increased by 10.
- Pz35 (t), Pz38 (t): increased speed reverse, the strength increased by 10.
- PzIII / IV: increased speed reverse, the strength increased by 20.
- PzIII: Strength increased to 10.
- PzIIIA: increased speed reverse, the strength increased by 20.
- PzV / IV, PzV / IV A: Strength is increased by 20.
- VK3001H: Strength increased to 20.
- S35: the level of the tank was changed from 4 to 3, the strength decreased by 20 to 10% impaired patency of middle grounds.
- H39, Pz IV, VK1602: increased speed reverse.
- Grille: Corrected the name of the tower.
- Cannon 15cm sFH18 L/30 (top Hummel): 15% reduced range, increased the angle of trajectory.
- Cannon 15cm sFH36 L/43 (top Gw-Panther): increased speed of the projectile flight, increase the angle of the trajectory.
- Cannon 17cm K72Sf: 20% reduced rate of fire, damage projectiles has been increased from 1100 to 1400.
- Hetzer: added a new 220 hp engine, the rotation speed decreased by 15% degraded throughput for average and poor soils.
- StuGIII: increased capacity second chassis is reduced to a level distribution in a randomly battles.
- JagdPanther: increased booking tools 8.8cm PaK43 L/71.
- Ferdinand: at 0.29 seconds recharge time increased gun 12.8cm PaK44 L/55.
- Increased strength of guns: 7,5 cm KwK42 L/70, 7,5 cm KwK45 L/100, 8,8 cm KwK43 L/71, 10,5 cm KwK45 L/52 Ausf. B.
- At 0.21 seconds reduced cooldown weapon 12.8 cm KwK44 L/55 (VK4502, Maus).

PantherII:

- Reduced the size of the tank.
- 7% reduced the radius of the scatter gun 7,5 cm KwK42 L/70.
- 4% reduced the radius of the scatter gun 7,5 cm KwK45 L/100.
- A top gun 10,5 cm KwK45 L/52 Ausf. B: 7% reduced radius spread, 14% reduced the influence of rotation on the spread of the towers, a 20% increase flight speed projectile.
- Top-end engine Maybach HL 234P50: 5% reduced fire hazard, a 12.5% increase durability.
- Increased load capacity of the base chassis (to install the second tower).
- 8% increase the strength of ammunition.
- 6% decreased the cost of repairs.

- T30: 10% increased the cost of repairs.
- Cannon 90mm AT Gun M3: the cost has been increased from 110,550 to 127,300 loans.
- Gun 120mm Gun T53: rate increased by 5%.
- Gun QF 6 pounder Mk III: reduced armor by 5 and 10mm for the WB and GS shells, respectively.
- M3 Stuart, M5 Stuart, T2 lt,: increased speed of reversing the swing set at a shot.
- T2 med, M2 lt, M2 med, M3 Lee, M4 Sherman: increased speed reverse.
- Ram2: engine replaced with a less powerful Wright Continental R-975C (440 hp), increased speed reversing improved patency.
- M12: reduced deflection.
- T14: reduced to a level of distribution in random battles, improved overall throughput.
- T1 heavy: improved overall throughput.
- T23: 30% increased the cost of repairs.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#2009) grunge válasza stork13 (#2008) üzenetére


grunge
addikt

Thx! ez érdekes, végre eltűnik az a buta karácsonyos "dekor". :) a balanc-re tekintettel, nem tudom mit érnek a német atnkok avval a 10-20 + HP-val.. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2010) Gergő009


Gergő009
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani hogy tudom továbbvinni az álcahálót az egyik tankról a másikra?

Üdv,

(#2011) belaazallat válasza stork13 (#2008) üzenetére


belaazallat
addikt

"T-54: 15% increased cost of repairs, body height increased by 10 cm, and increased visibility after the shot gun 100mm D-54."

Ez mit is jelent pontosan?

Esetleg a többit is lefordítaná vki?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2012) _seth_ válasza belaazallat (#2011) üzenetére


_seth_
veterán

Ez annyit jelent, hogy egy kicsit visszavettek az "Isten" módból a T54-nél :)

15%-kal többe kerül javítani
A tank 10 centivel magasabb
És növelték a láthatóságot a megadott ágyúval

Butítottak rajta egy kicsit.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2013) grunge válasza _seth_ (#2012) üzenetére


grunge
addikt

igazán ráfér a butítás, nomeg a ruszki tankok amugy is lopakodók...a minap egy T-54--es 8at szedett ki, nekem is kb 20-30m-re jelent csak meg nyílt terepen, akárcsak a többi áldozatának. ez röhelyes volt azért kissé..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2014) _seth_ válasza grunge (#2013) üzenetére


_seth_
veterán

Ezért nyomulok én is KV3 és T34/76-tal.... inkább leszek az aki másokat szivat mint akit szivatnak pedig a KT is már 70k exp és jöhet a VK utána, a T29-cel már annyi sem kellene.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2015) virkir válasza Gergő009 (#2010) üzenetére


virkir
veterán

Service menüpontban le tudod szedni, van amikor nem hagyja akkor menj át egy másik tankra majd vissza akkor már szokott működni.

grunge
Na azért nem annyira vészes a helyzet csak tudni kell hol lődd meg szerencsére az sem halhatatlan.

Van olyan is amikor nem jön össze pl a minap beszorítottam egyet egy VK4502-vel én csak a tornyát tudtam lőni a VK meg nem tudom mit és mindkettőnket kilőtt úgy, hogy én nem sebeztem rajta semmit.

_seth_
Nem rossz a német vonal csak vannak lépcsőfokok amik "használhatatlanok" a játék párosítása miatt.
Ilyen a KT is fenntartani drága viszont aránylag kevés xp-t termel, ahova berak ott általában max jó közepesnek érezheti vele magát az ember.
A VK4502 kifejlesztve már igen ütős tud lenni, le lehet állni egy IS7-el meg egy Maus-al is kergetőzni (tegnap meglett mindkettő :D az IS 70%-ról egyedül a Maus úgy, hogy kb 50%-ot én szedtem le róla)
Ja... visszajött a fényezőtől a jelenlegi kedvencem.

Más
" Kempelő " TD Stieger személyében, mindig úgy megy, hogy alig bírom utol érni :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2016) grunge válasza virkir (#2015) üzenetére


grunge
addikt

tudni kell hol lődd:) én a tier 9-es panther 2-mel szivhatok a 75 milis cuccal, ő meg... vicc kicsit. ha észreveszem akkor már tuti késő, 3 lövésből elintéz kb. volt egy köröm ahol kb 20 lövést adtam le egyre az L100-as 75 milissel mire elesett. igaz nem sebezte mindegyik, meg nem is velem foglalkozott. vicces tank ez a t-54. KT-vel a kis 10-essel azért lehet már érdemben sebezni.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2017) Gergő009


Gergő009
csendes tag

Köszönöm a választ. Abban tudnátok még segíteni, hogy hol lehet lefényezni (átfesteni) a tankot?

Előre is köszi,

(#2018) virkir válasza Gergő009 (#2017) üzenetére


virkir
veterán

Pl itt vagy itt

grunge
7.5cmL/100-tól ne várj igazán semmit, nem is tudom mikor használtam olyan kicsit.
A 10.5cmL/68 ami már úgy ahogy használható ellene azzal már lőttem le 50%-ot is T-54-ről és kizárólag oldalról érdemes őket lőni.
Szemből vagy toronyra leadott lövés jóformán lőszerpocsékolás a 12.8cmL/55 is lepattan a tornyáról minden sebzés nélkül pedig egy JagdTiger-ről leszedek 25-30%-ot szemből vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2019) Gergő009 válasza virkir (#2018) üzenetére


Gergő009
csendes tag

Köszönet.... :R

(#2020) vhw válasza virkir (#2015) üzenetére


vhw
addikt

Anno mikor kifejlesztettem a Ferdit kb 50k szabad xp-m volt még feleslegben, a 128ashoz kevés, és inkább úgy döntöttem beleteszek minden technikát, lánctalp, max motor és mentem tovább a JP örökség 10,5essel :D A kempelés meg... ezt a vasat elrejteni kell egy erdő :D

Más; gyakorlott arty (5-6-7es szintűek) vagy szintén Ferdivel harcoló, tudnátok nekem választ adni arra, hogy miért ez a páncélos az elsődleges célpontja minden ellenséges artynak? Tegnap is pár óra játék alatt 4-5 alkalommal elsőként szedett ki arty (vagy úgy a csapatunk szintjén elsőt vagy az arty számára az első kill) holott nem szoktam maganákciókba kezdeni előrerohanva, mindig vannak mellettem csapattársak, mégis engem szeretnek tönkrebombázni. Kétszer akkora villódzó pontok lennének a Ferdik az ellenség térképén vagy mi?

Amit linkeltek fentebb javítási listát, említik a Pz IV/V alpha tankot, de ilyen pl a KV220, ezekhez hogy lehet hozzájutni? Látom hogy 'gift tank' de miután jár? Ha teljesre van fejlesztve az adott nemzet tech tree-je?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2021) virkir válasza vhw (#2020) üzenetére


virkir
veterán

Már tegnap megbeszéltük, hogy annyira szép vagy azért szednek ki téged elsőnek. :D
Na komolyan.
Szerintem azért mert megszokták, hogy a TD-nek jobban ki kell raknia magát ha lőni akar kevésbé tud elbújni, ráadásul a TD-k ütnek általában a legnagyobbat a csapatból és okosan azt próbálják kiszedni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2022) ALEX131 válasza vhw (#2020) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Ferdinand és Jagdtiger az elsődleges célpont az artyk számára mert nevetségesen könnyedén halnak és a legnagyobb tűzerőt ők képviselik általában. Még a Mause is gyengébb a JT-nél tűzerőben. A ferdinand 128as lövegje szinte ugyan az mint a Mausé.
na meg az sem mellékes, hogy a Ferdi és JT igencsak gyenge a mozgékonyság terén és ezért biztosabb célpontok mint bármi más

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#2023) vhw válasza ALEX131 (#2022) üzenetére


vhw
addikt

Csak akkor nem értem az object 704ek vagy akár már a SU152 is ami jóval erősebb mint a JP miért nem olyan csábító célpontok?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2024) emre válasza vhw (#2023) üzenetére


emre
veterán

Az objeknek viszonylag jó az oldalvédelme, illetve mindegyik szerkezet jóval fordulékonyabb a ferdinél.
Ha lövést kell ismételni a ferdi még tuti ugyanott lesz, és jóval nagyobb a többinél.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2025) vhw


vhw
addikt

Nem tudom lineklte már ezeket valaki, de nézzétek :D
[link]
[link]
[link]

Van bőr az arcukon a fejlesztőknek :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2026) Dyingsoul válasza stork13 (#2008) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ez a patch mikor jön ki vagy valami? nekem nem updatelt!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2027) misk@ válasza Dyingsoul (#2026) üzenetére


misk@
tag

február 14-17 a terv

(#2028) grunge válasza virkir (#2018) üzenetére


grunge
addikt

Nem fűzök hozzá nagy reményeket, de vagy 50k xp-t kell gyűjteni hoyg legalább az L/71-est használhassam, avval meg 60k a 10centis csúzliig. Tier 9-ben ez enyhén szólva szívás, pláne hogy kivétel nélkül van is7, ill. maus az elenfelek között.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2029) grunge


grunge
addikt

Ezt néztétek? Mi a francnak Tier8-as arti?? Még így is túlságosan hatékonyak...sokszor falon keresztül kapom az áldást, ill. lehetetlen szögekből csapódik be a töltény, mintha valami lézer vezérlésű bomba lenne. Arra mennek rá, hogy egy lövésből ki lehessen szedni a Maust is, vagy esetleg 3 KT-t? neeeeeeeee :) Személy szerint engem nagyon idegsít az, hogyha pl párharcot vívok valakivel, egyszercsak a semmiből kilő egy baseacmper...gameplay a javából :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2030) Dyingsoul válasza grunge (#2029) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Egyetértek, de ha kijönnek, valószínűleg lesz balancolás előbb-utóbb, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy az a jó, ha minél több jármű érkezik. Ennek csak örülni lehet! :) A karácsonyi dekor pedig számomra annyira idegesítő, hogy gyakran elmegy tőle a kedvem (mármint magától a játéktól)...
Egyébként vettem 30 napos prémiumot, tegnap este annyira jól játszottam a VK3601-el, hogy két top gun medált is szereztem! :) Ez volt az első eset, hogy 6 tankot lőttem ki. én és egy T34-es szovjet tank, olyan jól taktikáztunk, agyba-főbe szopattuk az embereket az egyik meccsen, csak kapkodták a fejüket, míg le nem hullott! :)
Azt hiszem egy ilyen körrel már lehet dicsekednem:

Ráadásul 12 lövésből 12 találat! :Y

Szerk: nincs valami magyar klán vagy ilyesmi, mert egyedül kicsit unalmas... :(
Amúgy nemsokára meglesz a tigrisem! :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2031) egonn válasza Dyingsoul (#2030) üzenetére


egonn
csendes tag

Ha magyarokat keresel : ch:hun(kissrác), jelszó : hun.

(#2032) vhw válasza grunge (#2028) üzenetére


vhw
addikt

Az L/71est már kifejleszthetted a Pantherhez is, így akkor már csak a lánctalp meg a torony kéne. Másrészt tényleg vicc a 75ös L/70 ezen a szinten alap fegyvernek, már a tier 6 JgPz IV is gyengén teljesített vele nekem anno, nemhogy ez...

Visszatérve; senkinek semmi ötlete, hogy ezekhez a gift tankokhoz hogy lehet hozzájutni?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2033) grunge válasza vhw (#2032) üzenetére


grunge
addikt

A talp meg a torony összesen 50k :) Az L100 75mm már jól áttöri a páncélt, de a sebzése...ez röhely. most rossz arc vagyok mert nekem a német tankok felé húz a szivem? :U hát nem tudom, így ezért nekem nem lesz kedvem fizetni ha eljön az idő .. most játszottam egyet, nekünk az első három tank = Tier10,9,9 US, másik capat, Tier 10,9,9 orosz. nyilván nagyon súlyosan kikaptunk :D a T30asunkat 10mp alatt szétszedték. egyszerűen átrohantak, hiába löttük őket, mi sokka hamarabb elfogytunk... lol :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2034) virkir válasza grunge (#2033) üzenetére


virkir
veterán

Már ne ne sértődj de az, hogy bénák voltatok miért a játék hibája.
Még én is óvatos vagyok T29-től felfelé a VK4502-vel de normális összedolgozó csapattal bármikor nyerhető bármelyik pálya.
Az a nagyobb baj, hogy nem egyszer rak olyan csapatokba ahol csapattársak a veszélyesebbek nem az ellenfél.
Nem tudom hogyan használod a Phantert de még a II is inkább scout szerepre való mint leállni közelharcra, menni kell vele felderíteni, arty-t vadászni, körbeszaladgálni a lomha nagyokat.
Na ne csak a levegőbe beszéljek egy szép párosítás 2 IS7-es 1 Vk meg 1 Ferdinand ellen és pl úgy lőttem ki az egyik IS7-et, hogy csak lánctalpsérülésem volt a végére

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2035) Dyingsoul válasza virkir (#2015) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ilyen festést hogy lehet csinálni? vagy ez másnak nem látszik vagy erről mondj már vmit légyszi...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2036) BoogeyM@n. válasza grunge (#2029) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Előbb utóbb ezek miatt mindenki megfogja unni a játékot főleg hogy egyre többen lesznek majd béta után a könnyű credit szerzés miatt.
Már így is épp elég unalmas hogy campelésre kényszerülsz mert hogyha kimozdulsz egy kicsit a fedezékből akkor szétkapnak két GWpanther már elég ehhez és az IS7 már roncshalmaz driver gunner stb állandóan pedig használom a szuper extrapáncélt.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2037) virkir válasza Dyingsoul (#2035) üzenetére


virkir
veterán

A #2018-ban linkeltem modokat azokkal lehet átszínezni de csak te látod és minden azonos tank ugyan olyan lesz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2038) Dyingsoul válasza virkir (#2037) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát az úgy nem olyan nagy buli, de sejtettem, hogy ilyesmi... :O
azért köszi

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2039) grunge válasza virkir (#2034) üzenetére


grunge
addikt

Na jól van, értelek én kolléga :) DE kíváncsi vagyok hogy a T30assal egy IS7 ellen mit művelnél szemtől szemben...vagy akár egy párduccal (nekem ugye ez van csak + KT), hogy melyik tanknak mennyi lövés kell a halálig. :) T30 még a Pantherrel sem nagy falat, mert nem a tornyát kell lőni, itt van a kutya elásva :) az hogy ki mennyire béna, egy dolog, de lehetsz akármekkora ász, ha egyszerűen sehogy sem lehet lesebezni a másikat. ergó nem adatik meg mindíg az a luxus, hogy megkerüljem az ellenfelet és hátulról osszam rá az áldást. Az éremnek két oldala van, nem mindig a balfékségből kéne azért kiindulni ;) nomeg az előző amit irtam is sarkos példa volt, csak a balance furcsaságát akartam kiemelni, amit valjunk be azért lehetne még bőven csiszolgatni :) az meg teljesen igaz hogy kel la csapatjáték, az mindig a legfontosabb, de egy random battle esetében ez 10-ből 9-szer felejtős tényező. arra marad majd a paltoon és a tank company! csak össze kell sezdni pár vállalkozó szelleműT :))

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2040) Dyingsoul válasza grunge (#2039) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Vannak igazságok mondandódban, de azt is nézd, hogy ez a játék még béta... Tehát balancolás van és folyamatosan lesz is, még béta után is. De abban totál egyetértek, hogy ha nem tudsz átütni egy páncélt, tökmindegy milyen jó játékos vagy valójában. Eltalálni eltalálod, csakhogy nem fogsz sebezni. Nem puszira adják a lángost! ;)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2041) virkir válasza grunge (#2039) üzenetére


virkir
veterán

Nem akarom, hogy úgy gondold csak én tudom a tutit de eljutottam német vonalon a VK4502-ig orosz vonalon meg a T-54-ig van egy kis tapasztalatom.
Hidd el ha jó a csapat akkor megy a játék balance-tól függetlenül ráadásul azért általában úgy csoportosít, hogy tudjon mindenki kilőni.
Az más kérdés, hogy szerencséd van-e és nem az ellen legerősebbike jön elsőnek szembe veled mert ha ige akkor hamar vége a játéknak.
Hidd el velem is sokszor előfordult amikor a kisebbekkel mentem, hogy belefutottam ilyenbe ez van el kell fogadni, engem sokkal jobban idegesít ha én vagy a platoon odateszi magát és azt látom, hogy a többi meg elbénázza.
Volt már amikor vért hánytam emiatt mert mínuszos lett a napom.
A sebzés.
Ugye a játék első sorban azt számolja nem a kilőtt ellenség számát ezért én pl mindig vittem magammal a kisebbeken HE-t (t-44től lefelé, ill. Tigris és alatta).
Amikor láttam, hogy nagy jön akkor azt használtam és még a T-43-al is tudtam leszedni a Maus-ról lövésenként 1%ot erre meg jön az xp meg a credit.
Ráadásul most minden nap kapsz 250 gold-ot lehet venni prémium lőszert, használtam én is a Tigrisen, nem szégyen élni a lehetőséggel.
A másik, hogy többször le lett írva, addig amíg nem fejleszted ki a tankot kevés kivételtől eltekintve egy szenvedés a játék lásd a T-54-et mindenki rettegi nekem meg egy szenvedés az alap ágyúval, ált mínuszosak a köreim és az xp sem ömlik.
Neked minimum a 8.8cm PaK 43 L / 71 kell sürgősen mert addig valóban ágyútöltelék a szereped és egy egy jó taktika a pályákon mert az sem mindig a biztos ha mész a nyájjal meg minden tanknak más taktika fekszik.
Nagyon nem mind1, hogy KT-vel mész vagy a Phanterrel.
Ja és nagyon kezdem szeretni a VK-t ma egy körben Sniper/Steel Wall/TopGun

És hogy megint nem a levegőbe beszélek egy mai screenshot StugIII-al nem egyszerű csapatban voltunk.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2042) szalai56


szalai56
senior tag

Nem akarok felvágni, de a bénákat rólam mintázták. Amióta KV tankom van csak vereségek sorát kapom. De ez a játék. Nem lehet mindenki TopGun. (pedig a katonaságnál BMP/PSZA toronylövész voltam, nem minden az előélet)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2043) Dyingsoul válasza szalai56 (#2042) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Micsoda szakmai múltad van neked! :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2044) szalai56 válasza Dyingsoul (#2043) üzenetére


szalai56
senior tag

A koromat nem mondom meg, bár a szám a nevem mögött mindent elárul.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2045) Dyingsoul válasza szalai56 (#2044) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem semmi, szeretnék én is olyan korban még számítógépezni, én már várom a nyugdíjas éveket. :))

Egyébként azt tudja valaki hogy mi a különbség az 50 és a 75%-os legénység között? úgyértem van annak valami haszna, ha minél nagyobb %-os? Vagy csak annyi, hogy el kell érni a 100%-ot, hogy választhassak neki képességet? Egy másik fura dolog: elértem a 100%-ot a legénységemmel, választottam nekik képességet, és van akinél a tűzoltás csak 2%-ot, van akinél 4%-ot is ad! ezt mi befolyásolja? Ezt az értéket lehet valahogy növelni?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2046) vhw válasza Dyingsoul (#2045) üzenetére


vhw
addikt

Minnél nagyobb a legénység képzettsége (magasabb %) annál jobban tudja kihasználni a tank adottságait, gyorsabb töltés, pontosabb célzás stb.
A további képességek mint a szerelés meg a tűzoltás ugyanúgy fejlődik tovább, ha azoknál is eléred a 100%-ot választhatsz egy újabb képességet, a maradék kettő közül. (ha tankot váltasz, és nem fejleszted arannyal 100%ra az alap képzettséget, akkor először újra el kell érni a 100at, és csak utána folytatódik a plusz képesség fejlődése)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2047) Dyingsoul válasza vhw (#2046) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nagyon köszi az infót! :) Azt lehet tudni, hogy ezek a képességek mennyiben befolyásolják az adott dolgot? (gondolok itt arra, hogy egy 100%-os ember, 100%-os tűzoltással gondolom nem oltja el azonnal a tüzet, hanem mennyivel csökkenti az égés időtartamát?)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2048) vhw válasza Dyingsoul (#2047) üzenetére


vhw
addikt

Hát ezt nem tudom, de már voltam olyan meccsen ahol egy KT tulaj magánkívül volt mikor az 5 fős legénységéből mindnek 100%on volt a tűzoltó képessége mégis kiégett a tankja. Nem tudom mitől kapott találatot, hogy csak pár % HPja maradt-e vagy tényleg porig égett egy sima 300-400 damage-es lövéstől.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2049) szucsinka


szucsinka
őstag


Nektek már volt hasonló??
ilyenkor kiirja hogy a grafikai memoria kevés meg bla bla bla .. gtx470-esem van röhej
teszteltem a v karit semmi baja.. nem értem naponta csinálja 20szor kb idegesit picit

Dema Boost

(#2050) emre válasza szucsinka (#2049) üzenetére


emre
veterán

az első eset után inditsd újra a játékot :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.